Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » CURAPROX

CURAPROX

Curaprox je renomovaný rad výrobkov určených pre dentálnu hygienu. A pretože zubná pasta nie je všetko, čo je potrebné pre správnu starostlivosť o zuby, ponúka značka Curaprox kvalitné zubné a medzizubné kefky.

Hlavnú úlohu v správnej starostlivosti o chrup bezpochyby zohráva kvalitná zubná kefka. Jej úlohou je z povrchu zubov odstraňovať zubný plak a zvyšky jedla. Svoju úlohu však zubná kefka dokáže plniť iba na viditeľných miestach zubov. Na tento účel môžete využiť niektorú z mnohých typov kefiek od firmy Curaprox, najobľúbenejšie sú kefky s označením Ultrasoft 5460, 3960, Soft 1560 a 1006. Rad Ultrasoft 5460, 3960 a Soft 1560 sú vhodné na čistenie citlivých zubov a ďasien, použité štetiny sú k chrupu veľmi šetrné a zároveň poskytujú dokonalé vyčistenie. Tieto zubné kefky určené na starostlivosť o citlivý chrup sa od seba líšia počtom štetín na čistiacej hlavici. Tento počet vyjadruje číslo v názve kefky. Kefka z radu 1006 naopak obsahuje iba jeden zväzok štetín, ktorý je vhodný na čistenie každého zuba zvlášť.

Zubný plak a zvyšky jedla je však potrebné odstrániť aj z miest, do ktorých sa bežná zubná kefka nedostane. Práve v priestoroch medzi jednotlivými zubmi sa tvorí najväčšie množstvo zubných kazov a dokonca aj paradentóza. Medzizubné kefky Curaprox dokonale vyčistia aj tieto miesta. Pre čistenie ešte menších priestorov, v ktorých si neporadí ani medzizubná kefka, je pripravená dentálna niť. Pre naozaj komplexnú starostlivosť vyvinul Curaprox aj zubnú pastu, škrabku na jazyk a ústnu vodu Curasept. Curasept ústna voda zastavuje tvorbu zubného plaku a pôsobí preventívne proti vzniku zubného kazu.

Viac informácií
Cena (Eur):

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Tvrdosť kefky

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • CURAPROX 5460 ultra soft zubné kefky 3 kusy

  CURAPROX 5460 ultra soft zubné kefky 3 kusy

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Curaprox je iný ako bežné zubné kefky. Táto ultramäkká zubná kefka Curaprox má 5460 husto zoradených aktívnych vlákien z curenu. Preto čistí zuby šetrne, ale pritom starostlivo. Prečo si vybrať CURAPROX Sensitive Čistiaca časť s vláknami je menšia než býva zvykom. Tým je zaručený jednoduchý prístup do všetkých miest. Vlákna sú na koncoch zaoblené, čo zabraňuje poškrabaniu skloviny. Vlákna CUREN absorbujú vodu šesťkrát menej ako nylon. Tesne zviazané, ultratenké, ale ohybné vlákna CUREN si zachovajú svoju hladkú a citlivú funkciu, nech sa používajú za sucha alebo vlhké. Vlhké vlákna CUREN si ponechávajú svoju výbornú pôvodnú pevnosť. To ich umožňuje používať pre jemné, hlboké čistenie. Ďalšie skvelé vlastnosti kefky CURAPROX Sensitive Jemné štetinky kefky dosiahnu bez prílišného tlaku aj do drobných nerovností zubov a ďasnového žliabku. Ohybný kŕčok zubnej kefky umožňuje vytvorenie individuálneho uhla podľa potreby každého užívateľa. Nadčasová elegantná rukoväť s osemhranným prierezom umožňuje ľahkú manipuláciu pri čistení.  

  7,30 € -26% 9,92 €

 • CURAPROX Detská zubná kefka Curakid 4260 ultra soft

  CURAPROX Detská zubná kefka Curakid 4260 ultra soft

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Inovovaný Curakid 4260 detská kefka s prehnutým držadlom pre lepšie čistenie zubov detí. Menšia kompaktná hlavička kefky umožňuje vyčistenie aj menej prístupných miest v ústnej dutine dieťaťa. Povrch z jemnej gumy ponúka maximálnu ochranu. Kefka dokáže stáť a padne každému dieťaťu do ruky. Vďaka ergonomickému tvaru kefka ideálne padne do ruky dieťaťa aj rodiča. Vhodná už od prvých zúbkov. Detskí lekári odporúčajú používanie kefky Curakid ihneď po prerezaní prvého zúbka niektorým z rodičov a neskôr samotným dieťaťom až do veku 4 rokov. Curakid šetrí detské ďasná a vojde sa aj do najmenších detských úst. Jemné štetinky a pogumovaný povrch kefky ochráni jemné ústne tkanivo dieťaťa pred poranením.                . Výhody zubnej kefky Curakid: Dieťa je od začiatku zvyknuté používať mäkkú zubnú kefku a v budúcnosti neprejde na tvrdú - raz "mäkká" - navždy "mäkká". Ultrajemné štetinky CUREN dodávajú hlavici tejto zubnej kefky jemnosť a čistiacu silu, ktorá je tvorená viac ako 4260 štetinkami. Zuby sú po vyčistení čisté bez poškodenia ďasien. Vďaka viac ako 4000 individuálnym štetinám a malej hlavici kefky môže byť zubný povlak opatrne odstránený. Zuby sú čisté a ďasná zostávajú zdravé. CURAPROX Curakid CK4260 supersoft KID sa vyrába vo viacerých farbách a pri objednávke bude zaslaná tá farba, ktorú aktuálne výrobca dodáva na slovenský trh.                   INFORMÁCIE O VÝROBCOVICuraden International AG je priekopníkom a expertom na zdravie ústnej dutiny. Sídlo firmy je v Kriens neďaleko Luzernu a jej história siaha do roku 1972.Spoločnosť má neprekonateľné znalosti v oblasti zubnej starostlivosti. Spolu s odborníkmi vyrába po celom svete veľmi známe a obľúbené dentálne pomôcky, ktoré majú za cieľ slúžiť jedinému účelu: udržať zuby zdravé po celý život.

  2,71 € -32% 4,00 €

 • Curaprox 5460 Ultra Soft 1ks (Zubní kartáček)

  skladom > 5 ks

  Malá, kompaktní hlava kartáčku umožňuje dokonale vyčistit i obtížně dosažitelná místa chrupu, jakými jsou vnitřní strany předních zubů nebo zadní stěny posledních stoliček. Všechny kartáčky CS CURAPROX jsou navrženy tak, aby díky malé, kompaktní a mírně šikmé hlavičce kartáčku nejen lehce pronikly do hůře přístupných oblastí, ale také je dobře vyčistily. Největší nepřítel plaku je jemnost a hustota CUREN vláken CURAPROX, na rozdíl od jiných výrobců zubních kartáčků, nepoužívá k výrobě vláken nylon, ale velice kvalitní CUREN vlákna. Hustě osazená vlákna CUREN umožňují jemné a důkladné čištění zubů, bez poškození dásní, které je zároveň neuvěřitelně příjemné. Osmihranná rukojeť Osmihranná rukojeť pomáhá správnému držení kartáčku a jeho umístění "půl na zub/půl na dáseň" - Pomáhá dodržet správný úhel nasazení kartáčku a jeho umístění “půl na zub/půl na dáseň”. Výhodou je, že vlákna snadno proniknou i do žlábku mezi zubem a dásní. Tím se účinně a zároveň šetrně vyčistí i oblast, kde obvykle zubní plak zůstává. Efektivní čištění Efektivní čištění zajišťují při správné technice čištění patentovaná CUREN vlákna - A co víc, podařilo se nám na hlavu kartáčku umístit mnoho (a tím myslíme opravdu MNOHO) vláken. Naše kartáčky mají jemná 0,1 mm široká vlákna, která z nich dělají pravé ultra jemné kartáčky. Při správném použití tohoto bezkonkurenčního kartáčku jsou výsledkem čisté zuby bez poškození dásní. Technika čištění pro taneční fanoušky  Jak si mám správně čistit zuby? Základem je použít co nejmenší možný tlak. Zuby čistíme jemným, krouživým pohybem. Důležité je žádný zub nevynechat. Připadá vám to obtížné? Pak zkuste tohle - Dejte se do klidu, pusťte si nějakou jihoamerickou hudbu - třeba salsu, sambu nebo něco podobného. Zaposlouchejte se a nechte vyjít pohyby kartáčku z boků. Tak, jako se vám vlní boky, rozvlňte kartáček kolem vašich zubů: v jemném, krouživém pohybu.

  3,07 € -18% 3,74 €

 • CURAPROX zubná kefka single sulcular CS 1006

  skladom > 5 ks

  Jednozväzková zubná kefka, ktorá je dokonale prispôsobená anatómii ďasnovej línie - na čistenie zubov nie je nič lepšie. Toto je skutočne perfektná kefka pre skutočných znalcov. 6 mm dlhé CUREN® vlákna s priemerom 0,1 mm. Technika čistenia kefky Curaprox Technika čistenia kefkou Curaprox je pre najväčších perfekcionalistov. Jediný zväzok štetín z extrémne jemných vlákien umožňuje účinné a jednoduché leštenie povrchov jednotlivých zubov. Je dôležité natrénovať správnu techniku čistenia zub po zube a tiež okrajov ďasien. Takéto čistenie jednotlivých zubov je najúčinnejší postup dosiahnutia dokonalej ústnej hygieny. Ako si čistiť zuby s Curaprox CS 1006 Curaprox CS 1006 so zväzkom čistiacich vlákien je vhodný najmä pre čistenie priestorov medzi strojčekom. Solo kefky sa tiež odporúčajú používať na čistenie zubných implantátov, zadných plôch stoličiek alebo jednotlivých zubov, ktoré narástli odklonené od ostatných a sú ťažko dostupné s bežnou kefkou. Farba dodaného tovaru Tovar je dodávaný v rôznych farbách. Výrobok je do objednávky vložený podľa skladových zásob dodávateľa, teda nie je možné ovplyvniť farbu zaslaného tovaru.

  3,07 €

 • Curaprox CS3960 Super Soft - zubná kefka v blistri

  skladom > 5 ks

  Inovované klasické zubné kefky Curaprox sú stvorené pre kvalitné, ale zároveň aj pohodlné a bezpečné čistenie zubov s kladením najväčšieho dôrazu na minimalizáciu poranenia ďasien a zvyšku ústnej dutiny. Zubná kefka CURAPROX CS 3960 má za cieľ slúžiť jedinému účelu - udržať zuby zdravé po celý život. Výhody zubnej kefky CURAPROX proces čistenia zubov je jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami malá hlavica kefky uľahčuje jednoduchý prístup a dovoľuje jemné prenikanie k okrajom ďasien a fisúr pevnosť vlákien Curen aj v mokrom stave Viac informácií o kefke Curaprox Štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu CUREN, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Z tohto dôvodu je možné, aby vlákna boli tenšie a celý proces čistenia zubov jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami. Zároveň malá hlavica kefky Curaprox umožňuje intenzívnejšie a šetrnejšie čistenie a tiež zaisťuje ľahký prístup a dovoľuje jemné prenikanie k okrajom ďasien a fisúr. Vlákna CUREN absorbujú vodu šesťkrát menej ako nylon. Aj keď sú vlhké, vlákna CUREN si ponechávajú svoju výbornú pôvodnú pevnosť.

  2,68 € -23% 3,49 €

 • CU CURAPROX SENS. ZUBNÁ KEFKA 5460 ULTRASOFT

  CU CURAPROX SENS. ZUBNÁ KEFKA 5460 ULTRASOFT

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Inovované klasické zubné kefky Curaprox sú stvorené pre kvalitné, ale zároveň aj pohodlné a bezpečné čistenie zubov s kladením najväčšieho dôrazu na minimalizáciu poranení ďasien a zvyšku ústnej dutiny. Zubné kefky CURAPROX zo Švajčiarska sú vyvinuté podľa nových trendov v zubnej hygiene. Na prvý pohľad vyzerajú oproti výrobkom známych firiem úplne obyčajne, ich výrobca sa ale zameriava na dokonalú funkčnosť a nie na bezúčelné inovácie, ktoré slúžia len na nalákanie zákazníka. Čistiaca časť s vláknami je menšia ako býva zvykom. Tým ja zaručený jednoduchý prístup do všetkých miest. Majú jemné vlákna, na koncoch zaoblené, čo zabraňuje poškrabaniu skloviny. To hlavné je veľmi vysoká hustota týchto vlákien! Sami skoro spoznáte, ako kefka zuby doslova vyleští. Kefky sú vybavené ochrannými krytmi - ideálne aj pri cestovaní. Výhody a vlastnosti zubnej kefky Curaprox Špeciálne štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu CUREN, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Z tohto dôvodu je možné, aby vlákna boli tenšie a celý proces čistenia zubov jemnejší než s bežnými zubnými kefkami. Zároveň malá hlavica kefky Curaprox zaručuje intenzívnejšie a šetrnejšie čistenie. SK 5460 "ultra soft" (CUREN 0,10 mm O) - najmäkšia ponúkaná varianta kefky Curaprox. Medzizubné kefky CPS 07 sú pomôcky pre čistenie interdentálnych priestorov o veľkostiach 0,7 - 2,5 mm. Medzizubné kefky s jemným drôteným jadrom a hustými štetinkami sú kľúčom k úspešnému ošetreniu medzizubných priestorov.

  3,80 € -13% 4,35 €

 • CU CURAPROX JEDNOZVAZ. ORTOD. ZUBNÁ KEFKA 1009 9MM 1KS

  skladom > 5 ks

  Jednozväzková zubná kefka, ktorá je dokonale prispôsobená anatómii ďasnovej línie - na čistenie zubov nie je nič lepšie. Toto je skutočne perfektná kefka pre skutočných znalcov. 9 mm dlhé CUREN® vlákna s priemerom 0,1 mm. Technika čistenia kefky Curaprox Technika čistenia kefkou Curaprox je pre najväčších perfekcionalistov. Jediný zväzok štetín z extrémne jemných vlákien umožňuje účinné a jednoduché leštenie povrchov jednotlivých zubov. Je dôležité natrénovať správnu techniku čistenia zub po zube a tiež okrajov ďasien. Takéto čistenie jednotlivých zubov je najúčinnejší postup dosiahnutia dokonalej ústnej hygieny. Ako si čistiť zuby s Curaprox CS 1009 Curaprox CS 1009 so zväzkom čistiacich vlákien je vhodný najmä pre čistenie priestorov medzi strojčekom. Solo kefky sa tiež odporúčajú používať na čistenie zubných implantátov, zadných plôch stoličiek alebo jednotlivých zubov, ktoré narástli odklonené od ostatných a sú ťažko dostupné s bežnou kefkou.

  3,07 €

 • CU CURAPROX SENSITIVE ZUBNÁ KEFKA 1560 SOFT

  skladom > 5 ks

  Špeciálne štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu CUREN, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Z tohto dôvodu je možné, aby vlákna boli tenšie a celý proces čistenia zubov jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami. Zároveň malá hlavica kefky Curaprox zaručuje intenzívnejšie a šetrnejšie čistenie. Prečo si vybrať zubné kefky CURAPROX CS 1560 soft Čistiaca časť s vláknami je menšia ako býva zvykom. Tým je zaručený jednoduchý prístup do všetkých miest. Vlákna sú na koncoch zaoblené, čo zabraňuje poškriabaniu skloviny. Tesne zviazané, ultratenké, ale ohybné vlákna CUREN si zachovajú svoju hladkú a citlivú funkciu, nech sa používajú za sucha alebo vlhké. Vlhké vlákna CUREN si ponechávajú svoju výbornú pôvodnú pevnosť. To umožňuje ich použitie pre jemné, hlboké čistenie. Najtvrdší variant kefky CURAPROX CS 1560 soft sensitive je najtvrdší variant kefky "soft" (Curen 0,15 mm Ø) - u ostatných výrobcov tvrdosť medium.

  3,07 € -4% 3,20 €

 • CURAPROX Medzizubná kefka > 0.6 mm 6 kusov

  skladom 1 - 2 ks

  Kvalita medzizubných kefiek CURAPROX CPS "prime" umožňuje jednoduché, dôkladné a zároveň šetrné čistenie medzizubných priestorov - jednoduchým jedným pohybom tam a späť, raz denne a je to. Click systém umožňuje používať medzizubné kefky so všetkými druhmi držiakov a zefektívniť tak starostlivosť pri prevencii zubného kazu, zápaloch ďasien alebo paradentóze. Vlastnosti medzizubných kefiek Naježenie ultrajemných vlákien s "dáždnikovým" efektom Patentované chirurgické drôtiky pre najužšie priestory Vysoká odolnosť Click systém držiakov Naježenie ultrajemných vlákien s "dáždnikovým" efektom Extra dlhé a veľmi jemné vlákna CURAPROX CPS "prime" dosiahnu na všetky kritické miesta medzi zubami a sú veľmi pružné. Ako otvárajúci sa dáždnik sa rozprestrú v medzizubnom priestore, ktorý vyplnia a vyčistia. Jemne a dôkladne! Patentovaný chirurgický drôtik pre najužšie medzizubné priestory Výhradne pre CURAPROX drôtik z chirurgickej ocele CURAL® je extrémne jemný a pritom pevný - dôvod mimoriadnej kvality CURAPROX CPS "prime" medzizubných kefiek. Navyše neobsahuje nikel, takže je vhodný aj pre alergikov. Jemné drôtené jadro a jeho kónické zakrivenie zabraňuje prípadnému zlomeniu drôtika a predlžuje tak životnosť hlavičky medzizubnej kefky. Dlhá životnosť a Click systém držiakov Kónický tvar drôtiku chráni pred prípadným zlomením drôtika a tiež predlžuje životnosť hlavičky. Aby bolo čistenie medzizubných priestorov čo najviac príjemné a jednoduché sú medzizubné kefky kompatibilné so všetkými typmi držiakov CURAPROX. Ako vybrať správnu veľkosť medzizubnej kefky Premeranie medzizubných priestorov a následné určenie správnej veľkosti medzizubnej kefky je veľmi dôležité - je to základ úspechu! Iba medzizubná kefku, ktorá úplne vyplní priestor medzi zubami čistí zároveň konkávne plochy, medzizubný ďasnový žliabok a problematickú oblasť pod bodom kontaktu. Vďaka mimoriadnej kvalite a dĺžke vlákien CURAPROX CPS "prime", ktoré medzizubný priestor celkom vyplnia, je čistenie účinné, ale nepoškodí ďasno! Zaujíma Vás prečo vlastne potrebujeme medzizubné kefky Pretože inak viac ako tretina povrchu zuba zostáva nevyčistená. Môžete vyčistiť prednú a zadnú stranu zubov aj žuvacie plôšky zubnou kefkou, ale čo priestory a ďasnový žliabok medzi zubami? Medzizubné priestory majú taký tvar, že ich nie je možné vyčistiť zubnou kefkou a väčšinu z nich nevyčistí dokonale ani zubná niť. Zubná niť alebo špáradlo do medzizubného priestoru dokážu preniknúť, ale nemôžu sa v ňom rozvinúť a dosiahnuť tak na steny medzizubného priestoru - a tým ho vyčistiť! Medzizubné kazy a zápaly ďasien sa potom môžu nerušene rozvíjať kým zub alebo ďasno úplne nezničia. Ako tomu môžete zabrániť? Riešením je pravidelné a šetrné čistenie medzizubných priestorov pomocou medzizubnej kefky správne vyplňujúcej priestor. Dentisti odporúčajú čistenie medzizubných priestorov raz denne, najlepšie večer pred čistením zubnou kefkou. Iba medzizubnom kefkou odstránite zubný plak zo všetkých kritických miest medzizubného priestoru!

  6,20 €

 • CURAPROX 3960 Super soft zubné kefky 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Inovované klasické zubné kefky Curaprox sú stvorené pre kvalitné, ale zároveň aj pohodlné a bezpečné čistenie zubov s kladením najväčšieho dôrazu na minimalizácia poranenia ďasná a zvyšku ústnej dutiny. Zubná kefka CURAPROX CS 3960 má za cieľ slúžiť jedinému účelu - udržať zuby zdravé po celý život. Výhody zubnej kefky CURAPROX proces čistenia zubov je jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami malá hlavica kefky uľahčuje jednoduchý prístup a dovoľuje jemné prenikanie k okrajom ďasien a fisúr pevnosť vlákien CUREN aj v mokrom stave Viac informácií o kefke Curaprox Štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu CUREN, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Z tohto dôvodu je možné, aby boli vlákna tenšie a celý proces čistenia zubov jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami. Zároveň malá hlavica kefky Curaprox má intenzívnejšie a šetrnejšie čistenie a tiež zaisťuje ľahký prístup a dovoľuje jemné prenikanie k okrajom ďasien a fisúr. Vlákna CUREN absorbujú vodu šesťkrát menej ako nylon. Aj keď sú vlhké, vlákna CUREN si ponechávajú svoju výbornú pôvodnú pevnosť.

  7,66 € -23% 9,92 €

 • CURAPROX 1560 Soft zubné kefky 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Špeciálne štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu CUREN, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Z tohto dôvodu je možné, aby boli vlákna tenšie a celý proces čistenia zubov jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami. Zároveň malá hlavica kefky Curaprox zaručuje intenzívnejšie a šetrnejšie čistenie. Prečo si vybrať zubné kefky CURAPROX CS 1560 soft Čistiaca časť s vláknami je menšia ako býva zvykom. Tým je zaručený jednoduchý prístup do všetkých miest. Vlákna sú na koncoch zaoblené, čo zabraňuje poškrabaniu skloviny. Tesne zviazané, ultratenké, ale ohybné vlákna CUREN si zachovajú svoju hladkú a citlivú funkciu, čisa používajú za sucha alebo vlhké. Vlhké vlákna CUREN si ponechávajú svoju výbornú pôvodnú pevnosť. To umožňuje ich používať pre jemné, hlboké čistenie. Najtvrdší variant kefky CURAPROX CS 1560 soft sensitive je najtvrdší variant kefky "soft" (CUREN 0,15 mm Ø) - u ostatných výrobcov tvrdosť medium.

  7,66 € -23% 9,92 €

 • CURAPROX MEDZIZUBNA KEFKA CPS 09 5KS+HANDY

  skladom 1 - 2 ks

  Kefky CURAPROX CPS s jemným drôteným jadrom a štetinkami vyplňujúcimi medzizubné priestory. Kefky CURAPROX CPS s jemným drôteným jadrom a štetinkami vyplňujúcimi medzizubné priestory sú kľúčom k úspešnému ošetreniu medzizubných priestorov. Tieto ultra jemné, avšak zároveň pevné medzizubné kefky sa hodia takmer do všetkých medzizubných priestorov.

  5,94 €

 • Curaprox CHS 200 Hydrosonic Sensitive 2ks (Náhradní hlavice k elektrickému…

  skladom 1 - 2 ks

  8,61 €

 • CURAPROX mezizubní kartáček CPS 11 regular 5 kusů

  skladom > 5 ks

  Mezizubní kartáčky řady regular jsou doporučovány hlavně k sekundární prevenci otevřených mezizubních prostorů - pro zubní výplně, korunky, můstky a tam, kde je usazen tvrdý plak. Výhody mezizubních kartáčků Curaprox Regular Kartáčky CPS "regular" mají pevnější vlákna a silnější drátěné jádro než kartáčky CPS "prime", díky tomu si udržují tvar i při velmi častém používání. Proto se řada "regular" doporučuje především pro sekundární prevenci při otevřených mezizubních prostorech, zvláště u výplní, korunek, můstků a obzvláště úporném plaku. Kombinace s držátkem Mezizubní kartáčky CURAPROX CPS lze libovolně kombinovat s jakýmkoli držákem UHS díky patentovanému "click" systému.

  5,10 €

 • Curaprox Sensitive Young Soft 1ks (Detská zubná kefka)

  skladom do 24 hodín

  Deti a čistenie zubov Zoznámte deti s kefkou už od malička, aby ju považovali za neoddeliteľnú súčasť hygieny. Aby si dieťa na čistenie zubov ľahšie zvyklo, skúste chutnú detskú pastu a veselú kefku s obrázkami, ktoré si potomok sám vyberie. Svojmu dieťaťu choďte príkladom a ukážte mu, že si tiež pravidelne čistíte zuby. Zubná kefka Curaprox 2640 Sensitive Young je vhodná pre deti od 4 do 8 rokov. Vďaka malej hlavičke vyčistí aj inak ťažko dostupné miesta v ústach. Špeciálny tvar a materiál rukoväte z jemnej gumy je uspôsobený úchopu detskej ruky. Nový farebný dizajn kefky je špeciálne vytvorený na mieru tejto vekovej skupiny. Zubný povlak Ako si zuby čistiť sa učíme už v detstve od svojich rodičov. Väčšina ľudí ale robí pri dentálnej hygiene veľa chýb, ktoré môžu mať za následok oslabenie zubnej skloviny, ochorenie ďasien, nadmerné usadzovanie zubného kameňa a v neposlednom rade aj vznik zubného kazu. Spoločným nepriateľom zubov a ďasien je zubný plak. Plak je lepivá vrstva baktérií, ktorá môže byť príčinou zubného kazu. Plak ohrozuje tiež ďasná, dochádza k zápalu ďasien, ktorý môže viesť až k parodontitíde alebo strate zuba. Čistenie zubov kefkou odstraňuje zubný povlak, zvyšky potravy z vonkajších, vnútorných a žuvacích plôšok zubov. Čistenie zubov Priložte vlákna v uhle 45 stupňov na okraj ďasna. Čistite zuby veľmi malými krúživými pohybmi tak, aby konce čistiacich vlákien zostali viac-menej na jednom mieste. To umožní dlhším vonkajším vláknam kefky odstrániť povlak pod okrajom ďasien a v medzizubných priestoroch. Čistite každý zub asi 10 sekúnd. Znovu malými krúživými pohybmi odstraňujte postupne plak zo všetkých vonkajších plôšok dolných aj horných zubov. Dlhšie vlákna dosiahnu až do medzizubných priestorov. Rovnakým spôsobom postupne vyčistite aj vnútorné plôšky horných a dolných zubov. Kefka je dostupná v rôznych farbách.

  3,17 € -2% 3,25 €

 • CURAPROX zubní kartáček chirurgický CS Surgical

  skladom > 5 ks

  Speciální zubní kartáček CURAPROX CS surgical "mega soft". Určený pro pacienty po chirurgických výkonech v dutině ústní, během onkologické léčby (radioterapie, chemoterapie). Umožňuje velmi jemnou péči o citlivé dásně. Výhody kartáčku Velmi jemný zubní kartáček pro citlivé dásně a čištění zubů po chirurgických zákrocích. Poskytuje jemnou péči v situacích, kdy je tkáň citlivá při parodontálním zánětu. Kartáček obsahuje více než 12 000 nejemnějších vláken o síle 0,06 mm pro zcela bezbolestné čištění. Vlákna Curen Speciální štětiny kartáčku Curaprox jsou vyráběny z moderního materiálu CUREN, jehož vlastnosti se nemění ani po namočení vodou. Z tohoto důvodu je možné, aby vlákna byla tenčí a celý proces čištění zubů jemnější než s běžnými zubními kartáčky. Zároveň malá hlavice kartáčku Curaprox zaručuje intenzivnější a šetrnější čištění.

  3,99 €

 • Curaprox Zubná niť DF 834 voskovaná s mätovou príchuťou 50 m

  skladom do 24 hodín

  Používaním zubnej nite vyčistíte až 40% zubných priestorov, do ktorých nedosiahnete kefkou. Je určená na čistenie medzizubných priestorov od zubného povlaku, ktorý je príčinou vzniku zubného kazu a zubného kameňa. Dôvody prečo zubnú niť používať Pri pravidelnom používaní môže niť slúžiť ako ochrana proti ochoreniu ďasien, ktoré môže byť príčinou citlivosti zubov. Odporúčané použítie Zubná niť sa používa podľa potreby.

  3,58 €

 • CURAPROX DF 820 PTFE ZUBNÁ NIŤ S CHLORHEXIDOM 35M

  skladom 1 - 2 ks

  PTFE zubná niť s chlóhexidínom 35m. Vďaka teflónovému povrchu kĺže DF 820 dokonale cez kontaktné body. Je impregnovaná chlorhexidínom pre lokálny antibakteriálny účinok a má jemnú príchuť mäty. Niekedy potrebujete pomôcku navyše. V úzkych medzizubných priestoroch, obzvlášť medzi rezákmi, je niekedy potrebné použiť zubnú niť pre dokonalosť vašej zubnej hygieny. Curaprox ponúka širokú škálu zubných nití, tak aby naplnili všetky vaše požiadavky Účinné čistenie bez zranení Ústne zdravie umožňujeme všetkým vďaka vyvíjaniu nevyhnutných produktov a ich umiestňovaniu na trh. Ako priekopníci v oblasti individuálnej profylaxie sa koncentrujeme najmä na dokonalú a zároveň jemnú starostlivosť o medzizubné priestory.

  6,08 €

 • CURAPROX ENZYCAL PST DNT 75 ML

  skladom do 24 hodín

  Všetko, čo by mohlo byť potenciálne škodlivé, bolo pri vývoji a výrobe pasty odstránené. Zubná pasta Enzycal neobsahuje žiadne agresívne látky a podporuje ochrannú funkciu slín. Agresívne penidlo sodium laurilsulfas (SLS), ktoré je obsiahnuté vo väčšine dostupných zubných pást, bolo nahradené neutrálnou formou. Podiel esenciálnych olejov, ako napríklad mentolu, bol znížený na minimum. Stupeň abrazivity (RDA) je nízky. Vlastnosti zubných pást Enzycal Neobsahujú penidlo SLS - jemné k ústam. Laktoperoxidázový systém - posilňuje prirodzenú ochrannú funkciu slín. Dvojitá ochrana proti kazu vďaka fluoridu sodnému a laktoperoxidázovému systému. Jemná chuť. Priateľské ku sklovine. Systém s tromi enzýmami Zubné pasty Enzycal obsahujú laktoperoxidázový systém s tromi enzýmmi, ktoré sú obsiahnuté aj v slinách, čo je v ústnej hygiene zázračná tekutina, ktorá dokáže opraviť aj poškodenú zubnú sklovinu. Sliny, so svojou ochrannou a liečivou funkciou, sú podporené laktoperoxidázovým systémom, ktorý zároveň bráni vzniku sucha v ústach. Enzycal zubné pasty zaručujú zdravé zuby, ďasná aj ústa. Majú príjemnú, jemnú chuť - sú tak jemné, že dokonca značne obmedzujú tvorbu áft. Zaujíma Vás ako tieto enzýmy pracujú? Vďaka trom enzýmom obsiahnutým v zubných pastách Enzycal je laktoperoxidázový systém podporený a bakteriálny rast je prirodzene obmedzený. Enzým 1 - amyloglukosidáza - mení polyglukány (súčasť povlaku) na glukózu. Enzým 2 - Glukoseoxidáza - mení glukózy na glukonát, obmedzuje tak rast baktérií, pretože znižuje ponuku glukózy pre baktérie prítomné v povlaku. Enzým 3 - Laktoperoxidáza s tiokyanátom - premieňa peroxid vodíka z glukózy, reaguje s tiokyanátom a tvorí hypothiokyanat, čo je antibakteriálna látka prirodzene sa vyskytujúca v slinách. Ako prospieva obsiahnutý fluorid? Fluorid sodný je najjednoduchšia zlúčenina zo všetkých. Táto jednoduchosť je veľmi prínosná: ióny fluoridu sodného sú ľahko dostupné pre zubnú sklovinu. Fluorid posilňuje zubnú sklovinu, ktorá sa stáva odolnou voči kyselinám. Fluorid remineralizuje aj odvápnenú zubnú sklovinu. Fluorid obmedzuje množenie škodlivých baktérií obsiahnutých v plaku a bránia tak vzniku zubných kazov. Balenie obsahuje 75 ml.

  3,95 €

 • CURAPROX Medzizubná kefka CPS 07 prime refill červená 12 kusov

  skladom do 24 hodín

  Výhody medzizubnej kefky CPS 07 Husté štetinky dôkladne vyčistia priestory medzi zubami, kam sa klasická kefka nedostane. Tieto ultra jemné, ale zároveň pevné medzizubné kefky sa hodia na všetky medzizubné priestory. Dôvody prečo medzizubné kefky používať U dospelých sa zubný kaz najčastejšie vyskytuje v medzizubných priestoroch, pretože aj tá najlepšia zubná kefka neodstráni z týchto miest povlak dokonale. Zubní lekári a odborníci na ústnu hygienu teda odporúčajú používať navyše každý deň výrobky na čistenie medzizubných priestorov, akými sú medzizubné kefky. Vyberte si správnu veľkosť medzizubnej kefky V prípade medzizubných kefiek Curaprox si môžete vybrať z niekoľkých rôznych veľkostí tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať. Curaprox CPS medzizubné kefky by sa mali zavádzať do medzizubia jemným tlakom. Odporúčané použitie Čistenie sa vykonáva jemným pohybom vpred a vzad. Jedno balenie postačí na 2 mesiace čistenia. Pre priestory 0,7 - 2,5 mm. Balenie obsahuje 12 kusov.

  9,86 € -12% 11,19 €

 • CURAPROX ATA ZUBNÁ KEFKA 1KS

  skladom do 24 hodín

  Zubná kefka s malou hlavičkou, husto osadenou jemnými vláknami. Ideálna pre užívateľov s malou čeľusťou - pre deti i dospelých. Rukoväť je uspôsobená pre prstový úchop, ktorý umožňuje čistenie bez prílišného tlaku. Atraumatická, precízna, presná. Výhody kefky ATA Uchopenie v prstoch umožňuje čistenie zubov s menším tlakom na zuby a ďasná, cielené čistenie zubných plôch. Lepší pristup k dolnej čeľusti. Kefka nekĺže. Dôvody prečo je dôležité odstraňovať zubný povlak Hlavnou úlohou zubnej kefky je odstrániť povlak, to znamená zničiť štruktúru biofilmu (zubného plaku) a tým zabezpečiť ochranu zubov. Stopercentné odstránenie povlaku nie je možné, ani žiaduce, pretože mať sterilné ústa by bolo extrémne nezdravé. Len relatívne staré a hrubé vrstvy baktérií spôsobujú kazy a ochorenia ďasien.

  3,22 € -2% 3,30 €

 • CURAPROX MEDZIZUBNA KEFKA CPS 06 TYRKYSOVA 12 KS

  skladom do 24 hodín

  Kvalita medzizubných kefiek CURAPROX CPS "prime" umožňuje jednoduché, dôkladné a zároveň šetrné čistenie medzizubných priestorov - jednoduchým jedným pohybom tam a späť, raz denne a je to. Click systém umožňuje používať medzizubné kefky so všetkými druhmi držiakov a zefektívniť tak starostlivosť pri prevencii zubného kazu, zápaloch ďasien alebo paradentóze. Vlastnosti medzizubných kefiek Naježenie ultrajemných vlákien s "dáždnikovým" efektom Patentované chirurgické drôtiky pre najužšie priestory Vysoká odolnosť Click systém držiakov Naježenie ultrajemných vlákien s "dáždnikovým" efektom Extra dlhé a veľmi jemné vlákna CURAPROX CPS "prime" dosiahnu na všetky kritické miesta medzi zubami a sú veľmi pružné. Ako otvárajúci sa dáždnik sa rozprestrú v medzizubnom priestore, ktorý vyplnia a vyčistia. Jemne a dôkladne! Patentovaný chirurgický drôtik pre najužšie medzizubné priestory Výhradne pre CURAPROX drôtik z chirurgickej ocele CURAL® je extrémne jemný a pritom pevný - dôvod mimoriadnej kvality CURAPROX CPS "prime" medzizubných kefiek. Navyše neobsahuje nikel, takže je vhodný aj pre alergikov. Jemné drôtené jadro a jeho kónické zakrivenie zabraňuje prípadnému zlomeniu drôtika a predlžuje tak životnosť hlavičky medzizubnej kefky. Dlhá životnosť a Click systém držiakov Kónický tvar drôtiku chráni pred prípadným zlomením drôtika a tiež predlžuje životnosť hlavičky. Aby bolo čistenie medzizubných priestorov čo najviac príjemné a jednoduché sú medzizubné kefky kompatibilné so všetkými typmi držiakov CURAPROX. Ako vybrať správnu veľkosť medzizubnej kefky Premeranie medzizubných priestorov a následné určenie správnej veľkosti medzizubnej kefky je veľmi dôležité - je to základ úspechu! Iba medzizubná kefka, ktorá úplne vyplní priestor medzi zubami čistí zároveň konkávne plochy, medzizubný ďasnový žliabok a problematickú oblasť pod bodom kontaktu. Vďaka mimoriadnej kvalite a dĺžke vlákien CURAPROX CPS "prime", ktoré medzizubný priestor celkom vyplnia, je čistenie účinné, ale nepoškodí ďasno! Zaujíma Vás prečo vlastne potrebujeme medzizubné kefky? Pretože inak viac ako tretina povrchu zuba zostáva nevyčistená. Môžete vyčistiť prednú a zadnú stranu zubov aj žuvacie plôšky zubnou kefkou, ale čo priestory a ďasnový žliabok medzi zubami? Medzizubné priestory majú taký tvar, že ich nie je možné vyčistiť zubnou kefkou a väčšinu z nich nevyčistí dokonale ani zubná niť. Zubná niť alebo špáradlo do medzizubného priestoru dokážu preniknúť, ale nemôžu sa v ňom rozvinúť a dosiahnuť tak na steny medzizubného priestoru - a tým ho vyčistiť! Medzizubné kazy a zápaly ďasien sa potom môžu nerušene rozvíjať kým zub alebo ďasno úplne nezničia. Ako tomu môžete zabrániť? Riešením je pravidelné a šetrné čistenie medzizubných priestorov pomocou medzizubnej kefky správne vypĺňajúcej priestor. Dentisti odporúčajú čistenie medzizubných priestorov raz denne, najlepšie večer pred čistením zubnou kefkou. Iba medzizubnom kefkou odstránite zubný plak zo všetkých kritických miest medzizubného priestoru!

  9,86 € -12% 11,19 €

 • CURAPROX MEDZIZUBNA KEFKA CPS 09 ZLTA 12KS

  skladom do 24 hodín

  Kvalita medzizubných kefiek CURAPROX CPS "prime" umožňuje jednoduché, dôkladné a zároveň šetrné čistenie medzizubných priestorov - jednoduchým jedným pohybom tam a späť, raz denne a je to. Click systém umožňuje používať medzizubné kefky so všetkými druhmi držiakov a zefektívniť tak starostlivosť pri prevencii zubného kazu, zápaloch ďasien alebo paradentóze. Vlastnosti medzizubných kefiek Naježenie ultrajemných vlákien s "dáždnikovým" efektom Patentované chirurgické drôtiky pre najužšie priestory Vysoká odolnosť Click systém držiakov Naježenie ultrajemných vlákien s "dáždnikovým" efektom Extra dlhé a veľmi jemné vlákna CURAPROX CPS "prime" dosiahnu na všetky kritické miesta medzi zubami a sú veľmi pružné. Ako otvárajúci sa dáždnik sa rozprestrú v medzizubnom priestore, ktorý vyplnia a vyčistia. Jemne a dôkladne! Patentovaný chirurgický drôtik pre najužšie medzizubné priestory Výhradne pre CURAPROX drôtik z chirurgickej ocele CURAL® je extrémne jemný a pritom pevný - dôvod mimoriadnej kvality CURAPROX CPS "prime" medzizubných kefiek. Navyše neobsahuje nikel, takže je vhodný aj pre alergikov. Jemné drôtené jadro a jeho kónické zakrivenie zabraňuje prípadnému zlomeniu drôtika a predlžuje tak životnosť hlavičky medzizubnej kefky. Dlhá životnosť a Click systém držiakov Kónický tvar drôtiku chráni pred prípadným zlomením drôtika a tiež predlžuje životnosť hlavičky. Aby bolo čistenie medzizubných priestorov čo najviac príjemné a jednoduché sú medzizubné kefky kompatibilné so všetkými typmi držiakov CURAPROX. Ako vybrať správnu veľkosť medzizubnej kefky Premeranie medzizubných priestorov a následné určenie správnej veľkosti medzizubnej kefky je veľmi dôležité - je to základ úspechu! Iba medzizubná kefka, ktorá úplne vyplní priestor medzi zubami čistí zároveň konkávne plochy, medzizubný ďasnový žliabok a problematickú oblasť pod bodom kontaktu. Vďaka mimoriadnej kvalite a dĺžke vlákien CURAPROX CPS "prime", ktoré medzizubný priestor celkom vyplnia, je čistenie účinné, ale nepoškodí ďasno! Zaujíma Vás prečo vlastne potrebujeme medzizubné kefky? Pretože inak viac ako tretina povrchu zuba zostáva nevyčistená. Môžete vyčistiť prednú a zadnú stranu zubov aj žuvacie plôšky zubnou kefkou, ale čo priestory a ďasnový žliabok medzi zubami? Medzizubné priestory majú taký tvar, že ich nie je možné vyčistiť zubnou kefkou a väčšinu z nich nevyčistí dokonale ani zubná niť. Zubná niť alebo špáradlo do medzizubného priestoru dokážu preniknúť, ale nemôžu sa v ňom rozvinúť a dosiahnuť tak na steny medzizubného priestoru - a tým ho vyčistiť! Medzizubné kazy a zápaly ďasien sa potom môžu nerušene rozvíjať kým zub alebo ďasno úplne nezničia. Ako tomu môžete zabrániť? Riešením je pravidelné a šetrné čistenie medzizubných priestorov pomocou medzizubnej kefky správne vypĺňajúcej priestor. Dentisti odporúčajú čistenie medzizubných priestorov raz denne, najlepšie večer pred čistením zubnou kefkou. Iba medzizubnom kefkou odstránite zubný plak zo všetkých kritických miest medzizubného priestoru!

  9,97 € -11% 11,20 €

 • CURAPROX ZUBNÁ KEFKA CS 5460 ORTHO

  CURAPROX ZUBNÁ KEFKA CS 5460 ORTHO

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Malá, kompaktná hlava kefky umožňuje dokonale vyčistiť aj ťažko dostupné miesta chrupu, akými sú vnútorné strany predných zubov alebo zadné steny posledných stoličiek. Všetky kefky SK CURAPROX sú navrhnuté tak, aby vďaka malej, kompaktnej a mierne šikmej hlavičke kefky nielen ľahko prenikli do ťažšie prístupných oblastí, ale tiež ich dobre vyčistili. Najväčší nepriateľ plaku je jemnosť a hustota CUREN vlákien CURAPROX, na rozdiel od iných výrobcov zubných kefiek, nepoužíva na výrobu vlákien nylon, ale veľmi kvalitné CUREN vlákna. Husto osadené vlákna CUREN umožňujú jemné a dôkladné čistenie zubov, bez poškodenia ďasien, ktoré je zároveň neuveriteľne príjemné. Osemhranná rukoväť Osemhranná rukoväť pomáha správnemu držaniu kefky a jeho umiestneniu "pol na zub / pol na ďasno" - Výhodou je, že vlákna ľahko preniknú aj do žliabku medzi zubom a ďasnom. Tým sa účinne a zároveň šetrne vyčistí aj oblasť, kde zvyčajne zubný plak zostáva. Efektívne čistenie Efektívne čistenie zaisťujú pri správnej technike čistenia patentované CUREN vlákna - A čo viac, podarilo sa nám na hlavu kefky umiestniť veľa (a tým myslíme naozaj VEĽA) vlákien. Naše kefky majú jemné 0,1 mm široké vlákna, ktoré z nich robia pravú ultra jemnú kefky. Pri správnom použití tejto bezkonkurenčnej kefky sú výsledkom čisté zuby bez poškodenia ďasien. Technika čistenia pre tanečných fanúšikov Ako si mám správne čistiť zuby? Základom je použiť čo najmenší možný tlak. Zuby čistíme jemným, krúživým pohybom. Dôležité je žiadny zub nevynechať. Pripadá vám to ťažké? Potom skúste toto - Dajte sa do kľudu, pustite si nejakú juhoamerickú hudbu - napríklad salsu, sambu alebo niečo podobné. Započúvajte sa a nechajte vyjsť pohyby kefky z bokov. Tak, ako sa vám vlnia boky, rozvlní sa kefka okolo vašich zubov: v jemných, krúživých pohyboch.

  3,84 € -17% 4,60 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam