Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Upratovacie prostriedky » Čistiace prostriedky na toalety a kúpeľne

Čistiace prostriedky na toalety a kúpeľne

Udržujte svoju toaletu v dokonalej čistote. Kvalitné čistiace prostriedky na WC za vás urobia väčšinu práce. Stačí ich len správne naniesť, nechať pôsobiť a vyčistiť. Hlavné je, aby ste toaletu čistili pravidelne. Nejde totiž len o baktérie, ktoré sa v záchodovej mise množia, ale tiež sa na keramickom povrchu usadzuje vodný kameň a niekedy i hrdza. Častým čistením teda tiež predlžujete životnosť toalety.

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov a značiek čistiacich prostriedkov, pomocou ktorých udržíte svoju toaletu voňavú a čistú. Okrem klasických gélov sú veľmi obľúbené tiež závesné čističe a vône, ktoré ošetrujú záchod pri každom spláchnutí. Do závesov si môžete dokupovať rôzne náplne a striedať tak vône. Medzi najznámejšie značky čistiacich prostriedkov do toaliet patrí Bref a Domestos.

Ako správne používať čistiace prostriedky do WC?

 • Do záchodovej misy naneste čistiaci prostriedok (množstvo je uvedené na obale prípravku). Nechajte pôsobiť.
 • Do misy s čističom ponorte tiež záchodovú štetku. Prípravok zničí všetky baktérie.
 • Medzitým vyčistite záchodovú dosku, najlepšie dezinfekčným prostriedkom. Odporúčame napríklad Sanytol alebo Savo.
 • Nezabúdajte vyčistiť tiež spodné okraje záchodovej misy, na ktorých sa množí najviac baktérií.
 • Misu vyčistite, spláchnite a máte hotovo!

Stará sa o likvidáciu odpadnej vody z vášho domu čistička odpadných vôd čiže ČOV? Potom vás určite poteší, že máme v ponuke tiež ekologické čistiace prostriedky na toaletu Feel eco.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • BREF Power Aktiv Lemon 3x50 g Biocídny výrobok

  skladom 3 - 5 ks

  Účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre lesk toalety. Bref Power Aktiv má navyše moderný a praktický tvar - košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje tak väčšiu časť WC misy. Dokonalá čistota. Dokonalá ochrana proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá čistiaca pena.

  4,19 € -16% 5,00 €

 • FEEL ECO Toaletní čistič 750 ml

  skladom > 5 ks

  Je složen výhradně z velmi dobře biologicky odbouratelných složek, které nezatěžují životní prostredí. Gelová konzistence zaručuje pomalé a rovnoměrné stékání od okrajů toaletní mísy, kde zanechá aktivní vrstvu a přípravek tak velmi účinně odstraní vodní kámen a další organické nečistoty, včetně nepříjemného zápachu. Vysoká účinnost toaletního čističe je potvrzena nezávislými testy v akreditované laboratoři ZÚLP České Budějovice. Po použití bude Vaše toaleta krásně čistá se svěží vůní. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, konzervant (sodium benzoate) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,77 €

 • Sanytol proti vodnímu kameni Koupelna 500ml MR Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Sanytol proti vodnímu kameni neobsahuje a zaručuje perfektní hygienu.  Jeho vysoce výkonné složení, snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla. NÁVOD NA POUŽITÍ Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut. ÚČINNÁ DEZINFEKCE PROTIPLÍSŇOVÝ ÚČINEK ŠETRNÝ K POVRCHŮM ODSTRAŇUJE PLAK A DODÁVÁ LESK VŮNĚ EUKALYPTU Trojí účinek: antibakteriální proti Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa (5 min), fungicidní proti Candida albicans y Aspergillus versicolor podle normy EN13697, virucidní podle normy EN14476 Influenza-A virus, virus A (H1N1) – prasečí chřipka (5 min)  a Herpes virus simplex (5min). Účinnost ověřena zkontrolována autorizovanou laboratoří. DOPORUČENÍ: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení Biocidní aktivní látky: (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 9500 mg/kg, <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% kationtové povrchově aktivní látky, Parfémy Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,56 €

 • Ecover WC čistič s vôňou oceánu 750 ml

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistí, odstraňujú zápach aj vodný kameň. Majú dezinfekčný účinok. Fľaša zaisťuje bezpečné použitie. Majte aj vy zdravo čistý domov s výrobkami Ecover. Návod do používania Malé množstvo tohto koncentrovaného čistiaceho prostriedku vystreknite pod okraj misy a nechaj niekolko minút pôsobiť. Vydrhnite štetku a spláchnite. Zloženie Voda, sójové bôby * (12,2%), regulátor kyslosti (uhličitan vápenatý). * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

  3,08 € -3% 3,17 €

 • Ecover Čistič kúpeľní 500 ml

  skladom > 5 ks

  Ćistá kúpeľňa i životné prostredie? Ecover vyrába účinné čistiace prostriedky pre váš domov a vždy pri tom myslí aj na to, čo je mimo váš domov. Čistič kúpeľní Ecover je účinný proti škvrnám od mydla, vodnému kameňu aj špine. Má sviežu vôňu a je vyrobený na rastlinnej báze. Vhodný na vane, sprchy, kachličky, batérie, umývadlá atď. Ako správne používať Malé množství nastříkejte na čištěný povrch, setřete špínu suchým či mokrým hadříkem, opláchněte vodou. Při silném znečištění nechte působit několik minut. Zloženie 30 % voda, < 5 % neionických a anionických tenzidov, kyselina citronová, citrát, konzervant (fenoxyetanol), parfemace, xantanová guma. Venujte pozornosť Nepoužívajte na povrchy obsahujúce vápenec (mramor, prírodný kameň atď.). U lakovaných povrchov najskôr vyskúšajte na menšej ploche. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ecover netestuje svoje výrobky a použité zložky na zvieratách. Plastové fľaše, etikety aj uzávierky sú 100% recyklovateľné. Ekologické čistiace, umývacie a pracie prostriedky Ecover sú vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné, sú vhodné pre citlivú pokožku, nie sú testované na zvieratách, vyrábajú sa v ekologickej továrni, používajú sa na upratovanie v budovách inštitúcií EÚ, fľaše, uzávery a etikety sú 100% recyklovateľné, patrí medzi najvyhľadávanejšie ekologické čistiace prostriedky na slovenskom trhu.

  5,03 €

 • Ecover odstraňovač vodného kameňa 500 ml

  Ecover odstraňovač vodného kameňa 500 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Odstraňovač vodného kameňa má sviežu citrusovú vôňu. Je vhodný pre kúpeľne, sprchy, dlaždice, vodovodné batérie a umývadlá. Možno použiť aj na chróm. Obsahuje iba čisto prírodné a ekologicky odbúrateľné zložky. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% kyselina citrónová, <5% neiónové tenzidy, parfém (vôňa citrus; obsah: Limonén, Linalool, Geraniol, hydroxyisohexyl-3-cyklohexenkarbaldehyd).

  4,45 € -19% 5,47 €

 • Ecover WC čistič 750 ml

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistí, odstraňujte zápach a vodný kameň. Má dezinfekčneý účinok. Fľaša zaisťuje bezpečné použitie. Majte aj vy zdravo čistý domov s výrobkami Ecover. Návod na použitie Malé množstvo tohto koncentrovaného čistiaceho prostriedku vystreknite pod okraj misy a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Vydrhnite štetkou a spláchnite. Zloženie > 30% voda, <5% neiónové tenzidy, kyselina citrónová, citrát, xanthan guma, parfém (vôňa borovica; obsah: Limonen, Linalool), konzervačná látka (0,2% benzoan sodný).

  3,08 € -12% 3,50 €

 • FROSCH WC gel Citrón EKO 750 ml

  skladom > 5 ks

  Důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Vlastnosti pohlcuje zápach zanechává příjemnou citronovou vůni. s aplikátorem O značce Značka Frosch získala v roce 2009 prestižní německou cenu za udržitelný rozvoj v hlavní kategorii „Značka, která nejvíce přispívá k udržitelnému rozvoji“. Od svého uvedení na trh v roce 1986 se stala „ekoprůkopníkem“ v odvětví mycích a čistících prostředků. Varování Složení < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, Parfémy (hexyl cinnamal, další parfémy), zahušťovací prostředek, kyselina citrónová, barviva Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,40 €

 • SONETT WC čistič 750 ml Biocídny výrobok

  skladom 3 - 5 ks

  WC ČISTIČ Účinný ekologický WC čistič s vůní přírodních éterických olejů z cedru a citronely. Spolehlivě odstraňuje organické nečistoty. Použití: Naneste pod okraj toaletní mísy a vyčistěte. Při silném znečištění nechte působit přes noc. Upozornění: Obsažená kyselina citronová rozpouští vápenec. Zamezte kontaktu s materiály obsahujícími vápenec - mramor, alabastr, beton, umělý kámen apod. Varování Složení kyselina citronová (5 - 15%), deriváty kokosového oleje a cukerné tenzidy (1 - 5%), rostlinné zahuš?ovadlo (< 1%), BIO/volný sběr éterické oleje z cedru a citronely (< 1%), pravotočivě vířená voda (do 100%). Obsah: 750 ml / 10l / 25 l Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  4,55 €

 • BREF Power Aktiv WC blok Pine 3x50 g Biocídny výrobok

  2 dni

  WC ZÁVES - Aktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami, ktorým môžeme bez obáv dať prívlastok dokonalé:  hygienická čistota čistiaca pena ochrana pred vodným kameňom dlhotrvajúcu sviežosť. Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC mísy.

  4,19 € -16% 5,00 €

 • FIXINELA 500ml Biocídny výrobok

  2 dni

  čistič na velmi znečištěné plochy - umyvadla, WC, obkládačky spolehlivě odstraní vodní a močový kámen, ničí choroboplodné zárodky Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5–15% kyselina fosforečná, <5% aniontový tenzid, barvivo Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,61 €

 • DOMESTOS pine fresh 500ml Biocídny výrobok

  3 dni

  Domestos 24 H tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený k čisteniu a dezinfekcii silno znečistených miest a predovšetkým tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos je možné používať v celej domácnosti, a to aj v neriedenom stave, aj zriedený s vodou. Zriedený tekutý Domestos 24 H je možné použiť na podlahy, kachličky, umývadlá, pracovné a iné väčšie plochy v domácnosti a tiež pre bielenie bielizne. Vhodný je aj pre čistenie a dezinfekciu upratovacích pomôcok. Neriedený tekutý Domestos 24 H je ideálny na čistenie toalety, odtoku vane a kuchynského drezu. Vďaka novému "hustejšiemu" zloženiu priľne Domestos 24 H lepšie k povrchu toaletnej misy a obmedzuje tak množenie baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni Domestos 24 H celý deň pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti mikróbom v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií. Varianty Pine Fresh - s vôňou ihličnanov (zelená varianta) Atlantic Fresh - s vôňou oceánu (modrá varianta) Red Power - extra účinný proti vírusom a spóram (červená varianta) Citrus Fresh - s vôňou citrusových plodov (žltá varianta) Pink Fresh - s vôňou jarných kvetón (ružová varianta) Balenie 750 ml 500 ml - iba varianta Pine Fresh Varovanie Xi Dráždivý N Nebezpečný pre životné prostredie Zloženie Dezinfekčná látka: chlórnan sodný 4,5 g/100g, menej ako 5 % bieliace činidlá na báze chlóru (chlórnan sodný), neiónové povrchovo aktívne látky, katiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, parfum Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  0,95 €

 • BREF Power Activ WC blok Lemon 51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Atraktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami, ktorým môžeme bez obáv dodať prívlastok dokonalé: je to hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť. Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Poznámka: Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC misy.

  1,39 €

 • Domestos 24h Pine Fresh 750ml Biocídny výrobok

  3 dni

  Domestos 24 H tekutý čisticí a dezinfekční prostředek je určený k čištění a desinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně. Domestos je možné používat v celé domácnosti, a to jak v neředěném stavu, tak ředěný s vodou. Ředěný tekutý Domestos 24 H je možné použít na podlahy, kachličky, umyvadla, pracovní i jiné větší plochy v domácnosti a také pro bělení prádla. Vhodný je i pro čištění a dezinfekci úklidových pomůcek. Neředěný tekutý Domestos 24 H je ideální na čištění toalety, odtoku vany a kuchyňského dřezu. Díky novému hustějšímu složení přilne Domestos 24 H lépe k povrchu toaletní mísy a omezuje tak množení bakterií i po spláchnutí. Při každodenním používání chrání Domestos 24 H celý den před bakteriemi uvolněnými z toalety do ovzduší a zároveň bojuje proti mikrobům v domácnosti. Zabíjí všechny známé druhy bakterií. Varování Xi DráždivýN Nebezpečný pro životní prostředí Složení Dezinfekční látka: chlornan sodný 4,5 g/100g, méně než 5 % bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný), neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfum Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,62 €

 • BREF Power Activ WC blok Chlorine 51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Bref Power Aktiv 4 Formula Chlorine WC blok dokonalá hygiena dokonalá ochrana proti nečistotám dokonalá svěžest dokonalá čistící pěna Bref Power Aktiv: je složen ze 4 kuliček uložených v průhledném nerozebíratelném košíku, které jako jeden tým zvládnou více funkcí při každém spláchnutí - hygienickou čistotu, příjemnou vůni, odstranění usazenin a vytvoření bohaté pěny pro lesk a bělosttoalety. Varování Xn Zdraví škodlivý. Složení >30% aniontové povrchově aktivní látky<5% neiontové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi chloru, alifatické uhlovodíkyParfémy (butylphenyl methylpropional, limonene, linalool Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,39 €

 • BREF Power Activ WC blok Ocean 2x51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Atraktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami: hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť. Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC misy.

  3,13 €

 • CILLIT bang spray 750ml univerzálny Biocídny výrobok

  3 dni

  Veľmi účinný univerzálny čistič, ktorý rýchlo a efektívne vyčistí: Extra účinný čistič s rozprašovačom na špinu mydlový povlak usadeniny a vodný kameň záchodovej misy sprchy a umývadlá, vane, výlevky a odpady chróm a nerezovú oceľ kachličky a podlahy

  3,54 €

 • DOMESTOS Wc gel Ocean 750 ml Biocídny výrobok

  3 dni

  Hygienicky čistá a svěže vonící toaleta. Bez bělicích činidel na bázi chloru. Nový Domestos dezinfekční WC gel díky svému optimálnímu složení přilne k povrchu toaletní mísy a účinně působí proti bakteriím v toaletě. Výsledkem je hygienicky čistá a svěže vonící toaleta. Domestos dezinfekční WC gel - Návod k použití: Uzávěr odolný proti otevření dětmi Otevřít: Zmáčkněte plochy na obou stranách uzávěru a otočte v protisměru hodinových ručiček. Po použití: Jemně zavírejte uzávěr dokud neuslyšíte cvaknutí. Odšroubujte uzávěr a stlačením lahve aplikujte gel rovnoměrně pod okraj toaletní mísy (cca 80 ml). Nechte působit 15 minut, poté spláchněte a v případě potřeby dočistěte toaletním kartáčem. Pro likvidaci bakterií, proti odolné špíně a usazeninám nechte působit alespoň 30 minut. Používejte dezinfekční přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Varování žíravost - Nebezpečí Složení Dezinfekční látka: peroxid vodíku 2 g/100 g, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku (peroxid vodíku), parfum Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,62 €

 • BREF Power Activ WC blok Pine 2x51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Atraktivní novinka v podobě čtyř kuliček v sobě ukrývá recepturu se 4 funkcemi: hygienická čistota,čistící pěna,ochrana před vodním kamenem a dlouhotrvající svěžest. Díky této kombinaci splňuje nový Bref power Aktiv všechna kritéria pro ideální závěsný WC blok. Košíček s kuličkami je dostatečně dlouhý a pokryje větší část WC mísy. Varování Xi Dráždivý Složení >30% aniontové povrchově aktivní látky5-15% neiontové povrchově aktivní látkyDalší přísady: parfém (alpha-isomethyl ionone, butylphenyl methylpropional, coumarin, limonene) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,13 €

 • Duck Fresh 750ml

  3 dni

  Odstraňuje vodní kámen. Používejte pouze na wc. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Složení Aniontové povrchově aktivní látky <5%, Neiontové povrchově aktivní látky <5%, Parfémy. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,12 €

 • BREF Power Activ Lavender 3x50 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Guľôčky Brefu vložíte do toalety a ďakej môžete hygienu vašej toalety pustiť z hlavy - dokonalá dezinfekcia WC misy a levanduľová vôňa k tomu. Vlastnosti WC bloku dokonalá čistota dokonalá čistiaca pena dokonalá ochrana proti vodnému kameňu dokonalá sviežosť Varovanie Nebezpečnosť pre zdravie / nebezpečný pro ozónovú vrstvu Zloženie >30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15% neiónové povrchovo aktívne látky, parfémy (benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, coumarin, hexyl cinnamal, linalool) Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  4,40 €

 • BREF Power Activ WC blok Chlorine 2x50 g Biocídny výrobok

  2 dni

  Atraktivní novinka v podobě kuliček v sobě ukrývá recepturu se 4 funkcemi,kterým můžeme bez obav dodat přívlastek dokonalé: hygienická čistota čistící pěna ochrana před vodním kamenem dlouhotrvající svěžest Díky této kombinaci splňuje nový Bref Aktiv všechna kritéria pro ideální závěsný WC blok.Odvede skvělou práci všude,kde chceme mít toaletu vždy čistou a provoněnou svěžesti. Navíc díky svému designu má Bref Power Aktiv všechny předpoklady stát se nejen oblíbeným a účinným čističem toalety, ale také jejím krásným doplňkem: je velký moderní tvar dobře působí i v atypických formátech toalet košíček s kuličkami je dostatečně dlouhý a pokryje větší část WC mísy Varování Xn Zdraví škodlivý. Složení >30% aniontové povrchově aktivní látky5-15% neiontové povrchově aktivní látkyDalší přísady: parfém (coumarin, limonene, linalool) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,63 €

 • Duck Discs Lime 2x36ml náplň

  3 dni

  Čistí a osvěžuje jako závěsné WC čističe, ale více hygienickým způsobem. Návod: Zajistěte aby toaleta byla čistá. Vložte náplň s gelem do dávkovače tak, aby západka zaskočila do prvního otvoru. Odstraňte víčko. Přitlačte náplň na vnitřní stěnu záchodové mísy blízko okraje. Stiskněte západku a stlačte dávkovač k míse dokud západka nezaskočí do dalšího otvoru. Uvolněte dávkovač rovným pohybem dozadu. Na stěně mísy zůstane gelový disk který uvolňuje svěží a výraznou vůni. Pevně nasaďte víčko zpět a uložte pro další použití. Jedna celá náplň obsahuje 6 gelových disků a vydrží až 600 spláchnutí. Jeden gelový disk vydrží 100 spláchnutí. Upozornění: Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. Po aplikaci může být výrobek pro děti atraktivní, proto aplikujte na co nejméně viditelné místo. Dávejte na děti pozor, když jsou v blízkosti toalety. Pokud dojde ke kontaktu s očima, vypláchněte je velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud dojde k polknutí, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal. Umyjte a osušte si ruce po použití. Pouze pro použití v toaletních mísách. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovejte obal pro příští použití, jsou na něm důležité informace. Obsahuje 5% mastné uhlovodíky, 5-15% anionogenních tenzidů, 15-30% neionogenních tenzidů, parfém, linalooloxid, limonen. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Nebezpečný pro životní prostředí Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  4,69 €

 • Larrin WC blok do nádržky 50g modrý Biocídny výrobok

  3 dni

  Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene. Varování Xi Dráždivý Složení <5% fosforečnany, <5% parfém, 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, >30% aniontové povrchově aktivní látky, Barvivo, Pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,30 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam