Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Pracie prostriedky

Pracie prostriedky

Mojalekáreň.sk sa vám postará i o pracie prostriedky. Za skvelú cenu tu dostanete tie najkvalitnejšie značky. Vyberať môžete z pracích prostriedkov tekutých, sypkých alebo vo forme tabliet. Nechýba ani veľký výber aviváží, loptičky a vankúšiky do pračky a odstraňovače škvŕn.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Určené na

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • Ecover tekutý na pranie 1,5 l

  Ecover tekutý na pranie 1,5 l

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Tekutý prostriedok na pranie je  k bielizni šetrný, ale škvrny odstraňuje  účinne. Perie efektívne aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje enzýmy ani optické zjasňovače. Je vhodný pre biele i farebné prádlo, na pranie v práčke aj v ruke. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% aniónovej tenzidy, neiónové tenzidy, <5% mydlo, vláknitý ochranný polymér, citrát, kyselina citrónová, benzylalkohol, soľ, parfum (vôňa Levanduľová; obsah: Linalool, Limonén, Citronellol), EDDS.

  7,29 € -18% 8,89 €

 • LOVELA Sensitive prací prášok 1,9 kg

  LOVELA Sensitive prací prášok 1,9 kg

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Lovela je prací prostriedok vhodný pre osoby s citlivou pokožkou. Dermatologicky testované Lovela je určená pre široké spektrum spotrebiteľov osoby s citlivou pokožkou pre deti  pre všetky osoby, ktoré sa starajú o svoju pokožku Bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetku bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa.

  2,86 € -52% 5,99 €

 • Feel eco color prací gél 1,5 l

  skladom > 5 ks

  Ekologický koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie farebného a tmavého prádla pri nízkych teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 ° C. Je veľmi účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov. Súčasne obsahuje zložky, ktoré chránia a oživujú farbu prepratých textílií. Prací gél je vhodný pre všetky druhy materiálov mimo vlny a hodvábu. Dermatologicky testované u osôb s citlivou pokožkou (netestované na zvieratách) Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu (certifikované VEGAN) a sú ľahko biologicky odbúrateľné (biodegradabilné) = šetrí životné prostredie. Pokyny: Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte s plnou práčkou. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 25 pracích dávok. Pre odstránenie silných nečistôt možno Feel Eco prací gél Color aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus. Upozornenie: Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje vplyv na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne pracie prostriedky.   Zloženie: 5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky <5%: enzýmy, parfumy ostatné: methylchloroizothoazolinone, methylisothiazolinone Všetky použité povrchovo aktívne látky sú anaeróbne i aeróbne odbúrateľné. Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek perie výborne už pri teplote 30 ° C. Ťažko odstrániteľné škvrny vyžadujú pred praním zvláštne ošetrenie.

  7,10 € -13% 8,14 €

 • LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Lovela vyperie všetku bielizeň dokonale, ale pritom tak šetrne, že môže byť použitá aj na pranie bielizne detí s veľmi citlivou pokožkou. Bola testovaná pre jemnú detskú pokožku a je odporúčaná Inštitútom pre starostlivosť o matku a dieťa a Združením Deťom zdravie - združením pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Lovela Sensitive bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetku bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa.

  2,86 € -52% 5,99 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaša bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30 % voda, 5 – 15 % kationtové tenzidy, < 5 % chlorid horečnatý, parfém (vôňa levandule), konzervačná látka (0,15 % kyselina sorbová).

  2,38 € -30% 3,40 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaše bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% katiónové tenzidy, <5% chlorid horečnatý, parfum (vôňa letné fantázie), konzervačná látka (0,15% kyselina sorbová).

  2,38 € -33% 3,54 €

 • Ecover Zero prací prášok 750 g

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Nový prací prášok na biele a farebné prádlo účinne vyperie bežne zašpinenú bielizeň, a pritom neobsahuje nič, čo nie je nevyhnutne  - žiadne penidlá, parfumy alebo optické rozjasňovače. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Ecover produkty z radu Zero sú úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovač. Preto ho ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou.

  5,76 €

 • Ecover bieliaci prostriedok 400 g Biocídny výrobok

  Ecover bieliaci prostriedok 400 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám usnadňují zdravý životní styl. Zanecháva vaše prádlo prirodzene biele aj po niekoľkonásobnom praní. Vhodný tiež na odstraňovanie škvŕn (od čaju, kávy, ovocné šťavy, červeného vína, trávy atď.)  Neobsahuje chlór, je vyrobený iba z minerálnych zložiek.  Jedná sa o najekologickejšie známy bieliaci prostriedok. Môžete ho používať spoločne s pracími práškami alebo tekutým prostriedkom na pranie Ecover. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% bieliace látka na báze kyslíka (Peroxouhličtan sodný).

  2,77 € -21% 3,52 €

 • Ecover Odstraňovač škvŕn 200 ml Biocídny výrobok

  Ecover Odstraňovač škvŕn 200 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Výborne čistí škvrny od trávy, blata, krvi, mastnoty atď. Vhodný pre biele i stálofarebné prádlo. Perfektný pre čistenie golierov a manžiet. S efektívnym kefkou, umiestneným pod viečkom. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% neiónové tenzidy, <5% aniónové tenzidy, soľ, kyselina citrónová, alkohol, enzýmy, parfém (vôňa levandule; obsah: Linalool), konzervačná látka (0,02% 2-bróm-2- nitropropane-1,3-diol).

  3,88 € -27% 5,32 €

 • Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Aviváž bielizeň zmäkčuje, uľahčuje jej žehlenie a predchádza elektrizovanie tkaniny. Nemusí ale obsahovať nič, čo bude zaťažovať vodné ekosystémy a naše životné prostredie. Aviváž Zero neobsahuje fosfáty, enzýmy a je úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovačov. Preto ju ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu.

  2,25 € -26% 3,05 €

 • SCANPART ist.tablety do kávovarov 10 ks

  skladom 1 - 2 ks

  Vysoko kvalitné čistiace tablety do kávovarov a speňovačov mlieka.Tablety čistia vnútorné časti výrobníkov kávy od nečistôt, zbytkov kávy a tuku. Profesionálny čistič, ktorý umožňuje vychutnať jedinečnú chuť kávy. Vhodné do domácností a reštaurácie. Blister 10 ks tabliet.

  5,12 €

 • Ecover tablety na pranie 960 g

  skladom 3 - 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Tablety sú vhodné na biele a stálofarebné prádlo. Maju Mimoriadne pracie výsledky ai pri nižších teplotách. Rastlinné zloženie je šetrné k vasej pokožke. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie 15% - 30% bieliace zložka na kyslíkovom základu, 5% - 15% neiónové tenzidy, <5% aniónovej tenzidy, enzýmy, parfum (obsah: Limonén, Linalool).

  12,59 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam