Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Pracie prostriedky » Odstraňovače vodného kameňa

Odstraňovače vodného kameňa

Vodný kameň trápi mnoho domácností. Vyrazte proti nemu do boja s účinnými prípravkami, ktoré likvidujú vápenaté usadeniny.

Odstraňovače vodného kameňa - detailný popis

Čo na vodný kameň zaberá?

V sprche, na wc, v kuchyni - tam všade sa usadzuje vodný kameň, ak máte tvrdú vodu. Nielenže vápenaté usadeniny nevyzerajú pekne, dokonca môžu i niektoré prístroje poškodiť. Dôkazom toho je porucha pračky, umývačky na riad alebo rýchlovarná konvica. Chráňte ich s Luxon odstraňovač vodného kameňa.

  • Účinný na vodný kameň, hrdzu a mydlové usadeniny je Cilit Bang. Použiť ho môžete na sprchy, umývadlá, výlevky, kachličky i záchodové misy.
  • Na odstránenie vodného kameňa v toalete a zničenie baktérií i pod vodnou hladinou je Domestos.
  • Špeciálne pre kúpeľne, kde sa usadzujú nečistoty na vodovodnom kohútiku, umývadle, kachličkách, ale i na skle, použite Bref.
  • Chcete sa zbaviť vodného kameňa bez zbytočného zaťažovania životného prostredia? Vyskúšajte prípravok Ecover, ktorý sa skladá z prírodných rýchlo rozložiteľných látok.

Ak nemáte doma po ruke žiadny z týchto prípravkov a potrebujete nutne odstrániť usadeniny napr. z rýchlovarnej konvice, použite ocot, ktorý na tento problém zaberá naozaj bravúrne.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam