Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Upratovacie prostriedky » Prostriedky na toalety a kúpeľne

Prostriedky na toalety a kúpeľne

Udržujte svoju toaletu v dokonalej čistote. Kvalitné čistiace prostriedky na WC za vás urobia väčšinu práce. Stačí ich len správne naniesť, nechať pôsobiť a vyčistiť. Hlavné je, aby ste toaletu čistili pravidelne. Nejde totiž len o baktérie, ktoré sa v záchodovej mise množia, ale tiež sa na keramickom povrchu usadzuje vodný kameň a niekedy i hrdza. Častým čistením teda tiež predlžujete životnosť toalety.

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov a značiek čistiacich prostriedkov, pomocou ktorých udržíte svoju toaletu voňavú a čistú. Okrem klasických gélov sú veľmi obľúbené tiež závesné čističe a vône, ktoré ošetrujú záchod pri každom spláchnutí. Do závesov si môžete dokupovať rôzne náplne a striedať tak vône. Medzi najznámejšie značky čistiacich prostriedkov do toaliet patrí Bref a Domestos.

Ako správne používať čistiace prostriedky do WC?

 • Do záchodovej misy naneste čistiaci prostriedok (množstvo je uvedené na obale prípravku). Nechajte pôsobiť.
 • Do misy s čističom ponorte tiež záchodovú štetku. Prípravok zničí všetky baktérie.
 • Medzitým vyčistite záchodovú dosku, najlepšie dezinfekčným prostriedkom. Odporúčame napríklad Sanytol alebo Savo.
 • Nezabúdajte vyčistiť tiež spodné okraje záchodovej misy, na ktorých sa množí najviac baktérií.
 • Misu vyčistite, spláchnite a máte hotovo!

Stará sa o likvidáciu odpadnej vody z vášho domu čistička odpadných vôd čiže ČOV? Potom vás určite poteší, že máme v ponuke tiež ekologické čistiace prostriedky na toaletu Feel eco.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Určené na

Produkty v kategórii

 • Ecover WC čistič s vôňou oceánu 750 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistí, odstraňujú zápach aj vodný kameň. Majú dezinfekčný účinok. Fľaša zaisťuje bezpečné použitie. Majte aj vy zdravo čistý domov s výrobkami Ecover. Návod do používania Malé množstvo tohto koncentrovaného čistiaceho prostriedku vystreknite pod okraj misy a nechaj niekolko minút pôsobiť. Vydrhnite štetku a spláchnite. Zloženie Voda, sójové bôby * (12,2%), regulátor kyslosti (uhličitan vápenatý). * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

  2,80 € -12% 3,17 €

 • Ecover odstraňovač vodného kameňa 500 ml Biocídny výrobok

  Ecover odstraňovač vodného kameňa 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Odstraňovač vodného kameňa má sviežu citrusovú vôňu. Je vhodný pre kúpeľne, sprchy, dlaždice, vodovodné batérie a umývadlá. Možno použiť aj na chróm. Obsahuje iba čisto prírodné a ekologicky odbúrateľné zložky. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% kyselina citrónová, <5% neiónové tenzidy, parfém (vôňa citrus; obsah: Limonén, Linalool, Geraniol, hydroxyisohexyl-3-cyklohexenkarbaldehyd).

  4,40 € -20% 5,47 €

 • Ecover WC čistič 750 ml Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistí, odstraňujte zápach a vodný kameň. Má dezinfekčneý účinok. Fľaša zaisťuje bezpečné použitie. Majte aj vy zdravo čistý domov s výrobkami Ecover. Návod na použitie Malé množstvo tohto koncentrovaného čistiaceho prostriedku vystreknite pod okraj misy a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Vydrhnite štetkou a spláchnite. Zloženie > 30% voda, <5% neiónové tenzidy, kyselina citrónová, citrát, xanthan guma, parfém (vôňa borovica; obsah: Limonen, Linalool), konzervačná látka (0,2% benzoan sodný).

  3,05 € -13% 3,50 €

 • BREF Power Activ WC blok Lemon 51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Atraktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami, ktorým môžeme bez obáv dodať prívlastok dokonalé: je to hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť. Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Poznámka: Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC misy.

  1,26 € -9% 1,39 €

 • DOMESTOS wc gel 700 ml Lime Biocídny výrobok

  3 dni

  Hygienicky čistá a sviežo voňajúca toaleta. Bez bieliacich činidiel na báze chlóru. Nový Domestos dezinfekčný WC gél vďaka svojmu optimálnemu zloženiu priľne k povrchu toaletnej misy a účinne pôsobí proti bakteriám v toalete. Výsledkom je hygienicky čistá a sviežo voňajúca toaleta. Používajte dezinfekčný prípravok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  1,60 €

 • BREF Power Aktiv Lemon 3x50 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre lesk toalety. Bref Power Aktiv má navyše moderný a praktický tvar - košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje tak väčšiu časť WC misy. Dokonalá čistota. Dokonalá ochrana proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá čistiaca pena.

  4,36 € -13% 5,00 €

 • BREF Power Activ WC blok Ocean 2x51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Atraktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami: hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť. Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC misy.

  3,10 €

 • CILLIT bang spray 750ml univerzálny Biocídny výrobok

  3 dni

  Veľmi účinný univerzálny čistič, ktorý rýchlo a efektívne vyčistí: Extra účinný čistič s rozprašovačom na špinu mydlový povlak usadeniny a vodný kameň záchodovej misy sprchy a umývadlá, vane, výlevky a odpady chróm a nerezovú oceľ kachličky a podlahy

  3,51 €

 • BREF Power Aktiv WC blok Pine 3x50 g Biocídny výrobok

  3 dni

  WC ZÁVES - Aktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami, ktorým môžeme bez obáv dať prívlastok dokonalé:  hygienická čistota čistiaca pena ochrana pred vodným kameňom dlhotrvajúcu sviežosť. Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC mísy.

  4,36 € -13% 5,00 €

 • DOMESTOS WC Náhradná náplň 40 g Citrus  Biocídny výrobok

  DOMESTOS WC Náhradná náplň 40 g Citrus 

  Akcia

  3 dni

  Náhradná náplň Domestos 3 v 1 tuhé WC bloky sú zložené z troch špeciálnych vrstiev a kombinujú tak tri účinky: Likvidujú prostredie pre množenie baktérií. Bráni tvorbe vodného kameňa. Vďaka obsahu parfumovaného gélového prúžka zanechávajú dlhotrvajúcu sviežu vôňu po každom spláchnutí. Ďalej bloky prinášajú: Intenzívnejšiu vôňu a výraznejšie spenenie Kompletné hygienickú čistotu po každom spláchnutí Všetky bloky sú k dostaniu ako v kompletnom

  0,82 € -23% 1,06 €

 • DOMESTOS 750 ml Ocean v toalete  Biocídny výrobok

  DOMESTOS 750 ml Ocean v toalete 

  Akcia

  3 dni

  Domestos na vodný kameň v toalete Zabíja baktérie v toalete. Pôsobí aj pod vodnou hladinou. Gélový dezinfekčný prípravok na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Udrží sa a pôsobí dlho na zvislom povrchu, dokonca aj pod vodnou hladinou. Aplikujte dostatočné množstvo prípravku, aby ste zničili všetok vodný kameň a zabili baktérie v ňom žijúci. Udrží sa a pôsobí dlho na zvislom povrchu, dokonca aj pod vodnou hladinou. Domestos Žiadny vodný kameň má navyše uzáver odolný proti otvoreniu deťmi. Balenie 750 ml/p>

  2,25 € -39% 3,71 €

 • BREF Power Aktiv WC blok Chlorine 3x50 g Biocídny výrobok

  3 dni

  dokonalá hygiena dokonalá ochrana proti nečistotám dokonalá sviežosť dokonalá čistiaca pena Bref Power Aktiv: je zložený zo 4 guličiek uložených v priehľadnom nerozoberateľnom košíku, ktoré ako jeden tím zvládnu viac funkcií pri každom spláchnutí - hygienickú čistotu, príjemnú vôňu, odstránenie usadenín a vytvorenie bohatej peny pre lesk a belosť toalety. Použitie: Na okamžité použitie. Zaveste Bref Power Aktiv pod okraj WC misy. Upozornenie: Škodlivý pri požití. Dráždi kožu. Nebezpečenstvo vážneho poškodenia očí. Škodlivý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnom prostredí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Použite ochranu očí a tváre. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady.

  4,36 € -4% 4,55 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam