Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotnícke testy Ostatné testy

Ostatné diagnostické testy

V tejto kategórii vyberajte z testov, ktoré vám pomáhajú lepšie sa starať o svoje zdravie. Napríklad testy na meranie hladiny cholesterolu v krvi alebo tuku v tele. Určite vás zaujmú aj testy genetických dispozícií, ktoré môžu pomôcť ľahko podchytiť potenciálny zdravotný problém ešte pred jeho vznikom.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Ostatné diagnostické testy - detailný popis

Je to pokrok, nemyslíte? Len ťažko si vaše babičky dokážu predstaviť, že, keď boli mladé, že by si mohli samy doma zistiť napr. Tehotenstvo. Domáce diagnostika išla dopredu a veľmi nám uľahčia život. Doma už zistíme nielen tehotenstvo, ale napríklad aj hladinu glukózy, alkoholu, alebo prítomnosť drog v tele.

Široký výber diagnostických testov nájdete na MojaLekáreň.sk

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: VITAMIN STATIONVEROVALEASYTOUCHGENTESTBIOGENAIVT IMUNO,...

Doplnkový tovar

  • Alkohol testy - analyzátora alkoholu-alkohol testery slúži k orientačnému zobrazenie obsahu alkoholu v dychu, ale aj v slinách. Detekcia obsahu alkoholu v slinách umožňuje aj približný odhad relatívnej obsahu alkoholu v krvi.
  • Drogové testy - drogové testy slúžia na rýchle zistenie prítomnosti drog v Lidka moči. Testy sú vhodné pre skríningové vyšetrenie moču na heroín a iné opiáty, THC (marihuana, hašiš, canabis), metamfetamín (extéze, pervitín a iné).
  • Glukomery - Žiadny diabetik sa nezaobíde bez glukometra, ktorý meria hladinu cukru v krvi. Pravidelné meranie cukru v krvi je veľmi dôležité najmä pre diabetikov s cukrovkou 2. typu.
  • Testy infekcií - V čom nám predtým pomohol len lekár, dnes zistíme sami v priebehu niekoľkých minút. Zistite si, či vás postihla vírusová alebo bakteriálna infekcia a či sa teda vypraviť pre antibiotiká alebo nie: s tým vám pomôže test infekcií.
  • Ovulačné testy - Ak plánujete v najbližšej dobe tehotenstva, zistite si svoje plodné dni. Toto zistenie sa vykonáva ovulačnom testy, ktoré na základe prítomnosti LH hormónu určujú najvhodnejšiu dobu k oplodneniu vajíčka.
  • Testy plodnosti - Každý rok pribúda párov, ktoré majú problémy s otehotnením. Vždy ale má zmysel hľadať cestu. Máme pre to pre vás širokú ponuku testov plodnosti, ktoré vám urobia jasno v tom, či je potreba vyhľadávať lekára.

TIP! Trpíte nadmerných potením? Vyskúšajte OZO-OZO. Plne digitálne iontoforéza na domácu liečbu nadmerného potenia - hyperhidrózy dlaní a chodidiel.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika