Moje srdcovky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Prostriedky proti hmyzu » Odpudzovače hmyzu

Odpudzovače hmyzu

Ako sa zbaviť hmyzu, ktorý je predovšetkým v letných mesiacoch všadeprítomný? Či už ste doma, alebo na cestách, majte vždy po ruke účinný repelent alebo iný podobný prípravok proti hmyzu. V našej ponuke nájdete prípravky proti komárom, muchám, kliešťom, osám, lezúcemu hmyzu a dokonca i všiam.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Odpudzovače hmyzu - detailný popis

A ako vlastne repelenty proti komárom a ďalšiemu hmyzu pôsobia? Tým, že na seba sprej nastriekate, vytvoríte okolo seba ochrannú bariéru, hmyz vás potom nevycíti a nenájde. Medzi najvyužívanejšie repelenty patria práve tie sprejové, a to vďaka svojej ľahkej a rýchlej aplikácii. V ponuke sú ale i repelenty vo forme krémov a gélov alebo náramkov.

TIP: Pokiaľ sa predsa len nevyvarujete komáriemu alebo osiemu štipnutiu, naneste na štípanec gél, ktorý prináša okamžitú úľavu od svrbenia.

Odpudzovače hmyzu na doma i na terasu

Pokiaľ máte citlivejšiu pokožku a klasické repelenty vás dráždia, odporúčame vám iné spôsoby ochrany proti otravnému hmyzu. Pre pokojný spánok si na noc zapnite do zásuvky elektrický odpudzovač - medzi najznámejšie patria značky Raid a Biolit. Jeho náplň vydrží niekoľko nocí, potom stačí len dokúpiť novú. Proti komárom sú tiež veľmi účinné špeciálne sviečky či lúče, ktoré sa perfektne hodia na terasu.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam