Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia

Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia

Tiež nechcete tráviť život večným upratovaním? Potom potrebujete tých správnych pomocníkov, ktorí vám prácu uľahčia a urýchlia. My vám ponúkame spoľahlivé a lacné prostriedky, bez ktorých sa pri náročnej každodennej starostlivosti o domácnosť neobídete.

Stop špine a baktériám

Tak toto je základ. U nás nájdete prípravky, s ktorými umyjete a vydezinfikujete podlahu i toaletu, vyčistíte koberec, všetky kuchynské povrchy a nablýskate okná i zrkadlá. Domestos, Real, Cif a mnoho ďalšieho nájdete v sekcii Upratovacie prostriedky.

Riady riešime každý deň

Umývanie riadov, to je každodenná rutina. Či už ste šťastní majitelia umývačky alebo umývate riady v ruke, u nás nájdete všetko potrebné. Ak zháňate tablety alebo prášok do umývačky alebo klasické prostriedky na ručné umývanie riadov, tu ste správne!

Na toalete sa chceme cítiť dobre

Táto miestnosť je veľmi citlivé miesto každej domácnosti. Aby žiarila čistotou a pekne voňala, k tomu nájdete všetko potrebné v sekcii Toaleta. Bacily a baktérie nemajú šancu a nájdete u nás i prírodné produkty.

Pobite sa s praním

Náš e-shop ponúka široký sortiment prípravkov na pranie bielizne. Pracie prášky, gély tablety i vankúšiky do práčky, tiež aviváže a čističe škvŕn, proste čokoľvek, čo vás v súvislosti s praním bielizne napadne.

Vôňa domova

Rovnako ako parfum u ľudí, tiež vôňa domova odráža náladu a osobnosť jeho majiteľa. Vykúzlite atmosféru, ktorá bude vám i vašim blízkym milá a príjemná. S tým vám pomôžu vône, ktoré si môžete vybrať v sekcii Osviežovače vzduchu.

Myslite eko-logicky

Dopad všetkého, čo používame, na životné prostredie, by mal byť starosťou každého z nás. Myslíte si, že ekologické práce a čistiace prostriedky sú drahé? Tak to ste na omyle. Náš e-shop ponúka lacné prípravky, ktoré sú šetrné k našej planéte. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Ekodrogéria.

Milovníkom zvierat

Máte doma psa, mačku alebo iného domáceho maznáčika? Potom práve pre vás sme pripravili výber prostriedkov, ktoré vám pomôžu udržať čistotu vášho miláčika i jeho pelechu a ďalších doplnkov. Váš maznáčik sa u nás i naje a máme pre neho tiež skvelé hračky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filtr

 • CIF Cream Lemon 500 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Cif je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Možnosti využití v domácnosti jsou překvapivě velmi široké. Mezi povrchy, které Cif krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, keramika, plast, laminát, podlahové PVC, a mnoho dalších. Cif krém se hodí nejen pro čištění koupelny a kuchyně, ale také na další povrchy, které by vás jistě ani nenapadly! Pomocí Cif krému můžete obnovit vzhled staršího plastového zahradního nábytku, dětské tříkolky. Nebo také vyčistit zašlou bílou koženou sportovní obuv. Použití je velmi jednoduché. Stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky anebo hadříku, lehce setřít a nakonec omýt vodou. Přípravek, je dodáván ve 2 velikostech (250 ml a 500 ml) a třech variantách. Žlutý a bílý Cif krém vám kromě zašlé špíny pomohou odstranit mastnotu i vodní kámen. Zelený Cif krém je obohacen o bělící přísadu, která si poradí i se zaschlými skvrnami od kávy, čaje či vína. Cif pomáhá obnovit vzhled vašich oblíbených věcí! Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfum, limonene, benzisothiazolinone, geraniol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,56 €

 • Dibaq Piškóty Crazy Biscuits pre psov 180 g Veterinárny prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Pochúťka pre psov so zníženým obsahom cukru a lepku. Praktické balenie v krabičke a vnútri v sáčku.

  1,02 €

 • KILTIX Obojok proti blchám a kliešťom pre veľké psy 70 cm Veterinárny prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Kiltix je veterinárny liek. Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu. Dávkovanie a spôsob použitia Obojok vyberte z vákuového balenia, rozbaľte a odstráňte spojky. Obojok priložte voľne na krk a voľný koniec prevlečte prackami obojku. Obojok nesmie byť príliš tesný, medzi obojkom a krkom musí zostať priestor na dva prsty. Obojok je určený na stále nosenie, účinkuje ako pri pohybe, tak v pokoji. Po nasadení je obojok účinný proti blchám a kliešťom až 7 mesiacov. Nežiaduce účinky: počas niekoľkých dní po aplikácii obojku sa môže prejaviť mierne svrbenie. Ak zistíte akékoľvek vážne účinky alebo iné reakcie, ktoré nie sú uvedené v tejto písomnej informácii, informujte vášho veterinárneho lekára. Kontraindikácie: nepoužívať na poranenú kožu, u kachektických a chorých zvierat. Liečba inými Ektoparazitikami sa v čase nosenia obojku neodporúča. Nepoužívať u šteniat do 3 mesiacov. Osobitné opatrenia na používanie u zvierat Obojok je akaracid a insekticíd určený na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu obojku s ústnou dutinou zvieraťa. Osobitné bezpečnostné opatrenia osobám, ktoré podávajú liek zvieratám. Ľudia so známou precitlivenosťou na propoxur alebo flumetrín by sa mali vyhnúť kontaktu s obojkom. Zabráňte kontaktu s pokožkou, očami a sliznicami. V prípade zasiahnutia pokožky či sliznice opláchnite exponovanú časť ihneď veľkým množstvom vody. Osobitnú pozornosť je nutné venovať aj nakladaniu s nepoužitým veterinárnym liekom alebo odpadom, ktorý pochádza z tohto lieku. Zvieratá s obojkom by nemali prísť do kontaktu s batoľatami a malými deťmi. Nie je určený pre potravinové zvieratá. Špeciálne opatrenia na likvidáciu nepoužitých prípravkov alebo odpadu, ak sú nejaké Každý nepoužitý veterinárny liek alebo odpadové materiály z tohto lieku musia byť zlikvidované v súlade s platnými predpismi. Prípravok nesmie kontaminovať vodné toky, pretože môže byť nebezpečný pre ryby a ďalšie vodné organizmy. Jedovatý pre včely. Špeciálne opatrenia na uchovanie Uchovávať mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote do 25 ° C. Nepoužívajte po dátume exspirácie uvedenom na obale. Ďalšie informácie Len pre zvieratá. Pokiaľ chcete získať informácie o tomto lieku, kontaktujte miestneho zástupcu držiteľa rozhodnutia o registrácii. DÁTUM POSLEDNEJ REVÍZIE TEXTU Jún 2009. Dĺžka obojku 70 cm.

  20,91 €

 • Sanytol univerzál na podlahy 1l Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Odstraňuje: Herpes simplex (HSV), Salmonella typhimurium, Listeria monocytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, chrípkový virus H7N1, Candida albicans, Aspergillus versicolor, Legionella, Enterococcus hirae. NÁVOD NA POUŽITIE Čistí a odmasťuje všetky plochy v domácnosti. Veľké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, tehly, kovové plochy…). Zrieďte obsah 2 vrchnáčikov alebo 70 ml v 4 litroch teplej vody. Nie je potrebné zmes miešať. WC, sanitárne zariadenia, drezové sifóny: naneste priamo 2 vrchnáčiky alebo 70 ml neriedeného prípravku, nechajte pôsobiť celú noc. Plastové a porcelánové predmety: (odpadkové koše, potreby pre domáce zvieratká). Prípravok naneste priamo na hubku alebo kartáčik. Neoplachujte. BEZPEČNÝ – BEZ LIEHU NEZANECHÁVA ŠKVRNY BEZ RIZIKA PRE AKÉKOĽVEK MATERIÁLY A TEXTÍLIE SVIEŽI A PŘÍJEMNÝ PARFÉM Trojitý účinok: antibakteriálny (5 minút), fungicidný (15 minút) podľa normy EN 13697 a virucídny proti Herpes simplex podľa normy NTF 72-180 (15 minút) a chrípkovému vírusu Influeza A (H7N1) (5 minút) podľa normy EN 14476. Účinnosť overená a skontrolovaná autorizovaným laboratóriom. DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ DOPORUČENIE: Pred použitím čítajte priložené pokyny. Biocídny prípravok používajte bezpečne.

  3,09 €

 • BREF Power Aktiv Lemon 3x50 g Biocídny výrobok

  BREF Power Aktiv Lemon 3x50 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre lesk toalety. Bref Power Aktiv má navyše moderný a praktický tvar - košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje tak väčšiu časť WC misy. Dokonalá čistota. Dokonalá ochrana proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá čistiaca pena.

  3,57 € -29% 5,00 €

 • Clin windows citrus pistole, 500ml

  skladom > 5 ks

  Patentovaná hydraulická pistole umožňuje nanášet prostředek ve formě aktivní stabilní pěny přímo na čištěné místo, kde se déle udrží na povrchu, nestéká a díky tomu působí na nečistoty delší dobu. Pistole dále umožňuje rozptýlení produktu ve formě spreje (odklopením sítka z konce pistole), a tím ošetří větší plochu. Pistole je zároveň velmi praktická a nabízí dokonale pohodlný úklid. vynikající čistící účinek, který zanechá plochu zaručeně vždy beze šmouh zářivý lesk po delší dobu než ostatní prostředky díky receptuře Nano Protect ochranu povrchu oken před opětovným zašpiněním a vznikem skvrn od kapek po dešti díky patentované technologii Nano-Protect založené na neviditelných částečkách Nabízen ve variantách příjemných vůní citronu nebo jablka či květů. Použití: Čištěné plochy se nemusí před aplikací Clinu omývat. Produkt rovnoměrně naneste na povrch čištěné plochy a nechte chvíli působit. Poté otřete do sucha suchým hadříkem, papírovými utěrkami nebo gumovou stěrkou. Upozornění: Nenechávejte prostředek zaschnout na plochách bez rozetření. Varování Složení <5% aniontové povrchově aktivní látkyParfém (citral).

  1,63 €

 • Xanto Whoops - Pěnový odstraňovač skvrn a pachů z domácích zvířat 500ml

  skladom > 5 ks

  Pěnový odstraňovač skvrn a pachů z domácích zvířat je multi aktivní přípravek, který odstraňuje skvrny z koberců, čalounění, podestýlek a textilií, ničí bakterie a škodlivé mikroby. Trvale odstraní nepříjemné pachy z extramentů domácích zvířat. Odrazuje zvířata od znovu znečištění stejných míst. Zabraňuje blednutí barev a tkanin vláken. Varování Hořlavý Plyn pod tlakem Složení 1-methaxyl 2-propanol, 2-propanol, butan, propan Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,44 €

 • ROSENPHARMA B-komplex REPELENT pre deti 25 dražé Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Repelent v tabletovej forme pokrývajúci dennú spotrebu vitamínov skupiny B, navyše chráni proti komárom a kliešťom. ZloženiePyridoxín hydrochlorid - B6 12,2 mgTiamín mononitrát - B1 11,2 mgRiboflavín 98% - B2 10,2 mgNikotínamid - B3 50,0 mgPanthothenan vápenatý - B5 40,0 mgKyselina listová - B9 400 ugBiotín - B7 30 ugKyanokobalamín - B12 10 ug Dávkovaniedo 20 kg 1 dražé, 20-40 kg 2 dražé (nad 40kg užívajte repelent pre dospelých) Balenie25 tabliet.

  1,99 €

 • Čistič umývačky FINISH DUO 250 ml

  skladom > 5 ks

  Prostriedok na čistenie umývačky riadu, ktorý vynikajúco odstraňuje mastnotu a vodný kameň.

  5,31 €

 • FEEL ECO Toaletní čistič 750 ml

  skladom > 5 ks

  Je složen výhradně z velmi dobře biologicky odbouratelných složek, které nezatěžují životní prostredí. Gelová konzistence zaručuje pomalé a rovnoměrné stékání od okrajů toaletní mísy, kde zanechá aktivní vrstvu a přípravek tak velmi účinně odstraní vodní kámen a další organické nečistoty, včetně nepříjemného zápachu. Vysoká účinnost toaletního čističe je potvrzena nezávislými testy v akreditované laboratoři ZÚLP České Budějovice. Po použití bude Vaše toaleta krásně čistá se svěží vůní. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, konzervant (sodium benzoate) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,73 €

 • CALGONIT Finish sůl do myčky 1,5 kg

  skladom > 5 ks

  Aby se předešlo usazování vodního kamene na nádobí a v myčce, je nezbytné mýt nádobí v měkké vodě. Finish Sůl účinně změkčuje vodu a zvyšuje tak čisticí účinek mycího prostředku. Pomáhá předcházet skvrnám a stopám vody na Vašem nádobí. Finish Sůl nezanechává skvrny. Její čirost zabezpečí, že zabudovaná jednotka, která změkčuje vodu ve Vaší myčce, účinně funguje. Jiné soli mohou obsahovat nečistoty, jako jsou železo a uhličitany, které by mohly jednotku poškodit. Finish Sůl - změkčuje vodu a zvyšuje mycí účinek! Finish - diamantová standard

  1,72 €

 • CALIBRA Dog Premium Adult kompletné prémiové krmivo 3 kg Veterinárny prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  CALIBRA Dog Premium Adult kompletné prémiové krmivo pre dospelé psy malých a stredných plemien, ktoré už ukončili fázu rastu a vývoja. Je ľahko stráviteľné a svojim zložením podporuje udržiavanie správnej funkcie tráviaceho traktu, srdcovej a pohybovej soustavy. Kompletná a vyvážená strava, ktorá uspokojí všetky nutričné nároky psov. Pomáha psom udržať optimálnu hmotnosť, dobré zdravie a kvalitnú srsť. Zloženie: Hydinové mäso a produkty hydinového pôvodu, kukurica, hydinový tuk, sušené jablká, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná hydinová pečeň, lososový olej (1%), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg). Analytické zložky: Hrubý proteín 23,0 %, hrubý tuk 13,0 % , hrubý popol 6,5 %, hrubá vláknina 2,7 %, vlhkosť 10,0 %, vápnik 1,4 %, fosfor 1,1 %, metabolizovateľná energia 3982 kcal/kg. Dávkovanie: Váha v dospelosti v kg :             5     10     15      20     25     30          35 a viac Denná dávka v g :                     80    135    185    225   270   31         ADULT LARGE  

  6,86 €

 • FYPRYST Spot-on pro psy (10-20 kg) 1.34 ml Veterinárny liek

  FYPRYST Spot-on pro psy (10-20 kg) 1.34 ml

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Příbalová informace FYPRYST 67 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psyFYPRYST 134 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psyFYPRYST 268 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psyFYPRYST 402 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psy 1. Jméno a adresa držitele rozhodnutí o registraci a držitele povolení k výrobě odpovědného za uvolnění šarže, pokud se neshoduje KRKA, d.d., Novo mestoŠmarješka cesta 68501 Novo mestoSlovinsko 2. Název veterinárního léčivého přípravku Fypryst 67 mg roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psyFypryst 134 mg roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psyFypryst 268 mg roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psyFypryst 402 mg roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psyFipronilum 3. Obsah léčivých a ostatních látek Fypryst 67 mg spot-on pro psy 1 pipeta (0,67 ml) obsahuje - Léčivá látka Fipronilum 67 mg. Pomocné látky Butylhydroxyanisol (E320) 0,134 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,067 mg. Fypryst 134 mg spot-on pro psy 1 pipeta (1,34 ml) obsahuje - Léčivá látka Fipronilum 134 mg. Pomocné látky Butylhydroxyanisol (E320) 0,27 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,13 mg. Fypryst 268 mg spot-on pro psy 1 pipeta (2,68 ml) obsahuje - Léčivá látka Fipronilum 268 mg. Pomocné látky Butylhydroxyanisol (E320) 0,54 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,27 mg. Fypryst 402 mg spot-on pro psy - 1 pipeta (4,02 ml) obsahuje Léčivá látka Fipronilum 402 mg. Pomocné látky Butylhydroxyanisol (E320) 0,80 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,40 mg. 4. Indikace Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides spp.) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) u psů. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Prevence a léčba napadení všenkami (Trichodectes canis) u psů. 5. Kontraindikace Vzhledem k absenci dostupných údajů přípravek nepoužívejte u štěňat mladších 8 týdnů a/nebo vážících méně než 2kg. Přípravek nepoužívejte u nemocných zvířat (systémové onemocnění, horečka) nebo zvířat v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí či dokonce úhynu.Tento přípravek je určen pro psy. Nepoužívejte u koček, protože by to mohlo vést k předávkování. 6. Nežádoucí účinky Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobá hypersalivace způsobená hlavně charakterem nosiče. Mezi velmi vzácnými nežádoucími účinky byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace (vyblednutí kůže, lokální vypadávání srsti, svědění, zarudnutí kůže) a celkové svědění nebo vypadávání srsti. Výjimečně byly zaznamenány hypersalivace, reversibilní neurologické příznaky (hyperesthesie, deprese, nervové příznaky), zvracení nebo dýchací příznaky. Vyhněte se předávkování.Jestliže zaznamenáte jakékoliv závažné nežádoucí účinky či jiné reakce, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, oznamte to prosím vašemu veterinárnímu lékaři. 7. Cílový druh zvířat Psi 8. Dávkování pro každý druh, cesta(y) a způsob podání Dávkování Fypryst 67 mg spot-on pro psy - Jedna jednodávková pipeta o obsahu 0.67 ml roztoku pro nakapání na kůži - spot-on pro psa vážícího od 2 kg až do 10 kg živé hmotnosti. Fypryst 134 mg spot-on pro psy - Jedna jednodávková pipeta o obsahu 1,34 ml roztoku pro nakapání na kůži - spot-on pro psa vážícího od 10 kg až do 20 kg živé hmotnosti. Fypryst 268 mg spot-on pro psy - Jedna jednodávková pipeta o obsahu 2,68 ml roztoku pro nakapání na kůži - spot-on pro psa vážícího od 20 kg až do 40 kg živé hmotnosti. Fypryst 402 mg spot-on pro psy - Jedna jednodávková pipeta o obsahu 4,02 ml roztoku pro nakapání na kůži - spot-on pro psa vážícího více než 40 kg živé váhy. Jedna jednodávková pipeta o obsahu 4,02 ml roztoku pro nakapání na kůži - spot-on a odpovídající menší jednodávková pipeta pro psa o hmotnosti větší než 60 kg. Takto zajistíte minimální doporučenou dávku fipronilu 6.7 mg/kg. Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální léčebný interval 4 týdny. Měsíční léčba se doporučuje v případě vysokého rizika opakovaného napadení blechami, pokud je pes alergický na bleší kousnutí, v případě nutnosti kontroly napadení klíšťaty nebo při častém koupání psa za použití hypoalergenních nebo zvláčňujících šamponů. V oblastech, kde nehrozí vážné napadení blechami a klíšťaty, může být přípravek Fypryst spot-on aplikován každé dva až tři měsíce. Cesta podání - zevní podání na kůži. Způsob podáníVyjměte jednodávkovou pipetu z třívrstevného sáčku. Držte pipetu svisle a krouživým pohybem sejměte čepičku. Čepičku otočte a nasaďte ji opačným koncem na pipetu. Tlačte a točte čepičkou, abyste promáčkli její plombu, poté čepičku z pipety sejměte. Rozhrňte srst zvířete v oblasti kohoutku před lopatkami tak, že je viditelná kůže. Přiložte hrot jednodávkové pipety na kůži a několikrát pipetu stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě. Přípravek má přetrvávající účinnost proti napadení blechami po dobu dvou měsíců a proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů, v závislosti na síle zamoření prostředí. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení. 9. Pokyny pro správné podání Vyhněte se kontaktu přípravku s očima zvířete. Klíště přítomné na zvířeti by mělo být odstraněno před podáním přípravku, aby se snížilo riziko přenosných onemocnění. Je důležité zajistit, aby byl přípravek aplikován na místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat. Během dvou dnů po aplikaci přípravku by se mělo vyhnout koupání/ponoření do vody a koupání častější než jedenkrát týdně, protože nebyla provedena žádná studie ke zjištění, jak toto ovlivňuje účinnost přípravku. Zvláčňující šampony mohou být před aplikací použity, ale snižují délku ochrany proti blechám na přibližně 5 týdnů, pokud jsou použity týdně po aplikaci přípravku. Koupání jedenkrát týdně za použití medikovaného šamponu s 2% obsahem chlorhexidinu neovlivnilo během 6 týdenní studie účinnost přípravku proti blechám.Po aplikaci přípravku by psům nemělo být dovoleno koupání ve vodních zdrojích po dobu 2 dnů. (viz bod 13). Může dojít k uchycení jednotlivých klíšťat. Z tohoto důvodu nelze zcela vyloučit přenos infekčních chorob klíšťaty, pokud jsou podmínky nepříznivé. Zpravidla jsou klíšťata usmrcena a odpadnou z hostitele během 24 až 48 hod. po napadení, aniž by se nasála krve. Po aplikaci nelze během období účinnosti přípravku vyloučit uchycení jednotlivých klíšťat.Blechy z domácích zvířat často napadají zvířecí přepravky, místa, kde zvíře spí a obvykle odpočívá, jako jsou koberce a domácí vybavení, které je třeba v případě masivního napadení a na začátku ochranných opatření pravidelně ošetřovat vhodnými insekticidy a čistit pomocí vysavače. Přípravek Fypryst spot-on může být aplikován chovným a březím fenám a fenám v laktaci. 10. Ochranná lhůta Není určeno pro potravinová zvířata. 11. Zvláštní opatření pro uchování Uchovávat mimo dosah dětí. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem. Tento veterinární léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní teplotní podmínky uchovávání. 12. Zvláštní upozornění Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí. Proto se vyhněte kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s přípravkem Fypryst spot-on. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce.Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud nezaschne místo aplikace. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich majiteli, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku. 13. Zvláštní opatření pro zneškodňování nepoužitých přípravků nebo odpadu, pokud je jich třeba Všechen nepoužitý veterinární léčivý přípravek nebo odpad, který pochází z tohoto přípravku, musí být likvidován podle místních právních předpisů. O možnostech likvidace nepotřebných léčivých přípravků se poraďte s vaším veterinárním lékařem. Tato opatření napomáhají chránit životní prostředí. Fipronil může nepříznivě ovlivňovat vodní organismy. Neznečišťujte přípravkem nebo prázdnými obaly rybníky, vodní toky nebo nádrže. 14. Datum poslední revize příbalové informace Únor 2011 15. Další informace Fypryst 67 mg spot-on pro psy - Jedna krabička obsahuje jednodávkové pipety o obsahu 0.67 ml roztoku, každá balená v třívrstevném sáčku. Fypryst 134 mg spot-on pro psy - Jedna krabička obsahuje jednodávkové pipety o obsahu 1,34 ml roztoku, každá balená v třívrstevném sáčku. Fypryst 268 mg spot-on pro psy - Jedna krabička obsahuje jednodávkové pipety o obsahu 2,68 ml roztoku, každá balená v třívrstevném sáčku. Fypryst 402 mg spot-on pro psy - Jedna krabička obsahuje jednodávkové pipety o obsahu 4,02 ml roztoku, každá balená v třívrstevném sáčku. Krabička obsahuje 1, 3, 6, 10, 20 pipet. Pouze pro zvířata. Farmakoterapeutická skupina - Ostatní ektoparazitika k lokálnímu použitíATCvet kód - QP53AX15 Fipronil je insekticid/akaricid náležící do skupiny fenylpyrazolů. Působí na členovce interakcí s ligandami chloridových kanálů, konkrétně s těmi, které jsou regulovány neurotransmiterem kyselinou gamma-aminomáselnou (GABA), blokujíce tak pre- a postsynaptický přenos chloridových iontů přes buněčné membrány. Důsledkem toho je nekontrolovaná činnost centrálního nervového systému a smrt hmyzu a roztočů. Přípravek Fypryst spot-on obsahuje účinnou látku fipronil, která má jedinečný mechanismus účinku na blechy a klíšťata. Fypryst spot-on se hromadí v tukové složce kůže a chlupových folikulech a kontinuálně je vylučován z chlupových folikulů na kůži a srst, takto poskytujíce dlouho přetrvávající aktivitu. Po lokální aplikaci přípravku Fypryst spot-on u psů je fipronil kůží mírně absorbován (≈ 15%). U psů byly pozorovány variabilní koncentrace fipronilu v plazmě. Po aplikaci přípravku Fypryst spot-on je koncentrační gradient fipronilu šířen v srsti zvířat z místa aplikace k periferním zónám (lumbální zóna, slabiny,..). U psů se fipronil metabolizuje hlavně na sulfonový derivát (RM 1602), který má také insekticidní a akaricidní vlastnosti. U psů se koncentrace fipronilu na chlupech s časem snižuje, až dosáhne hladiny přibližně 3-4 μg.g-1 56 dní po aplikaci. Pokud chcete získat informace o tomto veterinárním léčivém přípravku, kontaktujte, prosím, příslušného místního zástupce držitele rozhodnutí o registraci.KRKA ČR, s.r.o.Sokolovská 79186 00, Praha 8Tel: 221 115 150info@krka.cz

  6,18 €

 • BREF Power Activ Lavender 3x50 g Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Guľôčky Brefu vložíte do toalety a ďakej môžete hygienu vašej toalety pustiť z hlavy - dokonalá dezinfekcia WC misy a levanduľová vôňa k tomu. Vlastnosti WC bloku dokonalá čistota dokonalá čistiaca pena dokonalá ochrana proti vodnému kameňu dokonalá sviežosť Varovanie Nebezpečnosť pre zdravie / nebezpečný pro ozónovú vrstvu Zloženie >30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15% neiónové povrchovo aktívne látky, parfémy (benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, coumarin, hexyl cinnamal, linalool) Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  3,57 €

 • FEEL ECO Prostriedok na riad 1 l

  skladom > 5 ks

  Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných a netoxických surovín, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Spoločným pôsobením aktívnych zložiek dosahuje vysokú umývaciu účinnosť a dokáže veľmi efektívne odstrániť všetku mastnotu a nečistoty z umývaného riadu, pričom ho zanechá čisté a bez šmúh. Zároveň chráni pokožku vašich rúk vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu. Prvotriedna účinnosť prostriedku je podložená testmi štátneho Akreditovaného laboratóriá ZÚLP České Budějovice.

  3,46 € -12% 3,94 €

 • BREF Power Aktiv WC blok Pine 3x50 g Biocídny výrobok

  BREF Power Aktiv WC blok Pine 3x50 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  WC ZÁVES - Aktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami, ktorým môžeme bez obáv dať prívlastok dokonalé:  hygienická čistota čistiaca pena ochrana pred vodným kameňom dlhotrvajúcu sviežosť. Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC mísy.

  3,57 € -29% 5,00 €

 • ADVANTIX Spot-on pre psy 4-10 kg 1x1 ml Veterinárny prípravok

  skladom > 5 ks

  Advantix odpudzuje a zabíja kliešte, komáre, bodavé muchy a všenky skôr, než sa prisajú, a blchám zabráni hrýzť do niekoľkých minút. Päťnásobná ochrana Proti kliešťom - odpudí kliešte skôr, ako sa stihnú prisať, odpudené kliešte v krátkom čase uhynú, tým sa zabráni prenosu chorôb, ako napr .: boreliózy, babesiósy, ehrlichiózy, ricketsiózy. Proti blchám - zabíja blchy do 3-5 minút od kontaktu, zabíja larvy bĺch v okolí ošetreného zvieraťa, spôsobí ochrnutie hryzadiel bĺch do niekoľkých sekúnd od kontaktu = blcha nemôže hrýzť a ani spôsobovať alergiu na blšie uhryznutie. Proti komárom, bodavým muchám a všenkám - odpudí hmyz skôr, než stihne uštipnúť a sať krv, tým zabráni prenosu chorôb napr. Leishmaniózy, ktorá sa vyskytuje v teplejších oblastiach. Prečo pre Vášho psa vybrať práve Advantix? Jedna aplikácia chráni až 1 mesiac. Má repelentný účinok - odpudí parazita skôr, než sa stačí zahryznúť a preniesť nebezpečné choroby. Účinne chráni pred širokou škálou vonkajších parazitov (kliešte, blchy, komáre, bodavé muchy, všenky). Je vodeodolný - účinkuje aj po namočení zvieraťa. Je bezpečný pre šteňatá od 7 týždňa veku a nad 1,5 kg ž. hm., aj pre gravidné a laktujúce suky. Zaujíma Vás ako liek pôsobí Blchy na psoch sú zabíjané behom jedného dňa po aplikácii. Jednorazová aplikácia chráni pred ďalším napadnutím blchami po dobu 4 týždňov. Jednorazová aplikácia má repelentnú účinnosť (zabraňujúcu sanie) proti flebotomom (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týždňov a Phlebotomus perniciosus počas 3 týždňov), proti komárom (Aedes aegypti po dobu 2 týždňov a Culex pipiens počas 4 týždňov) a proti bodalke stajňovej (Stomoxys calcitrans) počas 4 týždňov. Liek môže byť použitý ako súčasť liečebnej stratégie alergie na blšie uhryznutie (FAD). Prípravok má perzistentný, akaricídny a repelentný účinnok proti infestácii kliešťami (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus počas 4 týždňov a Oermacentor reticularis počas 3 týždňov). Kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie nemusia byť usmrtené počas 2 dní po liečbe a môžu zostávať prichytené a viditeľné. Preto sa odporúča odstrániť kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie, aby sa zabránilo ich prichyteniu a saniu krvi. Návod na použitie Aplikuje sa vždy 1 pipeta prípravku Advantix pre psov 4-10 kg živej hmotnosti. Len pre podanie na kožu. Vybrať jednu pipetu z balenia. Držte aplikátor pipety vo vzpriamenej polohe, zatočte a vytiahnite uzáver. Opačný koniec uzáveru nasaďte na pipetu a otočením porušte tesnenia pipety. Uzáver zložte. U pokojne stojaceho psa rozhrňte srsť v oblasti medzi lopatkami, až je viditeľná koža. Priložte ústie pipety priamo na kožu a niekoľkonásobným pevným stlačením pipety aplikujte celý jej obsah priamo na kožu. Aplikujte prípravok len na nepoškodenú kožu. Dôležité upozornenia Nepoužívať v prípade precitlivenosti na účinné látky alebo na niektorú z pomocných látok. Nikdy neaplikujte mačkám - prípravok je pre nich toxický!

  9,40 € -7% 10,09 €

 • FEEL ECO Aviváž s vůní bavlny 1 l

  skladom 3 - 5 ks

  Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a Vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze snadno žehlit. Prostředek neobsahuje alergeny a lze jej použít také při praní dětského prádla. Použitím avivážního prostředku feel eco spolu s pracími prostředky feel eco zajistíte svému prádlu komplexní ošetření a ochranu barev.

  3,25 €

 • Alavis Celadrin tbl. 60 Veterinárny prípravok

  skladom > 5 ks

  Proti zápalom a bolesti, patentom chránená látka Celadrin, ktorá zaisťuje účinnú lubrikáciu kĺbovej chrupavky a tlmí bolesti kĺbov s rýchlym nástupom účinku. ALAVIS™ Celadrin je patentovaná zmes, ktorá obsahuje cetylované estery kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a ďalších nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, ktoré inhibujú enzým 5 – lipooxigenázu podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy. ALAVIS™ Celadrin je prírodný produkt, korý napomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie kĺbovej chrupavky. ALAVIS™ Celadrin podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukosamínu do buniek kĺbových chrupaviek – chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS™ Celadrin sa metabolizujú v pečeni, kde majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľto vo forme lipoproteínov vstupujú do cieľových buniek. Účinné látky obsiahnuté v prípravku ALAVIS™ Celadrin: Celadrin™, Salmon oil – Lososový olej Celadrin™ Celadrin™ je patentom chránená látka, ktorá obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej. Salmon Oil Salmon Oil – Lososový olej obsahuje esenciálne nenasýtené mastné kyseliny – kyselinu eicosapentaenovú (EPA) a docosahexaeno­vú (DHA) ALAVIS™ Celadrin odporúčame podávať: psom, mačkám a koňom s osteoartrózou pri bolestiach chrbátu (vertebrogénny algický syndróm) pri presilení či zápale väzov, šliach (tendinitis, tendovaginitis, burzitis) pri bolestiach svalov po úrazoch a ďalších zraneniach pohybového aparátu na potlačenie bolesti kĺbov, väazív a šliach na potlačenie zápalu na zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti na spomalenie deštrukcie kĺbov Výhody podávania prípravku ALAVIS™ Celadrin: prírodné ingrediencie s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti je veľmi bezpečný je veľmi ľahko vstrebateľný má rýchly nástup účinku je vhodnou alternatívou liekov proti bolesti a zápalom (nesteroidých antireumatík) Obsah účinných látok v jedné tabletě: Celadrin™ – 350 mg Salmon oil – 260 mg Pomocné látky: želatína, glycerín (rastlinný), čistená voda, karobový prášok Dávkovanie pre psy 1 – 5 kg 1 kapsula 5 – 15 kg 2 kapsule 15 – 45 kg 3 kapsule 45 a více kg 4 kapsule Dávkovanie pre mačky 1 – 5 kg 1 kapsula 5 – 10 kg 2 kapsule Spôsob použitia: Kapsule sa podávajú denne podľa doporučeného dávkovania priamo do úst zvieraťa, s kúskem potravy či priamo do krmiva. Kapsule je možné zmäkčiť vo vode, prípadne narezať a obsah vymačkať priamo do úst. Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzená. Pri dhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky. Upozornenie: Dávkovanie je možné v závislosti od klinických problémov individuálne zvýšit až na dvojnásobok. Veľkosť balenia: 60 mäkkých želatínových kapsulí Výrobca: InovoBiologic Inc., Calgary, Alberta, Canada Veterinárny prípravok je schválený ÚSKVBL pod čísom 016–06/C.

  17,38 €

 • DOMESTOS atlantic fresh 750ml Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  Domestos 24 H tekutý čisticí a dezinfekční prostředek je určený k čištění a desinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně. Domestos je možné používat v celé domácnosti, a to jak v neředěném stavu, tak ředěný s vodou. Ředěný tekutý Domestos 24 H je možné použít na podlahy, kachličky, umyvadla, pracovní i jiné větší plochy v domácnosti a také pro bělení prádla. Vhodný je i pro čištění a dezinfekci úklidových pomůcek. Neředěný tekutý Domestos 24 H je ideální na čištění toalety, odtoku vany a kuchyňského dřezu. Díky novému "hustějšímu" složení přilne Domestos 24 H lépe k povrchu toaletní mísy a omezuje tak množení bakterií i po spláchnutí. Při každodenním používání chrání Domestos 24 H celý den před bakteriemi uvolněnými z toalety do ovzduší a zároveň bojuje proti mikrobům v domácnosti. Zabíjí všechny známé druhy bakterií. Varianty Pine Fresh - s vůní jehličnanů (zelená varianta) Atlantic Fresh - s vůní oceánu (modrá varianta) Red Power - extra účinný proti virům a sporám (červená varianta) Citrus Fresh - s vůní citrusových plodů (žlutá varianta) Pink Fresh - s vůní jarních květin (růžová varianta) Balení 750 ml 500 ml - pouze varianta Pine Fresh Varování Xi DráždivýN Nebezpečný pro životní prostředí Složení Dezinfekční látka: chlornan sodný 4,5 g/100g, méně než 5 % bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný), neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfum Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,62 €

 • Larrin WC blok do nádržky 50g modrý Biocídny výrobok

  skladom 3 - 5 ks

  Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene. Varování Xi Dráždivý Složení <5% fosforečnany, <5% parfém, 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, >30% aniontové povrchově aktivní látky, Barvivo, Pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,30 €

 • Alavis 5 pre psy a mačky 90 tbl Veterinárny prípravok

  skladom > 5 ks

  Komplexná kĺbová výživa pre psy s obsahom kyseliny hyalurónovej. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne vyskytujú v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupavkách a umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Vhodné aj na preventívne podávanie. ALAVIS™ 5 vyživuje kĺbové chrupavky, podporuje premazávacie vlastnosti kĺbovej tekutiny, napomáha pri pohybových problémoch u psov a mačiek. ALAVIS™ 5 obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupavke bežne vyskytú a umožňuje tak komplexnú starostlivosťo pohybový aparát. Účinné látky obsiahnuté v prípravku ALAVIS™ 5: Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, Kyselina hyalurónová, Kolagén II. typu Glukosamin sulfát – VYŽIVUJE Glukosamin zohráva významnú úlohu v metabolizme chrupavky. Stimuluje bunky chrupavky (chondrocyty) v syntéze proteoglykanů (základných stavebných zložiek chrupavky) a je hlavným substrátom pre ich vznik. Glukosamín je aktívne prijímaný chrupavkou. Podávánie glukosamínu spomaľuje rozvoj už vzniknutých degeneratívnych zmien chrupavky. Chondroitin sulfát – VYŽIVUJE Chondroitin sulfát je dôležitou súčasťou kĺbovej chrupavky. Viaže veľké množstvo vody, čím hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanov a redukuje kolagenolytickú aktivitu. Podávánie chondroitinu vedie k spomaleniu deštruktívnych zmien chrupavky, zmierňuje bolesti kĺbov, zlepšuje pohyblivosť a zmierňuje aj priebeh zápalu kĺbov. MSM – PÔSOBÍ PROTIZÁPALOVO Látka MSM látka obsahuje organicky viazanú síru, ktorá pôsobí na spevnenie väzov, šliach, na potlačenie zápalov a bolesti a na regeneráciu a relaxáciu svalov. Ďalej je známa silnými antioxidačnými a inými pozitívnymi účinkami a je jedinečným zdrojom sírných zlúčenín, ktoré v organizme pozitívne pôsobia, a to najmä v poškodenej kĺbovej chrupavke. Kyselina hyalurónová – LUBRIKUJE Kyselina hyalurónová sa nachádza predovšetkým v spojivových tkanivách, kde tvorí hlavnú súčast kĺbovej synoviálnej tekutiny. Čím vyššia je koncentrácia kyseliny, tým lepšie sú viskoelastické vlastnosti chrupavky a dochádza k ich lepšej výžive. Jej podávanie normalizuje vlastnosti kĺbovej synoviálnej tekutiny, pôsobí proti degenerácii chrupavky a obnovuje jej pôvodné vlastnosti. Kolagén II. typu – OBNOVUJE Kolagen II. typu je hlavnou bielkovinou kĺbovej elastickej chrupavky, kde zabezpečuje jej pevnosť, pružnosť a odolnosť. Kolagén obsiahnutý v prípravku ALAVIS™ 5 je hydrolyzovaný, čo znamená, že je enzymaticky štiepený na menšie častice, ktoré sa v tráviacom trakte lepšie vstrebávajú a sú tak omnoho lepšie využiteľné pre stavbu a obnovu poškodenej chrupavky. Nedostatok kolagénu v kĺbe a chrupavke vedie k poruchám hybnosti a postupným degeneratívnym zmenám. Kolagén zabezpečuje pevnosť a pružnosť spojivových tkanív. ALAVIS™ 5 odporúčame podávať: psom a mačkám trpiacim problémami s kĺbami (najmä staršie zvieratá), či pri poúrazových stavoch) šteňatám veľkých plemien počas vývoja športovým a pracovným psom všetkých vekových kategorií ako sú:   - služobné psy - dostihové psy - saňové psy - psi trénujúce agility, pulling, dog trekking, fly-ball, tanec so psom atď. Obsah účinných látok v jednej tabletke: Glukosamin sulfát – 500 mg Chondroitin sulfát – 200 mg Methylsulfonyl­methan – 200 mg Kolagen II. Typu – 60 mg Kyselina hyaluronová – 18 mg Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, sterean hořečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, oxid kremičitý Z dôvodu zachovania kvality prípravku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky. Dávkovacia tabuľka: Hmotnosť psa, mačky:Iniciačná dávka (prvých 14 dní užívánia) denneUdržovacia dávka (pokračovacia) denne 1-5kg 1/2-1tablety 1/4-1/2 tablety 5-10kg 1-2tablety 1/2-1tableta 10-15kg 2-3tablety 1-1,5tablety 15-25kg 3-4tablety 1,5-2tablety 25-45kg 4-5tablet 2-2,5tablety 45a více kg 5-6tablet 2,5-3tablety Spôsob použitia: Tablety sa podávajú denne podľa odporučeného dávkovania priamo do tlamy alebo s kúskom potravy, event. rozdrvené do krmiva. Prípravok zvieratá obvykle prijímajú bez problémov. Dĺžka užívánia: Prípravok podávajte optimálne tri mesiace, potom urobte 1 – 3 mesiace pauzu a prípravok znovu nasaďte. Upozornenie: Prípravok je možné podávať s krmivami obsahujúcimi chondroprotektívne látky. Pozitívny účinok sa tak zvýši. Veľkosť balenia: 90 tabliet Výrobca: Direct Nutrisciences Inc., Charlottetown, Prince Edward Island, Canada Veterinárny prípravok je schválený ÚSKVBL pod číslom 068/10C.

  23,26 €

 • FONGEX 200ML

  skladom 3 - 5 ks

  FONGEX 200ML Protiplesňový a protibaktericidný prací prostriedok eliminuje zárodky plesní zabraňuje recidívam pôsobí baktericidne V priebehu plesňových kožných ochorení dochádza tiež ku kontaminácii prádla (ponožky, spodné prádlo) plesňovými zárodkami. Pretože moderné tkaniny sa nedajú vyvárať, ostávajú zárodky plesne pri normálnom pracom programe (30°- 60°C) naďalej v textíliách a ak perieme kontaminované prádlo spolu s ostatným prádlom, rozšíri sa i tam. Pokiaľ nedôjde k záhube plesňových zárodkov, ostáva i po úspešnom vyliečení kožného ochorenia riziko opakovanej nákazy. Preto je dôležité ošetriť v priebehu terapie i postihnuté textílie. Fongex je novovyvinutý špeciálny prací prostriedok so širokým spektrom (anti-fungicidných účinných látok). Na rozdiel od bežných pracích prostriedkov Fongex eliminuje plesne a baktérie v prádle a zabraňuje tak recidívam. Upozornenie: V záujme úspešnej a rýchlej liečby plesňových kožných ochorení sa doporučuje používať Fongex už od prvého výskytu ochorenia. Po vymiznutí vonkajších známok ochorenia pokožky je treba používať Fongex na pranie ešte najmenej 2 týždne, aby prišlo k úplnému zahubeniu plesňových zárodkov. Fongex je vhodný na ručné pranie i na pranie v práčke a dá sa použiť i na pranie chúlostivých tkanín. Oživuje tkaninu a dodáva jej príjemnú vôňu. Fongex dobre znáša pokožka a v prírode dochádza k jeho úplnému biologickému odstráneniu.

  8,79 € -3% 9,05 €

 • Airwick Fresh Matic 250ml Fresia a Jasmine

  skladom > 5 ks

  Před vložením této náplně přepněte Váš přístroj Air wick do polohy OFF. Nestříkejte na jídlo, oděvy a povrchy. V případě kontaktu s povrchem okamžitě utřete vlhkým hadříkem. Bezpečnostní informace: Lidé kteří trpí přecitlivělostí na parfém by měli být opatrní při používání tohoto výrobku. Osvěžovače vzduchu nenahrazují správné hygienické návyky. Používejte dle návodu. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Používejte v dobře větraných prostorách. Nevdechujte. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Nádobka je pod stálým tlakem, nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani prázdnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. POZOR HOŘLAVINA.

  3,04 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam