MojaLekáreň.sk

Literatúra, prospekty

MYCOMEDICA kniha Huby a ich liečivé účinky

MYCOMEDICA kniha Huby a ich liečivé účinky MYCOMEDICA kniha Huby a ich liečivé účinky

Zaujímavá kniha Huby a ich liečivé účinky od Prof. Ing. Pavel Valíček…

Na sklade už iba 1 - 2 kusy

8,50 €

Literatúra, prospekty

Potrebujete schudnúť, prechádzate na zdravý životný štýl, alebo z vás bude mama? Potom možno pátrate po nejakej z múdrych knižiek, v ktorej sa dočítate všetko, čo potrebujete vedieť. Chcete knižku, ktorá porozumie vašim problémom a nasmeruje vás správnym smerom. A presne také knihy nájdete v kategórii Literatúra a prospekty.

Narazíte tu na ťaháky…

Z čias základnej a strednej školy asi viete, že ťahák bol študentovi najlepším priateľom. A pozor - nielen študentovi! Aj vám môže taký ťahák pekne pomôcť - alebo vás (samozrejme metaforicky) klepnúť po prstoch. Stačí ho vylepiť napríklad na chladničku a potom už vás žiadne jedlo neprekvapí a jeho nutričné hodnoty nevydesia.

knižky

Chudnete? Nebojte sa, nie ste prví ani poslední. Ani nás to nezastaví, knižiek si totiž môžete vybrať hneď niekoľko! Či už chcete priamo o obezite a chudnutiu, o zmene životného štýlu celkovo, alebo o určitom smere v oblasti jedla, knižky sú tu pre vás. Experti v obore aj ľudia, ktorí prešli podobným problémom, vám prostredníctvom svojich riadkov radi poradia a snáď nájdu aj odpovede na všetky vaše otázky.

…a samozrejme brožúry!

Ani brožúry a prospekty nezostávajú pozadu. Pre rýchlu radu a v čase, kedy sa vám nechce listovať
v knižke sa ukážu, ako užitoční pomocníci. Poradia v mnohých oblastiach - ako prežiť Vianoce bez kíl navyše (čo je, priznajme si to, najväčšie dilema všetkých žien), alebo ako zdravo a chutne variť, pretože aj tieto dve slovíčka idú perfektne dokopy.

Aj odborníci si prídu na svoje!

Nezabúdame ani na lekárov a lekárky. A to či už hľadáte odbornú knihu zo svojho odboru, či knihu, ktorú môžete bez obáv odporučiť svojim pacientom. Bez obáv môžete preskúmať aj brožúry, ktorými môžete vyzdobiť svoju ordináciu, alebo ich ponúknuť klientom.

Kategóriu Literatúra, prospekty nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.