Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Prípravky proti hmyzu » Repelenty

Repelenty

Repelenty ponúkajú dlhotrvajúcu schopnosť odpudiť komáre, kliešte alebo moskyty, aby akokoľvek podráždili našu pokožku. Podľa určenia je možné používať v interiéri, exteriéri, na pokožku alebo na oblečenie.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Jednotkové množstvo

 • VITAR Repelent Predator spray 150 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Odpudzuje komáre, kliešte a ďalší lietajúci a lezúci hmyz. Vysoká koncentrácia účinných látok Vás ochráni a umožní Vám bezpečný a príjemný pohyb a pobyt v prírode. Repelent pôsobí dlhodobo. Jeho účinok predlžuje špeciálne vyvinutý parfum, ktorý bol dlhodobo testovaný odborníkmi v oblastiach južnej Afriky s vysokým výskytom populácie komárov. Tento výrobok je určený pre dlhodobú ochranu spojenú s vysokou fyzickou záťažou v oblastiach s vysokým výskytom hmyzu. Ochrana pokožky 8 hodín. Laboratórne a terénne testované Štátnym zdravotným ústavom Praha v lužných lesoch. Neveríte, že je lepší ako konkurenčný výrobok? Stačí raz vyskúšať. Repelent je chemická látka, ktorá sa aplikuje na kožu, oblečenie či iné povrchy, a odstrašuje hmyz (či všeobecne článkonožce). Niekedy sa však používajú aj repelenty na báze zvuku (ultrazvuk), ktorý má však menší efekt.

  5,22 € -11% 5,84 €

 • VITAR Repelent Predator Forte spray 150 ml Biocídny výrobok

  VITAR Repelent Predator Forte spray 150 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Nový, vysoko efektívny, jemne parfumovaný, suchý repelent pre deti od 4 rokov je určený na odpudzovanie komárov, kliešťov a iného hmyzu.Vhodný pre dlhšie pohyb v prírode, alebo pri zvýšenej fyzickej záťaži. Doba účinnosti min. 8 hodín. Účinná látka: DEET 25%. Vhodný pre deti od 2 rokov. Balenie: 150 ml. Dávkovanie  Prípravok naneste na nekrytú kožu a rozotrite. Pri aplikácii na tvár naneste na dlaň a opatrne rozotrite tak, aby ste zabránili vniknutiu do očí, úst a nosa. Účinné látky  N.N.diethylmetatoluamide 25% , obsahuje 16% N,N-diethyl-3-methylbenzamid ( CAS: 134-62-3,ES:205-149-7) 249g/kg, ethanol, hnací plyn ( propan, butan). Testované v extrémnych podmienkach záplavových oblastí lužných lesov, určené proti komárom, kliešťom, ovadom a ostatnému bodavému hmyzu.

  5,57 € -15% 6,55 €

 • ROSENPHARMA Rosen B-komplex REPELENT 25 dražé Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Dávkovanie 1 x denne 1 dražé, najlepšie nalačno, zapiť 1 dcl vody, prehĺtať, žuvať. Zloženie K1 Tiamín 80mg, B6 pyridoxín, B2 Riboflavín, B3 Niacín, B5 Pantotenan vápenatý, B7 biotín, B9 Kyselina listová, B12 Kyanokobalamín Chráňte pred vlhkom. Produkt je určený pre dospelých a deti od 12 rokov.

  1,78 € -6% 1,89 €

 • VITAR Repelent Predator MAXX Plus sprej 80 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika účinná látka: DEET 249g / kg + Icaridin 251 g / kg (celkovo 50% účinných látok) odpudzuje a hubí komáre, kliešte a ďalšie lietajúci a lezúci hmyz určený pre dlhodobú ochranu pri veľkej fyzickej záťaži v oblastiach s vysokým výskytom nebezpečného a hmyzu ochrana pokožky minimálne 8 hodín a odevu až 1 týždeň testované Štátnym zdravotným ústavom Praha bezpečnostná poistka proti náhodnému úniku Zloženie účinná látka: DEET 249 g / kg + Icaridin 251 g / kg (celkovo 50% účinných látok) Balenie: spray 80 ml

  8,88 €

 • VITAR Repelent Predator Junior sprej 150 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Repelent určený pre deti od 3 mesiacov a osoby s precitlivenou pokožkou je určený na odpudzovanie komárov, kliešťov a iného lezúceho hmyzu. Zároveň poskytuje miernu ochranu proti slnečnému žiareniu. Účinkuje po dobu najmenej 4 hodín. Výrobok je testovaný v záplavových oblastiach lužného lesa s vysokým výskytom komárov, Použitie Aplikujte pravidelnými nástreky zo vzdialenosti cca 30 cm na pokožku, odev a obuv. Pred aplikáciou na odev sa presvedčte, či Repelent daný odev nepoškodzuje. Výrobok by nemal poškodiť vlnu, bavlnu a nylon. Či nedochádza k poškodeniu iných syntetických tkanín je nutné vopred vyskúšať. Zloženie Účinná látka: IR 3535 15 % Balenie 150 ml

  7,48 € -2% 7,61 €

 • VITAR Repelent Predator Outdoor Impregnácia spray 200 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Vhodný pre dlhodobý pohyb a pohyb v prírode spojený s vysokou fyzickou záťažou a tam, kde chcete byť bezpečne ochránení pred obtiažnym a nebezpečným hmyzom. Vhodný pre lovca, rybárov, vojsko. Výrobok nie je parfumovaný pre zamedzenie identifikácie v teréne. Odpudzuje a hubí kliešte, komáre, tiplice, muchničky, lojnice, ovady, muchy a iný hmyz. Neznižuje priepustnosť vodných pár a preto je vhodný pre odev aj obuv s funkčnou membránou typu GORE-TEX, Sympatex a pod. Použitie Aplikujte pravidelnými nástrekmy zo vzdialenosti cca 30 cm na odev a obuv, stany, spacie vaky, závesy a pod. Pred aplikáciou na odev sa presvedčte, či repelent daný odev nepoškodzuje. Nepoškodzuje vlnu, bavlnu a nylon. Či nedochádza k poškodeniu iných syntetických tkanín, je nutné vopred vyskúšať.

  9,22 €

 • VITAR Repelent Predator 3D tekutá moskytiéra 300 ml Biocídny výrobok

  VITAR Repelent Predator 3D tekutá moskytiéra 300 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Charakteristika účinná látka: PBO 1%, transfluthrin 0,1% priestorový a plošný insekticídny repelent na báze pyretroidov s nízkou perzistenciou doba pôsobenia v exteriéri: na komáre min. 12- 48 hodín, na kliešte niekoľko dní doba pôsobenia v interiéri: pri aplikácii na pórovité materiály až niekoľko týždňov Zloženie účinná látka: PBO 1%, transfluthrin 0,1% Balenie: spray 300 ml

  10,67 € -17% 12,82 €

 • ARPALIT Bio repelent proti komárům a klíšťatům 150 ml Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  Repelentní přípravek ve spreji pro Vás i Vašeho mazlíčka. Lze aplikovat na pokožku a vlasy, na oděv a obuv. Obsahuje složky, které ošetřují a chrání pokožku, biopesticidní látky a neobsahuje DEET! Účinnost přípravku trvá na pokožce 4 hodiny. Vhodný pro děti od 3 let. Mimořádně účinný repelent proti vši dětské.  Způsob použití Používejte biocidní přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte připojené informace o přípravku. Přípravek používejte neředěný. Aplikujte postřikem na ošetřované místo tak, aby povrch byl mokrý, ale přípravek z ošetřované plochy nestékal. Aplikací po dobu 10 vteřin nanesete přibližně 10 g spreje. Přípravek nechte zaschnout. Repelent sprej není vhodné používat na obličej z důvodu možného zasažení očí. Zvláštní upozornění Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Obal likvidujte v rámci organizovaného sběru. Balení obsahuje 150 ml. Varování Hořlavý Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  4,00 €

 • OFF Tropical repelent spray 100 ml Biocídny výrobok

  OFF Tropical repelent spray 100 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Tropical rozprašovač - repelentný prípravok v mechanickom rozprašovači zabezpečuje efektívnu ochranu kože proti komárom a tropickým komárom až 8 hodín, tygrím komárom až 6 hodín, bodavým muchám (ovadom) až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny Pri aplikácii držte nádobku vo zvislej polohe asi 15-20 cm od kože. Pri použití na tvár a krk najskôr nastriekajte prípravok do dlaní a potom ho rozotrite. Zabráňte styku s očami, perami a sliznicou. Účinkuje tiež na oblečení, postriekajte košeľu, nohavice, ponožky. Zabráňte priamemu kontaktu so syntetickými materiálmi, lakovanými povrchmi a plasty. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetrené odevy vyperte. Po návrate si umyte ošetrené miesta mydlom a vodou. Neaplikujte na nadmerne opálenú porušenú pokožku. Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte u detí do 2 rokov. U deti používajte šetrne. Neaplikujte na nadmerne opálenú porušenú pokožku. Zabráňte styku s očami, pery a sliznicu.

  4,38 € -32% 6,45 €

 • OFF! Family Care Junior gel 100 ml Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  OFF! Pro citlivou pokožku Gel pro citlivou dětskou pokožku poskytne ochranu proti komárům. Dermatologicky testováno. Nevyvolává alergické reakce. Bez konzervačních látek, barviv a parfemace. Vhodný pro děti od 2 let. Obsahuje látky: Icaridin 10%. Varování Složení sec-butyl 2-(2-hydroxyethyl)piperidine-1-carboxylate icaridine, ethanol, Icaridin 10% Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,69 €

 • Cosbionat Volarome repelent 50 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Ochrana před bodavým hmyzem. Tento produkt hmyz nehubí, ale díky vůni směsi éterických olejů jej přirozeně odpuzuje. Složení vhodné pro všechny, včetně malých dětí a nastávajících maminek. Pro zevní užití. Aplikujte na nechráněná místa těla. Složení repelentu lavandin, geránium, šalvěj, citronela, eukalyptus globulus a máta. alcohol*, lavandula angustifolia distillate*, lavandula hybrida oil*, pelargonium graveolens oil*, salvia officinalis oil*, mentha arvensis piperascens oil*, eucalyptus globulus oil*, cymbopogon nardus oil*, linalool**, citronellol**, geraniol**, limonene**, citral**, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, **přirozeně obsaženo v éterických olejích Další informace Před použitím protřepejte. Pouze pro zevní užití. Neuchovávejte v dosahu přímého působení slunečních paprsků.

  9,02 €

 • Mosi-guard Natural Repelent STICK 50ml Biocídny výrobok

  Mosi-guard Natural Repelent STICK 50ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Neobsahuje chemické látky, účinná látka je Citriodiol. Vhodné pro děti od 3 měsíců! Působí po dobu 10 hodin od prvního použití. Účinné látky Citriodiol Naneste v potřebné míře na kůži. Působí 10 hodin od první aplikace. Nepoužívejte vnitřně. Chraňte oči. Aplikujte dle potřeby na oblasti těla s obtížnějším přístupem - např. podpaží. Vyvinuto pro oblasti s vysokým i nízkým výskytem obtěžujícího hmyzu a klíšťat, vhodné i do tropů a na cesty. Neaplikovat do očí. Přírodní repelent z obnovitelných zdrojů, bez chemických přísad a pesticidů. Vysoce odpuzující hmyz. Varování Složení Citriodiol 40% bez dalších chemických látek Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  5,62 €

 • OFF! repelent v rozprašovači 100 ml Biocídny výrobok

  skladom do 24 hodín

  Je určený na ochranu pred kliešťami, bodavým hmyzom - komáre a ovady. Výrobok bol testovaný laboratórne aj v teréne v oblastiach s veľkým výskytom hmyzu Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Bol preukázaný výborný a dlhodobý účinok výrobku. Liek sa nanáša v malom množstve na nechránené miesta pokožky, na ktorej vytvára jemný ochranný film s veľmi dlhou účinnosťou. Dávkovanie Podľa potreby. Priložte k pokožke, kde chcete ochrániť pokožku a stlačte rozprašovačom, aby sa naniesol na pokožku. Zamedzte priamemu kontaktu so syntetickými materiálmi a lakovanými povrchmi. Aplikáciu opakujte iba v prípade potreby. Účinné látky Aqua Diethyltoluamide Distearyldimonium chloride Petrolatum Glycerin

  3,45 €

 • REPELAN spray proti klíšťatům a komárům 50ml PAVES Biocídny výrobok

  skladom do 24 hodín

  Přípravky nové generace odpuzující obtížný hmyz a zároveň pečující o vaši pokožku. Obsahují moderní, vysoce účinné látky, které po aplikaci hmyz odpuzují až 7 hodin. Jsou přitom šetrné vůči lidskému organizmu i přírodě. Alantoin pokožku ošetřuje a regeneruje. Pokožka zůstává vláčná a nepodrážděná. Jemný parfém s lehkou vůní citrusů a tropického ovoce příjemně osvěží. Varování Přípravek může ohrozit zdraví při požití, nadýchání, zasažení sliznic a očí. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,76 €

 • REPELAN gel proti klíšťatům a komárům 30g PAVES Biocídny výrobok

  skladom do 24 hodín

  Přípravky nové generace odpuzující obtížný hmyz a zároveň pečující o vaši pokožku. Obsahují moderní, vysoce účinné látky, které po aplikaci hmyz odpuzují až 7 hodin. Jsou přitom šetrné vůči lidskému organizmu i přírodě. Alantoin pokožku ošetřuje a regeneruje. Pokožka zůstává vláčná a nepodrážděná. Jemný parfém s lehkou vůní citrusů a tropického ovoce příjemně osvěží. Varování Přípravek může ohrozit zdraví při požití, nadýchání, zasažení sliznic a očí. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,71 €

 • REPELAN gel po bodnutí hmyzem 30g PAVES

  skladom do 24 hodín

  Jemný gel tlumí svědění a otok, mírní zanícení a podráždění kůže v místě bodnutí hmyzem. Gel přináší úlevu i na místa zasažená žahavými rostlinami, mořskými živočichy apod.

  1,53 €

 • DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ 150ML Biocídny výrobok

  DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ 150ML

  Akcia

  3 dni

  Popis výrobku Diffusil repelent spray 150ml Repelent - odpudzuje bodavý hmyz a kliešte. Vysoko účinný repelentný prípravok, ktorý nielen odpudzuje, ale aj hubí komáre, ovady, kliešte a mušky. Prípravok možno striekať ako na pokožku a vlasy, tak aj na odev a obuv. Účinnosť prípravku trvá na pokožke 6 až 10 hod alebo do umytia, na odeve a obuvi 1 až 3 dni alebo do vyprania. Kombinácia odpudzujúceho a hubícího účinku poskytuje neoceniteľnú ochranu najmä pri pobyte v prírode. Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  3,96 € -17% 4,75 €

 • Mosi-guard Natural Repelent Roll-on 60ml Biocídny výrobok

  skladom do 24 hodín

  Vhodný pro použití v oblastech s vysokým výskytem obtížného hmyzu, klíšťat. Působí 10 hodin od okamžiku aplikace. Účinné látky Citriodiol Aplikuje se na kůži do oblastí, které jsou špatně přístupné. Působení 10 hodin od prvního použití. Před použitím protřepejte. Dráždí oči. Aplikuje se dle potřeby. Používejte Roll-on a Spray zároveň. Budete tak mít ochranu i pro ostatní části těla. Varování Dráždivý Složení Citriodiol 30% bez dalších chemických látek Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  5,45 €

 • Repelent gel 75ml Biocídny výrobok

  2 dni

  Repelent gel vykazuje stejnou účinnost jako lihový repelent, ale Novou formu aplikace v podobě transparentního gelu. Kromě účinné látky diethyltoluamidu, který působí na bodavý hmyz i klíšťata, obsahuje aromatické oleje s repelentními účinky - citronnelovou silici a citron. Tyto silice zároveň dávají gelu příjemnou parfemaci. Varování Složení diethyltoluamid, citronnelové silice a citron Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.  

  1,49 €

 • REPELENT PRE DETI, CITLIVÁ POKOŽKA SPREJ 90 ML Biocídny výrobok

  3 dni

  Je určený k ochrane pred bodavým hmyzom a kliešťami pre deti a tých, ktorí majú veľmi citlivú pokožku. Účinne ochraňuje a nedráždi pokožku. Možno ho použiť i pri pobytu na slnku. Obsah: 90 ml s mechanickým rozprašovačom

  3,45 € -1% 3,50 €

 • OFF! Regular sprej 100 ml Biocídny výrobok

  OFF! Regular sprej 100 ml

  Akcia

  3 dni

  Sprej je účinnou ochranou proti dotieravému hmyzu (komáre, kliešte). Obsahuje účinnú látku DEET. Sprej sa ľahko aplikuje na kožu aj na oblečenie. V mieste výskytu infikovaných kliešťov odporúčame prostriedkom chrániť aj deti. Pôsobí cca 4 hodiny. Aktívna látka-DEETaktívne pôsobí na receptory hmyzu a tak ho spoľahlivo odpudzuje. Od svojho objavenia sa môže pochváliť viac ako 8 bilióny aplikácií. DEET má dlhodobý účinok. Repelenty sú prípravky, ktoré majú za cieľ chrániť človeka pred napádaním hmyzom a parazitmi. Zo samotného názvu vyplýva, že táto ochrana sa deje najviac odpudzovaním, aj keď existujú aj niektoré komerčne vyrábané repelentné prípravky, ktoré parazity nielen odpudzujú, ale aj zabíjajú. U väčšiny bežných repelentov sú účinnou zložkou silne aromatické látky, ktorých vôňa (zápach) je pre nežiaduce organizmy nepríjemná. Takýmito látkami sú napríklad Citronela, eukalyptový olej, tea tree olej, mentol, gáfor a pod. Ich výhodou je, že v ľudskom organizme až na malé výnimky nevyvolávajú alergickú reakciu, nie sú toxické a ich aplikácia je preto bezpečná a jednoduchá. Môžu byť zmiešané aj s opaľovacími krémami a olejmi. Nevýhodou je, že ich účinnosť nie je rovnaká pre rôzne druhy hmyzu a v žiadnom prípade nie sú schopné zabrániť napadnutiu človeka, iba znižujú frekvenciu napadnutia. V prípade, keď napadnutiu hmyzom predstavuje výrazné zdravotné riziko, nie je možné použitie týchto repelentov považovať za dostatočnú ochranu. Okrem toho, kvôli ich prchavosti, nie je doba repelentné účinnosti dostatočne dlhá a preto je potrebné počas doby, v ktorej chceme byť chránení, aplikáciu pravidelne opakovať.

  2,87 € -37% 4,59 €

 • PHYTENEO INSECT GUARD REPELENT 100ML Biocídny výrobok

  skladom do 24 hodín

  Chráni pred lietajúcim a lezúcim hmyzom (komáre, kliešte a pod.) Testovaná účinnosť. Vysoko bezpečná účinná látka - vhodná aj pre deti. Jemná formulácia bez parfémov a konzervantov. Nezanecháva mastný pocit. Charakteristika Opalizujúci bezfarebný nízkoviskózny roztok alkoholovej vôňe s nádychom levandule. Chráni pred lietajúcim a lezúcim hmyzom (komáre, kliešte a pod.) Nezanecháva mastný pocit a príjemne vonia. Etyl Butylacetylaminopropionate /EBAP/ je látka s vysokým repelentným účinkom, ktorá je súčasne veľmi bezpečná a prakticky netoxická pre ľudský organizmus. Použitie Prípravok nanášajte stlačením rozprašovača zo vzdialenosti zhruba 10-15 cm na pokožku alebo na oblečenie. Prípravok aplikovaný v množstve 1-1,5 ml vykazuje overenú účinnosť proti komárom a kliešťom po dobu najmenej 3 h. Pred nanesením na oblečenie najprv naneste na malú časť materiálu a overte, či nedochádza k zmenám farebnosti a textúry. Možné použiť u detí už od 1 roku. Bezpečnostné opatrenia: Pozor, prípravok je horľavý. Uchovávajte obal tesne uzavretý a mimo dosahu tepelných zdrojov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte len na zdravú pokožku. Nepoužívať na pokožku v miestach poranenia, zápalov, spálenú pokožku a pod. Chráňte oči, ústa a sliznice. Nevdychujte aerosóly. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Vyvarujte sa nadmernému a dlhodobému používaniu výrobku. V prípade kožných problémov konzultujte použitie prípravku s lekárom. Výstražné upozornenia: H226, H319. Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie: P102, P211, P305 + P351 + P338 Prvá pomoc V prípade vdýchnutia dopravte postihnutého na čerstvý vzduch a podľa potreby privolajte lekára. V prípade expozície oka otvoriť očné viečko, prípadne vybrať kontaktné šošovky a oko dôkladne vypláchnuť vodou po dobu 10-15 minút. Ďalší postup konzultovať s očným lekárom. Pri požití lieku vypláchnuť ústa vodou (ak je postihnutý pri vedomí). Nevyvolávať zvracanie. Kontaktovať lekára. Ingredients / Zloženie Izopropyl Alcohol, Ethyl Butylacetylaminopropionate, Aqua, Hydroxypropyl Methylcellulose, Lavandula Angustifolia Oil Účinná látka: Ethyl Butylacetylaminopropionate (300 g / kg). Použiteľnosť: 24 mesiacov

  5,45 €

 • Repelent gel roll on 50ml Biocídny výrobok

  2 dni

  Je určen k ošetření nechráněných míst pokožky velmi rychlým způsobem aplikace formou roll on, takže nedochází ke kontaktu s pokožkou rukou. Rovněž roll on poskytuje ochranu před bodavým hmyzem a klíšťaty. Varování Složení silice s repelentním účinkem Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.  

  1,84 €

 • Repelent Predator 3D mechanický rozprašovač 500 ml Biocídny výrobok

  2 dni

  Predator 3D je prostorový parfemovaný insekticidní prostředek, který je možné použít jako tekutou moskytiéru. Likviduje nežádoucí, nebezpečný a obtížný hmyz. Je založen na bázi pyrethroidů s nízkou perzistencí a dalších pomocných látek určených k aplikací jak v interiéru tak v exteriéru. Použití Predátor 3D tekutá moskytiéra se aplikuje postřikem prostoru, kde se vyskytuje obtížný hmyz. Varování Složení PBO 1%, Transfluthrin 0,1 % Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  12,84 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam