Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Prostriedky proti hmyzu

Prostriedky proti hmyzu

Skoncujte s otravným hmyzom a užite si leto so všetkým čo k nemu patrí. Nech ste doma, na dovolenke alebo len na výlete, majte vždy po ruke prostriedky proti hmyzu. Fungujú ako odpudzovače - hmyz sa k vám nebude chcieť priblížiť. V našej ponuke nájdete prípravky proti hmyzu na rôzne príležitosti:

 • Do bytu – doporučujeme elektrický odpudzovač hmyzu do zásuvky.
 • Na výlet – hoďte si do batohu repelent, ktorý len nastriekate na kožu, pôsobí okamžite. Vytvorí okolo vás ochranný štít a hmyz vás potom neucíti.
 • Do domácnosti proti moliam – mole môžu napáchať peknú škodu, zaveste si do skrine levanduľový odpudzovač.
 • Na kliešte – vrátili ste sa z prechádzky s kliešťom? Potom ho opatrne odstráňte pomocou špeciálneho setu na vyberanie kliešťov.

Pokiaľ ste sa neubránili bodnutiu, natrite si opuch ukľudňujúcim gélom, ktorý zmierňuje svrbenie a urýchľuje spľasknutie opuchu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • ROSENPHARMA B-komplex REPELENT pre deti 25 dražé Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Repelent v tabletovej forme pokrývajúci dennú spotrebu vitamínov skupiny B, navyše chráni proti komárom a kliešťom. ZloženiePyridoxín hydrochlorid - B6 12,2 mgTiamín mononitrát - B1 11,2 mgRiboflavín 98% - B2 10,2 mgNikotínamid - B3 50,0 mgPanthothenan vápenatý - B5 40,0 mgKyselina listová - B9 400 ugBiotín - B7 30 ugKyanokobalamín - B12 10 ug Dávkovaniedo 20 kg 1 dražé, 20-40 kg 2 dražé (nad 40kg užívajte repelent pre dospelých) Balenie25 tabliet.

  1,81 € -4% 1,89 €

 • KARTA 2XK NA VYBERANIE KLIEŠŤOV

  skladom 1 - 2 ks

  Karta na kliešte. Kliešte teraz odstránite celkom jednoducho! Skončite s používaním pinziet alebo klieští, margarínu alebo oleja. Skončite s dobývaním, vytáčaním alebo odtrhnutím. Ak sa pri odstraňovaní kliešť stlačí, odkrúti alebo iným spôsobom podráždi, značne sa zvýši riziko, že vypustí do tela človeka alebo zvieraťa nebezpečné baktérie, ktoré v najhoršom prípade spôsobujú boreliózu alebo zápal mozgových blán. S novou kartou na kliešte SafeCard to ide celkom jednoducho: kliešte sú odstránené bez použitia sily. Kliešť je vytiahnutý jednoducho- vďaka špeciálnemu tvaru karty (pokojným a kĺzavým pohybom). Týmto spôsobom je možné vo väčšine prípadov zabrániť prenosu nebezpečných baktérií. Existuje len málo nástrojov na odstraňovanie kliešťov, s ktorými sa manipuluje tak ľahko. Použitie klieští alebo pinziet na kliešte je veľmi komplikované a najmenšia chybička môže pri odstraňovaní znamenať podráždenie kliešťa. Veľa ostatných produktov na trhu je ešte nebezpečnejších, pretože s nimi nie je možné kliešte odstrániť vôbec. Vyhnúť by sme sa mali aj domácim receptom starých mám- lepidlo, olej alebo krém. Dusiaci sa kliešť podľahne pri tejto metóde panike a vylučuje nebezpečné infekčné látky. Táto karta je zhotovená v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami a je odporúčaná vedcami. Slúži k šetrnému odstráneniu klieští. Kartu na kliešte je možné nosiť strčenú v peňaženke, pretože má rozmery platobnej karty (absolútne jedinečné). A preto je neustály sprievodca – pomocník.

  2,52 €

 • BARNY'S EFFECTIVE NA VŠI 60ML

  skladom do 24 hodín

  Uľahčuje vyčesávanie vší a hníd. Obsahuje olej z austrálskej rastliny Melaleuca alternifolia (kajeput střídavolistý, Tea Tree Oil), ktorý sa používa už celé desaťročia v boji proti všiam. Preparát Barny´s Effective pomáha pri uvoľnení lepkavej väzby medzi hnidami a vlasmi, a zvyšuje tak účinnosť vyčesávania. Na vyčesanie vší a hníd sa používa účinný kovový hrebeň na vši (všiváčik), ktorý je súčasťou balenia. Prírodný, nejedovatý prostriedok. Neobsahuje pesticídy. Pre všetky typy vlasov a všetky štýly úprav. Zloženie/Ingredients Aqua, Tea Tree Oil, Essential Oils: Ylang-Ylang, Eucalyptus, Citronella, Polysorbate 20. Balenie obsahuje roztok Barny´s Effective 60 ml hrebeň "všiváčik" s dlhými zubami ochranný čepiec, ktorý drží roztok na vlasoch Návod na použitie Roztok Barny´s Effective nanášajte na SUCHÉ VLASY. Roztok nastriekajte rovnomerne na pokožku hlavy a vmasírujte do vlaso po celej dĺžke. Mali by ste spotrebovať asi polovicu obsahu nádobky (v závislosti od dĺžky vlasov). Ľahko masírujte pokožku hlavy a vlasy, zakryte na 15 minút ochrannou plastovou čiapkou. Roztok ponechajte na hlave 15 minút a potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Nájdite miesto s dobrým osvetlením, najlepšie s priamym slnečným svitom, kde budete vši vyčesávať. Pred použitím hrebeňa „všiváčka“ priloženého v balení vlasy učešte obyčajným hrebeňom, nesmú v nich byť žiadne zauzlenia a motanice. Rozdeľte vlasy na pramene široké asi 1 cm. Zatlačte zuby všiváčka čo najbližšie k pokožke hlavy a jednotlivé pramene ľahko prečesávajte. Každý prameň vlasov prečešte niekoľkokrát. Postup opakujte, pokiaľ neprečešete celú hlavu. Čistiacou kefkou odstráňte vši a hnidy z medzier medzi zubami hrebeňa. Hrebeň umyte po každom použití teplou vodou a mydlom. Vlasy pozorne skontrolujte lupou, či v nich nezostali nejaké hnidy a prípadné hnidy odstráňte pinzetou. Vlasy umyte šampónom a ošetrite kondicionérom ako obvykle. Pokožku hlavy a vlasy kontrolujte každý deň po dobu 7 dní, či nejaké vši alebo hnidy na hlave alebo vo vlasoch nezostali. Ak nájdete vši alebo hnidy, opakujte kroky 5. a 6. Kroky zopakujte so zostávajúcim roztokom Barny´s Effective 7 dní po prvej aplikácii roztoku. Upozornenie Iba na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do očí. Ak sa dostane do očí, vyplachujte dôkladne studenou vodou. V prípade náhodného požitia vyhľadajte odbornú lekársku pomoc. Výrobca Health Enterprises, Inc. 90 George Leven Drive, North Attleboro, MA 02760

  9,96 € -11% 11,16 €

 • Odvšivovací hrebeň LCS Medisana

  skladom do 24 hodín

  PoužitieHrebeň spoločnosti Medisana účinne zneškodňuje voš detskú bez použitia chemických prostriedkov. Prístroj používa napätie medzi zubmi, ktoré pri dotyku okamžite ničia ako vajíčka tak i samotné vši. Použité elektrické napätie je natoľko nízke, že je používateľ necíti a je pre neho úplne neškodné. Aktivita hrebeňa je indikovaná zvukovým signálom. Vzhľadom k tomu, že elektronický hrebeň usmrcuje predovšetkým dospelé vši, musí sa prístroj denne používať ešte cca dva týždne. Tým dôjde k usmrteniu všetkých vší.

  24,91 €

 • PARANIT PREVENTÍVNY SPREJ 100ML

  2 dni

  Prípravok je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: sprejom sa prípravok rozpráši na vlasy tak, aby boli navlhčené po celej dĺžke. Dôkladne sa vmasíruje, aby sa prípravok dostal na celú plochu štice. Nechá sa pôsobiť 15 minút a vlasy sa potom dvakrát umyjú bežným šampónom. Priloženým hrebeňom sa odstránia z vlasov hnidy a mŕtve vši. Postup sa opakuje po 9 - 10 dnech. Souhrn: Pre kompletné odstránenie vší. Štatút: Zdravotnícky prostriedok Charakteristika: Účinný prostriedok proti všiam s obsahom rastlinných olejov.

  10,28 €

 • Raid elektrický odpudzovač hmyzu 1+10 Biocídny výrobok

  3 dni

  Obsahuje1 x odparovač 10 x Insekticídny prípravok proti komárom a drobnému lietajúcemu hmyzu. Vankúšiky možno používať aj v obdobných odparovačoch.

  4,53 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam