Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke testy

Zdravotnícke testy

Je to pokrok, nemyslíte? Len ťažko si vaša babička dokáže predstaviť, že by za mladost mohla doma zistiť napríklad, či je tehotná. Domáca diagnostika išla dopredu a veľmi nám uľahčuje život. Doma už zistíme nielen tehotenstvo, ale napríklad aj hladinu glukózy, alkoholu, alebo prítomnosť drog v tele.

Čo všetko si môžeme doma zistiť

 • hladinu glukózy (cukru) v krvi,
 • množstvo alkoholu v krvi,
 • tehotenstvo,
 • dobu ovulácie,
 • mužskú plodnosť, ženské plodné dni,
 • prítomnosť drog,
 • zistiť niektoré ochorenia,
 • hladinu CRP (miera infekcie - napríklad chrípky atď.),
 • pH moču.

Zdravotnícke testy sú často prvým krokom, keď jednoducho nevieme, "čo by to mohlo byť". Ďalším krokom je, alebo by mala byť návšteva lekára.

Ak sa pokušate mať bábätko, alebo máte nejakú dobu nechránený styk, potom tehotenský test je dobré mať po ruke. Mnoho žien si veľmi obľúbilo aj ovulačný test, ktorý na 99 % bezpečne informuje o čase ovulácie.

Nie ste si istý, či po včerajšej oslave môžete sadnúť bez obáv za volant? Potom sa iste hodí mať doma test na alkohol, ktorý vám spoľahlivo "odpovie". Môžete mať test jednorazový aj elektronický tester, ktorý použijete opakovane a viete, že vám nikdy nedôjde, na rozdiel od testov jednorazových.

A konečne, papierové prúžky na zistenie pH moču poznáme skoro všetci. Tie sa jednoducho hodia.

Prečo domáce zdravotnícke testy

 • sú anonymné a máte pri nich súkromie,
 • sú spoľahlivé,
 • každý test má podrobný návod na použitie,
 • sú veľmi rýchle,
 • sú dostupné,
 • výsledok viete len vy,
 • sú pohodlné a nebolia.

Vyberte si zdravotnícke testy u nás anonymne. My sa vás pýtať nebudeme, prečo a načo ich potrebujete. My len vieme, že tento sortiment je asi naozaj lepšie kupovať online, a preto práve u nás môžete nakúpiť veľké množstvo zdravotníckych testov na rôzne diagnostiky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • CLEARBLUE Tehotenský test DIGITAL 1 kus

  skladom > 5 ks

  Najpresnejšie výsledky v ranej fáze tehotenstva. Test možno vykonávať už 4 dni pred očakávanou menštruáciou. Telo tehotnej ženy tvoria tehotenský hormón hCG (ľudský choriový gonadotropín). Hladina hCG sa v skorých fázach tehotenstva zvyšuje. Test Clearblue vie zistiť aj malé množstvo tohto hormónu v moči. (citlivosť tohto testu je 25 mIU / ml.) Na základe hladiny hCG v moči vykoná indikátor počatia Clearblue odhad, kedy k počatiu došlo. V laboratórnych testoch vykazuje tehotenský test Clearblue Digital pri určovaní, či je žena tehotná alebo nie, presnosť viac ako 99%, a to pri použití odo dňa očakávanej menštruácie. Indikátor počatia má pri určení otehotnenia presnosť 92%. Odhad je založený na hladine hCG v moči. Hladina hCG sa u rôznych žien líšia, je teda možné, že indikátor počatia môže príležitostne ukazovať falošné výsledky. Presnosť výsledku "Ste tehotná" "Nie ste tehotná" je pri testovaní odo dňa očakávanej menštruácie viac ako 99%. Test je určený na jednorazové použitie. Tento test by sa nemal používať v tesnej blízkosti zdrojov elektromagnetického žiarenia, napr. mobilných telefónov, pretože tieto zariadenia môžu zabrániť správnemu vykonanie testu. Aby sa zabránilo elektrostatickému výboju, nepoužívajte test vo veľmi suchom prostredí, obzvlášť v prostredí, kde sú prítomné syntetické materiály. Nie je určené na vnútorné použitie. Testovaciu tyčinku nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby. Tento výrobok obsahuje batériu. Batériu zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi.

  6,02 € -25% 7,98 €

 • Testovacie prúžky pre glukomer EasyGluco 50 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Sada testovacích prúžkov 50 ks vysoko kvalitných testovacích prúžkov EasyGluco s preverenou kvalitou presnosti s medzinárodnými certifikátmi.

  14,41 € -5% 15,11 €

 • Testovacie prúžky pre glukomer GlucoLab 50ks

  skladom 3 - 5 ks

  Sada  50 ks vysoko kvalitných testovacích prúžkov GlucoLab s preverenou kvalitou presnosti s medzinárodnými certifikátmi.

  15,08 € -4% 15,78 €

 • ALKOHOLTESTER DIG. AL 2500 (BEZ NÁUSTKU)

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Kompaktní, spolehlivý a elegantně vypadající digitální tester alkoholu. Ovládá se jednoduše pomocí jednoho tlačítka, má nízkou hmotnost, malé rozměry s velkým digitálním displejem. Displej je automaticky podsvícený pro použití v noci. Přístroj se po jedné minutě automaticky vypíná. S indikátorem vybité baterie, akustickou výstrahou. Indikace hodnoty v promile. Kontraindikace Čidlo detektoru je vysoce citlivé, nepoužívejte detektor bezprostředně po kouření nebo po pití alkoholu. Počkejte aspoň dvě minuty. Kouř nebo alkohol může zničit čidlo detektoru. Návod na použití 1. Stiskněte krátce (1 sec) tlačítko ZAP. Detektor začne na displeji odpočítávat čísla až se na displeji zobrazí 0,00. Během této doby se zahřívá senzor v detektoru a celý přístroj se připravuje k činnosti. Čas přípravy k měření se liší podle prostředí ve kterém se nacházíte. 2. Jakmile uslyšíte 2x pípnutí a zároveň se na displeji zobrazí 0.00, tak po tomto signálu foukejte rovnoměrně do detektoru ze vzdáleností cca 2 cm (2sec). Po pípnutí přestaňte foukat do detektoru. Do 2 sekund bude výsledek testu zobrazen na displeji. Po 20 sekundách se přistroj znovu aktivuje a můžete provádět další měření. 3. Údaje na displeji jsou udávány v promile. V případě, že jste požili velmi malé množství alkoholu (koncentrace je pod 0,1 promile), detektor naměří hodnotu 0,00 a pípne.

  45,81 €

 • Ovulačný test Woman secret „Right time“ 20v1

  skladom > 5 ks

  Woman secret „Right time“ Jednokrokový prúžkový ovulačný test 20 v 1 Jednokrokový LH - močový ovulačný test je rýchly a jednoducho použiteľný. Je to kvalitný test, ktorý dokáže predpovedať, kedy máte LH (luteinizačný hormón) zvýšený a každodenným použitím ovulačného testu ľahko zistíte, kedy sa blížite k ovulácii. Nárast LH signalizuje, že k ovulácií môže dôjsť v najbližších 24-28 hodinách. Ak budete mať pohlavný styk počas týchto 24-28 hodín po zistení nárastu LH hormónu, Vaše šance na otehotnenie sa budú maximalizovať. Woman secret "Right time" Vám pomôže denne sledovať Vašu ovuláciu a plodnosť.Pred použitím testu si musíte odsledovať dĺžku svojho menštruačného cyklu, tzn. zistiť počet dní od prvého dňa Vašej menštruácie do dňa nasledujúcej menštruácie. Kedy začať s testom?Nižšie uvedená tabuľka Vám pomôže určiť, kedy by ste mali začať s testovaním. Testovanie opakujte každý deň, až pokým test bude indikovať, že ovuláciu budete mať nasledujúcich 24-48 hodín. Ak chcete otehotnieť, je najlepší čas mať pohlavný styk v tomto časovom rozmedzí. Testovacia sada obsahuje:· Testovací prúžok (20ks)· Návod na použitie· Sušidlo - látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  12,71 €

 • Glukometr EasyGluco s 25 ks testovacích proužků + 25 lancet

  skladom 1 - 2 ks

  Kvalitní glukometr Easy Gluco v baleni s 25 ks testovacích proužků. Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA. moderní biosenzorová technologie   extrémně levné testovací proužky   přesné měření   jednoduché ovládání   rychlé zobrazení výsledku do 9 sekund   velký čitelný displej   paměť na 200 výsledků   36 měsíců záruka   Typ vzorku Plná kapilární krev Provozní vlhkost 10~90% Objem vzorku min. 1.5 µl Teplota pro uchování proužků 2 °C~30 °C Rozsah testu 0,6~33,3 mmol/l Typ displeje LCD Doba vyhodnocení 9 sekund Rozměry 91 x 56 x 23 (mm) Kalibrace plazma Hmotnost 55g (včetně baterií) Kontrola správnosti funkce glukometru Kontrolní proužek Napájení 3V Li baterie(CR2032)2x Kapacita paměti 200 výsledků měření Životnost baterie 5000 měření Provozní teplota 10 °C~40 °C Propojení s PC ano

  18,19 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový kazetový tehotenský test s…

  skladom 3 - 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  3,86 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový prúžkový tehotenský test 2v1,…

  skladom > 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  2,20 € -28% 3,05 €

 • CLEARBLUE Ovulačný test DIGITAL 10 ks

  skladom > 5 ks

  Clearblue ovulačný test digital je ovulačný test pre domáce použitie. V prípade pozitívneho výsledku (zvýšená hladina LH) sa na displeji objaví jasný „smajlík“. Test je teda jednoznačne čitateľný. Výsledok se zobrazí do 3 minút. Test maximalizuje šancu na prirodzené otehotnenie. Výhody ovulačného testu Je presný z 99 % na odhalenie navýšenia hormónu LH. Jednoduché použitie – prirodzený a neinvazívny test moči. Disponuje jedinečným blikajúcim symbolom na testovacej tyčinke, čím udáva, že test prebieha. Dodá Vám výsledky za 3 minúty. Prečo používať ovulačný test Clearblue  S trochou pomoci od Clearblue môže byť otehotnenie ľahšie vďaka správnemu načasovaniu. Vyvinuli sme rad výrobkov, ktoré Vám pomôžu lepšie porozumieť ovulačnému cyklu a odhaliť okamžik, kedy vrcholí plodnosť, aby ste maximalizovali svoje šance na otehotnenie.  Čo obsahuje balenie Balenie obsahuje 10 ks vymeniteľných testov (tyčiniek) a digitálny prístroj.

  20,13 € -16% 24,10 €

 • FOOD DETECTIVE Samodiagnostický test potravinovej intolerancie Zdravotnícky prostriedok

  skladom > 5 ks

  Výskyt potravinovej intolerancie je pomerne častý, odhaduje sa, že ňou trpí asi 45% obyvateľov. Alergia na potraviny trápi už o niečo menej ľudí. Medzi najčastejšie potravinové alergie patria alergie na arašidy, orechy (mandle a para orechy), vajcia, mlieko, ryby a kôrovce. Ako sa prejavuje alergia na potraviny? Reakcia (jedná sa o reakciu nášho imunitného systému) sa väčšinou objavuje rýchlo, maximálne do 2 hodín po styku s potravinou. Symptómy: bolesti hlavy, bolesti brucha, ťažkosti s dýchaním, nádcha, kožné problémy, opuchy, zažívacie ťažkosti - hnačka, nadúvanie, vracanie, a v horšom prípade aj anafylaktický šok (alergické reakcie na potraviny sa môžu značne líšiť vo svojej závažnosti). Princíp testovania Jedna testovacia sada v jednom balení pre jednu osobu. Zisťuje množstvo IgG protilátok* zo vzorky kapilárnej krvi (z prsta) Najskôr sa zo špičky prsta odoberie malá vzorka krvi a nechá sa rozpustiť v roztoku. V ďalších krokoch pomocou detekčného a vývojového roztoku možno identifikovať prítomnosť protilátok na jednu alebo viac potravín v závislosti od výskytu modro sfarbených bodov na reakčnej podložke. Pomocou priloženej schémy v inštrukciách ľahko zistíte, na ktorú potravinu ste zareagovali pozitívne *Ide o špecifické protilátky, ktoré telo produkuje, aby "potlačilo" alergény. Čas potrebný na vykonanie testu: 50 minút V balení je všetko potrebné na odber vzoriek a otestovanie (testovacia podložka). Test sa nepoužíva u dojčených detí. Môžeme testovať v čase, kedy dieťaťu už podávame potraviny priamo.

  89,46 € -6% 95,46 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový tyčinkový tehotenský test 1+1…

  skladom 3 - 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  4,45 €

 • Cholesterolmeter EasyTouch 3 v 1

  skladom 1 - 2 ks

  Cholesterolmeter EasyTouch GCU s veľkým a čitateľným LCD displejom je multifunkčný prístroj (3 v 1), vďaka ktorému si môžete zmerať Váš celkový cholesterol, glukózu a kyselinu močovú. Vďaka tomuto prístroju už budete mať stály dohľad nad vašim zdravím pomocou mnohých funkcií, ktoré tento výrobok ponúka, a to všetko v jednom prístroji na meranie. Tento multi-monitorovací prístroj je rýchly a presný, s jednoduchým ovládaním. Súčasťou balenia sú aj testovacie prúžky (2x prúžky pre cholesterol, 10x prúžky pre glukózu, 10x prúžky pre kyselinu močovú). Popis:Cholesterolmeter EasyTouch GCU ET-301 je určený na meranie cholesterolu, glukózy (cukru) a kyseliny močovej.Veľký, čitateľný LCD displej.Jednoduché ovládanie.Rýchle a presné meranie.Pri meraní cholesterolu, glukózy a kyseliny močovej využíva jedinečnú meraciu amperometrickú technológiu Biosensor, vďaka ktorej sú výsledky známe v priebehu krátkej chvíle. Vďaka tejto najnovšej technológii stačí len malé množstvo krvi, preto je meranie bezbolestné, príjemné a jednoduché. Aj pomocou jednoduchého ovládania a manipulácie ponúka Cholesterolmeter EasyTouch presné výsledky a je teda plnohodnotným zdravotníckym prístrojom pre domáce použitie.Automatické vypnutie po cca 30 sekundách.Všetky testovacie prúžky sú samonasávacie.Dlhá expirácia testovacích prúžkov.Vysoká kvalita za priaznivú cenu.Klinicky testovaný a schválený.Súčasťou balenia je odberové pero s možnosťou nastavenia hĺbky vpichu.Súčasťou balenia sú aj testovacie prúžky (2x cholesterolové prúžky, 10x glukometrické prúžky, 10x prúžky na kyselinu močovú). Technické údaje:Meracie režimy ET-301: cholesterol, glukóza, kyselina močová.Merací rozsah (cholesterol): 2,6 - 10,4 mmol / L.Merací rozsah (glukóza): 1,1-33,3 mmol / L.Merací rozsah (kyselina močová): 179 - 1190 mmol / L.Veľkosť krvnej vzorky: 4 μl (glukóza), 15 μl (cholesterol), 4 μl (kyselina močová).Typ vzorky: plná čerstvá kapilárna krv.Doba merania: 10 sekúnd (glukóza), 150 sekúnd (cholesterol), 20 sekúnd (kyselina močová).Kalibrácia: Ekvivalent plazmy.Pamäť: 200 hodnôt (glukóza), 50 hodnôt (cholesterol), 50 hodnôt (kyselina močová).7 denný / 14 denné a 28 denný priemer pri glukóze.Rozsah hematokritu: 30-55%.Prevádzková teplota a vlhkosť: + 14 ° C až 40 ° C, ≤ 85% relatívnej vlhkosti.Skladovacia teplota a vlhkosť: - 10 ° C až 60 ° C, ≤ 90% relatívnej vlhkosti.Zdroj energie: 2 AAA batérie.Rozmery prístroja: 88x64x22 mm.Displej: LCD displej 35x45.Hmotnosť prístroja: 59 g bez batérií.Životnosť batérií: Kapacita nových alkalických batérií je cca 1000 meraní.Technológie merania: Biosensor.CE 0197.Prístroj EasyTouch GCU je v súlade s normami EN 61010-1 / EN61010-2-101 / EN60601-1-2 / EN 61326. Obsah balenia:Prístroj Cholesterolmeter EasyTouch GCU, ET-301.Pero - autolanceta (nastaviteľná hĺbka vpichu).2 testovacie prúžky EasyTouch na meranie cholesterolu.10 testovacích prúžkov EasyTouch na meranie glukózy.10 testovacích prúžkov EasyTouch na meranie kyseliny močovej.25 lancetKontrolný čip.2 ks batérie AAA.Cestovné puzdro.Záznamník.Návod v slovenskom jazyku, záručný list.

  51,94 € -8% 56,59 €

 • RapiClear MD 5 (multidrog)

  skladom 3 - 5 ks

  Jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitní detekci následujících drog; kokain, amfetamin, metamfetamin, opiáty, tetrahydro-kannabiol. Test MULTIDROG 5 je určen na detekci následujících drog: kokain (COC), amfetamin (AMP), metamfetamin (MET, METH-AMP), opiáty (OPI, MOR), tetrahydro-kannabiol (THC). Limit testu je 300ng/ml, 1000 ng/ml AMP, 300 ng/ml OPI, 50 ng/ml THC. Test obsahuje testovací kazetu, na kterou do příslušného otvoru nakapeme 3-6 kapek moči. Test se jednoduše používá, výsledek se projeví v rozmezí 3-5 minut. Test MULTIDROG 5 je založený na principu vysoce specifických imunochemických reakcí mezi antigeny a protilátkami, které se používají k analýze specifických substanci v moči. Testovací kazeta MULTIDROG má písmeno T jako "testovací čárku" a C jako "kontrolní čárku" na povrchu schránky. Obě čárky nejsou viditelné v okénku výsledku předtím, než se aplikuje vzorek moči. Kontrolní čárka se používá na procedurální kontrolu. Kontrolní čárka by se měla objevit vždy, pokud je test správně použitý a testovací reagenty kontrolní čárky pracují. Testovací sada obsahuje: 1. Testovací zařízení MULTIDROG 5. 2. Návod na použití. 3. Sáček proti navlhnutí (nepoužívá se!) Další materiál potřebný k provedení testu: 1. Zásobník pro odběr močí. 2. Hodinky nebo stopky. Testovací zařízení je určeno k jednorázovému použití. Zakalené vzorky moči mohou poskytnout zkreslené výsledky. Takové vzorky musí být před testováním vyčištěné. Test představuje jen předběžný analytický výsledek. K získání přesného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Preferovanou metodou je plynová chromatografie, hmotnostní spektrometrie (GC/MS). Na výsledek jakéhokoliv testu na návykové látky hlavně tehdy, kde se používají předběžné pozitivní výsledky, je potřeba klinické zvážení a profesionální posouzení.

  8,33 €

 • CLEARBLUE Tehotenský test PLUS 1 kus

  skladom > 5 ks

  Clearblue Plus možno použiť už 5 dní pred dňom očakávanej menštruácie. Na akom princípe funguje? V prípade tehotenstva produkuje vaše telo hormón hCG - v ranných štádiách sa jeho hladina postupne zvyšuje. Tento test zistí v moči aj jeho malé množstvo (citlivosť testu je 25mlU/ml). Ako ho použiť? V prípade testovania po prvom dni očakávanej menštruácie, môžete testovať v ktorúkoľvek dennú hodinu. Ak však testujete pred týmto dňom, použite prvý moč daného dňa. Indikátor testu môžete vložiť priamo do prúdu moču alebo do čistej nádobky so zachyteným močom (potrebný čas k zisteniu je 5 sekúnd). Ďalšie dôležité informácie Skladujte pri izbovej teplote. Test použite ihneď po vybalení. Používajte jednorázovo a in vitro. .

  3,66 € -14% 4,24 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový kazetový tehotenský test s…

  skladom 1 - 2 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  3,15 €

 • VEROVAL Domáci test na zistenie neznášanlivosti lepku

  skladom > 5 ks

  Rýchly test na zistenie celiakie (intolerancia na lepok), ktorá sa môže prejavovať: opakujúcimi zažívacími problémami neznámeho pôvodu, nadúvaním, hnačkou Na akom princípe test funguje? Test vyhodnotí množstvo protilátok proti transglutamináze (IgA protilátok), ktoré sú známkou neznášanlivosti lepku. Stačí jedna kvapka krvi zo špičky prstu a desať minút vášho času. Test je vhodný i pre deti. Hodnotiace štúdie potvrdzujú viac než 98% presnosť.

  14,80 € -7% 15,89 €

 • VEROVAL Domáci test na zistenie Borélie z kliešťa

  skladom 3 - 5 ks

  Borélie sú baktérie spôsobujúce ochorenie lymskou boreliózou. Nie všetky kliešte sú však boréliami infikované. Na aké princípe test funguje? Test sa vykonáva priamo z rozdrveného kliešťa a výsledok je k dispozícii do desiatich minút. Ľahko tak zistíte, či prisatý kliešť mohol infikovať boréliou vás alebo vaše dieťa. Hodnotiace štúdie potvrdzujú viac ako 95% presnosť.

  11,75 € -6% 12,47 €

 • TEST TEHOTENSKÝ BEST 2

  skladom do 24 hodín

  Výsledek kdykoliv během dne do 3 minut. Optimální citlivost 20 mlU/ml pro zjištění raného stadia těhotenství. Těhotenský test je schválen Referenční laboratoří diagnostik pro detekci gravidity.

  1,32 €

 • COMFORT Ovulačný test prúžok 6 ks + 2 ks

  skladom do 24 hodín

  Spoľahlivý test pre určenie plodných dní (ovulácia) zo vzorky moču. Ako test funguje: Test funguje na princípe detekcie LH (luteinizačného hormónu) v moči. Hladina LH hormónu, ktorá je v ženskej moči normálne veľmi nízka, sa zhruba 24 - 36 hodín pred ovuláciou výrazne zvyšuje. Zvýšená hladina LH hormónu spúšťa ovuláciu, tj. Proces, pri ktorom dochádza k uvoľneniu vajíčka z vaječníka. Luteinizačný hormón je potom následne vylučuje močom a je detekovateľný ovulačním testom. Pred rozhodnutím, kedy začať testovanie, je potrebné poznať dĺžku menštruačného cyklu. To znamená určiť počet dní počnúc prvým dňom menštruačného krvácania do posledného dňa pred začiatkom ďalšieho krvácania. Ak je menštruačný cyklus nepravidelný (jednotlivé cykly sa líši o niekoľko dní), odporúča sa zvoliť najkratší cyklus za obdobie posledných troch mesiacov a vykonať test podľa tabuľky v príbalovom letáčiku. U pravidelného cyklu zvyčajne postačí päťdňový testovanie cca od 10. dňa cyklu, u nepravidelného cyklu je zvyčajne potrebné vykonať viac ako 5 ovulačných testov. Ak po piatich dňoch testovania nedôjde k nárastu LH, pokračujeme s testovaním niekoľko ďalších dní, kým nezískame pozitívny výsledok značiace nárast hladiny LH. Spôsob použitia: Podrobný popis na použitie testu nájdete vo vnútri balenia. Balenie: Obsahuje 6 LH testovacích prúžkov a 2 kusy tehotenských testov + príbalový leták s podrobným návodom na použitie.

  4,02 €

 • RapiClear THC (marihuana)

  skladom > 5 ks

  Testovací proužek je jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitativní detekci následující drogy: THC a jeho metabolity 1l-nor-9-tetrahydrocannabinol-9-carboxylická kyselina v moči. Limit testu je 50 ng/mITHC. Test THC je založený na principu vysoce specifických imunochemických reakcí mezi antigeny a protilátkami, které se používají k analýze specifických substancí v moči. Test obsahuje testovací pásek, který se ponoří do moči na 6 sekund a výsledek se projeví v rozmezi 3-5 minut. Testovací proužek má písmeno T jako "testovací čárku" a C jako "kontrolní čárku". Obě čárky nejsou viditelné v okénku výsledku předtím, než se aplikuje vzorek moči. Kontrolní čárka se používá na procedurální kontrolu. Kontrolní čárka by se měla objevit vždy, pokud je test správně použitý a testovací reagenty kontrolní čárky pracují. Testovací sada obsahuje: 1. Testovací proužek. 2. Návod na použití. 3. Sáček s látkou proti navlhnutí (nepoužívá se). Další materiál potřebný k provedení testu: 1. Zásobník pro odběr moči. 2. Hodinky nebo stopky. Testovací zařízení je určeno k jednorázovému použití. Zakalené vzorky moči mohou poskytnout zkreslené výsledky. Takové vzorky musí být před testováním vyčištěné. THC je halucinogenní látka, způsobující stav uvolnění, dobré nálady, euforie. Vyšší dávky způsobují ztrátu koordinace, náhlé ztráty paměti, úzkost, deprese, halucinace, zvýšení srdeční frekvence. Marihuana se metabolizuje v játrech a vylučuje močí. Test představuje jen předběžný analytický výsledek. K získání přesného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Preferovanou metodou je plynová chromatografie, hmotnostní spektrometrie (GC/MS). Na výsledek jakéhokoliv testu na návykové látky hlavně tehdy, kde se používají předběžné pozitivní výsledky, je potřeba klinické zvážení a profesionální posouzení.

  2,95 €

 • GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test Zdravotnícky prostriedok

  GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva. Test je určený na samovyšetrovanie. Určené výhradne pre vonkajšie použitie. Ako GS Mamatest COMFORT 10 funguje? Ľudský choriogonadotropín (hCG) je hormón vytváraný placentou a vylučovaný do moču už krátko po oplodnení. Tehotenský test obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú s týmto hormónom. Po vložení testovacej tyčinky do prúdu moču alebo do nádobky s močom stúpa absorbovaná moč pozdĺž membrány. Akonáhle moč obsahujúci hCG dosiahne testovacej oblasti v membráne, dôjde k vzniku farebnej čiary. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Ak je test vykonaný riadnym spôsobom, objaví sa v kontrolnej oblasti farebný prúžok (slúži ku kontrole správnosti prevedenia).  Obsah balenia 1. 1 vrecúško obsahujúce testovaciu tyčinku a vysušovadlo . Vysušovadlo slúži len na účely skladovania, pre vlastné testovanie sa nepoužíva.2. Príbalový leták s návodom na použitie. Čo ešte potrebujete?1. Čistú a suchú nádobku zo skla alebo plastu, do ktorej odoberiete moč.2. Časomieru (hodiny alebo hodinky). Dôležité upozornenia1. Táto sada je určená výhradne pre vonkajšie použitie. Neprehĺtajte, neužívajte vnútorne!2. Po použití zlikvidujte spoločne s domácim odpadom. Testovacia sada sa nesmie použiť viac ako raz.3. Nepoužívajte testovaciu sadu po uplynutí dátumu použiteľnosti.4. Nepoužívajte testovaciu sadu, ak je vrecko porušené alebo zle zavarené.5. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávanie1. Uchovávajte v uzavretom sáčku pri teplote 4-30 ° C, najdlhšie do dátumu exspirácie.2. Chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu.3. Nesmie zmrznúť!4. Sáčok otvárajte až tesne pred použitím testu Zber a príprava vzorky močuKedy môžem odoberať moč pre testovanie?Pre zistenie tehotenstva je možné použiť akúkoľvek vzorku Vašej moči, nejvhodnější však je prvý ranný moč, pretože obsahuje najvyššiu koncentráciu hCG. Prevedenie testu 1. Testovanie vykonávajte pri bežnej izbovej teplote (15-30 ° C).2. Otvorte sáčok roztrhnutím pozdĺž zárezu a vyberte z neho testovaciu tyčinku.3. Jednou rukou uchopte guľatý koniec testovacie tyčinky. Druhou rukou odstráňte kryt z absorpčnej časti na opačnom konci.4. Držte testovaciu tyčinku tak, aby jej absorpčná časť smerovala nadol. Začnite močiť. Vložte absorpčnú časť do prúdu moču aspoň na 10 sekúnd. Nemočte mimo označenú časť. Môžete tiež zachytiť moč do čistého krytu alebo čistej a suchej nádobky a aspoň na 10 sekúnd ponorte polovicu absorpčného vankúšika do moču.5. Nasaďte kryt a čakajte, až sa objavia farebné prúžky. Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 1 minúty, avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je potrebné vyčkať 3 minúty, kým reakcia neprebehne úplne.Neodčítavajte výsledok testu po uplynutí 5 minút.6. Použitý test zlikvidujte spolu s domácim odpadom. Odpočítanie výsledkov Negatívny výsledok (nie ste tehotná):Objavil sa len jeden farebný prúžok, a to v kontrolnej oblasti. Nie je zrejmý žiadny farebný prúžok v testovacej oblasti (T). To znamená, že tehotenstvo nebolo testom potvrdené. Pozitívny výsledok (ste tehotná):V kontrolnej aj testovacej (T) oblasti sa objavili dva zreteľné farebné prúžky. Znamená to, že ste tehotná. Intenzita sfarbenia prúžku v testovacej oblasti závisí od koncentrácie hCG, ktorá sa počas tehotenstva mení. Neplatný výsledok:Ak nebol test vykonaný správnym spôsobom, neobjavil sa žiadny farebný prúžok alebo sa objavil iba prúžok v testovacej oblasti (T), nie však v kontrolnej oblasti. Zopakujte test s novou sadou. Ak je výsledok testu opakovane neplatný, kontaktujte prosím výrobcu alebo predajcu. Nezabudnite uviesť číslo šarže. Poznámka: Ak je sfarbenie prúžku v testovacej oblasti slabé, odporúčame vykonať nový test po 48 hodinách znova. Čo mám robiť, keď už poznám výsledok? Pozitívny výsledok (2 prúžky)Navštívte čo najskôr ženského lekára, ktorý by Vás mal vyšetriť a potvrdiť, že ste tehotná. Za istých okolností sa môže stať, že dostanete falošne pozitívny výsledok. Lekár Vám tiež poskytne ďalšie informácie a rady týkajúce sa Vášho tehotenstva. Pozri tiež "Obmedzenia". Negatívny výsledok (jeden prúžok)Ak sa domnievate, že ste tehotná, hoci je výsledok negatívny (napríklad kvôli vynechaniu pravidelného menštruačného krvácania), môžete test zopakovať o niekoľko dní neskôr. Ak je výsledok opäť negatívny, navštívte lekára. Pozri tiež "Obmedzenia". Obmedzenie 1. Rovnako ako u ktoréhokoľvek iného diagnostického úkonu by malo byť tehotenstvo potvrdené lekárom, ktorý vykoná potrebné klinické a laboratórne vyšetrenia.2. Príliš zriedená vzorka moču nemusí obsahovať hCG v koncentrácii dostatočnej na získanie pozitívneho výsledku. Ak napriek tomu predpokladáte, že ste tehotná, odoberte novú vzorku moču a vykonajte test znova najskôr po uplynutí 48 hodín.3. Vo veľmi skorej fáze tehotenstva môžete získať falošne negatívny výsledok testu, pretože koncentrácia hCG vo vzorke moču je príliš nízka. V takomto prípade odoberte novú vzorku moču a vykonajte test znova najskôr po uplynutí 48 hodín.4. Zvýšenie hladiny hCG môžu okrem tehotenstva spôsobiť aj niektoré ochorenia. Ak lekár tieto ochorenia nevylúčil, nemôže byť zistená prítomnosť hCG vo vzorke moču (pozitívny výsledok testu) považovaná za potvrdenie tehotenstva.5. Pomocou tehotenského testu nemožno odlíšiť mimomaternicové tehotenstvo od tehotenstva s normálnym priebehom. Skreslený výsledok testu tiež môže byť spôsobený spontánnym potratom.6. Liečba neplodnosti založená na podávanie hCG tiež môže skresliť výsledok testu. V takom prípade výsledok konzultujte so svojím lekárom. Očakávané výsledkyU zdravých netehotných žien a u zdravých mužov sa očakáva negatívny výsledok testu. Avšak v ranom období normálne prebiehajúceho tehotenstva je hladina hCG premenlivá. Tehotenský test je schopný spoľahlivo zachytiť tehotenstvo najskôr 1 deň po prvej vynechanej menštruácii. Otázky a odpovede 1. Vadí, ak je veľký farebný rozdiel medzi kontrolnými prúžkami dvoch testov? Nie, rozdielne zafarbenie kontrolných prúžkov neovplyvňuje výsledok testu. 2. Môže sa výsledok testu odčítať po uplynutí viac ako 5 minút? Nie, výsledky je potrebné odpočítať do 5 minút. Hoci pozitívny výsledok sa nemusí zmeniť ani po niekoľkých dňoch, negatívny výsledok sa môže zmeniť na falošne pozitívny už po niekoľkých minútach od ukončenia testovania. To môže viesť k nesprávnej interpretácii výsledkov. Preto odporúčame odpočítať výsledok behom 5 minút a potom test zlikvidovať, aby sme vylúčili možnosť omylu. 3. Testovacia oblasť prúžku sa počas vykonávania testu označila do ružova a objavili sa v nej pozdĺžne pruhy. Vadí to? Nie, chemické zloženie každej vzorky moču je rôzne, rovnako tak sa líšia vlhkosť vzduchu v miestnosti, kde test vykonávate. Premenlivosť vonkajších podmienok môže viesť k vzniku pozdĺžnych pruhov alebo ružového zafarbenia. Nemá to však vplyv na výsledky testu. Ak sa kontrolný prúžok sfarbil behom 5 minút, test prebehol správne

  3,13 € -13% 3,58 €

 • PRENATAL rýchly ovulačný test 5 ks

  skladom do 24 hodín

  Jednorazový rýchly ovulačný test je založený na princípe imunochromatografie a je určený na rýchle stanovenie ľudského luteinizačného hormónu (LH) v moči. Test dáva kvalitatívny vizuálny výsledok.

  2,79 €

 • FOB test na okultné krvácanie v ľudskej stolici

  skladom do 24 hodín

  FOB test je imunochemický test, ktorý je určený na zistenie prítomnosti krvi v stolici - na detekciu tzv. okultného (skrytého) krvácania v tráviacom trakte, ktoré môže byť spojené s mnohými ochoreniami napr. divertikulitídou, kolerektálním karcinómom, polypmi, Crohnovou chorobou a ďalšími. Test patrí do kategórie imunochromatografickej analýzy a je určený na rýchlu, jednostupňovú kvalitatívnu detekciu. Test reaguje iba na ľudský hemoglobín obsiahnutý v stolici. Jednoduché, hygienické prevedenie s bezkontaktnou manipuláciou so vzorkou. Nie sú potrebné žiadne diétové obmedzenia, výsledky testu nie sú ovplyvnené prijímaním určitých druhov potravín. hygienické prevedenie   diéta nie je nutná   vnútorná kontrola funkčnosti   výsledok do 5 minút kedykoľvek počas dňa   vysoká citlivosť 10ng / ml, presnosť> 99%

  3,93 €

 • Ovulačný test Woman Secret Right Time prúžkový 5v1

  skladom do 24 hodín

  Jednoduchý jednorazový test pre rýchle určenie ovulácie. Test je určený na samotestovanie plodných dní ženy. Zo vzorky moču možnosť detekovať plodné dni pacientky. Použitie testu najlepšie medzi 10. a 20. hodinou večer. Bez vedľajších účinkov. 5 ks v balení. Kedy začať s testom:Najprv si overte dĺžku Vášho menštruačného cyklu. To je počet dní od prvého dňa menštruačného krvácania až do dňa predchádzajúceho začiatku ďalšieho krvácania. Podľa tabuľky vyberte deň od začiatku menštruácie, kedy začnete s testom. Pokiaľ je Váš cyklus kratší ako 21 dní alebo dlhší ako 38 dní, poraďte sa so svojím lekárom. Ak nepoznáte dĺžku svojho cyklu, začnite testovať 11 dní od prvého dňa krvácania, pretože priemerná dĺžka cyklu je 28 dní. Vykonávajte vždy 1 test každý deň počas 5 dní alebo kým nie je test pozitívny. Odber moču:Na test nepoužívajte vzorky ranného moču, pretože hladina LH sa prejaví v moči až počas dňa. Najlepší čas na odber moču je od 10 do 20 hodín. Moč odoberajte každý deň v rovnakom čase a asi 2 hodiny pred odberom moču obmedzte príjem tekutín, riedená vzorka moču by mohla ovplyvniť výsledok testu. Vyšetrenie ovulačným testom na rozdiel od tehotenských testov nikdy nevykonávame z ranného moču! Balenie po 5 kusoch. K bezpečnému určeniu ovulácie je nutné vykonávať test každý deň, po dobu 5 dní za sebou.

  4,34 € -7% 4,69 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam