Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál

Zdravotnícky materiál

Zdravotnícky materiál je sekcia, ktorá obsahuje viac ako 760 produktov. Nájdete tu nielen zdravotnícke potreby a zdravotné pomôcky akými sú ihly, striekačky, chirurgické potreby, ale i inzulínové perá, tlakomery, tehotenské testy, lekárničky či prostriedky na dezinfekciu rúk, predmetov a povrchov.

Pre koho je zdravotnícky materiál určený

Náš tovar je určený tak ako pre nemocnice a lekárske zariadenia, tak aj pre domáce použitie. Poďme sa pozrieť na našu ponuku: 

 • Zdravotnícka starostlivosť – samozrejme, že každé lekárske zariadenie potrebuje komplexné vybavenie ako náplasti, gázy, injekčné striekačky alebo prostriedky na dezinfekciu. To a o veľa viac nájdete v našej ponuke.
 • Domáce lekárstvo – pre ošetrenie zranení je dobré mať v každej domácnosti obväzy, ovínadlá, náplasti a dezinfekciu. Zožeňte si ich jednotlivo alebo ako súčasť lekárničky. Pre rehabilitáciu po úraze alebo po chorobe, si môžete vybrať z našej ponuky termofor alebo masážny prístroj. Diabetici u nás môžu objednávať inzulínové striekačky alebo glukomery s lancetami.
 • Kontrola zdravotného stavu – mať pod kontrolou svoj zdravotný stav by malo byť v záujme každého jedného z nás. Nakúpte pre Vás alebo pre Vašich blízkych ako darček tlakomery, alkoholtestery alebo osobné váhy. Medzi kontrolné zdravotnícke prostriedky patria teplomery, ktorých u nás nájdete nespočetné množstvo. Chceli by ste digitálny, detský alebo bezkontaktný typ? Záleží len na Vás, čomu dáte prednosť.
 • Starostlivosť o telo – starať sa o svoje telo môžete pomocou vyhrievacieho masážneho pásu alebo v podobe vyhrievacích diek.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Forma výrobku

Druh balenia

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

Určené pre

Produkty v kategórii

 • Vata buničitá delená 40x50mm / 2x500ks Batist

  skladom do 24 hodín

  Použitie:Tampóny BATIST sú vhodné pre hygienické a kozmetické účely, na dezinfekciu kože pred injekciou a infúziami, pre použitie v stomatológii a pri drobných zraneniach ako savý tampón. Tampóny sú vyrobené z niekoľkovrstvovéj bielenej buničitej vaty navinuté na rolke. Vyznačujú sa jemnou rovnomernou štruktúrou s vysokou savosťou a belosťou. Tampóny z buničitej vaty BATIST majú spevnené okraje, ľahko sa oddeľujú a pri použití neprášia. Sú razené v rozmere 50 mm x 40 mm a navinuté v dvoch radoch na rolu. Každá rola obsahuje 500 tampónov, v balení sú dve rolky. Výrobok je certifikovaný CE značkou.

  2,12 €

 • Ovínadlo elastické fix. Peha - crepp 10 cm x 4 m / 100 ks 3031631

  skladom do 24 hodín

  Peha-crepp - superelastické ovínadlo z mäkkej tkaniny. Elastické fixačné ovínadlo zo špeciálnej mäkkej tkaniny s veľkým podielom prírodných vlákien. Jeho ťažnosť je cca 160% a vykazuje najlepšie vlastnosti pri nosení. Dĺžka v napnutom stave 4 m. Vďaka vysokej elasticite tkaniny je možné Peha-crepp aplikovať bez opakovaných otáčok rýchlo a jednoducho na všetky časti tela. Len niekoľko málo otáčok postačí na bezpečnú fixáciu krytia rán. Obväzy spoľahlivo sedia a neskĺzavajú. Elasticita zostáva zachovaná aj pri dlhšom používaní. Peha-crepp sa nezarezáva, nenarúša krvný obeh a nebráni v pohybe kĺbov. Ovínadlo Peha-crepp je ľahké, priedušné a pŕijemne sa nosí. Ovínadlá Peha-crepp sú k dispozícii v kompaktnom balení po 100 kusoch. Poskytujú tak nielen ekonomické, ale aj ekologické výhody: kompaktné balenie šetrí materiál, pomáha obmedzovať odpad a znižuje dopravné a skladovacie náklady. Použitie:K fixačným obväzom každého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela. Rozmery: 10 cm x 4 m Balenie: 100 ks

  25,87 €

 • Injekčná striekačka ins.1.0ml / 100 IU Omnican 100 ks 9151150

  skladom do 24 hodín

  Inzulínová striekačka s integrovanou ihlou - inzulín 1 ml / O, 30x12 mm / pre aplikáciu inzulínu.

  13,40 €

 • Inkontinenčné nohavičky TENA Pants Plus Medium / 14 ks

  skladom do 24 hodín

  TENA Pants Plus Priedušné absorpčné nohavičky na strednú až ťažkú inkontinenciu. Vzdušné a veľmi jednoduché na manipuláciu Je možné obliekať a vyzliekať ako bežnú spodnú bielizeň Obzvlášť vhodné pre mobilných pacientov Systém kontroly zápachu Odour Neutralizer™ obmedzuje vznik zápachu Absorpcia: 1530 ml Obvod pásu: 80 - 110 cm Technológia Body-Close Fit™ zaisťuje výbornú priľnavosť a prispôsobenie telu VeľkosťObvod cez bokyVeľkosť baleniaFarba XXS 40 - 70 cm 12 ks v bal. modrá S 65 - 85 cm 14 ks v bal. modrá M 80 - 110 cm 14 ks v bal. modrá L 100 - 135 cm 14 ks v bal. modrá XL 120 - 160 cm 12 ks v bal. modrá

  12,84 €

 • Inkontinenčné nohavičky TENA Pants Plus Large / 14 ks

  skladom do 24 hodín

  TENA Pants Plus Priedušné absorpčé nohavičky na strednú až ťažkú inkontinenciu Vzdušné a veľmi jednoduché na manipuláciu Je možné obliekať aj vyzliekať ako bežnú spodnú bielizeň Obzvlášť vhodné pre mobilných pacientov Systém kontroly zápachu Odour Neutralizer ™ obmedzuje vznik zápachu Absorpcia: 1530 ml Obvod pásu: 100 - 135 cm Technológia Body-Close Fit™ zaisťuje výború priľnavosť a prispôsobenie telu. VeľkosťObvod cez bokyVeľkosť baleniaFarba XXS 40 - 70 cm 12 ks v bal. modrá S 65 - 85 cm 14 ks v bal. modrá M 80 - 110 cm 14 ks v bal. modrá L 100 - 135 cm 14 ks v bal. modrá XL 120 - 160 cm 12 ks v bal. modrá

  11,92 €

 • Inkontinenčné nohavičky Molicare Mobile SUPER Small vel. 1 / 14 ks

  2 dni

  Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile predstavujú pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Vďaka systému trojnásobej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Špeciálna látka Odour Neutralizer spoľahlivo pohlcuje zápach. Sú priedušné a majú optimálny tvar. Užívanie:Pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Mobilným pacietom MoliCare Mobile poskytnú  najvyššie možné pohodlie. U hyperaktívnych alebo dementných pacientov ošetrovateľský personál ocení ľahkú manipuláciu. Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile sa nosia a taktiež vyzerajú ako bežná spodná bielizeň. Vďaka systému trojnásobnej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Priedušný materiál a optimálny tvar nohavičiek zaistia pohodlie pre každého pacieta. Špeciálna látka Odour Neutralizer pohltí zápach rýchlo a spoľahlivo. Dávkovanie:Podľa potreby. Fakty: Obliekajú sa ako spodná bielizeň, vyzliekanie je uľahčené roztrhnutím sváru na boku nohavičiek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvedie moč ihneď do savého jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu. Superabsorbent SAP v savom jadre ihneď premení moč na gél. Navyše má schopnosť rozmiestňovať moč rovnomerne po celom savom jadre - gél sa nehromadí na jednom mieste a kapacita savého jadra je využívaná efektívnejšie. Vďaka vysokej elasticite a perfektnej priľnavosti sa prispôsobí prakticky každej postave. Nohavičky sú dodávané v troch prevedeniach: zelené Mobile Light pre pacientov so strednou inkontinenciou, modré Mobile pre väčšie bezpečie, na denné nosenie a fialové Mobile Super so zvýšenou absorpčnou kapacitou na používanie v noci.

  14,05 €

 • Inkontinenčné vložky MOLIMED Comfort Midi / 30ks

  Inkontinenčné vložky MOLIMED Comfort Midi / 30ks

  Akcia

  2 dni

  Vložky pri ľahkom úniku moču MoliMed teraz vaše pacientky nájdu v atraktívnych obaloch. Farebné označenie balenia MoliMed im uľahčí výber správnej veľkosti. Vnútri stále nájdu výrobky špičkovej kvality, na ktoré sú užívateľky MoliMed zvyknuté. Pre mužov trpiacich ľahkým únikom moču je určená varianta MoliMed for men. CharakteristikaDry Plus Vlies odvedie moč ihneď do savého jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu. Superabsorbent SAP v savom jadre ihneď premení moč na gél. Air Activ Textilcomfort na spodnej strane MoliMed je maximálne ohľaduplná k pokožke vďaka jemným prírodným vláknam a milióny mikroórov na jej povrchu umožňujú pokožke voľne dýchať. PoužitiePri ľahkej inkontinencii moču. Vysoká kvalita vložiek MoliMed je zárukou pocitu bezpečia, pohodlia a komfortu pri nosení. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekogických zákrokoch alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.

  6,57 € -25% 8,75 €

 • Krytie Bactigras antiseptické s masťou 10x10cm / 10 ks

  skladom do 24 hodín

  PoužitieBactigras obsauje širokospektrálnu antiseptickú zložku (0,5% chlorhexidinacetát) na masťovom základe, ktorá sa z obväzu pomaly uvoľňuje do rany a účinne pôsobí proti grampozitívnym a gramnegatívnym baktériám vrátane MRSA, vírusom, kvasinkám a plesniam. Laboratórne a klinické štúdie preukázali dlhodobé antibakteriálne pôsobenie účinnej látky (až 8 dní), pričom nebola zaznamenaná rezistencia. Bactigras sa nelepí na spodinu rany a nevysušuje ju. DávkovanieBactigras sa prikladá na celú spodinu rany tak, aby s ňou bol v tesnom kontakte. Frekvencia výmeny obväzu závisí od klinického stavu rany. V niektorých prípadoch je nutné meniť obväz po 12 hodinách (infikovaná rana), v iných (prevencia a liečba infekcie) postačí výmena obväzu iba 2x týždenne. PríznakyBactigras je indikovaný na rany s rizikom vzniku infekcie (profylaxia), rovnako ako na rany už infikované. Bactigras je vhodný na menšie popáleniny a obareniny. KontraindikácieNepoužívajte obväz na viac ako 10% povrchu tela. Nepoužívajte, ak je pacient alergický na Chlorhexidín. Bactigras nesmie prísť do kontaktu s očami, stredným uchom, meningami a mozgom. Účinné látky Chlorhexidin acetát

  6,87 €

 • LOPATKA VYŠETROVACIA DREVENÁ 100 KS / BAL NESTERILNÁ

  LOPATKA VYŠETROVACIA DREVENÁ 100 KS / BAL NESTERILNÁ

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Lekárska lopatka. Vhodné k vyšetrovacím metódam, k liečebným aplikáciám ik príprave ďalších materiálov. Charakteristika: Drevené lekárske lopatky so zaoblenými koncami, nesterilné.

  1,67 € -40% 2,80 €

 • Ovínadlo elastické fixačné Peha-crepp 12 cm x 4 m /100ks

  skladom do 24 hodín

  Užívanie K fixačným obväzom každého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela. Jednoduchá aplikácia na všetkých častiach tela. Spoľahlivo sedia a neskĺzavajú, sú ľahké, priedušné a príjemne sa nosia. Elasticita zostáva zachovaná aj pri dlhšom používaní. Peha-crepp sa nezarezáva, nenarúša krvný obeh a nebráni v pohybe kĺbov.

  29,04 €

 • LEKÁRNIČKA DREVENÁ VEĽKÁ 40 X 35 X 15 CM /PRÁZDNA/ bez náplne

  4 dni

    Skrinka je uzamykateľná, profesionálne prevedenie. Odporúča sa na pracovisko do 15 osôb.

  31,81 €

 • LEKÁRNIČKA DREVENÁ MALÁ 25 X 30 CM /PRÁZDNA/ bez náplne

  4 dni

  Nástenná lekárnička prázdna - slúži ako obal pre prostriedky prvej pomoci do kancelárií, škôl, prevádzok, domácnosti.Skrinka lekárničky je prevedená z dreveného lamina, uzamykateľná. Na dvierkach označená červeným krížom.

  26,23 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam