Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke testy

Zdravotnícke testy

Je to pokrok, nemyslíte? Len ťažko si vaša babička dokáže predstaviť, že by za mladost mohla doma zistiť napríklad, či je tehotná. Domáca diagnostika išla dopredu a veľmi nám uľahčuje život. Doma už zistíme nielen tehotenstvo, ale napríklad aj hladinu glukózy, alkoholu, alebo prítomnosť drog v tele.

Čo všetko si môžeme doma zistiť

 • hladinu glukózy (cukru) v krvi,
 • množstvo alkoholu v krvi,
 • tehotenstvo,
 • dobu ovulácie,
 • mužskú plodnosť, ženské plodné dni,
 • prítomnosť drog,
 • zistiť niektoré ochorenia,
 • hladinu CRP (miera infekcie - napríklad chrípky atď.),
 • pH moču.

Zdravotnícke testy sú často prvým krokom, keď jednoducho nevieme, "čo by to mohlo byť". Ďalším krokom je, alebo by mala byť návšteva lekára.

Ak sa pokušate mať bábätko, alebo máte nejakú dobu nechránený styk, potom tehotenský test je dobré mať po ruke. Mnoho žien si veľmi obľúbilo aj ovulačný test, ktorý na 99 % bezpečne informuje o čase ovulácie.

Nie ste si istý, či po včerajšej oslave môžete sadnúť bez obáv za volant? Potom sa iste hodí mať doma test na alkohol, ktorý vám spoľahlivo "odpovie". Môžete mať test jednorazový aj elektronický tester, ktorý použijete opakovane a viete, že vám nikdy nedôjde, na rozdiel od testov jednorazových.

A konečne, papierové prúžky na zistenie pH moču poznáme skoro všetci. Tie sa jednoducho hodia.

Prečo domáce zdravotnícke testy

 • sú anonymné a máte pri nich súkromie,
 • sú spoľahlivé,
 • každý test má podrobný návod na použitie,
 • sú veľmi rýchle,
 • sú dostupné,
 • výsledok viete len vy,
 • sú pohodlné a nebolia.

Vyberte si zdravotnícke testy u nás anonymne. My sa vás pýtať nebudeme, prečo a načo ich potrebujete. My len vieme, že tento sortiment je asi naozaj lepšie kupovať online, a preto práve u nás môžete nakúpiť veľké množstvo zdravotníckych testov na rôzne diagnostiky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Drogový test THC Instant -View 1 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Drogový test je rychlý imunochromatografický test na principu těhotenského testu pro kvalitativní stanovení drogových metabolitů v lidské moči. Test je vhodný pro screeningové vyšetření moči na THC, hašiš, marihuanu a cannabis.Drogové testy z moče balené v krabičce po jednom kusu mají výhodu, což je velmi nízká pořizovací cena. Látky detekované testem: detekční mez pro THC-kannabinol, 11-nor-8-THC-9-COOH a 11-nor-9-THC-COOH je 50 ng/ml. Detekční mez pro 11-hydroxy-9-THC je 100 ng/ml. Test nedává pozitivní rekce s jinými skupinami. Registrace FDA (číslo K994410) Registrace CE (číslo BE/CA02/023/01) Specifita - 92,8%, Senzitivita - 95%. Společnost ELISABETH PHARMACON, spol. s r.o. patří v současné době k největším dodavatelům drogových testů na území ČR. O kvalitě námi dodávaných drogových testů a o kvalitě služeb s tím spojených svědčí i množství našich zákazníků, mezi které patří mimo jiné Policie ČR, Ministerstvo spravedlnosti ČR, ústavy soudního lékařství, psychiatrické ambulance, kontaktní centra pro uživatele drog, řada zdravotních ústavů, nemocnic a lékárenských velkoobchodů. Naše společnost je výhradním distributorem americké společnosti Alfa Scientific Designs., Inc., která patří mezi přední světové výrobce imunodiagnostiky.

  2,44 €

 • Drogový test M-3 multipanel Instant-View 1 ks

  Drogový test M-3 multipanel Instant-View 1 ks

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Drogový test je rýchly imunochromatografický test na princípe tehotenského testu na kvalitatívne stanovenie drogových metabolitov v ľudskom moči. Test je vhodný na skríningové vyšetrenie moču na THC (THC, marihuana, hašiš a cannabis) + MET (extáza, pervitín a iné metamfetamíny) + MOR (heroín a iné opiáty). Látky detekované testom:  Detekčný limit na THC-kannabinolu, 11-nor-8-THC-9-COOH a 11-nor-9-THC-COOH je 50 ng / ml. Detekčný limit na 11-hydroxy-9-THC je 100 ng / ml. Detekčný limit na metamfetamín a 3,4-metyléndioxy je 50 ng / ml. Detekčný limit na morfín a kodeín je 300 ng / ml. Detekčný limit na hydronmorfin je 400 ng / ml. Test nedáva pozitívne reakcie s inými skupinami. Registrácia FDA (číslo K022564) Registrácia CE (číslo BE / CA02 / 030/01) Špecifickosť THC - 92,8%, Senzitivita THC - 95%. Špecifickosť MET - 95%, Senzitivita MET - 100%. Špecifickosť MOR - 92,6%, Senzitivita MOR - 100%.

  7,48 €

 • Ovulačný test Woman secret „Right time“ 20v1 Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Woman secret „Right time“ Jednokrokový prúžkový ovulačný test 20 v 1 Jednokrokový LH - močový ovulačný test je rýchly a jednoducho použiteľný. Je to kvalitný test, ktorý dokáže predpovedať, kedy máte LH (luteinizačný hormón) zvýšený a každodenným použitím ovulačného testu ľahko zistíte, kedy sa blížite k ovulácii. Nárast LH signalizuje, že k ovulácií môže dôjsť v najbližších 24-28 hodinách. Ak budete mať pohlavný styk počas týchto 24-28 hodín po zistení nárastu LH hormónu, Vaše šance na otehotnenie sa budú maximalizovať. Woman secret "Right time" Vám pomôže denne sledovať Vašu ovuláciu a plodnosť.Pred použitím testu si musíte odsledovať dĺžku svojho menštruačného cyklu, tzn. zistiť počet dní od prvého dňa Vašej menštruácie do dňa nasledujúcej menštruácie. Kedy začať s testom?Nižšie uvedená tabuľka Vám pomôže určiť, kedy by ste mali začať s testovaním. Testovanie opakujte každý deň, až pokým test bude indikovať, že ovuláciu budete mať nasledujúcich 24-48 hodín. Ak chcete otehotnieť, je najlepší čas mať pohlavný styk v tomto časovom rozmedzí. Testovacia sada obsahuje:· Testovací prúžok (20ks)· Návod na použitie· Sušidlo - látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  12,71 €

 • Těhotenský test VERTO 10 (2 ks v balení)

  skladom 1 - 2 ks

  Vlastnosti: Provedení: detekční proužek Citlivost: 10 mlU/ml (hCG hormon) Počet testů (proužků) v balení: 2 ks Test obsahuje vnitřní kontrolu funkčnosti (ověření platnosti výsledku).

  1,50 €

 • Prúžky diagnostické GLUCODR 50ks

  skladom 1 - 2 ks

  Kontrolujte svoju hladinu glukózy v krvi veľmi často, aby ste mohli lepšie spolupracovať s Vašim ošetrujúcim lekárom a tak lepšie kontrolovať svoj ​​zdravotný stav. Diagnostické prúžky sa používajú do glukometrov GLUCODR AGM-2200 a AGM-2300, pomocou ktorých v spojení s glukomerom meriame hladinu glukózy v krvi. Prúžky sú samonasávacie s unikátnym systémom zlatej elektródy. Výsledky meraní sú veľmi presné. Doba expirácie prúžku je 18 mesiacov.

  15,18 € -4% 15,86 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový kazetový tehotenský test s… Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  3,86 €

 • Proužky EasyTouch - kyselina močová 25 kusů

  skladom 1 - 2 ks

  Testovací proužky pro měření kyseliny močové EasyTouch® jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU. Proužky slouží k měření kyseliny močové. Každé balení proužků obsahuje 25 kusů a kódovací čip. Proužky jsou samonasávací a stačí malá kapka krve. Popis produktu: Proužky jsou určené pro měření kyseliny močové u přístroje EasyTouch® GCU. Měření je rychlé, přesné a bezbolestné. Jednoduchá aplikace proužku do přístroje. Samonasávací proužky. Stačí malá kapka krve. Proužky jsou určeny pro jednorázové použití. Dlouhá expirace (použitelnost) proužků. Kalibrační čip v každém balení. Balení obsahuje 25 proužků. Technické údaje: Vzorek krve: plná čerstvá kapilární krev. Velikost krevního vzorku: 4 µl Hct rozsah: 30 – 55%. Měřící rozsah: 179 – 1190 µmol/L. Doba měření: 20 vteřin Skladovací teplota: 4 – 30 °C Teplota pro používání: 14°C – 40°C. Vlhkost pro používání: <85%. Proužky je nutné spotřebovat do 2 měsíců od prvního otevření Rozměry přístroje: 40x35x65. Hmotnost: 28 g CE 0197.

  11,77 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový prúžkový tehotenský test 2v1,… Registrovaný liečivy prípravok

  Woman secret &#8222;Baby&#8220; Jednokrokový prúžkový tehotenský test 2v1, 1+1 ZDARMA

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  2,20 € -28% 3,05 €

 • FertilCheck test ženské plodnosti 2ks

  FertilCheck test ženské plodnosti 2ks

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Babystart FertilCheck ® ™ screeningový test pro určení plodného období ženy a to prostřednictvím hormonu, který je ukazatelem jejich biologických hodin

  13,18 €

 • CLEARBLUE Ovulačný test DIGITAL 10 ks Registrovaný liečivy prípravok

  CLEARBLUE Ovulačný test DIGITAL 10 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Clearblue ovulačný test digital je ovulačný test pre domáce použitie. V prípade pozitívneho výsledku (zvýšená hladina LH) sa na displeji objaví jasný „smajlík“. Test je teda jednoznačne čitateľný. Výsledok se zobrazí do 3 minút. Test maximalizuje šancu na prirodzené otehotnenie. Výhody ovulačného testu Je presný z 99 % na odhalenie navýšenia hormónu LH. Jednoduché použitie – prirodzený a neinvazívny test moči. Disponuje jedinečným blikajúcim symbolom na testovacej tyčinke, čím udáva, že test prebieha. Dodá Vám výsledky za 3 minúty. Prečo používať ovulačný test Clearblue  S trochou pomoci od Clearblue môže byť otehotnenie ľahšie vďaka správnemu načasovaniu. Vyvinuli sme rad výrobkov, ktoré Vám pomôžu lepšie porozumieť ovulačnému cyklu a odhaliť okamžik, kedy vrcholí plodnosť, aby ste maximalizovali svoje šance na otehotnenie.  Čo obsahuje balenie Balenie obsahuje 10 ks vymeniteľných testov (tyčiniek) a digitálny prístroj.

  20,13 € -16% 24,10 €

 • FOOD DETECTIVE Samodiagnostický test potravinovej intolerancie Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Výskyt potravinovej intolerancie je pomerne častý, odhaduje sa, že ňou trpí asi 45% obyvateľov. Alergia na potraviny trápi už o niečo menej ľudí. Medzi najčastejšie potravinové alergie patria alergie na arašidy, orechy (mandle a para orechy), vajcia, mlieko, ryby a kôrovce. Ako sa prejavuje alergia na potraviny? Reakcia (jedná sa o reakciu nášho imunitného systému) sa väčšinou objavuje rýchlo, maximálne do 2 hodín po styku s potravinou. Symptómy: bolesti hlavy, bolesti brucha, ťažkosti s dýchaním, nádcha, kožné problémy, opuchy, zažívacie ťažkosti - hnačka, nadúvanie, vracanie, a v horšom prípade aj anafylaktický šok (alergické reakcie na potraviny sa môžu značne líšiť vo svojej závažnosti). Princíp testovania Jedna testovacia sada v jednom balení pre jednu osobu. Zisťuje množstvo IgG protilátok* zo vzorky kapilárnej krvi (z prsta) Najskôr sa zo špičky prsta odoberie malá vzorka krvi a nechá sa rozpustiť v roztoku. V ďalších krokoch pomocou detekčného a vývojového roztoku možno identifikovať prítomnosť protilátok na jednu alebo viac potravín v závislosti od výskytu modro sfarbených bodov na reakčnej podložke. Pomocou priloženej schémy v inštrukciách ľahko zistíte, na ktorú potravinu ste zareagovali pozitívne *Ide o špecifické protilátky, ktoré telo produkuje, aby "potlačilo" alergény. Čas potrebný na vykonanie testu: 50 minút V balení je všetko potrebné na odber vzoriek a otestovanie (testovacia podložka). Test sa nepoužíva u dojčených detí. Môžeme testovať v čase, kedy dieťaťu už podávame potraviny priamo.

  89,46 € -6% 95,46 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový tyčinkový tehotenský test 1+1… Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  4,45 €

 • RapiClear MD 5 (multidrog)

  skladom 1 - 2 ks

  Jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitní detekci následujících drog; kokain, amfetamin, metamfetamin, opiáty, tetrahydro-kannabiol. Test MULTIDROG 5 je určen na detekci následujících drog: kokain (COC), amfetamin (AMP), metamfetamin (MET, METH-AMP), opiáty (OPI, MOR), tetrahydro-kannabiol (THC). Limit testu je 300ng/ml, 1000 ng/ml AMP, 300 ng/ml OPI, 50 ng/ml THC. Test obsahuje testovací kazetu, na kterou do příslušného otvoru nakapeme 3-6 kapek moči. Test se jednoduše používá, výsledek se projeví v rozmezí 3-5 minut. Test MULTIDROG 5 je založený na principu vysoce specifických imunochemických reakcí mezi antigeny a protilátkami, které se používají k analýze specifických substanci v moči. Testovací kazeta MULTIDROG má písmeno T jako "testovací čárku" a C jako "kontrolní čárku" na povrchu schránky. Obě čárky nejsou viditelné v okénku výsledku předtím, než se aplikuje vzorek moči. Kontrolní čárka se používá na procedurální kontrolu. Kontrolní čárka by se měla objevit vždy, pokud je test správně použitý a testovací reagenty kontrolní čárky pracují. Testovací sada obsahuje: 1. Testovací zařízení MULTIDROG 5. 2. Návod na použití. 3. Sáček proti navlhnutí (nepoužívá se!) Další materiál potřebný k provedení testu: 1. Zásobník pro odběr močí. 2. Hodinky nebo stopky. Testovací zařízení je určeno k jednorázovému použití. Zakalené vzorky moči mohou poskytnout zkreslené výsledky. Takové vzorky musí být před testováním vyčištěné. Test představuje jen předběžný analytický výsledek. K získání přesného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Preferovanou metodou je plynová chromatografie, hmotnostní spektrometrie (GC/MS). Na výsledek jakéhokoliv testu na návykové látky hlavně tehdy, kde se používají předběžné pozitivní výsledky, je potřeba klinické zvážení a profesionální posouzení.

  8,33 €

 • CLEARBLUE Tehotenský test PLUS 1 kus Registrovaný liečivy prípravok

  CLEARBLUE Tehotenský test PLUS 1 kus

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Clearblue Plus možno použiť už 5 dní pred dňom očakávanej menštruácie. Na akom princípe funguje? V prípade tehotenstva produkuje vaše telo hormón hCG - v ranných štádiách sa jeho hladina postupne zvyšuje. Tento test zistí v moči aj jeho malé množstvo (citlivosť testu je 25mlU/ml). Ako ho použiť? V prípade testovania po prvom dni očakávanej menštruácie, môžete testovať v ktorúkoľvek dennú hodinu. Ak však testujete pred týmto dňom, použite prvý moč daného dňa. Indikátor testu môžete vložiť priamo do prúdu moču alebo do čistej nádobky so zachyteným močom (potrebný čas k zisteniu je 5 sekúnd). Ďalšie dôležité informácie Skladujte pri izbovej teplote. Test použite ihneď po vybalení. Používajte jednorázovo a in vitro. .

  4,44 €

 • Proužky EasyTouch - glukóza 50 kusů

  skladom 1 - 2 ks

  Testovací proužky pro měření glukózy EasyTouch® jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU. Proužky slouží k měření hladiny cukru v krvi. Každé balení proužků obsahuje 50 kusů a kódovací čip. Proužky jsou samonasávací a stačí malá kapka krve. Popis produktu: Proužky jsou určené pro měření hladiny cukru v krvi u přístroje EasyTouch® GCU. Měření je rychlé, přesné a bezbolestné. Jednoduchá aplikace proužku do přístroje. Samonasávací proužky. Stačí malá kapka krve. Proužky jsou určeny pro jednorázové použití. Dlouhá expirace (použitelnost) proužků. Kalibrační čip v každém balení. Balení obsahuje 50 proužků. Technické údaje: Vzorek krve: plná čerstvá kapilární krev. Velikost krevního vzorku: 4 µl Hct rozsah: 30 – 55%. Měřící rozsah: 1,1 – 33,3 mmol/L. Doba měření: 10 vteřin Skladovací teplota: 4 – 30 °C Teplota pro používání: 14°C – 40°C. Vlhkost pro používání: <85%. Proužky je nutné spotřebovat do 3 měsíců od prvního otevření Rozměry přístroje: 40x35x65. Hmotnost: 34 g CE 0197.

  14,98 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový kazetový tehotenský test s… Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  3,15 €

 • VEROVAL Domáci test na zistenie neznášanlivosti lepku

  skladom 3 - 5 ks

  Rýchly test na zistenie celiakie (intolerancia na lepok), ktorá sa môže prejavovať: opakujúcimi zažívacími problémami neznámeho pôvodu, nadúvaním, hnačkou Na akom princípe test funguje? Test vyhodnotí množstvo protilátok proti transglutamináze (IgA protilátok), ktoré sú známkou neznášanlivosti lepku. Stačí jedna kvapka krvi zo špičky prstu a desať minút vášho času. Test je vhodný i pre deti. Hodnotiace štúdie potvrdzujú viac než 98% presnosť.

  14,80 € -7% 15,89 €

 • Ovulačný test OVULAR 5ks

  skladom do 24 hodín

  OVULAR je vynikajúci ovulačný test, v jednom balení 5 testov. Pomocou tohto testu určíte spoľahlivo termín ovulácie a najvhodnejší čas pre počatie. Ovular je cenný nástroj, ktorý určuje obdobie, kedy sa bunky vajíčka a spermie stretnú za najlepších podmienok.

  2,95 €

 • Odběrové pero Accu-Chek Softclix KIT Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Odběrové pero Accu-Chek® Softclix je určeno k  získání vzorku kapilární krve pro měření hladiny cukru v krvi při domácím měření glykémie, tedy k selfmonitoringu. Při každém měření používejte novou lancetu. Nikdy si s nikým odběrové pero a lancety neměňte. Odběrové pero Accu-Chek® Softclix je: Šetrné. 11 nastavitelných hloubek vpichu pro všechny tytpy kůže. Méně bolestivé. Clixmotion technologie vede lancetu přímo do kůže a zabraňuje její vibraci  a tím I bolestivému poškození podkoží. Hygienické. Hygienické používání lancetového pera je zajištěno bezdotykovým odstraněním lancet Umožňující testování z alternativních mist použitím nástavce pro AST

  9,41 €

 • CLEARBLUE Tehotenský test DIGITAL 1 kus Registrovaný liečivy prípravok

  CLEARBLUE Tehotenský test DIGITAL 1 kus

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Najpresnejšie výsledky v ranej fáze tehotenstva. Test možno vykonávať už 4 dni pred očakávanou menštruáciou. Telo tehotnej ženy tvoria tehotenský hormón hCG (ľudský choriový gonadotropín). Hladina hCG sa v skorých fázach tehotenstva zvyšuje. Test Clearblue vie zistiť aj malé množstvo tohto hormónu v moči. (citlivosť tohto testu je 25 mIU / ml.) Na základe hladiny hCG v moči vykoná indikátor počatia Clearblue odhad, kedy k počatiu došlo. V laboratórnych testoch vykazuje tehotenský test Clearblue Digital pri určovaní, či je žena tehotná alebo nie, presnosť viac ako 99%, a to pri použití odo dňa očakávanej menštruácie. Indikátor počatia má pri určení otehotnenia presnosť 92%. Odhad je založený na hladine hCG v moči. Hladina hCG sa u rôznych žien líšia, je teda možné, že indikátor počatia môže príležitostne ukazovať falošné výsledky. Presnosť výsledku "Ste tehotná" "Nie ste tehotná" je pri testovaní odo dňa očakávanej menštruácie viac ako 99%. Test je určený na jednorazové použitie. Tento test by sa nemal používať v tesnej blízkosti zdrojov elektromagnetického žiarenia, napr. mobilných telefónov, pretože tieto zariadenia môžu zabrániť správnemu vykonanie testu. Aby sa zabránilo elektrostatickému výboju, nepoužívajte test vo veľmi suchom prostredí, obzvlášť v prostredí, kde sú prítomné syntetické materiály. Nie je určené na vnútorné použitie. Testovaciu tyčinku nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby. Tento výrobok obsahuje batériu. Batériu zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi.

  6,02 € -25% 7,98 €

 • VEROVAL Domáci test na zistenie Borélie z kliešťa

  VEROVAL Domáci test na zistenie Borélie z kliešťa

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Borélie sú baktérie spôsobujúce ochorenie lymskou boreliózou. Nie všetky kliešte sú však boréliami infikované. Na aké princípe test funguje? Test sa vykonáva priamo z rozdrveného kliešťa a výsledok je k dispozícii do desiatich minút. Ľahko tak zistíte, či prisatý kliešť mohol infikovať boréliou vás alebo vaše dieťa. Hodnotiace štúdie potvrdzujú viac ako 95% presnosť.

  11,75 € -6% 12,47 €

 • TEST TEHOTENSKÝ BEST 2 Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Výsledek kdykoliv během dne do 3 minut. Optimální citlivost 20 mlU/ml pro zjištění raného stadia těhotenství. Těhotenský test je schválen Referenční laboratoří diagnostik pro detekci gravidity.

  1,32 €

 • COMFORT Ovulačný test prúžok 6 ks + 2 ks

  skladom do 24 hodín

  Spoľahlivý test pre určenie plodných dní (ovulácia) zo vzorky moču. Ako test funguje: Test funguje na princípe detekcie LH (luteinizačného hormónu) v moči. Hladina LH hormónu, ktorá je v ženskej moči normálne veľmi nízka, sa zhruba 24 - 36 hodín pred ovuláciou výrazne zvyšuje. Zvýšená hladina LH hormónu spúšťa ovuláciu, tj. Proces, pri ktorom dochádza k uvoľneniu vajíčka z vaječníka. Luteinizačný hormón je potom následne vylučuje močom a je detekovateľný ovulačním testom. Pred rozhodnutím, kedy začať testovanie, je potrebné poznať dĺžku menštruačného cyklu. To znamená určiť počet dní počnúc prvým dňom menštruačného krvácania do posledného dňa pred začiatkom ďalšieho krvácania. Ak je menštruačný cyklus nepravidelný (jednotlivé cykly sa líši o niekoľko dní), odporúča sa zvoliť najkratší cyklus za obdobie posledných troch mesiacov a vykonať test podľa tabuľky v príbalovom letáčiku. U pravidelného cyklu zvyčajne postačí päťdňový testovanie cca od 10. dňa cyklu, u nepravidelného cyklu je zvyčajne potrebné vykonať viac ako 5 ovulačných testov. Ak po piatich dňoch testovania nedôjde k nárastu LH, pokračujeme s testovaním niekoľko ďalších dní, kým nezískame pozitívny výsledok značiace nárast hladiny LH. Spôsob použitia: Podrobný popis na použitie testu nájdete vo vnútri balenia. Balenie: Obsahuje 6 LH testovacích prúžkov a 2 kusy tehotenských testov + príbalový leták s podrobným návodom na použitie.

  4,02 €

 • Těhotenský test Instant-Wiew 1ks

  skladom do 24 hodín

  Těhotenský test je určen k detekci zvýšené hladiny hormonu choriogonádotropinu (hCG) v moči. Test je citlivý od 25 U hCG/ml moči. Určen k testování kdykoliv během dne. Těhotenství lze pomocí tohoto testu prokázat od 7. dne od oplodnění. Registrace FDA (číslo K984079) Registrace CE (číslo BE/CA02/031/01). Specifita - 100%, Senzitivita - 100%.

  0,58 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam