Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Pracie prostriedky » Odstraňovače vodného kameňa

Odstraňovače vodného kameňa

Vodný kameň trápi mnoho domácností. Vyrazte proti nemu do boja s účinnými prípravkami, ktoré likvidujú vápenaté usadeniny.

Čo na vodný kameň zaberá?

V sprche, na wc, v kuchyni - tam všade sa usadzuje vodný kameň, ak máte tvrdú vodu. Nielenže vápenaté usadeniny nevyzerajú pekne, dokonca môžu i niektoré prístroje poškodiť. Dôkazom toho je porucha pračky, umývačky na riad alebo rýchlovarná konvica. Chráňte ich s Luxon odstraňovač vodného kameňa.

 • Účinný na vodný kameň, hrdzu a mydlové usadeniny je Cilit Bang. Použiť ho môžete na sprchy, umývadlá, výlevky, kachličky i záchodové misy.
 • Na odstránenie vodného kameňa v toalete a zničenie baktérií i pod vodnou hladinou je Domestos.
 • Špeciálne pre kúpeľne, kde sa usadzujú nečistoty na vodovodnom kohútiku, umývadle, kachličkách, ale i na skle, použite Bref.
 • Chcete sa zbaviť vodného kameňa bez zbytočného zaťažovania životného prostredia? Vyskúšajte prípravok Ecover, ktorý sa skladá z prírodných rýchlo rozložiteľných látok.

Ak nemáte doma po ruke žiadny z týchto prípravkov a potrebujete nutne odstrániť usadeniny napr. z rýchlovarnej konvice, použite ocot, ktorý na tento problém zaberá naozaj bravúrne.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Počet ks

Produkty v kategórii

 • SCANPART ist.tablety do kávovarov 10 ks

  skladom 1 - 2 ks

  Vysoko kvalitné čistiace tablety do kávovarov a speňovačov mlieka.Tablety čistia vnútorné časti výrobníkov kávy od nečistôt, zbytkov kávy a tuku. Profesionálny čistič, ktorý umožňuje vychutnať jedinečnú chuť kávy. Vhodné do domácností a reštaurácie. Blister 10 ks tabliet.

  5,12 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam