Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby

Zdravotnícke potreby

Čo si predstaviť pod pojmom "zdravotnícke potreby"? Nepreberné množstvo produktov, ktoré vám tu ponúkame. A to od obväzového materiálu, dezinfekciu, až po zdravotnú obuv alebo infračervené lampy. Nami ponúkané zdravotné potreby sú určené nielen na profesionálne účely (v nemocniciach a pod.), ale aj na domáce použitie.

Čo všetko u nás nájdete?

 • Najmä v zdravotníctve sú potrebné injekčné ihly a striekačky, chirurgické rukavice, náplasti alebo prostriedky na dezinfekciu kože, ale aj rôznych povrchov.
 • V žiadnej domácnosti by nemala chýbať vybavená domáca lekárnička. U nás kúpite rôzne veľké lekárničky, ktorých obsah je vždy tvorený základnými prostriedkami prvej pomoci. Ak máte auto, ani tu nezabúdajte na správne vybavenú autolekárničku.
 • Meranie je pri starostlivosti o zdravie mnohokrát veľmi dôležité. Či už ide o meranie teploty alebo telesnej váhy. Zmeranie krvného tlaku bude hračka, vďaka širokej škále tlakomerov.
 • Zdravý a kvalitný spánok by mal byť súčasťou každého konca dňa. Preto vám ponúkame zdravotné vankúše či podložky na matrac z pamäťovej peny. Vyskúšajte veľmi obľúbený vankúš Magniflex. O to aby sa vám počas spánku dobre dýchalo, sa postará práčka vzduchu.
 • Trápia vás bolesti chrbta, nôh? Máme tu pre vás produkty určené na rehabilitáciu, napríklad rehabilitačné lopty, akupresúrne podložky, zdravotnícku obuv a ďalšie.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Forma výrobku

Druh balenia

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

Určené pre

Produkty v kategórii

 • CYNDICATE Stopfiltr 30KS

  skladom > 5 ks

  STOPFILTR - filter na cigarety redukujúci dehet Stopfilter na cigarety má blahodarny vplyv na dehet v cigarete v prospech organizmu a na chuť na cigarety. Stopfilter vymeňte po 2-4 cigaretách. Jednoduchá aplikácia. Stopfilter nasadíte na filter cigarety. 1 škatuľka 30 ks = filtr na 120 cigariet!

  1,27 €

 • OBVäZ HOTOVÝ STERILNÝ C.3+VANKÚŠIK

  skladom 1 - 2 ks

  Obväz je vyrobený z hydrofilného ovínadla a savého vankúšika, ktorý je k Idealastu color cohesive pevne pripevnený. Má pevný a nepúšťajúcu okraj. Obal: papier - fólia alebo papier - papier. Sterilizácia: gama žiarením, doba expirácie je 5 rokov. Výrobok je certifikovaný CE značkou. Sterilné hotové obväzy sa savým vankúšikom pre všetky druhy lékárniček. Fakta: Sterilizácia sa vykonáva gama zářením. Expidační doba výrobkov je 5 let.Kratší expidace a to 3 roky je u výrobkov s obsahom vaselinum album ako sú mastné tyl.

  0,43 € -14% 0,50 €

 • 3M SPOFAPLAST Cievková textilná náplasť 2,5 cm x 5 m

  skladom 1 - 2 ks

  Pohodlná stredná šírka 2,5 cm cievkovej náplasti z textilnej tkaniny má vynikajúce lepiace schopnosti. Ľahko zafixuje obväz či ovínadlo, ktoré pri pohybe bezpečne drží na svojom mieste. Je silne lepiaca a poddajná (ľahké odtrhnutie). Používa sa na upevnenie obväzov a ovínadiel. Rozmer: 2,5 cm x 5 m .

  1,43 € -6% 1,52 €

 • STÉRIMAR nosný sprej 100 ml Zdravotnícky prostriedok

  STÉRIMAR nosný sprej 100 ml

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  STÉRIMAR - Prírodný produkt bez konzervačných látok. Fyziologický roztok morskej vody v mikrospreji. PRE CELÚ RODINUČistý nos je základom dobrého dýchania, zdravá nosná sliznica chráni organizmus pred vstupom infekčných organizmov. pomáha pri infekčnej nádche – vírovej aj bakteriálnej pomáha pri nádche z nachladnutia uvoľňuje a spriechodňuje dýchacie cesty odstraňuje opuch nosovej sliznice umožňuje šetrné čistenie nosných dutín a dobré vstrebávanie stopových prvkov bráni rozvinutiu komplikácii nádchy Čistý nos je základom dobrého dýchania a prevenciou pred infekciami vedľajších nosných dutín a zápalov stredného ucha. Nos a nosová sliznica majú dôležitú funkciu– zvlhčujíú, ohrievajú a čistia vdychovaný vzduch. Keď je sliznica nosu vysušená a nos nepriechodný, nemôžu plniť tieto základné fyziologické funkcie. Neliečená nádcha býva často príčinou zápalu vedľajších nosných dutín, zápalu stredného ucha a tiež zápalu nosohltanu. Tieto komplikácie sú veľmi časté najmä u detí, ktoré ešte nevedia poriadne smrkať. STÉRIMAR prináša okamžitú úľavu od nepriechodnosti nosa, ktorá je spôsobená zdurením slizníc a to aj pri alergickej nádche. Sterimar obsahuje také stopové prvky, ktoré zvyšujú obranyschopnosť nosnej sliznice voči patogénom horných ciest dýchacích. STÉRIMAR je produkt určený na bežnú hygienu nosa. Uľahčuje smrkanie a obnovuje prirodzenú vlhkosť nosovej sliznice. STÉRIMAR POMÁHA: PRI NÁDCHE PRI ALERGICKEJ NÁDCHE PO OPERÁCII NOSNÝCH A KRČNÝCH MANDLÍ, VEDĽAJŠÍCH DUTÍN NOSNÝCH A NOSOVEJ PREPÁŽKY PRI SUCHÝCH ZÁPALOCH NOSNEJ SLIZNICE – POMÁHA ODSTRAŇOVAŤ CHRASTY ZVYŠUJE OBRANYSCHOPNOSŤ NOSNEJ SLIZNICE ( zvlhčená sliznica je odolnejšia voči infekcii ) ZNIŽUJE RIZIKO KOMPLIKÁCII NÁDCHY STÉRIMAR – pri každodennom používaní nepáli, nedráždi a nemá vedľajšie účinky. Čistý objem: 50 ml / 100 ml Balenie obsahuje približne 150 dávok / 300 dávok Výrobca: SOFIBEL Laboratoires Fumouze, Francúzsko

  7,98 € -4% 8,27 €

 • BODY COMFORT Bezdotykový teplomer BC 07

  BODY COMFORT Bezdotykový teplomer BC 07

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Sú situácie, kedy meranie telesnej teploty a odhalenie horúčky nie je ľahké. Či už sa jedná o bábätko, dieťa, dospelých doma alebo pacientov v rôznych zariadeniach. Výrobca BODY COMFORT s.r.o. prišiel na trh s prevratnou novinkou. Bezdotykový sekundový teplomer BC 07. Má mnoho výhod. Neoceniteľná je rýchlosť merania, ktoré možno vykonávať bez nutnosti dotýkať sa alebo zdĺhavo čakať, až teplomer meranie vykoná. Jednoduché užívateľské prevedenie umožňuje tento teplomer používať ako pre profesionálnu tak aj domácu potrebu. Mamičky ocenia možnosť merať teplotu prostredia, ale aj povrchov. Toto je vhodné napríklad pri meraní teploty kúpeľa, fliaš s detskou výživou alebo čajíčkov. Bezdotykový teplomer BODY COMFORT BC 07 je vhodným pomocníkom ako pro lekárov, tak aj běžných užívateľov.. Výhody meranie telesnej teploty bez nutnosti kontaktu s človekom alebo predmetom meria nielen ľudskú teplotu, ale aj teplotu predmetu alebo prostredia (môže s ním byť meraná aj teplota detských fľaštičiek, kúpeľa, izbovej teploty) je klinicky testovaný a medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbený vhodný pre domáce ale aj profesionálne používanie Technické vlastnosti bezdotykového teplomeru BODY COMFORT BC 07 rýchlosť merania: cca do 1 sekundy rozsah merania teploty ľudského tela: od 32,0 do 42,5 ° C rozsah merania povrchov: od 0 do 60 ° C vzdialenosť merania 1 - 10 cm funkčné životnosť až do 40.000 meraní akustická signalizácia pamäť posledných 32 meraní - využijú predovšetkým lekári a zdravotné sestry rozlíšenie +/- 0.1 ° C prevádzková teplota 10 - 40 ° C skladovacia teplota 0 - 50 ° C relatívna vlhkosť prostredia 85% zdroj: 2x 3V AA nedobíjacie batérie - batérie sú súčasťou balenia hmotnosť cca 125 g s batériami originál nemecký senzor osvetlený displej automatické vypínanie - po cca 7 sekundách od posledného merania Informácie o výrobcovi BODY COMFORT spoločnosť s r.o. bola založená v Československu začiatkom roku 1992. Jej prioritou nie je cesta distribúcie najlacnejších produktov, ale produktov najvyššej možnej kvality za korektnú cenu. Hlavným zámerom je napomáhať riešeniu zdravotných problémov prostredníctvom spoľahlivých produktov, ktoré zlepšujú zdravie, kondíciu, prípadne skrášľujú.

  38,34 € -20% 47,70 €

 • GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test Zdravotnícky prostriedok

  GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva. Test je určený na samovyšetrovanie. Určené výhradne pre vonkajšie použitie. Ako GS Mamatest COMFORT 10 funguje? Ľudský choriogonadotropín (hCG) je hormón vytváraný placentou a vylučovaný do moču už krátko po oplodnení. Tehotenský test obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú s týmto hormónom. Po vložení testovacej tyčinky do prúdu moču alebo do nádobky s močom stúpa absorbovaná moč pozdĺž membrány. Akonáhle moč obsahujúci hCG dosiahne testovacej oblasti v membráne, dôjde k vzniku farebnej čiary. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Ak je test vykonaný riadnym spôsobom, objaví sa v kontrolnej oblasti farebný prúžok (slúži ku kontrole správnosti prevedenia).  Obsah balenia 1. 1 vrecúško obsahujúce testovaciu tyčinku a vysušovadlo . Vysušovadlo slúži len na účely skladovania, pre vlastné testovanie sa nepoužíva.2. Príbalový leták s návodom na použitie. Čo ešte potrebujete?1. Čistú a suchú nádobku zo skla alebo plastu, do ktorej odoberiete moč.2. Časomieru (hodiny alebo hodinky). Dôležité upozornenia1. Táto sada je určená výhradne pre vonkajšie použitie. Neprehĺtajte, neužívajte vnútorne!2. Po použití zlikvidujte spoločne s domácim odpadom. Testovacia sada sa nesmie použiť viac ako raz.3. Nepoužívajte testovaciu sadu po uplynutí dátumu použiteľnosti.4. Nepoužívajte testovaciu sadu, ak je vrecko porušené alebo zle zavarené.5. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávanie1. Uchovávajte v uzavretom sáčku pri teplote 4-30 ° C, najdlhšie do dátumu exspirácie.2. Chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu.3. Nesmie zmrznúť!4. Sáčok otvárajte až tesne pred použitím testu Zber a príprava vzorky močuKedy môžem odoberať moč pre testovanie?Pre zistenie tehotenstva je možné použiť akúkoľvek vzorku Vašej moči, nejvhodnější však je prvý ranný moč, pretože obsahuje najvyššiu koncentráciu hCG. Prevedenie testu 1. Testovanie vykonávajte pri bežnej izbovej teplote (15-30 ° C).2. Otvorte sáčok roztrhnutím pozdĺž zárezu a vyberte z neho testovaciu tyčinku.3. Jednou rukou uchopte guľatý koniec testovacie tyčinky. Druhou rukou odstráňte kryt z absorpčnej časti na opačnom konci.4. Držte testovaciu tyčinku tak, aby jej absorpčná časť smerovala nadol. Začnite močiť. Vložte absorpčnú časť do prúdu moču aspoň na 10 sekúnd. Nemočte mimo označenú časť. Môžete tiež zachytiť moč do čistého krytu alebo čistej a suchej nádobky a aspoň na 10 sekúnd ponorte polovicu absorpčného vankúšika do moču.5. Nasaďte kryt a čakajte, až sa objavia farebné prúžky. Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 1 minúty, avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je potrebné vyčkať 3 minúty, kým reakcia neprebehne úplne.Neodčítavajte výsledok testu po uplynutí 5 minút.6. Použitý test zlikvidujte spolu s domácim odpadom. Odpočítanie výsledkov Negatívny výsledok (nie ste tehotná):Objavil sa len jeden farebný prúžok, a to v kontrolnej oblasti. Nie je zrejmý žiadny farebný prúžok v testovacej oblasti (T). To znamená, že tehotenstvo nebolo testom potvrdené. Pozitívny výsledok (ste tehotná):V kontrolnej aj testovacej (T) oblasti sa objavili dva zreteľné farebné prúžky. Znamená to, že ste tehotná. Intenzita sfarbenia prúžku v testovacej oblasti závisí od koncentrácie hCG, ktorá sa počas tehotenstva mení. Neplatný výsledok:Ak nebol test vykonaný správnym spôsobom, neobjavil sa žiadny farebný prúžok alebo sa objavil iba prúžok v testovacej oblasti (T), nie však v kontrolnej oblasti. Zopakujte test s novou sadou. Ak je výsledok testu opakovane neplatný, kontaktujte prosím výrobcu alebo predajcu. Nezabudnite uviesť číslo šarže. Poznámka: Ak je sfarbenie prúžku v testovacej oblasti slabé, odporúčame vykonať nový test po 48 hodinách znova. Čo mám robiť, keď už poznám výsledok? Pozitívny výsledok (2 prúžky)Navštívte čo najskôr ženského lekára, ktorý by Vás mal vyšetriť a potvrdiť, že ste tehotná. Za istých okolností sa môže stať, že dostanete falošne pozitívny výsledok. Lekár Vám tiež poskytne ďalšie informácie a rady týkajúce sa Vášho tehotenstva. Pozri tiež "Obmedzenia". Negatívny výsledok (jeden prúžok)Ak sa domnievate, že ste tehotná, hoci je výsledok negatívny (napríklad kvôli vynechaniu pravidelného menštruačného krvácania), môžete test zopakovať o niekoľko dní neskôr. Ak je výsledok opäť negatívny, navštívte lekára. Pozri tiež "Obmedzenia". Obmedzenie 1. Rovnako ako u ktoréhokoľvek iného diagnostického úkonu by malo byť tehotenstvo potvrdené lekárom, ktorý vykoná potrebné klinické a laboratórne vyšetrenia.2. Príliš zriedená vzorka moču nemusí obsahovať hCG v koncentrácii dostatočnej na získanie pozitívneho výsledku. Ak napriek tomu predpokladáte, že ste tehotná, odoberte novú vzorku moču a vykonajte test znova najskôr po uplynutí 48 hodín.3. Vo veľmi skorej fáze tehotenstva môžete získať falošne negatívny výsledok testu, pretože koncentrácia hCG vo vzorke moču je príliš nízka. V takomto prípade odoberte novú vzorku moču a vykonajte test znova najskôr po uplynutí 48 hodín.4. Zvýšenie hladiny hCG môžu okrem tehotenstva spôsobiť aj niektoré ochorenia. Ak lekár tieto ochorenia nevylúčil, nemôže byť zistená prítomnosť hCG vo vzorke moču (pozitívny výsledok testu) považovaná za potvrdenie tehotenstva.5. Pomocou tehotenského testu nemožno odlíšiť mimomaternicové tehotenstvo od tehotenstva s normálnym priebehom. Skreslený výsledok testu tiež môže byť spôsobený spontánnym potratom.6. Liečba neplodnosti založená na podávanie hCG tiež môže skresliť výsledok testu. V takom prípade výsledok konzultujte so svojím lekárom. Očakávané výsledkyU zdravých netehotných žien a u zdravých mužov sa očakáva negatívny výsledok testu. Avšak v ranom období normálne prebiehajúceho tehotenstva je hladina hCG premenlivá. Tehotenský test je schopný spoľahlivo zachytiť tehotenstvo najskôr 1 deň po prvej vynechanej menštruácii. Otázky a odpovede 1. Vadí, ak je veľký farebný rozdiel medzi kontrolnými prúžkami dvoch testov? Nie, rozdielne zafarbenie kontrolných prúžkov neovplyvňuje výsledok testu. 2. Môže sa výsledok testu odčítať po uplynutí viac ako 5 minút? Nie, výsledky je potrebné odpočítať do 5 minút. Hoci pozitívny výsledok sa nemusí zmeniť ani po niekoľkých dňoch, negatívny výsledok sa môže zmeniť na falošne pozitívny už po niekoľkých minútach od ukončenia testovania. To môže viesť k nesprávnej interpretácii výsledkov. Preto odporúčame odpočítať výsledok behom 5 minút a potom test zlikvidovať, aby sme vylúčili možnosť omylu. 3. Testovacia oblasť prúžku sa počas vykonávania testu označila do ružova a objavili sa v nej pozdĺžne pruhy. Vadí to? Nie, chemické zloženie každej vzorky moču je rôzne, rovnako tak sa líšia vlhkosť vzduchu v miestnosti, kde test vykonávate. Premenlivosť vonkajších podmienok môže viesť k vzniku pozdĺžnych pruhov alebo ružového zafarbenia. Nemá to však vplyv na výsledky testu. Ak sa kontrolný prúžok sfarbil behom 5 minút, test prebehol správne

  3,25 € -9% 3,58 €

 • DEZISAN Spray 500 ml

  DEZISAN Spray 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Polymérový dezinfekčný prostriedok na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, nástrojov a miest, ktoré sú ťažko dostupné. Je určený najmä pre rýchlu dezinfekciu v domácnostiach, rekreačných, kozmetických a iných verejných zariadeniach - školy, škôlky, jedálne, priemyselné podniky, ubytovne, sociálne ústavy a liečebne, potravinárstvo, úrady, upratovacie firmy a iné. Je charakteristický silným a dlhotrvajúcim antimikrobiálnym (eliminuje široké spektrum mikroorganizmov vrátane TBC), antivírusovým a protiplesňovým účinkom. Nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je nehorľavý. Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy. Jeho vlastnosti ocenia najmä rodiny s deťmi - je šetrný k ošetrovaným materiálom a nezanecháva nepríjemný zápach. Použitie: dezinfekcia a eliminácia zápachu v chladničke, práčke, umývačke, odpadkových košoch, topánkach a iných zdrojov pachov. Dezinfekcia kuchynskej linky vrátane vybavenia, odstránenie plesní a bežná dezinfekcia v kúpeľniach a na toaletách. Dezinfekcia hračiek, bielizne a iné.

  3,03 € -50% 6,00 €

 • PRENATAL rýchly ovulačný test 5 ks

  skladom 1 - 2 ks

  Jednorazový rýchly ovulačný test je založený na princípe imunochromatografie a je určený na rýchle stanovenie ľudského luteinizačného hormónu (LH) v moči. Test dáva kvalitatívny vizuálny výsledok.

  2,66 € -3% 2,75 €

 • Perla Pervin 45g 0.50 x 100m 1ks/role

  skladom 1 - 2 ks

  Pervin/Perlan bol koncom 70. rokov minulého storočia vyvinutý primárne pre použitie v zdravotníctve, preto neprekvapí, že aj dnes polovica všetkej výroby Pervin/Perlan smeruje práve do zdravotníctva. Na zdravotnícke účely sa ako ideálna, v rámci pomeru cena/kvalita, stala gramáž 45g/m2. Pervin/Perlan sa pre zdravotníctvo vyrába v klasickej verzii bez perforácie (čo je tento výrobok), ale aj vo verzii WP s nepriepustnou vrstvou poddajného laminátu, ktorý je umiestnený na rube textílie. Pervin/Perlan a Pervin/Perlan WP má atest pre priamy styk s pokožkou a má certifikát CE. Možno ho ľahko sterilizovať a potlačiť na reklamné účely špeciálnymi odolnými farbami so zdravotným atestom. Pre zdravotníctvo sa Pervin/Perlan vyrába vo veľmi širokej škále rozmerov a výrobkov. Používa sa najčastejšie ako rôzne hygienické podložky pod pacientov, utierky, uteráky, podbradníky, predložky, žinky atď. Okrem verzie s nepriepustnou úpravou sa pre zdravotníctvo vyrába aj v rolovanom prevedení. vysoká úžitková hodnota nízka cena hygienická nezávadnosť príjemný omak pevnosť a odolnosť proti oderu mimoriadna savosť (cca 10-násobok vlastnej hmotnosti) pri použití na filtráciu rýchla prietočnosť a vysoká čistota výstupného média

  21,05 €

 • FOB test na okultné krvácanie v ľudskej stolici

  skladom 1 - 2 ks

  FOB test je imunochemický test, ktorý je určený na zistenie prítomnosti krvi v stolici - na detekciu tzv. okultného (skrytého) krvácania v tráviacom trakte, ktoré môže byť spojené s mnohými ochoreniami napr. divertikulitídou, kolerektálním karcinómom, polypmi, Crohnovou chorobou a ďalšími. Test patrí do kategórie imunochromatografickej analýzy a je určený na rýchlu, jednostupňovú kvalitatívnu detekciu. Test reaguje iba na ľudský hemoglobín obsiahnutý v stolici. Jednoduché, hygienické prevedenie s bezkontaktnou manipuláciou so vzorkou. Nie sú potrebné žiadne diétové obmedzenia, výsledky testu nie sú ovplyvnené prijímaním určitých druhov potravín. hygienické prevedenie   diéta nie je nutná   vnútorná kontrola funkčnosti   výsledok do 5 minút kedykoľvek počas dňa   vysoká citlivosť 10ng / ml, presnosť> 99%

  3,85 €

 • BN Teplomer do vody rybka 33128

  skladom 1 - 2 ks

  PoužitieTeplomer do vody je praktickou pomôckou pre matky. Na výrobu boli použité úplne nezávadné materiály a farby zodpovedajúce medzinárodným normám a predpisom. Vyrobené z vysoko odolnej umelej hmoty. Klasická ortuťová stupnica je uložená nižšie, a tým je chránená proti poškodeniu. Teplotné rozsahy kalt - studený, warm - teplý. Pozor na horúcu vodu, nemožno vyvárať. Pred kúpaním Vášho bábätka dbajte na nasledujúce upozornenieTeplota vody by mala byť 36°C. Vždy premiešajte vodu pre rovnomerné rozloženie teploty vody. Ponorte teplomer do vody a približne po 2 minútach skontrolujte hodnotu teploty vody. Neodborné zaobchádzanie môže viesť k poškodeniu teplomera a následným odchýlkam pri meraní. Zle nameraná voda škodí Vášmu dieťaťu. Používajte preto teplomery.

  2,56 €

 • Test na marihuanu - THC zo slín 1ks

  Test na marihuanu - THC zo slín 1ks

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Rýchly jednostupňový kontrolný test na zistenie hladiny THC v slinách. Rozlíši koncentráciu 50 ng / mL v čase 1-24hod. Pri jednostupňovom teste hladiny THC v slinách dôjde v prípade prítomnosti THC k indikácii prítomnosti tejto látky vo vyhodnocovacom poli testovacej kazety. Každé balenie obsahuje 1 testovaciu kazetu, ktorá je na jedno použitie.

  4,05 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam