Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke testy » Testy infekcií

Testy infekcií

V čom nám predtým pomohol len lekár, dnes zistíme sami v priebehu niekoľkých minút. Zistite si, či vás postihla vírusová alebo bakteriálna infekcia, a či sa teda vydať pre antibiotiká alebo nie: s tým vám pomôže test infekcií.

 • Pre rozlíšenie vírusovej a bakteriálnej infekcie použite CRP test, ktorý zistí typ a mieru infekcie do piatich minút. Jeho použitie je jednoduché, rýchle a je vhodný aj pre deti.
 • Postihla vás nepríjemná infekcia kože? Aj v tomto prípade môžete použiť príslušný test a zistiť tak príčinu vašich problémov.
 • Dámy, trápi vás svrbenie, výtok a nepríjemné pálenie v genitálnej oblasti? Možno ide o infekciu. Test na kvasinkovú infekciu vám pomôže zistiť, či je toto váš prípad.

Testy infekcií ľahko a jednoducho zistia, či sa u vás daná infekcia vyskytuje alebo nie. Avšak aj výsledky týchto testov nie sú stopercentné, a preto, ak sa váš zdravotný stav nelepší, konzultujte ho s lekárom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

 • CRP test - 2 testy Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Špecifický imunochemický test na kvantitatívne stanovenie C-reaktívneho proteínu (CRP) zo vzorky plnej krvi, séra či plazmy. Test umožňuje zistiť koncentráciu CRP v nasledujúcich troch úrovniach: menej ako 10 mg / l 10 až 30 mg / l viac ako 30 mg / l Účel použitia Meranie koncentračnej hladiny C-reaktívneho proteínu pomáha pri rozlíšení bakteriálnej a vírusovej infekcie. Bežná koncentrácia v sére zdravých jedincov je nízka (0-7 mg / l), pri bakteriálnej infekcii sa výrazne zvýši počas 6-12 hodín. Vo väčšine prípadov platí, že zvýšené koncentrácie CRP sú typické na bakteriálne ochorenia, na rozdiel od ochorenia vírusového, kedy koncentrácia CRP zostáva v normálnom rozmedzí. Vykonaním tohto jednoduchého testu možno predísť zbytočnému predpisovaniu antibiotík pacientom v prípadoch, keď by ich predpísanie nemalo význam kvôli vírusovému pôvodu infekcie. Výhody Vysoká špecifickosť, citlivosť a presnosť Presnosť:> 99% Zaistenie validity výsledku Test zahŕňa vnútornú kontrolu funkčnosti. Jednoduché a hygienické prevedenie - Jednoduchá realizácia testu - Bezkontaktné manipulácia so vzorkou (krvou pacienta) Každý test obsahuje sadu na odber plnej krvi z prsta. Všetko potrebné je súčasťou balenia, nie je potreba žiadna prístrojová technika. Okamžitý výsledok priamo na mieste. Nie je nutné použitie laboratória, výsledok do 5 minút kedykoľvek počas dňa. Obsah testu CRP test (kazetka) kvapkadlo na aplikáciu vzorky na test odberová skúmavka s roztokom plastová mikropipetka na krv (10 ml) lancetové pero (slúži k ľahkému a bezbolestnému prevedenie vpichu) stojanček príbalový leták počet testov v balení: 2 ks Určenie Výrobok je schválený pre domáce použitie.

  9,97 € -3% 10,30 €

 • VEROVAL Domáci test na zistenie zápalu močových ciest

  skladom do 24 hodín

  Rýchly test na zistenie bielych krviniek, nitritov a bielkovín. Horovia vám niečo nasledujúce problémy? pocity pálenia pri močení bolesti v podbrušku Možnou príčinou môže byť infekcia močových ciest alebo len prechodné podráždenie močového mechúra. Na akom princípe test funguje? Pomocou domáceho testu Veroval – Infekcia močových ciest, rýchlo a spoľahlivo zistíte prítomnosť látok signalizujúcich infekciu močových ciest. Stačí len malé množstvo moču a jedna minúta vášho času. Test je vhodný i pre deti. Hodnotiace štúdie potvrdzujú viac než 97% presnosť.

  10,04 € -9% 11,00 €

 • VEROVAL Domácí test Chlamydie Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Bakterie Chlamydia trachomatis je druh přenášený pohlavním stykem, který vyvolává infekce urogenitálního traktu. Infekce chlamydiemi probíhají většinou bez příznaků, mohou však vyvolat záněty očí, močových cest a artritidu. Neléčené infekce mají často za následek neplodnost a zvyšují riziko mimoděložního těhotenství a předčasných porodů. Rychlý test na chlamydie umožní rychle určit, zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis. Při pozitivním výsledku testu projednejte další postup s lékařem. Rychlý test na chlamydie byl vyvinut tak, aby i v domácím použití mohl být proveden s přesností a spolehlivostí moderní diagnostiky. Spočívá ve zjištění bakterie Chlamydia trachomatis (mezní hodnota: přibližně 2,5 μg EB/ml) po stěru z vaginálního traktu a tím odpovídá nejmodernějšímu stavu lékařského výzkumu. Přesnost prokázaná studií funkčnosti je vyšší než 97 %.

  21,57 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam