Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Upratovacie prostriedky » Univerzálne čistiace prostriedky

Univerzálne čistiace prostriedky

Iste ste sa už pri bežnom upratovaní stretli so situáciou, že sa vám naraz zišlo niekoľko čistiacich prostriedkov a tie sa vám začali pliesť pod rukami. Človek si musí dávať pozor...na toto sa používa toto, na vyčistenie tamtoho zase tamto a ako bonus ste zistili, že čistiaci prostriedok zrovna na nejakú konkrétnu vec vo vašej domácnosti chýba.

Tomu sa už raz a navždy môžete vyhnúť!

Existujú totiž univerzálne čistiace prostriedky:

 • Tekutý univerzálny čistič s vôňou muškátu vám zaručí dokonalé výsledky pri čistení pestrej škály povrchov, od nerezu až po textílie a po upratovaní zostane nie len čistota ale i svieže pretrvávajúce vône.
 • Profesionálny pomocník na upratovanie kuchyne, kúpeľne a WC tiež účinne rozpúšťa vodný kameň a všadeprítomné zaschnuté kvapky vody a pohltí zápach. To všetko navyše šetrným spôsobom ako k vám, tak tiež k prírode.
 • V neposlednom rade môžete zvoliť univerzálny čistič Q Power, ktorý vďaka svojim odmasťujúcim schopnostiam pomôže umyť nie len riady, ale aj podlahy i okná. Alebo máte radšej penivé prostriedky? Potom je tento vhodný práve pre vás. Po upratovaní zanechá príjemnú vôňu citrusov.

Samozrejme existujú i prípravky s rozprašovačom. Jednoducho sa nanáša a vyčistíte s nimi povrchy vane, toaletnej misy, sprchy a kuchynské obklady.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • CILLIT Bang odmašťovač sprej 750ml

  skladom 1 - 2 ks

  Cillit Bang Spray je univerzální odmašťovač, odstraňuje nejodolnější připálenou mastnotu a silné nečistoty z pracovních ploch, sporáků, kuchyňských obkladů, dřezů a mnoha dalších povrchů. Varování Složení < 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, parfém, Linalool  

  3,58 €

 • FROSCH universální čistič octový 1 litr

  skladom > 5 ks

  Ideální kombinace důkladného čistícího účinku v celé domácnosti a současně šetrnosti k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodního octa. Vlastnosti Účinně rozpouští vodní kámen, skvrny od vody, zbytky mýdla. Pohlcuje zápach. Vhodný na koupelny, WC a kuchyně. O značce Značka Frosch získala v roce 2009 prestižní německou cenu za udržitelný rozvoj v hlavní kategorii „Značka, která nejvíce přispívá k udržitelnému rozvoji“. Od svého uvedení na trh v roce 1986 se stala „ekoprůkopníkem“ v odvětví mycích a čistících prostředků. Varování Složení < 5% neiontové povrchově aktivní látky, Aniontové povrchově aktivní látky, kyselina octová a kyselina citronová, barvivo Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,29 €

 • AJAX Floral Fiesta 24h+ 1000 ml Biocídny výrobok

  AJAX Floral Fiesta 24h+ 1000 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Čistiaci prostriedok na dlážky.

  1,63 € -30% 2,34 €

 • Ajax floral fiesta wild 1000ml red Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Objevte Ajax Floral Fiesta pro zářivě čisté povrchy a příjemně svěží domov až na 24 hod. po úklidu. Vůně vlčího máku. Čistící prostředek pro veškeré plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, zářivý lesk, bez oplachování. Použití na podlahy v celé domácnosti na plochy v kuchyni, koupelně apod. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Obsahuje: 5% aniónové povrchově aktivní látky, neiónové povrchově aktivní látky,Parfém, Limonene, Linalool, Citronellol,Hexyl cinnamal,Butylphenyl methylpropional, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,63 €

 • CIF 360 g Biely  Biocídny výrobok

  CIF 360 g Biely 

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Rad krémových čistiacich prípravkov Cif sa vyznačuje vysokou účinnosťou, ale zároveň šetrnosťou k čistenému povrchu. Cif je taký jemný, že nepoškriabe ani smalt či sklokeramiku. Aktívne látky prípravku preniknú hlboko do škvŕn a dokážu tak odstrániť aj tú nejzašlejší špinu. Možnosti využitia v domácnosti sú prekvapujúco veľmi široké. Medzi povrchy, ktoré Cif krém ľahko vyčistí, patrí hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, keramika, plast, laminát, podlahové PVC, a mnoho ďalších. Cif krém sa hodí nielen na čistenie kúpeľne a kuchyne, ale aj na ďalšie povrchy, ktoré by vás určite ani nenapadli! Pomocou Cif krému môžete obnoviť vzhľad staršieho plastového záhradného nábytku, detskej trojkolky. Alebo tiež vyčistiť zašlú bielu koženú športovú obuv. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí naniesť na znečistený povrch pomocou navlhčenej špongie alebo handričky, zľahka zotrieť a nakoniec umyť vodou. Návod na použitie: Pomocou navlhčenej hubky naneste na čistený povrch, ľahko zotrite a umyte vodou.

  1,20 € -20% 1,50 €

 • CILLIT bang spray 750ml desinfekční Biocídny výrobok

  skladom 3 - 5 ks

  Odstraňuje každodenní skvrny Cillit Bang Sprey na nečistoty a plísně odstraňuje každodenní skvrny, jako jsou zbytky čaje, kávy, vína, připálenou mastnotu, rez. Zanechá povrch čistý a lesklý. Odstraňuje plíseň. Perfektní na použití jak v kuchyni, tak v koupelně. Varování Xi Dráždivý. Složení < 5 %: chlorové bělicí činidlo, aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém, hydroxid sodný, chlornan sodný, 2-ethylhexylsíran sodný, aminy, C 10-16-alkyldimethyl, N-oxidy Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,25 €

 • Ecover Čistič na okná a sklenené povrchy 500 ml

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistič na okná a sklenené povrchy Ecover zanecháva vaše okná, konferenčné stolíky, výkladné skrine a vitríny žiarivo lesklé a bez šmúh. Hodí sa aj na čistenie zrkadiel a pochrómovaných predmetov. Rýchlo zasychá a nezanecháva na čistenom povrchu nežiadúce chemikálie. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie produktu > 30% voda, 5 - 15% alkohol, <5% neiónové tenzidy, kyselina citrónová, parfum (vôňa citrus; obsah: Limonen). Niečo málo o produktoch Ecover Ekologické čistiace, umývacie a pracie prostriedky Ecover sú vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné, sú vhodné pre citlivú pokožku Nie sú testované na zvieratách, vyrábajú sa v ekologickej továrni, používajú sa na upratovanie v budovách inštitúcií EÚ, fľaše, uzávery a etikety sú 100% recyklovateľné, patrí medzi najvyhľadávanejšie ekologické čistiace prostriedky na slovenskom trhu. Skladovanie - skladujte mimo dosahu detí.

  5,03 € -14% 5,87 €

 • Ecover univerzálny čistiaci prostriedok s citrónom koncentrát 750 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Hodí sa na čistenie všetkych druhov tvrdých povrchov. Možné použitie v kombináciám s tekutým pieskom. Vysporiada sa aj zo zašlou nečistotou a mastnotou, má jemný dezinfekčný účinok. Bol vyvinutý najme pre čistenie podláh, pracovných povrchov, dlaždíc, povrchov z umelej hmoty. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, <5% aniónové a neiónové tenzidy, mydlo, guma xanthan, kyselina citrónová, alkohol, parfum (vôňa citrus, obsah: Limonen), konzervačné látky (0,02% 2-bróm-2-nitropropane-1, 3-diol).

  4,15 €

 • Ecover Čistič pre domácnosť s rozprašovačom 500 ml

  skladom > 5 ks

  Čistá domácnosť aj životné prostredie? Ecover vyrába účinné čistiace prostriedky pre váš domov a vždy pri tom myslí aj na to, čo je mimo váš domov. Univerzálny čistič pre domácnosť Ecover využijete v celej vašej domácnosti - v kúpeľni, kuchyni, na obklady, sklo, smalt, akrylátové vane i chróm. Je bezpečný na čistenie plôch, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami. Nezanecháva šmuhy na skle. K dostaniu tiež ako náhradná náplň bez rozprašovača. Je vyrobený na báze novo vyvinutých a patentovaných prírodných tenzidov s vylepšenou receptúrou. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% alkohol, <5% neiónové tenzidy, citrát, kyselina mliečna, parfém (vôňa kvetinová). Skladovanie Skladujte mimo dosahu detí. Ekologické čistiace, umývacie a pracie prostriedky Ecover sú vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné, sú vhodné pre citlivú pokožku, nie sú testované na zvieratách, vyrábajú sa v ekologickej továrni, používajú sa na upratovanie v budovách inštitúcií EÚ, fľaše, uzávery a etikety sú 100% recyklovateľné, patrí medzi najvyhľadávanejšie ekologické čistiace prostriedky na slovenskom trhu.

  5,01 € -4% 5,21 €

 • AJAX Optimal7 Grapefruit /Mandarinka 1000 ml Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  Objevte Ajax Baking Soda ještě s aktivnější čistící silou, čistí do hloubky a snadněji odstraňuje mastnotu. Čistící prostředek pro veškeré plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, zářivý lesk, bez oplachování. Použití na podlahy v celé domácnosti na plochy v kuchyni, koupelně apod. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Méně než 5% neiontové povrchově aktivní látkyParfémLactic acid Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,63 €

 • Bril písek 450g citron Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  BRIL čisticí prášek je určený k čištění všech tvrdých ploch v domácnosti. Hygienicky čistí do hloubky obklady i sanitární zařízení. Jeho složení je účinné i při odmašťování velmi silně znečištěných kuchyňských dřezů, mramorů, podlah, ale i hrnců pánví i pekáčů.   AKTIVNÍ CHLÓR DOKONALÁ HYGIENICKÁ ČISTOTA CITRÓNOVÁ VŮNĚ NÁVOD NA POUŽITÍ Prášek nanést na čištěnou plochu a následně čistit pomocí vlhkého hadříku. Nakonec opláchnout čistou vodou. Varování Nebezpečnost pro zdraví Nebezpečnost pro životní prostředí Složení Sodium carbonate, Symclosene, Limonene Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,39 €

 • Bril krém na sklokeramické desky 250ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  BRIL krém na sklokeramické desky jednoduše odstraňuje nečistotu ze sklokeramických desek a zároveň povrch ochraňuje. Díky svému speciálnímu složení s protipřilnavým efektem dodává ochranný film, který ztěžuje další přilnutí nečistoty na desku. OKAMŽITÝ ÚČINEK A LESK NÁVOD NA POUŽITÍ Před použitím protřepat. Aplikovat na studenou plochu a při silném znečištění použít škrabku. Nechat působit několik sekund. Suchým hadrem nebo kuchyňským papírem třít a odstranit nečistoty. Otírat dokud se nedostaví požadovaný lesk. Varování Dráždivý Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení natrium alkan, sulfonáty, ethoxylovaný alkohol, dimethylokt Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,39 €

 • FROSCH Univerzální čistič pH neutralní EKO 1 litr

  skladom > 5 ks

  Ideální kombinace důkladného čistícího účinku v celé domácnosti a současně šetrnosti k pokožce. Vlastnosti Vhodný na podlahy, dřevo, kuchyň a koupelnu. I při častém používání chrání citlivou pokožku rukou. O značce Značka Frosch získala v roce 2009 prestižní německou cenu za udržitelný rozvoj v hlavní kategorii „Značka, která nejvíce přispívá k udržitelnému rozvoji“. Od svého uvedení na trh v roce 1986 se stala „ekoprůkopníkem“ v odvětví mycích a čistících prostředků. Varování Složení < 5% neiontové povrchově aktivní látky, Aniontové povrchově aktivní látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,30 €

 • Alex sprej na nábytek pomeranč 375ml/500ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  ALEX čistič na laminátový a dřevěný nábytek s pomerančovou vůní rychle a pohodlně oživuje přirozený lesk mořeného nebo voskovaného nábytku a dřeva. Díky svému exkluzivnímu složení s vosky hloubkově vyživuje dřevo a dodává mu dlouhodobý lesklý efekt. INTENZÍVNÍ LESK PÉČE A OCHRANA OKAMŽITÝ LESK NÁVOD NA POUŽITÍ ALEX sprej čistič na nábytek s výtažky z pomeranče velice rychle a pohodlně čistí, ošetřuje a chrání nábytek ze dřeva i laminátu. Jeho výjimečné složení s výtažky z pomeranče nábytek vyživuje, zabraňuje stárnutí a dodává při každé aplikaci trvalý lesk. Nedoporučuje se na nemořené nebo nevoskované plochy. Varování Složení Aqua, Alcohol, Methoxyisopropanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Polyoxyethylene glyceryl ether phosphate, Sodium Laureth Sulfate, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.  

  3,94 €

 • VANISH čistič na koberce, 500ml strojní

  skladom > 5 ks

  Přípravek nejen čistí skvrny a nečistoty z koberců, podlah a čalounění, ale zbavuje je také nepříjemných zápachů. Vanish vytvoří aktivní pěnu, která proniká hluboko do vláken koberců a účinně odstraňuje nečistoty. Jedinečný polymer pak po delší dobu zabraňuje opětovnému zašpinění. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Méně než 5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, Aniontové povrchově aktivní látky, Neiontové povrchově aktivní látky, Polykarboxyláty,Parfém Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,04 €

 • DIAVA velká politura, 500ml

  skladom 1 - 2 ks

  čistič nábytku přípravek čistí a leští nábytek zanechává vysoký a dlouhotrvající lesk, je odolný vodě Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Vysoká nebezpečnost pro zdraví Hořlavý Nebezpečný pro životní prostředí Složení Směs rozpouštědla a tenzidů. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,64 €

 • Čistič na podlahy 1000 ml Biocídny výrobok

  Čistič na podlahy 1000 ml

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Čisticí prostředek na bázi dezinfekčních, dezodoračních a insekticidních složek. Eliminuje lezoucí hmyz (mravenci, pavouci). Poskytuje dokonalý vzhled a zanechává dlouhotrvající příjemnou vůni. Pro mytí boxů, přepravníků, podlah a interiéru v autě. Nevyvolává agresivní reakce. Neškodný pro domácí mazlíčky a lidi. Návod na použití Naneste na mop nebo na hadr. Velikost balení 1000 ml.

  6,82 €

 • Alex 750ml mýdlový čistič laminát,korek Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  ALEX mýdlový čistič na laminát s pomerančovým olejem čistí a ošetřuje všechny druhy laminátových, korkových i dřevěných podlah. Účinně odstraňuje všechny nečistoty a zároveň je k povrchům šetrný. Díky speciálním složkám vytváří ochrannou vrstvu proti vlhkosti, která zabraňuje pronikání vlhkosti pod povrch. Podlaha po použití Alexu zůstává přirozeně lesklá. NÁVOD NA POUŽITÍ Nalijte do kýble s 5 litry vody 2 víčka mýdlového čističe Alex. Podlahu vytřete dobře vyždímaným hadrem. Takto umytou podlahu nechte uschnout bez leštění. Varování Složení Aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky <5%, 2-Methyl-2H-isothiazol-3-one, Parfémy, D-LIMONENE, CITRAL, BENZISOTHIAZOLINONE. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,48 €

 • SONETT Koupelnový čistič 500 ml Biocídny výrobok

  SONETT Koupelnový čistič 500 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  KOUPELNOVÝ ČISTIČOdstraňuje vodní kámen, vápenné usazeniny, mastnotu a organické nečistoty. Čištěný povrch zanechá lesklý a hygienicky čistý. Nezatěžuje životní prostředí. Použití: Naneste na čištěnou plochu. Po několika minutách působení opláchněte čistou vodou. Upozornění: Obsahuje kyselinu citronovou. Zamezte kontaktu s materiály obsahujícími vápenec - mramor, alabastr, beton, umělý kámen, apod. Varování Korozivní Složení 6 - 15% kyselina citrónová, 5 - 15% rostlinný alkohol (ethanol)*, 1 - 5% cukerné tenzidy. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  5,73 €

 • Bril písek 450g borovice Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  BRIL čisticí prášek je určený k čištění všech tvrdých ploch v domácnosti. Hygienicky čistí do hloubky obklady i sanitární zařízení. Jeho složení je účinné i při odmašťování velmi silně znečištěných kuchyňských dřezů, mramorů, podlah, ale i hrnců pánví i pekáčů.   AKTIVNÍ CHLÓR DOKONALÁ HYGIENICKÁ ČISTOTA VŮNĚ BOROVICE NÁVOD NA POUŽITÍ Prášek nanést na čištěnou plochu a následně čistit pomocí vlhkého hadříku. Nakonec opláchnout čistou vodou. Varování Nebezpečnost pro zdraví Nebezpečnost pro životní prostředí Složení Sodium carbonate, Symclosene Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,39 €

 • DETTOL antibakteriální sprej na povrchy 500 ml Biocídny výrobok

  skladom do 24 hodín

  Dettol antibakteriální sprej na povrchy ničí 99,9 % bakterií a virů včetně E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemonas aeruginosa a virus chřipky. Jemný, avšak efektivní sprej bez obsahu bělidel a barviv se hodí i pro povrchy, které přicházejí do styku s potravinami.

  2,73 €

 • Rukavice pro dom.Favorit č.8/pár

  2 dni

  Vhodné na úklidové práce, práce na zahradě, zdravotnických zařízeních, veřejném stravování atd. Vyrobeny s přírodního latexu s vnitřním semišováním. Délka rukavice 270 mm, tloušťka 0,4 mm.

  0,98 €

 • FROSCH Univerzální čistič levandule EKO 1 l

  skladom > 5 ks

  Univerzální, ekologický čistič FROSCH se stane skvělým pomocníkem při úklidu Vaší domácnosti. Zařučí hygienickou čistotu pro většinu omyvatelných povrchů a podlah. Efektivně odstraní špínu a mastnotu beze zbytků. Eliminuje nepříjemné pachy a dodává domovu svěží levandulovou vůni. Použití Dávkování: 2 polévkové lžíce (24 ml) na 5 litrů vody. Při velmi silném znečištění nanášejte nezředěný, nechte působit a důkladně opláchněte. O značce Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. Varování Složení <5 % aniontové povrchově aktivní látky, Neiontové povrchově aktivní látky, Mýdlo, Konzervační prostředky (phenoxyethanol), Parfémy, levandulový extrakt, v malém množství kosmetické barvivo Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,29 €

 • FROSCH Hygienický čistič Levandule EKO 500 ml

  skladom > 5 ks

  Účinné složení hygienického čističe FROSCH s levandulovými výtažky zaručuje optimální odstranění nečistot, zbytků mýdla, skvrn po vodě a vodního kamene. Odstraňuje živné půdy pro bakterie a zanechává svěží levandulovou vůni.  Použití Naneste sprej přímo na znečištěnou plochu, nechte krátce působit a poté setřete vlhké nečistoty a vodní kámen případně povrch opláchněte. Poté povrch vysušte suchým hadrem. O značce Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. Varování Složení < 5% aniontové povrchově aktivní látky, Parfémy, Lactic acid, levandulový olej, v malém množství kosmetická barviva Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,04 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam