Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke testy » Drogové testy

Drogové testy

Drogové testy slúžia na rýchle zistenie prítomnosti drog v ľudskom moči. Testy sú vhodné pre skríningové vyšetrenie moču na heroín a iné opiáty, THC (marihuana, hašiš, canabis), metamfetamín (extáza, pervitín a iné).

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

 • Test na marihuanu - THC zo slín 1ks

  skladom

  Rýchly jednostupňový kontrolný test na zistenie hladiny THC v slinách. Rozlíši koncentráciu 50 ng / mL v čase 1-24hod. Pri jednostupňovom teste hladiny THC v slinách dôjde v prípade prítomnosti THC k indikácii prítomnosti tejto látky vo vyhodnocovacom poli testovacej kazety. Každé balenie obsahuje 1 testovaciu kazetu, ktorá je na jedno použitie.

  4,12 €

 • Drogový test M-3 multipanel Instant-View 1 ks

  skladom

  Drogový test je rýchly imunochromatografický test na princípe tehotenského testu na kvalitatívne stanovenie drogových metabolitov v ľudskom moči. Test je vhodný na skríningové vyšetrenie moču na THC (THC, marihuana, hašiš a cannabis) + MET (extáza, pervitín a iné metamfetamíny) + MOR (heroín a iné opiáty). Látky detekované testom:  Detekčný limit na THC-kannabinolu, 11-nor-8-THC-9-COOH a 11-nor-9-THC-COOH je 50 ng / ml. Detekčný limit na 11-hydroxy-9-THC je 100 ng / ml. Detekčný limit na metamfetamín a 3,4-metyléndioxy je 50 ng / ml. Detekčný limit na morfín a kodeín je 300 ng / ml. Detekčný limit na hydronmorfin je 400 ng / ml. Test nedáva pozitívne reakcie s inými skupinami. Registrácia FDA (číslo K022564) Registrácia CE (číslo BE / CA02 / 030/01) Špecifickosť THC - 92,8%, Senzitivita THC - 95%. Špecifickosť MET - 95%, Senzitivita MET - 100%. Špecifickosť MOR - 92,6%, Senzitivita MOR - 100%.

  7,48 €

 • RapiClear MD 5 (multidrog)

  skladom 3 - 5 ks

  Jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitní detekci následujících drog; kokain, amfetamin, metamfetamin, opiáty, tetrahydro-kannabiol. Test MULTIDROG 5 je určen na detekci následujících drog: kokain (COC), amfetamin (AMP), metamfetamin (MET, METH-AMP), opiáty (OPI, MOR), tetrahydro-kannabiol (THC). Limit testu je 300ng/ml, 1000 ng/ml AMP, 300 ng/ml OPI, 50 ng/ml THC. Test obsahuje testovací kazetu, na kterou do příslušného otvoru nakapeme 3-6 kapek moči. Test se jednoduše používá, výsledek se projeví v rozmezí 3-5 minut. Test MULTIDROG 5 je založený na principu vysoce specifických imunochemických reakcí mezi antigeny a protilátkami, které se používají k analýze specifických substanci v moči. Testovací kazeta MULTIDROG má písmeno T jako "testovací čárku" a C jako "kontrolní čárku" na povrchu schránky. Obě čárky nejsou viditelné v okénku výsledku předtím, než se aplikuje vzorek moči. Kontrolní čárka se používá na procedurální kontrolu. Kontrolní čárka by se měla objevit vždy, pokud je test správně použitý a testovací reagenty kontrolní čárky pracují. Testovací sada obsahuje: 1. Testovací zařízení MULTIDROG 5. 2. Návod na použití. 3. Sáček proti navlhnutí (nepoužívá se!) Další materiál potřebný k provedení testu: 1. Zásobník pro odběr močí. 2. Hodinky nebo stopky. Testovací zařízení je určeno k jednorázovému použití. Zakalené vzorky moči mohou poskytnout zkreslené výsledky. Takové vzorky musí být před testováním vyčištěné. Test představuje jen předběžný analytický výsledek. K získání přesného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Preferovanou metodou je plynová chromatografie, hmotnostní spektrometrie (GC/MS). Na výsledek jakéhokoliv testu na návykové látky hlavně tehdy, kde se používají předběžné pozitivní výsledky, je potřeba klinické zvážení a profesionální posouzení.

  8,33 €

 • RapiClear THC (marihuana)

  skladom > 5 ks

  Testovací proužek je jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitativní detekci následující drogy: THC a jeho metabolity 1l-nor-9-tetrahydrocannabinol-9-carboxylická kyselina v moči. Limit testu je 50 ng/mITHC. Test THC je založený na principu vysoce specifických imunochemických reakcí mezi antigeny a protilátkami, které se používají k analýze specifických substancí v moči. Test obsahuje testovací pásek, který se ponoří do moči na 6 sekund a výsledek se projeví v rozmezi 3-5 minut. Testovací proužek má písmeno T jako "testovací čárku" a C jako "kontrolní čárku". Obě čárky nejsou viditelné v okénku výsledku předtím, než se aplikuje vzorek moči. Kontrolní čárka se používá na procedurální kontrolu. Kontrolní čárka by se měla objevit vždy, pokud je test správně použitý a testovací reagenty kontrolní čárky pracují. Testovací sada obsahuje: 1. Testovací proužek. 2. Návod na použití. 3. Sáček s látkou proti navlhnutí (nepoužívá se). Další materiál potřebný k provedení testu: 1. Zásobník pro odběr moči. 2. Hodinky nebo stopky. Testovací zařízení je určeno k jednorázovému použití. Zakalené vzorky moči mohou poskytnout zkreslené výsledky. Takové vzorky musí být před testováním vyčištěné. THC je halucinogenní látka, způsobující stav uvolnění, dobré nálady, euforie. Vyšší dávky způsobují ztrátu koordinace, náhlé ztráty paměti, úzkost, deprese, halucinace, zvýšení srdeční frekvence. Marihuana se metabolizuje v játrech a vylučuje močí. Test představuje jen předběžný analytický výsledek. K získání přesného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Preferovanou metodou je plynová chromatografie, hmotnostní spektrometrie (GC/MS). Na výsledek jakéhokoliv testu na návykové látky hlavně tehdy, kde se používají předběžné pozitivní výsledky, je potřeba klinické zvážení a profesionální posouzení.

  2,95 €

 • VEROVAL Domáci test na zistenie 6 druhov drog

  skladom 1 - 2 ks

  Užívanie drog nepriaznivo ovplyvňuje telesné zdravie a môže viesť k závislosti a s ňou spojeným psychosociálnym problémom. Výhody výrobku Výsledok je k dispozícii do 5 minút. Hodnotiace štúdie potvrdzujú presnosť viac ako 96 %. Ako test funguje? Test identifikuje 6 rôznych drog (amfetamíny, benzodiazepíny, kokaín, marihuana, metadón a opiáty) až 6 týždňov od posledného užitia. Súbežné testovanie z jednej vzorky moču pomocou jednoduchej testovacej kazety so šiestimi samostatnými pásikmi. Návod k použitie Vyberte testovaciu kazetu z fóliového obalu. Následne odstráňte ochranný kryt. Zachyťte čerstvú moč do pohárika. Ponorte test až po značku do moči na najmenej 10 sekúnd. Nasaďte kryt späť na testovaciu kazetu a položte ju na rovnú plochu. Výsledok môžete odpočítať po 5 minútach.

  15,28 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam