Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Náplaste

Náplaste

Sú malé, užitočné a zmestia sa do každej kabelky. Môžete ich tak mať neustále pri sebe. Reč je o náplasťach. Klasické náplasti vám pomôžu ošetriť kadejakú odreninu či drobné porezania - v prípade potreby využite aj tie vodeodolné. Môžete si u nás zakúpiť aj špeciálne náplasti na opary, kurie oká alebo dokonca náplasti na bolesť kĺbov a svalov.

Prezrite si našu širokú ponuku náplastí (každá má inú funkciu)

 • Detoxikačné - obsahujú mix prospešných látok, ktoré pomáhajú prečisťovať organizmus a zároveň znižujú únavu a celkovo zlepšujú váš zdravotný stav.
 • Hrejivé (kapsaicinové) - používajú sa pri bolestiach chrbta a kĺbov. Tieto prírodné hrejivé náplasti stačí nalepiť na boľavé miesto a za chvíľu ucítite príjemnú úľavu. Náplasti hrejú aj niekoľko hodín.
 • Na kurie oká - špeciálna náplasť zabráni boľavému tlaku a treniu boľavého miesta v obuvi.
 • Na opary - urýchľujú hojenie oparu a zmierňujú nepríjemné svrbenie. Zbavia vás oparu bez toho, aby po ňom zostala jazva alebo chrasta - liečia na báze antivirotických krémov. Navyše sú veľmi diskrétne.
 • Na chudnutie - obsahujú látky podporujúce chudnutie, ako je karnitín alebo chróm. Náplasti dokážu nahradiť tabletky na chudnutie, pretože látky v nich obsiahnuté sú väčšinou totožné.
 • Antikoncepčné - ide o kombinovanú hormonálnu antikoncepciu. Nosenie náplasti je pohodlné, náplasť sa mení raz mesačne (nehrozí tak riziko, že si zabudnete vziať tabletku) a nezaťažuje telo. Náplasti sú vysoko priľnavé, a tak vás nijako neobmedzujú.

Špeciálne náplasti Cosmos vás zbavia kurieho oka, pľuzgierov a odrenín behom pár hodín. Tieto hydrokoloidné náplasti urýchľujú hojenie, tlmia bolesť a miernia tlak. Náplasti sú navyše vyrobené tak, aby perfektne priliehali ku koži a spoľahlivo držali aj niekoľko dní.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • Náplasť Fixaplast Strips 8x4 cm 3 ks

  skladom > 5 ks

  Klasická textilní náplast s polštářkem sloužící k ošetření drobných poranění a poskytnutí první pomoci. Balení obsahuje 3 ks stripu 8 x 4cm.

  0,23 €

 • COSMOS STRIP 6X2CM 1X5KS

  COSMOS STRIP 6X2CM 1X5KS

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Hypoalergenní, prodyšné náplasti na rány, neslepující se s ránou z pevné a odolné tkaniny Pro optimální péči o malá zranění je ideální sortiment náplastí Cosmos, který je dokonale přizpůsobený Vašim potřebám. Náplasti Cosmos propouštějí vzduch a díky hypoalergennímu lepidlu nanesenému v proužcích jsou šetrné k pokožce.

  0,18 € -36% 0,28 €

 • PERCOM Náplasť ASP vodeodolná KRB 40 kusov

  PERCOM Náplasť ASP vodeodolná KRB 40 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Rodinné balenie obsahuje 40 ks náplastí 19 x 72 mm jednotlivo balených, určených na bežné ošetrenie povrchových poranení, so zvýšenou lepivosťou. Náplasť je možné použiť aj vo vlhkom prostredí. Náplasť je opatrená vodeodolným lepidlom so zníženou dráždivosťou Páska je fóliová, nepriehľadná, vodeodolná. Použitie: Poranenie umyte v pitnej vode a podľa potreby vydezinfikujte. Osušte kožu po obvode poranenia a prelepte ho náplasťou. Nalept na kožu. Náplasť je určená na jednorazové použitie, po použití zahoďte do odpadkového koša. Náplasť meňte najmenej jeden krát denne. Balenie 40 ks.

  1,64 € -14% 1,91 €

 • 3M SPOFAPLAST Textilná vankúšiková náplasť 1 m x 6 cm

  3M SPOFAPLAST Textilná vankúšiková náplasť 1 m x 6 cm

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Metrová textilná náplasť so šírkou 6 cm skvele drží, chráni a neodlepuje sa. Dobre ošetrí drobné rany, odreniny alebo pľuzgieriky a k pokožke je veľmi šetrná. Náplasť je hypoalergénna, elastická a dobre lepiaca. Je bez obsahu latexu. Vysoko trvanlivá a odolná. Rozmer: 6 cm x 1 m

  0,92 € -39% 1,50 €

 • 3M SPOFAPLAST Kusová textilná náplasť 5 ks 72 x 19 mm

  3M SPOFAPLAST Kusová textilná náplasť 5 ks 72 x 19 mm

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Tradičná textilná náplasť prešla inováciou. Má dokonale absorbčný vankúšik, ktorý sa k rane nikdy neprilepí, zato ju spoľahlivo chráni. Náplasť navyše neobsahuje latex a je hypoalergénna. Náplasť je elastická, silne lepiaca a šetrná. Praktický a úsporný obal. Rozmer: 72 × 19 mm

  0,28 € -50% 0,56 €

 • 3M NEXCARE Detská náplasť Barbie 19x72 mm 20 kusov

  3M NEXCARE Detská náplasť Barbie 19x72 mm 20 kusov

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Špeciálne hypoalergénne náplasti pre jemnú a citlivú detskú pokožku s priľnavou vrstvou po celom obvode náplasti pre lepšiu ochranu pred nečistotami a baktériami. Ľahká a priedušná náplasť s dizajnom Barbie as vankúšikom, ktorý sa nelepí na ranu.

  2,09 € -16% 2,50 €

 • Tejpovacia páska KinesioMAX neelastická 2.5 cmx10 m

  skladom > 5 ks

  Neelastická tejpovacia páska, 95% bavlna, 5% viskóza, hypoalergénne zinkoxidová adhezívne zložka Ideálne použitie Fixácia vysoko namáhaných častí tela Predchádzanie športovým úrazom Zmiernenie bolesti Podpora kĺbového aparátu a svalstva Zvýšenie výkonu Používa sa pri podpore športových výkonov, prevencii a liečbe akútnych i chronických ochoreniach pohybového a kĺbového aparátu. Super pevný a ľahko odtrhnuteľná KinesioMAX Tape je vyrobený z vlákien 95% bavlny a 5% viskózy, ktorá vďaka svojim neelastickým vlastnostiam zaručuje spoľahlivú fixáciu a podporu. Vďaka dômyselnému vroubkovanému zastrihnutie je tejp pri aplikácii ľahko odtrhnuteľná a to aj bez použitia nožníc. Špeciálne nános hypoalergénneho bezlatexového ZINK-OXID lepidlá v pruhoch, zaisťuje nielen vysokú lepivosť, ale hlavne spoľahlivú fixáciu pri extrémnej záťaži. Tento systém je výsledkom dlhoročného výskumu v spolupráci so športovcami, lekári a fyzioterapeutmi. Hlavnou funkciou neelastického tejpu je fixácia a vymedzenie pohybu postihnutých časti tela a to predovšetkým kĺbov, šliach a väzov tak, aby nedochádzalo k ďalšiemu nežiaducemu poškodeniu.

  2,64 € -6% 2,80 €

 • 3M SPOFAPLAST Textilná elastická náplasť 8 cm x 1m

  3M SPOFAPLAST Textilná elastická náplasť 8 cm x 1m

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Metrová textilná náplasť so šírkou 8 cm skvele drží, chráni a neodlepuje sa. Dobre ošetrí drobné rany, odreniny alebo pľuzgieriky a k pokožke je veľmi šetrná. Náplasť je hypoalergénna, elastická a dobre lepiaca. Bez obsahu latexu. Vysoko trvanlivá a odolná. rozmer: 8 cm × 1 m

  1,40 € -29% 1,96 €

 • Náplasť Fixaplast Strips 6x2 cm 5 ks

  skladom do 24 hodín

  Použitie Klasická textilná náplasť s vankúšikom slúžiace na ošetrenie drobných poranení a poskytnutie prvej pomoci. Balenie obsahuje 5 ks stripu 6 x 2cm.

  0,23 €

 • Náplast ASP voděodolná KRB 30 ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Náplast přikládáme na kůži až potom, co jsme případné poranění vydesinfikovali a pokožku okolo poranění řádně osušili. Po přiložení náplasti ji lehce rukou prohřejeme, aby dobře přilnula. Pokud náplast sejmeme, nepřikládáme ji znovu. A to ani v případě, že jsme ji při prvním přiložení dali nesprávně a ihned odlepili. Použité lepidlo po přiložení na pokožku okamžitě reaguje a při druhém přiložení jednak může dojít ke kontaminaci krycího bavlněného polštářku a jednak je již přilnavost lepidla snížena. Náplasti skladujeme při teplotě 5 - 25 °C v suchém prostředí. Náplast neperforovaná, voděodolná k běžnému použití. Označení pro náplasti s nesmáčivou páskou a vodě odolným lepidlem. Náplasti nejsou vhodné do vody - ke koupání, vhodné pouze do vlhkého prostředí. Dávkování Pro celodenní přiložení

  1,43 €

 • 3M SPOFAPLAST Cievková textilná náplasť 2,5 cm x 5 m

  skladom do 24 hodín

  Pohodlná stredná šírka 2,5 cm cievkovej náplasti z textilnej tkaniny má vynikajúce lepiace schopnosti. Ľahko zafixuje obväz či ovínadlo, ktoré pri pohybe bezpečne drží na svojom mieste. Je silne lepiaca a poddajná (ľahké odtrhnutie). Používa sa na upevnenie obväzov a ovínadiel. Rozmer: 2,5 cm x 5 m .

  1,34 € -12% 1,52 €

 • COSMOS pevná náplast

  skladom do 24 hodín

  Naplasti na rány. Odolné proti nečistotě, více prodyšné díky perforaci nosiče. Náplast v metrových délkách.

  1,73 €

 • 3M SPOFAPLAST Kusová textilná náplasť 76x51 mm 3 ks

  3M SPOFAPLAST Kusová textilná náplasť 76x51 mm 3 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Tradičná textilná náplasť v novom a lepšom prevedení. Vankúšik v jej strede spoľahlivo chráni ranu pred nečistotami a nikdy sa neprilepí. Náplasť navyše neobsahuje latex a je hypoalergénna. Náplasť je hypoalergénna, elastická, silne lepiace a šetrná. Praktický a úsporný obal. Rozmer: 76 × 51 mm

  0,39 € -49% 0,76 €

 • NÁPLASŤ FIXAPLAST WARM HREJIVÁ 12x16cm 1ks

  skladom do 24 hodín

  Pôsobenie / použitie:

  1,38 €

 • Náplast ASO Průhledná mix 30ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Zevně na kůži. Dávkování Pro celodenní přiložení. Fakta Dosud v ČR nezaznamenána alergická reakce. Přikládat na suchou pokožku. Náplasti s průhlednou páskou umožňují včasné zpozorování zarudnutí v okolí poranění - známky počínajícího zánětu. Poznámka Náplast voděodolná. Označení pro náplasti s nesmáčivou páskou a vodě odolným lepidlem.

  1,55 €

 • CURAPLAST sterilní náplast pro děti 15ks

  skladom 1 - 2 ks

  Curaplast Kids je náplast pro děti nedráždící pokožku s veselými obrázkovými motivy. Pestré obrázkové motivy sluší stejně chlapcům i děvčatům. centrálně umístěný polštářek fixuje polštářek na krytí rány bezpečně na kůži nízké riziko přilepení k ráně díky síťové fólii s veselými dětskými motivy odpuzuje vodu a nečistoty flexibilní a odolný

  1,25 €

 • 3M SPOFAPLAST Fixačná náplasť z netkanej textílie 2,5 cm x 5 m

  3M SPOFAPLAST Fixačná náplasť z netkanej textílie 2,5 cm x 5 m

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Hypoalergénna náplasť s rozmermi 2,5 x 5 cm z netkanej textílie skvele upevňuje obväzy aj iný zdravotnícky materiál. Zostáva pritom stále priedušná a nedráždi pokožku. Náplasť je vhodná na upevnenie obväzov. Hypoalergénna a priedušná z netkanej textílie. Rozmer: 2,5 cm × 5 m

  0,77 € -23% 1,00 €

 • Rychloobvaz ELASTPORE + PAD 10 x 10 cm sterilní 1 ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Savý polštářek má nadprůměrnou absorpční schopnost a je opatřen povrchovou vrstvou zabraňující přilepení na ránu. Nosný materiál je shodný s náplastí Elastporeje propustný pro vzduch a vodní páru. Elastpore+PAD je s výhodou aplikovatelná na oblých a kónických částech těla kde nijak nebrání pohybu.

  0,27 €

 • Fixopore S 5 x 7.2 cm á 1 ks. sterilní náplast

  skladom do 24 hodín

  Použitá netkaná textilie je pórovitá, pokožka tudíž může volně dýchat. Centrálně umístěné savé jádro má výborné absorpční schopnosti a jeho vnější vrstva je zajištěna mikroskopickou síťkou, která zabraňuje přilnutí polštářku k povrchu rány a stehů. Použité akrylové lepidlo redukuje riziko výskytu podráždění. Po odstranění náplast nezanechává na těle pacienta žádné stopy. Náplast je radiačně sterilizovaná. Oblé okraje náplasti minimalizují možnost odlepování jejích okrajů. Široká záložka ochranného papíru umožňuje jednoduchou aplikaci náplasti dokonce i v rukavicích. Použití: ošetřování pooperačních ran a menších ran, poranění a odřenin. Náplast je určena pro jednorázové použití.

  0,11 €

 • COMPEED náplasť na pľuzgiere stredná 5 kusov Zdravotnícky prostriedok

  COMPEED náplasť na pľuzgiere stredná 5 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Compeed náplaste na pľuzgiere pôsobia ako druhá koža, čím prispievajú k prirodzenému vyrovnávaniu vlhkosti. Vhodné na väčšie pľuzgiere na pätách a chodidlách Okamžite uľavuje od bolesti a tlaku Vodeodolná Diskrétna a pohodlná Hojí rýchlo Okamžite uľavujú od bolesti a tlaku Zostávajú na mieste po dobu najmenej 24h Skosené hrany zaručujú minimálne rolovanie okrajov Odpudzujú baktérie a vodu Diskrétne (telová farba) a pohodlné Compeed? hydrokoloidné náplasti na pľuzgiere sú účinné v akejkoľvek fáze vývoja pľuzgiera, však čím skôr je náplasť aplikovaná, tým rýchlejšie sa pľuzgier zahojí. Čo je to pľuzgier? Pľuzgiere najčastejšie vznikajú na nohách pri dlhej chôdzi v nových topánkach alebo na rukách pri práci. Vznikajú uvoľnením pokožky od zamše, pre ochranu tkanív uložených pod ňou. Vzniknutá kapsa je naplnená tekutinou. Ak pľuzgier neošetríte včas, dôjde k jeho pretrhnutiu a vzniku otvorenej rany, do ktorej môže preniknúť infekcia. Pľuzgiere zvyčajne prejdú piatimi fázami a hoja sa až 7 dní. Celý proces môže byť urýchlený hydrokoloidními náplasťami na pľuzgiere značky Compeed. Väčšina ľudí je presvedčená, že pľuzgiere potrebujú k lepšiemu hojeniu kyslík. Klinické výskumy však ukázali, že rana sa hojí omnoho rýchlejšie vo vlhkom prostredí. Vlhký spôsob hojenia (tzv. hydrokoloidný) je základom náplastí Compeed. Pri vlhkom hojení nevzniká klasická chrasta, ale aktívny gél s časticami absorbujúcimi vlhkosť, ktorý okamžite stlmí a zastaví bolesť. POUŽITIE NÁPLASTÍ Vhodné na použitie ako pri prvých príznakoch trenia na prevenciu vzniku pľuzgierov, tak aj na už existujúce pľuzgiere pre úľavu od bolesti a urýchlenie hojenia. Pred použitím pokožku očistite a osušte. Neaplikujte na infikované rany. Pre optimálnu priľnavosť sa uistite, že okolie pľuzgiera nie je mastné od krémov a olejov. Odstráňte vzorovaný Compeed papier, nedotýkajte sa lepiacej časti. Priložte náplasť priamo na pľuzgier, nedotýkajte sa lepiacej strany. Potom odstráňte biely štítok. Uhlaďte okraje. Ponechajte náplasť na mieste, kým sa sama nezačne odlepovať. Môže vydržať aj niekoľko dní. Na odstránenie Compeed náplasti ju pomalým pohybom natiahnite pozdĺž pokožky, ako by ste ju chceli predĺžiť. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte náplasť, kým nie je pokožka úplne zahojená.

  4,04 € -23% 5,28 €

 • NÁPLASŤ FIXAPLAST 2,5CM X 2M CIEVKA 1KS

  NÁPLASŤ FIXAPLAST 2,5CM X 2M CIEVKA 1KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Cievkové adhezívnej náplasti FIXAPLAST sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu s vysokou pevnosťou a priľnavosťou k pokožke. Sú určené na ošetrenie drobných poranení a fixáciu obväzov. Výrobky sú súčasťou programu "Fixaplast - program prvej pomoci". Tradičný výrobok. Najlepší pomer medzi cenou a kvalitou na našom trhu. Zdravotnícke náplasti Fixaplast sú súčasťou komplexného rovnomenného programu prví pomôcť. Sú vyrobené z kvalitného materiálu ktorý garantuje vysokú pevnosť a priľnavosť k pokožke.

  0,76 € -23% 0,99 €

 • Náplast Fixaplast cívka 1.25 cm x 2 m

  skladom do 24 hodín

  FIXAPLAST – program první pomoci Cívkové adhesivní náplasti FIXAPLAST jsou vyrobeny z kvalitního textilního materiálu s vysokou pevností a přilnavostí k pokožce. Jsou určeny k ošetření drobných poranění a fixaci obvazů. Výrobky jsou součástí programu „ Fixaplast - program první pomoci“. Tradiční výrobek. Nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou na našem trhu.

  0,69 €

 • VIACELL DETSKÉ NÁPLASTE 20KS (D 122)

  skladom do 24 hodín

  Detské náplaste s veselými detskými motívmi idú určené na ošetrenie drobných poranení. Náplaste majú centrálne umiestnenú savú vložku, ktorá je pokrytá nelepivou vrstvou zabraňujúcou prichytenie náplasti k rane a tým jej traumatizácii pri odstraňovaní náplaste. Náplaste sú umývateľné, priedušné.

  1,20 €

 • Náplast ASO Garfield KRB 16 ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Náplast přikládáme na kůži až potom, co jsme případné poranění vydesinfikovali a pokožku okolo poranění řádně osušili. Po přiložení náplasti ji lehce rukou prohřejeme, aby dobře přilnula. Pokud náplast sejmeme, nepřikládáme ji znovu. A to ani v případě, že jsme ji při prvním přiložení dali nesprávně a ihned odlepili. Použité lepidlo po přiložení na pokožku okamžitě reaguje a při druhém přiložení jednak může dojít ke kontaminaci krycího bavlněného polštářku a jednak je již přilnavost lepidla snížena. Náplasti skladujeme při teplotě 5 - 25 °C v suchém prostředí.Náplast voděodolná. Označení pro náplasti s nesmáčivou páskou a vodě odolným lepidlem. Náplasti nejsou vhodné do vody - ke koupání, vhodné pouze do vlhkého prostředí. Díky hypoalergenní lepící vrstvě je zajištěn dokonalý komfort pro citlivou pokožku a alergiky. Dávkování Pro celodenní přiložení

  1,46 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam