Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke testy » Tehotenské testy

Tehotenské testy

Tehotenský test zaisťuje včasné zistenie gravidity u ženy. Jej zistenie je prospešné ako v prípade plánovaného, ​​tak aj neplánovaného tehotenstva. Tehotenské testy fungujú na rovnakom princípe ako testy ovulačné. Celý proces je úplne diskrétny a pomerne ľahký. Sami sa presvedčte, že cena týchto testov nie je nijako závratná a čo sa spoľahlivosti týka, dosahujú výborné hodnoty.

Ak je vaše tehotenstvo plánované a vyšla ste mu naproti zistením plodných dní pomocou testov ovulácie, odporúčame použiť tehotenský test zhruba týždeň po vynechaní pravidelnej menštruácie. Balenie testu obsahuje diagnostický prúžok, ktorý reaguje na styk s močom. Presnejšie povedané reaguje s hormónom HCG, ktorý sa v tele začne tvoriť krátko po otehotnení. Ak je tento hormón v moči prítomný, na prúžku sa objavia dve čiarky. V tomto prípade je nutné navštíviť lekára, ktorý vaše tehotenstvo potvrdí. Citlivosť i spoľahlivosť týchto diagnostických prúžkov sú na vysokej úrovni. Test sa tiež odporúča po približne desiatich dňoch opakovať, pretože jeho skoré prevedenie nemusí priniesť pravdivé výsledky. Rovnaký postup je pochopiteľne možné použiť aj v prípade neplánovaného otehotnenia.

Včasné zistenie skutočného stavu je úplne zásadné pre vaše zdravie aj zdravie vášho budúceho potomka. Môžete tak hneď v začiatkoch tehotenstva prestať s nezdravými návykmi (fajčenie, káva, alkohol) a upraviť vhodne váš jedálny lístok. Ďalej je tiež potrebné s lekárom konzultovať prípadné užívanie liekov a vyvarovať sa fyzicky namáhavej práci. Úplne zásadné je toto zistenie pri neplánovanom tehotenstve, ak sa žena rozhodne pre jeho umelé prerušenie. Čím skôr je tento zákrok vykonaný, tým menej sú s ním späté zdravotné riziká.

Ak je výsledok tehotenského testu pozitívny, obráťte sa na vášho ošetrujúceho lekára. Rovnako tak sa na neho neváhajte obrátiť aj v prípade, kedy je test negatívny, ale vaša menštruácia sa nedostavila v pravidelnom termíne.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • CLEARBLUE Tehotenský test DIGITAL 1 kus Registrovaný liečivy prípravok

  CLEARBLUE Tehotenský test DIGITAL 1 kus

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Najpresnejšie výsledky v ranej fáze tehotenstva. Test možno vykonávať už 4 dni pred očakávanou menštruáciou. Telo tehotnej ženy tvoria tehotenský hormón hCG (ľudský choriový gonadotropín). Hladina hCG sa v skorých fázach tehotenstva zvyšuje. Test Clearblue vie zistiť aj malé množstvo tohto hormónu v moči. (citlivosť tohto testu je 25 mIU / ml.) Na základe hladiny hCG v moči vykoná indikátor počatia Clearblue odhad, kedy k počatiu došlo. V laboratórnych testoch vykazuje tehotenský test Clearblue Digital pri určovaní, či je žena tehotná alebo nie, presnosť viac ako 99%, a to pri použití odo dňa očakávanej menštruácie. Indikátor počatia má pri určení otehotnenia presnosť 92%. Odhad je založený na hladine hCG v moči. Hladina hCG sa u rôznych žien líšia, je teda možné, že indikátor počatia môže príležitostne ukazovať falošné výsledky. Presnosť výsledku "Ste tehotná" "Nie ste tehotná" je pri testovaní odo dňa očakávanej menštruácie viac ako 99%. Test je určený na jednorazové použitie. Tento test by sa nemal používať v tesnej blízkosti zdrojov elektromagnetického žiarenia, napr. mobilných telefónov, pretože tieto zariadenia môžu zabrániť správnemu vykonanie testu. Aby sa zabránilo elektrostatickému výboju, nepoužívajte test vo veľmi suchom prostredí, obzvlášť v prostredí, kde sú prítomné syntetické materiály. Nie je určené na vnútorné použitie. Testovaciu tyčinku nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby. Tento výrobok obsahuje batériu. Batériu zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi.

  6,02 € -25% 7,98 €

 • TEST TEHOTENSKÝ BEST 2 Registrovaný liečivy prípravok

  TEST TEHOTENSKÝ BEST 2

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výsledek kdykoliv během dne do 3 minut. Optimální citlivost 20 mlU/ml pro zjištění raného stadia těhotenství. Těhotenský test je schválen Referenční laboratoří diagnostik pro detekci gravidity.

  1,32 €

 • Těhotenský test IntiMed hCG Quick Test MidStream

  Těhotenský test IntiMed hCG Quick Test MidStream

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Certifikováno TÚV Produkt Service GmbH. Citlivost testu 25mlU/mL. Test lze provést již 6 dnů před očekávanou menstruací. Výsledek testu lze indikovat již za 40 sekund. Až 99 % přesnost. Návod k použití 1. Sejměte uzávěr a držte tester za jeho opačný konec. Nasměrujte absorpční tyčinku na minimálně 10 sekund do proudu moči, dokud nebude důkladně mokrá. Vyvarujte se přitom močení na kontrolní okénka testu. Alternativně můžete nejprve močit do čisté, suché nádobky a pak ponořit absorpční tyčinku vertikálně do vzorku moči na minimálně 10 sekund. 2. Bezprostředně po vytažení testeru z proudu moči nebo nádobky nasaďte uzávěr testeru zpět na své místo, nechejte přitom test orientovaný kontrolními okénky směrem nahoru a začněte měřit čas. 3. Jakmile začnete testovat, lze pozorovat světle červené zabarvení zóny v testovacím a kontrolním okénku testeru. 4. Pozitivní výsledek testu může být odečten v závislosti na koncentraci hCG již za pouhých 40 sekund. Pro potvrzení negativního výsledku je třeba vyčkat kompletní čas reakce 5 minut. Neinterpretujte výsledky po více než 30 minutách. Test je určen pro jednorázové použití. Věnujte zvláštní pozornost: Nepoužívejte po datu expirace vytištěném na ochranné fólii. Skladujte na suchém místě při teplotě 2 až 30 °C. Ochranná fólie by měla mít před otevřením pokojovou teplotu. Neotevírejte, dokud ochranná fólie nedosáhne pokojové teploty a nejste připraveni začít testovat. Nepoužívejte, pokud je ochranný obal fólie roztržený nebo poškozený. Skladujte mimo dosah dětí. Nezmrazujte. Pro in vitro diagnostické použití. Není určeno k vnitřnímu použití.

  3,51 €

 • Těhotenský test Instant-Wiew 1ks

  Těhotenský test Instant-Wiew 1ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Těhotenský test je určen k detekci zvýšené hladiny hormonu choriogonádotropinu (hCG) v moči. Test je citlivý od 25 U hCG/ml moči. Určen k testování kdykoliv během dne. Těhotenství lze pomocí tohoto testu prokázat od 7. dne od oplodnění. Registrace FDA (číslo K984079) Registrace CE (číslo BE/CA02/031/01). Specifita - 100%, Senzitivita - 100%.

  0,58 €

 • Těhotenský test PREGNANT 10 2ks

  Těhotenský test PREGNANT 10 2ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  PREGNANT 10 - vysoce přesný těhotenský test s extra citlivostí 10mlU/ml pro včasné zjištění těhotenství, balení obsahuje 2 ks. Test se provádí ponořením proužku testu do nádobky s močí. Výhody testu: vysoká citlivost 10 mlU/ml test je tak možné již v den očekávané menstruace rychlost testu - pozitivní výsledek během první minuty použitelnost kdykoliv během dne

  1,45 €

 • LIFE LIGHT Těhotenský test 2 kusy

  LIFE LIGHT Těhotenský test 2 kusy

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (HCG), který se v těhotenství velmi brzy objeví v moči. Výsledek je za 3 minuty. Citlivost testu je 10mlU/ml. Balení obsahuje dva testy.

  1,36 €

 • Těhotenský test For You Comfort tyčinka

  Těhotenský test For You Comfort tyčinka

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití In vitro zdravotnický prostředek (IVD ZP), detekce hCG hormonu jako ukazatele raného stadia těhotenství z moči přímou aplikací vzorku (bez nutnosti použití odběrové nádobky). Jednoduché komfortní použití s přímou aplikací vzorku. Těhotenský test For You TM s vysokým stupněm citlivosti patří do kategorie chromatografické imunoanalýzy využívající specifických protilátek k selektivní identifikaci hCG v moči. Zvýšenou hladinu hCG v koncentraci 20mlU/ml lze detekovat během 3 minut. Princip testu Vzorek moči je aplikován přímo z proudu moči při urinaci na určenou část testu. Moč poté vzlíná po proužku sorbentu = testu. Barevně značený konjugát protilátky se specificky váže na hCG hormon ve vzorku a společně tvoří komplex antigen-protilátka. Tento komplex se poté váže na anti-hCG protilátky v testovací zóně - výsledkovém okénku - za tvorby růžově zbarveného proužku v místě s označením T při koncentraci hCG rovné či vyšší než 20 mlU/ml. Při absenci hCG v moči nedochází k vývoji proužku v testovací zóně. Reakční směs poté vzlíná dále po proužku sorbentu a skrze kontrolní zónu s označením C. Nezachycený konjugát se zachytí v kontrolní zóně za vývoje růžově zbarveného proužku, který indikuje správnou funkci celého testu. Růžově zbarvený proužek v kontrolní zóně se objeví i při pozitivním výsledku, neboť komplex antigen - protilátka tvoří nadbytek reakční směsi, není tedy v tomto případě veškerý zachycen anti-hCG protilátkou v testovací zóně. Účinné látky Protilátka x hCG hormon diagnostika

  2,16 €

 • IMPERIAL VITAMINS Těhotenský test Woman secret BABY proužkový 2v1

  IMPERIAL VITAMINS Těhotenský test Woman secret BABY proužkový 2v1

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity z moči. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity jíž 8-10 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Toto balení obsahuje 2 proužky. Dávkování Dle potřeby při vynechání menstruace. Nejdříve po 8. dni od oplodnění. Kontraindikace: Nejsou známy. Vedlejší příznaky: Nejsou známy. Fakta o těhotenských testech Testy mohou u pravidelně menstruující ženy prokázat těhotenství nejdříve 1 až 2 dny před dnem předpokládané menstruace. Nejlépe je test provádět z ranní moči následující den po vynechání pravidelné menstruace. Žádný těhotenský test i sebe citlivější, pracující na podkladě HCGv moči či v krvi nemůže prokazovat těhotenství dříve jak za 6 až 8 dnů po oplodnění. Teprve až oplodněné vajíčko doputuje do dělohy a zahnízdí se v děloze začne produkovat HCG, který test prokazuje. Po pohlavním stykuje to ještě později, protože spermie musí nejprve doputovat kvajíčku.

  1,68 €

 • PEPINO těhotenský test dipstrip

  PEPINO těhotenský test dipstrip

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Zajímá Vás jak Pepino Dipstrip funguje V ranném stádiu těhotenství produkuje oplodněné vajíčko specifický hormon HCG (Human Chorionic Gonadrotropin), který se objevuje v moči. Těhotenský test zjišťuje přítomnost tohoto hormonu nejnovější technologií - Přítomnost HCG je zjišťována prostřednictvím specifických protilátek vázaných na částice koloidního zlata. Spolehlivost testu Provede-li se dipstrip test podle návodu, je jeho přesnost velmi vysoká, podobná jako u těhotenských testů ze vzorků moče, prováděných v odborné laboratoři. Při laboratorních zkouškách prováděných na vzorcích moče těhotných žen byla zjištěna přesnost více než 99%. Většina léků nemá na test vliv. Avšak stejně jako u všech těhotenských testů mohou falešný pozitivní výsledek způsobit injekce Chorigonu aplikované při určité léčbě plodnosti. Snadno a rychle Jednou z hlavních výhod proužkového těhotenského testu je jeho snadné použití v jednom kroku. Stačí ponořit část testovacího proužku do vzorku moče. Výsledek se objeví během několika minut.

  1,09 €

 • CLEARBLUE Tehotenský test EASY 1 kus Registrovaný liečivy prípravok

  CLEARBLUE Tehotenský test EASY 1 kus

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Ako test funguje? Tehotenský test zisťuje hCG (ľudský choriový gonadotropín), hormon produkovaný telom v tehotenstve. Výsledok "ste tehotná" znamená, že bol tento hormón zistený. Citlivosť tohto testu je 25 mlU/ml. Použitie V prípade testovania po prvom dni očakávanej menštruácie, môžete testovať v ktorúkoľvek dennú hodinu. Ak však testujete pred týmto dňom, použite prvý moč daného dňa. Indikátor testu môžete vložiť priamo do prúdu moču alebo do čistej nádobky so zachyteným močom. Výsledok sa dozviete za 2 minúty (modrá čiarka v kontrolnom okienku znamená, že test prebieha). Malo by vás zaujímať Skladujte pri izbovej teplote. Test použite ihneď po vybalení. Používajte jednorázovo a in vitro.

  2,32 € -19% 2,86 €

 • HCG ELITECH Těhotenský Test 1 kus Registrovaný liečivy prípravok

  HCG ELITECH Těhotenský Test 1 kus

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Těhotenský test pro zjištění velmi rané fáze těhotenství ze vzorku moči. Specifikace produktu Provedení: detekční proužek Citlivost: 20 mIU/ml (hCG hormon) Test obsahuje vnitřní kontrolu funkčnosti (ověření platnosti výsledku). Počet testů v balení: 1 kus  

  0,89 €

 • Těhotenský test VERTO 10 (2 ks v balení)

  Těhotenský test VERTO 10 (2 ks v balení)

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Vlastnosti: Provedení: detekční proužek Citlivost: 10 mlU/ml (hCG hormon) Počet testů (proužků) v balení: 2 ks Test obsahuje vnitřní kontrolu funkčnosti (ověření platnosti výsledku).

  1,50 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový kazetový tehotenský test s… Registrovaný liečivy prípravok

  Woman secret „Baby“ Jednokrokový kazetový tehotenský test s nádobkou 1+1 ZDARMA

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  3,86 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový prúžkový tehotenský test 2v1,… Registrovaný liečivy prípravok

  Woman secret „Baby“ Jednokrokový prúžkový tehotenský test 2v1, 1+1 ZDARMA

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  2,20 € -28% 3,05 €

 • FertilCheck test ženské plodnosti 2ks

  FertilCheck test ženské plodnosti 2ks

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Babystart FertilCheck ® ™ screeningový test pro určení plodného období ženy a to prostřednictvím hormonu, který je ukazatelem jejich biologických hodin

  13,18 €

 • CLEARBLUE Ovulačný test DIGITAL 10 ks Registrovaný liečivy prípravok

  CLEARBLUE Ovulačný test DIGITAL 10 ks

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Clearblue ovulačný test digital je ovulačný test pre domáce použitie. V prípade pozitívneho výsledku (zvýšená hladina LH) sa na displeji objaví jasný „smajlík“. Test je teda jednoznačne čitateľný. Výsledok se zobrazí do 3 minút. Test maximalizuje šancu na prirodzené otehotnenie. Výhody ovulačného testu Je presný z 99 % na odhalenie navýšenia hormónu LH. Jednoduché použitie – prirodzený a neinvazívny test moči. Disponuje jedinečným blikajúcim symbolom na testovacej tyčinke, čím udáva, že test prebieha. Dodá Vám výsledky za 3 minúty. Prečo používať ovulačný test Clearblue  S trochou pomoci od Clearblue môže byť otehotnenie ľahšie vďaka správnemu načasovaniu. Vyvinuli sme rad výrobkov, ktoré Vám pomôžu lepšie porozumieť ovulačnému cyklu a odhaliť okamžik, kedy vrcholí plodnosť, aby ste maximalizovali svoje šance na otehotnenie.  Čo obsahuje balenie Balenie obsahuje 10 ks vymeniteľných testov (tyčiniek) a digitálny prístroj.

  20,13 € -16% 24,10 €

 • IMPERIAL VITAMINS Těhotenský test Woman Secret BABY tyčinkový 2v1

  IMPERIAL VITAMINS Těhotenský test Woman Secret BABY tyčinkový 2v1

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Jednokrokový těhotenský test na včasné určení gravidity. Diky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 8. den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Způsob použití Dle potřeby, nejdříve po 8. dni od oplodnění pacientky. Příznaky: Vynecháni menstruace. Kontraindikace: Nejsou známy. Vedlejší příznaky: Nejsou známy. Fakta o těhotenských testech  Testy mohou u pravidelně menstruující ženy prokázat těhotenství nejdříve 1 až 2 dny před dnem předpokládané menstruace. Nejlépe je test provádět z ranní moči následující den po vynechání pravidelné menstruace. Žádný těhotenský test i sebe citlivější, pracující na podkladě HCGv moči či v krvi nemůže prokazovat těhotenství dříve jak za 6 až 8 dnů po oplodnění. Teprve až oplodněné vajíčko doputuje do dělohy a zahnízdí se v děloze začne produkovat HCG, který test prokazuje. Po pohlavním stykuje to ještě později, protože spermie musí nejprve doputovat k vajíčku.

  4,73 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový tyčinkový tehotenský test 1+1… Registrovaný liečivy prípravok

  Woman secret „Baby“ Jednokrokový tyčinkový tehotenský test 1+1 ZDARMA

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  4,45 €

 • CLEARBLUE Tehotenský test PLUS 1 kus Registrovaný liečivy prípravok

  CLEARBLUE Tehotenský test PLUS 1 kus

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Clearblue Plus možno použiť už 5 dní pred dňom očakávanej menštruácie. Na akom princípe funguje? V prípade tehotenstva produkuje vaše telo hormón hCG - v ranných štádiách sa jeho hladina postupne zvyšuje. Tento test zistí v moči aj jeho malé množstvo (citlivosť testu je 25mlU/ml). Ako ho použiť? V prípade testovania po prvom dni očakávanej menštruácie, môžete testovať v ktorúkoľvek dennú hodinu. Ak však testujete pred týmto dňom, použite prvý moč daného dňa. Indikátor testu môžete vložiť priamo do prúdu moču alebo do čistej nádobky so zachyteným močom (potrebný čas k zisteniu je 5 sekúnd). Ďalšie dôležité informácie Skladujte pri izbovej teplote. Test použite ihneď po vybalení. Používajte jednorázovo a in vitro. .

  4,44 €

 • IMPERIAL VITAMINS Těhotenský test Woman Secret BABY tyčinkový

  IMPERIAL VITAMINS Těhotenský test Woman Secret BABY tyčinkový

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Jednokrokový těhotenský test na včasné určení gravidity. Diky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 8. den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Způsob použití Dle potřeby, nejdříve po 8. dni od oplodnění pacientky. Kontraindikace: Nejsou známy. Vedlejší příznaky: Nejsou známy. Fakta o těhotenských testech  Testy mohou u pravidelně menstruující ženy prokázat těhotenství nejdříve 1 až 2 dny před dnem předpokládané menstruace. Nejlépe je test provádět z ranní moči následující den po vynecháni pravidelné menstruace. Žádný těhotenský test i sebe citlivější, pracující na podkladě HCG v moči či v krvi nemůže prokazovat těhotenství dříve jak za 6 až 8 dnů po oplodnění. Teprve až oplodněné vajíčko doputuje do dělohy a zahnízdí se v děloze začne produkovat HCG, který test prokazuje. Po pohlavním stykuje to ještě později, protože spermie musí nejprve doputovat k vajíčku.

  2,94 €

 • Těhotenský test Top Test baby 2 ks Registrovaný liečivy prípravok

  Těhotenský test Top Test baby 2 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Mimořádná citlivost 10mlU/ml a přesnost dokáží identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. Balení obsahuje 2 kusy.

  1,35 €

 • MEDPHARMA Těhotenský test 10mlU/ml Zdravotnícky prostriedok

  MEDPHARMA Těhotenský test 10mlU/ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  • citlivost 10mIU/ml Těhotenský test zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG). Lidský choriový gonadotropin (hCG) je hormon vytvářený placentou a vylučovaný do moči již krátce po oplodnění. Jedná se o metodu kvalitativního stanovení lidského choriového gonadotropinu (hCG) v moči. Jak test funguje konkrétně? Medpharma těhotenský test je vysoce kvalitní imunochromatografický test založený na stanovení lidského choriového gonadotropinu (hCG) sendvičovou imunoanalytickou metodou (hCG). Tento těhotenský test obsahuje speciálně upravenou membránu, na které jsou navázané protilátky, které s tímto hormonem specificky reagují. Speciální protilátky se nacházejí na membráně v testovací i kontrolní zóně. Po ponoření testovacího proužku do vzorku moči dochází ke vzlínání vzorku membránou kapilárním působením až ke kontrolní zóně. Negativní výsledek testu se projeví vznikem růžovo-fialově zbarveného proužku pouze v kontrolní zóně „C“, v případě pozitivního nálezu se objeví růžovo-fialově zbarvený proužek také v testovací zóně „T“. Růžovo-fialový proužek v kontrolní zóně se musí objevit při každém testování, slouží jako vnitřní kontrola správné funkce činidel a správného provedení.

  1,59 €

 • Těhotenský test Combo II Instant-View 1ks

  Těhotenský test Combo II Instant-View 1ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Těhotenský test je určen k detekci zvýšené hladiny hormonu choriogonádotropinu (hCG) v moči. Test je citlivý od 10 mIU hCG/ml moči. Určen k testování kdykoliv během dne. Těhotenství lze pomocí tohoto testu prokázat 3-5 dnů po oplodnění. Registrace FDA (číslo K984077). Registrace CE (číslo BE/CA02/031/01). Specifita - 100%, Senzitivita - 100%.

  1,46 €

 • Woman secret „Baby“ Jednokrokový tyčinkový tehotenský test,… Registrovaný liečivy prípravok

  Woman secret „Baby“ Jednokrokový tyčinkový tehotenský test, citlivosť 10ml U/ml VÝPREDAJ exp. 31. 01. 2018

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa. Jednokrokový tehotenský HCG test je určený pre domáce použitie. Testovacia sada obsahuje Testovacia kazeta (2ks) Plastová pipetka Návod na použitie Sušidlo -látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

  1,98 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam