Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Upratovacie prostriedky Univerzálne čistiace prostriedky

Univerzálne čistiace prostriedky

Iste ste sa už pri bežnom upratovaní stretli so situáciou, že sa vám naraz zišlo niekoľko čistiacich prostriedkov a tie sa vám začali pliesť pod rukami. Človek si musí dávať pozor...na toto sa používa toto, na vyčistenie tamtoho zase tamto a ako bonus ste zistili, že čistiaci prostriedok zrovna na nejakú konkrétnu vec vo vašej domácnosti chýba.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Univerzálne čistiace prostriedky - detailný popis

Tomu sa už raz a navždy môžete vyhnúť!

Existujú totiž univerzálne čistiace prostriedky:

  • Tekutý univerzálny čistič s vôňou muškátu vám zaručí dokonalé výsledky pri čistení pestrej škály povrchov, od nerezu až po textílie a po upratovaní zostane nie len čistota ale i svieže pretrvávajúce vône.
  • Profesionálny pomocník na upratovanie kuchyne, kúpeľne a WC tiež účinne rozpúšťa vodný kameň a všadeprítomné zaschnuté kvapky vody a pohltí zápach. To všetko navyše šetrným spôsobom ako k vám, tak tiež k prírode.
  • V neposlednom rade môžete zvoliť univerzálny čistič Q Power, ktorý vďaka svojim odmasťujúcim schopnostiam pomôže umyť nie len riady, ale aj podlahy i okná. Alebo máte radšej penivé prostriedky? Potom je tento vhodný práve pre vás. Po upratovaní zanechá príjemnú vôňu citrusov.

Samozrejme existujú i prípravky s rozprašovačom. Jednoducho sa nanáša a vyčistíte s nimi povrchy vane, toaletnej misy, sprchy a kuchynské obklady.

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika