Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Inkontinenčné pomôcky

Inkontinenčné pomôcky

Trápi vás únik moču? Tento problém značne znepríjemňuje život. Vďaka inkontinenčným pomôckam sa už nebudete musieť obmedzovať v aktivitách bežného dňa. Samovoľný únik moču čiže inkontinencia postihuje nielen ženy, ale aj mužov rôznych vekových kategórií. Pred samotným riešením problému je nutné správne diagnostikovať príčinu a typ inkontinencie. Jedine tak môže byť únik moču vhodne a efektívne riešený.

Rozlišujeme základné dva typy úniku moču

 • Stresová inkontinencia: k úniku moču dochádza pri zvýšení vnútrobrušného tlaku, napríklad pri kašli, kýchaní či cvičení. Príčinou býva predovšetkým oslabené svalstvo panvového dna a nedostatočná funkcia zvierača močovej trubice.
 • Urgentná inkontinencia: v tomto prípade je únik moču spojený s naliehavým nutkaním na močenie, kedy dochádza k nekontrolovateľným a náhlym sťahom svaloviny močového mechúra.
 • Inkontinencia máva vždy viac príčin. Podstatnú úlohu hrá vek a s ním spojené ochabnutia svalov panvového dna. Medzi faktory prispievajúce k inkontinencii môžeme radiť aj genetické predispozície, následky nejakého zranenia, užívanie liekov, obezita a celkový zdravotný stav jedinca. Pri inkontinencii je nutné dodržiavať dostatočnú hygienu (pravidelné sprchovanie), včasnú a pravidelnú výmenu absorpčných pomôcok, používanie vhodnej kozmetiky pre starostlivosť o namáhanú pokožku.

Inkontinenčné pomôcky

V súčasnej dobe je na trhu dostupné veľké množstvo produktov, ktoré ponúkajú riešenie úniku moču. Aby ste si vybrali ten správny produkt, je potrebné vedieť, či sa u vás vyskytuje ľahký (po kvapkách, 1-2 denne), stredný či ťažký únik moču (často u imobilných ľudí, niekoľkokrát denne aj počas noci, viac ako 200 ml za 4 hod.). Riešenie problému ponúkajú inkontinenčné pomôcky pre seniorov, ale aj ženy a mužov nižšieho veku.

 • Inkontinenčné vložky: sú vhodné najmä pre ľahký a stredný únik moču. Sú anatomicky tvarované pre ženy aj pre mužov. Majú príjemný povrch a systém kontroly zápachu, ktorý dokonale pohltí prípadný zápach.Vyskúšajte napr. vložky pri ľahkom úniku moču MoliMed Comfort či MoliMed Premium.
 • Inkontinenčné nohavičky a vkladacie plienky: sú vhodné na používanie pri strednom či ťažkom úniku moču alebo i úniku stolice. Dostupné sú navliekacie alebo zalepovacie plienkové nohavičky a vkladacie plienky rôzneho stupňa nasiakavosti. Široký sortiment nohavičiek a plienok nájdete u značky Tena.
 • Podložky: majú absorpčné jadro z niekoľkých vrstiev buničiny, z druhej strany sú vybavené nepriepustnou a protišmykovou fóliou. Používajú sa ako priama podložka pod inkontinentných pacientov, chránia prestieradlo a lôžko pred znečistením. Dostupné sú v rôznych veľkostiach.
 • Čistiace a ošetrujúce produkty: pri úniku moču je pokožka veľmi namáhaná, preto je jemná a dôkladná starostlivosť o ňu nevyhnutná. Dostupné sú rôzne prísady do kúpeľa, čistiace peny, telové mlieka, gély a krémy. Účinné a obľúbené produkty starajúce o pokožku ponúka napr. značka Menalind, Abena či Seni Care.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filtr

 • Inkontinenčné nohavičky TENA Pants Maxi Medium 10ks 791170 Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Plienkové nohavičky TENA Pants sú určené na strednú až ťažkú ​​inkontinenciu čiže únik moču. Poskytujú pocit bezpečia a možno ich nosiť rovnakým spôsobom ako bežnú spodnú bielizeň. Výnimočný pocit bezpečia a istoty je zaručený technológiou FeelDry ™, ktorá zaisťuje rýchlu absorpciu väčšieho množstva moču do savého jadra, kde je moč zadržiavaná, čím nedochádza ku kontaktu s pokožkou ani pri dlhodobom sedení a ležaní. Užívateľ tak zostáva stále v suchu a riziko vyrážok a kožných infekcií je znížené na minimum. Odporúčaná výmena nohavičiek podľa zdravotného stavu a potrieb pacienta. Technológia FeelDry™ je vďaka rýchlej absorpcii moču a vynikajúcim retenčným schopnostiam zárukou dokonalého pocitu sucha. Priedušný materiál Air-Dry Layer™ umožňuje priechod vzduchu, čím zvyšuje pohodlie užívateľa a znižuje výskyt dermatologických problémov. Technológia Body-Close Fit™ zaisťuje výbornú priľnavosť a prispôsobenie telu. Jednoduché nasadzovanie - ako bežná spodná bielizeň. Anatomicky tvarované a elastické nohavičky zaručujú príjemné a priliehavé nosenie. Ochranné bariérky proti presiaknutiu pre maximálne bezpečie. Plienkové nohavičky nešustí - zachovávajú diskrétnosť. Všetky materiály sú starostlivo posudzované a dermatologicky testované. Absorpcia: 2550 ml

  10,00 €

 • Attends plenky absorbční Soft 4 Super 8ks 204719

  2 dni

  Vložky Attends Soft mají bezpečné, velmi účinné savé jádro Quick-Dry ®, díky kterému se vlhkost rychle vstřebává a je odvedena z povrchu dovnitř savého jádra, kde se uzamkne. Nové Attends Soft 4 jsou tenké, měkké a pohodlné vložky. Jsou anatomicky tvarované pro pohodlí a ochranu při úniku moče. Měkké, přátelské k pokožce s elastickými bočními bariérami pro ještě větší pocit bezpečí. Attends Soft má velmi účinné savé jádro Quick-Dry®, zajišťující sucho, dlouhotrvající bezpečí a ochranu proti zápachu. Snížená hodnota pH optimálně chrání pokožku. Vložky lze použít s běžným spodním prádlem. Dvě malé lepící pásky zabraňují posunutí. Nové Attends Soft jsou prodyšné pro lepší komfort uživatele a zdravou pokožku. Absorpční kapacita pomůcky 1000g. Attends Vám nabízí celou řadu produktů, které Vás ochrání při větších ztrátách moče. Tyto produkty jsou vhodné i pro případ, kdy máte nutkání jít na toaletu, ale nestihnete to včas. Nové Attends Soft pro střední inkontinenci jsou k dispozici v absorpčních stupních 4 a 5. Charakteristika pomůcky: Ochrana proti zápachu Attends Odour Protection uzamkne tekutinu uvnitř jádra a zabrání tak unikání nepříjemného zápachu. Patentovaná technologie Quick-Dry® odvede tekutinu rychle k savému jádru a zachová pocit sucha. Prodyšný materiál na spodní straně produktu umožňuje pokožce dýchat. pH na povrchu produktu je udržováno na požadované hodnotě pro zajištění zdravé pokožky.

  2,93 €

 • Attends kalhotky absorpční Slip Regular 28 M 203323

  2 dni

  Systém Quick-Dry® a 3vrstvé savé jádro zaručí pocit suché pokožky. Anatomický tvar Attends Slip Regular a anatomicky tvarované měkké elastické bariéry zaručují dokonalé přizpůsobení se tvarům těla. Jedinečný patentovaný systém Quick-Dry ® a 3- vrstvě savé jádro vám poskytne výjimečný pocit sucha a pocit tělesné i duševní pohody. Attends Slip Regular má systém ochrany proti zápachu Odour Protection, který bezpečně uzavře zápach uvnitř pleny. Plenkové kalhotky Attends Slip Regular mají klasická 4 lepítka pro snadnou, pohodlnou manipulaci a pocit bezpečí. Prodyšná netkaná křidélka usnadňuji cirkulaci vzduchu a tím umožňují pokožce dýchat (platí pro velikost M, L). Absorpční kapacita činí 1590g. Fixačními kalhotky Contours se používají výhradně v kombinaci s vložnými pleny Contours. Integrovaný indikátor vlhkosti bezpečně informuje o nutnosti výměny pomůcky. Pokud není již žádná nebo jen velmi malá kontrola nad močovým měchýřem nebo funkcí střev, Attends nabízí řadu produktů pro těžkou inkontinenci. Attends Slip Regular poskytují efektivní a celkovou ochranu pro těžkou inkontinenci. Plenkové kalhotky jsou anatomicky tvarované a díky tomu umožňují pohodlné nošení. Attends Slip Regular jsou k dispozici ve třech stupních absorpce (8,9 a 10) a ve velikostech XS, S, M, L. Pro zajištění vyšší diskrétnosti jsou vyráběny v bílé barvě. Integrovaný indikátor vlhkostí bezpečně informuje o nutnosti výměny pomůcky.

  21,65 €

 • Attends kalhotky absorpční Pull-Ons Plus21 XS201091

  2 dni

  Attends Pull-Ons 3 Discreet je nová rada natahovacích plenkových kalhotek určených pro střední a těžkou inkontinenci. Snadno se navlékají, napodobují běžné spodní prádlo. Attends Pull-Ons Discreet jsou měkké, prodyšné, pohodlné a diskrétní. Kalhotky Pull-Ons Discret poskytují maximální ochranu pro aktivní životní styl, pružně se přizpůsobují tělu a dávají pocit bezpečí. Attends Pull-Ons Discreet mají vysoce savé jádro a bariéry, které pomáhají předcházet únikům moči a udržují pokožku v suchu. Integrovaný Odour Protection systém zadržuje nepříjemný zápach uvnitř savého jádra. Široký elastický pás a měkký materiál poskytuje uživateli optimální komfort. Absorpční kapacita pomůcky činí 1480g.

  21,49 €

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 14 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Absorpční pomůcky pro ženy TENA Lady má speciální perforovaný povrch, kterým do sebe v mžiku absorbuje kapalinu a zanechá na vaší pokožce pocit svěžesti a sucha. S pomůckami TENA Lady se budete cítit pohodlně a v suchu, ať už vás potká cokoli. TENA Lady Ultra Mini je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximální pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Slipová vložka pro řešení lehkého úniku moči u žen (3 mm). Trojí ochrana proti protečení, vlhkosti a zápachu. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zároveň zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 35+, po porodu. Rozměr vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpce: 92 ml Balení obsahuje: 14 kusů

  2,07 €

 • Inkontinenční podložka Abri - soft 4119(9119) 25 ks 60 x 60 cm Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Absorpční podložky pro inkontinentní pacienty všech stupňů, především jako ochrana čalouněného nábytku a postelí.Sací schopnost 1100ml.

  8,07 €

 • inkontinenčné navliekacie nohavičky Abri Flex Large Extra 14 ks

  skladom 3 - 5 ks

  PoužitiePlienkové nohavičky pre dospelých, vhodné pre stredné aj ťažké prípady inkontinencie, predovšetkým u chodiacich pacientov. Maximálny komfort pri používaní. Nie je nutná následná fixácia. Sacia schopnosť 2200ml.Obvod bokov 100-140cm. KÓD VZPNázov veľkostiObvod bokov v cmSacia schopnosť v mlks v bal. 0085833  Abri Flex M0 80-120 800 14 0085834  Abri Flex L0 100-145 800 14 0088127  Abri Flex XS1 45-70 1200 21 0088128  Abri Flex S1 60-90 1400 14 0088129  Abri Flex M1 80-110 1500 14 0088130  Abri Flex L1 100-140 1600 14 0088135  Abri Flex XL1 130-170 1600 14 0088136  Abri Flex S3 60-90 2000 14 0088137  Abri Flex M3 80-110 2200 14 0088138  Abri Flex L3 100-140 2200 14  

  14,45 €

 • Valaclean soft žínka z netkaného textilu / 50 ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Jednorázové žínky z vysoce savého Moltonu (jemný netkaný textil.)

  7,34 €

 • SEBAMED Intímna umývacia emulzia pH 3,8 cestovné balenie 50 ml

  skladom > 5 ks

  Intímna emulzia s pH 3,8 200 ml bez mydla pre jemnú dennú hygienu intímnych miest s pH 3,8, ktoré je vhodné pre prirodzenú rovnováhu mikro-flóry. pH 3,8 podporuje rovnováhu prirodzenej mikro-flóry, pre ochranu intímnych miest pravidelné používanie podporuje kyslý ochranný plášť pred patogénnymi mikro-organizmami 100% bez mydla a alkalických zložiek prírodný umývací tensidový komplex pre etra jemnú hygienu efektívne upokojuje a je antibakteriálny vďaka alfa bisabol a harmančeku Aloe barbadensis zvlhčuje Indikácie Špeciálna formula pre každodennú intímnu hygienu citlivých intímnych miest Klinicky testované

  1,68 € -7% 1,81 €

 • Valaclean žínka z netkaného textilu

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Jednorázové žínky z netkaného textilu ve třech formách pro hygienu pacientů jak v akutní sféře, tak i v sociálních ústavech. Díky svému použití zefektivňují a usnadňují péči o pacienty upoutané na lůžko.

  5,05 €

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 28 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné pomôcky pre ženy TENA Lady majú špeciálne perforovaný povrch, ktorým do seba v okamihu absorbujú kvapalinu a zanechajú na vašej pokožke pocit sviežosti a sucha. S pomôckami TENA Lady sa budete cítiť pohodlne a v suchu, nech už vás stretne čokoľvek. TENA Lady Ultra Mini je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Slipová vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien (3 mm). Trojitá ochrana proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 35+, po pôrode. Rozmer vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpcia: 92 ml Balenie obsahuje: 28 kusov

  4,13 € -7% 4,44 €

 • inkontinenční navlékací kalhotky Abri Flex Small Plus 14 ks Registrovaný liečivy prípravok

  inkontinenční navlékací kalhotky Abri Flex Small Plus 14 ks

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Plenkové kalhotky pro dospělé, vhodné pro střední i těžké případy inkontinence, především u chodících pacientů. Maximální komfort při používání. Není nutná následná fixace. Sací schopnost 1400ml. Obvod boků 60-90cm. KÓD VZPnázev velikostiobvod boků v cmsací schopnost v mlks v bal. 0085833  Abri Flex M0 80-120 800 14 0085834  Abri Flex L0 100-145 800 14 0088127  Abri Flex XS1 45-70 1200 21 0088128  Abri Flex S1 60-90 1400 14 0088129  Abri Flex M1 80-110 1500 14 0088130  Abri Flex L1 100-140 1600 14 0088135  Abri Flex XL1 130-170 1600 14 0088136  Abri Flex S3 60-90 2000 14 0088137  Abri Flex M3 80-110 2200 14 0088138  Abri Flex L3 100-140 2200 14

  11,83 € -10% 13,20 €

 • TENA Bed Plus absorpčné podložky 40 x 60 cm 30 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky TENA slúžia ako doplnková ochrana lôžok, kresiel, vozíkov a napr. pri vykonávaní hygieny alebo výmene absorpčnej pomôcky. Pomôcka pomáha zachovávať pocit pohodlia a dôstojnosti jedinca. Špecifikácia produktu Vhodné pre osoby so strednou až ťažkou inkontinenciou. Mäkký povrch je príjemný k pokožke. Ochrannú pomôcku na lôžko TENA Bed je možné použiť viackrát. Absorpčné jadro vyrobené z buničiny a superabsorbentu na efektívnu ochranu proti pretečeniu. Na zadnej strane je uvedená veľkosť a informácia o absorpcii, čím sa uľahčí identifikácia. Ochranná pomôcka TENA Bed je dostupná v rôznych veľkostiach.

  4,97 €

 • TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  skladom do 24 hodín

  ENA Lady Super absorbuje vlhkost díky unikátní kombinaci kvalitních materiálů. Při úniku moči se tekutina okamžitě vsákne, vlhkost zůstává „uzamčena“ uvnitř vložky a její povrch zůstává suchý. TENA Lady Super je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximalní pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Absorpční vložka pro lehký únik moči. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 45+. Absorpce: 850 ml Balení obsahuje: 30 kusů

  9,34 € -4% 9,75 €

 • Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 30 ks 60 x 90 cm

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky so superabsorbentom pre inkontinentných pacientov všetkých stupňov, predovšetkým ako ochrana čalúneného nábytku a postelí. Od obdobných produktov sa odlišuje práve použitím superabsorbentu, ktorý prevádza tekutinu na gél a zabraňuje presiaknutiu. Cena je napriek tejto úprave nižšia ako u predchádzajúceho radu Abri Soft.

  10,85 € -4% 11,30 €

 • Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 60 ks 40 x 60 cm

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné podložky so superabsorbentom pre inkontinentných pacientov všetkých stupňov, predovšetkým ako ochrana čalúneného nábytku a postelí. Od podobných produktov sa odlišuje práve použitím superabsorbentu, ktorý prevádza tekutinu na gél a zabraňuje presiaknutiu. Cena je vďaka tejto úprave nižšia než u predošlého radu Abri Soft.  

  10,73 € -3% 11,10 €

 • TENA Lady Pants Discreet Medium absorpční kalhotky 12 kusů Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Jednorázové absorpční spodní prádlo pro ženy s trojí ochranou proti protečení, vlhkosti a zápachu. Jsou určeny pro ženy se středním až těžkým únikem moči. Anatomický tvar kalhotek dokonale kopíruje tělo a zajišťuje maximální pohodlí a bezpečí při běžném pohybu. Charakteristika produktu Jsou určeny pro mobilní a soběstačné uživatelky. Oblékají se a vypadají jako spodní prádlo. Jemný potisk podtrhuje vzhled běžného spodního prádla. Nový jemnější materiál je šetrný k pokožce, pomáhá předcházet k jejímu podráždění. Trojí ochrana poskytuje pocit jistoty a bezpečí při nošení. Vysoce absorpční jádro absorbuje tekutinu a zadrží ji uvnitř. Zároveň dokonale zamezuje úniku nežádoucích pachů. Pro snažší manipulaci je viditelně označena zadní strana. Velikost: Medium (M) Absorbce: 830 ml Balení obsahuje: 12 kusů

  13,90 €

 • Podložky absorpčné Seni Soft 60x40cm 10ks

  skladom do 24 hodín

  PoužitieAbsorpčná vrstva podložiek Seni Soft je vyrobená z celulózového savého papiera. Hornú vrstvu podložiek tvorí mäkká príjemná vláknina, ktorá poskytuje chorému náležitý komfort. Podložky zo spodnej strany chráni nepriepustná protišmyková fólia, ktorá zabraňuje posúvaniu podložky po obliečky a znečisteniu lôžka. DávkovaniePre celodenné použitie. Podložku rozložíme na lôžku inkontinentnej osoby tak, aby chránila posteľnú bielizeň pred znečistením. KontraindikácieNie sú známe. Vedľajšie príznakyNie sú známe.

  2,04 €

 • TENA Lady Normal absorpčné vložky 24 kusov Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien. Vďaka trojitej ochrane proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu ponúka pocit sucha a istoty. TENA Lady Normal absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Normal je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje akrívne svieže mikro perličky, ktoré na sebe viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 300 ml Balenie obsahuje: 24 kusov

  5,22 € -12% 5,95 €

 • Podložky absorpční Seni Soft 60x60cm 10ks

  skladom do 24 hodín

  Užití: Absorpční vrstva podložek Seni Soft je vyrobena z celulózového savého papíru,horní vrstvu tvoří měkká příjemná vláknina, která poskytuje nemocnému náležitý komfort. Spodní stranu chrání nepropustná protiskluzová fólie, která zabraňuje posouvání podložky po povlečení a znečištění lůžka. Dávkování: Pro celodenní použití. Podložku rozložíme na lůžko inkontinentní osoby tak, aby chránila ložní prádlo před znečištěním. Kontraindikace: Nejsou známy. Vedlejší příznaky: Nejsou známy.

  2,72 €

 • Attends vložky Soft 1 Mini 20ks 204559

  Attends vložky Soft 1 Mini 20ks 204559

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Vložky Attends Soft mají bezpečné, velmi účinné savé jádro, díky kterému se vlhkost rychle vstřebává a je odvedena z povrchu dovnitř savého jádra, kde se uzamkne. Nové vložky Attends Soft 1 Mini samostatně balené jsou tenké, diskrétní, měkké a pohodlné. Jsou anatomicky tvarované, perfektně a pohodlně sedí. Absorpční kapacita vložky je 299g. Mají velmi účinné savé jádro, které zajišťuje sucho, dlouhotrvající bezpečí a zároveň poskytuje ochranu proti zápachu. Jsou prodyšné a přátelské k pokožce. Poskytují uživateli lepší komfort. Lepicí pásky zabraňují riziku posunutí. Vložky jsou jednotlivě balené pro ještě větší hygienu, zvláště když jste mimo domov. Produkty pro lehkou inkontinenci jsou navrženy tak, aby Vám zajistili maximální ochranu při úniku několika kapek až po malé množství moči, např. při smíchu, kýchnutí, zdvíhání břemene nebo pří běhání. Charakteristika vložek Attends Soft: Ochrana proti zápachu Attend Odour Protection uzamkne tekutinu uvnitř jádra a zabrání tak unikání nepříjemného zápachu. Individuálně balené produkty zajišťují praktické a hygienické použití. Prodyšný materiál na spodní straně produktu umožňuje pokožce dýchat.

  3,69 €

 • TENA Lady Extra absorpčné vložky 20 kusov Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  TENA Lady Extra absorbuje vlhkosť vďaka unikátnej kombinácii kvalitných materiálov. Pri úniku moču sa tekutina okamžite vsiakne, vlhkosť zostáva „uzamknutá“ vo vnútri vložky a jej povrch zostáva suchý. TENA Lady Extra je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximalne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Vložky sú jednotlivo balené na jednoduché a diskrétne použitie. Absorpčná vložka na ľahký únik moču. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 45+. Absorpcia: 522 ml Balenie obsahuje: 20 kusov

  5,78 € -14% 6,69 €

 • Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky

  3,07 € -27% 4,20 €

 • Seni Soft 60 x 40 cm 30 ks podložky absorpčné

  skladom do 24 hodín

  Použitie: Absorpčná vrstva podložiek Seni Soft je vyrobená z celulózového savého papiera, hornú vrstvu tvorí mäkká príjemná vláknina, ktorá poskytuje chorému náležitý komfort. Spodnú stranu chráni nepriepustná protišmyková fólia, ktorá zabraňuje posúvaniu podložky po obliečke a znečisteniu lôžka. Dávkovanie: Pre celodenné použitie. Podložku rozložíme na lôžko inkontinentnej osoby tak, aby chránila posteľnú bielizeň pred znečistením. Kontraindikácie: Nie sú známe. Vedľajšie príznaky: Nie sú známe.

  8,01 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam