Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke testy » Testy plodnosti

Testy plodnosti

Sú veci, o ktorých si hľadáme dokola informácie, ale ťažko sa nám o nich rozpráva. Jedným z takých tém je mužská a ženská plodnosť alebo neplodnosť. Každý rok pribúda párov, ktoré majú problémy s otehotnením. Vždy ale má zmysel hľadať cestu. Máme pre vás veľkú ponuku testov plodnosti, ktoré vám urobia jasno v tom, či je potreba vyhľadať lekára.

Čo ovplyvňuje plodnosť u mužov:

 • počet spermií
 • rýchlosť spermií
 • prítomnosť spermií v ejakuláte
 • genetické poruchy
 • vek
 • životospráva, životní štýl (alkohol, fajčenie)

Čo ovplyvňuje plodnosť u žien:

 • vek
 • váha
 • priechodnosť vajcovodov
 • ovulácie
 • životospráva, životní štýl (alkohol, fajčenie)

Zistenie plodnosti doma

Ešte pred niekoľkými rokmi by vám táto veta prišla ako zo sci-fi filmu. Dnes ale máte možnosť zistiť v súkromí - „ako na tom ste“ a výsledky sú takmer 100%. Dokonca ani nemusíte pre testy na plodnosť do lekárne. Objednajte si ich u nás online, anonymne a diskrétne.

Test mužskej plodnosti a test plodnosti žien môže byť odrazovým mostíkom, informáciou, s ktorou môžete ďalej pracovať. Pokiaľ pri prvom testovaní zistíte, že je všetko v poriadku, je to dobrá správa, pokiaľ nie, nevešajte hlavu, napr. test plodnosti pre mužov môžete opakovať po 10 týždňoch a všetko môže byť inak.

Test plodnosti pre mužov

Muži majú často krát výhrady voči takýmto testom. Na druhej strane, tiež chcú vedieť a poznať možné problémy. Páni, vyskúšajte napríklad test mužskej plodnosti Fertilcount. S veľmi jednoduchým návodom test hravo zvládnete. Jeho úspešnosť je veľmi vysoká (97%) a výsledok bude vyhodnotený do 15 minút.

Test plodnosti pre ženy

Ženy všeobecne s podobnými testami problémy nemajú. Tieto testy sú založené na rovnakom princípe ako tehotenské testy. Výsledok je veľmi spoľahlivý a ukáže prítomnosť pohlavného hormónu FS, ktorý sa podieľa na tvorbe a zrení vajíčok.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • VEROVAL Domáci test na zistenie mužskej plodnosti

  skladom 3 - 5 ks

  Rýchly test na zistenie koncentrácie spermií: Páry, ktoré sa pokúšajú o dieťa, sa často sami seba pýtajú, prečo nemôžu počať. Pokiaľ je problém na strane muža, dôvodom môže byť podpriemerný počet spermií. Ako test funguje? Stačí malé množstvo spermií a sedem minút vášho času. Hodnotiace štúdie potvrdzujú viac než 95% presnosť.

  21,57 € -3% 22,23 €

 • Test mužské plodnosti FertilCount 1 použití

  skladom do 24 hodín

  Test mužské plodnosti FertilCount 1 Balení = 1 ks. Výsledek během 15 minut. Přesnost 97%. Doporučujeme pro jednorázové zjištění plodnosti muže. Tento test Vám pomůže zcela v soukromí identifikovat Vaši plodnost. Účinné látky Acid silicia Sodium Polyacrylate Neplodnost postihuje přibližně 10-15% párů v reprodukčním věku a 40-50% neplodnosti je způsobeno problémy se spermatem. Test mužské plodnosti vám umožňuje určit, zda je aktivita vzorku spermatu normální nebo nižší než normální. Normální aktivita se spojuje s lepší šancí na otěhotnění. Testuje se jak množství, tak aktivita (pohyblivost) spermií. Proč potřebuji tento test? Podle Světové zdravotnické organizace zdravý muž má mít 20.000.000 spermií na 1 mililitr. Test mužské plodnosti je jedinečný domácí test, který určí, zda muž má koncentraci spermii vyšší nebo nižší než 20 miliony na mililitr. Pozitivní výsledek je dobrá zpráva, ale není důkazem plodnosti. Existuje mnoho důvodů, proč muž může být neplodný (pohyblivost, kvalita spermií...) Hlavní příčinou neplodnosti je ale nízký počet spermií v ejakulátu. Vliv na kvalitu spermií má Váš zdravotní a fyzický stav, stres, životospráva, vysoká horečka, fyzická zátěž, cestování a změny ve stravě. Interpretace výsledku testu: Výsledek testu: Pozitivní - Koncentrace spermií je stejná nebo vyšší než 20 milionů na 1 ml. Výsledek Testu: Negativní - koncentrace spermií je nižší než 20 milionů na 1 ml. Opakujte test po zhruba 10 týdnech a pokud i pak bude test negativní, navštivte svého lékaře. Negativní výsledek testu ale stále ještě není špatná zpráva, protože vám ušetří mnoho měsíců času, kdy byste se snažili o početí dítěte, bez efektu a léčby. V tomto případě doporučujeme, navštívit lékaře pro odbornou pomoc a radu. Zkumavky a nálevky se mohou použít pouze jednou, po použití je vyhoďte a na druhý test použijte novou sadu. Nepoužívejte test jako formu antikoncepce. Jak dlouho je třeba vyhnout se ejakulaci před provedením testu? Muž by se měl zdržet ejakulace po dobu nejméně 3 dny před provedením testu, ale ne déle než 7 dní. Jak přesný je tento test? Celková přesnost výsledků je 97%. Firma Babystart Home Diagnostic Screeníng Test Kit technologie umožňuje velmi přesné a spolehlivé výsledky pro domácí použití. Balení obsahuje: Testovací kazeta Lahvička s modrým roztokem Lahvička s čirým roztokem Nádobka navzorek Plastové kapátko Český návod Anglický návod

  22,77 €

 • Test mužskej plodnosti Fertilcount 2 použitia

  2 dni

  Test mužskej plodnosti FertilCount. Balenie obsahuje 2 ks. Výsledok behom 15 minút. Presnosť 97%. Odporúčame pre jednorazové zistenie plodnosti muža. Tento test Vám pomôže úplne v súkromí identifikovať Vašu plodnosť. Neplodnosť postihuje približne 10-15% párov v reprodukčnom veku a 40-50% neplodnosti je spôsobených problémami so spermiami. Test mužskej plodnosti vám umožňuje určiť, či je aktivita vzorky spermií normálna alebo nižšia ako normálna. Normálna aktivita sa spája s lepšou šancou na otehotnenie. Testuje sa ako množstvo, tak aktivita (pohyblivosť) spermií. Prečo potrebujem tento test? Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie má mať zdravý muž 20.000.000 spermií na 1 mililiter. Test mužskej plodnosti je jedinečný domáci test, ktorý určí, či muž má koncentráciu spermií vyššiu alebo nižšiu ako 20 miliónmi na mililiter. Pozitívny výsledok je dobrá správa, ale nie je dôkazom plodnosti. Existuje mnoho dôvodov, prečo muž môže byť neplodný (pohyblivosť, kvalita spermií ...) Hlavnou príčinou neplodnosti je ale nízky počet spermií v ejakuláte. Vplyv na kvalitu spermií má Váš zdravotný a fyzický stav, stres, životospráva, vysoká horúčka, fyzická záťaž, cestovanie a zmeny v strave. Interpretácia výsledku testu: Výsledok testu: Pozitívne - Koncentrácia spermií je rovnaká alebo vyššia ako 20 miliónov na 1 ml. Výsledok Testu: Negatívne - koncentrácia spermií je nižšia ako 20 miliónov na 1 ml. Opakujte test po zhruba 10 týždňoch a ak aj potom bude test negatívny, navštívte svojho lekára. Negatívny výsledok testu ale stále ešte nie je zlá správa, pretože vám ušetrí mnoho mesiacov času, kedy by ste sa snažili o počatie dieťaťa, bez efektu a liečby. V tomto prípade odporúčame, navštíviť lekára pre odbornú pomoc a radu. Skúmavky a lieviky sa môžu použiť iba raz, po použití ich vyhoďte a na druhý test použite novú sadu. Nepoužívajte test ako formu antikoncepcie. Ako dlho je potrebné vyhnúť sa ejakulácii pred vykonaním testu? Muž by sa mal zdržať ejakulácie po dobu najmenej 3 dni pred vykonaním testu, ale nie dlhšie ako 7 dní. Ako presný je tento test? Celková presnosťou výsledkov je 97%. Firma Babystart Home Diagnostic Screening Test Kit technológia umožňuje veľmi presné a spoľahlivé výsledky pre domáce použitie. Táto sada je určená pre jedného používateľa. Balenie obsahuje: 2 testovacie kazety fľaštička s modrým roztokom fľaštička s čírym roztokom - 2 nádobky na vzorku 2 plastové kvapkadlá český návod anglický návod

  31,16 € -6% 32,99 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam