Moje srdcovky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Inkontinenčné pomôcky » Inkontinenčné podložky

Inkontinenčné podložky

Jednorazové inkontinenčné podložky sa používajú na ochranu lôžka a zdravotných pomôcok, v prípade strednej a ťažkej inkontinencie. Vrchná savá vrstva absorbuje moč, spodná nepriepustná vrstva zabraňuje presiaknutiu.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Inkontinenčné podložky - detailný popis

Ako vybrať správnu inkontinenčnú podložku

Parametre dôležité na výber správnej podložky sú rozmer, savosť, počet kusov v balení a v niektorých prípadoch ešte značka.

  • Rozmer inkontinenčných podložiek – v ponuke nájdete podložky od menších veľkostí (napr. 40x60 cm) na invalidné vozíky a kreslá, ďalej posteľové (v šírke od 75 cm), ktoré majú buď štvorcový alebo mierne obdĺžníkový tvar a ďalej celolôžkové (dĺžka od 170 cm).

  • Savosť podložiek – na obale každého produktu je uvedený počet kvapiek, ktorý rozlišuje produkty podľa množstva moču, ktoré jadro zvládne pohltiť (nasiať).

  • Počet kusov v balení – nie vždy platí, že čím väčší počet kusov vyberiete, tým nakúpite výhodnejšie. Preto vám v detaile každého výrobku ukážeme prepočet ceny na jednu položku v balení.

    Na čo nesmiete pri nákupe zabudnúť

    Pri výbere produktov si dajte pozor na veľkosť savej plochy u inkontinenčnej podložky, je to na výrobku vždy uvedené. V niektorých prípadoch, zvlášť u celolôžkových podložiek, je savá časť umiestnená iba v strede podložky.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam