Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Upratovacie prostriedky

Upratovacie prostriedky

Žiarivo čistú domácnosť vám pomôžu zaistiť prípravky z Mojalekáreň.sk. Nakúpte na jednom mieste všetko pre čistú kuchyňu, kúpeľňu, podlahy, parkety, dlažbu, obklady, okná, sporák, koberce. Vyskúšajte tiež jednorazové čistiace obrúsky pre rôzne povrchy, prachovky, vosky, hubky a mnoho ďalšieho.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Počet ks

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • Sanytol univerzál na podlahy 1l Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Odstraňuje: Herpes simplex (HSV), Salmonella typhimurium, Listeria monocytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, chrípkový virus H7N1, Candida albicans, Aspergillus versicolor, Legionella, Enterococcus hirae. NÁVOD NA POUŽITIE Čistí a odmasťuje všetky plochy v domácnosti. Veľké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, tehly, kovové plochy…). Zrieďte obsah 2 vrchnáčikov alebo 70 ml v 4 litroch teplej vody. Nie je potrebné zmes miešať. WC, sanitárne zariadenia, drezové sifóny: naneste priamo 2 vrchnáčiky alebo 70 ml neriedeného prípravku, nechajte pôsobiť celú noc. Plastové a porcelánové predmety: (odpadkové koše, potreby pre domáce zvieratká). Prípravok naneste priamo na hubku alebo kartáčik. Neoplachujte. BEZPEČNÝ – BEZ LIEHU NEZANECHÁVA ŠKVRNY BEZ RIZIKA PRE AKÉKOĽVEK MATERIÁLY A TEXTÍLIE SVIEŽI A PŘÍJEMNÝ PARFÉM Trojitý účinok: antibakteriálny (5 minút), fungicidný (15 minút) podľa normy EN 13697 a virucídny proti Herpes simplex podľa normy NTF 72-180 (15 minút) a chrípkovému vírusu Influeza A (H7N1) (5 minút) podľa normy EN 14476. Účinnosť overená a skontrolovaná autorizovaným laboratóriom. DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ DOPORUČENIE: Pred použitím čítajte priložené pokyny. Biocídny prípravok používajte bezpečne.

  3,03 €

 • Feel eco na riad 1L

  Feel eco na riad 1L

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných a netoxických surovín, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Spoločným pôsobením aktívnych zložiek dosahuje vysokú umývaciu účinnosť a dokáže veľmi efektívne odstrániť všetku mastnotu a nečistoty z umývaného riadu, pričom ho zanechá čisté a bez šmúh. Zároveň chráni pokožku vašich rúk vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu. Prvotriedna účinnosť prostriedku je podložená testmi štátneho Akreditovaného laboratóriá ZÚLP České Budějovice.

  3,59 € -9% 3,94 €

 • FINISH Prášok 2,5 kg Citron 

  skladom 1 - 2 ks

  Prášok vhodný do všetkých druhov umývačiek, ľahké dávkovanie, pre dokonalý výsledok v umývaní riadu použite Calgonit soľ a Calgonit leštidlo. Prášok do umývačiek riadu. Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie a poskytnutia prvej pomoci. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Tento materiál a jeho obal musia byť zneškodnené bezpečným spôsobom. Calgonit je prášok do umývačky riadu. Váš riad bude pri použití prášku Calgonit úplne čisté. Užívajte si dokonalú čistotu s tabletami Calgonit Classic, prášky a gély Calgonit pri každom umývaní. Každé riešenie čistí so žiarivým leskom. Pripáleniny, špinavé misky či panvice, naše klasické tablety do umývačky, prášky a gély špinu vždy odstráni. Naše tablety Calgonit Classics, prášok Calgonit Power Powder a gél Calgonit Liquid Gel poskytujú ohromné ​​výsledky pri použití v kombinácii s Calgonit Soľou a Calgonit leštidlo.

  7,22 € -1% 7,30 €

 • Ecover WC čistič s vôňou oceánu 750 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistí, odstraňujú zápach aj vodný kameň. Majú dezinfekčný účinok. Fľaša zaisťuje bezpečné použitie. Majte aj vy zdravo čistý domov s výrobkami Ecover. Návod do používania Malé množstvo tohto koncentrovaného čistiaceho prostriedku vystreknite pod okraj misy a nechaj niekolko minút pôsobiť. Vydrhnite štetku a spláchnite. Zloženie Voda, sójové bôby * (12,2%), regulátor kyslosti (uhličitan vápenatý). * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

  2,80 € -12% 3,17 €

 • ECOVER Tablety do umývačky XL balenie 1,4 kg 70 kusov

  ECOVER Tablety do umývačky XL balenie 1,4 kg 70 kusov

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Porcelán, poháre, príbor a ďalšie kuchynské riady umývajú rovnako účinne ako konvenčné prostriedky. Zároveň sú ale šetrné k životnému prostrediu a vodnému ekosystému. Tablety do umývačky sa vyrába na rastlinnej báze, neobsahujú fosfáty ani chlór. V balení 70 kusov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie 30% citrát sodný, 5 - 15% bieliace látka na báze kyslíka, Peroxouhličtan sodný, kremičitan sodný, uhličitan sodný, <5% neiónové tenzidy, polypeptidy, bieliace aktivátor, enzýmy, parfém (vôňa citrón; obsah: Limonén), glukozidy, sorbitol , glycerín.

  15,76 € -17% 18,95 €

 • Ecover Tekutý piesok 500 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Majte aj vy zdravo čistý domov s výrobkami Ecover. Tekutý piesok bol vyvinutý na odstraňovanie a čistenie zaschnutých  odolávajúcich škvŕn na všetkých druhoch tvrdého povrchu. Ideálny je najmä pre kuchyne, kúpeľne aj riady na varenie, ktoré budú opäť žiarivo čisté. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, kriedový prášok, <5% neiónové tenzidy, íl, glycerín, guma xanthan, konzervačná látka (0,04% 2-bróm-2-nitropropane-1,3-diol), sodná soľ dioctyl sulfosukcinátu, chlorid strieborný , oxid titaničitý.

  2,04 € -11% 2,30 €

 • Ecover na podlahy 1 l Biocídny výrobok

  skladom 3 - 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistič na podlahy účinne odstraňuje špinu a mastnotu rovnako účinne ako konvenčné čistiace prostrediedky, ale pritom je vyrobený na rastlinnej báze a neobsahuje zbytočné toxíny a chemikálie. Bol vyvinutý najmä pre čistenie a konzervovanie podláh z prírodných materiálov, napr. kamenných dlažieb z mramoru, dolomitu či travertínu. Nehodí sa však na lakované, voskované a leštené podlahy. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 15 - 30% mydlo (na báze ľanového oleja), <5 parfum (vôňa citrus; obsah: Limonén, Citral, Geraniol).

  4,22 € -7% 4,52 €

 • AJAX Floral Fiesta 24h+ 1000 ml Biocídny výrobok

  AJAX Floral Fiesta 24h+ 1000 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Čistiaci prostriedok na dlážky.

  1,60 € -32% 2,34 €

 • Ecover odstraňovač vodného kameňa 500 ml Biocídny výrobok

  Ecover odstraňovač vodného kameňa 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Odstraňovač vodného kameňa má sviežu citrusovú vôňu. Je vhodný pre kúpeľne, sprchy, dlaždice, vodovodné batérie a umývadlá. Možno použiť aj na chróm. Obsahuje iba čisto prírodné a ekologicky odbúrateľné zložky. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% kyselina citrónová, <5% neiónové tenzidy, parfém (vôňa citrus; obsah: Limonén, Linalool, Geraniol, hydroxyisohexyl-3-cyklohexenkarbaldehyd).

  4,40 € -20% 5,47 €

 • Ecover Čistič na okná a sklenené povrchy 500 ml Biocídny výrobok

  skladom 3 - 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistič na okná a sklenené povrchy Ecover zanecháva vaše okná, konferenčné stolíky, výkladné skrine a vitríny žiarivo lesklé a bez šmúh. Hodí sa aj na čistenie zrkadiel a pochrómovaných predmetov. Rýchlo zasychá a nezanecháva na čistenom povrchu nežiadúce chemikálie. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie produktu > 30% voda, 5 - 15% alkohol, <5% neiónové tenzidy, kyselina citrónová, parfum (vôňa citrus; obsah: Limonen). Niečo málo o produktoch Ecover Ekologické čistiace, umývacie a pracie prostriedky Ecover sú vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné, sú vhodné pre citlivú pokožku Nie sú testované na zvieratách, vyrábajú sa v ekologickej továrni, používajú sa na upratovanie v budovách inštitúcií EÚ, fľaše, uzávery a etikety sú 100% recyklovateľné, patrí medzi najvyhľadávanejšie ekologické čistiace prostriedky na slovenskom trhu. Skladovanie - skladujte mimo dosahu detí.

  5,07 € -14% 5,87 €

 • Ecover univerzálny čistiaci prostriedok s citrónom koncentrát 750 ml Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Hodí sa na čistenie všetkych druhov tvrdých povrchov. Možné použitie v kombináciám s tekutým pieskom. Vysporiada sa aj zo zašlou nečistotou a mastnotou, má jemný dezinfekčný účinok. Bol vyvinutý najme pre čistenie podláh, pracovných povrchov, dlaždíc, povrchov z umelej hmoty. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, <5% aniónové a neiónové tenzidy, mydlo, guma xanthan, kyselina citrónová, alkohol, parfum (vôňa citrus, obsah: Limonen), konzervačné látky (0,02% 2-bróm-2-nitropropane-1, 3-diol).

  3,73 € -7% 4,00 €

 • GUAA-POOL bazénová chémia Shock 1 litr Biocídny výrobok

  GUAA-POOL bazénová chémia Shock 1 litr

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Je určený na šokovú dezinfekciu bazénovej vody, pri uvedení bazéna do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazéna - vysoká teplota vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch. Je vhodný na všetky typy bazénu s filtráciou i bez filtrácie a v kombinácii s dávkovaním GUAA - OXI zabezpečí rýchlu a účinnú dezinfekciu. Je charakteristický svojím výrazným účinkom proti baktériám, riasam, vírusom a plesniam. Je ideálny tiež na zazimovanie bazéna na konci sezóny Ošetrená voda nepáchne chlórom, nedráždi oči, kožu ani sliznice - nespôsobuje alergie. Nepoškodzuje žiadne materiály - nenarušuje stavbu ani technológiu bazéna. Dávkovanie: 20 ml / m 3 aplikujte priamo do vody.

  14,70 € -33% 22,00 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam