Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Pracie prostriedky » Pracie gély

Pracie gély

Používate na pranie klasický prášok, gél alebo kapsule? Tekuté pracie prostriedky alebo pracie gély sú veľmi obľúbené v mnohých domácnostiach. Starajú sa o bielizeň, šetrne ju zbavujú škvŕn a nečistôt a v neposlednej rade sa ľahko dávkujú. Medzi ďalšie výhody pracích gélov patrí ľahká rozpustnosť vo vode - nezanechávajú na oblečení biele fľaky ako sa to môže stať u bežných pracích práškov.

V našej ponuke nájdete pracie gély najlepších značiek Perwoll, Persil, Ariel, Woolite a ďalšie. Pokiaľ v domácnosti používate ekologické výrobky, doporučujeme pracie gély Ecover

Ako docieliť skvele vypranú bielizeň s pracím gélom?

Na kvalitu prania má vplyv nielen výber vhodného pracieho prostriedku. Podieľa sa na ňom miera ušpinenia bielizne, pôvod škvŕn (najhoršie je odstraňovať škvrny rastlinného pôvodu, napr. od trávy) a tiež tvrdosť vody. Od týchto skutočností sa odvíja dávkovanie pracieho gélu, ktoré je vždy uvedené na obale výrobku.

Doma by ste mali mať tri základné typy pracích gélov - na bielu, tmavú a farebnú bielizeň. Posledné dva sú šetrnejšie k farbám. Pracie gély sú všeobecne šetrnejšie k bielizni na rozdiel od sypkých práškov. Pracie gély sú naviac vhodné i pre ručné pranie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Určené na

Forma výrobku

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • Ecover tekutý na pranie 1,5 l

  Ecover tekutý na pranie 1,5 l

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Tekutý prostriedok na pranie je  k bielizni šetrný, ale škvrny odstraňuje  účinne. Perie efektívne aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje enzýmy ani optické zjasňovače. Je vhodný pre biele i farebné prádlo, na pranie v práčke aj v ruke. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Zloženie > 30% voda, 5 - 15% aniónovej tenzidy, neiónové tenzidy, <5% mydlo, vláknitý ochranný polymér, citrát, kyselina citrónová, benzylalkohol, soľ, parfum (vôňa Levanduľová; obsah: Linalool, Limonén, Citronellol), EDDS.

  7,29 € -18% 8,89 €

 • Feel eco color prací gél 1,5 l

  skladom > 5 ks

  Ekologický koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie farebného a tmavého prádla pri nízkych teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 ° C. Je veľmi účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov. Súčasne obsahuje zložky, ktoré chránia a oživujú farbu prepratých textílií. Prací gél je vhodný pre všetky druhy materiálov mimo vlny a hodvábu. Dermatologicky testované u osôb s citlivou pokožkou (netestované na zvieratách) Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu (certifikované VEGAN) a sú ľahko biologicky odbúrateľné (biodegradabilné) = šetrí životné prostredie. Pokyny: Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte s plnou práčkou. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 25 pracích dávok. Pre odstránenie silných nečistôt možno Feel Eco prací gél Color aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus. Upozornenie: Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje vplyv na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne pracie prostriedky.   Zloženie: 5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky <5%: enzýmy, parfumy ostatné: methylchloroizothoazolinone, methylisothiazolinone Všetky použité povrchovo aktívne látky sú anaeróbne i aeróbne odbúrateľné. Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek perie výborne už pri teplote 30 ° C. Ťažko odstrániteľné škvrny vyžadujú pred praním zvláštne ošetrenie.

  7,10 € -13% 8,14 €

 • LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Lovela vyperie všetku bielizeň dokonale, ale pritom tak šetrne, že môže byť použitá aj na pranie bielizne detí s veľmi citlivou pokožkou. Bola testovaná pre jemnú detskú pokožku a je odporúčaná Inštitútom pre starostlivosť o matku a dieťa a Združením Deťom zdravie - združením pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Lovela Sensitive bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetku bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa.

  2,86 € -52% 5,99 €

 • WOOLITE Extra Dark 1 l Biocídny výrobok

  WOOLITE Extra Dark 1 l

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Účinný prací prostriedok Woolite chráni vlnené a jemné oblečenie pred zrazením a vyťahaním a vyperie ho lepšie než kedy bolo. Pomáha chrániť pred 1. blednutím farieb - Woolite so zložkou Dark Fixátor chráni tmavé a čierne oblečenie pred vyblednutím 2. sfarbením - Woolite obsahuje zložky neutralizujúce uvoľnené farbivo z textílií a tým pomáha pri praní chrániť svetlejšie časti oblečenia pred sfarbením 3. stratou tvaru - Woolite Neobsahuje agresívne prísady, ktoré môžu poškodiť vlákna textílií, a tým pomáha chrániť oblečenie pred vyťahaním a zrážaním

  1,97 €

 • FONGEX 200ML

  2 dni

  FONGEX 200ML Protiplesňový a protibaktericidný prací prostriedok eliminuje zárodky plesní zabraňuje recidívam pôsobí baktericidne V priebehu plesňových kožných ochorení dochádza tiež ku kontaminácii prádla (ponožky, spodné prádlo) plesňovými zárodkami. Pretože moderné tkaniny sa nedajú vyvárať, ostávajú zárodky plesne pri normálnom pracom programe (30°- 60°C) naďalej v textíliách a ak perieme kontaminované prádlo spolu s ostatným prádlom, rozšíri sa i tam. Pokiaľ nedôjde k záhube plesňových zárodkov, ostáva i po úspešnom vyliečení kožného ochorenia riziko opakovanej nákazy. Preto je dôležité ošetriť v priebehu terapie i postihnuté textílie. Fongex je novovyvinutý špeciálny prací prostriedok so širokým spektrom (anti-fungicidných účinných látok). Na rozdiel od bežných pracích prostriedkov Fongex eliminuje plesne a baktérie v prádle a zabraňuje tak recidívam. Upozornenie: V záujme úspešnej a rýchlej liečby plesňových kožných ochorení sa doporučuje používať Fongex už od prvého výskytu ochorenia. Po vymiznutí vonkajších známok ochorenia pokožky je treba používať Fongex na pranie ešte najmenej 2 týždne, aby prišlo k úplnému zahubeniu plesňových zárodkov. Fongex je vhodný na ručné pranie i na pranie v práčke a dá sa použiť i na pranie chúlostivých tkanín. Oživuje tkaninu a dodáva jej príjemnú vôňu. Fongex dobre znáša pokožka a v prírode dochádza k jeho úplnému biologickému odstráneniu.

  8,73 € -4% 9,05 €

 • PERWOLL 4l Color

  3 dni

  Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje intenzitu barev a zbavuje barevné oblečení zašednutí. Je vhodný pro oblečení v zářivých a pastelových barvách a dokonce i pro jemné barevné tkaniny. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev se dokonce již částečně vybledlé barvy opět rozzáří a rozsvítí jako nové!

  9,20 € -6% 9,76 €

 • SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň 500 ml

  SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň 500 ml

  Akcia

  3 dni

  Je určený pre biele i farebné textílie, neobsahuje chlór ani zložky, ktoré by mohli poškodiť vlákno a farbu textílie. Možno použiť na pranie v práčke i pre ručné pranie i na dezinfekciu samotnej práčky. SANYTOL vďaka svojmu trojitému účinku - antibakteriálnemu, fungicidnímu a virucidnímu - dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného: herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hiram, lactobacillus brevis ... Čo dezinfikuje? Kuchyne, sedátka WC, sanitárne zariadenia, sifóny, dlaždičky, umývateľné plochy, elektrické domáce spotrebiče, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky, odpadkové koše ... (Nepoužívajte na plochy, ktoré sú v kontakte s potravinami.). Zloženie Menej ako 5% neióntové povrchovo aktívne, katiónové povrchovo aktívne látky. Ostatné: parfum. Aktívna biocídne látka: Didecyl (dimetyl) ammonium chlorid 10.103 mg.kg-1.

  3,23 € -15% 3,82 €

 • PERSIL gel 2.92L/40dávek levandule na barevné prádlo

  3 dni

  Určen na bílé a stálobarevné prádlo čistící a bělící vlastnosti byly vytvořeny pro maximální čistotu prádla dokonalá čistota, kterou můžete vidět, cítit a přivonět si k ní vhodný pro všechny druhy praček i na ruční praní neobsahuje fosfáty Pokyny pro bezpečné zacházení skladujte mimo dosah dětí zamezte styku s očima při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou po použití si opláchněte a osušte ruce lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem nekonzumujte při požití vyhledejte lékařskou pomoc skladujte na suchém a chladném místě

  9,94 €

 • PERWOLL Color 3 litry

  3 dni

  Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje intenzitu barev a zbavuje barevné oblečení zašednutí. Je vhodný pro oblečení v zářivých a pastelových barvách a dokonce i pro jemné barevné tkaniny. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev se dokonce již částečně vybledlé barvy opět rozzáří a rozsvítí jako nové!

  9,01 €

 • LOVELA Sensitive tekutý prací prášok 1,5 l

  LOVELA Sensitive tekutý prací prášok 1,5 l

  Akcia

  5 dní

  Lovela je špeciálny prací prostriedok určený pre malé deti. Lovela vyperie všetkú bielizeň dokonale, ale pritom tak šetrne, že môže byť použitá aj na pranie bielizne detí s veľmi citlivou pokožkou. Lovela Sensitive je prací prostriedok vhodný pre osoby s citlivou pokožkou. Bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetkú bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa. Lovela Sensitive je doporučená Združením Deťom zdravie - združenie pre pomoc deťom trpiacim alergiami.

  4,39 € -43% 7,68 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam