Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Pracie prostriedky » Pracie gély

Pracie gély

Používate na pranie klasický prášok, gél alebo kapsule? Tekuté pracie prostriedky alebo pracie gély sú veľmi obľúbené v mnohých domácnostiach. Starajú sa o bielizeň, šetrne ju zbavujú škvŕn a nečistôt a v neposlednej rade sa ľahko dávkujú. Medzi ďalšie výhody pracích gélov patrí ľahká rozpustnosť vo vode - nezanechávajú na oblečení biele fľaky ako sa to môže stať u bežných pracích práškov.

V našej ponuke nájdete pracie gély najlepších značiek Perwoll, Persil, Ariel, Woolite a ďalšie. Pokiaľ v domácnosti používate ekologické výrobky, doporučujeme pracie gély Ecover

Ako docieliť skvele vypranú bielizeň s pracím gélom?

Na kvalitu prania má vplyv nielen výber vhodného pracieho prostriedku. Podieľa sa na ňom miera ušpinenia bielizne, pôvod škvŕn (najhoršie je odstraňovať škvrny rastlinného pôvodu, napr. od trávy) a tiež tvrdosť vody. Od týchto skutočností sa odvíja dávkovanie pracieho gélu, ktoré je vždy uvedené na obale výrobku.

Doma by ste mali mať tri základné typy pracích gélov - na bielu, tmavú a farebnú bielizeň. Posledné dva sú šetrnejšie k farbám. Pracie gély sú všeobecne šetrnejšie k bielizni na rozdiel od sypkých práškov. Pracie gély sú naviac vhodné i pre ručné pranie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • FONGEX 200ML

  FONGEX 200ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  FONGEX 200ML Protiplesňový a protibaktericidný prací prostriedok eliminuje zárodky plesní zabraňuje recidívam pôsobí baktericidne V priebehu plesňových kožných ochorení dochádza tiež ku kontaminácii prádla (ponožky, spodné prádlo) plesňovými zárodkami. Pretože moderné tkaniny sa nedajú vyvárať, ostávajú zárodky plesne pri normálnom pracom programe (30°- 60°C) naďalej v textíliách a ak perieme kontaminované prádlo spolu s ostatným prádlom, rozšíri sa i tam. Pokiaľ nedôjde k záhube plesňových zárodkov, ostáva i po úspešnom vyliečení kožného ochorenia riziko opakovanej nákazy. Preto je dôležité ošetriť v priebehu terapie i postihnuté textílie. Fongex je novovyvinutý špeciálny prací prostriedok so širokým spektrom (anti-fungicidných účinných látok). Na rozdiel od bežných pracích prostriedkov Fongex eliminuje plesne a baktérie v prádle a zabraňuje tak recidívam. Upozornenie: V záujme úspešnej a rýchlej liečby plesňových kožných ochorení sa doporučuje používať Fongex už od prvého výskytu ochorenia. Po vymiznutí vonkajších známok ochorenia pokožky je treba používať Fongex na pranie ešte najmenej 2 týždne, aby prišlo k úplnému zahubeniu plesňových zárodkov. Fongex je vhodný na ručné pranie i na pranie v práčke a dá sa použiť i na pranie chúlostivých tkanín. Oživuje tkaninu a dodáva jej príjemnú vôňu. Fongex dobre znáša pokožka a v prírode dochádza k jeho úplnému biologickému odstráneniu.

  8,77 € -3% 9,05 €

 • FEEL ECO Color prací gél 1,5 l

  FEEL ECO Color prací gél 1,5 l

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Ekologický koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie farebného a tmavého prádla pri nízkych teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 ° C. Je veľmi účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov. Súčasne obsahuje zložky, ktoré chránia a oživujú farbu prepratých textílií. Prací gél je vhodný pre všetky druhy materiálov mimo vlny a hodvábu. Dermatologicky testované u osôb s citlivou pokožkou (netestované na zvieratách) Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu (certifikované VEGAN) a sú ľahko biologicky odbúrateľné (biodegradabilné) = šetrí životné prostredie. Pokyny Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte s plnou práčkou. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 25 pracích dávok. Pre odstránenie silných nečistôt možno Feel Eco prací gél Color aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus. Upozornenie Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje vplyv na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne pracie prostriedky.   Zloženie  5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky <5%: enzýmy, parfumy, ostatné: methylchloroizothoazolinone, methylisothiazolinone Všetky použité povrchovo aktívne látky sú anaeróbne i aeróbne odbúrateľné. Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek perie výborne už pri teplote 30 ° C. Ťažko odstrániteľné škvrny vyžadujú pred praním zvláštne ošetrenie.

  7,06 € -13% 8,14 €

 • LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  LOVELA Color tekutý prací prášok 1,5 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Lovela vyperie všetku bielizeň dokonale, ale pritom tak šetrne, že môže byť použitá aj na pranie bielizne detí s veľmi citlivou pokožkou. Bola testovaná pre jemnú detskú pokožku a je odporúčaná Inštitútom pre starostlivosť o matku a dieťa a Združením Deťom zdravie - združením pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Lovela Sensitive bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetku bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa.

  4,48 € -25% 5,99 €

 • FEEL ECO White prací gel 1,5 l

  FEEL ECO White prací gel 1,5 l

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Ekologický koncentrovaný tekutý prostředek k praní bílého a stálobarevného prádla při nízkých teplotách 15, 30, 40, 60 a 90°C. Je velmi účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů. Prací gel není vhodný pro vlnu a hedvábí. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH) Aktivní látky obsažené v pracím prostředku jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Pokyny: Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna). Perte plnou pračku. Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 25 pracích dávek. Pro odstranění silných nečistot lze Feel Eco prací gel White aplikovat přímo na skvrnu. Nechte chvíli působit (cca 5 minut). Poté je možné oblečení vložit do pračky a spustit prací cyklus. Lze kombinovat i s Feel Eco odstraňovačem skvrn, který oživí bílou barvu a vrátí jí jas. Upozornění: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí Uchovávejte mimo dosah dětí Nekombinujte různé prací prostředky Složení: 5-15%: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky<5%: enzymy, optické zjasňovače, parfémyostatní: methylchloroizothoazolinone, methylisothiazolinone Všechny použité povrchově aktivní látky jsou anaerobně i aerobně biologicky rozložitelné. Díky vysokému obsahu enzymů a účinných složek pere výborně už při teplotě 30 °C. Obtížně odstranitelné skvrny vyžadují před praním zvláštní ošetření.

  7,06 €

 • Ecover Zero tekutý na pranie 1,5 l

  Ecover Zero tekutý na pranie 1,5 l

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Výrobky Ecover vám uľahčujú zdravý životný štýl. Tekutý prostriedok na pranie je  k bielizni šetrný, ale škvrny odstraňuje  účinne. Neobsahuje žiadne zbytočné zložky - preto nedráždi pokožku ani nezaťažuje životné prostredie. Poďte s nami malými krôčikmi k lepšiemu svetu. Ecover produkty z radu Zero sú úplne bez parfumácie, farbív a optických rozjasňovačov. Preto ich ocenia predovšetkým alergici a osoby s veľmi citlivou pokožkou.

  8,00 €

 • PERWOLL 4l Color

  PERWOLL 4l Color

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje intenzitu barev a zbavuje barevné oblečení zašednutí. Je vhodný pro oblečení v zářivých a pastelových barvách a dokonce i pro jemné barevné tkaniny. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev se dokonce již částečně vybledlé barvy opět rozzáří a rozsvítí jako nové!

  9,33 € -4% 9,76 €

 • SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň 500 ml

  SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň 500 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je určený pre biele i farebné textílie, neobsahuje chlór ani zložky, ktoré by mohli poškodiť vlákno a farbu textílie. Možno použiť na pranie v práčke i pre ručné pranie i na dezinfekciu samotnej práčky. SANYTOL vďaka svojmu trojitému účinku - antibakteriálnemu, fungicidnímu a virucidnímu - dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného: herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hiram, lactobacillus brevis ... Čo dezinfikuje? Kuchyne, sedátka WC, sanitárne zariadenia, sifóny, dlaždičky, umývateľné plochy, elektrické domáce spotrebiče, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky, odpadkové koše ... (Nepoužívajte na plochy, ktoré sú v kontakte s potravinami.). Zloženie Menej ako 5% neióntové povrchovo aktívne, katiónové povrchovo aktívne látky. Ostatné: parfum. Aktívna biocídne látka: Didecyl (dimetyl) ammonium chlorid 10.103 mg.kg-1.

  3,28 € -14% 3,82 €

 • LOVELA Sensitive tekutý prací prášok 1,5 l

  LOVELA Sensitive tekutý prací prášok 1,5 l

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Lovela je špeciálny prací prostriedok určený pre malé deti. Lovela vyperie všetkú bielizeň dokonale, ale pritom tak šetrne, že môže byť použitá aj na pranie bielizne detí s veľmi citlivou pokožkou. Lovela Sensitive je prací prostriedok vhodný pre osoby s citlivou pokožkou. Bola špeciálne vyvinutá na základe potrieb gazdiniek, ktoré si želali prací prostriedok, ktorý vyperie všetkú bielizeň dokonale a zároveň je vhodný pre jemnú pokožku ich dieťaťa. Lovela Sensitive je doporučená Združením Deťom zdravie - združenie pre pomoc deťom trpiacim alergiami.

  5,43 € -29% 7,68 €

 • Batole sensitive prací gel 1,5 l

  Batole sensitive prací gel 1,5 l

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Špičkový koncentrovaný prací gel evropské úrovně, určený převážně na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům podráždění a alergiím. Je dermatologicky testován kožní klinikou lékařské fakulty. Batole poskytuje silnou avšak k prádlu šetrnou čistící sílu a zároveň zachovává jemnost i elastičnost oděvů. Jedná se o ekologicky nezávadný výrobek bez fosfátů, barviv, bělidel a jiných dráždivých přísad. Tekutá forma gelu umožňuje, jak praní v pračce tak i ručně, je šetrné k textilním vláknům. Prací gel se velmi rychle rozpouští a proto je vhodný pro praní i při nižších teplotách. Bioaktivní přísady zaručují vysokou prací účinnost a spolehlivé odstranění nečistot různé povahy( krev, pot, skvrny od nápojů, jídel, aj.)

  3,92 €

 • PERSIL gel 2.92L/40dávek levandule na barevné prádlo

  PERSIL gel 2.92L/40dávek levandule na barevné prádlo

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Určen na bílé a stálobarevné prádlo čistící a bělící vlastnosti byly vytvořeny pro maximální čistotu prádla dokonalá čistota, kterou můžete vidět, cítit a přivonět si k ní vhodný pro všechny druhy praček i na ruční praní neobsahuje fosfáty Pokyny pro bezpečné zacházení skladujte mimo dosah dětí zamezte styku s očima při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou po použití si opláchněte a osušte ruce lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem nekonzumujte při požití vyhledejte lékařskou pomoc skladujte na suchém a chladném místě

  10,08 €

 • WOOLITE Pro-Care 2 l / 33 pracích dávek

  WOOLITE Pro-Care 2 l / 33 pracích dávek

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  4,77 €

 • PERWOLL 1l white

  PERWOLL 1l white

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Kromě toho je prvním speciálním pracím prostředkem, který s každým vypráním obnovuje bílou barvu, takže stále září jako nová. Je vhodný zejména pro bílé oblečení a všechny druhy tkanin od bavlny přes vlnu a hedvábí až po umělá vlákna. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení bílé se dokonce již zašedlá bílá opět rozzáří jako nová!

  3,01 €

 • PERWOLL Color 3 litry

  PERWOLL Color 3 litry

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje intenzitu barev a zbavuje barevné oblečení zašednutí. Je vhodný pro oblečení v zářivých a pastelových barvách a dokonce i pro jemné barevné tkaniny. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev se dokonce již částečně vybledlé barvy opět rozzáří a rozsvítí jako nové!

  9,14 €

 • PERWOLL black 3 litry

  PERWOLL black 3 litry

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Obnovuje černou a tmavé barvy oblečení, neboť je zbavuje zašednutí, a s každým vypráním je intenzita barev výraznější. Je vhodný pro černé oblečení a oblečení v tmavých barvách i všechny druhy tkanin. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev bude dokonce již zašedlá černá opět černá jako nová!

  9,14 €

 • WOOLITE 2l zářivá bělost

  WOOLITE 2l zářivá bělost

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Šetrně vypere a chrání Vaše oblíbené černé a tmavé oblečení před blednutím barev. Nový Woolite Black chrání a pečuje o Vaše černé a tmavé oblečení, jako kdybyste ho prali v ruce.

  4,12 €

 • Ariel tekutý prášok Sensitive 3,25L

  Ariel tekutý prášok Sensitive 3,25L

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Prací prostriedok Ariel je vhodný pre pranie bielej a farebnej bielizne.  Varovanie Xi - Dráždivý Zloženie 5-15% anionic surfactants, <5% non-ionic surfactants, Phosphonates, Soap, Enzymes, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Perfumes    

  12,76 €

 • SAVO Perex 1000ml Biocídny výrobok

  SAVO Perex 1000ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Potřebujte navrátit vašemu prádlu dávno zašlou bělost? Chcete, aby vaše záclony na okně opět zářily? Nedaří se vám odstranit nepříjemnou skvrnu z vašeho bílého prádla? Tekutý prostředek pro předpírání a praní bílého a stálobarevného prádla navrátí vašemu prádlu ztracenou bělost. Savo Perex bělidlo je vhodný na: Bavlnu Bílé a stálobarevné prádlo (např. košile, ručníky) Záclony bavlněné i polyesterové Úpravu tkanin batikováním Hlavní vlastnosti produktu: Navrátí prádlu ztracenou bělost Rozzáří bělost záclon Dvě varianty vůní (Květinová, Svěží) Vhodný i pro praní v automatické pračce. Nejpoužívanější bělidlo v České republice - parfémovaný bělicí prostředek k ručnímu praní i do automatických praček, šetrný vůči prádlu i pračce, koncentrovaný, s vůní léčivých bylin. Speciální mikrosmáčedlo ve formulaci razí cestu aktivnímu kyslíku z účinné složky a zbavuje tak prádlo největší špíny již ve fázi předpírky, pomáhá hlubšímu proprání běžným práškem v hlavním praní a to vše při svěží vůni a dávkování nižším ve srovnání s ostatními bělicími přípravky. Je tedy vhodné nejen k bělení, ale i k namáčení a předpírání bílého a stálobarevného prádla a ke snadnému a účinnému odstraňování skvrn. Používá se také pro zdobení a úpravu textilií tzv. SAVOVÁNÍM. Možnost dávkování již před vlastním začátkem praní nenutí hlídat si jednotlivé etapy praní a máchání. V kombinaci s ručním postupem je SAVO Perex nepřekonatelně účinné jako namáčecí a bělicí přípravek na bavlněné a polyesterové záclony. Působí i při nižších teplotách, ochrana a dlouhodobá životnost prádla i zařízení byly ověřeny v profesionálních prádelnách. Předpírání a bělení v automatických pračkách: Nastavte program s předpírkou Do bubnu nalijte roztok 1l vody a 75-100 ml SAVO Perex. Do praček se zásobníkem na bělicí prostředek nalijte SAVO Perex přímo do zásobníku (1 uzávěr láhve – 40 ml) Vložte prádlo do pračky, zásobník pro předpírku nechte prázdný, nadávkujte prací prášek a spusťte program Ruční namáčení a bělení stálobarevného prádla a záclon: Na 40 l vody dejte 400 ml SAVO Perex. Polyesterové a bavlněné záclony namočte na 1-2h a po důkladném vymáchání doperte záclony ručně nebo v pračce. Poznámka: nepoužívejte na vlnu, hedvábí, polyamidová vlákna a tkaniny s označením přeškrtnutého trojúhelníku. Varování Žíravý Nebezpečný pro životní prostředí Složení Méně než 5 % bělicí činidla na bázi chloru (chlornan sodný), aniontové povrchově aktivní látky, parfum Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  1,42 €

 • Perwoll 2 L Sport & Active

  Perwoll 2 L Sport & Active

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Speciální prací prostředek pro sportovní a outdoorové oblečení. Perwol Sport s "Re-fresh" efektem odstraňuje nepříjemné pachy a zanechává dlouhotrvající svěží vůni dokonce i během pohybu. Navíc zachovává vlastnosti funkčních a membránových textilí.

  4,49 €

 • Ariel gél Color 40 pracích dávok

  Ariel gél Color 40 pracích dávok

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Gélový prací prostriedok je vhodný pre farebnú bielizeň. Odstraňuje mnoho odolných škvŕn a nečistôt a rozjasňuje farby dokonca už po jednom vypraní.

  10,84 €

 • PERWOLL 1l black magic

  PERWOLL 1l black magic

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Obnovuje černou a tmavé barvy oblečení, neboť je zbavuje zašednutí, a s každým vypráním je intenzita barev výraznější. Je vhodný pro černé oblečení a oblečení v tmavých barvách i všechny druhy tkanin. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev bude dokonce již zašedlá černá opět černá jako nová!

  3,01 €

 • Ariel gel Mountain Spring 2,6l pracích dávek 40

  Ariel gel Mountain Spring 2,6l pracích dávek 40

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Jedná se o prací gel s příjemnou svěží vůní, který je vhodný pro praní bílého prádla. Dovolte svěžímu alpskému vánku, aby vstoupil do vašeho domova. Důvody proč používat prášek Ariel odstraňuje řadu odolných skvrn, dokonce i těch hluboko pronikajících pro čistoskvoucí prádlo

  10,84 €

 • Rex gel 3xAction Japan Garden Color 20 pracích dávek

  Rex gel 3xAction Japan Garden Color 20 pracích dávek

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  gely jsou mezi produkty Rex všestrannými talenty: Rex Gel vám poskytuje skvělou čistotu jak při praní v pračce, tak při ručním praní. Rex Gel se ihned dokonale rozpouští, je proto obzvlášť vhodný pro praní při nízkých teplotách. Rex Gel je ideální na předeprání v případě velmi odolných skvrn: jednoduše nalijte Rex gel před praním přímo na skvrnu, nechte chvíli působit a vložte do pračky. Můžete si vybrat mezi Rex gely speciálně určenými na bílé prádlo a Rex gelem na barevné prádlo Nový Rex 3xAction vyřeší všechny problémy s vaším prádlem. Odstraní odolné skvrny, dodá prádlu zářivou bělost a vytváří na moderních látkách ochrannou vrstvu, která během nošení funguje jako štít - usazování nových skvrn je tedy mnohem těžší. Rex 2v1 gel Japanese Garden se snadno rozpouští už při tak nízkých teplotách, jako je 30°C, a ihned proniká hluboko do vláken, tudíž skvrny odstraňuje rychle a efektivně. Nové složení gelu zanechá vaše prádlo zářivě bílé a beze zbytků pracího prostředku.

  3,66 €

 • Q power gel 1,5l černé prádlo

  Q power gel 1,5l černé prádlo

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Šetrně vypere a chrání Vaše oblíbené černé a tmavé oblečení před blednutím barev.

  3,65 €

 • PERWOLL balsam magic 2 litry

  PERWOLL balsam magic 2 litry

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Tento prací prostředek vytváří pěnový polštář, který brání zplstnatění vlněných vláken. Díky speciálnímu složení, které chrání vlákna, si vlna zachovává svoji hebkost a měkkost. Pečuje nejen o vaše vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, plavky, saténové hedvábí, len apod. Perwoll Balsam Magic s recepturou obnovy vláken aktivně pečuje o vlnu a jemné oblečení. Oblečení může díky častému praní vypadat obnošeně, tomu je však díky nové receptuře "Repair care" konec. Perwoll Balsam Magic obnovuje vlákna Vašeho vlněného a jemného oblečení, které tak opět vypadá jako nové.

  4,49 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam