Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Bytové vône

Bytové vône

Všimli ste si niekedy, že keď prídete k niekomu do bytu, tak to tam špecificky vonia? Aby to u vás voňalo a nebolo „cítiť“ a aby ste sa vy i vaši hostia cítili u vás doma dobre, skúste si u nás kúpiť niektorú z bytových vôní. Vybrať si môžete nielen z mnohých druhov vôní, ale i podľa toho, aký typ aplikácie vám najlepšie vyhovuje.

Elektrické osviežovače vzduchu

Jednoducho zapojíte malý prístroj do zásuvky a on sa postará o všetko ostatné. Samozrejmosťou sú vymeniteľné náplne, ktoré prevoňajú váš byt na dlhú dobu. Osvedčenou značkou sú elektrické osviežovače Airwick. Ich veľkou predosťou je, že voňajú a vy nemusíte nič mačkat, aplikovať ani rozstrekovať.

Gélové osviežovače

Toto je klasika, stačí postaviť osviežovač tam, kde potrebujete a krásne prevonia celú miestnosť. Netradičným designom sa chváli osviežovač Ambi Pur.

Sprejové osviežovače

Chcete vôňu, ktorá bude intenzívna toľko a vtedy, kedy vy chcete? Potom použite osviežovač v spreji. Môžete si obstarať klasický veľký sprej, ako sú napríklad spreje Airwick, alebo skúsiť systém One Touch, praktický sprej s vymeniteľnou náplňou, ktorý môžete prilepiť na stenu a ovládať jedným dotykom.

Aromatické sviečky

Prevoňajú váš domov a navodia romantickú atmosféru. Objavte kúzlo aromaterapie. Sviečky naviac skvele vyzerajú, takže ich nemusíte schovávať ani pred návštevami a vôňa vašeho domova bude zaručená.

Alebo hľadáte pomocníka, ktorý odstráni zápach z chladničky alebo prevonia skriňu?

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Airwick Fresh Matic 250ml Fresia a Jasmine

  skladom 3 - 5 ks

  Před vložením této náplně přepněte Váš přístroj Air wick do polohy OFF. Nestříkejte na jídlo, oděvy a povrchy. V případě kontaktu s povrchem okamžitě utřete vlhkým hadříkem. Bezpečnostní informace: Lidé kteří trpí přecitlivělostí na parfém by měli být opatrní při používání tohoto výrobku. Osvěžovače vzduchu nenahrazují správné hygienické návyky. Používejte dle návodu. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Používejte v dobře větraných prostorách. Nevdechujte. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Nádobka je pod stálým tlakem, nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani prázdnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. POZOR HOŘLAVINA.

  3,04 €

 • AIR WICK Automat náhradná náplň 250 ml Citrus

  AIR WICK Automat náhradná náplň 250 ml Citrus

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vítající domov je čistý a voní svěžestí. Při hektickém životě se však v domácnosti mohou hromadit nechtěné pachy. Jak si můžete být jisti, že je váš domov neustále svěží a přitažlivý? Odpověď vám dá Air Wick. Air Wick FreshMatic se hodí prostě k jakémukoliv rušnému životnímu stylu a automaticky a nepřetržitě dodává vůni až po dobu 60 dnů. Návod na použití: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení "Off". Před zapnutím, difuzér natočte směrem od vaší tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně.

  3,04 € -39% 4,99 €

 • Insette Jasmine - osvěžovač vzduchu 300ml

  skladom > 5 ks

  0,96 €

 • AIRWICK Freshmatic Náplň do osvěžovače vzduchu Tyrkysová laguna 250 ml

  skladom > 5 ks

  AIRWICK Freshmatic automaticky osvěží Váš domov příjemnou vůní, a to v pravidelných intervalech, které si můžete sami zvolit na Vašem přístroji. S jednou náplní dokážete udržet svěží vůni domova až na 60 dní. Výměna náplně v osvěžovači Před vložením této náplně přepněte Váš přístroj Air wick do polohy OFF. Nestříkejte na jídlo, oděvy a povrchy. V případě kontaktu s povrchem okamžitě utřete vlhkým hadříkem. Bezpečnostní informace Lidé kteří trpí přecitlivělostí na parfém by měli být opatrní při používání tohoto výrobku. Osvěžovače vzduchu nenahrazují správné hygienické návyky. Používejte dle návodu. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Používejte v dobře větraných prostorách. Nevdechujte. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Nádobka je pod stálým tlakem, nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani prázdnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. POZOR HOŘLAVINA.

  3,04 €

 • Insette Spring Flowers - osvěžovač vzduchu 300ml

  skladom > 5 ks

  0,96 €

 • Insette Lavender - osvěžovač vzduchu 300ml

  skladom > 5 ks

  0,99 €

 • AIR WICK Automat náhradná náplň 250 ml Sviežosť bielizne

  AIR WICK Automat náhradná náplň 250 ml Sviežosť bielizne

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Automatický sprej je určený pre váš domov s cieľom zabezpečiť kontinuálnu uvoľňovanie vône po dobu až 60 dní. Jednoduché nastavenie. Môžete si vybrať medzi 3 rôznymi intervalmi 9, 18 a 36 minút.

  3,04 € -53% 6,51 €

 • Dafne osvěžovač vzduchu - parfum Cris Voiage 250ml

  skladom > 5 ks

  Návod k použití: Před použitím dobře protřepte. Do středně velké místnosti stříkejte 5 - 10 sekund. Obsahuje více než 30% alifatických uhlovodíků. Upozornění: Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Likvidace obalu: Obal likvidujte jako nebezpečný odpad, odkládejte na místo k tomu určené, nebo postupujte podle zákona 185/2001 Sb. v pl. zn.

  2,12 €

 • Insette Wild Berries - osvěžovač vzduchu 330 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Návod k použití Nádobku protřepejte a nasměrujte do středu místnosti  a stříkněte osvěžovač do prostoru. Specifická rizikovost: R-12 Extrémně hořlavý. Pokyny pro bezpečné nakládání: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S9 Uchovávejte na dobře větraném místě. S16 Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. S23 Nevdechuje aerosoly. Důležité upozornění nádoba je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Prázdnou nádobku neprorážejte a ani po použití nespalujte. Nestříkejte do otevřeného ohně ani na žhavé předměty. Pokyny pro předlékařskou první pomoc Při nadýchání odveďte postiženého na čerstvý vzduch. Prázdný obal odevzdejte do sběru v rámci tříděného odpadu. Spotřebujte nejlépe do: viz datum na spodní straně výrobku.        

  0,96 €

 • SALUS Esenciálny olej Eukalyptus 10 ml

  skladom do 24 hodín

  Jeden z najúčinnejších pri všetkých dýchacích problémoch, napomáha hojeniu rán, podporuje koncentráciu, má priaznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patrí k základným esenciám v arómaterapii. Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvolňujú molekuly vonnej látky a šíria sa vzduchom. Prevoňajte sviežimi prírodnými esenciálnymi olejmi celý váš život. Využite vzácne prchavé látky k inhalácii doma i v práci, doprajte si rozmaznávajúci kúpeľ alebo saunu, potešte sa voňavou a účinnou masážou.

  1,99 € -8% 2,16 €

 • SALUS Esenciálny olej Litsea Cubeba 10 ml

  skladom do 24 hodín

  Je antidepresívny, podporuje koncentráciu, čistí vzduch. Dobrá prevencia pred nákazou infekčnými chorobami, vhodná tiež do masážnych prípravkov na unavené nohy. Môže zvyšovať fotosenzibilitu. Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvolňujú molekuly vonnej látky a šíria sa vzduchom. Prevoňajte sviežimi prírodnými esenciálnymi olejmi celý váš život. Využite vzácne prchavé látky k inhalácii doma i v práci, doprajte si rozmaznávajúci kúpeľ alebo saunu, potešte sa voňavou a účinnou masážou.

  2,33 € -8% 2,53 €

 • SALUS Esenciálny olej Červený pomaranč 10 ml

  skladom do 24 hodín

  Harmonizuje psychiku, navodzuje dobrú náladu, silne osviežuje, vhodný do kúpeľov a na masáže. Môže zvyšovať fotosenzibilitu. Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvolňujú molekuly vonnej látky a šíria sa vzduchom. Prevoňajte sviežimi prírodnými esenciálnymi olejmi celý váš život. Využite vzácne prchavé látky k inhalácii doma i v práci, doprajte si rozmaznávajúci kúpeľ alebo saunu, potešte sa voňavou a účinnou masážou.

  2,18 € -14% 2,53 €

 • SALUS Esenciálny olej Levanduľa 10 ml

  skladom do 24 hodín

  Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvoľňujú molekuly vonnej látky a šíria sa vzduchom. Prevoňajte si sviežimi prírodnými esenciálnymi olejmi celý váš život. Využite vzácne prchavé látky k inhalácii doma i v práci, doprajte si rozmaznávajúci kúpeľ alebo saunu, potešte sa voňavou a účinnou masážou.

  4,29 € -9% 4,73 €

 • SALUS Esenciálny olej Citrón 10 ml

  skladom do 24 hodín

  Pre svoje osviežujúce účinky je veľmi vhodný pri duševnej námahe, je účinný pri bolestiach hlavy, infekcii dýchacích ciest, má antiseptické účinky, znižuje krvný tlak, povzbudzuje trávenie a priaznivo pôsobí na pleť. Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvolňujú molekuly vonnej látky a šíria sa vzduchom. Prevoňajte sviežimi prírodnými esenciálnymi olejmi celý váš život. Využite vzácne prchavé látky k inhalácii doma i v práci, doprajte si rozmaznávajúci kúpeľ alebo saunu, potešte sa voňavou a účinnou masážou.

  2,06 € -15% 2,42 €

 • Q power minispray 2x15ml dávkovač ocean

  skladom 1 - 2 ks

  Koncentrovaný osvěžovač vzduchu sada obsahuje dávkovač a 2x15ml náplně Varování Hořlavý Plyn pod tlakem Složení ethanol, propan-2-ol

  1,83 €

 • Grešík Silice Eukalypt přírodní rostlinná 10ml

  skladom do 24 hodín

  Účinky Přírodní rostlinná silice určená pro aromaterapii. Působí antisepticky, uvolňuje hleny, proti nachlazení a herpesvirům. Aplikace Eukalyptová silice se pro inhalaci používá v dávce 10 - 20 kapek na cca 500 ml horké vody, inhalace se provádí 2 - 3 x denně. Možné též použití do aromalampy. Složení: Eukalyptová silice

  1,45 €

 • HERBEX Levanduľa do bielizne 20 g

  skladom do 24 hodín

  Pôsobí priaznivo na dýchacie cesty. Svojou výraznou vôňou aromatizuje bielizeň. Spôsob použitia Obal otvoríme na označenom mieste podľa potreby a vložíme do bielizne. Vrecko s levanduľou môžeme neskôr úplné vytiahnuť a pretrepať.

  0,88 €

 • SALOOS Natur aroma airspray Levandule 50 ml

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Levandulový éterický olej patří k silicím s nejširším možným využitím. Vhodná je při napětí, stresu, nachlazení, bolestech hlavy i migréně. Je známá svými antiseptickými a zklidňujícími účinky. Čistě přírodní produkt k rychlému osvěžení prostor, neutralizaci nepříjemných pachů doma, v kancelářích, čekárnách, ordinacích atd. Vhodná je i do ložnic a dětských pokojů před spaním.

  4,56 €

 • DR. POPOV Relaxan 50 ml

  skladom do 24 hodín

  Směs přírodních silic vhodná jako účinný osvěžovač vzduchu při psychické únavě, nespavosti a stresu. Aktivní obsažené látky působí příznivě na lidský organizmus. při únavě, stresu a nespavosti - vhodná kombinace: Sladký sen při bolesti hlavy a migréně - vhodná kombinace: Migrenan, Migrenol

  3,45 €

 • Pohlcovač pachu ALP 200ml

  skladom do 24 hodín

  Použití Používá se neředěný. Rozprašuje do prostoru nebo přímo na zapáchající předměty, oděvy, lůžkoviny, do klimatizačních filtrů a potrubí, do ledniček, odpadových nádob, nebo se přidává do mycího roztoku pro vytírání a do praček při praní. Spolu s pohlcovačem pachu ALP olejem do stomických sáčků je spolehlivých řešením pachů u stomických pacientů. Nepřekrývá zápach vůní, ale pachy dokonale neutralizuje a pohlcuje. Aplikace Dle potřeby silně rozprášit do ovzduší nebo aplikovat přímo na zapáchající předměty, podlahy, textilie, nebo přidat do mycích roztoků a praček. Používá se všude tak, kde se manipuluje s hygienickými pomůckami. Přípravek se neředí. Nepoškozuje žádný materiál ani kůži, nelepí a nezanechává skvrny. Nesmi být aplikován na potraviny určené ke konzumaci. Neškodí životnímu prostředí, bezpečný pro lidské zdraví, nemá alergické účinky. Nepřekrývá zápach vůní, ale pachy dokonale neutralizuje a pohlcuje. Vhodný pro použití spolu s pohlcovačem pachu ALP olej do stomických sáčků. Složení Voda, esenciální oleje

  6,96 €

 • HEALTH LINK EUKALYPTOVÝ OLEJ - EUKY BEAR 50ml

  HEALTH LINK EUKALYPTOVÝ OLEJ - EUKY BEAR 50ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Odkud pochádza? Pochádza z oblastí juhovýchodnej Austrálie. Eucalyptus polybractea má svoju charakteristickú, veľmi výraznú vôňu. Táto vôňa je daná vysokým obsahom účinnej látky, terpenoidu 1,8-cineole, ktorý má schopnosť preniknúť do ľudského tkaniva. Eucalyptus polybractea má najvyšší obsah tejto účinnej látky zo všetkých známych druhov eucalyptov. Obsah terpenoidu 1,8-cineole je až 95%. Jeho prednosti Eukalyptový olej Euky Bear je vysokej farmaceutickej kvality a jeho výrobca je držiteľom licencie pre farmaceutickú výrobu vydanú Australským úradom pre liečivá (T.G.A.), obdobnú českého ministerstva zdravotníctva. Kedy je vhodný používať? Nachladnutia, chrípky Reumatické a svalové bolesti Bodnutie hmyzom Kúpele vaňové a kúpele nôh: osviežujúce a relaxačné kúpele dosiahneme pridaním 1-2 čajových lyžičiek. Sauna, aromaterapia, ústna hygiena Masáž vlasovej pokožky Čistenie rúk a pokožky: odstráni mastnoty i farby. Odstránenie mastných škvŕn a fliačkov: použitie u odevov, záclon, kobercov, linolea a dlažby. Odstránenie žuvačiek, nálepiek a náplastí Mytie zvierat Dôležité informácie Prípravok je určený iba na vonkajšie použitie! Uchovávajte mimo dosah detí. Pri užívaní homeopatických prípravkov neaplikujte eukalyptový olej na kožu 2 hodiny pred a po užití lieku, popr. konzultuje s lekárom. Eukalyptový olej je veľmi koncentrovaný, vyhnete sa kontaktu s očami, perami, jazykom a sliznicou. Po každom použití dôkladne uzavrite. Skladujte pri teplote do 25 C. Obsah 50ml.

  2,83 € -26% 3,80 €

 • SALOOS Natur aroma airspray Litsea Cubeba 50 ml

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Éterický olej z litsey cubeby je vhodný při únavě a stresu, pomáhá navodit pocit dobré nálady. harmonizuje mysl a nabíjí novou energií podporuje duševní svěžest aktivuje myšlení Čistě přírodní produkt k rychlému osvěžení prostor, neutralizaci nepříjemných pachů doma, v kancelářích, čekárnách, ordinacích atd. 

  4,37 €

 • Saloos Natur aroma airsprey Vánoční sen 50ml

  skladom do 24 hodín

  Vánoční sen – sváteční Kouzelná směs esenciálních olejů k navození vzácných a svátečních okamžiků, k hluboké relaxaci a meditaci. Skořicovo-citrusová vůně vyvolává příjemně hřejivou atmosféru Vánoc. Čistý přírodní produkt k rychlému osvěžení a provonění prostor, pročištění a zvlhčení vzduchu.

  4,76 €

 • Super sorb pohlcovač pachů do chladniček

  skladom do 24 hodín

  S vysokou účinností pohlcuje veškeré vůně a nežádoucí pachy v chladničkách, mrazicích boxech, spižírnách a jinde. Působí dva měsíce.

  0,39 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam