Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia

Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia

Tiež nechcete tráviť život večným upratovaním? Potom potrebujete tých správnych pomocníkov, ktorí vám prácu uľahčia a urýchlia. My vám ponúkame spoľahlivé a lacné prostriedky, bez ktorých sa pri náročnej každodennej starostlivosti o domácnosť neobídete.

Stop špine a baktériám

Tak toto je základ. U nás nájdete prípravky, s ktorými umyjete a vydezinfikujete podlahu i toaletu, vyčistíte koberec, všetky kuchynské povrchy a nablýskate okná i zrkadlá. Domestos, Real, Cif a mnoho ďalšieho nájdete v sekcii Upratovacie prostriedky.

Riady riešime každý deň

Umývanie riadov, to je každodenná rutina. Či už ste šťastní majitelia umývačky alebo umývate riady v ruke, u nás nájdete všetko potrebné. Ak zháňate tablety alebo prášok do umývačky alebo klasické prostriedky na ručné umývanie riadov, tu ste správne!

Na toalete sa chceme cítiť dobre

Táto miestnosť je veľmi citlivé miesto každej domácnosti. Aby žiarila čistotou a pekne voňala, k tomu nájdete všetko potrebné v sekcii Toaleta. Bacily a baktérie nemajú šancu a nájdete u nás i prírodné produkty.

Pobite sa s praním

Náš e-shop ponúka široký sortiment prípravkov na pranie bielizne. Pracie prášky, gély tablety i vankúšiky do práčky, tiež aviváže a čističe škvŕn, proste čokoľvek, čo vás v súvislosti s praním bielizne napadne.

Vôňa domova

Rovnako ako parfum u ľudí, tiež vôňa domova odráža náladu a osobnosť jeho majiteľa. Vykúzlite atmosféru, ktorá bude vám i vašim blízkym milá a príjemná. S tým vám pomôžu vône, ktoré si môžete vybrať v sekcii Osviežovače vzduchu.

Myslite eko-logicky

Dopad všetkého, čo používame, na životné prostredie, by mal byť starosťou každého z nás. Myslíte si, že ekologické práce a čistiace prostriedky sú drahé? Tak to ste na omyle. Náš e-shop ponúka lacné prípravky, ktoré sú šetrné k našej planéte. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Ekodrogéria.

Milovníkom zvierat

Máte doma psa, mačku alebo iného domáceho maznáčika? Potom práve pre vás sme pripravili výber prostriedkov, ktoré vám pomôžu udržať čistotu vášho miláčika i jeho pelechu a ďalších doplnkov. Váš maznáčik sa u nás i naje a máme pre neho tiež skvelé hračky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

 • Práčka vzduchu VENTA LW 25

  Práčka vzduchu VENTA LW 25

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Špičkové multifunkční zařízení na zvlhčování a čištění vzduchu současně = dva přístroje v jednom - pracuje bez filtračních vložek - filtrem je voda Pračka vzduchu VENTA LW 25  čištění vzduchu a současné zvlhčování vzduchu pomocí metody studeného odpařování žádné rozprašování vody ani nečistot ani minerálů, žádná pára přístroje jsou geniálně jednoduché, mají dlouhou životnost, jsou vhodné na nepřetržitý chod, s minimálními náklady na provoz účinná pomůcka při astmatu a pylových alergiích, ale i dalších dýchacích potížích čistí vzduchu od prachu, pylů a jiných alergenů, sazí, cigaretového kouře, kysličníku siřičitého, plísní, formáldehydu a dalších nečistot automatické vypnutí nadčasový design v antracitové barvě VENTA-systém umožňuje vytvářet bylinkové aroma dodává se ve 3 výkonových variantách doplňky za příplatek: účinný ale nezávadný hygienický prostředek - zabezpečuje tvorbu vodního filmu, dlouhodobě biologicky nezávadnou vodu a zlepšuje afinitu kyselých plynů / , aromatické přísady Technická data LW 25 zvlhčovací výkon pro místnost do 40 m2 čistící výkon pro místnost do 20 m2 plocha lamel 2,1 m2 síťové napájení 100-240 V / 50-60 Hz vzduchový výkon do 3,5 m3/ min počet rychlostí 3 hluková hladina 25 / 37 / 42 dBA rozměry 30 x 30 x 33 cm spotřeba energie max. 8 Watt obsah nádržky na vodu 7 l hmotnost cca 3,8 kg

  278,26 € -17% 335,00 €

 • Pračka vzduchu VENTA LW 15

  skladom 1 - 2 ks

  Zvlhčovač a čistič vzduchu v jednom, bez potreby vymieňania drahých filtrov. Špičkové multifunkčné zariadenie na zvlhčovanie a čistenie vzduchu súčasne = dva prístroje v jednom - pracuje bez filtračných vložiek - filtrom je voda. Dôvody, prečo si práčku vzduchu Venta kúpiť čistič vzduchu od prachu, peľu a iných alergénov, sadzí, cigaretového dymu, kysličníku siričitého, pliesní, formaldehydu a ďalších nečistôt účinná pomôcka pri astme a peľových alergiách, ale aj ďalších dýchacích ťažkostiach sú geniálne jednoduché, majú dlhú životnosť, sú vhodné na nepretržitý chod, s minimálnymi nákladmi na prevádzku VENTA-systém umožňuje vytvárať bylinkovú arómu Ďalšie výhody pračky vzduchu VENTA LW čistenie vzduchu a súčasné zvlhčovanie vzduchu pomocou metódy studeného odparovania žiadne rozprašovanie vody ani nečistôt ani minerálov, žiadna para automatické vypnutie prístroja nadčasový dizajn v antracitovej farbe Technické parametre zvlhčovací výkon pre miestnosť do 20m2 čistiaci výkon pre miestnosť do 10 m2 plocha lamiel 1,4 m2 sieťové napájanie 100-240 V / 50-60 Hz vzduchový výkon do 2 m3 / min počet rýchlostí 2 hluková hladina 22/32 dBA rozmery 26 x 28 x 31 cm spotreba energie max. 4 Watt obsah nádržky na vodu 5 l hmotnosť cca 3 kg

  210,05 €

 • Ecover Prací prostriedok na jemné prádlo 750 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Ecover vám uľahčuje zdravý životný štýl. Vďaka praciemu prášku Ecover periete rovnako šetrne a účinne, a pritom reálne znižujete dopad na životné prostredie. Prací prostriedok zachováva mäkkosť a farebnú stálosť tkaniny. Pri ručnom praní je ohľaduplný k pokožke. Vhodný aj na pranie v práčku. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% aniónovej tenzidy, <5% neiónové tenzidy, mydlo, soľ, kyselina citrónová, parfum (vôňa levandule; obsah: Limonen), konzervačné látky (0,02% 2-bróm-2-nitropropan- 1,3-diol).

  3,89 €

 • Bril spray na trouby750 ml

  skladom > 5 ks

  BRIL čistič na trouby odstraňuje důkladně a bez námahy veškeré druhy mastnoty. Je ideální i při čištění špinavých pekáčů či grilů.   ODSTRANÍ BEZ NÁMAHY I PŘIPEČENOU MASTNOTU NÁVOD NA POUŽITÍ Sporáky a trouby: Nastříkat na čištěnou plochu, nechat několik sekund působit a odstranit vlhkým hadříkem. Plochy: Aplikovat přímo nebo rozředěný v horké vodě. Varování Korozivní Složení <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, BENZISOTHIAZOLINONE2-Methyl-2H-isothiazol-3-one, parfémy, D-LIMONENE

  3,49 €

 • ALEX sprej proti prachu antistatický vůně limentka 400 ml Biocídny výrobok

  ALEX sprej proti prachu antistatický vůně limentka 400 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  ALEX sprej proti prachu čistí a ošetřuje nábytek bez zanechání šmouh. Antistatické složky zabraňují  rychlému a opětovnému usazování prachu. Plochy vydrží déle čisté. Návod na použití Před upotřebením zatřepat a krátkými střiky aplikovat ze vzdálenosti asi 20 cm. Obal držte ve vertikální poloze, lehce nakloněný (ne však v poloze horizontální). Přetřete jemným hadříkem a rozetřete krouživými pohyby po čištěné ploše. Nedoporučuje se používat na starožitný nábytek, neošetřené dřevo nebo se speciální glazurou. Pokud se jedná o speciální nábytek nebo máte pochybnosti, před použitím udělejte zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívat na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte podle návodu. Varování Složení <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky, >30% alifatických uhlovodíků.Další: parfémy (D-limonene, citral a linalool), Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone, Pyrithion sodný. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,59 € -23% 3,37 €

 • PHILIPS AVENT Parný hrniec s mixérom

  PHILIPS AVENT Parný hrniec s mixérom

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Variť v pare, otočiť, miešať a podávať Kombinovaný parný hrniec a mixér Philips AVENT umožňuje ľahko pripraviť zdravé domáce detské jedlo: najprv uvarte v pare ovocie, zeleninu, rybu či mäso a potom jednoducho nádobu zdvihnite, prevráťte a vykonajte mixovanie. Jedlo nie je nutné nikam prenášať! Jednoduchá príprava výživných jedál Kompaktné prevedenie pre ľahké uskladnenie Jednoduché dopĺňanie vody Varte v pare a mixujte po prevrátení nádoby Len niekoľko častí, ktoré treba čistiť Pomáha uchovať živiny a tvar Udržuje tekutiny pre varenie Efektívne cyklus páry Súčasti balenia je praktický receptár.

  125,11 € -21% 159,00 €

 • SENCOR Nutri mixér čierny SNB 6600BK

  skladom 1 - 2 ks

  Mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie potraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. Výživné koktejly pomáhajú dodávať energiu vášmu telu počas celého dňa, ale aj po športovom výkone. Prednastavené mixovacie programy: Pulse pre okamžité mixovanie a drtenie ľadu Blend pre vynikajúce, osviežujúce, ovocné smoothie Extra blend pre znamenité, výživné, zeleninové smoothie Bezpečnostný mechanizmus umožňuje spustenie iba v správnej polohe. Protišmyková základňa zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Snímateľné diely môžu byť umývané v umývačke riadu. Nádoby pre prenášanie koktejlov: Nádoby s objemom 0,8 a 1,0 l Materiál neobsahujúci BPA Materiál Tritan zaručuje zvýšenú bezpečnosť Šesť vysoko kvalitných snímateľných nožov z nerezovej ocele pokrytých vrstvou titánu: Zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov Obmedzuje oxidáciu výživných koktejlov Príslušenstvo: Nádoby s objemom 1,0 a 0,8 l, viečko s otvorom na pitie, tesniace viečko Príkon: 1 200 W

  109,92 € -4% 115,00 €

 • SENCOR Nutri mixér červený SNB 6601RD

  skladom > 5 ks

  Mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie potraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo Výživné koktejly pomáhajú dodávať energiu vášmu telu počas celého dňa, ale i po športovnom výkone Prednastavené mixovacie programy: Pulse pre okamžité mixovanie a drtenie ľadu Blend pre výborné, osviežujúce, ovocné smoothie Extra blend pre znamenité, výživné, zeleninové smoothie Bezpečnostný mechanizmus umožňuje spustenie iba v správnej polohe. Protišmyková základňa zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Snímateľné diely môžu byť umývané v umývačke riadu. Nádoby pre prenášanie koktejlov: Nádoby s objemom 0,8 a 1,0 l Materiál neobsahujúci BPA Materiál Tritan zaručuje zvýšenú bezpečnosť Šesť vysoko kvalitných snímateľných nožov z nerezovej ocele pokrytých vrstvou titánu: Zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov Obmedzuje oxidácii výživných koktejlov Príslušenstvo: Nádoby s objemom 1,0 a 0,8 l, viečko s otvorom pre pitie, tesniace viečko Príkon: 1 200 W

  109,92 € -4% 115,00 €

 • GRILLBOT robotické čističe grilů černý

  skladom 1 - 2 ks

  Špinavou práci s čištěním grilu za Vás udělá robotický čistič grilů Grillbot a Vy se můžete věnovat přípravě lahůdek, které si připravíte na čistém grilu. Grillbot nabízí tři délky automatického čištění dle velikosti Vašeho grilu. Moderní design a optimální váha speciálně navržené pro precizní čištění grilovacího roštu. Specifika výrobku Automatické čištění grilu 3 výkonné mosazné rotační kartáče Snadno vyměnitelné kartáče Kartáče lze mýt v myčce Inteligentní CPU reguluje rychlost a směr robota LED display Jednoduché ovládání jedním tlačítkem Čistí plynové grily a grily na dřevěné uhlí Technické vlastnosti Rozměry 210 x 210 x 100 mm, Váha 1,24 kg, Baterie Li-Po 1400 mAh, dobíjecí, Výdrž baterie 90 min, Hlučnost 65 dB, Kartáče 3 x mosazný. Obsah balení 1x robotický čistič Grillbot, 3x mosazný kartáč, 1x dobíjecí baterie, 1x nabíjecí adaptér 110-220V, 1x návod  

  109,95 €

 • skladom 1 - 2 ks

  77,55 €

 • SENCOR nutri mixér SNB 4302SS

  skladom > 5 ks

  Mění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další potraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše těloVýživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dne, ale i po sportovním výkonu Přednastavené mixovací programy Pulse pro okamžité mixování a drcení ledu Blend pro výtečné, osvěžující, ovocné smoothie Extra blend pro znamenité, výživné, zeleninové smoothie Bezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné poloze. Neklouzavá základna zaručuje zvýšenou bezpečnost. Snímatelné díly mohou byt umývány v myčce na nádobí. Nádoby pro přenášení koktejlů Nádoby s objemem 0,8 a 1,0 l Materiál neobsahující BPA Materiál Tritan zaručuje zvýšenou bezpečnost Šest vysoce kvalitních snímatelných nožů z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanu Zabraňuje ztrátám enzymů a vitaminů Omezuje oxidaci výživných koktejlů   Příslušenství poháry s objemem 1,0 a 0,8 l, víčko s otvorem pro pití, utěsňovací víčko Délka napájecího kabelu: 1,2 m 20.000 ot./min Příkon: 1000 W 220 - 240 V, 50 - 60 Hz

  62,83 € -8% 68,00 €

 • SENCOR nutri mixér SNB 4303BK

  skladom > 5 ks

  Výživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dne. Mixér je ideální pro přípravu polévek, kojenecké stravy, omáček, koktejlů a dalších pokrmů. Bezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné poloze. Neklouzavá základna zaručuje zvýšenou bezpečnost. Snímatelné díly mohou být umývány v myčce na nádobí. Poháry pro přenášení koktejlů: s objemem 0,8 a 1,0 l. Materiál neobsahuje BPA. Materiál Tritan zaručuje zvýšenou bezpečnost. Šest vysoce kvalitních snímatelných nožů z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanu zabraňuje ztrátám enzymů a vitamínů omezuje oxidaci výživných koktejlů. Příslušenství: Poháry s objemem 1,0 a 0,8 l, víčko s otvorem pro pití, utěsňovací víčko.Délka napájecího kabelu: 1,2 m Příkon: 1000 W 220 - 240 V, 50 - 60 Hz

  62,83 € -8% 68,00 €

 • Vyhřívací podložka Sanitas SWB 50

  skladom 1 - 2 ks

  Vyhřívací podložka SWB 50 vyhřeje postel na příjemnou teplotu snadno a rychle. Je vhodná pro lidi, kteří si chtějí užívat teplo a komfort během spánku. Svými rozměry 150 x 80 cm je vhodná do každé postele. Výhřevnost podložky lze snadno ovládat pomocí nastavení na 3 teplotní stupně. Dečka disponuje funkcí automatického vypnutí, které zabraňuje přehřátí podložky a zajistí tak vysokou bezpečnost. Po odpojení kabelu, lze podložku prát v pračce. Výrobek získal certifikát Öko-Tex 100 pro textilní zboží, které je vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů. Popis produktu Vyrobeno z příjemného extra měkkého fleece materiálu 3 osvětlené stupně nastavení teploty Bezpečnostní systém ochrany proti přehřátí Doba zahřívání podložky je cca 30 minut Odnímatelný kabel Lze prát v pračce do 30 °C Öko-Tex 100 Napájení: 220 – 230 V Výkon: 60 W Rozměry: 150 x 80 cm Balení obsahuje: Vyhřívací podložka Kabel s ovladačem Návod v českém jazyce a záruční list

  54,26 €

 • Sada bazénové chemie bez chlóru pro velké bazény Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  GUAA je bazénová chemie nové generace Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu. Voda ošetřená těmito výrobky nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii bazénu a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody, filtrací i bez filtrace. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udží vodu ve Vašem bazénu kříšťálově čistou po celou sezónu. Sada obsahuje: GUAA-POOL Junior (1 litr) – běžná polymerová dezinfekce vody a likvidace řas GUAA-POOL Shock (1 litr) – šoková polymerová dezinfekce při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny, zazimování bazénu GUAA-OXI (0,8 kg) – oxidace vody, odstranění organických nečistot, projasnění vody GUAA-FLOCK (1 litr) – polymerový vločkovač a zjiskřovač bazénové vody Dávkujete pouze 1× za 12 dní přímo do bazénu nebo přes filtrační zařízení. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení polyhexamethylen guanidinhydrochlorid, Alkyl (C12-C16) benzyl(dimethyl)amoniumchloridy Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  53,76 €

 • OMRON Váha lékařská BF-511 tyrkysová Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Lékařská váha OMRON BF-511 díky 8 senzorovému měření přináší maximální přesnost a spolehlivost naměřených hodnot (měření pomocí rukou a nohou probíhá v celém těle). Váha pomocí bio-impedanční metody dokáže měřit množství tělesného tuku (v %), množství viscerálního tuku, množství kosterní svaloviny, dokáže vypočítat hodnotu klidového metabolismu i BMI. Přístroj disponuje grafickou interpretací naměřených hodnot a velkým, čitelným LCD displejem. Je vhodný pro dospělé i děti od 6 let a dokáže zvážit osoby až do hmotnosti 150 kg. Popis produktu  Přístroj pro monitorování skladby lidského těla přesně měří obsah tělesného tuku (v %), obsah viscerálního tuku (až 30 stupňů), Body Mass Index (Index tělesné hmotnosti- BMI), podíl kosterního svalstva (v %). Vypočítá klidový metabolismus (v kcal), čímž určí denní potřebu kalorií a může sloužit jako reference v redukčních programech. Jedinečná 8 senzorová technologie využívá měření z chodidel i dlaní současně a je jednou z nejpřesnějších metod měření celého těla. Vysoce kvalitní provedení. Váha je vhodná pro celou rodinu i děti již od 6 let. Grafická interpretace naměřených hodnot. Hodnocení BMI, hodnocení procenta tělesného tuku a procenta kosterních svalů, hodnocení obsahu viscerálního tuku. Klinicky ověřený algoritmus. Rozlišení mezi úbytkem tuku a úbytkem aktivní tělesné hmoty (vody, svalstva a ost.) při dietě. Technické údaje Váží tělesnou hmotnost: 0,0 - 150,0 kg, po 0,1 kg. Na základě bio-impedanční metody vyhodnotí: Množství tělesného tuku v těle (v %): 5,0 až 60 %, po 0,1 %. Množství viscerálního tuku v těle: 30 úrovní. Množství kosterní svaloviny (v %), 5,0 až 50 %, po 0,1 %. Vypočítá hodnotu klidového metabolismu (v kcal): 385 až 3999 kcal, po 1 kcal. Vypočítá BMI (Body Mass Index), 7,0 až 90,0, po 0,1. Paměť na vstupní údaje pro 4 osoby + režim Host. Paměť poslední naměřené hodnoty pro každou zadanou osobu. Rozsah vstupních údajů: Výška: 100 až 199,5 cm. Věk: 6 až 80 let. Pohlaví: Muž/Žena. Jednotky měření: kg, cm / libry, stopy, palce. Věkový rozsah pro procento tělesného tuku, hodnocení procenta tělesného tuku, procenta kosterního svalstva, BMI a hodnocení BMI a klidového metabolismu je 6 až 80 let. Věkový rozsah pro obsah tělesného tuku, obsah viscerálního tuku, hodnocení obsahu viscerálního tuku a hodnocení procenta kosterního svalstva je 18 až 80 let. Přesnost měření: Tělesná hmotnost: 0,0 - 40,0 kg ± 400 g; 40,1 - 150,0 kg ± 1 %. Procento tělesného tuku: ± 3,5 %. Procento kosterního svalstva ± 3,5%. Obsah viscerálního tuku: 3 úrovně. Vyměnitelná baterie. Průměrná životnost baterií cca 1 rok (při použití 4x denně). Hmotnost přístroje vč. baterií cca 2200 g. Rozměr přístroje: základní jednotka cca 303 x 55 x 327 mm, rukojeť 300 x 35 x 147 mm. CE 0197 Přístroj vyhovuje předpisům evropské směrnice pro zdrav. prostředky 93/42/EEC.   Balení obsahuje Přístroj (základní jednotka + rukojeť) 4 alkalické baterie AA Návod k obsluze v českém jazyce Záruční list

  76,77 €

 • DRONTAL Dog Flavour 150/144/50 mg 24 tbl Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg tablety (nahradzuje produkt Drontal Plus flavour tablety) pre liečbu parazitárnych infekcií vyvolaných oblými a plochými červami a prvokmi Giardia tableta v tvare kosti s deliacou ryhou na oboch stranách tableta s mäsovou príchuťou – tablety majú silnejšiu príchuť (oproti Drontal Plus flavour tablety) a štúdie preukázali, že majú pre psy atraktívnu chuť a že väčšina testovaných psov (88%) ich prijíma dobrovolne pre liečbu psov, 1 tableta na 10 kg živej hmotnosti môže byť podaný buď s krmivom alebo samostatne Doba použiteľnosti v neporušenom obale: 2 roky

  69,34 €

 • GELOREN HA gélové tablety kĺbová výživa pre kone 1350 g

  skladom > 5 ks

  Vhodné pre:      kone s vysokými nárokmi na výkon      kone s príznakmi kĺbových problémov      kone po operácii pohybového systému      staré kone Výhody a vlastnosti:      zaisťuje riadnu údržbu kĺbových štruktúr      prispieva k dobrému premazávanie kĺbovej chrupavky      môže byť použitý ako odmena za výkon zvieraťa dávkovanie <400kg: 2 ks / deň > 400kg: 3 ks / deň Podávajte po dobu minimálne 60 dní nepretržite, kôru je je vhodné 3x ročne opakovať Množstvo výživových látok v dennej dávke (3 kocky):      180 mg Kyselina hyalurónová      855 mg Chondroitín sulfát      6 000 mg Želatína zloženie cukor, glukózový sirup, želatína, chondroitín sulfát, hyaluronát sodný, konzervanty, stabilizátor, červeň čerešňová (E124, E122, E110), višňové aróma balenie 3 sáčky á 450 g

  61,04 €

 • DRONTAL pre mačky 24 tbl Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Drontal je učinný proti oblým a plochým červom mačiek. škrkavky (Toxocara cati (syn.mystax), Toxascaris leonina) machovce (Ancylostoma tubaeformae, Ancylostoma braziliense) pásomnice (Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis., Mesocestoides spp., Joyeuxiella spp.) Tableta sa podáva jednorázovo v dávke 1 tableta na 4 kg. U mačiat odporúčame následujúcu schému podávania: 4., 8., 12. týždeň a 4., 5., 6., 9. a 12. mesiac veku mačaťa. Dospelé mačky stačí odčervovať raz za tri mesiace. Indikácie Prípravok proti nematodózam a cestodózam mačiek a mačiat. Odčervenie mačiek a mačiat vyvolané plochými a oblými červami: Škrkavky: Toxocara tati, Toxascaris leonina. Machovce: Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma brasiliense. Pásomnice: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp., Joyeuxiella pasqualei. Kontraindikácie Nepoužívať počas gravidity a u mačiat mladších 3 týždne. Spôsob podania 1 tableta na 4 kg ž. hm., jednorázové perorálne podanie. Priamo perorálne, v krmive alebo rozdrvené v potrave. Tablety sa podávajú priamo zvieraťu, najlepšie schované v kúsku mäsa, údeniny alebo rozmačkané do krmiva. Hladovka alebo dietetické opatrenia nie sú potrebné.

  65,82 €

 • CBDex Liquid nirvana 5% 10 ml Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Konopný e-liquid pro navození klidné mysli. Složení propanediol, Glycerin, cannabidiol, caramel Použití a dávkování Aplikujte do elektronické cigarety, nebo do vaporizačního přístroje a inhalujte. Doporučená denní dávka je 0,5 ml. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Další informace Přírodní produkt. Nepoužívat bezprostředně před a při jízdě motorovým vozidlem (citlivé osoby mohou při aplikaci prvních vaporizačních dávek vnímat pocit výrazného uvolnění). Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. Neobsahuje nikotin. Před použitím protřepat. Změna barvy liquidu není na závadu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

  49,46 €

 • skladom > 5 ks

  44,38 €

 • Ultra-zvlhčovač s Ionizatorem BC 98

  skladom 1 - 2 ks

  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BC 98 nádrž na 7,5 l vody rychlé zvlhčení vzduchu / vhodný k okamžitému zvlhčení, např. při astmatických záchvatech / odpařování až ¼ litru vody za 1 hodinu možnost regulace intenzity odpařování ionizátor, tichý chod, spotřeba pouhých 35 Wattu Zvlhčovač vzduchu BC 98 Vám bude napomáhat zlepšit prostředí Vašeho interiéru zvlhčováním vzduchu a ionizací. Systém ultrazvukového zvlhčování využívá princip ultrazvukového vysokofrekvenčního oscilátoru, který „ rozbíjí vodu“ na drobné částečky = drobné kapičky, které jsou ventilačním systémem vynášeny ven z přístroje do okolního interiéru, kde se rozptylují a zvlhčují tak vzduch. Jasným znakem řádného fungování přístroje je viditelný bílý aerosol vycházející z přístroje. Vzhledem k tomu že do vzduchu se rozptyluje voda obsažená v nádobce / ne pára – voda se neodpařuje /, doporučujeme používat destilovanou vodu a nádobku na vodu udržovat v absolutní čistotě dle návodu na použití. Přednosti tohoto přístroje: Rychlé zvlhčení vzduchu / odpaří při max. výkonu až ¼ l vody za hodinu /, oceníte např. při astmatickém záchvatu. Uvolňování záporně nabitých iontů, které příznivě působí na lidský organizmus, zlepšují buňkový metabolizmus, vitalitu.

  43,81 €

 • GRILLBOT robotické čističe grilů červený

  GRILLBOT robotické čističe grilů červený

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Špinavou práci s čištěním grilu za Vás udělá robotický čistič grilů Grillbot a Vy se můžete věnovat přípravě lahůdek, které si připravíte na čistém grilu. Grillbot nabízí tři délky automatického čištění dle velikosti Vašeho grilu. Moderní design a optimální váha speciálně navržené pro precizní čištění grilovacího roštu. Specifika výrobku Automatické čištění grilu 3 výkonné mosazné rotační kartáče Snadno vyměnitelné kartáče Kartáče lze mýt v myčce Inteligentní CPU reguluje rychlost a směr robota LED display Jednoduché ovládání jedním tlačítkem Čistí plynové grily a grily na dřevěné uhlí Technické vlastnosti Rozměry 210 x 210 x 100 mm, Váha 1,24 kg, Baterie Li-Po 1400 mAh, dobíjecí, Výdrž baterie 90 min, Hlučnost 65 dB, Kartáče 3 x mosazný. Obsah balení 1x robotický čistič Grillbot, 3x mosazný kartáč, 1x dobíjecí baterie, 1x nabíjecí adaptér 110-220V, 1x návod    

  88,54 € -26% 119,96 €

 • skladom 3 - 5 ks

  38,24 €

 • Gelacan Fast 500 g a.u.v. Veterinárny prípravok

  skladom

  Užití Při akutních potížích pohybového aparátu (kulhání, poranění kloubů, vazů a šlach), při zánětu vazů, šlach a svalů, po úrazech a operačních výkonech, při ztuhlosti kloubů u starších psů, pro zlepšení pohyblivosti. Dávkování 1,5 g na 10 kg hmotnosti psa Složeni v denní dávce 1,5 g kolagenní peptidy CHP 1350 mg, Boswellin 130 mg, vitamín C 6.5 mg, vitamín E5.2 mg, selen 5.2 ug. Účinné látky Kolagenní peptidy Boswellin Vitamin E Vitamin C Selen

  43,66 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam