Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícka technika » Tlakomery

Tlakomery

Máte problémy s vysokým krvným tlakom? Potom by vám doma určite nemal chýbať digitálny tlakomer. Oproti ortuťovým tlakomerom sú tie digitálne oveľa presnejšie, spoľahlivejšie a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Digitálny tlakomer sa prikladá na rameno alebo na zápästie. Manžety sú na suchý zips, a tak si ich zvládnete sami nasadiť aj zložiť. Moderné tlakomery sú dokonca vybavené aj USB konektorom pre prepojenie s webovou aplikáciou. Pravidelne si tak zaznamenávate tlak a máte ho vždy pod kontrolou.

Ako vybrať digitálny tlakomer

 • Sledujte dĺžku manžety, ktorá je iná u tlakomerov na rameno a tlakomerov na zápästie. Výhodou tlakomerov na rameno je, že manžetu môžete kedykoľvek vymeniť, zatiaľ čo tlakomery na zápästie majú manžetu napevno spojenú s prístrojom.
 • Tlakomery sú napájané buď tužkovými batériami alebo sieťovým adaptérom. Je len na vás, aký typ si vyberiete.
 • Ak chce tlakomer používať viac členov rodiny, kúpte si tlakomer s delenou pamäťou. Samozrejme, sú aj tlakomery bez pamäte.

Pre domáce meranie tlaku vám odporúčame overené značky tlakomerov Omron a Tensoval.

Ako na správne meranie tlaku?

Odporúčame meranie tlaku na ramene tak, aby bola v mieste merania na rovnakej úrovni so srdcom. Výškový rozdiel totiž vždy znamená odchýlku a výsledok merania je nepresný. Meranie vykonávajte vždy dvakrát za sebou s odstupom 5 minút. Pred meraním musíte byť v pokoji.

Náš tip na zaujímavý darček: Ak sa chcete udržiavať v kondícii, okrem tlaku si môžete strážiť množstvo vydanej energie počas pohybu a podiel tuku vo vašom tele, a to s pomocou Krömer-tlakomeru. Pamäť je schopná zaznamenávať údaje až piatich ľudí, a tak sa o neho môžete doma deliť.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Produkty v kategórii

 • CEMIO Metric 806 Duo Comfort tlakomer

  CEMIO Metric 806 Duo Comfort tlakomer

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Dvojitý komfort Klinicky presné merania (zachytenie a indikácia arytmií, WHO indikátor vyhodnotenia hranice hypertenzie, priemer posledných 3 meraní a pamäť pre 4 osoby) Jednoduchá obsluha (obsluha jedným tlačidlom, obrí displej pre ľahké čítanie, automatické vypnutie prístroja a zvuková signalizácia sú samozrejmosťou). Súčasťou prístroja je ďalej Univerzálna manžeta 22 - 36 cm, vhodná aj pre silnejšiu ruku Komfortný obal pre uloženie prístroja, vhodný aj na cesty Osobná karta merania krvného tlaku ZDARMA: Sieťový adaptér Prístroj je metrologicky testovaný vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe podľa metrologických predpisov českého metrologického inštitútu.

  61,55 € -14% 71,59 €

 • OMRON Tlakomer M6 AC so sieťovým zdrojom + záruka 3 roky

  OMRON Tlakomer M6 AC so sieťovým zdrojom + záruka 3 roky

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  M6 AC prichádza s jednoducho nasaditeľnou manžetou pre obvod 22 do 42 cm (stredná a veľká) manžeta vhodnej pre takmer všetky dospelé paže. Navyše dostanete aj sieťový adaptér ako súčasť balenia, aby ste si tlak mohli merať vždy, keď to potrebujete. automatický tlakomer na pažu systém Intelli Sense - komfortné natlakovanie, minimalizuje tlak manžety počas merania ovládanie jedným tlačidlom - pre odmeranie tlaku stačí stlačiť veľké modré tlačidlo najväčší displej - zobrazuje všetky odmerané údaje súčasne univerzálna dvojitá Easy predĺžená manžeta - štandard M a veľká L v jednom kuse LED kontrola správneho nasadenia manžety - zelená OK správne, oranžová nesprávne - slabo zatiahnutá manžeta - zapnite manžetu tesnejšie a meranie opakujte - po 2 minútach LED indikátor hypertenzie - zelená tlak krvi je dobrý - pod 135/85, oranžová - vysoký tlak detekcia nepravidelných pulzov - arytmie detekcia pohybu tela počas merania upozornenie na nebezpečnú rannú hypertenziu - týždenné priemery (2 mesiace spätne), rozdelené na ranné a večerné hodnoty-zvýšené ranné priemery sú vážnym faktorom kardiovaskulárneho rizika pamäť 2x100 nameraných hodnôt s dátumom a časom, meranie aj bez uloženia do pamäte priemerný výsledok z posledných troch meraní výdrž batérií - 1000 meraní detská manžeta ako voliteľné príslušenstvo sieťový zdroj v balení cestovné puzdro klinicky overená presnosť Sada zahŕňa - Easy manžeta (pre obvod paže 22 - 42 cm), cestovné puzdro, 4xbatérie AA, sieťový zdroj OMRON, návod, záručný list, darčekové balenie.

  68,70 € -16% 81,50 €

 • TONOMETER AUT COMF.TEN L+CESNAK30TB

  skladom 1 - 2 ks

  Moderní plně automatický digitální tonometr pro měření krevního tlaku na paži. Plně automatické přístroje pro měření krevního tlaku, klinicky prověřené pro přesné a spolehlivé hodnoty měření systemem Fuzzy Logic.   Technické parametry a funkce Metoda měření - oscilometrická  Rozsah záznamu - 0-300 mmHg Rozsah měření - systola (SYS): 30, 280 mmHg, diastola (DIA): 30-280 mmHg, pulz 40-200/min Technická měření - tlak v manžetě +/- 3 mmHg, pulz +/- 5 % naměřené hodnoty Klinická přesnost měření - dle norem EN1060 část 3 Hodnota tlaku při napumpování - cca 190 mmHg Automatické vypnutí - 3 min po ukončení měření Obvod manžety - normální manžeta 32 - 42 cm Odpouštěcí ventil - elektronicky regulovaný a pulzem řízený ventil Rozsah paměti - 30 hodnot měření a jejich průměr Provozní podmínky - okolní teplota +10°C až + 40°C, relativní vlhkost 15 - 85 % Skladovací/přepravní podmínky - okolní teplota -20°C až + 50°C, relativní vlhkost 15 - 90 % Paměť pro 30 měření. Součástí jsou baterie s prodlouženou životností (možnost objednat síťový adaptér).

  60,04 € -1% 60,50 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou M

  skladom 1 - 2 ks

  Moderný plne automatický digitálny tlakomer na meranie krvného tlaku na paži. Plne automatické prístroje na meranie krvného tlaku, klinicky preverené pre presné a spoľahlivé hodnoty merania systemom Fuzzy Logic. Technické parametre a funkcie Dokáže zmerať krvný tlak aj pri miernej srdcovej arytmii a upozorní na ňu ikonkou na displeji. Metóda merania - systolický a diastolický krvný tlak i srdcovú frekvenciu, vrátane výpočtu priemerných hodnôt. Rozsah záznamu - 0-300 mmHg Rozsah merania - systola (SYS): 60, 280 mmHg, diastola (DIA): 30-280 mmHg, pulz 40-200 / min Technická merania - tlak v manžete +/- 3 mmHg, pulz +/- 5% nameranej hodnoty Klinická presnosť merania - podľa noriem EN1060 časť 3 Hodnota tlaku pri napumpovanie - cca 190 mmHg Automatické vypnutie - 3 min po ukončení merania Obvod manžety - normálna manžeta 22 - 32 cm Odpúšťací ventil - elektronicky regulovaný a pulzom riadený ventil Rozsah pamäte - 60 hodnôt merania a ich priemer pro 2 uživateĺov Prevádzkové podmienky - teplota okolia + 10 ° C až + 40 ° C, relatívna vlhkosť 15 - 85% Skladovacie / prepravné podmienky - teplota okolia -20 ° C do + 50 ° C, relatívna vlhkosť 15 - 90% Kapacita batérií až 1500 meraní Záruka 3 roky Pamäť pre 60 meraní. Súčasťou sú batérie s predĺženou životnosťou (možnosť objednať sieťový adaptér).

  56,37 € -13% 64,61 €

 • DIGITAL.TLAKOMER TENSOVAL COMFORT FAMILY 2 MANŽETY

  skladom 1 - 2 ks

  Pažní tlakoměr Tensoval comfort díky technologii Fuzzy Logic měří tlak i lidem s mírným nepravidelným srdečním rytmem. V případě, že máte slabou srdeční arytmii, během měření se na displeji objeví ikonka s upozorněním. U silnější arytmie tlakoměr zobrazí chybu měření (ERROR). Výhody Dokáže odhalit a měří i v případě mírné srdeční arytmie Vypočte průměrnou hodnotu až z 60 naměřených hodnot Jednoduché ovládání Přehledný a velký displej Ovládání jedním dotykem Plochá manžeta ve velikostech M (22-32 cm) a L (32-42 cm)

  60,34 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér

  TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Ramenný tlakomer Tensoval comfort vďaka technológii Fuzzy Logic meria tlak aj ľuďom s miernym nepravidelným srdcovým rytmom. V prípade, že máte slabú srdcovú arytmiu, počas merania sa na displeji objaví ikonka s upozornením. U silnejšej arytmie tlakomer zobrazí chybu merania (ERROR). Výhody cenovo výhodné balenie so sieťovým adaptérom ramenný tlakomer pre presné a spoľahlivé meranie veľký prehľadný displej jednoduché ovládanie jedným dotykom pamäť pre 2 x 30 meraní výpočet priemeru všetkých nameraných hodnôt šírka manžety 32-42 cm Presnosť tlakomeru Tensoval comfort bola overená týmito nezávislými inštitúciami: ANSI / AAMI (Združenie pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov, USA) Nemecká liga pre hypertenziu (pečať "Známka kvality")

  62,28 € -32% 90,95 €

 • LARGE PLOCHÁ MANŽETA K DIGITAL. TLAKOMER TENSOVAL DUO CONT.

  LARGE PLOCHÁ MANŽETA K DIGITAL. TLAKOMER TENSOVAL DUO CONT.

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Technické parametry Dvojnásobně přesné měření krevního tlaku díky technologii Duo Sensor. Obvzlášť vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem a různými druhy poruch srdečního rytmu. Klinicky ověřeno a doporučeno nezávislými institucemi (Britská společnost pro hypertenzi, Evropská společnost pro hypertenzi, americké Sdružení pro zdokonalování lékařských přístrojů (ANSI/AAMI)). Nová a pohodlná manžeta s ergonomicky tvarovanou přípojkou pro snadnou manipulaci. Možnost výběru manžety pro obvod paže 22-32cm nebo 32-42cm. Režim návštěvy - hodnoty krevního tlaku 3. osoby neovlivní výsledky uložené do paměti. Součástí jsou baterie s prodlouženou životností (> 1300 měření).

  17,04 €

 • OMRON Manžeta predĺžená mäkká - pre obvod paže 22 -42 cm

  skladom 1 - 2 ks

  Predĺžená manžeta CW pre normálnu aj silnú pažu, obvod paže 22-42cm.

  25,57 €

 • OMRON Tlakomer M6 comfort + adaptér

  OMRON Tlakomer M6 comfort + adaptér

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  automatický tlakomer na pažusystém Intelli Sense - komfortné natlakovanie, minimalizuje tlak manžety počas meraniaDual check system - zabezpečuje presnosť merania dvojitou kontrolouovládanie jedným tlačidlom - pre odmeranie tlaku stačí stlačiť veľké modré tlačidlonajväčší displej na trhu - zobrazuje všetky odmerané údaje súčasnekontrola správneho nasadenia manžetyindikátor hypertenziedetekcia nepravidelných pulzov - arytmiedetekcia pohybu tela počas meraniapamäť 90-tich nameraných hodnôt s dátumom a časompriemerný výsledok z posledných troch meranívýdrž batérií - 1500 meranínajtichší plnoautomatický tlakomer na trhudetská manžeta alebo extra veľká manžeta ako voliteľné príslušenstvomožnosť pripojenia sieťového adaptérucestovné puzdroklinicky overená presnosť (atest IP, BHS A/A) Balenie: prístroj, manžeta CM (pre obvod paže 22 - 32 cm), cestovné puzdro, 4xbatérie AA, návod, záručný list, + sieťový zdroj

  77,00 €

 • Tensoval digitálny tlakomer Duo Control II M + adaptér

  skladom do 24 hodín

  PoužitieDvojnásobne presné meranie krvného tlaku vďaka úplne novej kombinácii Korotkovovej metódy (metóda, ktorú používajú na meranie tlaku lékari) a oscilometrickej metódy (metóda, ktorú používajú všetky doterajšie digitálne tlakomery).Obvzlášť spoľahlivé meranie krvného tlaku pre osoby s vysokým krvným tlakom a rôznymi druhmi porúch srdcového rytmu.Klinicky overené a doporučené nezávislými inštitúciami (Britská spoločnosť pre hypertenziu, Európska spoločnosť pre hypertenziu, Americké Združenie pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov (ANSI / AAMI).Nová a pohodlná manžeta s ergonomicky tvarovanou prípojkou pre ľahkú manipuláciu pre obvod paže 22-32 cm. FaktySúčasti sú batérie s predĺženou životnosťou (> 1300 meraní)Ukladanie 2 x 30 posledných nameraných hodnôt do pamäte s možnosťou rýchleho vyhľadávania.Počítanie priemernej hodnoty až z 30 nameraných hodnôt.Režim návštevy - hodnoty krvného tlaku 3. osoby neovplyvnia výsledky uložené do pamäte.Najjednoduchšia možná obsluha vďaka veľkému displeju a prehľadnému ovládaniu.Rýchle meranie s individuálnou synchronizáciou tepu.3 roky predĺženej záruky.

  84,67 €

 • Tensoval digitálny tlakomer Duo Control II s manžetou

  skladom do 24 hodín

  Vlastnosti Záruka 5 rokov. Duo Sensor Technology (Generácia II). Comfort Air Technology. Detekcia nepravidelného srdečného rytmu. Unikátna (vylepšená) manžeta. Ukladanie ranných a večerných hodnot merania a priemeru za 7 dní (EHS). Zvýšená kapacita pamäti: 2x60 a režim návštevy. Symbol počúvacej a oscilometrickej technológie na displeji. LCD displej: o 25% väčší + nové ikony a funkcie. Väčšie tlačítka. Väčšia hlasitosť signálu pri skončení merania. Zjednodušené zadávanie dátumu a času. Adaptér nie je súčasťou.

  80,06 €

 • TONOMETER AUT COMFORT TENSOVAL L + ADAPTÉR

  skladom do 24 hodín

  Moderný plne automatický digitálny tonometer pre meranie krvného tlaku na paži. Pamäť pre 30 meraní. Súčasťou sú batérie s predĺženou životnosťou (možnosť objednať sieťový adaptér). Tensoval Plne automatické prístroje na meranie krvného tlaku, klinicky preverené pre presné a spoľahlivé hodnoty merania systemom Fuzzy Logic. 3 roky predĺženej záruky. Metóda merania: oscilometrická Rozsah záznamu: 0-300 mmHg Rozsah merania: - systola (SYS): 30 -; 280 mmHg - diastola (DIA): 30-280 mmHg - pulz: 40-200/min Technická merania : - tlak v manžete: + / - 3 mmHg - pulz: + / - 5% namerané hodnoty Klinická presnosť merania: podľa noriem EN1060 časť 3 Elektrický pohon: 4 batérie 1,5 V alkali-mangán Micro (AAA/LR03) alebo sieťový adaptér HARTMANN Kapacita batérií: TENSOVAL COMFORT> 1500 meraní TENSOVAL COMFORT LARGE> 1000 meraní pri použití batérií Energizer hodnota tlaku pri napumpovanie:cca 190 mmHg Automatické vypnutie: 3 min po ukončení merania Obvod manžety: manžeta L 32-42 cm Odpúšťací ventil: elektronicky regulovaný a pulzom riadený ventil Rozsah pamäte: 30 hodnôt merania a ich priemer Prevádzkové podmienky: - teplota okolia +10 ° C až + 40 ° C - relatívna vlhkosť 15-85% Skladovacie / prepravné podmienky: - teplota okolia -20 ° C až +50 ° C - relatívna vlhkosť 15-90% Číslo série: v priehradke na batérie

  62,28 € -3% 64,30 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam