MojaLekáreň.sk

Univerzálne čistiace prostriedky TORO

Toro pasta 200g

Biocídny výrobok

Toro pasta 200g Toro pasta 200g

Toro pasta 200g

Na sklade

1,29 € 1,19 € -8 %

Univerzálne čistiace prostriedky TORO

Iste ste sa už pri bežnom upratovaní stretli so situáciou, že sa vám naraz zišlo niekoľko čistiacich prostriedkov a tie sa vám začali pliesť pod rukami. Človek si musí dávať pozor...na toto sa používa toto, na vyčistenie tamtoho zase tamto a ako bonus ste zistili, že čistiaci prostriedok zrovna na nejakú konkrétnu vec vo vašej domácnosti chýba.

Tomu sa už raz a navždy môžete vyhnúť!

Existujú totiž univerzálne čistiace prostriedky:

  • Tekutý univerzálny čistič s vôňou muškátu vám zaručí dokonalé výsledky pri čistení pestrej škály povrchov, od nerezu až po textílie a po upratovaní zostane nie len čistota ale i svieže pretrvávajúce vône.
  • Profesionálny pomocník na upratovanie kuchyne, kúpeľne a WC tiež účinne rozpúšťa vodný kameň a všadeprítomné zaschnuté kvapky vody a pohltí zápach. To všetko navyše šetrným spôsobom ako k vám, tak tiež k prírode.
  • V neposlednom rade môžete zvoliť univerzálny čistič Q Power, ktorý vďaka svojim odmasťujúcim schopnostiam pomôže umyť nie len riady, ale aj podlahy i okná. Alebo máte radšej penivé prostriedky? Potom je tento vhodný práve pre vás. Po upratovaní zanechá príjemnú vôňu citrusov.

Samozrejme existujú i prípravky s rozprašovačom. Jednoducho sa nanáša a vyčistíte s nimi povrchy vane, toaletnej misy, sprchy a kuchynské obklady.

Kategóriu Univerzálne čistiace prostriedky nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.