MojaLekáreň.sk

Poradenstvo

Neviete, aký liek, doplnok stravy alebo zdravotná pomôcka pomôže vyriešiť váš zdravotný problém? Obráťte sa na našich lekárnikov, ktorí vám poskytnú odbornú radu. Sú tu pre vás každý deň online!

Články o zdraví

Články o zdraví

Nielen pre našich zákazníkov pripravujeme pravidelne články, obohatené o tipy a odborné rady lekárničok na rôzne témy súvisiace so zdravím. Budeme radi, ak vás zaujmú a inšpirujú :-) Ak niečomu v článku nerozumiete, chcete sa opýtať na viac detailov alebo ste hľadanú tému v zozname článkov nenašli, využite ikonku „listu“ vpravo a napíšte nám!

Ukázať články o zdraví

Pľúcnik lekársky (Pulmonaria officinalis) je trvalá bylina so stonkou pokrytou jemnými chĺpkami a vajcovitými listami s jasne bielymi škvrnami - odtiaľ pochádza jej názov - pľúcnik. Táto bylina…

viac

Podľa vyhlášky o cestnej premávke musí byť pes pri jazde v aute zabezpečený tak, aby nebola ohrozená bezpečnosť vodiča, prepravovaných osôb alebo zvierat a bezpečnosť cestnej premávky. Nie je však…

viac

Glutatión (GSH) je jedným z najsilnejších a najúčinnejších antioxidantov, ktorý viaže voľné radikály a chráni tak organizmus pred oxidačným stresom. Nachádza sa v každej bunke nášho tela. Telo si ho…

viac
Aktívne zložky

Aktívne zložky

Aké aktívne zložky obsahujú lieky alebo prírodné prípravky? Máme pre vás abecedný prehľad zložiek, ktoré sú ich súčasťou. Potom si môžete jednoducho zobraziť všetky produkty, ktoré obsahujú napr. arniku, alebo v ktorých sa arnika vyskytuje aj čiastočne.

Preskúmať aktívne zložky

Vyhľadávanie zložiek podľa prvého písmena v názve

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Poradňa - lekárnici

Poradňa - lekárnici

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. A preto Vám radi poradíme s výberom liekov alebo v otázkach ohľadom Vášho zdravia. Potrebujete poradiť ihneď? Vyskúšajte náš chat alebo nám napíšte e-mail na lekarnik@mojalekaren.sk. Odpoveď dostanete obratom.

On-line odborná poradňa

Zodpovedané otázky

Všetky články

Objavili sa mi červené fľaky na žaludi. Čo to je?

Mgr. Pavla Horáková
Mgr. Pavla Horáková
Ak červené fľaky či škvrny na žaludi (penise) aj svrbia, mohlo by ísť o mykózu. Niekedy sa môže objaviť aj výtok či bolesť pri močení. Môžete skúsiť 2–3x denne natierať krémom s obsahom antimykotickej zložky (napr. Canesten, Candibene, Cotylena,..). Ak sa stav do 3 dní nezlepší alebo zhorší, navštívte lekára.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.