Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Dávkovače liekov

Dávkovače liekov

Dávkovače liekov slúžia predovšetkým k prehľadnému a správnemu dávkovaniu liekov. Môžu mať podobu denných či týždenných dávkovačov. Vďaka nim budete mať svoje lieky vždy spoľahlivo pripravené k použitiu doma i na cestách.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • ACC nosný sprej 20 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom > 5 ks

  ACC nosný sprej 20ml s kontrolovaným pH pre nosovú hygienu.

  1,89 € -21% 2,40 €

 • Petriho miska 90mm 20ks/400900

  skladom 1 - 2 ks

  Účel použití: Petriho miska je určena ke kultivaci mikroorganizmů na pevných živných půdách. Miska i víčko jsou vyrobeny ze standardního čirého polystyrenu a jsou ošetřeny vyšším stupněm dezinfekce kyselinou peroctovou.

  2,29 €

 • Souprava infuzní CHIRAPLUS P set

  skladom do 24 hodín

  Infúzní souprava slouží k podávání infúzních nebo injekčních roztoků pro přetlakovou a spádovou infúzi z lahví nebo plastových vaků do žíly pacienta. Chiraplus P infúzní souprava, má délku hadičky 1500mm, každý kus je balen zvlášť ve sterilním obalu. Složení 15 um infúzní filtr, hydrofóbní bakteriální filtr v zavzdušňovacím kanálku propichovacího trnu, 20 kapek dest.vody = 1,0± 0,1 g, regulátor průtoku: tlačka s kolečkem, hadička délka 1500 mm.

  0,43 €

 • Irigátor z PVC

  skladom do 24 hodín

  Zdravotná pomôcka na zavádzanie klystýru a na vykonanie výplachu čriev. Irigátor je vybavený ventilom na prerušenie toku tekutiny. Irigátor alebo črevná sprcha je staro-nová metóda čistenia čriev a vychádza z tradície staroindickej medicíny. Odstraňuje z hrubého čreva nahromadenú a stagnujúcu stolicu a hnilobné časti. Upozornenie: Jednotlivé diely irigátoru sa sterilizujú varom, bežnú údržbu môžete vykonávať teplou vodou a mydlom či ostatnými čistiacimi prostriedkami. Nepoužívajte organické rozpúšťadlá. Spoločnosť ERILENS s.r.o. vznikla v roku 1992 a zabýva sa vývojom, výrobou a distribúciou lokomočných pomôcok, zdravotníckeho materiálu a transportných systémov pre imobilné osoby. Firma sa delí na dve divízie. Divízia REHA zaisťuje vývoj, výrobu a distribúciu barlí, vychádzkových palíc, fixačného materiálu a dalších zdravotníckych pomôcok a divízia ROOMER zaisťuje distribúciu transportných systémov pre imobilné osoby. Na vývoji nových produktov firma dlhodobo spolupracuje s ČVUT v Praze, Fakultou strojníckou a s laboratóriami biomechaniky človeka. Momentálne je firma jediným českým výrobcom lokomočných pomôcok. Pokrýva tretinu českého trhu v tejto oblasti a významná časť výroby smeruje rovnako na export.

  9,15 €

 • Dávkovač na léky ANABOX Denní box barevný

  skladom do 24 hodín

  Užití Výstupky na krabičce denního dávkovače na léky umožňují snadnou manipulaci a zakulacený tvar snadné vybírání léků a lepší využití objemu. Tento tvar umožňuje rovněž podstatně účinnější údržbu vlastní krabičky na léky. Postavíte-li dávkovač šikmo (všechny přihrádky přehlédnete jedním pohledem), snadno získáte přehled: tabletku jste užili nebo zapomněli. Výhoda: podle statistických dat se většina léků podává ráno. Proto je naše ranní přihrádka větší, než ty ostatní. K dispozici je také jedna přihrádka navíc pro případ potřeby. Celkový objem dávkovače je v porovnání se srovnatelnými výrobky na léky větší. Výhody Moderní a pohledný design. Systém dvou barev - bezpečné rozdělení pro 2-členné domácnosti. Snadné vyjímání léků a opětovné plnění umožňuje vhodný tvar dávkovače. Držíte-li krabičku opačně, denní dávkovač nevypadne. Nemůže se vzpříčit. V zásobnících dávkovače je vzduch a tyto se snadno posunují. Otvor je dostatečně velký pro snadné vysunutí dávkovače na přední straně. Možnost stohovat, což je důležité především v objektech, kde je poskytována profesionální péče (pečovatelská služba). Kvalitní materiál zabezpečí ochranu před světlem Možnost mytí v myčce nádobí Výhoda poměru mezi cenou a užitnou hodnotou výrobku Přehledný potisk údajů o čase Velmi snadná manipulace, také pro třesoucí se a revmatem postižené ruce

  1,11 €

 • STÉRIMAR Bébé sprej 50 ml Zdravotnícky prostriedok

  STÉRIMAR Bébé sprej 50 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Stérimar bébé pomáha šetrne vyčistiť detský nos uvolniť nos pri nádche a alergickej nádche chrániť pred komplikáciami nádchy (zápal vedlľajších nosných dutín, zápal stredného ucha) urýchliť hojenie po operáciach v oblasti horných ciest dýchacích zvlhčovať vysušenú nosnú sliznicu obnovovať porušenú nosnú sliznicu posilovať obranyschopnosť nosnej sliznice zaistiť kľudné kojenie a kľudný spánok Dávkovanie 2 – 6 vstrekov denne do každej nosnej dierky. Stérimar bébé je fyziologický roztok, má koncentráciu soli podobnú jako je v bunkách ľudského organizmu, preto v nose nepáli a neštípe.

  7,01 € -29% 9,90 €

 • Kelímok s viečkom biely 100ml 50ks SPV

  skladom do 24 hodín

  Kelímok s viečkom vyrobený zo zdravotne nezávadných vstrekovaných plastov, hlavne pre farmaceutický priemysel. Rozmery: výška 3,5 cm, priemer otvoru viečka je 7 cm, priemer dna viečka je 6,3 cm.

  11,22 €

 • DÁVKOVAČ LIEKOV NA 7 DNÍ 1KS

  DÁVKOVAČ LIEKOV NA 7 DNÍ 1KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Popis: Slúži k prehľadnému usporiadaniu a spoľahlivému dávkovanie liekov doma i na cestách. Každý deň sa skladá z 3 farebne odlíšených častí - ráno, poludnie, večer - a dá sa z kazety samostatne vyňať. Farebné viečko sa ľahko otvára, zatiaľ čo ostatné dávky liekov zostávajú starostlivo uzavreté. Dávkovač je prispôsobený aj pre zrakovo postihnuté osoby - obsahuje nielen farebné, ale aj znakové odlíšenie jednotlivých častí dňa.

  1,42 € -50% 2,86 €

 • Nosní inhalátor Helle 1ks

  skladom do 24 hodín

  Nosní inhalátor přináší rychlou úlevu při neprůchodnosti nosních dírek. Použití nosního inhalátoru má za výsledek uvolnění horních cest dýchacích a pomoc při alergiích. Použití Sejměte ochranný kryt, vložte do nosu a hluboce se nadýchněte. Používejte dle potřeby. Složení Menthol, Kafr, Methylsalicylát, Eukalyptový olej Určeno pro osoby starší 6-ti let.

  0,99 €

 • Půlič tablet

  skladom do 24 hodín

  PÚLIČ TABLET JE VYROBEN Z MATERIÁLU, KTERÝ SPLŇUJE POŽADAVKY MZ ČR NA PLASTY, PŘICHÁZEJÍCÍ DO STYKU S POTRAVINAMI.

  1,18 €

 • Dávkovač na léky ANABOX 1x7

  skladom do 24 hodín

  Dávkovač léků pro uložení léků na celý týden. Je velice plochý, proto může být snadno přepravován a hodí se např. do kanceláře a pro lidi na cestách. Přihrádky jsou pevně uzavřeny.

  2,89 €

 • HOMEOSOLO zakladač na léky

  skladom do 24 hodín

  Popis: Praktické pouzdro pro pacienty, které je možné doplnit kartičkou Homeosolo s vybranou tématikou.

  0,30 €

 • Dávkovač na lieky a výživovové doplnky - týždenný

  skladom do 24 hodín

  Praktický týždenný dávkovač na lieky s vyberateľnými dennými boxami. Na boxoch sú pomenované jednotlivé dni v týždni. Každý box je rozdelený polohovateľnými priehradkami na 4 časti: ráno, poludnie, večer a noc. Dávkovač je vybavený praktickým ochranným umývateľným puzdrom.

  9,59 €

 • Dávkovač léků - 1den

  skladom do 24 hodín

  Dávkovač léků je stavebnicový systém s dávkovacím režimem pro jeden týden, jeden den nebo jednu dávku. Barevné uspořádání umožňuje rozlišit tři jednotlivé dávky během dne. Transparentní víčko zajišťuje kontrolu odebraných i ne-odebraných léků a po jeho odsunutí snadný výběr jednotlivých tablet.

  1,04 €

 • Kelímok PP so skrutkovacím uzáverom 50 g Manta 20 ks

  skladom do 24 hodín

  Kelímok biely PP so skrutkovacím uzáverom, vyrobené z polypropylénu (PP), poháriky je možné sterilizovať pri 120 ° C / 20 min, štandardne dodávané s bielym skrutkovacím uzáverom

  6,93 €

 • Delič a drtič tabliet 4 v 1

  skladom do 24 hodín

  Vreckový zásobník na lieky so štyrmi funkciami: drvič tabliet, delič tabliet, nádobka na rozpustenie tablety a zásobník na lieky. Zásobník so 4 funkciami: možné tabletky rozpoliť, uložiť do zásobníka, v prípade potreby (napr. pre dieťa) rozdrviť a eventuálne rozpustiť v troche tekutiny. Pre použitie v domácnostiach, nemocniciach, LDN.

  3,25 €

 • Dávkovač na léky ANABOX 7 dní bílý

  skladom do 24 hodín

  Užití Výstupky na krabičce denního dávkovače na léky umožňuji snadnou manipulaci a zakulacený tvar snadné vybírání léků a lepší využiti objemu. Tento tvar umožňuje rovněž podstatně účinnější údržbuvlastní krabičky na léky! Postavíte-li dávkovač šikmo (všechny přihrádky přehlédnete jedním pohledem), snadno získáte přehled: tabletku jste užili nebo zapomněli. Výhoda: podle statistických datsevětšina léků podává ráno.Proto je naše ranní přihrádka větší, než ty ostatní. K dispozici je také jedna přihrádka navíc pro případ potřeby. Celkový objem dávkovačeje v porovnání se srovnatelnýmivýrobky na léky větší. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Fakta Moderní a pohledný design. Systém dvou barev: Bezpečné rozdělení pro2-členné domácnosti. Snadnévyjímání léků a opětovné plnění umožňujevhodný tvar dávkovače Držíte-li krabičku opačně, denní dávkovač nevypadne. Nemůže se vzpřlčit! V zásobnicích dávkovačeje vzduch a tyto se snadno posunuji. Otvor je dostatečně velký pro snadné vysunuti dávkovače na přední straně. Možnost stohovat, což je důležité především v objektech, kde je poskytována profesionální péče (pečovatelská služba). Další výhody dávkovače: Kvalitní materiál zabezpečí ochranu před světlem Možnost mytí v myčce nádobí Výhody poměr mezi cenou a užitnou hodnotou výrobku Přehledný potisk údajů o čase Velmi snadná manipulace,také protřesoucí se a revmatem postižené ruce Atraktivní možnost zisku pro lékárnu Poznámka Jedinečná konstrukce mechanismu víčka umožňuje snadné plnění a vyjímání léků (víčko denního dávkovače lze sejmout), což ušetři mnoho času v podmínkách profesionálně poskytovaných služeb. (Zdravotní sestry, domovy důchodců, pečovatelské služby).

  6,94 €

 • Kelímek PP se šroub. uzávěr. 100 g 21005 16 ks Manta

  skladom do 24 hodín

  Objem g/ml - 100/125 Průměr - 52 mm Výška - 67 mm

  6,75 €

 • Kelímok PP so skrutkovacím uzáver. 30 g Manta 20 ks

  skladom do 24 hodín

  Kelímok biely PP so skrutkovacím uzáverom, vyrobené z polypropylénu (PP), poháriky je možné sterilizovať pri 120 ° C / 20 min, štandardne dodávané s bielym skrutkovacím uzáverom.

  7,93 €

 • Dávkovač na léky ANABOX 7 dní duha

  skladom do 24 hodín

  Přihrádky na jednotlivé dny jsou barevně rozlišeny, pojmenovány dny (pondělí - neděle) a lze je od sebe oddělit. Jsou rozděleny na 5 políček, ranní je o něco větší než ostatní. Veselé barvy, snadná manipulace. Užití Moderní a pohledný design dávkovače na léky ANABOX® vhodný také pro děti, vzhledem ke svému barevnému provedení. Skládá se ze 7 barevných boxů, obsahujících 5 přihrádek, jedna je větší (ranní). Výhoda: podle statistických dat se většina léků podává ráno. Proto je naše ranní přihrádka větší, než ty ostatní. K dispozici je také jedna přihrádka navíc pro případ potřeby. * Výstupky na krabičce denního dávkovače na léky umožňují snadnou manipulaci a zakulacený tvar snadné vybírání léků a lepší využití objemu. Tento tvar umožňuje rovněž podstatně účinnější údržbu vlastní krabičky na léky. Postavíte-li dávkovač šikmo (všechny přihrádky přehlédnete jedním pohledem), snadno získáte přehled: tabletku jste užili nebo zapomněli. Celkový objem dávkovače je v porovnání se srovnatelnými výrobky na léky větší. Snadné vyjímání léků a opětovné plnění umožňuje vhodný tvar dávkovače ANABOX® 7 DNÍ. Držíte-li krabičku opačně, denní dávkovač nevypadne. Nemůže se vzpříčit! V zásobníku dávkovače je vzduch a tyto se snadno posunují. Otvor je dostatečně velký pro snadné vysunutí dávkovače na přední straně. Možnost stohovat, což je důležité především v objektech, kde je poskytována profesionální péče (pečovatelská služba). Jedinečná konstrukce mechanismu víčka umožňuje snadné plnění a vyjímání léků (víčko denního dávkovače lze sejmout), což ušetří mnoho času v podmínkách profesionálně poskytovaných služeb. (Zdravotní sestry, domovy důchodců, pečovatelské služby). Další výhody dávkovače ANABOX® 7 DNÍ: kvalitní materiál zabezpečí ochranu před světlem možnost mytí v myčce nádobí výhodný poměr mezi cenou a užitnou hodnotou výrobku přehledný potisk údajů o čase velmi snadná manipulace, také protřesoucí se a revmatem postižené ruce. Dávkováni Každý jednotlivý pacient by měl mít vlastní dávkovač.

  6,94 €

 • Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní zelený

  skladom do 24 hodín

  Užití Dávkovač léků umožňuje přehledné uložení léků nebo potravinových doplňků na týden dopředu s rozdělením na tři denní dávky. Konstrukce zajišťuje jednoduché otevření příslušné denní dávky léků se zajištěním ostatních proti vysypání. Dávkovač je možno označit jménem pacienta. Dávkování Není stanoveno, závisí na lékařském předpisu nebo požadavcích majitele. Kontra indikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy.

  2,28 €

 • Dávkovač léků OBZOR typ 05 kapesní různé barvy

  skladom do 24 hodín

  Princip otvírání dávkovače Uchopte dávkovač do levé ruky. Palcem se zapřete do horního ouška, které slouží k zavěšení dávkovače. Ukazováček levé ruky zastrčte do otvoru ve spodním dílu dávkovače – zafixujete si lépe spodní díl v ruce. Druhou rukou pootočte vrchní díl vpravo nebo vlevo dle směru šipek na dávkovači. Oba díly se musí při otočení otvírat proti sobě. Při prvním otevření je někdy třeba vyvinout větší sílu, po opakovaném otevření půjde dávkovač otáčet snadněji.

  0,65 €

 • Dávkovač léků - 1dávka

  skladom do 24 hodín

  0,35 €

 • Dávkovač léků SET - OBZOR 02 broskvový + 05 kapesní

  skladom do 24 hodín

  Sada obsahuje týdenní dávkovač (dávkovač léků Obzor, typ 02) a denní dávkovač (dávkovač léků kapesní, typ 05). Oba slouží k přehlednému uspořádání a ke spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i na cestách. Týdenní dávkovač má 3 přihrádky na každý den, 7 dní v týdnu. Dostupná v barvách bílá, broskvová, světle zelená. Kapesní dávkovač léků (lékovka) je rozdělen na 2 přihrádky a lze jej nosit např. jako přívěšek na klíče. Otevírá se pootočením obou dílů proti sobě. Pro přehledné uložení léků či potravinových doplňků.

  2,88 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam