Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby

Zdravotnícke potreby

Čo si predstaviť pod pojmom "zdravotnícke potreby"? Nepreberné množstvo produktov, ktoré vám tu ponúkame. A to od obväzového materiálu, dezinfekciu, až po zdravotnú obuv alebo infračervené lampy. Nami ponúkané zdravotné potreby sú určené nielen na profesionálne účely (v nemocniciach a pod.), ale aj na domáce použitie.

Čo všetko u nás nájdete?

 • Najmä v zdravotníctve sú potrebné injekčné ihly a striekačky, chirurgické rukavice, náplasti alebo prostriedky na dezinfekciu kože, ale aj rôznych povrchov.
 • V žiadnej domácnosti by nemala chýbať vybavená domáca lekárnička. U nás kúpite rôzne veľké lekárničky, ktorých obsah je vždy tvorený základnými prostriedkami prvej pomoci. Ak máte auto, ani tu nezabúdajte na správne vybavenú autolekárničku.
 • Meranie je pri starostlivosti o zdravie mnohokrát veľmi dôležité. Či už ide o meranie teploty alebo telesnej váhy. Zmeranie krvného tlaku bude hračka, vďaka širokej škále tlakomerov.
 • Zdravý a kvalitný spánok by mal byť súčasťou každého konca dňa. Preto vám ponúkame zdravotné vankúše či podložky na matrac z pamäťovej peny. Vyskúšajte veľmi obľúbený vankúš Magniflex. O to aby sa vám počas spánku dobre dýchalo, sa postará práčka vzduchu.
 • Trápia vás bolesti chrbta, nôh? Máme tu pre vás produkty určené na rehabilitáciu, napríklad rehabilitačné lopty, akupresúrne podložky, zdravotnícku obuv a ďalšie.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Forma výrobku

Druh balenia

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

Určené pre

 • PERCOM Náplasť ASP vodeodolná KRB 40 kusov

  PERCOM Náplasť ASP vodeodolná KRB 40 kusov

  Akcia

  skladom

  Rodinné balenie obsahuje 40 ks náplastí 19 x 72 mm jednotlivo balených, určených na bežné ošetrenie povrchových poranení, so zvýšenou lepivosťou. Náplasť je možné použiť aj vo vlhkom prostredí. Náplasť je opatrená vodeodolným lepidlom so zníženou dráždivosťou Páska je fóliová, nepriehľadná, vodeodolná. Použitie: Poranenie umyte v pitnej vode a podľa potreby vydezinfikujte. Osušte kožu po obvode poranenia a prelepte ho náplasťou. Nalept na kožu. Náplasť je určená na jednorazové použitie, po použití zahoďte do odpadkového koša. Náplasť meňte najmenej jeden krát denne. Balenie 40 ks.

  1,64 € -14% 1,91 €

 • OBVAZ HOTOVÝ STERILNÝ Č.2 8 CM X 5 M

  skladom

  Snadno a rychle použitelné obvazy pro ošetření drobných i rozsáhlých poranění. Materiálové složení Balíček obvazový a obvaz hotový obsahují 67 % bavlny a 33 % viskózové střiže. Balíček obvazový Sterilní obvaz složený z hydrofilního obinadla a dvou vatových polštářků. Dodává se v malém a velkém provedení. Obvaz hotový č. 1 a 2 Sterilní obvaz složený z hydrofilního obinadla a pevně připevněného vatového polštářku.

  0,88 €

 • Náplasť Fixaplast Strips 8x4 cm 3 ks

  skladom > 5 ks

  Klasická textilní náplast s polštářkem sloužící k ošetření drobných poranění a poskytnutí první pomoci. Balení obsahuje 3 ks stripu 8 x 4cm.

  0,23 €

 • Obvaz hotový sterilní č. 4 Steriwund 10 cm x 5 m

  skladom 1 - 2 ks

  Obvaz je vyroben z hydrofilního obinadla a savého polštářku, který je k obinadlu pevně připevněn. Má pevný a netřepivý okraj.

  0,54 €

 • Náplasť Fixaplast Strips 6x2 cm 5 ks

  skladom

  Použitie Klasická textilná náplasť s vankúšikom slúžiace na ošetrenie drobných poranení a poskytnutie prvej pomoci. Balenie obsahuje 5 ks stripu 6 x 2cm.

  0,23 €

 • Gáza kompr.nesterilná STERILUX 5 X 5 cm 13 100 KS

  Gáza kompr.nesterilná STERILUX 5 X 5 cm 13 100 KS

  Akcia

  skladom

  Sterilux ES - klasický gázový kompres so založenými okrajmi. Kompresy Sterilux ES sú krytím z obväzovej gázy o 17 vláknach so založenými okrajmi. Ako klasický obväzový materiál má širokú oblasť použitia a je neodmysliteľný pri ošetrovaní rán. Kompresy Sterilux ES majú dobrú absorpčnú schopnosť, sú priedušné, mäkké a hebké.Vďaka založeným okrajom sa môže tento druh krytia použiť pri viacnásobnom rozovretí i vo väčšom formáte bez toho, aby sa vytvorili nežiaduce rozstrapkané okraje. Kompresy Sterilux ES umožňujú úpravou veľkosti a voľbou počtu kusov v balení veľmi hospodárne využitie. Na všestranné ošetrenie rán, najmä pri prvom ošetrení znečistených, infikovaných a silno secernujúcich rán; ako tampón pri malých operatívnych zákrokoch v ambulancii a na klinikách. PopisVelikostBalenieKód VZP Sterilux ES nesterilné kompresy 10 x 10 cm, 100% bavlna, 13 vlákien, 8 vrstiev 10 x 10 cm 100 ks   Sterilux ES nesterilné kompresy 10 x 10 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 10 x 10 cm 100 ks A21940 Sterilux ES nesterilné kompresy 10 x 20 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 10 x 20 cm 100 ks   Sterilux ES nesterilné kompresy 5 x 5 cm, 100% bavlna, 13 vlákien, 8 vrstiev 5 x 5 cm 100 ks   Sterilux ES nesterilné kompresy 5 x 5 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 5 x 5 cm 100 ks A21938 Sterilux ES nesterilné kompresy 7,5 x 7,5 cm, 100% bavlna, 13 vlákien, 8 vrstiev 7,5 x 7,5 cm 100 ks   Sterilux ES nesterilné kompresy 7,5 x 7,5 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 7,5 x 7,5 cm 100 ks A21939 Sterilux ES sterilné kompresy 10 x 10 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 12 vrstiev 10 x 10 cm bal.: 25, ks: 2 ks   Sterilux ES sterilné kompresy 10 x 10 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 10 x 10 cm bal.: 25, ks: 2 ks A21932 Sterilux ES sterilné kompresy 10 x 20 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 12 vrstiev 10 x 20 cm bal.: 25, ks: 2 ks   Sterilux ES sterilné kompresy 10 x 20 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 10 x 20 cm bal.: 25, ks: 2 ks   Sterilux ES sterilné kompresy 5 x 5 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 5 x 5 cm bal.: 25, ks: 2 ks A21930 Sterilux ES sterilné kompresy 7,5 x 7,5 cm, 100% bavlna, 17 vlákien, 8 vrstiev 7,5 x 7,5 cm bal.: 25, ks: 2 ks A21931

  0,76 € -51% 1,56 €

 • Náplast ASP voděodolná KRB 30 ks

  skladom

  Užití Náplast přikládáme na kůži až potom, co jsme případné poranění vydesinfikovali a pokožku okolo poranění řádně osušili. Po přiložení náplasti ji lehce rukou prohřejeme, aby dobře přilnula. Pokud náplast sejmeme, nepřikládáme ji znovu. A to ani v případě, že jsme ji při prvním přiložení dali nesprávně a ihned odlepili. Použité lepidlo po přiložení na pokožku okamžitě reaguje a při druhém přiložení jednak může dojít ke kontaminaci krycího bavlněného polštářku a jednak je již přilnavost lepidla snížena. Náplasti skladujeme při teplotě 5 - 25 °C v suchém prostředí. Náplast neperforovaná, voděodolná k běžnému použití. Označení pro náplasti s nesmáčivou páskou a vodě odolným lepidlem. Náplasti nejsou vhodné do vody - ke koupání, vhodné pouze do vlhkého prostředí. Dávkování Pro celodenní přiložení

  1,43 €

 • APOTEX HemaGel 5 g Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  HEMAGEL ponúka výnimočné riešenie pri hojení rán ako akútnych (popálenín, rezných rán a pod.) tak i chronických rán typu vredov prekolenia, spoôsobených poškodením žilného či tepenného systému, diabetických nôh, preležanín, pooperačných a ostatných poškodení kože. Chemicky viaže kyslíkové radikály, ktoré vznikajú pri zápalových procesoch, vytvára optimálne Ph v ranách a tým zabraňuje tvorbe chrást. Znižuje bolestivosť a podporuje uzatváranie rán jazvou. Má saciu schopnosť a tým čistí znečistené rany. Dávkovanie: každých 24 hodín, podľa potreby častejšie. Prevencia: pri akomkoľvek zranení či poškodení kože preventívne naniesť na postihnuté miesto malé množstvo gelu a prelepiť náplasťou Kontraindikácie: neboli zistené žiadne príznaky alebo alergické reakcie ani ďalšie kontrindikácie. Vedľajšie príznaky: neboli zistené žiadne vedľajšie príznaky. Fakty: doterajšia prax a klinické skúšky dokázali, že vlhké prostredie výrazne urýchľuje proces hojenia, podporuje delenie a pohyb buniek v rane. Zároveň udržuje stálu teplotu v rane, čo je veľmi dôležité pri procese hojenia. Pri liečbe komplikovaných a infikovaných rán je nevyhnutné dodržať ďalšie požiadavky na liečbu, napr. čistotu rany, dostatočnú výživu a dodržiavanie všetkých liečebných pokynov lekára. Zloženie: hemagel je hydrofilný metakrylátový gél na báze sieťovaného kopolyméru 2 hydroxyetylmetakrylátu obsahujúceho polymérne viazané stericky tienené aminoskupiny, vyvinutý Ústavom makromolekulárnej chémie AVČR.

  5,59 € -2% 5,70 €

 • Šátek trojcípý

  skladom

  Šátek trojcípý Z netkaného textilu, jednotlivě zabalený a proto okamžitě použitelný v předlékařské pomoci i ambulantní péči, při poranění a fixaci především končetin, hlavy apod.

  0,42 €

 • CYNDICATE Stopfiltr 30KS

  skladom

  STOPFILTR - filter na cigarety redukujúci dehet Stopfilter na cigarety má blahodarny vplyv na dehet v cigarete v prospech organizmu a na chuť na cigarety. Stopfilter vymeňte po 2-4 cigaretách. Jednoduchá aplikácia. Stopfilter nasadíte na filter cigarety. 1 škatuľka 30 ks = filtr na 120 cigariet!

  1,14 € -10% 1,26 €

 • Obinadlo elastické fixační Mollelast 10cmx4m v celofánu 1ks

  skladom

  Univerzální elastické obinadlo. Hodí se k fixačním účelům a to i v oblasti kloubů a na oblých částech těla, kde bezpečně sedí a nesklouzává. Urychluje fází hojení a přináší vyšší komfort jak propacientatak i pro lékaře.

  0,33 €

 • Obinadlo elastické fixační Mollelast 8cmx4m v celofánu 1ks

  skladom

  Univerzální elastické obinadlo. Hodí se k fixačním účelům a to i v oblasti kloubů a na oblých částech těla, kde bezpečně sedí a nesklouzává. Urychluje fází hojení a přináší vyšší komfort jak propacientatak i pro lékaře.

  0,26 €

 • OBVäZ HOTOVÝ STERILNÝ C.3+VANKÚŠIK

  skladom 1 - 2 ks

  Obväz je vyrobený z hydrofilného ovínadla a savého vankúšika, ktorý je k Idealastu color cohesive pevne pripevnený. Má pevný a nepúšťajúcu okraj. Obal: papier - fólia alebo papier - papier. Sterilizácia: gama žiarením, doba expirácie je 5 rokov. Výrobok je certifikovaný CE značkou. Sterilné hotové obväzy sa savým vankúšikom pre všetky druhy lékárniček. Fakta: Sterilizácia sa vykonáva gama zářením. Expidační doba výrobkov je 5 let.Kratší expidace a to 3 roky je u výrobkov s obsahom vaselinum album ako sú mastné tyl.

  0,44 € -12% 0,50 €

 • OBVAZ hotový Economy č.3 střední 80x 100 mm

  skladom

  Užití Sterilní obvaz z hydrofilního obinadla. Střední velikost. Snadno a rychle použitelné při první předlékařské pomoci na ošetření drobných i rozsáhlých poranění. Dávkování Dle potřeby. Příznaky Poranění Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Složení 67 % bavlny a 33 % viskózové střiže.

  0,59 €

 • Kompres gáza sterilní Steriwund 10x10cm/2ks

  skladom

  Jsou vyrobeny z měkké, vysoce savé gázy ze 100% bavlny s hustotou 17 nití/cm2. Kompresy jsou 8-mi vrstvé se založenými okraji. Jsou dodávány ve standardní rozměrové řadě v nesterilním nebo sterilním provedení. Sterilizace se provádí gama zářením a expirační doba je 5 let. Sterilizace se provádí gama zářením. Expirační doba těhto výrobků je 5 let.

  0,23 €

 • Obin. elast.fix.Peha-crepp 8cmx4m 3030428

  skladom

  Elastické fixační obinadlo ze speciální měkké tkaniny s velkým podílem přírodních vláken. Jeho tažnost je cca 160% a vykazuje nejlepší vlastnosti při nošení. Délka v napnutém stavu 4 m. Díky vysoké elasticitě tkaniny je možno Peha-crepp aplikovat bez opakovaných otáček rychle a jednoduše na všechny části těla. Pouze několik málo otáček postačí k bezpečné fixaci krytí ran. Obvazy spolehlivě sedí a nesklouzávají. Elasticita zůstává zachována i při delším používání. Peha-crepp se nezařezává, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Obinadlo Peha-crepp je lehké, prodyšné a příjemně se nosí. Obinadla Peha-crepp jsou k dispozici v kompaktním balení po 100 kusech. Poskytují tak nejen ekonomické, ale i ekologické výhody: kompaktní balení šetří materiál, pomáhá omezovat odpad a snižuje dopravní a skladovací náklady. K fixačním obvazům všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.

  0,46 €

 • Injekční stříkačka 50 ml Omnifix

  skladom

  Užití OMNIFIX 50ML, LUER LOCK. Injekční stříkačka s kaučukovým pístem, se závitem. Bez latexu. Omnifix - Injekční stříkačky s pístem z přírodního kaučuku: trojdílné, z polypropylenu, minimální zbytkový objem, lehký chod s dvojitým těsněním, vhodné pro malé objemy, pro pomalou aspiraci a aplikaci, bezpečná zarážka pístu, dobře čitelná, nesmyvatelná stupnice, zásobní karton po 100 kusech, bez PVC.

  0,66 €

 • Perlan Pervin utierka 45g 0.42 x 0.48 m 200 kusov

  skladom

  Pervin/Perlan bol koncom 70. rokov minulého storočia vyvinutý primárne pre použitie v zdravotníctve, preto neprekvapí, že aj dnes polovica všetkej výroby Pervin/Perlan smeruje práve do zdravotníctva. Na zdravotnícke účely sa ako ideálna, v rámci pomeru cena/kvalita, stala gramáž 45g/m2. Pervin/Perlan sa pre zdravotníctvo vyrába v klasickej verzii bez perforácie (čo je tento výrobok), ale aj vo verzii WP s nepriepustnou vrstvou poddajného laminátu, ktorý je umiestnený na rube textílie. Pervin/Perlan a Pervin/Perlan WP má atest pre priamy styk s pokožkou a má certifikát CE. Možno ho ľahko sterilizovať a potlačiť na reklamné účely špeciálnymi odolnými farbami so zdravotným atestom. Pre zdravotníctvo sa Pervin/Perlan vyrába vo veľmi širokej škále rozmerov a výrobkov. Používa sa najčastejšie ako rôzne hygienické podložky pod pacientov, utierky, uteráky, podbradníky, predložky, žinky atď. Okrem verzie s nepriepustnou úpravou sa pre zdravotníctvo vyrába aj v rolovanom prevedení. vysoká úžitková hodnota nízka cena hygienická nezávadnosť príjemný omak pevnosť a odolnosť proti oderu mimoriadna savosť (cca 10-násobok vlastnej hmotnosti) pri použití na filtráciu rýchla prietočnosť a vysoká čistota výstupného média

  19,14 €

 • Obinadlo elastické fixační Mollelast 6cmx4m v celofánu 1ks

  skladom

  Univerzální elastické obinadlo. Hodí se k fixačním účelům a to i v oblasti kloubů a na oblých částech těla, kde bezpečně sedí a nesklouzává. Urychluje fází hojení a přináší vyšší komfort jak propacientatak i pro lékaře.

  0,20 €

 • STERIWUND Sterilní kompresy z gázy 5x5 cm 2 kusy

  skladom

  Vlastnosti Kompresy jsou vyrobeny z měkké, vysoce savé gázy ze 100% bavlny. Gáza je utkána z bělených bavlněných vláken v počtu 17 vláken na čtvereční centimetr. Kompresy jsou 8 vrstvé se založenými okraji. Použití: téměř ve všech lékařských oborech, zvláště pak ke krytí a ošetření ran.

  0,13 €

 • COSMOS pevná náplast

  skladom

  Naplasti na rány. Odolné proti nečistotě, více prodyšné díky perforaci nosiče. Náplast v metrových délkách.

  1,73 €

 • HARTMANN autolékárnička - červená

  skladom

  Praktická autolékárnička v nylonové tašce vybavená kvalitním materiálem pro první pomoc. Obsah odpovídá novým požadavkům legislativy vyhláška č. 341/2014 Sb. - ve znění pozdějších předpisů. Vítěz testu autolékárniček z 04/2014. Zajímá Vás složení autolékárničky? obvaz hotový s 1 polštářkem (šíře min. 8 cm, savost min. 800 g/m2) - 3 ks obvaz hotový s 2 polštářky (šíře min. 8 cm, savost min. 800 g/m2) - 3 ks šátek trojcípý z (netkaného) textilu (délka stran 960 x 1360 x 960 mm) - 2 ks náplast hladká cívka (velikost 2,5 cm x 5 m, min. lepivost7 N/25 mm) - 1 ks náplast s polštářkem (velikost 8 cm x 4 cm, min. lepivost 2,5 N/cm) - 6 ks obinadlo škrtící pryžové (60 x 1250 mm) - 1 ks rouška plastová (20 x 20 cm, tloušťka 0,05 mm) - 1 ks rukavice pryžové (latexové) chirurgické v obalu - 1ks nůžky zahnuté (se sklonem) v antikorozní úpravě se zaoblenými hroty – délka min. 14 cm isotermická fólie (210 x 160 cm) Další informace o autolékárničce Hartmann Obsahuje kvalitní zdravotnický materiál  a je vítězem testu autolékárniček z 04/2014, provedeného Zdravotnickou záchrannou službou Olomouckého kraje. Doporučuje Český červený kříž.

  9,93 € -4% 10,35 €

 • Obvaz hotový Economy č.2 malý 60x 80 mm

  skladom

  Snadno a rychle použitelné obvazy pro ošetření drobných i rozsáhlých poranění. Obvaz hotový č. 1 a 2 Sterilní obvaz složený z hydrofilního obinadla a pevně připevněného vatového polštářku. Obvaz hotový č. 3 a 4 Sterilní obvaz složený z hydrofilního obinadla a dvou pevně připevněných vatových polštářků.

  0,53 €

 • NÁPLASŤ FIXAPLAST WARM HREJIVÁ 12x16cm 1ks

  skladom

  Pôsobenie / použitie:

  1,38 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam