Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotnícky materiál Pinzety, nožnice

Pinzety, nožničky

Pinzety a nožničky by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Sú všestrannými pomocníkmi, ktorí majú nezastúpiteľné miesto v každej zásuvke či lekárničke. V ponuke našej online lekárne nájdete kvalitné chirurgické nožničky s tupým alebo ostrým hrotom so sklonom, ktoré sú teraz povinnou súčasťou každej autolekárničky. Pokiaľ teda máte novú lékárničku a chýbajú vám v nej už len nožničky, máte príležitosť si ju dovybaviť.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Pinzety, nožničky - detailný popis

Chirurgické nožničky sa totiž využívajú nielen v zdravotníctve, ale tiež v poskytovaní prvej pomoci pri úrazoch na pracovisku či pri autonehodách.

Pinzety pre každú príležitosť

Rovnako dôležité ako nožničky sú i pinzety.

  • Jednorázové pinzety využijete napríklad pri manipulácii s kontaktnými šošovkami, kedy dodržíte hygienu a vyhnete sa tak riziku prenosu infekcie do oka.
  • Pinzety na kliešťatá oceníte doma predovšetkým v lete, kedy je aktivita kliešťat najvyššia. Vďaka špeciálnej pinzete kliešťa bezpečne vytiahnete, bez toho aby ste ho pretrhli a museli sa ho dotýkať.
  • Klasická pinzeta je súčasťou každého kozmetického kufríku, o čom vedia svoje predovšetkým dámy. Ale pomôže i s trieskou alebo vybrať korálku z detského nošteka.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika