Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Upratovacie prostriedky Prostriedky na toalety a kúpeľne WC bloky

WC bloky a osviežovače

Závesné WC bloky vám pomáhajú udržovať toaletu čistú a voňavú. Pri každom spláchnutí sa uvoľní čistiaci prostriedok, ktorý ničí baktérie a zároveň likviduje vodný kameň. Navyše príjemne vonia. Toaleta sa potom v podstate čistí sama...vám stačí len závesný blok raz za čas vymeniť. Medzi najobľúbenejšie WC bloky patrí Bref, Domestos, Duck a ďalšie.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

WC bloky a osviežovače - detailný popis

Druhy WC blokov:

  • gélové WC bloky: ich výhodou je jednoduché doplňovanie
  • tuhé WC bloky dlhšie vydržia
  • gél s aplikátorom, ktorý sa vytlačí na stenu toaletnej misy
  • alebo lepiace pásky

A ako vlastne WC bloky fungujú a prečo je ich používanie tak výhodné? Pri kontaktu s vodou, teda pri každom spláchnutí, WC blok vytvorí čistiacu penu, ktorá zbaví povrch toaletnej misy baktérií a nečistôt. Vďaka tomu je toaleta omnoho dlhšie svieža a čistá. Keď je náplň WC bloku vypotrebovaná, jednoducho ju doplníte (v prípade gélových WC blokov), alebo závesný blok jednoducho vymeníte za iný. Čistiaci WC blok zároveň odstraňuje vodný kameň zo záchodovej misy a zabraňuje jeho ďalšiemu usadzovaniu.

Aby bola hygiena vášho WC kompletná

K dojmu čistoty prispieva tiež pekná vôňa. V oblasti WC ju môžete aplikovať pomocou osviežovača, a to vo forme spreja, plastového aplikátoru s gélom alebo pomocou strojčeka, ktorý má dlhú výdrž.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika