Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícka technika » Tlakomery

Tlakomery

Máte problémy s vysokým krvným tlakom? Potom by vám doma určite nemal chýbať digitálny tlakomer. Oproti ortuťovým tlakomerom sú tie digitálne oveľa presnejšie, spoľahlivejšie a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Digitálny tlakomer sa prikladá na rameno alebo na zápästie. Manžety sú na suchý zips, a tak si ich zvládnete sami nasadiť aj zložiť. Moderné tlakomery sú dokonca vybavené aj USB konektorom pre prepojenie s webovou aplikáciou. Pravidelne si tak zaznamenávate tlak a máte ho vždy pod kontrolou.

Ako vybrať digitálny tlakomer

 • Sledujte dĺžku manžety, ktorá je iná u tlakomerov na rameno a tlakomerov na zápästie. Výhodou tlakomerov na rameno je, že manžetu môžete kedykoľvek vymeniť, zatiaľ čo tlakomery na zápästie majú manžetu napevno spojenú s prístrojom.
 • Tlakomery sú napájané buď tužkovými batériami alebo sieťovým adaptérom. Je len na vás, aký typ si vyberiete.
 • Ak chce tlakomer používať viac členov rodiny, kúpte si tlakomer s delenou pamäťou. Samozrejme, sú aj tlakomery bez pamäte.

Pre domáce meranie tlaku vám odporúčame overené značky tlakomerov Omron a Tensoval.

Ako na správne meranie tlaku?

Odporúčame meranie tlaku na ramene tak, aby bola v mieste merania na rovnakej úrovni so srdcom. Výškový rozdiel totiž vždy znamená odchýlku a výsledok merania je nepresný. Meranie vykonávajte vždy dvakrát za sebou s odstupom 5 minút. Pred meraním musíte byť v pokoji.

Náš tip na zaujímavý darček: Ak sa chcete udržiavať v kondícii, okrem tlaku si môžete strážiť množstvo vydanej energie počas pohybu a podiel tuku vo vašom tele, a to s pomocou Krömer-tlakomeru. Pamäť je schopná zaznamenávať údaje až piatich ľudí, a tak sa o neho môžete doma deliť.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

 • CEMIO Metric 806 Duo Comfort tlakomer

  skladom > 5 ks

  Dvojitý komfort Klinicky presné merania (zachytenie a indikácia arytmií, WHO indikátor vyhodnotenia hranice hypertenzie, priemer posledných 3 meraní a pamäť pre 4 osoby) Jednoduchá obsluha (obsluha jedným tlačidlom, obrí displej pre ľahké čítanie, automatické vypnutie prístroja a zvuková signalizácia sú samozrejmosťou). Súčasťou prístroja je ďalej Univerzálna manžeta 22 - 36 cm, vhodná aj pre silnejšiu ruku Komfortný obal pre uloženie prístroja, vhodný aj na cesty Osobná karta merania krvného tlaku ZDARMA: Sieťový adaptér Prístroj je metrologicky testovaný vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe podľa metrologických predpisov českého metrologického inštitútu.

  62,76 € -12% 71,59 €

 • TONOMETER AUT COMF.TEN L+CESNAK30TB

  skladom > 5 ks

  Moderní plně automatický digitální tonometr pro měření krevního tlaku na paži. Plně automatické přístroje pro měření krevního tlaku, klinicky prověřené pro přesné a spolehlivé hodnoty měření systemem Fuzzy Logic.   Technické parametry a funkce Metoda měření - oscilometrická  Rozsah záznamu - 0-300 mmHg Rozsah měření - systola (SYS): 30, 280 mmHg, diastola (DIA): 30-280 mmHg, pulz 40-200/min Technická měření - tlak v manžetě +/- 3 mmHg, pulz +/- 5 % naměřené hodnoty Klinická přesnost měření - dle norem EN1060 část 3 Hodnota tlaku při napumpování - cca 190 mmHg Automatické vypnutí - 3 min po ukončení měření Obvod manžety - normální manžeta 32 - 42 cm Odpouštěcí ventil - elektronicky regulovaný a pulzem řízený ventil Rozsah paměti - 30 hodnot měření a jejich průměr Provozní podmínky - okolní teplota +10°C až + 40°C, relativní vlhkost 15 - 85 % Skladovací/přepravní podmínky - okolní teplota -20°C až + 50°C, relativní vlhkost 15 - 90 % Paměť pro 30 měření. Součástí jsou baterie s prodlouženou životností (možnost objednat síťový adaptér).

  61,21 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou M

  skladom 3 - 5 ks

  Moderný plne automatický digitálny tlakomer na meranie krvného tlaku na paži. Plne automatické prístroje na meranie krvného tlaku, klinicky preverené pre presné a spoľahlivé hodnoty merania systemom Fuzzy Logic. Technické parametre a funkcie Dokáže zmerať krvný tlak aj pri miernej srdcovej arytmii a upozorní na ňu ikonkou na displeji. Metóda merania - systolický a diastolický krvný tlak i srdcovú frekvenciu, vrátane výpočtu priemerných hodnôt. Rozsah záznamu - 0-300 mmHg Rozsah merania - systola (SYS): 60, 280 mmHg, diastola (DIA): 30-280 mmHg, pulz 40-200 / min Technická merania - tlak v manžete +/- 3 mmHg, pulz +/- 5% nameranej hodnoty Klinická presnosť merania - podľa noriem EN1060 časť 3 Hodnota tlaku pri napumpovanie - cca 190 mmHg Automatické vypnutie - 3 min po ukončení merania Obvod manžety - normálna manžeta 22 - 32 cm Odpúšťací ventil - elektronicky regulovaný a pulzom riadený ventil Rozsah pamäte - 60 hodnôt merania a ich priemer pro 2 uživateĺov Prevádzkové podmienky - teplota okolia + 10 ° C až + 40 ° C, relatívna vlhkosť 15 - 85% Skladovacie / prepravné podmienky - teplota okolia -20 ° C do + 50 ° C, relatívna vlhkosť 15 - 90% Kapacita batérií až 1500 meraní Záruka 3 roky Pamäť pre 60 meraní. Súčasťou sú batérie s predĺženou životnosťou (možnosť objednať sieťový adaptér).

  57,47 € -11% 64,61 €

 • DIGITAL.TLAKOMER TENSOVAL COMFORT FAMILY 2 MANŽETY

  skladom 1 - 2 ks

  Pažní tlakoměr Tensoval comfort díky technologii Fuzzy Logic měří tlak i lidem s mírným nepravidelným srdečním rytmem. V případě, že máte slabou srdeční arytmii, během měření se na displeji objeví ikonka s upozorněním. U silnější arytmie tlakoměr zobrazí chybu měření (ERROR). Výhody Dokáže odhalit a měří i v případě mírné srdeční arytmie Vypočte průměrnou hodnotu až z 60 naměřených hodnot Jednoduché ovládání Přehledný a velký displej Ovládání jedním dotykem Plochá manžeta ve velikostech M (22-32 cm) a L (32-42 cm)

  62,03 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér

  TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Ramenný tlakomer Tensoval comfort vďaka technológii Fuzzy Logic meria tlak aj ľuďom s miernym nepravidelným srdcovým rytmom. V prípade, že máte slabú srdcovú arytmiu, počas merania sa na displeji objaví ikonka s upozornením. U silnejšej arytmie tlakomer zobrazí chybu merania (ERROR). Výhody cenovo výhodné balenie so sieťovým adaptérom ramenný tlakomer pre presné a spoľahlivé meranie veľký prehľadný displej jednoduché ovládanie jedným dotykom pamäť pre 2 x 30 meraní výpočet priemeru všetkých nameraných hodnôt šírka manžety 32-42 cm Presnosť tlakomeru Tensoval comfort bola overená týmito nezávislými inštitúciami: ANSI / AAMI (Združenie pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov, USA) Nemecká liga pre hypertenziu (pečať "Známka kvality")

  64,38 € -29% 90,95 €

 • Tensoval digitálny tlakomer Duo Control II M + adaptér

  skladom

  PoužitieDvojnásobne presné meranie krvného tlaku vďaka úplne novej kombinácii Korotkovovej metódy (metóda, ktorú používajú na meranie tlaku lékari) a oscilometrickej metódy (metóda, ktorú používajú všetky doterajšie digitálne tlakomery).Obvzlášť spoľahlivé meranie krvného tlaku pre osoby s vysokým krvným tlakom a rôznymi druhmi porúch srdcového rytmu.Klinicky overené a doporučené nezávislými inštitúciami (Britská spoločnosť pre hypertenziu, Európska spoločnosť pre hypertenziu, Americké Združenie pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov (ANSI / AAMI).Nová a pohodlná manžeta s ergonomicky tvarovanou prípojkou pre ľahkú manipuláciu pre obvod paže 22-32 cm. FaktySúčasti sú batérie s predĺženou životnosťou (> 1300 meraní)Ukladanie 2 x 30 posledných nameraných hodnôt do pamäte s možnosťou rýchleho vyhľadávania.Počítanie priemernej hodnoty až z 30 nameraných hodnôt.Režim návštevy - hodnoty krvného tlaku 3. osoby neovplyvnia výsledky uložené do pamäte.Najjednoduchšia možná obsluha vďaka veľkému displeju a prehľadnému ovládaniu.Rýchle meranie s individuálnou synchronizáciou tepu.3 roky predĺženej záruky.

  86,33 €

 • Tensoval digitálny tlakomer Duo Control II s manžetou

  skladom

  Vlastnosti Záruka 5 rokov. Duo Sensor Technology (Generácia II). Comfort Air Technology. Detekcia nepravidelného srdečného rytmu. Unikátna (vylepšená) manžeta. Ukladanie ranných a večerných hodnot merania a priemeru za 7 dní (EHS). Zvýšená kapacita pamäti: 2x60 a režim návštevy. Symbol počúvacej a oscilometrickej technológie na displeji. LCD displej: o 25% väčší + nové ikony a funkcie. Väčšie tlačítka. Väčšia hlasitosť signálu pri skončení merania. Zjednodušené zadávanie dátumu a času. Adaptér nie je súčasťou.

  81,63 €

 • TONOMETER AUT COMFORT TENSOVAL L + ADAPTÉR

  skladom

  Moderný plne automatický digitálny tonometer pre meranie krvného tlaku na paži. Pamäť pre 30 meraní. Súčasťou sú batérie s predĺženou životnosťou (možnosť objednať sieťový adaptér). Tensoval Plne automatické prístroje na meranie krvného tlaku, klinicky preverené pre presné a spoľahlivé hodnoty merania systemom Fuzzy Logic. 3 roky predĺženej záruky. Metóda merania: oscilometrická Rozsah záznamu: 0-300 mmHg Rozsah merania: - systola (SYS): 30 -; 280 mmHg - diastola (DIA): 30-280 mmHg - pulz: 40-200/min Technická merania : - tlak v manžete: + / - 3 mmHg - pulz: + / - 5% namerané hodnoty Klinická presnosť merania: podľa noriem EN1060 časť 3 Elektrický pohon: 4 batérie 1,5 V alkali-mangán Micro (AAA/LR03) alebo sieťový adaptér HARTMANN Kapacita batérií: TENSOVAL COMFORT> 1500 meraní TENSOVAL COMFORT LARGE> 1000 meraní pri použití batérií Energizer hodnota tlaku pri napumpovanie:cca 190 mmHg Automatické vypnutie: 3 min po ukončení merania Obvod manžety: manžeta L 32-42 cm Odpúšťací ventil: elektronicky regulovaný a pulzom riadený ventil Rozsah pamäte: 30 hodnôt merania a ich priemer Prevádzkové podmienky: - teplota okolia +10 ° C až + 40 ° C - relatívna vlhkosť 15-85% Skladovacie / prepravné podmienky: - teplota okolia -20 ° C až +50 ° C - relatívna vlhkosť 15-90% Číslo série: v priehradke na batérie

  63,50 € -1% 64,30 €

 • TENSOVAL Náhradní manžeta M k tlakoměru Duo Control (plochá)

  skladom

  Náhradní manžeta k tonometru Tensoval Duo Control ve velikosti M (obvod paže 22-32 cm). Technické parametry  úchytka pro správné nasezení manžety výsek pro loketní jamku proti přetáčení manžety na paži měřítko se šipkou pro správné utažení manžety technologie Comfort Air pro pohodlné a bezbolestné nafouknutí manžety Jak vybrat správnou velikost manžety? Před výběrem manžety si změřte obvod paže 3 cm nad loketní jamkou a podle něj zvolte vhodnou velikost manžety. Špatně zvolená manžeta může výsledky měření zkreslit.

  14,68 €

 • Tlakomer digitálny Tensoval Duo Control II family 2 manžety M + L

  skladom

  Použitie Unikátny tlakomer na trhu, ktorý vďaka technológii Duo Sensor umožňuje dvojnásobne presné meranie krvného tlaku. Tensoval duo control je obzvlášť vhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom a rôznymi druhmi porúch srdcového rytmu. Technológia Duo Sensor je ideálnou kombináciou veľmi presnej Korotkovovej (posluchovej) metódy krvného tlaku a oscilometrickej metódy merania krvného tlaku. Nová a pohodlná manžeta s ergonomicky tvarovanou prípojkou pre ľahkú manipuláciu. Režim návštevy - hodnoty krvného tlaku 3. osoby neovplyvnia výsledky uložené do pamäte. Súčasťou sú batérie s predĺženou životnosťou (> 1300 meraní). Manžeta pre obvod paže22-32cm + manžeta32-42cm zdarma. Výhody merača krvného tlaku Tensoval duo control klinicky overená presnosť merania, ramenný tlakomer pre rovnako presné meranie ako u lekára, veľký prehľadný displej jednoduché ovládanie jedným dotykom vhodné aj pre osoby s poruchami srdcového rytmu pamäť pre 2 x 30 meraní, výpočet priemeru všetkých nameraných hodnôt voliteľná šírka manžety (22-32 cm alebo 32-42 cm). Vďaka technológii Duo Sensor dosahuje tlakomer Tensoval duo control maximálnej presnosti, čo ho radí na samotný vrchol digitálnych tlakomerov. Jedná sa o spojenie dvoch profesionálnych metód merania- oscilometrickej a posluchovej, a preto je meranie zvlášť vhodné aj pre osoby s vysokým krvným tlakom a poruchami srdcového rytmu. FaktyKorotkovova (posluchová) metóda vedie k presným výsledkom meraním krvného tlaku a lekári preto používajú iba túto metódu. Posluchová metóda je vhodná aj pre pacientov trpiacich arytmiami. Táto metóda spočíva v počúvaní tzv. Korotkovových oziev, ktoré lekár počúva fonendoskopom - lekár natlakuje manžetu, pod ktorú umiestnil fonendoskop. V tomto okamihu krv neprechádza tepnou. V okamihu vypúšťania manžety, dochádza k opätovnému prúdeniu krvi, čo sa prejavuje počuteľnými ozvami. Prvý počuteľná ozva zodpovedá hodnote systolického tlaku, posledná počuteľná ozva potom hodnote diastolického tlaku (tie lekár určí na základe výšky ortuťového stĺpca pri počúvaní oziev). Oscilometrická metóda je metóda, na ktorej sú založené všetky digitálne tlakomery na trhu (s výnimkou digitálneho tonometra Tensoval duo control). Pri oscilometrickej metóde merania krvného tlaku je opäť manžeta natlakovaná na určitú hodnotu, tým dôjde k stlačeniu tepny, ktorou neprechádza krv. V okamihu vypúšťania manžety, dôjde k povoľovanie tlaku na tepnu, čo má za následok rozkmitanie tepny (oscilácie). Tieto oscilácie sú detekované mikročipemv tonometra. Na základe určitého algoritmu je detekovaná najvyššia pulzová vlna a je nepriamo určená hodnota systolického a diastolického tlaku. Oscilometrická metóda merania krvného tlaku je veľmi pohodlná, jednoduchá a tým pádom aj veľmi vhodná na domáce samomeranie krvného tlaku. Jej nevýhodou je, že nie je vhodná pre osoby trpiace arytmiami. Pri miernej arytmie sú tlakomery, používajúce túto metódu, schopné zobraziť spoľahlivý výsledok. U vážnych arytmií však táto metóda zlyháva - tlakomer buď zobrazí nepresnú hodnotu alebo sa na displeji zobrazí ERROR. Na rozdiel od oscilometrickej metódy, je Korotkovova (posluchová metóda) veľmi presná, vhodná aj pre osoby s arytmiami, ale nie je možné ju využívať pre domáce samomeranie. Technológia duo Sensor spojila Korotkovovu (posluchovú) metódu a oscilometrickú metódu do jedného digitálneho tonometra. Meranie krvného útlaku oscilometrickou metódou je upresnené výsledkami Korotkovovej metódy a potom vyhodnotené. Ak sú výsledky Korotkovovej metódy vo vopred definovanom rozsahu merania oscilometrickej metódy, zobrazia sa iba zmerané výsledky podľa Korotkovovej metódy. V prípade slabých či chýbajúcich Korotkovových zvukov technológia Duo Sensor automaticky prepne displej na oscilometrickú metódu merania krvného tlaku. Tento postup vedie k najlepším možným výsledkom v prípade vysokého krvného tlaku a rôzných typov porúch srdcového rytmu. Tensoval duo control zodpovedá vysokým požiadavkám na presnosť meraní podľa protokolov Britskej spoločnosťou pre hypertenziu, Európskej spoločnosti pre hypertenziu a Amerického združenia pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov (ANSI / AAMI). PoznámkaKlinicky overené a doporučené nezávislými inštitúciami (Britská spoločnosť pre hypertenziu, Európska spoločnosť pre hypertenziu, americké Združenie pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov (ANSI / AAMI).

  85,64 €

 • Tonometr M2 Basic

  skladom

  Skvělé vlastnosti tonometru disponuje velkým displejem, snadným ovládáním pomocí jediného tlačítka funkcí Intellisense, která zajišťuje uživateli pohodlné měření, neboť manžeta se nafoukne jen tolik, kolik je potřeba a tím se doba měření podstatně zkrátí. Součástí balení je EASY manžeta o obvodu 22-32 cm a tužkové baterie. Na přístroj se vztahuje prodloužená 3-letá záruka. Další specifika výrobku Tonometr pro měření na paži Velký, přehledný, 3.řádkový displej Rychlé a přesné měření díky technologii Intellisense Snadné ovládání pomocí jednoho tlačítka Poslední paměť měření Technické údaje Životnost nových alkalických baterií je cca 1000 měření Rozsah měření krevního tlaku: 0-299 mmHg, rozsah pulsu: 40-180/min. Přesnost měření krevního tlaku: : ± 3 mmHg, Puls: ± 5% naměřené hodnoty Hmotnost přístroje: 250 g bez baterií, hmotnost manžety: 130 g Rozměr přístroje: 103 x 80 x 129 mm CE 0197. Klasifikace dle evropské směrnice pro zdravotnické prostředky 93/42/EEC – třída IIa Balení obsahuje Přístroj (hlavní jednotka) Easy manžeta (obvod paže 22-32 cm) 4 alkalické baterie typu AA Záznamník krevního tlaku Cestovní pouzdro Návod k obsluze v českém jazyce Záruční list

  34,58 €

 • Tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 58

  skladom 1 - 2 ks

  Přístroj umožňuje rychlé a snadné měření tlaku, ukládání naměřených hodnot a zobrazení jejich průběhu a průměru. Pokud se vyskytnou poruchy srdečního rytmu, přístroj vydá výstrahu. Naměřené hodnoty jsou odstupňovány podle směrnic WHO a graficky vyhodnoceny. tlakoměr / pulsoměr na paži XXL dotykový inverzní displej výpočet průměru extra velká čísla 2 x 60 pamětí WHO klasifikace / detekce arytmie manžeta 22 – 30 cm datum a čas / automatické vypínání signalizace chyby kontrolka baterie pouzdro baterie AA (v balení) možnost připojení k PC (volitelné příslušenství) síťový adaptér (volitelné příslušenství) LÉKAŘSKÝ VÝROBEK (10% DPH) Přístroj pro měření tlaku může být napájen bateriemi nebo síťovým přístrojem. Mějte na paměti, že data lze ukládat jen když je přístroj pro měření tlaku napájen. Při vybití baterií nebo odpojení síťového přístroje ze sítě se z přístroje pro měření tlaku vymaže datum a čas.

  64,39 €

 • TENSOVAL Náhradná manžeta L k tlakomeru Comfort (tvarovaná)

  TENSOVAL Náhradná manžeta L k tlakomeru Comfort (tvarovaná)

  Akcia

  skladom

  Náhradná tvarovaná manžeta k tlakomeru Tensoval® comfort. Spodná časť manžety, je špeciálne tvarovaná podľa paže, aby sa manžeta lepšie a správne nasadzovala. Dostupná vo veľkosti M (obvod paže 22-32 cm) a L (32-42 cm). Ako vybrať správnu veľkosť manžety? Pred výberom manžety si zmerajte obvod paže a 3 cm nad lakťovou jamkou podľa neho vyberte vhodnú veľkosť manžety. Zle zvolená manžeta môže výsledky merania skresliť.

  14,56 € -24% 19,20 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort Classic s univerzálnou manžetou

  skladom

  Tensoval comfort classic je spoľahlivý ramenný tonometer. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú ideálny pomer cena/výkon. Jednoduché ovládanie Prehľadný a veľký displej. Ovládanie jedným dotykom. Univerzálna manžeta pre obvod ramena 22–42 cm. Pamäť pre jedného používateľa Tlakomer ukladá až 60 nameraných hodnôt, z ktorých tiež vypočíta celkovú priemernú hodnotu krvného tlaku. Až 1 000 meraní na jedny batérie Tlakomer nemožno pripojiť na sieťový adaptér a nemá žiadne doplnkové príslušenstvo. Všetky parametre prehľadne Typ tlakomera - Automatický digitálny ramenný tlakomer Ako meria - Oscilometrické meranie Výhody - Vypočíta priemernú hodnotu až zo 60 nameraných hodnôt. Po 3 minútach nečinnosti sa automaticky vypne. Ovládanie - Prehľadný a veľký displej. Veľmi jednoduché ovládanie jedným dotykom. Univerzálna manžeta pre obvod ramena 22–42 cm Pamäť a výdrž batérie - Ukladá merania pre jedného používateľa. Kapacita pamäti je 60 hodnôt. Kapacita batérií je 1 000 meraní. Záruka a servis - Záruka 3 roky.

  45,16 € -7% 48,52 €

 • TENSOVAL Digitálny tonometer Comfort

  skladom

  Veľmi spoľahlivý a rýchly tlakomer. Meria systolický a diastolický krvný tlak aj tepovú frekvenciu. Vďaka veľkému displeju a tlačidlám sa ľahko ovláda. V pamäti ľahko uchová namerané údaje pre 2 užívateľov. Počíta priemernú hodnotu až z 30 nameraných údajov. Má veľkú kapacitu pamäte. Možno uložiť 2x 30 meraní. Kapacita batériu vystačí na 1 500 meraní (Tensoval comfort s manžetou pre obvod paže 22-32cm) alebo 1 000 meraní (Tensoval comfort s manžetou pre obvod paže 32-42cm). Na tento tlakomer poskytujeme záruku 3 roky.

  75,41 € -3% 77,65 €

 • Tensoval digitálny tlakomer Duo Control II s manžetou

  skladom

  Záruka 5 rokov Duo Sensor Technology® (Generácia II) Comfort Air Technology® Detekcia nepravidelného srdečného rytmu Unikátna (vylepšená) manžeta Ukladanie ranných a večerných hodnôt merania a priemeru za 7 dní (EHS) Zvýšená kapacita pamäti: 2x60 a režim návštevy Symbol posluchovej a oscilometrickej technológie na displeji LCD displej: o 25% väčší + nové ikony a funkcie Väčšie tlačítka Väčšia hlasitosť signálu pri skončení merania Zjednodušené zadávanie dátumu a času Rozšírenie sortimentu manžiet: detská manžeta

  80,98 €

 • LARGE PLOCHÁ MANŽETA K DIGITAL. TLAKOMER TENSOVAL DUO CONT.

  LARGE PLOCHÁ MANŽETA K DIGITAL. TLAKOMER TENSOVAL DUO CONT.

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Technické parametry Dvojnásobně přesné měření krevního tlaku díky technologii Duo Sensor. Obvzlášť vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem a různými druhy poruch srdečního rytmu. Klinicky ověřeno a doporučeno nezávislými institucemi (Britská společnost pro hypertenzi, Evropská společnost pro hypertenzi, americké Sdružení pro zdokonalování lékařských přístrojů (ANSI/AAMI)). Nová a pohodlná manžeta s ergonomicky tvarovanou přípojkou pro snadnou manipulaci. Možnost výběru manžety pro obvod paže 22-32cm nebo 32-42cm. Režim návštěvy - hodnoty krevního tlaku 3. osoby neovlivní výsledky uložené do paměti. Součástí jsou baterie s prodlouženou životností (> 1300 měření).

  17,04 €

 • Tonometr M2 s easy manžetou

  skladom 1 - 2 ks

  Výhody tohoto tonometru Disponuje velkým displejem, snadným ovládáním pomocí jednoho tlačítka, funkcí Intellisense, která zajišťuje uživateli pohodlné měření, neboť manžeta se nafoukne jen tolik,kolik je potřeba a tím se doba měření podstatně zkrátí. Součástí balení je Easy manžeta o obvodu 22-32 cm a tužkové baterie. Na přístroj je poskytuje prodloužená 3-letá záruka. Další vlastnosti výrobku Tonometr pro měření na paži Velký, přehledný, 3.řádkový displej Rychlé a přesné měření díky technologii Intellisense Snadné ovládání pomocí jednoho tlačítka Zachycení arytmie (nepravidelného pulsu) Přístroj umožňuje uložit až 30 měření do paměti (bez data a času) Kontrola utažení manžety Technické údaje Životnost nových alkalických baterií je cca 1000 měření Rozsah měření krevního tlaku: 0-299 mmHg, rozsah pulsu: 40-180/min. Přesnost měření krevního tlaku: : ± 3 mmHg, Puls: ± 5% naměřené hodnoty Hmotnost přístroje: 250 g bez baterií, hmotnost manžety: 130 g Rozměr přístroje: 103 x 80 x 129 mm CE 0197. Klasifikace dle evropské směrnice pro zdravotnické prostředky 93/42/EEC – třída IIa Balení obsahuje Přístroj (hlavní jednotka) Easy manžeta (obvod paže 22-32 cm) 4 alkalické baterie typu AA Cestovní pouzdro Záznamník krevního tlaku Návod k obsluze v českém jazyce Záruční list

  39,82 €

 • OMRON Manžeta predĺžená mäkká - pre obvod paže 22 -42 cm

  skladom 1 - 2 ks

  Predĺžená manžeta CW pre normálnu aj silnú pažu, obvod paže 22-42cm.

  26,07 €

 • OMRON Tonometr digitální RS2 na zápěstí

  skladom 1 - 2 ks

  Tonometr zápěsťový RS2 Tonometr Omron RS2 je automatický přístroj na měření krevního tlaku a pulsu na zápěstí. Má extra velký, přehledný, 3.řádkový displej. Baterie mají životnost až na 300 měření. Přístroj disponuje funkcí zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls), technologií Intellisense a má paměť pro 30 naměřených hodnot. Na tonometr se poskytuje prodloužená 3-letá záruka. Popis produktu: Extra velký, přehledný a čitelný 3.řádkový displej. Technologií Intellisense - Kontrola dvojího měření, a to při nafukování a vyfukování manžety, čímž je zajištěno velmi přesné a spolehlivé měření. Přístroj nafoukne manžetu jen tolik, kolik je potřeba a tak je měření navíc příjemné a rychlé. Paměť až pro 30 naměřených hodnot (včetně data a času). Přesnost klinicky ověřena. Kontrola správného utažení manžety. Vyhodnocení překročení hranice hypertenze (již nemusíte změřené hodnoty porovnávat s doporučenými, jednoduše si vše přečtete na displeji). Funkce zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls). Prodloužená záruka 3 roky.  Technické údaje: Životnost nových alkalických baterií cca 300 měření. Rozsah měření: Krevní tlak 0–299 mmHg, Puls 40–180/min. Přesnost měření: Krevní tlak +/- 3 mmHg, Puls +/- 5 % naměřené hodnoty. Hmotnost: přístroje bez baterií cca 101 g. Rozměr přístroje: cca 78 (Š) x 60 (V) x 21 mm (H) -bez manžety. CE 0197. Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC – třída II A. Balení obsahuje: Přístroj. Manžetu (pro obvod zápěstí 13,5–21,5 cm) – součástí přístroje. Alkalické baterie typu AAA, 2ks. Cestovní pouzdro. Kompletní CZ návod. Záruční list.

  40,85 €

 • BEURER Tlakoměr/pulsoměr na zápěstí BC 32

  skladom do 24 hodín

  Tlakoměr/pulsoměr BC 32 na zápěstí o velikosti 13,5 - 19,5 cm. Součástí výrobku je velký čitelný LCD displej, kontrolka baterie a funkce signalizace chyby. Přístroj má funkci počítání průměrů za 7 dnů (ranní, večerní) a 60 pamětí na naměřené hodnoty pro 2 různé uživatele. Provoz je na baterie AAA, které jsou součástí balení. tlakoměr / pulsoměr na zápěstí WHO klasifikace detekce arytmie počítání průměrů za 7 dnů (ranní, večerní) 2 x 60 pamětí na zápěstí 13,5 - 19,5 cm signalizace chyby čas a datum čitelný LCD displej kontrolka baterie baterie AAA (součástí balení) LÉKAŘSKÝ VÝROBEK (10% DPH) Od počátku se Beurer řídí zásadou: dlouhodobý úspěch může být zajištěn pouze prostřednictvím inovací a neochvějné snaze o vytvoření nových výrobků ve svém oboru. Na základě dlouhodobých investic do výzkumu a rozvoje ve své této oblasti v kombinaci s analýzou vývoje cílového trhu je Beurer se svým portfoliem komplexním výrobcem zdravotních výrobků a well-being.

  33,99 €

 • OMRON Tlakomer M6 comfort + adaptér

  OMRON Tlakomer M6 comfort + adaptér

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  automatický tlakomer na pažusystém Intelli Sense - komfortné natlakovanie, minimalizuje tlak manžety počas meraniaDual check system - zabezpečuje presnosť merania dvojitou kontrolouovládanie jedným tlačidlom - pre odmeranie tlaku stačí stlačiť veľké modré tlačidlonajväčší displej na trhu - zobrazuje všetky odmerané údaje súčasnekontrola správneho nasadenia manžetyindikátor hypertenziedetekcia nepravidelných pulzov - arytmiedetekcia pohybu tela počas meraniapamäť 90-tich nameraných hodnôt s dátumom a časompriemerný výsledok z posledných troch meranívýdrž batérií - 1500 meranínajtichší plnoautomatický tlakomer na trhudetská manžeta alebo extra veľká manžeta ako voliteľné príslušenstvomožnosť pripojenia sieťového adaptérucestovné puzdroklinicky overená presnosť (atest IP, BHS A/A) Balenie: prístroj, manžeta CM (pre obvod paže 22 - 32 cm), cestovné puzdro, 4xbatérie AA, návod, záručný list, + sieťový zdroj

  77,00 €

 • Tonometr M400 s barevným indikátorem

  skladom 1 - 2 ks

  Tonometr OMRON M400 (model 2014) je nástupcem oblíbeného pažního tlakoměru M400. Tlakoměr s velkým, přehledným a čitelným displejem je obohacen o nové funkce (barevný indikátor hypertenze, barevný indikátor utažení manžety), je vybavený univerzální prodlouženou EASY manžetou (jedna manžeta pro normální i silnou paži). Skvělé vlastnosti přístroje přístroj vyhodnocuje arytmii disponuje dělenou pamětí pro 2 osoby (2x60 pamětí) využívá jedinečné technologie Intellisense. Na tonometr se vztahuje prodloužená záruka 3 roky. Další specifika přístroje Přístroj je určen pro měření na paži. Velký, přehledný a čitelný 3. řádkový displej. Technologie Intellisence* – rychlé a přesné měření. Barevný indikátor utažení manžety (LED ikona pod displejem) – upozorňuje na nevhodné (nedostatečné) utažení manžety. Zelená=OK, výsledky jsou spolehlivé. Nepodsvíceno=špatně utažená/nasazená manžeta (nutno dotáhnout či správně umístit manžetu a měření opakovat). Barevný indikátor hypertenze pro snadné vyhodnocení (LED indikátor vedle displeje) – Nepodsvíceno=OK. Oranžová=některá z naměřených hodnot je vyšší než doporučené hodnoty „optimálního“ krevního tlaku pro domácí měření (135/85 mmHg). Kontrola správného utažení manžety (ikona na displeji) – je-li zobrazen symbol OK, výsledky jsou spolehlivé. Grafické znázornění výše tlaku. Zachycení a zobrazení arytmie (nepravidelného pulsu). Indikátor upozorňující na nevhodný pohyb při měření – budete-li se během měření hýbat, zobrazí se tento indikátor. Nutno opakovat měření. Dělená paměť pro 2 osoby (2x60 pamětí vč. datumu a času)+ režim HOST. Výpočet průměrné hodnoty systolického a diastolického tlaku z posledních 3 měření. Klinicky ověřeno. Prodloužená záruka 3 roky. Technické údaje Rozsah měření: Krevní tlak: 0 mmHg – 299 mmHg, Puls: 40/min. – 180/min. Přesnost měření: Krevní tlak: ± 3 mmHg, Puls: ± 5% naměřené hodnoty. Nové alkalické baterie vydrží přibližně 1000 měření. Hmotnost hlavního přístroje cca 300 g bez baterií, hmotnost manžety cca 170 g. Vnější rozměry (D x Š x V): 141 mm x 107 mm x 79 mm. CE 0197. Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav. prostředky 93/42/EEC - třída II A. Balení obsahuje Přístroj (hlavní jednotka). Prodloužená EASY manžeta (obvod paže 22-42 cm) – snadno se nasazuje a odstraňuje chybnou volbu manžet (jedna manžeta pro normální i silnou paži). 4 alkalické baterie AA. Návod k obsluze v českém jazyce, záruční list. * Kontrola dvojího měření, a to při nafukování a vyfukování manžety, čímž je zajištěno velmi přesné a spolehlivé měření. Přístroj nafoukne manžetu jen tolik, kolik je potřeba a tak je měření navíc příjemné a rychlé.

  51,29 €

 • Tonometr digitální OMRON RS1 na zápěstí

  skladom 1 - 2 ks

  31,80 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam