Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Literatúra, prospekty

Literatúra, prospekty

Potrebujete schudnúť, prechádzate na zdravý životný štýl, alebo z vás bude mama? Potom možno pátrate po nejakej z múdrych knižiek, v ktorej sa dočítate všetko, čo potrebujete vedieť. Chcete knižku, ktorá porozumie vašim problémom a nasmeruje vás správnym smerom. A presne také knihy nájdete v kategórii Literatúra a prospekty.

Narazíte tu na ťaháky…

Z čias základnej a strednej školy asi viete, že ťahák bol študentovi najlepším priateľom. A pozor - nielen študentovi! Aj vám môže taký ťahák pekne pomôcť - alebo vás (samozrejme metaforicky) klepnúť po prstoch. Stačí ho vylepiť napríklad na chladničku a potom už vás žiadne jedlo neprekvapí a jeho nutričné hodnoty nevydesia.

knižky

Chudnete? Nebojte sa, nie ste prví ani poslední. Ani nás to nezastaví, knižiek si totiž môžete vybrať hneď niekoľko! Či už chcete priamo o obezite a chudnutiu, o zmene životného štýlu celkovo, alebo o určitom smere v oblasti jedla, knižky sú tu pre vás. Experti v obore aj ľudia, ktorí prešli podobným problémom, vám prostredníctvom svojich riadkov radi poradia a snáď nájdu aj odpovede na všetky vaše otázky.

…a samozrejme brožúry!

Ani brožúry a prospekty nezostávajú pozadu. Pre rýchlu radu a v čase, kedy sa vám nechce listovať
v knižke sa ukážu, ako užitoční pomocníci. Poradia v mnohých oblastiach - ako prežiť Vianoce bez kíl navyše (čo je, priznajme si to, najväčšie dilema všetkých žien), alebo ako zdravo a chutne variť, pretože aj tieto dve slovíčka idú perfektne dokopy.

Aj odborníci si prídu na svoje!

Nezabúdame ani na lekárov a lekárky. A to či už hľadáte odbornú knihu zo svojho odboru, či knihu, ktorú môžete bez obáv odporučiť svojim pacientom. Bez obáv môžete preskúmať aj brožúry, ktorými môžete vyzdobiť svoju ordináciu, alebo ich ponúknuť klientom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • CELIATICA katalog výrobků pro bezlepkovou dietu komplet

  skladom do 24 hodín

  Katalog platí po dobu jednoho roku (leden-leden). Průběžnou aktualizaci během roku je možné sledovat na: http://celiatica.cz/cz/. Výrobky prezentované v katalogu jsou rozděleny do dvou kategorií - bezlepkové s atestem (výrobci deklarují, že výrobky obsahují max. lepek do 10mg/100g sušiny) a na potraviny vyrobené ze surovin neobsahující lepek s oddělenou výrobou bez atestu. U této kategorie se sleduje složení výrobků (potvrzení od technologie výroby) a čistota výroby (výrobní linka nesmí být kontaminována). Příznaky U batolat - nevysvětlitelné nebo nevysvětlené následující příčiny: neprospívání na váze, nebolestivě zvětšené břicho, nervozita, svalová slabost, časté objemné napěněné stolice mastného vzhledu, zácpa končící vyprázdněním stolice bez formy-řidší, nedostatek železa, nevysvětlená chudokrevnosti. U školáků - nevysvětlitelné nebo nevysvětlené následující příčiny: porucha růstu, ztráta na váze, nevysvětlitelné pravidelně se opakující nebo stále trvající (v měsících) bolesti břicha, průjem, zácpa, chudokrevnost z nedostatku železa, kyseliny listové, vitamínu B12, hypoplazie zubní skloviny, opakované aftozní stomatitidy, alopecie, nejasné zvýšení jaterních enzymů (transaminas - jen ALT/AST), izolovaný deficit IgA. U dospělých - nevysvětlitelné nebo nevysvětlené následující příčiny: ztráta na váze (u žen hlavně po porodu), nevysvětlitelné pravidelně se opakující nebo stále trvající (v měsících) bolesti břicha, průjem, zácpa, chudokrevnost z nedostatku železa, kyseliny listové, vitamínu B12, hypoplazie zubní skloviny, opakované aftozní stomatitidy, alopecie, nejasné zvýšení jaterních enzymů (transaminas - jen ALT/AST), neplodnost mužů a žen, nejasná příčina osteopenie, atropatie, únavového syndromu, vaskulitidy, mikroskopické kolitidy, dráždivého tračníku, polyneuropatie, ataxie, myopatie, epilepsie s nálezem na CT nebo NMR, izolovaný deficit IgA.

  2,11 €

 • Biofragmentabilní anastomóza gastrointestinálního traktu : Výprodej

  Biofragmentabilní anastomóza gastrointestinálního traktu : Výprodej

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Dosavadní techniky jsou charakterizovány zajištěním mechanické pevnosti pomocí stehu. Moderní alternativa využívá bezstehového principu rovnoměrné symetrické komprese na sebe naléhajících resekčních linií v místě vytvořené anastomózy biofragmentabilním prstencem BAR. Užití BAR techniky pro spolehlivost je plně akceptováno. Publikace pojednává o zkušenostech s užitím této techniky. Kniha obsahuje 7 barevných a 26 černobílých obrázků, 4 grafy.

  6,81 € -39% 11,16 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam