Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke testy » Testy infekcií

Testy infekcií

V čom nám predtým pomohol len lekár, dnes zistíme sami v priebehu niekoľkých minút. Zistite si, či vás postihla vírusová alebo bakteriálna infekcia, a či sa teda vydať pre antibiotiká alebo nie: s tým vám pomôže test infekcií.

 • Pre rozlíšenie vírusovej a bakteriálnej infekcie použite CRP test, ktorý zistí typ a mieru infekcie do piatich minút. Jeho použitie je jednoduché, rýchle a je vhodný aj pre deti.
 • Postihla vás nepríjemná infekcia kože? Aj v tomto prípade môžete použiť príslušný test a zistiť tak príčinu vašich problémov.
 • Dámy, trápi vás svrbenie, výtok a nepríjemné pálenie v genitálnej oblasti? Možno ide o infekciu. Test na kvasinkovú infekciu vám pomôže zistiť, či je toto váš prípad.

Testy infekcií ľahko a jednoducho zistia, či sa u vás daná infekcia vyskytuje alebo nie. Avšak aj výsledky týchto testov nie sú stopercentné, a preto, ak sa váš zdravotný stav nelepší, konzultujte ho s lekárom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky
 • VEROVAL Domáci test na zistenie zápalu močových ciest

  VEROVAL Domáci test na zistenie zápalu močových ciest

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Rýchly test na zistenie bielych krviniek, nitritov a bielkovín. Horovia vám niečo nasledujúce problémy? pocity pálenia pri močení bolesti v podbrušku Možnou príčinou môže byť infekcia močových ciest alebo len prechodné podráždenie močového mechúra. Na akom princípe test funguje? Pomocou domáceho testu Veroval – Infekcia močových ciest, rýchlo a spoľahlivo zistíte prítomnosť látok signalizujúcich infekciu močových ciest. Stačí len malé množstvo moču a jedna minúta vášho času. Test je vhodný i pre deti. Hodnotiace štúdie potvrdzujú viac než 97% presnosť.

  10,04 € -9% 11,00 €

 • VEROVAL Domácí test Chlamydie Zdravotnícky prostriedok

  VEROVAL Domácí test Chlamydie

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Bakterie Chlamydia trachomatis je druh přenášený pohlavním stykem, který vyvolává infekce urogenitálního traktu. Infekce chlamydiemi probíhají většinou bez příznaků, mohou však vyvolat záněty očí, močových cest a artritidu. Neléčené infekce mají často za následek neplodnost a zvyšují riziko mimoděložního těhotenství a předčasných porodů. Rychlý test na chlamydie umožní rychle určit, zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis. Při pozitivním výsledku testu projednejte další postup s lékařem. Rychlý test na chlamydie byl vyvinut tak, aby i v domácím použití mohl být proveden s přesností a spolehlivostí moderní diagnostiky. Spočívá ve zjištění bakterie Chlamydia trachomatis (mezní hodnota: přibližně 2,5 μg EB/ml) po stěru z vaginálního traktu a tím odpovídá nejmodernějšímu stavu lékařského výzkumu. Přesnost prokázaná studií funkčnosti je vyšší než 97 %.

  21,57 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam