Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Pracie prostriedky » Zmäkčovače vody

Zmäkčovače vody

Nie všade je voda rovnaká. Jednou z mnohých jej vlastností, ktorá nám môže byť niekedy celkom na obtiaž je jej tvrdosť. Tvrdosť vody je daná horninou, ktorou voda preteká a v podstate znamená, koľko obsahuje vápniku a horčíku.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • SONETT Zmäkčovač vody 500 ml

  Skladom 1 - 2 ks

  ZMÄKČOVAČ VODY NUTNÝ K praciemu prostriedku! Zmäkčuje vodu a vytvára tak optimálne prostredie pre pôsobenie mydla - hlavné aktívne zložky pracích prostriedkov Sonett. Použitie: Na 4,5 kg bielizne. Pridajte k prostriedku na pranie

  4,89 €

  4,89
 • Soda kryštalická 1000 g Hlubna

  Skladom do 24 hodín

  Vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčovanie vody.

  1,15 €

  1,15
 • Jetro zmäkčovač vody 1000ml

  Skladom do 24 hodín

  zmäkčovač vody

  4,69 €

  4,69
 • Krystalová soda 1000g

  Skladom do 24 hodín

  Krystalová soda-na změkčení tvrdé vody

  1,35 €

  1,35

Zmäkčovače vody - detailný popis

K zisteniu, akú máte vo vašej domácnosti vodu tvrdú, vám môžu postačiť jednoduché pozorovacie testy. K tým patrí napr. rýchlejšie zanášanie rýchlovarnej konvice vodným kameňom, mydlo pení menej a rýchlejšie sa vymýva, na styčných plochách s vodným elementom sa tvoria biele stopy či na horkých nápojoch dochádza k tvorbe povlaku.

Potom už nie je ťažké si domyslieť, čo taká voda môže za nejaký čas urobiť s vašou pračkou. Pokiaľ ste zaznamenali, že práve tieto prípady sa vyskytujú u vás doma, potom určite zháňate nejaké východisko.

Pre vašu pračku je ideálne pridávať pri každom praní zmäkčovač vody. Verte, že tým ochránite nielen pračku, ale i akékoľvek prádlo.

Môže byť vo forme prášku či tekutý, pomáha uvoľniť z prádla väčšinu nečistôt a tým zníži i spotrebu drahého pracieho prášku.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam