Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Bytové vône Osviežovače vzduchu

Osviežovače vzduchu

Vôňa domova odráža vašu osobnosť. Tento nenápadný pomocník - osviežovač vzduchu, vás poteší zakaždým, keď sa vrátite domov. Môže priniesť do vašeho bytu sviežu vôňu kvetín i keď je vonku mokro a zima a jar je v nedohľadne. Alebo máte radšej vôňu citrusov alebo exotického santalového dreva?

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Osviežovače vzduchu - detailný popis

Kúpte si niektorý z osviežovačov vzduchu a váš domov bude zase o niečo útulnejší. Ponúkame vám gélové i automatické elektrické osviežovače a samozrejme tiež pestrú paletu náhradných náplní. Osviežovače sú i formou arómaterapie, takže nielenže váš domov bude voňať, ale i vy se budete cítiť lepšie a spokojnejšie.

Elektrické náplne sú síce o niečo dražšie, investícia sa vám však určite vyplatí. Stačí iba kúpiť strojček na batérie alebo taký, ktorý zapojíte do zásuvky, jednoducho pripojíte náplň s vašou obľúbenou vôňou a ďalej sa nemusíte o nič starať, osviežovač na dlhú dobu prevonia váš byt.

Jedničkou medzi elektrickými osviežovačmi sú výrobky Airwick, ktoré sľubujú skutočne luxusný zážitok. Ich výhodou je automatické uvolňovanie vône, ktorej intenzitu môžete naviac regulovať podľa toho, ako sami chcete. Samozrejmosťou je veľký výber vymeniteľných náplní. Ako bonus sú strojčeky Airwick vybavené svietiacou kontrolkou, ktorá vás včas upozorní, kedy je potrebné náplň vymeniť.

Klasikou, ktorú každý dobre pozná, sú gélové osviežovače. Intenzitu vône možno regulovať podľa toho, koľko odtrhnete papieru, ktorý kryje voňavú náplň. Nielen sviežo vonia, ale tiež netradičný design má osviežovač Ambi Pur gél crystals s náplňou tvorenou krásnymi gélovými guličkami.

Ďalšou a snáď najznámejšou možnosťou sú osviežovače vzduchu v spreji. Ich veľkou výhodou je intenzívna a rýchla aplikácia a i tu existuje veľké množstvo vôní.

Tak neváhajte a doprajte sebe i svojim blízkym príjemný pocit z voňavého a útulného domova, kde sa všetci budete cítiť dobre.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika