Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Upratovacie prostriedky Prostriedky na riad Prípravky do umývačky

Prípravky do umývačky

Umývanie riadu v umývačke je v mnohých prípadoch výhodné. Aby riad bol vždy skvelo čistý, používajte prípravky k tomu určené. Nezabúdajte však ani na starostlivosť o umývačku.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Prípravky do umývačky - detailný popis

Ak patríte medzi užívateľov umývačiek riadu, máme pre vás ponuku prípravkov do umývačky, ktoré jednak čistia riad, ale tiež samotnú umývačku.

Aký produkt na umývanie riadu?

Pri výbere prípravku na umývanie riadu si môžete vybrať z nepreberného množstva produktov. Produkty sú mnohokrát v akcii, takže za ne ešte ušetríte.

  • Ak dáváte prednosť tabletám, práve pre vás tu sú tablety Finish, ktoré ľahko odstraňujú nečistoty a zanechávajú riad krásne lesklý. Pre tých, ktorí uprednostňujú ekologické produkty, máme v ponuke tablety Ecover.
  • V tekutej forme je koncentrovaný prostriedok Q power leštidlo do umývačky či Calgonit.
  • Vyhovuje vám najviac prášok do umývačky? Vyskúšajte Somat prášok.
  • Nechcete sa zaoberať odmeriavaním umývacieho prostriedku? S tým vám pomôžu špeciálne kapsle do umývačky. Skúste napríklad jarové tablety. Ich používanie je jednoduché a ľahké, naviac majú skvelé recenzie.

Chráňte svoju umývačku! Zamedzte jej zanášaniu vodným kameňom, používajte soľ do umývačky, ktorá ju chráni, dezinfikuje a naviac zvyšuje účinnosť prípravku na umývanie riadu. To všetko dokáže Q power regeneračná soľ, ktorú u nás zakúpite lacno. Vyčistit filtračné zariadenie a odpadný odtok umývačky vám pomôže Finish tekutý čistič.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika