Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotnícke testy Drogové testy

Drogové testy

Drogové testy slúžia na rýchle zistenie prítomnosti drog v ľudskom moči. Testy sú vhodné pre skríningové vyšetrenie moču na heroín a iné opiáty, THC (marihuana, hašiš, canabis), metamfetamín (extáza, pervitín a iné).

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Drogové testy - detailný popis

Drogový test je rýchly imunochromatografický test na princípe tehotenského testu pre kvalitatívne stanovenie drogových metabolitov v ľudskom moči.

Na mojalekar.sk  nájdete rôzne značky testov

  • 1STEPBIOTEST - Testy na 10 drog z moču, testy zo slín na pervitín, marihuanu
  • ALFA SCIENTIFIC - Rýchly jednostupňový kontrolný test pre zistenie Marihuany, opiátov, Kokaínu, methamphetaminu (pervitín), extázy, Amphetamine.
  • ELISABETH PHARMACON - Testy je vhodné pre skríningové vyšetrenie moču na Extázu, Pervitín a iné metamfetamínu.
  • IVD BIOTECH - Rýchly a citlivý test pre kvalitné detekciu metamfetamínu,
  • MORWELL - Testovací prúžok je jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rýchlej kvalitatívnu detekciu nasledujúce drogy: THC a jeho metabolity.

Doplnkový sortiment

Mojalekar.sk ponúka aj ďalšie testy, ako sú HIV, lihometry, testy infekcií, testy na intoleranciu potravín.

TIP! Potrebujete zistiť, či môžete sadnúť za volant a neprísť o vodičské oprávnenie? Použite alkohol tester a hneď viete, na čom ste. Analyzéry alkoholu-alkohol testery slúži k orientačnému zobrazenie obsahu alkoholu v dychu, ale aj v slinách. Detekcia obsahu alkoholu v slinách umožňuje aj približný odhad relatívnej obsahu alkoholu v krvi.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika