Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál

Zdravotnícky materiál

Zdravotnícky materiál je sekcia, ktorá obsahuje viac ako 760 produktov. Nájdete tu nielen zdravotnícke potreby a zdravotné pomôcky akými sú ihly, striekačky, chirurgické potreby, ale i inzulínové perá, tlakomery, tehotenské testy, lekárničky či prostriedky na dezinfekciu rúk, predmetov a povrchov.

Pre koho je zdravotnícky materiál určený

Náš tovar je určený tak ako pre nemocnice a lekárske zariadenia, tak aj pre domáce použitie. Poďme sa pozrieť na našu ponuku: 

 • Zdravotnícka starostlivosť – samozrejme, že každé lekárske zariadenie potrebuje komplexné vybavenie ako náplasti, gázy, injekčné striekačky alebo prostriedky na dezinfekciu. To a o veľa viac nájdete v našej ponuke.
 • Domáce lekárstvo – pre ošetrenie zranení je dobré mať v každej domácnosti obväzy, ovínadlá, náplasti a dezinfekciu. Zožeňte si ich jednotlivo alebo ako súčasť lekárničky. Pre rehabilitáciu po úraze alebo po chorobe, si môžete vybrať z našej ponuky termofor alebo masážny prístroj. Diabetici u nás môžu objednávať inzulínové striekačky alebo glukomery s lancetami.
 • Kontrola zdravotného stavu – mať pod kontrolou svoj zdravotný stav by malo byť v záujme každého jedného z nás. Nakúpte pre Vás alebo pre Vašich blízkych ako darček tlakomery, alkoholtestery alebo osobné váhy. Medzi kontrolné zdravotnícke prostriedky patria teplomery, ktorých u nás nájdete nespočetné množstvo. Chceli by ste digitálny, detský alebo bezkontaktný typ? Záleží len na Vás, čomu dáte prednosť.
 • Starostlivosť o telo – starať sa o svoje telo môžete pomocou vyhrievacieho masážneho pásu alebo v podobe vyhrievacích diek.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

 • BTC Syntetický led chladivý 400 ml Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Má stejné cryoterapeutické vlastnosti jako zmrzlý led a používá se tak jako zdravotnický prostředek první pomoci. Aplikace je velmi jednoduchá: nastříkat opakovaně (2-3 krát) po dobu 1-2 vteřin ze vzdálenosti cca 15-20 cm na postižené místo. Dbejte přiměřené aplikace, nestříkejte příliš dlouho a z krátké vzdálenosti, aby nedošlo k omrznuti pokožky. Nepoužívejte na obličej, krk, citlivá místa a do otevřených ran.

  4,74 €

 • SANOVA Glycerínové čípky Classic 10 ks Zdravotnícky prostriedok

  SANOVA Glycerínové čípky Classic 10 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Zloženie glycerolum 85% 2,06 gv 1 maternice Pomocné látky: uhličitan sodný, kyselina stearová, glycerol 85% Farmakoterapeutická skupina Laxatívum Charakteristika Glycerín (glycerolum), obsiahnutý v maternice, na seba viaže vodu, zmäkčuje stolicu a zväčšuje jej objem v dolnej časti hrubého čreva a uľahčuje tak jej odchod pri zápche. Účinok sa dostaví za 10 - 20 minút po použití. Indikácia Čapíky Suppositoria glycerini Léčiva používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov pri zápche rôzneho pôvodu, napr pri zmene prostredia, životosprávy, pri dlhodobom pripútaní na lôžku, po operácii, pri zahustenej a zatvrdnutej stolici, v tehotenstve, v šestonedelí a pri dojčení, pri dlhodobej zápche na nácvik pravidelného odchodu stolice. Kontraindikácie Prípravok sa nesmie používať pri známej precitlivenosti na niektorú jeho zložku, pri bolestivých trhlinkách v oblasti konečníka, pri krvácajúcich hemoroidoch. Prípravok nie je určený pre deti mladšie ako 10 rokov. Nežiaduce účinky Liek sa dobre znáša, môže však dôjsť k dráždeniu konečníka so svrbením a pálením. V tomto prípade alebo pri výskyte iných nezvyčajných reakcií používanie čapíkov ukončite a poraďte sa s lekárom. Interakcie Prípravok sa prakticky nevstrebáva, preto používanie týchto čapíkov neovplyvňuje účinky iných súčasne užívaných liekov. Nepoužívajte však súčasne s týmto liekom bez porady s lekárom iné lieky vo forme čapíkov. V prípade predpisovania iných liekov upozornite lekára, že používate Suppositoria glycerini Léčiva. Dávkovanie a spôsob použitia Dospelí a deti staršie ako 10 rokov si podľa potreby zavádzajú 1 čapík do konečníka. Prípravok vyvolá vyprázdnenie stolice za 10-20 minút po zavedení čapíka. Upozornenie Na liek môže vzniknúť návyk, preto sa neodporúča jeho nepretržité denné používanie po dobu dlhšiu ako 1 týždeň. Pri zápche dodržiavajte vhodnú životosprávu (dostatok pohybu, strava bohatá na vlákniny, tj ovocie, zelenina, celozrnné pečivo, dostatočné množstvo tekutín a pod). Pri krvácaní z konečníka alebo nemožnosti sa vyprázdniť po použití týchto čapíkov vyhľadajte lekára, môže ísť o závažné ochorenie. Pri dlhodobej zápche vyhľadajte lekára. Pri náhodnom požití väčšieho množstva čapíkov, obzvlášť deťmi, môže dôjsť k žalúdočnej nevoľnosti, prípadne k zvracaniu. Je vhodné vypiť väčšie množstvo studenej vody a vyhľadať lekára. Varovanie Liek nesmie byť používaný po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale. Liek musí byť uchovávaný mimo dosahu detí.

  2,49 € -22% 3,19 €

 • STERIWUND Sáček urinální s křížovou výpustí 2000 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom > 5 ks

  Návod na použití Před použitím zkontrolujte, zda je uzavřena výpusť. Spojovací kužel napojte na katetr. Sáček průběžně zkontrolujte a průběžně vyprazdňujte. Použitý sáček uložte do kontejneru pro infekční materiál a zlikvidujte. 

  0,66 €

 • Protiskluzový návlek na obuv Magic spiker 1pár 48-52

  skladom do 24 hodín

  Zabraňují uklouznutí, pádu a zranění na zamrzlém, kluzkém, nebo mokrém povrchu – ideální pro chůzi na ledu a náledí. Pryžové výstupky mezi hroty usnadňují i chůzi po tvrdé dlažbě. Jejich tvar umožňuje rychlé a jednoduché nasazení. Vhodné jsou pro vycházkovou i sportovní obuv. Návod k použití 1. Zvolte správnou velikost. 2. Hroty návleku musí být pod přední částí obuvi a směřují dolů. 3. Otvor označný ”FRONT” navlékněte na špičku obuvi. 4. Návlek natáhněte přes podrážku a část označenou “BACK” přetáhněte přes patu. 5. Ujistěte se, že návlek je pevně uchycen za špičku i patu. Údržba Opláchnout ve vlažné vodě o usušit při teplotě do 60°C. Upozornění Kovové hroty mohou při nesprávné manipulaci způsobit poranění. Velikost: S(31-34), M(35-41), L(42-48), XL(48-52)

  6,11 €

 • DR.GREPL Vložky Diabetic comfort vel.43-44

  skladom do 24 hodín

  Anatomické vložky jsou vhodné pro všechny typy chodidel a lehký stupeň diabetické nohy. Odlišné od běžných vložek, jejich anatomický tvar dodává chodidlu potřebnou podporu vnitřní podélné klenby a oblasti nártu. Odlehčují zátěž na patu. Vyrobeny z latexové pěny zajišťující cirkulaci vzduchu a aktivního uhlí zabraňující vzniku zápachu a nadměrného pocení. Latexová pěna s paměťovým efektem zmírňuje nárazy a zajišťuje komfort chůze. Je vhodná jak do vychazkové, tak do pracovní obuvi.

  6,74 €

 • ČEPELKA skalpelová č.20 sterilní 1ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Kvalitní čepelky pro individuální, ale i profesionální použití.

  0,16 €

 • Obinadlo škrtící do autolékárniček délka 2,5x70cm

  skladom > 5 ks

  0,38 €

 • Rychloobvaz ELASTPORE + PAD 10 x 10 cm sterilní 1 ks

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Savý polštářek má nadprůměrnou absorpční schopnost a je opatřen povrchovou vrstvou zabraňující přilepení na ránu. Nosný materiál je shodný s náplastí Elastporeje propustný pro vzduch a vodní páru. Elastpore+PAD je s výhodou aplikovatelná na oblých a kónických částech těla kde nijak nebrání pohybu.

  0,27 €

 • Obvaz hotový Economy č.4 velký 100x 120 mm

  skladom > 5 ks

  Užití Sterilní obvaz z hydrofilního obinadla, velká velikost. Snadno a rychle použitelné při první předlékařské pomoci na ošetření drobných i rozsáhlých poranění. Dávkování Dle potřeby Příznaky Poranění Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Složení 67 % bavlny a 33 % viskózové stříže

  0,65 €

 • DEZISAN Spray 500 ml

  DEZISAN Spray 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Polymérový dezinfekčný prostriedok na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, nástrojov a miest, ktoré sú ťažko dostupné. Je určený najmä pre rýchlu dezinfekciu v domácnostiach, rekreačných, kozmetických a iných verejných zariadeniach - školy, škôlky, jedálne, priemyselné podniky, ubytovne, sociálne ústavy a liečebne, potravinárstvo, úrady, upratovacie firmy a iné. Je charakteristický silným a dlhotrvajúcim antimikrobiálnym (eliminuje široké spektrum mikroorganizmov vrátane TBC), antivírusovým a protiplesňovým účinkom. Nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je nehorľavý. Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy. Jeho vlastnosti ocenia najmä rodiny s deťmi - je šetrný k ošetrovaným materiálom a nezanecháva nepríjemný zápach. Použitie: dezinfekcia a eliminácia zápachu v chladničke, práčke, umývačke, odpadkových košoch, topánkach a iných zdrojov pachov. Dezinfekcia kuchynskej linky vrátane vybavenia, odstránenie plesní a bežná dezinfekcia v kúpeľniach a na toaletách. Dezinfekcia hračiek, bielizne a iné.

  3,09 € -49% 6,00 €

 • Obin. elast.fix.Peha-crepp 10cmx4m 3030437 Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Elastické fixační obinadlo ze speciální měkké tkaniny s velkým podílem přírodních vláken. Jeho tažnost je cca 160% a vykazuje nejlepší vlastnosti při nošení. Délka v napnutém stavu 4 m. Díky vysoké elasticitě tkaniny je možno Peha-crepp aplikovat bez opakovaných otáček rychle a jednoduše na všechny části těla. Pouze několik málo otáček postačí k bezpečné fixaci krytí ran. Obvazy spolehlivě sedí a nesklouzávají. Elasticita zůstává zachována i při delším používání. Peha-crepp se nezařezává, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Obinadlo Peha-crepp je lehké, prodyšné a příjemně se nosí. Obinadla Peha-crepp jsou k dispozici v kompaktním balení po 100 kusech. Poskytují tak nejen ekonomické, ale i ekologické výhody: kompaktní balení šetří materiál, pomáhá omezovat odpad a snižuje dopravní a skladovací náklady. K fixačním obvazům všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.

  0,51 €

 • Sonografický gél VITA 520ml

  skladom > 5 ks

  Tento prípravok je vysoko vodivý pomocný gél pre sonografiu. Aplikuje sa na časti ľudského tela alebo sondy pred sonografickým vyšetrením. Pre lepšiu viditeľnosť pri aplikácii má svetlo tyrkysové zafarbenie. Prípravok je ľahko umývateľný vodou a nezanecháva škvrny. Rozmery: šírka 63 mm, výška 215 mm Obsah: 520 ml

  2,91 €

 • ENERGY Audiron 30 ml

  ENERGY Audiron 30 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Bioinformačný prípravok zostavený na báze fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Disharmónia v týchto dráhach sa prejavuje určitými syndrómami, ako sú niektoré poruchy sluchu, hučanie v ušiach, opuchy za ušami, zápaly a celý rad ďalších ťažkostí, ktoré už nesúvisia s uchom ani ústami. Prípravok obsahuje vitamín E, komplex informačných zložiek, extrakty z rastlín a éterické oleje, ktoré sú všeobecne známe svojimi protizápalovými, antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a protivírusovými účinkami. Prípravok je možné použiť pri zápaloch stredného ucha, oparoch a na bežné čistenie uší po kúpeli. Zápal stredného ucha je u detí pomerne častým problémom. Vzhľadom k prepojeniu medzi hornými dýchacími cestami a stredným uchom sa vyskytuje otitis media - tak sa volá lekárske pomenovanie choroby - ako komplikácia pri prechladnutí alebo chrípke. Deti dostávajú zápal stredného ucha častejšie ako dospelí, pretože ich sluchové trubice sú kratšie a užšie; choroboplodné zárodky tak môžu ľahšie preniknúť z nosohltana do stredného ucha. Okrem toho môže zdurenie sliznice viesť aj k prechodnému uzavretiu Eustachovej trubice. Následkom toho sa v strednom uchu hromadí sekrét a vzniká výpotok, ktorý je živnou pôdou pre baktérie. Priebeh choroby: Začína ako nachladnutie, potom náhle prídu bolesti ucha a teplota. U dojčiat a malých detí, ktoré ešte nevedia určiť bolestivé miesto, musíme pri akomkoľvek nepokoji počítať s možným zápalom stredného ucha, obzvlášť keď teplota stúpne a deti sa chytajú za uško. Opar (herpes simplex): je to často sa opakujúca vírusová infekcia, ktorá postihuje najmä tvár, pery a okolie úst, zadok, poprípade aj iné miesta. Počas pocitu pálenia sa vysypú skupiny rôzne veľkých pľuzgierikov, ktorých obsah zoschnutím vytvára chrasty, ktorými sa opar hojí bez jaziev. Nový výskyt pľuzgierikov podnecuje horúčka, pobyt na slnku, u niektorých zase psychické vplyvy, ako je zľaknutie sa a pod. Liečba oparu nie je problémom, zahojí sa vždy sám. Problém tkvie však v tom, aby sa zabránilo recidívam. Žiadna z metód nepôsobí stopercentne spoľahlivo. Nesporné však je, že pokiaľ máme dobrú imunitu a sme celkom zdraví, nemôže dochádzať k opakovaným recidívam. Preto je vhodné podporiť svoj zdravotný stav preventívne, napríklad regeneračnou kúrou Pentagram. Príroda nám zo sveta rastlín a minerálov ponúka účinné zbrane, ktoré človek využíva už od nepamäti na to, aby si pomohol pri rôznych zdravotných ťažkostiach. Niektoré z týchto pomocníkov obsahuje prípravok Audiron. PoužitiePri bežnom umývaní uší nakvapkáme na tampónik niekoľko kvapiek Audironu a pokračujeme bežným spôsobom. Pri zápaloch stredného ucha zhotovíme z buničitej vaty tampón s dlhšou špičkou, nakvapkáme toľko Audironu, aby bol tampón dostatočne nasiaknutý, potom nakvapkáme 1-3 kvapky do ucha a zľahka zasunieme tampón dovnútra. Po vyschnutí tampónu celý proces opakujeme. Pokiaľ nedochádza v priebehu niekoľkých hodín k zlepšeniu, vo vážnych prípadoch vyhľadajte lekára. Odporúčame užívať spoločne s prípravkom Vironal. Pri opakovaných zápaloch stredného ucha sa odporúča regeneračná kúra Pentagram. Pri oparoch potierame postihnuté miesto niekoľkokrát denne Audironom. Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Zloženie: Pakost smradľavý: účinkuje sťahujúce, jeho účinky na opuchy a všetky druhy rán sú známe už zo starovekého Grécka. Obsahuje triesloviny, kyselinu jablčnú, citrónovú a fenol s protivírusovými účinkami. Skorocel kopijovitý: obsahuje draslík, vápnik, germánium, čo je prvok so silnými protiplesňovými účinkami, enzýmy, slizové látky, vitamín C, kyselinu kremičitú. Zvonka sa používa na mokvavé lišaje, zle sa hojace rany a vredy. Kostihoj lekársky: obsahuje protiplesňové germánium, vápnik, alantoín, flavonoidy s antioxidačným účinkom. Upokojuje vnútorné telesné povrchy, urýchľuje hojenie rán a kostí, regeneruje tkanivo. Konopáč obyčajný: užíva sa pri liečbe chrípok so svalovými bolesťami, malárie a nosných katarov. Má silné protivírusové účinky, vyvoláva potenie, pomáha prekonávať vysoké horúčky a obsahuje flavonoidy. Kapucínka väčšia: obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré aj v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus, ale aj na iné druhy baktérií. Obsahuje látky s obsahom síry a pôsobí antisepticky. Pagaštan obyčajný: zvyšuje odolnosť ciev, užíva sa pri zápaloch, angínach, cievnych poruchách mozgu, opuchoch a lišajoch. Obsahuje aesculín, ktorý je až 10x účinnejší na jednobunkové organizmy ako chinín. Pomáha znižovať teplotu. Krvavec lekársky: má výrazné sťahujúce, antiseptické a protizápalové účinky. Zastavuje krvácanie, znižuje horúčku. Užíva sa pri angínach, liečení rán a vredov. Obsahuje flavonoidy, antibakteriálne pôsobiace látky a účinkuje proti prvokom. Žaburinka menšia: obsahuje soli halogénových prvkov jódu, brómu a ďalších minerálov, pôsobí protihorúčkovito a antialergicky. Užíva sa pri rôznych zápalových stavoch a ťažkých chorobách. Účinkuje na gramnegatívne baktérie. Rimbaba obyčajná: je účinný prostriedok proti horúčke, zmierňuje najrôznejšie bolesti, má výrazné antibakteriálne účinky, užíva sa pri zápaloch stredného ucha a často je účinná aj tam, kde iné rastlinné, ale aj klasické lieky zlyhali. Jantár: fosílne živice ihličnatých stromov, vznikol asi pred 50 miliónmi rokov a užíva sa pri rôznych infekčných ochoreniach, znižuje horúčku a stimuluje funkciu týmusu. Ruženín (SiO2): odroda kremeňa s prímesou oxidu mangánu, má protivírusové účinky, kladne ovplyvňuje psychiku, činnosť CNS a hypofýzy. Malachit (Cu2CO3 (OH) 2): zásaditý uhličitan meďnatý, má protizápalové, analgetické, antibakteriálne a antimikrobiálne účinky. Jeho všestranná použiteľnosť je využívaná hlavne v orientálnej medicíne. Chalcedón (SiO2): farebne je veľmi variabilný a rovnako tak aj jeho účinky. Vyznačuje sa protivírusovými a antibakteriálnymi účinkami. Kladne ovplyvňuje regeneráciu buniek a celý rad životne dôležitých procesov v tele. Andradit (Ca3Fe2 (Sio4) 3): má antibakteriálne a protivírusové účinky, kladne ovplyvňuje lymfatický systém, hormonálny systém a znižuje vysoké teploty. Rašelina: svojimi obsahovými látkami priaznivo ovplyvňuje všetky životne dôležité systémy tela. Zvonka sa aplikuje pri rôznych zápalových stavoch a výskumy naznačujú jej využitie aj pri liečbe onkologických ochorení a HIV. Jablčný ocot: pre svoje výrazné hojivé a protiplesňové účinky sa používa zvonka pri rôznych zápalových stavoch, oparoch, plesniach a infektoch. Obsahuje veľké množstvo minerálnych látok. Znižuje bolesť a odstraňuje svrbenie. Myrhový olej: vyznačuje sa antiseptickým, adstrigentným a protizápalovým účinkom. Znižuje bolesť rán a vredov, upokojuje zapálené sliznice, podporuje hojenie a pôsobí sedatívne. Účinky myrhy sú overené tisícročným používaním. Gerániový olej: má hojivé, antidepresívne a antiseptické účinky. Používa sa pri bolestiach v krku, zabraňuje tvorbe jaziev, stimuluje nadobličky, zvonka sa aplikuje pri pásovom opare a aftoch. Celkovo tonizuje organizmus. Vitamín E: podporuje hojenie a granuláciu kože. Má antioxidačné a protiplesňové účinky. Obsah: 25 ml

  11,03 € -29% 15,60 €

 • Chránič sluchu Plastifon-velký 1pár

  skladom > 5 ks

  Chrání sluch do hladiny 100 db

  0,94 €

 • HERBACOS CALCIUM PANTOTENÁT MASŤ 30 G

  skladom > 5 ks

  Masť podporuje obnovu poškodenej pokožky a účinne ju premasťuje. Podporuje hojenie najmä drobných nehnisavých poranení, ako sú odreniny, praskliny na pokožke, popáleniny. Vďaka mastnému základu je vynikajúca na premastenie miest, náchylných k zvýšenej tvorbe keratínu (rohovatenie pokožky), kde sa tvoria praskliny a zádery (okolie nechtov na rukách a nohách, piet aj.) Je vhodným prípravkom k premasteniu pokožky.

  1,72 €

 • Zkumavka 10ccm PS - sterilní 20ks V400914

  skladom > 5 ks

  Účel použití: Zkumavky z plastu –sterilní jsou určeny k odběru, transportu a uchovávání vzorku krve, moči a ostatních biologických materiálů. Dále jsou určeny k provádění laboratorních testů, chemických reakcí a podobně.

  1,76 €

 • Náplast Omnipor netkaný textil 1.25 cmx5 m 1 ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Hypoalergenní fixační náplast z bílého netkaného textilu s polyakrylátovým lepidlem. Díky vrstvě polyakrylátového lepidla snáší pokožka náplast Omnipor velmi dobře. Nosný netkaný textil propouští vzduch a vodní páry, takže pokožka dýchá a nepotí se. Omnipor je ideální pro pacienty se zvlášť citlivou pletí. I při dlouhodobé a velkoplošné fixaci obvazu nedochází k maceraci. Na ochranu rány před vnější vlhkostí je Omnipor hydrofóbně impregnován. Omnipor drží pevně a odstraňuje se bezbolestně a beze zbytku. Náplast se dá jak příčně, tak i podélně lehce odstřihnout. Omnipor neabsorbuje rentgenové záření, a proto jej před rentgenovým vyšetřením není nutné odstraňovat. Pro překrytí a k fixaci obvazů u pacientů se zvlášť citlivou pletí, především u dlouhodobých obvazů a pro upevnění měřicích přístrojů, sond apod. na nejcitlivějších částech těla. Při použití dbejte, aby pokožka byla čistá a suchá.

  0,86 €

 • CHIRALINE 1.8x450mm hadička spojovací

  skladom > 5 ks

  Chiraline prodlužovací hadička spojuje infúzní, nebo transfúzní soupravy s dalšími komponenty (např. i.v. kanyla CHIRAFLEX). Spojovací hadičky Chiraline jsou apyrogenní, sterilní, určené k jednorázovému použití. Délka hadičky 450 mm, průměr 1,8mm, 1x zakončení LUER, tx zakončení LUER/LOCK, každý kus zabalen zvlášť ve sterilním obalu.

  0,39 €

 • Gáza kompr.nester.10x20cm/100ks Batist

  Gáza kompr.nester.10x20cm/100ks Batist

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Ako tampón pri operáciách. Majú dobrú saciu schopnosť, sú priedušné, mäkké a hebké.

  6,01 €

 • Detoxikačné náplasti Biomagick 14 vankúšikov

  skladom 3 - 5 ks

  Podporujú absorpciu toxických a zdraviu nebezpečných látok z tela cez pokožku. Balenie vystačí na sedemdňovú očistnú kúru. Účinné látkybambusový ocotstromový ocotchitosan Detoxikačné náplasti sú bezpečnou, neinvazívnou a účinnou cestou očisty tela. Podporujú absorpciu toxických a zdraviu nebezpečných látok z tela cez pokožku. Tento proces je nielen revitalizačný a čistiaci, ale tiež zároveň posilňuje imunitný systém. Následkom môže byť okrem iného zlepšenie cirkulácie krvi a lepšia funkcia metabolizmu. Vďaka miernemu zahriatiu v mieste aplikácie podporuje aj dobrý a kvalitný spánok a uvoľňuje svalstvo. Balenie obsahuje 14ks vankúšikov s aktívnou látkou a 14ks špeciálnych náplastí. Účinky náplastí: Odstránenie škodlivých látok z tela počas spánku zlepšovanie cirkulácie krvi urýchľovanie metabolizmu zlepšenie spánku chronické dýchacie problémy alebo astma posilnenie imunitného systému uvoľňovanie svalstva a teda aj zníženie telesných bolestí podstatné zníženie telesnej únavy zvýšenie fyzickej energie zmiernenie opuchov v tele odstránenie nepríjemného zápachu z nôh v neposlednom rade stimulácia rôznych zdravotných problémov, ktoré skôr alebo neskôr nastávajú s pribúdajúcim vekom každého ľudského organizmu. Určené na sedemdňovú kúru očisty tela (podľa učenia Tradičnej čínskej medicíny je sedemdňová kúra optimálnou dobou na očistu tela od škodlivých toxínov). Použitie:Pred použitím umyte chodidlá. Pre lepšiu účinnosť používajte počas spánku. 1. Otvorte ochrannú fóliu, vyberte detoxikačný vankúšik a jednu samolepiacu náplasť.2. Odstráňte ochrannú vrstvu z lepiacej náplasti a priložte na ňu do stredu detoxikačný vankúšik, písaným textom na lepiacu náplasť, druhá perforovaná strana priľne k telu.3. Prášok vo vankúšiku pred nalepením rovnomerne rozmiestnite po celej jeho ploche.4. Pre ochranu môžete použiť ponožky, ktoré zabránia prípadnému zosunutiu náplastí počas spánku, alebo znečisteniu bielizne.5. Náplasti musiia priľnúť k telu celou svojou plochou, inak sú neúčinné.6. Doba aplikácie 8-10 hodín. Detoxikačné náplasti podporujú absorpciu toxických a zdraviu nebezpečných látok z tela cez pokožku. Tento proces zároveň posilňuje imunitný systém. Následkom môže byť okrem iného zlepšenie cirkulácie krvi a lepšie funkcie metabolizmu. Vďaka miernemu zahriatiu v mieste aplikácie podporuje aj dobrý a kvalitný spánok a uvoľňuje svalstvo. Nepoužívajte náplasti na oči a otvorené rany, na popáleniny, na tvár, na podráždenú alebo citlivú pokožku, používajte výhradne náplasti z nepoškodeného vrecka. Náplasti nie sú vhodné na tehotné a dojčiace ženy, detí do 6 rokov a ľudí s alergiou na leukoplast. Prinip fungovania:Podľa čínskej medicíny má naše telo viac ako 360 akupunktúrnych bodov, pričom viac ako 60 bodov sa nachádza na chodidlách nôh. Sú to reflexné zóny našich vnútorných orgánov. Je úzky vzťah medzi príslušnými reflexnými zónami na chodidlách a umiestnením náplastí, ktoré takto ľahko absorbujú toxické látky z tela. Detoxikačné náplasti priamo pôsobia na reflexné body na chodidlách nôh. Tak, ako cieľom reflexných masáží je stimulácia vnútorných orgánov, podobne detoxikačné náplaste stimulujú jednotlivé orgány v ľudskom tele, podporujú celkovú rovnováhu organizmu a pôsobia liečebne. Majú fantastický vplyv na vnútorné zdravie človeka. Už po 1. použití možno odhadovať, aký je stupeň toxicity nášho organizmu podľa zafarbenia alebo zápachu použitých náplastí (zafarbenie od svetlosivej až k tmavo hnedej). Pri používaní dochádza k redukcii zafarbenia a zápachu použitých náplastí. Pre koho sú určené detoxikačné náplasti? pre ľudí, ktorí sa ľahko unavia pre ľudí, ktorí sa o seba starajú a chcú očistiť svoje telo pre ľudí, ktorí pociťujú bolesti v kĺboch​​, krku a chrbte pre ľudí, ktorí ťažko manuálne pracujú pre ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie pre ľudí, ktorí trpia zlým spánkom pre ženy, ktoré sú po pôrode pre starších a slabších ľudí pre študentov a aktívnych športovcov, atď. Upozornenie: Náplasti sú určené len pre vonkajšie použitie. Náplasti skladujte mimo dosahu detí a na suchom mieste pri izbovej teplote. Nepoužívajte náplasti na oči a otvorené rany, na popáleniny, na tvár, na podráždenú alebo citlivú pokožku, používajte výhradne náplasti z nepoškodeného vrecka Náplasti nie sú vhodné na tehotné a dojčiace ženy, deti do 6 rokov a ľudí s alergiou na leukoplast. V prípade, že pri použití pociťujete nejaké ťažkosti, ihneď náplasť odstráňte. Náplasti nikdy nepoužívajte opakovane!

  8,99 €

 • URGO Na odřeniny hydrokoloidní náplast 5 ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Hydrokoloidní náplasti určené pro ošetření odřenin, oděrek a škrábanců. Hydrokoloidní vrstva, která vytváří ideální podmínky pro hojení rány – zejména optimální teplotu, vlhkost a pH, je nanesena po celé ploše podkladu náplasti. Vlastnosti Ulevuje od bolesti Urychluje hojení Umožňuje ráně dýchat Obsah balení Kusové náplasti: 5 ks, 40 x 72 mm

  3,10 €

 • Chránič sluchu zátk.Spark Plugs 7800/1pár Moldex

  skladom do 24 hodín

  Pokyny k použití: Zátkové chrániče sluchu si nasaďte podle návodu k použití. Správné vložení chráničů sluchu si zkontrolujte podle návodu na krabici. Chrániče sluchu musí být v hlučném prostředí nošeny bez přerušení. Pokud nebudete sledovat pokyny, můžete značně snížit ochranný účinek zátkových chráničů sluchu. Výrobek by měl být skladován ve studeném a suchém prostředí. Chrání sluch do 35 dB.

  0,11 €

 • Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní bílý

  skladom > 5 ks

  Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků doma i na cestách. K dostání s českým i slovenským popisem. Přibližné rozměry lékovky: 136 x 81 x 25 mm

  2,18 €

 • Rychloobvaz COSMOPOR Antibacteriální 15x8cm sterilní 1ks

  skladom 1 - 2 ks

  Má dodatečnou vrstvu se stříbrem s antibakteriálním efektem pro podporu ochrany proti infekci. Antibakteriální Cosmopor je ideální pro ošetření pooperačních ran, kde hrozí riziko vzniku infekce, např. u pacientů s oslabeným autoimunitním systémem. Dodatečná vrstva se stříbrem s antibakteriálním efektem preventivně chrání před infekcí. Velmi dobrá savost, vysoká absorpční kapacita, přilnavost a ochrana rány. Krycí textilie je prodyšná, propouští vzduch a vodní páry. Široké samolepící okraje umožňují bezpečné připevnění obvazu. S hypoalergenním lepidlem, které zajišťuje dobrou snášenlivost s pokožkou. Díky měkkému silnějšímu absorpčnímu polštářku přináší větší komfort pro pacienta. Antibakteriální krytí Cosmopor má tři důležité výhody: Vysoká absorpční kapacita a nízký zpětný únik vlhkosti zamezuje množeni bakterií. Exsudát je rychle veden z rány a bezpečně vázán uvnitř polštářku. Optimálnímu hojení rány napomáhá vysoká přilnavá síla, která garantuje bezpečné a dlouhé nošení. Výměna krytí díky vysoké absorpční kapacitě je minimální. Silný polštářek zajišťuje ochranu proti mechanickým vlivům. U ran, kde hrozí nebezpečí infekce a se zvýšeným rizikem infekce podporuje profylaxi infekce. Díky speciální vrstvě pokryté metalickým stříbrem jsou uvolňovány ionty stříbra, které zabíjí bakterie atím i redukují riziko infekce. Složení Antibakteriální Cosmopor se skládá ze čtyř vrstev: 1. z vrstvy, která zabraňuje přilepení krytí k ráně, 2. z vrstvy, která převádí zbytky exsudátu z rány, 3. ze speciální vrstvy pokryté metalickým stříbrem, uvolňující ve vlhkém prostředí ionty stříbra, které spolehlivě ničí baktérie, 4. zvrstvy s velmi vysokou absorpční schopností, do které se ukládá exsudát.

  0,92 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam