Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Pracie prostriedky » Aviváže

Aviváže

Aby boli spoľahlivo z oblečenia odstránené zbytky pracieho prášku, používajte k máčaniu bielizne i aviváž. Ta dodá vašej bielizne mäkkosť, hebkosť a príjemne ju prevonia. Okrem toho mnohé z aviváží zabraňujú vzniku elektrostatickej elektriny v bielizne, a tým prispievajú k pohodlnejšiemu noseniu oblečenia.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • FEEL ECO Aviváž s vůní bavlny 1 l

  FEEL ECO Aviváž s vůní bavlny 1 l

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a Vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze snadno žehlit. Prostředek neobsahuje alergeny a lze jej použít také při praní dětského prádla. Použitím avivážního prostředku feel eco spolu s pracími prostředky feel eco zajistíte svému prádlu komplexní ošetření a ochranu barev.

  3,17 €

 • LOVELA Sensitive aviváž 2 l

  LOVELA Sensitive aviváž 2 l

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Vlastnosti Aviváž Lovela Sensitive je citlivá k detskej pokožke. Zmäkčuje Vašu bielizeň a dodáva jej dlhotrvajúcu sviežosť. Naviac môže byť vďaka svojmu zloženiu použitá na pranie oblečenia Vašich detí. Aviváž Lovela bola klinicky testovaná pre jemnú detskú pokožku a je odporúčaná ,,Inštitútom pre starostlivosť o matku a dieťa" a ,,Združením Deťom zdravie" - združením pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Hebká a voňavá bielizeň pre jemnú detskú pokožku.

  3,21 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s levandulovou vôňou 750 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaša bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30 % voda, 5 – 15 % kationtové tenzidy, < 5 % chlorid horečnatý, parfém (vôňa levandule), konzervačná látka (0,15 % kyselina sorbová).

  2,65 € -22% 3,40 €

 • Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín znižuje statické napätie a po jeho použití vaše bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% katiónové tenzidy, <5% chlorid horečnatý, parfum (vôňa letné fantázie), konzervačná látka (0,15% kyselina sorbová).

  2,65 € -25% 3,54 €

 • Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Ecover Zero tkaninová aviváž 750 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Aviváž bielizeň zmäkčuje, uľahčuje jej žehlenie a predchádza elektrizovanie tkaniny. Nemusí ale obsahovať nič, čo bude zaťažovať vodné ekosystémy a naše životné prostredie. Aviváž Zero neobsahuje fosfáty, enzýmy a je úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovačov. Preto ju ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu.

  2,50 € -18% 3,05 €

 • SILAN 3l relax

  SILAN 3l relax

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Silan Tahiti Relax – nájdete ju vo výraznom fialovom obale, ktorý ponúka lákavý pohľad na tropickú pláž so záplavou fialových kvetov. Nechajte sa uniesť kúzelným účinkom, ktorý má „Tahiti Relax“ na vaše oblečenie…Jeho vôňa vás uchváti. Budete mať pocit, akoby ste podriamkavali v húpacej sieti v tieni palmy na tej najkrajšej pláži na svete a načúvali tichému šumeniu oceánu… Zažite neskutočnú jemnosť a exotickú vôňu Silanu Aromatherapy Tahiti Relax pri každom pohybe a dotyku. Jeho esenciálne oleje vás dostanú do uvolnenej tropickej nálady! Aromaterapia je metóda, ktorá prostredníctvom čuchových vnemov pomáhá k zlepšeniu fyzickej i duševnej pohody. Použitie esenciálnych olejov a ich vysoko aromatických vôní stimuluje mozok a pozitívne ovplyvňuje náladu. Silan Aromatherapy a jeho esenciálne oleje na vás pôsobia úplne rovnako. Užite si celý rad výnimočných a intenzívnych vôní a nechajte sa uniesť úžasnou hebkosťou.

  6,96 €

 • LENOR Unstoppables Fresh vonné perličky 275 g

  LENOR Unstoppables Fresh vonné perličky 275 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Pri praní môžete postupovať tak, ako je vašim zvykom: perte ďalej vo svojom obľúbenom pracom prostriedku a s rovnakou avivážou. Vonné guľôčky však prinášajú intezívnejšiu vôňu a pocit sviežosti bielizne, a to po dobu až 12 týždňov, čo oceníte predovšetkým pri jeho uskladnení. Vhodné pre všetky druhy bielizne bez rozdielu farby a látky – obzvlášť pre športové oblečenie a uteráky.

  7,04 €

 • LENOR Unstoppables Lavish vonné perličky 275 g

  LENOR Unstoppables Lavish vonné perličky 275 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Pri praní môžete postupovať tak, ako je vašim zvykom: perte naďalej vo svojom obľúbenom pracom prostriedku a s rovnakou avivážou. Vonné guľočky však prinášajú intezívnejšiu vôňu a pocit sviežosti bielizne, a to po dobu až 12 týždňov, čo oceníte predovšetkým pri jeho uskladnení. Vhodné pre všetky druhy bielizne bez rozdielu farby a látky – obzvlášť pre športové oblečenie a uteráky.

  7,04 €

 • SILAN 2 litry aroma relax /feel fialová

  SILAN 2 litry aroma relax /feel fialová

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Nechte se unést kouzelným účinkem, který má „Tahiti Relax“ na vaše oblečení…Jeho vůně vás uchvátí. Budete mít pocit, jako byste podřimovali v houpací síti ve stínu palmy na té nejhezčí pláži na světě a naslouchali tichému šumění oceánu Zažijte neskutečnou jemnost a exotickou vůni Silanu Aromatherapy Tahiti Relax při každém pohybu a doteku. Jeho esenciální oleje vás dostanou do uvolněné tropické nálady! Silan Aromatherapy Aromaterapie je metoda, která prostřednictvím čichových vjemů pomáhá ke zlepšení fyzické i duševní pohody. Použití esenciálních olejů a jejich vysoce aromatických vůní stimuluje mozek a pozitivně ovlivňuje náladu. Silan Aromatherapy a jeho esenciální oleje na vás působí úplně stejně. Užijte si celou řadu výjimečných a intenzivních vůní a nechte se unést úžasnou hebkostí.

  4,04 €

 • WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l lotos extract

  WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l lotos extract

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  S uklidňující vůní a výtažky lotosového květu. Aviváž optimálně změkčí prádlo a dodá mu příjemnou svěží vůni.

  1,60 €

 • WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l mountain sky

  WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l mountain sky

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  S přídavkem speciální látky, která chrání vlákna tkanin a usnadňuje žehlení. Optimálně změkčí prádlo a dodá mu příjemnou svěží vůni.

  1,60 €

 • Q-SOFT Romantic Aviváž 1000 ml

  Q-SOFT Romantic Aviváž 1000 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Koncentrovaná aviváž, která usnadní žehlení vašeho prádla. Obsahuje speciální látku s hydrofilním účinkem, která zvyšuje savost prádla po vyprání (zvláště pak ručníků) a zároveň usnadní jeho žehlení. Balení obsahuje 1000 ml (25 pracích dávek).

  1,19 €

 • WANSOU Aviváž 1l Balsam 

  WANSOU Aviváž 1l Balsam 

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Koncentrovaný avivážny prostriedok s výťažkami hodvábneho proteínu s príjemnou upokojujúce vôňou, ktorý vaše bielizeň optimálne zmäkčí. Obsahuje špeciálnu látku s hydrofilným účinkom, ktorá zvyšuje savosť bielizne po vypraní (zváži potom uterákov) a zároveň uľahčí jeho žehlenie.

  1,60 € -9% 1,75 €

 • Q Soft Aviváž 1l Feel Fashion

  Q Soft Aviváž 1l Feel Fashion

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Aviváž na prádlo 1 litr přírodní šetrná k pokožce a k přírodě

  1,19 €

 • Q Soft Aviváž 1l Balzam

  Q Soft Aviváž 1l Balzam

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Aviváž na prádlo 1 litr koncentrát balsám zažijte dotek jemnosti

  1,19 €

 • PERWOLL balsam magic 2 litry

  PERWOLL balsam magic 2 litry

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Tento prací prostředek vytváří pěnový polštář, který brání zplstnatění vlněných vláken. Díky speciálnímu složení, které chrání vlákna, si vlna zachovává svoji hebkost a měkkost. Pečuje nejen o vaše vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, plavky, saténové hedvábí, len apod. Perwoll Balsam Magic s recepturou obnovy vláken aktivně pečuje o vlnu a jemné oblečení. Oblečení může díky častému praní vypadat obnošeně, tomu je však díky nové receptuře "Repair care" konec. Perwoll Balsam Magic obnovuje vlákna Vašeho vlněného a jemného oblečení, které tak opět vypadá jako nové.

  4,49 €

 • Q soft aviváž koncentrát 2l=8l oceán

  Q soft aviváž koncentrát 2l=8l oceán

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Koncentrovaný avivážní prostředek s příjemnou uklidňující vůní, který vaše prádlo optimálně změkčí. Obsahuje speciální látku s hydrofilním účinkem, která zvyšuje savost prádla po vyprání (zvláště pak ručníků) a zároveň usnadní jeho žehlení.

  1,93 €

 • Q Soft Aviváž 1l Mountain sky

  Q Soft Aviváž 1l Mountain sky

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Aviváž na prádlo 1 litr přírodní šetrná k pokožce a k přírodě

  1,19 €

 • FEEL ECO Aviváž s vůní ovoce 1 l

  4 dni

  Koncentrovaný avivážní prostředek s přírodní vůní čerstvého ovoce určený pro všechny druhy tkanin. Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a snadno se žehlí. Prostředek obsahuje parfém bez obsahu alergenů a lze ho tedy použít i při praní dětského prádla. Použitím avivážního prostředku Feel eco spolu s ostatními pracími prostředky Feel eco zajistíte svému prádlu kompletní péči včetně ochrany barev.

  3,25 €

 • FROSCH Hypoalergická aviváž Květ bavlny EKO 750 ml

  FROSCH Hypoalergická aviváž Květ bavlny EKO 750 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Pro voňavé a hebké prádlo použijte hypoalergickou aviváž FROSCH. Pečuje o barevné i bílé prádlo a zachová jeho jemnost a prodyšnost. Díky pečlivě kombinovanému složení ze surovin na rostlinné bázi je aviváž vhodná i pro citlivou pokožku, kterou nedráždí.  Další výhody aviváže lze použít na bavlnu, vlnu, syntetické hedvábí, smíšené textilie a syntetické tkaniny (jako např. Elastan, Lycra apod.). neobsahuje dráždivé parfémované složky, barviva ani konzervanty je vhodná pro citlivou pokožku (dermatologicky testováno) obsahuje přírodní extrakt z květů bavlny O značce Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě.

  2,83 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam