Úvodná stránka » Provízny program

Provízny program

Zapojte sa do provízneho systému Mojalekáreň.sk a priveďte nám nových zákazníkov. Z každej ich objednávky vám vyplatíme províziu 10 %Provízie sú vyplácané iba za objednávky nových zákazníkov a ako nový zákazník je označovaný užívateľ, ktorý na Mojalekáreň.sk nenakúpil posledné 2 roky. Zákazníkov, ktorých ste nám priviedli, spoznáme podľa unikátneho kódu v odkaze, cez ktorý sa k nám preklikli. Kód získate zadarmo pri registrácii do provízneho systému. Kam odkazy s kódom umiestníte, to už je iba na vás - môžu byť na vašich stránkach, na Facebooku alebo napríklad v e-mailoch.  

MojaLekáreň.sk je prvá a najväčšia slovenská internetová lekáreň. Voľno predajné lieky, doplnky stravy, kozmetiku a drogériu predávame on-line od roku 2003. Garantujeme originálne produkty za dobré ceny, správne nakladanie s liekmi a odborné poradenstvo na e-maile a telefóne.

Ako to funguje

 
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika