MojaLekáreň.sk

Súhlasím, aby spoločnosť aby spoločnosť Pears Health Cyber, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje a používala ich pre individuálnu komunikáciu a ponuku.

Jana Šťastná

Prečo sa ma pýtate na tento súhlas?

citace

Jana Šťastná, spokojná zákazníčka MojaLekáreň.sk

Vyžaduje to nové nariadenie Európskej únie, ktoré čiastočne mení prístup k spracovávaniu osobných údajov. Chceme byť fér a myslíme si, že každý má mať možnosť voľby. Preto sa na súhlas pýtame otvorene, jasne a zrozumiteľne.

citace

PharmDr. Vladimír Finsterle, majiteľ a zakladateľ MojaLekáreň.sk

PharmDr. Vladimír Finsterle
Jana Šťastná

Keď súhlas udelím, čo to pre mňa znamená?

citace

Na základe udelenia súhlasu s vami budeme môcť komunikovať rovnako ako aj doteraz. Keď vieme, s kým máme tú česť, môžeme vám prispôsobiť ponuku, zľavy, čokoľvek... A tiež môžete zadarmo využiť chat s našimi lekárnikmi.

citace
PharmDr. Vladimír Finsterle
Jana Šťastná

Čo je to individuálna komunikácie a ponuka?

citace

Je to spôsob, ako s vami byť v kontakte. Poslať vám prianie k narodeninám, zľavu na ďalší nákup a podobne.

citace
PharmDr. Vladimír Finsterle
Jana Šťastná

V poriadku, súhlasím!

citace
Skvelé! Ďakujeme vám. Vaše dáta sú u nás v bezpečí. Keď vám od nás príde prvý zľavový kód, uvidíte, že sa to oplatilo ;-) A ak by ste si to náhodou v budúcnosti rozmysleli, svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať vo svojom účte.

Prajeme vám pevné zdravie!

citace
PharmDr. Vladimír Finsterle

Vaše osobné údaje, ktoré používame pre individuálnu komunikáciu a ponuku, budú spracovávané po dobu platnosti súhlasu. Jeho nastavenie môžete kedykoľvek zmeniť vo svojom účte. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Osobné údaje spracúva spoločnosť Pears Health Cyber, s.r.o. a používa spracovateľa osobných údajov. Máte právo na prístup k svojim osobným údajom, ich opravu, vymazanie, prenosnosť a obmedzenia spracovania. Môžete namietať aj podať sťažnosť u dozorného úradu. Vaše otázky vám zodpovie náš poverenec pre ochranu osobných údajov na e-maili dpo@mojalekaren.sk.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.