Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnické prostředky

Zdravotnické prostředky

Pojem zdravotnické prostředky je velmi široký. Nebudeme vás zde nudit odbornou definicí, ve zkratce se jedná o produkty související se zdravotnictvím. V této sekci tedy můžete nalézt různé nástroje, pomůcky a zdravotnické materiály, ale také ortézy či zdravotní polštáře. Své místo zde zaujímají i prostředky pro hygienu nosu. 

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • QUIXX baby nosné kvapky 10 ml Zdravotnícky prostriedok

  QUIXX baby nosné kvapky 10 ml

  Akcia

  2 dni

  QUIXX® baby - každodenná starostlivosť o nos od prvého dňa života QUIXX® baby je izotonický roztok morskej vody v praktickej stlačiteľné fľaštičke (koncentrácie solí 0,9%). QUIXX® baby je špeciálne vyvinutý pre každodennú prirodzenú starostlivosť o citlivé nosy novorodencov a nemluvniat. QUIXX baby sa používa Pre každodennú prirodzenú starostlivosť, čistenie a zvlhčovanie nosových ciest Pri upchatom nosa prispieva k odstráneniu hlienu Pre odstránenie chrást a hlienu z nosových dutín K úľave pri suchej, podráždenej či boľavé nosovú sliznicu Ako podporný prostriedok pri predchádzaní nosovým príznakom bežných nachladnutí a ušným, nosovým a krčnom infekciám Ako podporná liečba pri upchatom nosa alebo nádche v dôsledku prechladnutia alebo chrípky

  5,08 € -18% 6,21 €

 • STÉRIMAR nosný sprej 100 ml Zdravotnícky prostriedok

  STÉRIMAR nosný sprej 100 ml

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  STÉRIMAR - Prírodný produkt bez konzervačných látok. Fyziologický roztok morskej vody v mikrospreji. PRE CELÚ RODINUČistý nos je základom dobrého dýchania, zdravá nosná sliznica chráni organizmus pred vstupom infekčných organizmov. pomáha pri infekčnej nádche – vírovej aj bakteriálnej pomáha pri nádche z nachladnutia uvoľňuje a spriechodňuje dýchacie cesty odstraňuje opuch nosovej sliznice umožňuje šetrné čistenie nosných dutín a dobré vstrebávanie stopových prvkov bráni rozvinutiu komplikácii nádchy Čistý nos je základom dobrého dýchania a prevenciou pred infekciami vedľajších nosných dutín a zápalov stredného ucha. Nos a nosová sliznica majú dôležitú funkciu– zvlhčujíú, ohrievajú a čistia vdychovaný vzduch. Keď je sliznica nosu vysušená a nos nepriechodný, nemôžu plniť tieto základné fyziologické funkcie. Neliečená nádcha býva často príčinou zápalu vedľajších nosných dutín, zápalu stredného ucha a tiež zápalu nosohltanu. Tieto komplikácie sú veľmi časté najmä u detí, ktoré ešte nevedia poriadne smrkať. STÉRIMAR prináša okamžitú úľavu od nepriechodnosti nosa, ktorá je spôsobená zdurením slizníc a to aj pri alergickej nádche. Sterimar obsahuje také stopové prvky, ktoré zvyšujú obranyschopnosť nosnej sliznice voči patogénom horných ciest dýchacích. STÉRIMAR je produkt určený na bežnú hygienu nosa. Uľahčuje smrkanie a obnovuje prirodzenú vlhkosť nosovej sliznice. STÉRIMAR POMÁHA: PRI NÁDCHE PRI ALERGICKEJ NÁDCHE PO OPERÁCII NOSNÝCH A KRČNÝCH MANDLÍ, VEDĽAJŠÍCH DUTÍN NOSNÝCH A NOSOVEJ PREPÁŽKY PRI SUCHÝCH ZÁPALOCH NOSNEJ SLIZNICE – POMÁHA ODSTRAŇOVAŤ CHRASTY ZVYŠUJE OBRANYSCHOPNOSŤ NOSNEJ SLIZNICE ( zvlhčená sliznica je odolnejšia voči infekcii ) ZNIŽUJE RIZIKO KOMPLIKÁCII NÁDCHY STÉRIMAR – pri každodennom používaní nepáli, nedráždi a nemá vedľajšie účinky. Čistý objem: 50 ml / 100 ml Balenie obsahuje približne 150 dávok / 300 dávok Výrobca: SOFIBEL Laboratoires Fumouze, Francúzsko

  7,98 € -4% 8,27 €

 • ALLPRESAN Diabetic Intensive penový krém 125 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom 3 - 5 ks

  Penový krém Allpresan® diabetic INTENSIV Ošetrenie a starostlivosť o veľmi suchú pokožku pri diabetes mellitus Použitie produktov pre starostlivosť o nohy na miestach medzi prstami Podporuje proces hojenia pokožky Podporuje obnovu poškodenej ochrannej bariéry pokožky Zmierňuje podráždenie a otlaky Pôsobí proti zrohovateniu pokožky Dôležité zložky: Urea 10% · Panthenol · Pentavitin®

  9,82 €

 • HUMER Sinusitis veľmi upchatý nos a nádcha sprej 15 ml Zdravotnícky prostriedok

  HUMER Sinusitis veľmi upchatý nos a nádcha sprej 15 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Sprej obsahuje výťažky z čajovníka čínskeho, brusnice, čučoriedky, bazy čiernej. Neobsahuje konzervačné látky. Účinky uvoľňuje upchatý nos zmierňuje tlak v dutinách - a tým uľavuje od ich prípadnej bolesti Dávkovanie Aplikujte 3 vstreky do každej nosovej dierky (maximálne 2-3x za deň).

  3,40 € -58% 8,00 €

 • NATURA Sanorin Aqua nosový sprej 20 ml Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  spôsob aplikácie1-2 vstreky 2-3 x denne do každej nosnej dierky.

  5,04 €

 • VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ 25 ML Zdravotnícky prostriedok

  VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ 25 ML

  Akcia

  2 dni

  Vincentka nosový sprej - prostriedok na ošetrenie sliznice nosohltanu. Používá sa pre zvlhčenie sliznice celej nosnej dutiny a nosohltanu predovšetkým pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou vzduchu, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením a prostredí znečistenom najmä prachovými časticami. Naplnené prírodnou minerálnou vodou Vincentka. Pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice (funkciu riasinkového epitelu), umožňuje optimálne fungovanie tzv. slizničnej imunity ako primárnej obrany pred infekcií. Používa sa na zvlhčenie sliznice celej nosnej dutiny a nosohltanu predovšetkým pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou vzduchu, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením a prostredí znečistenom najmä prachovými časticami. Aplikácia prípravku je vhodná aj po stavoch nosových operácií. Odporúča sa tiež proti vzniku suchých zápalov nosovej. Frekvencia ani dĺžka užívania nie je obmedzená.

  2,84 € -36% 4,43 €

 • QUIXX nosový sprej 30 ml Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  QUIXX® je hypertonický nosový sprej (2,6%), ktorý obsahuje morskú vodu z Atlantického oceánu s cennými minerálmi a stopovými prvkami. Použitie prípravku QUIXX® je jednoduché a pohodlné Hlavné účinky lieku QUIXX® Účinne uvoľňuje upchatý nos a dutiny v dôsledku prechladnutia, chrípky alebo alergií Aktívne čistí nosové cesty Zvlhčuje nosnú sliznicu Hlavný prínos lieku QUIXX® QUIXX® uvoľňuje upchatý nos a dutiny v dôsledku prechladnutia, chrípky alebo alergií a zároveň čistí a zvlhčuje nosnú sliznicu. QUIXX® je hypertonický roztok - vďaka unikátnej koncentrácii solí (2,6%), ktorá je vyššia ako v nosovej sliznici, z nej nosový sprej QUIXX® účinne odstraňuje prebytočnú tekutinu, čím mierni opuch sliznice a uvoľňuje upchatý nos a dutiny. QUIXX®nosní sliznicu zároveň čistí a zvlhčuje. QUIXX® je vhodný pre dospelých a deti od 6 mesiacov, ak netrpí precitlivenosťou alebo alergiou na morskú vodu. QUIXX® môžu používať tehotné a dojčiace ženy. Narozdiel od chemických nosových sprejov sa QUIXX® môže používať dlhodobo bez rizika závislosti. QUIXX® je možné používať v kombinácii s ďalšími liekmi.

  5,12 € -12% 5,84 €

 • APOTEX Aspecton sprej do nosa 30 ml Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  ASPECTON nosový sprej je sprej s kombináciou osvedčených látok používaný na podporu liečby nádchy a pri upchatom nosa. kombinácia hypertonického roztoku morskej soli, hypromelózy, dexpanthenolu a zmesi éterických olejov čistí, ošetruje, zvlhčuje a pomáha regenerovať sliznicu nosa silný, ale šetrný Aspecton nosový sprej je regenerujúce a ošetrujúci nosový sprej, ktorý sa používa ako podporný prostriedok pri nádche a / alebo upchatom nosa. Užívanie a dávkovanie Pre dospelých a deti staršie ako 8 rokov podľa potreby niekoľkokrát denne vstreknite 1-2x Aspecton nosový sprej do každej nosovej dierky.

  5,18 € -4% 5,40 €

 • APOTEX Aspecton tablety na kašeľ čierne ríbezle 30 ks Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  ASPECTON TABLETY ČIERNE RÍBEZLE sú cmúľanie tablety užívané pri dráždivom kašli a chrapotu. Obsahujú extrakt z islandského lišajníku, ktorý vytvára ochrannú vrstvu na sliznicu. Bráni vysychaniu sliznice a tým oslabuje jej vonkajší dráždenie. Možné užívať podľa potreby - až 10 tabliet denne. Aspecton tablety Čierne ríbezle sa cmúľajú pri dráždivom kašli a chrapotu. Vysoký podiel zvlhčujúcich látok v islandskom lišajníka bráni vysychaniu sliznice viazaním vody na jej povrchu. Cucaním tabliet je navyše podporovaný tiež vznik slín, čo vedie k ďalšiemu zvlhčovanie sliznice. Je vhodný pre deti už od 4 rokov. Aspecton tablety čierne ríbezle je bez cukru, s vitamínom C a vďaka arómu čiernych ríbezlí má osviežujúcu chuť. Užívanie a dávkovanie Pre dospelých a deti od 4 rokov: Až 10x denne cmúľať 1 pastilku. Nezapíjať, aby obsiahnuté látky pôsobili na sliznicu dostatočne dlho.

  3,45 €

 • QUIXX extra nosový sprej 30 ml Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  Ak hľadáte sviežosť, správnou voľbou pre Vás je prípravok QUIXX® extra. QUIXX® extra uvoľňuje upchatý nos a zároveň prináša silný osviežujúci účinok. QUIXX® extra je prírodný nosový sprej, ktorý obsahuje morskú vodu z Atlantického oceánu s cennými minerálmi a stopovými prvkami a eukalyptovou silicu. Osviežujúci eukalyptová silica prináša pocit čistého a priechodného nosa aj dutín a uľahčuje dýchanie. Použitie QUIXX® extra je jednoduché a pohodlné. Hlavné účinky lieku QUIXX® extra Uvoľňuje upchatý nos a dutiny pri nádche alebo chrípke Aktívne čistí nosné dýchacie cesty Má silný osviežujúci účinok vďaka eukalyptové silicu Hlavné výhody prípravku QUIXX® extra QUIXX® extra uvoľňuje upchatý nos a dutiny a čistí nosné dýchacie cesty. Eukalyptová silica má silný osviežujúci účinok. QUIXX® extra je hypertonický roztok (2,6%) - to znamená, že koncentrácie solí v tomto prípravku je vyššia ako ich koncentrácia v nosovej sliznici, ktorá je izotonická (0,9%). Vďaka tomuto tzv. Osmotickému účinku QUIXX® extra nielen oplachuje a čistí nos, ale tiež odstraňuje prebytočnú tekutinu z nosnej sliznice, čím znižuje opuch a uvoľňuje upchatý nos a dutiny a uľahčuje tak dýchanie. QUIXX® extra môžu používať dospelí, dospievajúci a deti od 6 rokov, ak netrpí precitlivenosťou alebo alergiou na morskú vodu a eukalyptovou silicu.

  5,64 € -3% 5,83 €

 • QUIXX soft nosový sprej 30 ml Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  Nos slúži ako vstupná brána dýchacích ciest a chráni naše pľúca. Zdravý nos filtruje vzduch obsahujúci rôzne malé častice, napríklad peľové zrná, zvlhčuje vdychovaný vzduch a ohrieva studený vzduch na telesnú teplotu skôr, než sa dostane do pľúc. Uvedené funkcie nosa sú zhoršené pri prechladnutí, chrípke a alergiách, ktoré sú sprevádzané upchatím nosa alebo nádchou. Quixx napomáha uvoľniť upchatý nos, obnoviť prirodzenú funkciu nosa a priaznivo pôsobiť na dýchanie nosom. Prípravok Quixx je hypertonický nosový sprej (koncentrácia solí zodpovedá približne 26 g NaCl na jeden liter). Obsahuje prírodnú morskú vodu z Atlantického oceánu s hodnotnými minerálmi a stopovými prvkami. Slúži ako prírodný prostriedok na upchatý nos a dutiny a na upokojenie citlivej nosovej sliznice, ktorá je mimoriadne dôležitá pre udržanie zdravého dýchacieho systému. Napomáha obnoviť funkciu nosa, a tým napomáha k zníženiu rizika komplikácií (zápal dutín, zápal stredného ucha) a zlepšuje dýchanie. Vlastnosti QUIXX nosový sprej 30 ml Priaznivo pôsobí na uvoľnenie upchatého nosa a dutín v dôsledku nachladenia, chrípky alebo alergií. Aktívne napomáha čistiť nosové cesty. Zvlhčuje nosovú sliznicu. Hlavné prednosti nosového spreja QUIXX? Vhodný aj pre dojčatá od 6. mesiaca veku, tehotné ženy a dojčiace matky. Obsahuje len prírodné zložky. Bez konzervačných činidiel. Nie je návykový. Bezpečný pri dlhodobom používaní.

  5,41 € -7% 5,84 €

 • APOTEX Aspecton tablety na kašeľ čierne ríbezle 60 ks Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  ASPECTON TABLETY ČIERNE RÍBEZLE sú cmúľanie tablety užívané pri dráždivom kašli a chrapotu. Obsahujú extrakt z islandského lišajníku, ktorý vytvára ochrannú vrstvu na sliznicu. Bráni vysychaniu sliznice a tým oslabuje jej vonkajší dráždenie. Možné užívať podľa potreby - až 10 tabliet denne. Aspecton tablety Čierne ríbezle sa cmúľajú pri dráždivom kašli a chrapotu. Vysoký podiel zvlhčujúcich látok v islandskom lišajníka bráni vysychaniu sliznice viazaním vody na jej povrchu. Cucaním tabliet je navyše podporovaný tiež vznik slín, čo vedie k ďalšiemu zvlhčovanie sliznice. Je vhodný pre deti už od 4 rokov. Aspecton tablety čierne ríbezle je bez cukru, s vitamínom C a vďaka arómu čiernych ríbezlí má osviežujúcu chuť. Užívanie a dávkovanie Pre dospelých a deti od 4 rokov: Až 10x denne cmúľať 1 pastilku. Nezapíjať, aby obsiahnuté látky pôsobili na sliznicu dostatočne dlho.

  5,75 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam