Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Upratovacie prostriedky » Čistiace prostriedky na podlahu

Čistiace prostriedky na podlahu

Zjednodušte si domáce upratovanie! S voňavými prostriedkami na podlahu vám pôjde práca pekne od ruky.

Čistiace prostriedky môžeme rozdeliť na univerzálne a špeciálne čističe na rôzne druhy upratovania. Medzi tie špeciálne patria práve prostriedky na umývanie podláh.

 • Radi používate ekologické prípravky? Potom vyskúšajte čistiaci prostriedok na podlahy Ecover, ktorý je ohľaduplný nielen k vašej pokožke,ale i k prírode.
 • Zháňate čistiaci prípravok na všetky druhy podláh? Vinylové podlahy, dlažba alebo i laminátové podlahy - s tým všetkým si poradí univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy. Čo napríklad Sanytol, ktorý nielen odstráni viditeľné nečistoty, ale umývané povrchy zároveň dezinfikuje. 
 • Špeciálne na plávajúce podlahy je určený Sidolux Expert, ktorý podlahu čistí a zároveň ju chráni a to vďaka tomu, že obsahuje prírodný vosk. Obľubený je tiež prípravok Pronto.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Jednotkové množstvo

 • Sanytol univerzál na podlahy 1l Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Odstraňuje: Herpes simplex (HSV), Salmonella typhimurium, Listeria monocytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, chrípkový virus H7N1, Candida albicans, Aspergillus versicolor, Legionella, Enterococcus hirae. NÁVOD NA POUŽITIE Čistí a odmasťuje všetky plochy v domácnosti. Veľké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, tehly, kovové plochy…). Zrieďte obsah 2 vrchnáčikov alebo 70 ml v 4 litroch teplej vody. Nie je potrebné zmes miešať. WC, sanitárne zariadenia, drezové sifóny: naneste priamo 2 vrchnáčiky alebo 70 ml neriedeného prípravku, nechajte pôsobiť celú noc. Plastové a porcelánové predmety: (odpadkové koše, potreby pre domáce zvieratká). Prípravok naneste priamo na hubku alebo kartáčik. Neoplachujte. BEZPEČNÝ – BEZ LIEHU NEZANECHÁVA ŠKVRNY BEZ RIZIKA PRE AKÉKOĽVEK MATERIÁLY A TEXTÍLIE SVIEŽI A PŘÍJEMNÝ PARFÉM Trojitý účinok: antibakteriálny (5 minút), fungicidný (15 minút) podľa normy EN 13697 a virucídny proti Herpes simplex podľa normy NTF 72-180 (15 minút) a chrípkovému vírusu Influeza A (H7N1) (5 minút) podľa normy EN 14476. Účinnosť overená a skontrolovaná autorizovaným laboratóriom. DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ DOPORUČENIE: Pred použitím čítajte priložené pokyny. Biocídny prípravok používajte bezpečne.

  3,06 €

 • PRONTO 5v1 mýdlový čistič 750ml

  skladom > 5 ks

  Pronto 5 in 1 mýdlový čistič na plovoucí podlahy 750 ml Mýdlový čistič na plovoucí podlahy efektivně čistí laminátové, ale i dřevěné plovoucí podlahy. Díky jedinečné receptuře obsahující mýdlo odstraňuje špínu, ale také zanechává podlahu přirozeně lesklou. Varování Žíravý Korozivní Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení < 5% mýdlo, < 5% neiontové povrchově aktivní látky, Parfémy, Limonene, Geraniol, Dimethylol glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,56 €

 • Ajax floral fiesta lilac 1000ml lilac Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Čistící prostředek pro veškeré plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, zářivý lesk, bez oplachování. Použití na podlahy v celé domácnosti na plochy v kuchyni, koupelně a pod. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Obsahuje: 5% aniónové povrchově aktivní látky, neiónové povrchově aktivní látky, Parfém, Linalool, Cinnamyl alcohol, Hexyl cinnamal,Coumarin, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Limonene, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.  

  1,61 €

 • PRONTO spray levandule 250ml

  skladom > 5 ks

  Čistí, chrání a ošetřuje dřevo při každém utírání prachu. Pronto proti prachu 250 ml - s vůní Levandule, nejen že provoní celý váš domov, taky dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu. Jemně čistí a odstraňuje prach z kovu, dřeva, skla a elektroniky (kromě plazmových/LCD obrazovek) a vytváří lesk beze šmouh. Nevhodný pro použití na dřevo bez povrchové úpravy. Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na povrch, nebo na tkaninu a setřete. 9,9% hmotnosti náplně je hořlavých. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte ji slunečnímu záření nebo teplotám nad 50Ć. Ani po vyprázdnění nádobku neprorážejte, nebo nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně, nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte plyny, dýmy, páry, aerosoly. Používejte jen v dobře větraných prostorách. Po práci si umyjte a osušte ruce. Při déle trvajícím kontaktu, chraňte pokožku. Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání. Varování Hořlavý Plyn pod tlakem Složení < 5% neiontové povrchově aktivní látky, 5 - 15% alifatické uhlovodíky, Parfémy, Linalool, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,04 €

 • Ajax floral fiesta flower 1000ml green Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Objevte Ajax Floral Fiesta pro zářivě čisté povrchy a příjemně svěží domov až na 24 hod. po úklidu. Vůně konvalinky. Použití: Dvě víčka na půl kbelíku vody pro velké plochy, pro malé skvrny stačí pár kapek přímo na znečištěný povrch a utřít vlhkou houbou. Čistící prostředek pro veškeré plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, zářivý lesk, bez oplachování. na podlahy v celé domácnosti na plochy v kuchyni, koupelně apod. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Obsahuje: 5% aniónové povrchově aktivní látky, neiónové povrchově aktivní látkyParfém, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Citronellol, Linalool, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,61 €

 • PRONTO Wood Classic sprej 250 ml

  PRONTO Wood Classic sprej 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  PRONTO proti prachu 250 ml Vlastnosti Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky prstov. Obsahuje antistatické prísady, aby sa zabránilo opätovnému nanášaniu prachu. Jemne čistí a odstraňuje prach z kovu, dreva, skla a elektroniky (okrem plazmových / LCD obrazoviek) a vytvára lesk bez šmúh. Použitie Pred použitím pretrepte. Držte nádobku vo zvislej polohe a nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm na čistený povrch. Vyleštite s mäkkou suchou handričkou. Pri čistení malých plôch nastriekajte prípravok na handričku a povrch vyleštite. Nepoužívajte na podlahy, vo vnútri vane, drevo bez povrchovej úpravy. Odporúča sa otestovať účinok na malom skrytom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte plyny, výpary, aerosóly. Používajte len v dobre vetraných priestoroch. Po práci si umyte a osušte ruky. Pri dlhodobom kontakte chráňte pokožku. Varovanie Horľavý Stlačený plyn Zloženie <5% neiónové povrchovo aktívne látky, 5 - 15% alifatické uhľovodíky, Parfumy, Limonene, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol Používajte biocídne výrobky bezpečne. Vždy si prečítajte údaje na obale a priložené informácie o výrobku pred použitím.

  3,04 € -36% 4,73 €

 • PRONTO spray proti prachu,250ml(limetka)

  skladom 3 - 5 ks

  Pronto proti prachu 250 ml - s vůní Limetky Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu. Jemně čistí a odstraňuje prach z kovu, dřeva, skla a elektroniky (kromě plazmových/LCD obrazovek) a vytváří lesk beze šmouh. Nevhodný pro použití na dřevo bez povrchové úpravy. Pro domácí i profesionální použití. Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na povrch, nebo na tkaninu a setřete. 9,9% hmotnosti náplně je hořlavých. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte ji slunečnímu záření, nebo teplotám nad 50°C. Ani po vyprázdnění nádobku neprorážejte, nebo nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně, nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte plyny, dýmy, páry, aerosoly. Používejte jen v dobře větraných prostorách. Po práci si umyjte a osušte ruce. Při déle trvajícím kontaktu, chraňte pokožku. Varování Hořlavý Plyn pod tlakem Složení < 5% neiontové povrchově aktivní látky, 5 - 15% alifatické uhlovodíky, Parfémy, Linalool, Hexyl cinnamal, Limonene, Benzyl salicylate, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,04 €

 • Ecover na podlahy 1 l

  skladom > 5 ks

  Keď doma upratujete, myslite aj na to, čo je mimo váš domov. Čistič na podlahy účinne odstraňuje špinu a mastnotu rovnako účinne ako konvenčné čistiace prostrediedky, ale pritom je vyrobený na rastlinnej báze a neobsahuje zbytočné toxíny a chemikálie. Bol vyvinutý najmä pre čistenie a konzervovanie podláh z prírodných materiálov, napr. kamenných dlažieb z mramoru, dolomitu či travertínu. Nehodí sa však na lakované, voskované a leštené podlahy. Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 15 - 30% mydlo (na báze ľanového oleja), <5 parfum (vôňa citrus; obsah: Limonén, Citral, Geraniol).

  4,18 € -8% 4,52 €

 • Pronto Extra mýdlový čistič, mandlový olej 750ml

  skladom > 5 ks

  Mýdlový čistič chrání povrchy během čištění Pronto Extra Ochrana mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem zvlhčuje a chrání během čištění celistvé, omyvatelné dřevěné povrchy s povrchovou úpravou. Návod na použití: Rozmíchejte 2 víčka přípravku v 5l vody. Nanášejte pomocí houbičky, hadru nebo mopu, neoplachujte. Reakci povrchu vyzkoušejte nejprve na malém skrytém místě. Nepoužívejte na vzácná dřeva a starožitnosti. Varování Korozivní Žíravý Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení < 5% neiontové povrchově aktivní látky, Mýdlo <5%, Parfémy, Benzisothiazolinone, 2,6-di-tert-butyl-p-cresol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,56 €

 • Ajax floral fiesta wild 1000ml red Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Objevte Ajax Floral Fiesta pro zářivě čisté povrchy a příjemně svěží domov až na 24 hod. po úklidu. Vůně vlčího máku. Čistící prostředek pro veškeré plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, zářivý lesk, bez oplachování. Použití na podlahy v celé domácnosti na plochy v kuchyni, koupelně apod. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Obsahuje: 5% aniónové povrchově aktivní látky, neiónové povrchově aktivní látky,Parfém, Limonene, Linalool, Citronellol,Hexyl cinnamal,Butylphenyl methylpropional, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,61 €

 • VANISH Prášek na koberce Clean - Fresh 650 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Jemný k látkám Vanish Oxi Action Prášek na koberce a čalounění je praktický výrobek na jednoduché čištění koberců. Je vhodný pro velkoplošné koberce a odstraňování skvrn. Zároveň je ale jemný k látkám i k barvám. Účinné složení s aktivním kyslíkem rychle vyčistí koberec a vrátí sílu jeho vláknům. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Méně než 5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, Aniontové povrchově aktivní látky, parfém Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  7,52 €

 • Akypo 1l nepěnivý prosředek na koberce

  skladom 1 - 2 ks

  má sníženou pěnivost a je určen zejména pro strojní čištění koberců odstraňuje i běžné nečistoty z tvrdých povrchů - podlah, keramických obkladů, dveří, může se použít i na ruční praní koberců pohlcuje nepříjemné pachy - zvířecí, po kouření, vaření příjemně provoní váš byt je šetrný k životnímu prostředí Varování Složení Vodný roztok pyrofosforečnanu tertradraselního, aniontových a neiontových povrchověaktivních látek, parfému: alpha-Hexylcinnamaldehyde/(R)-p-mentha-1,8-diene/p-tertButyl-alpha-methylhydrocinnamic aldehyde (B MHCA, Lilial, Lysmeral;1,6-Dihydroxy-2,5-dioxahexane; 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one a 2-methyl-2Hisothiazol-3-one(3:1).  

  4,07 €

 • Alex 750ml leštěnka na dlažbu a lino

  skladom 3 - 5 ks

  Bezbarvá leštěnka ALEX obsahuje ve své exkluzivní receptuře přísady poslední generace, které zaručují profesionální výsledek. Vytváří na povrchu dlouhotrvající lesklý efekt. Má protiskluzový účinek a předchází stárnutí podlah. Dodává podlahám intenzivní lesk. Lze ji použít na linoleum, venkovní i vnitřní dlažbu, mramor, korek, kameninu, umělé podlahy, atd. NÁVOD NA POUŽITÍ Přímé použití pro profesionální výsledek: Použijte přímo na čistou a suchou podlahu, rozetřete slabou rovnoměrnou vrstvu a nechte 30 minut schnout. V případě poškozených nebo porézních povrchů se doporučuje po 24 hodinách nanést ještě jednu vrstvu. Ředěné použití pro snadný lesk a údržbu: Při vytírání přidejte do 5 litrů vody 3 víčka leštěnky. Pro posílení lesku přeleštěte mopem. Případné šmouhy přeleštěte mopem. Varování Složení <5% neiontové povrchově aktivní látkyDalší: d-limonen - může vyvolat alergickou reakci, parfém, linalool, benzisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

  3,44 €

 • Čistič na podlahy 1000 ml Biocídny výrobok

  Čistič na podlahy 1000 ml

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Čisticí prostředek na bázi dezinfekčních, dezodoračních a insekticidních složek. Eliminuje lezoucí hmyz (mravenci, pavouci). Poskytuje dokonalý vzhled a zanechává dlouhotrvající příjemnou vůni. Pro mytí boxů, přepravníků, podlah a interiéru v autě. Nevyvolává agresivní reakce. Neškodný pro domácí mazlíčky a lidi. Návod na použití Naneste na mop nebo na hadr. Velikost balení 1000 ml.

  6,82 €

 • Alex 750ml mýdlový čistič laminát,korek Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  ALEX mýdlový čistič na laminát s pomerančovým olejem čistí a ošetřuje všechny druhy laminátových, korkových i dřevěných podlah. Účinně odstraňuje všechny nečistoty a zároveň je k povrchům šetrný. Díky speciálním složkám vytváří ochrannou vrstvu proti vlhkosti, která zabraňuje pronikání vlhkosti pod povrch. Podlaha po použití Alexu zůstává přirozeně lesklá. NÁVOD NA POUŽITÍ Nalijte do kýble s 5 litry vody 2 víčka mýdlového čističe Alex. Podlahu vytřete dobře vyždímaným hadrem. Takto umytou podlahu nechte uschnout bez leštění. Varování Složení Aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky <5%, 2-Methyl-2H-isothiazol-3-one, Parfémy, D-LIMONENE, CITRAL, BENZISOTHIAZOLINONE. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,48 €

 • SIDOLUX m spray na nábytek mandlový, 350ml Biocídny výrobok

  SIDOLUX m spray na nábytek mandlový, 350ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  obsahuje AKTIVNÍ ŠTÍT, který vytváří antistatickou ochrannou vrstvu obsahuje PŘÍRODNÍ VOSKY, které dávají čištěným povrchům vysoký lesk zpomaluje proces usazování prachu zabraňuje usazování špíny na povrchu nezanechává šmouhy zanechává dlouhodobou příjemnou vůni v místnosti Varování Hořlavý Plyn pod tlakem Složení butan, isobutan, propan Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  2,94 €

 • DOMESTOS pine fresh 500ml Biocídny výrobok

  3 dni

  Domestos 24 H tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený k čisteniu a dezinfekcii silno znečistených miest a predovšetkým tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos je možné používať v celej domácnosti, a to aj v neriedenom stave, aj zriedený s vodou. Zriedený tekutý Domestos 24 H je možné použiť na podlahy, kachličky, umývadlá, pracovné a iné väčšie plochy v domácnosti a tiež pre bielenie bielizne. Vhodný je aj pre čistenie a dezinfekciu upratovacích pomôcok. Neriedený tekutý Domestos 24 H je ideálny na čistenie toalety, odtoku vane a kuchynského drezu. Vďaka novému "hustejšiemu" zloženiu priľne Domestos 24 H lepšie k povrchu toaletnej misy a obmedzuje tak množenie baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni Domestos 24 H celý deň pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti mikróbom v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií. Varianty Pine Fresh - s vôňou ihličnanov (zelená varianta) Atlantic Fresh - s vôňou oceánu (modrá varianta) Red Power - extra účinný proti vírusom a spóram (červená varianta) Citrus Fresh - s vôňou citrusových plodov (žltá varianta) Pink Fresh - s vôňou jarných kvetón (ružová varianta) Balenie 750 ml 500 ml - iba varianta Pine Fresh Varovanie Xi Dráždivý N Nebezpečný pre životné prostredie Zloženie Dezinfekčná látka: chlórnan sodný 4,5 g/100g, menej ako 5 % bieliace činidlá na báze chlóru (chlórnan sodný), neiónové povrchovo aktívne látky, katiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, parfum Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  0,95 €

 • FROSCH Čisticí sprej do koupelny Citrón EKO 500 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Ekologický čistič koupelen FROSCH s kyselinou citronovou účinně odstraňuje vodní kámen, vodní usazeniny i mastnotu. Eliminuje nepříjemné pachy a zanechává svěží vůni. Z 98% biologicky odbouratelný do 28 dnů. Použití Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete dočista, případně vyleštěte suchým hadříkem. Nevhodný na mramor, vápence, dekorační keramiku a jisté typy smaltu Varování Složení méně než 5% neionických tenzidů, parfémy, kyselina citrónová a v malém množství barvivo Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  3,17 €

 • skladom > 5 ks

  26,95 €

 • skladom 3 - 5 ks

  18,54 €

 • skladom 3 - 5 ks

  6,69 €

 • skladom 3 - 5 ks

  3,68 €

 • skladom 3 - 5 ks

  37,75 €

 • skladom 3 - 5 ks

  37,14 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam