Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícka technika » Inhalačné prístroje

Inhalačné prístroje

Nemusíte byť práve astmatici, aby ste mali doma inhalačné prístroje. Inhalátory totiž využijete nielen vo chvíli, keď vás trápi astma alebo alergie, ale aj pri častých respiračných ťažkostiach, obyčajnej nádche alebo kašli. Veď inhalovanie a jeho priaznivé účinky pozná skoro každý - kto z vás aspoň raz nesedel nad umývadlom plnom horúcej vody s uterákom cez hlavu? Oveľa bezpečnejšie (najmä pre deti) a pohodlnejšie sú práve inhalátory.

Ako funguje inhalátor

Ak ste často chorí, kúpte si domov inhalátor. Ten rozprašuje liečivo do dýchacích ciest a mierni tak prejavy alergie, astmy, prechladnutia alebo zápalu nosových dutín. Inhalátory pomáhajú nielen v priebehu ochorenia, ale fungujú aj ako prevencia. Sú vhodné pre dospelých i pre deti, pre ktoré je použitie inhalátora jednoduchšie vďaka špeciálnemu nadstavcu (maske), ktorý zakúpite v našej online lekárni. Deťom je určený aj rad farebných inhalátorov s veselými postavičkami, aby pre nich bola liečba o niečo príjemnejšia.

Hlavné druhy inhalátorov

 • Ultrazvukový inhalátor - liečivo rozptýli na mikroskopické časti, hmlu. Tieto čiastočky sa usadzujú v horných aj dolných dýchacích cestách, kde veľmi rýchlo pôsobia. Ultrazvukový inhalátor je veľmi tichý a úsporný, ale hodí sa skôr na rozprašovanie minerálnej vody či tekutejších liečiv.
 • Kompresorový inhalátor Omron - liečebná tekutina je rozprášená pomocou kompresora a tryskou odvedená z prístroja. Oproti ultrazvukovému je kompresorový inhalátor hlučnejší, ale má vyšší rozprašovací výkon a je vhodný aj na rozprašovanie hustejších liečiv.

Premôžte nádchu za pomoci mentolu

Dávkovanie, ktoré nie je nijako obmedzené, zaistí malý nosný inhalátor Hap-čí s obsahom mentolu a eukalyptu, ktorý sa ľahko zmestí do kabelky. Po nadýchnutí pocítite okamžité uvoľnenie nosa.

Naša rada: Spôsob dávkovania liekov pomocou inhalátora je pre každého pacienta individuálny, preto je dôležité dodržiavať pokyny lekára.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • ENERGY Spiron 50 ml

  ENERGY Spiron 50 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Spiron – kombinácia éterických olejov vo forme spreja. Je vhodný ako cielená dezinfekcia ovzdušia.

  10,99 € -35% 16,90 €

 • OMRON Inhalátor kompresní C28P Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Kompresorový inhalátor OMRON C28 slúži pre zvlhčovanie dolných i horných ciest dýchacích a inhaláciu liekových foriem. Používa sa na liečbu astmy, bronchitídy, alergií a ďalších chorôb dýchacieho systému. Inhalácia pomocou masky, nosového nadstavca či náustku. Prístroj využíva jedinečnú technológiu V.V.T. (Virtual Valve Technology) - tzn. menšie stratovú aerosólu v inhalačnom sete a tým zvyšuje účinnosť liečby (pacientovi vdychuje liečivo s väčšou účinnosťou). Do inhalátora je vzduch vháňaný kompresorom. Na prístroj sa vzťahuje predĺžená záruka 3 roky. Popis produktu Prístroj je určený na liečbu astmy, bronchitídy a alergií Využíva jedinečnú technológiu V.V.T. (Menšie stratovosť aerosólu, väčšiu účinnosť liečby) Pripojenie do siete Praktické látkové balenie Jednoduchá údržba Predĺžená záruka 3 roky Technické údaje Nebulizačnej výkon 0,4 ml / min Veľkosť produkovaných častíc 3,0 um (MMAD-stredný priemer častíc) Objem zásobníka na lieky 7 ml Úroveň hluku (vo vzdialenosti 1m) 60 dB Hmotnosť prístroja bez batérií: 1900 g Príkon 138 W Rozmer prístroja: (D x Š x V): 182 mm x 170 mm x 103 mm CE 0197 Klasifikácia podľa európskej smernice pre zdrav. prostriedky 93/42 / EEC - trieda II A Balenie obsahuje Prístroj (kompresor) Detskú masku (PVC) Masku pre dospelých (PVC) Kompletný nebulizačnej set (PVC) Inhalačné hadičku (PVC) 207 mm Nosový inhalačné nástavec 5 ks náhradných vzduchových filtrov Praktickú cestovnú tašku Návod na obsluhu v slovenskom jazyku, záručný list

  61,27 €

 • CYNDICATE Stopfiltr 30KS

  skladom do 24 hodín

  STOPFILTR - filter na cigarety redukujúci dehet Stopfilter na cigarety má blahodarny vplyv na dehet v cigarete v prospech organizmu a na chuť na cigarety. Stopfilter vymeňte po 2-4 cigaretách. Jednoduchá aplikácia. Stopfilter nasadíte na filter cigarety. 1 škatuľka 30 ks = filtr na 120 cigariet!

  1,20 € -5% 1,26 €

 • SOĽNÁ FAJKA SOVA - INHALÁTOR S ÚČINNOSŤOU 5 ROKOV

  SOĽNÁ FAJKA SOVA - INHALÁTOR S ÚČINNOSŤOU 5 ROKOV

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  DETAILY Používaním soľného inhalátora AIR WOLF? môžete vyriešiť: alergiu na peľ, alergiu dýchacích ciest, ťažkosti pri dýchaní, zachrípnutie astmu, bronchitídu, ochorenia dolných a horných dýchacích ciest katar priedušnice, zápal priedušiek, nádchu, kašeľ, pokašliavanie skríženú reakciu potravinovej alergie so vzdušnými alergénmi, infekčné ochorenia dýchacích ciest usadené hlieny v priedušnici a pažeráku ochorenia dýchacích ciest spôsobené fajčením Suchá inhalácia  je najefektívnejšia odporúčaná metóda na zmiernenie dýchacích ťažkostí odporúčaná pre alergikov,  ľudí trpiacich astmou, ale aj pre širokú populáciu i s miernymi dýchacími ťažkosťami. Soľné inhalátory boli certifikované v ŠÚKL – Tieto výrobky taktiež zodpovedajú  predpisom kvality EÚ pre výrobky podobného charakteru.

  21,50 €

 • SOĽNÝ INHALÁTOR S 5 ROČNOU DÁVKOU SOLI Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Originál soľný inhalátor s 5 ročnou dávkou soli pre dospelých. Solný inhalátor je finančne a časovo dostupnou alternatívou pre riešenie všetkých problémov dýchacích ciest. Výhodou AIRAIR WOLF? inhalátora je, že sa netreba starať o náplň. Soľ je priamo v keramickej fajke. Používaním soľného inhalátora AIR WOLF? môžete vyriešiť: alergiu na peľ, alergiu dýchacích ciest, ťažkosti pri dýchaní, zachrípnutieastmu, bronchitídu, ochorenia dolných a horných dýchacích ciestkatar priedušnice, zápal priedušiek, nádchu, kašeľ, pokašliavanieskríženú reakciu potravinovej alergie so vzdušnými alergénmi, infekčné ochorenia dýchacích ciestusadené hlieny v priedušnici a pažerákuochorenia dýchacích ciest spôsobené fajčením  Suchá inhalácia  je najefektívnejšia odporúčaná metóda na zmiernenie dýchacích ťažkostí odporúčaná pre alergikov,  ľudí trpiacich astmou, ale aj  pre širokú populáciu i s miernymi dýchacími ťažkosťami. Soľné inhalátory boli certifikované v ŠÚKL – Štátny ústav pre kontrolu liečiv, kde boli schválené ako zdravotnícka pomôcka  pod číslom -  P 69218. Tieto výrobky taktiež zodpovedajú  predpisom kvality EÚ pre výrobky podobného charakteru.  

  27,33 €

 • Adenol kvapky proti chrápaniu 10 ml Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Adenol – prípravok obsahuje výťažky z prírodných látok. Zloženie Rastlinné éterické oleje – Eukalyptu, Materina dúška, Aníz hviezdicovitý, Medovka lekárska, Bergamón, Citrón, Levandula lekárska, Cyprus, Koriander siaty, Rímsky kmín, Citrónová tráva, Pomaranč, Bazalka pravá, Rozmarín lekársky, Mandarinka, Mäta pieporná Použitie a dávkovanie Tesne pred spaním nakvapkajte na čistý kapesník 2-3 kvapky Adenolu, priložte k nosu a hlboko niekoľkokrát vdýchnite. Potom nakvapkajte 4-5 kvapiek Adenolu na vankúš chrápajúcej osoby. Pre ľudí, ktorí spia na chrbte môže byť účinné použitie na pyžamo v blízkosti tváre. Prípravok po odparení nezanecháva škvrny. Balenie - fľaštička s kvapkacím uzáverom 10 ml.

  6,54 €

 • OMRON Kompresorový inhalátor pre domáce použitie Comp Air C801 KD

  skladom 1 - 2 ks

  kompresorový inhalačný prístroj vhodný aj pre dospelých Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set nebulizačný výkon 0,3ml/min. veľkosť produkovaných častíc v aerosole 3µm MMAD malý (270g), prenosný, ľahký a tichý prístroj (46dB) Cena zahŕňa: prístroj, inhalačná súprava V.V.T., hadica, náustok, maska kojenecká a pre pre deti, 2x hračka (zajačik a medvedík), vzduchový filter 5 ks, sieťový zdroj, cestovné puzdro, návod, záručný list

  59,52 € -4% 62,14 €

 • PHILIPS RESPIRONICS® Inhalátor kompresorový SAMI pro děti

  skladom 3 - 5 ks

  Inhalátor kompresorový SAMI značky Philips Respironics vytváří optimální aerosol a výrazně snižuje dobu inhalace léčiva. K tomu dochází díky patentované technologii SideStream, která zajišťuje výkon z 6 litrů za minutu na 16 litrů za minutu a podstatně tak zkracuje dobu inhalace z 15–17 minut na pouhých 6–8 minut. Unikátní je i tvar nádobky nebulizátoru. Její speciálně zaoblené dno významně snižuje zbytkový objem léčiva. Poskytuje rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu pacientům v nemocnicích i doma. Maska v podobě želvy Byla navržena pro lepší spolupráci dětí při používání inhalátoru v podobě tuleně. „Želví“ masku je možné používat s oběma nebulizačními systémy – na krátkodobé (tmavě modrý) i opakované použití (světle modrý), který je součástí balení. Použití masky prokazatelně snižuje rozptyl aerosolu do očí a kolem očí. Je vyrobena z měkkého, pružného materiálu, který dobře přilne a pohodlně sedí. Jednotlivé parametry přístroje Provozní data: MMAD (střední průměr částic) 2,9 μm * Podíl jemných částic 78,2% pod 5 μm * Doba inhalace (2,5 ml) 6–8 minut Technická data: El. Zdroj 230 V/ 50 Hz/ 1 A * Ochrana před přehříváním * Průměrný průtok 6 l/min při 10 psig (0,69 bar) * Max.tlak kompresoru 29 – 43,5 psi (2 – 3 bar) * Rozměry (d x š x v) 26,3 x 15,3 x 22,3 cm * Hmotnost 1,6 kg * Provozní režim kontinuální * zdroj výrobce Philips Respironics Balení obahuje kompresor, nebulizační nádobku, hadičku, náústek (vhodný i pro opakované použití), inhalační masku pro větší a menší děti, pouzdro, 4 náhradní filtry

  69,01 €

 • Inhalátor kompresorový A3 Complete

  skladom 1 - 2 ks

  Inhalátor dokáže dodat léčivo do horních, středních i dolních cest dýchacích, přičemž je zajištěna efektivní léčba pomocí nastavitelného rozprašovače mlhoviny. Nový inhalační set pro velmi snadnou údržbu Inhalace je možná pomocí masky, nosního nástavce či náustku. Přístroj využívá jedinečnou technologii V.V.T. (Virtual Valve Technology) – tzn. menší ztrátovost aerosolu v inhalačním setu a tím zvyšuje účinnost léčby (pacient vdechuje léčivou látku s větší účinností). Do inhalátoru je vzduch vháněn kompresorem. Na přístroj se vztahuje prodloužená záruka 3 roky. Specifika přístroje Přístroj je určen k léčbě astmatu, bronchitidy a alergií. Cílená léčba dýchacích cest. Výběr ze 3 možností dodání léčiva do: horních cest dýchacích ((10 µm MMAD, P =0,7 ml/min.), středních cest dýchacích (5 µm MMAD, P = 0,5 ml/min.), dolních cest dýchacích (3 µm MMAD, P = 0,3 ml/min.). Efektivní léčba díky nastavitelnému rozprašovači mlhoviny, kterým regulujete produkci aerosolu a tím je léčba lépe přizpůsobena Vaší potřebě. Jednoduché ovládání, snadná údržba. Jedinečná technologie V. V. T. (menší ztrátovost aerosolu, větší účinnost léčby). Připojení do sítě. Prodloužená záruka 3 roky. Technické údaje Nebulizační výkon 0,3 až 0,7 ml/min. Velikost produkovaných částic 3 až 10 µm (MMAD-střední průměr částic). Objem zásobníku na léky 12 ml. Úroveň hluku (ve vzdálenosti 1 m) 65 dB. Příkon 140 W. Hmotnost přístroje: cca 1300 g. Rozměr přístroje: cca 130 (Š) x 215 (V) x 190 mm (H). Vyrobeno v Itálii. CE 0434. Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC -třída II A. Balení obsahuje Přístroj (kompresor) 1x Masku dětskou PVC. 1x Masku pro dospělé PVC. 1x Kompletní nebulizační set PVC. 1x Inhalační hadičku (PVC) 100 cm. 1x Nosní nástavec. 3x Náhradní vzduchový filtr. Praktickou cestovní tašku. Návod k obsluze v českém jazyce, záruční list.

  50,82 €

 • PHILIPS RESPIRONICS® Inhalátor InnoSpire Elegance

  skladom 1 - 2 ks

  Inhalátor Elegance značky Philips Respironics vytváří optimální aerosol, který obsahuje až 78% částic v požadované velikosti 1–5 mikronů (v závislosti na typu použitého léčiva). Tato velikost je ověřena klinickými studiemi jako optimální velikost pro účinnou léčbu. Inhalátor Elegance značky Philips Respironics zároveň díky patentované technologii Sidestream zvyšují výkon z 6 litrů za minutu na 16 litrů za minutu a podstatně tak zkracují dobu inhalace z 15–17 minut na pouhých 6–8 minut. I tvar je důležitý Unikátní je i tvar nádobky nebulizátoru. Její speciálně zaoblené dno významně snižuje zbytkový objem léčiva. Přednosti inhalátoru Využívá prokazatelně účinné SideStream nebulizační technologie. Krátká doba inhalace 6–8 minut. Určen pro náročný provoz, proto umožňuje využití ve zdravotnických zařízeních i doma. Robustní provedení – výkon a styl v jednom - navržen pro časté použití. Model Elegance, další z řady InnoSpire kompresorových nebulizačních systémů, poskytuje pacientům rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu. Ověřená nebulizační technologie – model Elegance je kombinován s nebulizačním systémem SideStream k opakovanému použití (světle modrá nádobka). Byla prokázána schopnost nebulizační nádobky SideStream dodávat stále vysokou kvalitu aerosolu po celou dvanáctiměsíční dobu životnosti nebulizační nádobky. Jednotlivé parametry přístroje Provozní data: MMAD: 2,9 μm * Podíl jemných částic: 77% pod 5 μm * Doba inhalace (2,5 ml) 6 – 8 min* Technická data: El. zdroj: 230V/50Hz, 1 Amp * Max. kompresor. tlak: 317 kPa (46 psig) * Průměrný průtok: 6 l/min @ 69 kPa (10 psig) * Max. průtok: 8 l/min * Ochrana před přehříváním * Hmotnost: 1,5 kg * Rozměry (d x š v): 165 x 165 x 108 mm * Hlučnost: 58 ± 3 dBA * zdroj výrobce Philips Respironics Balení obsahuje kompresor, nebulizační nádobku, hadičku, náústek (vhodný i pro opakované použití), inhalační masku, pouzdro, 4 náhradní filtry. Záruka na kompresor: 3 roky.

  89,86 €

 • Soľná dymka 2

  skladom do 24 hodín

  Prírodný poklad s trvalým účinkom. Vhodný pri nádche, nachladnutí, kašli, bronchitíde či astme alebo rôznych ochorení dýchacích ciest. Účinné látky: Soľné kryštáliky kamennej soli. Použitie: Soľná fajka je praktická mobilná soľná jaskyňa. Jej aplikácií môže ktokoľvek a kdekoľvek užívať výhody terapie soľnými kryštálmi. Priaznivý vplyv soli zo soľných jaskýň na respiračný systém. Jaskynná terapia spočíva vo vdýchnutí drobných kryštáľov kamennej soli, ktoré prečistia, upokojujú a regenerujú. Priaznivo pôsobí na imunitný systém. Dávkovanie: Soľnú fajku vložíme do úst, nadýchneme sa ústami a vydýchneme nosom. Dýchame normálne intenzitou plynule, bez námahy. Aplikovať 3 - 4 krát denne v trvaní 4 - 5 minút.

  9,51 €

 • PHILIPS RESPIRONICS® Inhalátor InnoSpire Essence

  skladom 1 - 2 ks

  Díky patentované technologii SideStream vytváří Inhalátor Innospire Essence optimální aerosol, který obsahuje až 78% částic v požadované velikosti 1-5 mikronů (v závislosti na typu použitého léčiva). Tato velikost je ověřena klinickými studiemi jako optimální velikost pro účinnou léčbu. Další vlastnosti inhalátoru Zvyšuje výkon z 6 litrů za minutu na 16 litrů za minutu a podstatně tak zkracují dobu inhalace z 15–17 minut na pouhých 6–8 minut. Unikátní je i tvar nádobky nebulizátoru. Její speciálně zaoblené dno významně snižuje zbytkový objem léčiva. Kompaktní, určen hlavně pro provoz doma. Jednotlivé parametry přístroje Provozní data: MMAD (střední průměr částic) 2,9 μm * Podíl jemných částic 77% pod 5 μm * Doba inhalace (2,5 ml) 6 – 8 min* Technická data: El. zdroj: 230V/50Hz, 1 A * Max. kompresor. tlak: 317 kPa (46 psig) * Průměrný průtok: 6 l/min @ 10 psig (69 kPa) * Max. průtok: 8 l/min* Ochrana před přehřátím – tepel. pojistka, provoz. teplota 150°C * Hmotnost: 1,5 kg * Rozměry (d x š v): 165 x 165 x 108 mm * Hlučnost: 58 ± 3 dBA Balení obsahuje kompresor, nebulizační nádobku, hadičku, náustek, inhalační masku, 1 náhradní filtr * zdroj výrobce Philips Respironics

  68,74 €

 • Soľná fajka pre zdravé dýchanie

  2 dni

  Soľná fajka je zdravotná pomôcka z radu alternatívnej medicíny, ktorá je určená pre dospelých i pre deti. Je dostupná v dvoch prevedeniach: klasický model a model s dizajnom Sloníka. Soľná fajka je tzv. suchý ručný inhalátor, ktorý obsahuje soľné kryštály z transylvánskej soľnej bane Praid. Základné informácie o produkte Soľná fajka Koncom 20. storočia sa výrazne zvýšil počet alergických, astmatických a iných ochorení dýchacieho ústrojenstva. Denne ste vystavení škodlivým látkam v ovzduší a ich negatívnemu vplyvu sa neubránite. Preto je potrebné udržiavať, chrániť a prečistiť Vaše dýchacie ústrojenstvo. Pri jaskynnej terapii vdychujete roztoky soľných kryštálikov, Vaše dýchacie ústrojenstvo sa tak čistí. Avšak táto forma liečby je veľmi nákladná, časovo náročná a viazaná na určité miesta. Preto je soľná fajka skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí majú problémy s respiračnými ochoreniami, a nahradí Vám výhody soľnej jaskynné terapie kdekoľvek a kedykoľvek. Soľná fajka je určená pre: pacientov s astmou CHOCHP (chronická obštrukčná choroba pľúc) dospelých aj deti s alergiou napr na trávy respiračnými problémami kašľom (u dospelých i fajčiarsky kašeľ) bronchitídou chrípkou chronickým chrápaním Spôsob a dĺžka aplikácie Soľné fajky Náustok soľnej fajky vložte do úst a dýchajte cez inhalátor, dýchajte normálne a vydychujte vzduch nosom. Predĺžená inhalácia nie je nutná. Nevydychujte cez fajku ale nosom. Soľná fajka obsahuje bezpečnostný prvok, ktorý zabraňuje vdychovaniu do soľnej fajky. Akonáhle začne čistiaci proces, môžete pocítiť nutkanie alebo priamo kašeľ či kýchanie. Odporúčaná dĺžka aplikácie Soľné fajky Dospelí: 3krát denne 10 minút Deti: 3krát denne 5 minút Princíp liečby Soľnú fajkou Prístroj obsahuje 5-6 dkg vyselektovaných soľných kryštálikov. Soľná fajka má vo vnútri soľnej mikroklímu. Dýchaním cez keramické filtre soľné fajky dochádza k tomu, že vlhkosť z prechádzajúceho vzduchu absorbuje soľné častice o veľkosti mikrónu, ktoré následne prenikajú do Vášho dýchacieho systému, kde pôsobí blahodárnymi účinkami. Aktívny sodíkový obsah spúšťa prírodný samočistiaci mechanizmus, ktorý odstraňuje nečistoty z povrchu buniek.Soľné čiastočky tiež čistia dýchacie cesty. Soľná fajka tiež tlmí kašeľ. Výhody soľnej fajky uľahčí dýchanie poslúži Vám ako doplnok pri rehabilitácii a medicínske limbe pomôže Vám prečistiť dýchací systém jednoduché použitie Technické parametre produktu Soľná fajka dýchanie cez dva keramické filtre ústami vydychovanie nosom náplň s kryštálmi nie je možné meniť soľná fajka má životnosť 5 rokov NEOBSAHUJE kuchynskú soľ, ale soľ z transylvánskej soľnej bane Praid soľnú fajku možné používať aj v dobe tehotenstva soľná fajka nemá vplyv na tlak krvi nie sú známe žiadne vedľajšie účinky soľnej fajky skladujte v suchom prostredí a nevystavujete soľnú fajku priamemu slnku soľná fajka je klinicky testovaná pre udržanie inhalátora v čistote, utrite vlhkou handričkou a vyhnite sa kontaktu s vodou upozornenie:Soľná fajka nie je určený pre použitie viacerými osobami ani k žiadnej forme fajčenia Soľnú terapiu, ktorú poskytuje soľná fajka môžete doplniť o silicovú terapiu. Kvapnutím kvapky silice alebo tzv vonného oleja (napr. eukalyptus, myrha, mäta pieporná atď) na spodnej keramický filter soľnej fajky môžete zvýšiť účinnosť. Použitím vonných olejov sa môže spodný filter prístroja sfarbiť, čo však nemá vplyv na jeho účinnosť. Alternatívna medicína, tiež komplementárna medicína je široký pojem zahŕňajúci všetky metódy neklasickej medicíny. Termín komplementárna medicína hovorí o tom, že mnohé nekonvenčné postupy nie sú nasadzované miesto štandardných, ale že ich dopĺňajú a že majú podporiť účinok vedeckej medicíny či majú na liečbu nadviazať (predovšetkým bylinné kúry, masáže, reiki, joga, v určitých prípadoch akupunktúra atď) .

  22,92 € -5% 24,20 €

 • CBDex Vapor imunit 1% 10 ml Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván zcela v souladu s platnou legislativou. Další vlastnosti první legální v ČR (100% legální) volně prodejná originální česká receptura neobsahuje THC 100% přírodní produkt nenávyková časově neomezená aplikace balení produktu vystačí minimálně na 20 dní (10 ml) Složení propanediol, cannabidiol Doporučená denní dávka 0,5 ml (14 kapek). Způsob inhalace Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku (Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného (kuchyňské soli). příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.) nebo alkalické minerální vody jako je např. vincentka nebo Bílinská kyselka. Doporučujeme užívat 1x denně nejlépe na noc, nebo dle vlastního inhalačního plánu. Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory. Vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Legislativa Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti. O společnosti CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD. Další informace Přírodní produkt. Případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepejte. Snášenlivost: citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.  Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 5 let.

  14,52 €

 • CBDex Vapor ereska 2% 10 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván zcela v souladu s platnou legislativou. Další vlastnosti první legální v ČR (100% legální) volně prodejná originální česká receptura neobsahuje THC 100% přírodní produkt nenávyková časově neomezená aplikace balení produktu vystačí minimálně na 20 dní (10 ml) Složení propanediol, cannabidiol Doporučená denní dávka 0,5 ml (14 kapek). Způsob inhalace Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku (Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného (kuchyňské soli). příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.) nebo alkalické minerální vody jako je např. vincentka nebo Bílinská kyselka. Doporučujeme užívat 1x denně nejlépe na noc, nebo dle vlastního inhalačního plánu. Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory. Vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Legislativa Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti. O společnosti CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD. Další informace Přírodní produkt. Případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepejte. Snášenlivost: citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.  Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 5 let.

  22,55 €

 • CBDex Vapor onkovit 5% 10 ml Výživový doplnok

  CBDex Vapor onkovit 5% 10 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván zcela v souladu s platnou legislativou. Další vlastnosti první legální v ČR (100% legální) volně prodejná originální česká receptura neobsahuje THC 100% přírodní produkt nenávyková časově neomezená aplikace balení produktu vystačí minimálně na 20 dní (10 ml) Složení propanediol, cannabidiol Doporučená denní dávka 0,5 ml (14 kapek). Způsob inhalace Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku (Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného (kuchyňské soli). příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.) nebo alkalické minerální vody jako je např. vincentka nebo Bílinská kyselka. Doporučujeme užívat 1x denně nejlépe na noc, nebo dle vlastního inhalačního plánu. Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory. Vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Legislativa Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti. O společnosti CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD. Další informace Přírodní produkt. Případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepejte. Snášenlivost: citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.  Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 5 let.

  46,42 €

 • CBDex Vapor fyzio 2,9% 10 ml

  CBDex Vapor fyzio 2,9% 10 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván zcela v souladu s platnou legislativou. Další vlastnosti první legální v ČR (100% legální) volně prodejná originální česká receptura neobsahuje THC 100% přírodní produkt nenávyková časově neomezená aplikace balení produktu vystačí minimálně na 20 dní (10 ml) Složení propanediol, cannabidiol Doporučená denní dávka 0,5 ml (14 kapek). Způsob inhalace Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku (Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného (kuchyňské soli). příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.) nebo alkalické minerální vody jako je např. vincentka nebo Bílinská kyselka. Doporučujeme užívat 1x denně nejlépe na noc, nebo dle vlastního inhalačního plánu. Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory. Vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Legislativa Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti. O společnosti CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD. Další informace Přírodní produkt. Případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepejte. Snášenlivost: citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.  Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 5 let.

  23,98 € -26% 32,60 €

 • CBDex Vapor migren 2,5% 10 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván zcela v souladu s platnou legislativou. Další vlastnosti první legální v ČR (100% legální) volně prodejná originální česká receptura neobsahuje THC 100% přírodní produkt nenávyková časově neomezená aplikace balení produktu vystačí minimálně na 20 dní (10 ml) Složení propanediol, cannabidiol Doporučená denní dávka 0,5 ml (14 kapek). Způsob inhalace Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku (Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného-kuchyňské soli. Příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.) nebo alkalické minerální vody jako je např. vincentka nebo Bílinská kyselka. Doporučujeme užívat 1x denně nejlépe na noc, nebo dle vlastního inhalačního plánu. Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory. Vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Legislativa Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti. O společnosti CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD. Další informace Přírodní produkt. Případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepejte. Snášenlivost: citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.  Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 5 let.

  26,54 €

 • CBDex Vapor migren 2,5% 20 ml Výživový doplnok

  CBDex Vapor migren 2,5% 20 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván zcela v souladu s platnou legislativou. Další vlastnosti první legální v ČR (100% legální) volně prodejná originální česká receptura neobsahuje THC 100% přírodní produkt nenávyková časově neomezená aplikace balení produktu vystačí minimálně na 20 dní (10 ml) Složení propanediol, cannabidiol Doporučená denní dávka 0,5 ml (14 kapek). Způsob inhalace Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku (Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného-kuchyňské soli. Příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.) nebo alkalické minerální vody jako je např. vincentka nebo Bílinská kyselka. Doporučujeme užívat 1x denně nejlépe na noc, nebo dle vlastního inhalačního plánu. Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory. Vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Legislativa Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti. O společnosti CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD. Další informace Přírodní produkt. Případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepejte. Snášenlivost: citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.  Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 5 let.

  47,26 €

 • Volumatic ext.1ks

  skladom do 24 hodín

  Volumatic je pomůcka určená k používání spolu s dávkovacími aerosolovými inhalátory. Při používání dávkovacích aerosolových inhalátorů je důležité, aby se uvolnilo léčivo obsažené v nádobce (kanystru) na začátku vdechu. S koordinací "ruka - vdech" mají někteří lidé potíže. Volumatic tento problém překonává. Objem Volumaticu je 750 ml.

  8,64 €

 • PHILIPS RESPIRONICS® Optichamber Diamond inhalační nástavec Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Antistatická komora drží aerosol déle a dává tak pacientům dostatek času k důkladné inhalaci léčiva. Většina léčiva se tak dostává až do plic, kde léčí (Při inhalaci přímo z dávkového inhalátoru bez nástavce může léčivo ulpívat v ústech, krku a žaludku). Efektivní vlastnosti Nízkoodporové membrány usnadní pacientům dýchání přes komoru nástavce. Tyto membrány se volně otevírají i při nižším dechovém úsilí u dětí, a umožňují snadnou inhalaci pomocí nástavce. Šetrným tlakem masky k obličeji se utěsní její okraj s měkce přilnavou úpravou a zajistí se tak optimální dávkování. Maska má měkký tvarovaný okraj, díky němuž jemně přiléhá k obličeji (velikost S, M, L). Výdechový ventil nahoře umožňuje kontrolu správné inhalace. Při nesprávné inhalační technice, např. při vysokém úsilí nebo velmi rychlé inhalaci, se ozve varovný zvukový signál.Stupňovitý náustek je vhodný pro děti i dospělé. Ocení jej pacienti s nedostatečnou koordinací, s nedostatečným inspiračním úsilím, s nutností používat masku (také v případech, kdy léčivo musí podávat další osoba). Jak o nástavec pečovat? Po ukončení používání nástavec rozeberte a vymyjte teplou vodou a jemným mýdlovým roztokem nebo jemným tekutým saponátem (tento saponát ani mýdlový roztok není součástí balení inhalačního nástavce). Nechejte vyschnout.

  10,77 €

 • AEROCHAMBER Inhalační nástavec s maskou pro kojence Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou do 18 měsíců věku, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek. Inhalační nástavec s náustkem pro děti do 18 měsíců věku, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální nebo žádné riziko nežádoucích účinků. Vhodný pro léčbu chronických plicních chorob a onemocnění. Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta. Nesprávná inhalační technika a nevhodně zvolený inhalační systém může být příčinou léčebných neúspěchů. Správné použití aerosolového dávkovače a inhalačního nástavce: sejmout ochranný kryt náustku aerosolového dávkovače, protřepat, nasadit náustek do inhalačního nástavce, stisknout kontejner, otevřít ochranný kryt náustku inhalačního nástavce, vložit náustek inhalačního nástavce do úst a na několikrát nadechnout. Vyjmout náustek z úst, zavřít kryt náustku inhalačního nástavce, vyjmout aerosolový dávkovač a nasadit kryt náustku na aerosolový dávkovač.

  28,30 €

 • PARI VORTEX chamber od 4+

  skladom do 24 hodín

  VORTEX je pomůcka pro inhalaci používaná se spreji nebo tzv. inhalátory pro ošetřování onemocnění dýchacích cest. Kovová komora s jedinečným využitím principu cyklonového víru zajišťuje spolehlivé dávkování. Výhody inhalačního nástavce VORTEX - minimalizace vlivu chybné koordinace při užívání inhalátorů, zamezení působení nadměrné dávky léku na ústa a jícen a souvisejícím nežádoucím účinkům. Pružný připojovací kroužek umožňuje používání se všemi existujícími inhalátory. Žádný materiál výrobku VORTEX neobsahuje latex. Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta. Stisknout a nadechnout. Tak krátký by mohl být návod k použití inhalátoru. Pro mnoho pacientů, především pro děti a starší osoby, to však tak jednoduché není. Často mají potíže vdechnout současně s aktivaci inhalátoru. Často dochází ke zvýšenému usazování v ústech a hltanu. Antistatická inhalační pomůcka VORTEX pracující na jedinečném principu cyklónového víru pomáhá tylo nevýhody inhalátorů překonat. Při nadechnutí se oblak aerosolu přemění na vír. Díky tomu přejdou jemné kapičky do plic a oblast úst a hltanu je chráněna před nežádoucím usazováním léčiva. Můžete snadno nasazovat a měnit dětské masky, je vhodný pro čištění v myčkách i vyvařování. Průhledný náústek umožňuje při aktivaci inhalátoru vizuální kontrolu.

  23,32 €

 • BEURER Inhalátor kompresorový IH 21

  2 dni

  vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí ... atomizace tekutých léků technologií vzduchový kompresor (tlak 1,2 bar) vysoký podíl respirabilní částice inhalace vysokou kapacitou (> 0,2 ml / min) lze desinfikovat příslušenství: ústní nástavec, maska pro dospělé, dětská maska, vzduchová hadice (extra dlouhá), filtry praktický skladovací prostor pro příslušenství

  49,68 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam