MojaLekáreň.sk

Kontakty

Keď je to súrne

Napíšte nám svoju správu on-line, na e-mailovú adresu mojalekaren@mojalekaren.sk alebo nám zavolajte do zákazníckeho centra v pracovných dňoch od 8:00 do 15:30 hod. na číslo 0221 201 380. 

Potrebujete poradiť s niečím, čo sa týka vášho zdravia? Naši lekárnici sú vám k dispozícii v odbornej poradni na tel. 0221 201 380 (možnosť 2) v pracovných dňoch od 8:30 do 12:30 hod.

S čím si poradíte sami

Stav objednávky

Stav objednávky

si môžete overiť sami po prihlásení do vášho účtu alebo tiež tu. Uvidíte v ňom prehľad všetkých vašich objednávok a ich stav. Môžete sa pozrieť, ako je na tom vaša posledná objednávka a dohodnúť sa s nami, čo s tým.

Tovar na reklamáciu

Tovar na reklamáciu

Tovar dobre zabaľte, označte krabicu nápisom Reklamácia, priložte vyplnený reklamačný formulár s popisom závady alebo v prípade odstúpenia od zmluvy do 14 dní formulár na odstúpenie od zmluvy a odošlite tovar na našu adresu (zásilku viditeľne označte kódom 97804256 a potom odneste na akúkoľvek pobočku Packety a odošlite. Nezabudnite kód 97804256 nahlásiť pracovníkovi Packety.)
Zmeniť objednávku

Zmeniť objednávku

potom, čo ste ju odoslali, už sami nemôžete. Ale radi to urobíme za vás. Poznačte si, ktorý tovar chcete pridať či odobrať a napíšte nám. Čím skôr, tým lepšie. Aby sme nemuseli dobiehať kuriéra a brať mu váš balík z ruky.

Faktúru - daňový doklad

Faktúru - daňový doklad

k zakúpenému tovaru vám posielame e-mailom po distribúcii zásielky. Faktúry netlačíme. Ruku na srdce - aj tak by skončila v koši, že? Takto ju kedykoľvek nájdete v e-maili alebo po prihlásení do vášho účtu.

Kde nás nájdete

Sídlo firmy

Pears Health Cyber, s.r.o.
prevádzkareň Ružová dolina 8
821 09 Bratislava

Ružová Dolina, Bratislava

Nákup, marketing, logistika, IT a účtáreň

Pardubická 528
537 01 Chrudim

Chrudim

Distribučné centrum

Píšťovy 864
537 01 Chrudim

Distribučné centrum
Chcete si k nám skočiť po balíček? V bratislavskej kancelárii, ani v českom sklade neuspejete.
Máme ale cez 550 odberných miest.

Kontakt pre médiá

Kontakt pre médiá: Mgr. Alexandra Štullerová, tlačová hovorkyňa MojaLekáreň.sk, tel. +420 720 731 950, e-mail: alexandra.stullerova@mojalekaren.sk.

Kontakt pre zákazníkov

Poradíme vám s výberom liekov

Na otázky k voľbe liekov, dávkovania či kontraindikáciám odpovedajú naši lekárnici každý deň on-line. Spýtajte sa ich sami, alebo sa pozrite na otázky.

Vstúpiť do odbornej poradne
Poradíme vám s výberom liekov

Poradíme vám s objednávkou

Máte otázku k objednávke, platbe či dostupnosti tovaru? Dievčatá zo zákazníckeho centra sú pripravená vám poradiť na e-maili aj na telefóne.

0221 201 380 Po - Pia 8 - 15.30

Máte na nás otázku?

So zákazníkmi si budujeme vždy dlhodobý vzťah, jeho 1. krokom je registrácia u nás. Poďte sa s nami starať o Vaše zdravie dlhodobo.
Odoslaním dotazu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

Na správy odpovedáme priebežne a podľa množstva správ sa mení reakčný čas. Ak je to naozaj súrne, radšej nám s požiadavkou k objednávke zavolajte na 0221 201 380 (Po - Pia 8 - 15.30).
Vaša požiadavka bude do svojho vybavenia uložená v našej databáze, následne bude anonymizovaná alebo zmazaná. Odpoveď na vašu otázku vám bude zaslaná bežným e-mailom. Ako chránime vaše osobné údaje

Tento vyplnený formulár bude posúdený odborníkom, ktorý Vám poskytne spätnú väzbu.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.