Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Prostriedky proti hmyzu » Lapače hmyzu

Lapače hmyzu

Trávite radi teplé letné večery s priateľmi na záhradke alebo na chate? Avšak pohodu Vám dokáže narušiť dotieravý hmyz? Máte problémy s lezúcim či lietajúcim hmyzom i doma?

Vyskúšajte lapače hmyzu, ktoré Vám problémy s hmyzom pomôžu vyriešiť.

Pre hubenie v obytných priestoroch je vhodný elektrický lapač hmyzu. Samotný odpudzovač i náhradné náplne zakúpite na našom webe. Vyskúšať môžete tekutú náplň do hubiča alebo vankúšiky.

Ak sa potrebujete zbaviť hmyzu v detských izbách, máme pre Vás riešenie - Biolit Kids. Prečo je vhodný predovšetkým pre užívanie v mastnostiach, kde sa vyskytujú deti? Tento elektrický odparovač má detskú poistku, čo zabráni odskrutkovaniu náplne, navyše vysoko horká prísada v náplni bráni proti prípadnému oliznutiu.
Okrem značky Biolot je tiež obľúbený osvedčený hubič Raid, vďaka ktorému sa už komárov, múch a iného hmyzu báť nemusíte.

Ak máte problémy s hmyzom na chate, záhradke či verande, pomôže Vám UV lapač. Ten vďaka UV žiarovke naláka hmyz dovnútra hubiča, kde je zneškodnený. Tu Vám ponúkame lapač značky Sencor.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam