Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Lekárničky Domáce lekárničky

Domáce lekárničky

Viete, že najviac úrazov sa stane práve v domácom prostredí? Buďte na takéto situácie pripravení a vybavte si domácu lekárničku. Pokiaľ už doma lekárničku máte, radíme vám skontrolovať jej obsah a vyhodiť všetky lieky po záruke a zdravotnícke pomôcky s poškodeným alebo otvoreným obalom. Pamätajte, že domáca lekárnička by nemala chýbať v žiadnej rodine, a to nielen tam, kde sú deti.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Domáce lekárničky - detailný popis

Čo by mala domáca lekárnička obsahovať?

Na rozdiel od autolekárničky, neupravuje obsah domácej lekárničky žiadna záväzná norma. Je teda na vás, čo všetko chcete v lekárničke mať. My vám ponúkame pár tipov na jej obsah:

Domáca lekárnička by mala mať v domácnosti svoje pevné miesto a všetci členovia rodiny musia vedieť, kde sa nachádza. Zároveň ju ale umiestnite na uzamykateľné miesto, najlepšie do skrinky, do ktorej sa nedostanú malé deti. Kompletne vybavenú lekárničku na doma si u nás môžete samozrejme tiež objednať.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika