Úvodná stránka » O nás

O nás

Môžete sa spoľahnúť

1

Sme registrovaní ako lekáreň u Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SUKL)

2

Máme certifikát Overené zákazníkmi od Heureka.sk

3

Nakladáme zodpovedne s vašimi osobnými údajmi. Sme registrovaní na Úrade pre ochranu osobných údajov

4

Dodržiavame všetky lekárenské normy a riadime sa predpismi pre správnu lekárenskú prax

5

Tovar nakupujeme od zavedených distribútorov liekov - vždy od nás dostanete originálny preparát v plnej kvalite

6

V našej on-line poradni vám radia výhradne kvalifikovaní lekárnici

Chceme, aby si ženy uľahčili život nákupom online a aby sa Mojalekáreň.sk stala prirodzenou súčasťou ich života. Chceme im pomáhať žiť zdravšie a radostnejšie.

 

MojaLekáreň.sk ako mladšia sestra Lékárny.cz

MojaLekáreň.sk je slovenskou sestrou Lékárny.cz, ktorá vznikla už v roku 1999. Z pôvodne informačného portálu o liekoch sa v roku 2003 stal internetový obchod Lékárna.cz, ktorý bol vôbec prvou lekárňou na českom internete.

O tri roky neskôr vznikla MojaLekáreň.sk. Príbeh a myšlienku oboch e-shopov predstavuje vo videu ich zakladateľ, PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA.

Všetko čo Vladimír robí, robí s presvedčením, že každý by mal vždy mať možnosť voľby, pokiaľ ide o jeho zdravie. Túto myšlienku tak nájdete aj za jeho ostatnými projektami pod hlavičkou spoločnosti Pears Health Cyber, ktorú založil a vlastní.

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

"Na počiatku rozhodnutia o budovaní slovenskej sestry pre Lékárnu.cz bol jeden môj osobný príbeh, ktorý sa datuje do roku 2004. Bol som zrovna pracovne na Slovensku, keď sa Tatrami prehnala víchrica, ktorá za sebou zanechala obrovskú škodu. Keď som tú kalamitu videl, bolo mi jasné, že musím nejako zareagovať. Rozhodol som sa preto darovať rýchlu finančnú pomoc, za ktorú bola zakúpená profesionálna motorová píla, potrebná práve v prvých dňoch po kalamite. Vtedy som si uvedomil, aký silný je môj vzťah ku slovenskej prírode a Slovákom. A aj preto vznikla MojaLekáreň.sk"

 

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

  • Administrativní budova

  • Skladové prostory

  • Skladové prostory

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika