Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Pracie prostriedky » Aviváže

Aviváže

Aby boli spoľahlivo z oblečenia odstránené zbytky pracieho prášku, používajte k máčaniu bielizne i aviváž. Ta dodá vašej bielizne mäkkosť, hebkosť a príjemne ju prevonia. Okrem toho mnohé z aviváží zabraňujú vzniku elektrostatickej elektriny v bielizne, a tým prispievajú k pohodlnejšiemu noseniu oblečenia.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • LOVELA Sensitive aviváž 2 l

  skladom > 5 ks

  Vlastnosti Aviváž Lovela Sensitive je citlivá k detskej pokožke. Zmäkčuje Vašu bielizeň a dodáva jej dlhotrvajúcu sviežosť. Naviac môže byť vďaka svojmu zloženiu použitá na pranie oblečenia Vašich detí. Aviváž Lovela bola klinicky testovaná pre jemnú detskú pokožku a je odporúčaná ,,Inštitútom pre starostlivosť o matku a dieťa" a ,,Združením Deťom zdravie" - združením pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Hebká a voňavá bielizeň pre jemnú detskú pokožku.

  3,15 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaša bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30 % voda, 5 – 15 % kationtové tenzidy, < 5 % chlorid horečnatý, parfém (vôňa levandule), konzervačná látka (0,15 % kyselina sorbová).

  2,38 € -30% 3,40 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaše bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% katiónové tenzidy, <5% chlorid horečnatý, parfum (vôňa letné fantázie), konzervačná látka (0,15% kyselina sorbová).

  2,38 € -33% 3,54 €

 • Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Aviváž bielizeň zmäkčuje, uľahčuje jej žehlenie a predchádza elektrizovanie tkaniny. Nemusí ale obsahovať nič, čo bude zaťažovať vodné ekosystémy a naše životné prostredie. Aviváž Zero neobsahuje fosfáty, enzýmy a je úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovačov. Preto ju ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu.

  2,25 € -26% 3,05 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam