Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Prostriedky proti hmyzu Lapače hmyzu

Lapače hmyzu

Trávite radi teplé letné večery s priateľmi na záhradke alebo na chate? Avšak pohodu Vám dokáže narušiť dotieravý hmyz? Máte problémy s lezúcim či lietajúcim hmyzom i doma?

Lapače hmyzu - detailný popis

Vyskúšajte lapače hmyzu, ktoré Vám problémy s hmyzom pomôžu vyriešiť.

Pre hubenie v obytných priestoroch je vhodný elektrický lapač hmyzu. Samotný odpudzovač i náhradné náplne zakúpite na našom webe. Vyskúšať môžete tekutú náplň do hubiča alebo vankúšiky.

Ak sa potrebujete zbaviť hmyzu v detských izbách, máme pre Vás riešenie - Biolit Kids. Prečo je vhodný predovšetkým pre užívanie v mastnostiach, kde sa vyskytujú deti? Tento elektrický odparovač má detskú poistku, čo zabráni odskrutkovaniu náplne, navyše vysoko horká prísada v náplni bráni proti prípadnému oliznutiu.
Okrem značky Biolot je tiež obľúbený osvedčený hubič Raid, vďaka ktorému sa už komárov, múch a iného hmyzu báť nemusíte.

Ak máte problémy s hmyzom na chate, záhradke či verande, pomôže Vám UV lapač. Ten vďaka UV žiarovke naláka hmyz dovnútra hubiča, kde je zneškodnený. Tu Vám ponúkame lapač značky Sencor.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika