Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Pracie prostriedky

Pracie prostriedky

Mojalekáreň.sk sa vám postará i o pracie prostriedky. Za skvelú cenu tu dostanete tie najkvalitnejšie značky. Vyberať môžete z pracích prostriedkov tekutých, sypkých alebo vo forme tabliet. Nechýba ani veľký výber aviváží, loptičky a vankúšiky do pračky a odstraňovače škvŕn.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Určené na

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • LOVELA Sensitive tekutý prací prášok 1,5 l

  LOVELA Sensitive tekutý prací prášok 1,5 l

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Lovela je špeciálny prací prostriedok určený pre malé deti. Lovela vyperie všetkú bielizeň dokonale, ale pritom tak šetrne, že môže byť použitá aj na pranie bielizne detí s veľmi citlivou pokožkou. Lovela Sensitive je prací prostriedok vhodný pre osoby s citlivou pokožkou. Bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetkú bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa. Lovela Sensitive je doporučená Združením Deťom zdravie - združenie pre pomoc deťom trpiacim alergiami.

  5,46 € -29% 7,68 €

 • FEEL ECO Aviváž s vůní bavlny 1 l

  skladom > 5 ks

  Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a Vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze snadno žehlit. Prostředek neobsahuje alergeny a lze jej použít také při praní dětského prádla. Použitím avivážního prostředku feel eco spolu s pracími prostředky feel eco zajistíte svému prádlu komplexní ošetření a ochranu barev.

  3,25 €

 • FONGEX 200ML

  skladom

  FONGEX 200ML Protiplesňový a protibaktericidný prací prostriedok eliminuje zárodky plesní zabraňuje recidívam pôsobí baktericidne V priebehu plesňových kožných ochorení dochádza tiež ku kontaminácii prádla (ponožky, spodné prádlo) plesňovými zárodkami. Pretože moderné tkaniny sa nedajú vyvárať, ostávajú zárodky plesne pri normálnom pracom programe (30°- 60°C) naďalej v textíliách a ak perieme kontaminované prádlo spolu s ostatným prádlom, rozšíri sa i tam. Pokiaľ nedôjde k záhube plesňových zárodkov, ostáva i po úspešnom vyliečení kožného ochorenia riziko opakovanej nákazy. Preto je dôležité ošetriť v priebehu terapie i postihnuté textílie. Fongex je novovyvinutý špeciálny prací prostriedok so širokým spektrom (anti-fungicidných účinných látok). Na rozdiel od bežných pracích prostriedkov Fongex eliminuje plesne a baktérie v prádle a zabraňuje tak recidívam. Upozornenie: V záujme úspešnej a rýchlej liečby plesňových kožných ochorení sa doporučuje používať Fongex už od prvého výskytu ochorenia. Po vymiznutí vonkajších známok ochorenia pokožky je treba používať Fongex na pranie ešte najmenej 2 týždne, aby prišlo k úplnému zahubeniu plesňových zárodkov. Fongex je vhodný na ručné pranie i na pranie v práčke a dá sa použiť i na pranie chúlostivých tkanín. Oživuje tkaninu a dodáva jej príjemnú vôňu. Fongex dobre znáša pokožka a v prírode dochádza k jeho úplnému biologickému odstráneniu.

  8,90 € -2% 9,05 €

 • LOVELA Sensitive aviváž 2 l

  skladom > 5 ks

  Vlastnosti Aviváž Lovela Sensitive je citlivá k detskej pokožke. Zmäkčuje Vašu bielizeň a dodáva jej dlhotrvajúcu sviežosť. Naviac môže byť vďaka svojmu zloženiu použitá na pranie oblečenia Vašich detí. Aviváž Lovela bola klinicky testovaná pre jemnú detskú pokožku a je odporúčaná ,,Inštitútom pre starostlivosť o matku a dieťa" a ,,Združením Deťom zdravie" - združením pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Hebká a voňavá bielizeň pre jemnú detskú pokožku.

  3,21 €

 • LOVELA Sensitive prací prášok 1,9 kg

  LOVELA Sensitive prací prášok 1,9 kg

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Lovela je prací prostriedok vhodný pre osoby s citlivou pokožkou. Dermatologicky testované Lovela je určená pre široké spektrum spotrebiteľov osoby s citlivou pokožkou pre deti  pre všetky osoby, ktoré sa starajú o svoju pokožku Bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetku bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa.

  2,86 € -52% 5,99 €

 • FEEL ECO Color prací gél 1,5 l

  FEEL ECO Color prací gél 1,5 l

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ekologický koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie farebného a tmavého prádla pri nízkych teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 ° C. Je veľmi účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov. Súčasne obsahuje zložky, ktoré chránia a oživujú farbu prepratých textílií. Prací gél je vhodný pre všetky druhy materiálov mimo vlny a hodvábu. Dermatologicky testované u osôb s citlivou pokožkou (netestované na zvieratách) Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu (certifikované VEGAN) a sú ľahko biologicky odbúrateľné (biodegradabilné) = šetrí životné prostredie. Pokyny Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte s plnou práčkou. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 25 pracích dávok. Pre odstránenie silných nečistôt možno Feel Eco prací gél Color aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus. Upozornenie Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje vplyv na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne pracie prostriedky.   Zloženie  5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky <5%: enzýmy, parfumy, ostatné: methylchloroizothoazolinone, methylisothiazolinone Všetky použité povrchovo aktívne látky sú anaeróbne i aeróbne odbúrateľné. Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek perie výborne už pri teplote 30 ° C. Ťažko odstrániteľné škvrny vyžadujú pred praním zvláštne ošetrenie.

  7,24 € -11% 8,14 €

 • LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Lovela vyperie všetku bielizeň dokonale, ale pritom tak šetrne, že môže byť použitá aj na pranie bielizne detí s veľmi citlivou pokožkou. Bola testovaná pre jemnú detskú pokožku a je odporúčaná Inštitútom pre starostlivosť o matku a dieťa a Združením Deťom zdravie - združením pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Lovela Sensitive bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetku bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa.

  4,48 € -25% 5,99 €

 • FEEL ECO Aviváž s vůní ovoce 1 l

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážní prostředek s přírodní vůní čerstvého ovoce určený pro všechny druhy tkanin. Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a snadno se žehlí. Prostředek obsahuje parfém bez obsahu alergenů a lze ho tedy použít i při praní dětského prádla. Použitím avivážního prostředku Feel eco spolu s ostatními pracími prostředky Feel eco zajistíte svému prádlu kompletní péči včetně ochrany barev.

  3,25 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaša bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30 % voda, 5 – 15 % kationtové tenzidy, < 5 % chlorid horečnatý, parfém (vôňa levandule), konzervačná látka (0,15 % kyselina sorbová).

  2,65 € -22% 3,40 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaše bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% katiónové tenzidy, <5% chlorid horečnatý, parfum (vôňa letné fantázie), konzervačná látka (0,15% kyselina sorbová).

  2,65 € -25% 3,54 €

 • FEEL ECO Odstraňovač skvrn a bělící prostředek 800 g

  skladom > 5 ks

  Díky síle aktivního kyslíku na praném prádle dokonale odstraňuje skvrny od kávy, čaje a vína. Svým složením velmi příznivě působí i při odstraňování jiných nečistot jako je tráva, krev a mastné skvrny. V případě potřeby jej lze použít také při praní barevného prádla, trvalé používání na barevné prádlo se však nedoporučuje. Prostředek je vyroben z minerálních složek a neobsahuje chlór. Varování Korozivní Žíravý Složení uhličitan sodný peroxyhydrát, uhličitan sodný, ALKOHOL, C12-14, ETOXYLÁT Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  4,89 €

 • FEEL ECO White prací gel 1,5 l

  skladom > 5 ks

  Ekologický koncentrovaný tekutý prostředek k praní bílého a stálobarevného prádla při nízkých teplotách 15, 30, 40, 60 a 90°C. Je velmi účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů. Prací gel není vhodný pro vlnu a hedvábí. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH) Aktivní látky obsažené v pracím prostředku jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Pokyny: Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna). Perte plnou pračku. Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 25 pracích dávek. Pro odstranění silných nečistot lze Feel Eco prací gel White aplikovat přímo na skvrnu. Nechte chvíli působit (cca 5 minut). Poté je možné oblečení vložit do pračky a spustit prací cyklus. Lze kombinovat i s Feel Eco odstraňovačem skvrn, který oživí bílou barvu a vrátí jí jas. Upozornění: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí Uchovávejte mimo dosah dětí Nekombinujte různé prací prostředky Složení: 5-15%: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky<5%: enzymy, optické zjasňovače, parfémyostatní: methylchloroizothoazolinone, methylisothiazolinone Všechny použité povrchově aktivní látky jsou anaerobně i aerobně biologicky rozložitelné. Díky vysokému obsahu enzymů a účinných složek pere výborně už při teplotě 30 °C. Obtížně odstranitelné skvrny vyžadují před praním zvláštní ošetření.

  7,24 €

 • Namo 600g

  skladom 1 - 2 ks

  Usnadňuje praní. Snižuje spotřebu pracích prostředků.

  0,97 €

 • ECOVER Zero prací prášok 750 g

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Nový prací prášok na biele a farebné prádlo účinne vyperie bežne zašpinenú bielizeň, a pritom neobsahuje nič, čo nie je nevyhnutne  - žiadne penidlá, parfumy alebo optické rozjasňovače. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Ecover produkty z radu Zero sú úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovač. Preto ho ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou.

  5,76 €

 • VANISH max tekutý white 1l

  skladom > 5 ks

  Vanish OXI Action bílý je speciální prostředek na odstraňování skvrn z bílého prádla odstraňuje skvrny od čaje, kávy, vína Neobsahuje chlór je šetrný k barvám a tkaninám. Pro dosáhnutí nejlepšího výsledku nalijte Vanish přímo na skvrnu a přidejte do prádla k pracímu prostředku.

  3,19 €

 • Ecover bieliaci prostriedok 400 g

  Ecover bieliaci prostriedok 400 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám usnadňují zdravý životní styl. Zanecháva vaše prádlo prirodzene biele aj po niekoľkonásobnom praní. Vhodný tiež na odstraňovanie škvŕn (od čaju, kávy, ovocné šťavy, červeného vína, trávy atď.)  Neobsahuje chlór, je vyrobený iba z minerálnych zložiek.  Jedná sa o najekologickejšie známy bieliaci prostriedok. Môžete ho používať spoločne s pracími práškami alebo tekutým prostriedkom na pranie Ecover. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% bieliace látka na báze kyslíka (Peroxouhličtan sodný).

  2,99 € -15% 3,52 €

 • Ecover Odstraňovač škvŕn 200 ml

  Ecover Odstraňovač škvŕn 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Výborne čistí škvrny od trávy, blata, krvi, mastnoty atď. Vhodný pre biele i stálofarebné prádlo. Perfektný pre čistenie golierov a manžiet. S efektívnym kefkou, umiestneným pod viečkom. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% neiónové tenzidy, <5% aniónové tenzidy, soľ, kyselina citrónová, alkohol, enzýmy, parfém (vôňa levandule; obsah: Linalool), konzervačná látka (0,02% 2-bróm-2- nitropropane-1,3-diol).

  3,84 € -28% 5,32 €

 • Ecover Zero tekutý na pranie 1,5 l

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Tekutý prostriedok na pranie je  k bielizni šetrný, ale škvrny odstraňuje  účinne. Neobsahuje žiadne zbytočné zložky - preto nedráždi pokožku ani nezaťažuje životné prostredie. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Ecover produkty z radu Zero sú úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovačov. Preto ich ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou.

  8,00 €

 • Ecover prací prášok universal 1,2 kg

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Prací prášok na biele i farebné prádlo obsahuje zložky prírodného pôvodu , jemne parfumovaný iba prírodnými esenciami. Preto je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku, malé deti a alergikov. Efektívne vyperie bielizeň celej vašej rodiny, a to už pri 30 stupňoch! Poradí si s každou špinou, a pritom nezaťažuje životné prostredie. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu.

  9,26 €

 • Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Aviváž bielizeň zmäkčuje, uľahčuje jej žehlenie a predchádza elektrizovanie tkaniny. Nemusí ale obsahovať nič, čo bude zaťažovať vodné ekosystémy a naše životné prostredie. Aviváž Zero neobsahuje fosfáty, enzýmy a je úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovačov. Preto ju ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu.

  2,50 € -18% 3,05 €

 • FEEL ECO Univerzální prací prášek 600 g

  skladom > 5 ks

  Díky vysokému obsahu enzymů a účinných složek vypere dokonale vaše prádlo již při nízkých teplotách od 30°C. Účinné složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Prací prostředek není vhodný pro vlnu a hedvábí. Pro obtížně odstranitelné skvrny doporučujeme použití Feel eco odstraňovače skvrn. Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: bělící činidla na báui kyslíku, zeolity, aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 %: mýdlo, polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky; enzymy, parfémy.

  3,25 €

 • PERWOLL balsám magic 3 litry

  skladom 3 - 5 ks

  Tento prací prostředek vytváří pěnový polštář, který brání zplstnatění vlněných vláken. Díky speciálnímu složení, které chrání vlákna, si vlna zachovává svoji hebkost a měkkost. Pečuje nejen o vaše vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, plavky, saténové hedvábí, len apod. Perwoll Balsam Magic s recepturou obnovy vláken aktivně pečuje o vlnu a jemné oblečení. Oblečení může díky častému praní vypadat obnošeně, tomu je však díky nové receptuře "Repair care" konec. Perwoll Balsam Magic obnovuje vlákna Vašeho vlněného a jemného oblečení, které tak opět vypadá jako nové.

  9,19 €

 • Lovela 3.4kg sensitive Výprodej

  Lovela 3.4kg sensitive Výprodej

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  LOVELA je speciální prací prostředek, určený pro malé děti. Lovela vypere všechno prádlo dokonale, ale přitom tak šetrně, že může být použita i na praní prádla dětí s velmi citlivou pokožkou. Lovela byla testována pro jemnou dětskou pokožku a je doporučena "Institutem pro péči o matku a dítě" a "Sdružením Dětem zdraví" - sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiem Lovela Sensitive je prací prostředek vhodný pro osoby s citlivou pokožkou. Byla speciálně vyvinuta na základě potřeb hospodyněk, které si přály prací prostředek, který vypere všechno prádlo dokonale a zároveň je vhodný pro jemnou pokožku jejich dítěte.

  6,07 €

 • Ďáblík na skvrny tuk, olej, mastnota 50g Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Svým speciálním složením odstraňují různé typy skvrn, podle jejich základu (skvrny bílkovinové, mastné, proteinové…). Tím zaručují maximální účinnost. Druhy: 1) KREV, MLÉKO, BÍLKOVINY 2) TUK A OLEJ 3) LEPIDLO A ŽVÝKAČKA 4) KULIČKOVÉ PERO 5) OVOCE , ČERVENÉ VÍNO, MARMELÁDA 6) REZ A DEODORANT 7) DEHET, PRYSKYŘICE, VOSK ZE SVÍČEK 8) TRÁVA, HLÍNA, LÍČIDLA Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Ethanol, Hydrocarbons, Propylen glykol, Alkoholy, Sodium methasulphate. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,76 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam