MojaLekáreň.sk

Dávkovače liekov CHIRANA

Súprava infúznu CHIRAPLUS P set

Súprava infúznu CHIRAPLUS P set Súprava infúznu CHIRAPLUS P set

Chiraplus P infúzna súprava, slúži na podávanie infúznych roztokov…

Na sklade

0,47 €

Dávkovače liekov CHIRANA

Dávkovače liekov slúžia predovšetkým na prehľadné a správne dávkovanie liekov. Môžu mať podobu denných alebo týždenných dávkovačov. Vďaka dávkovačom liekov budete mať svoju medikáciu vždy spoľahlivo pripravenú na použitie doma aj na cestách. V ponuke máme aj praktické liekovky.

Dávkovače liekov – praktické pomôcky pre vašu zdravotnú starostlivosť

Na stránke Mojalekaren.sk nájdete širokú ponuku dávkovačov liekov, ktoré vám pomôžu s organizáciou a správnym užívaním vašich liekov. Tieto pomôcky sú ideálne pre každodenné použitie, či už potrebujete dávkovač na lieky pre krátkodobé alebo dlhodobé užívanie. Tu je prehľad obľúbených produktov z tejto kategórie:

  • Obzor Dávkovač na lieky 7 dní – Tento praktický dávkovač na lieky vám umožní mať všetky vaše lieky prehľadne usporiadané na celý týždeň. Ideálny pre tých, ktorí potrebujú pravidelnú medikáciu.

  • SimplyMed dávkovač liekov týždenný L018 Travel – Tento týždenný dávkovač liekov je skvelý pre cestovanie. Jeho kompaktná veľkosť a jednoduché použitie z neho robia ideálneho spoločníka na cesty.

  • SimplyMed dávkovač liekov týždenný 21010 Horizont – Horizontálne usporiadanie tohto dávkovača liekov pre 7 dní delený umožňuje ľahký prístup k vašim liekom a zaisťuje, že nikdy nezmeškáte dávku.

Typy dávkovačov liekov na Mojalekaren.sk

Výber správneho dávkovača liekov závisí od vašich individuálnych potrieb. Na Mojalekaren.sk nájdete rôzne typy dávkovačov, ktoré vám uľahčia organizáciu liekov. Pozrite sa na nasledujúce možnosti:

  • Dávkovače liekov sú dôležitou súčasťou vašej zdravotnej starostlivosti. Na Mojalekaren.sk nájdete rôzne typy a veľkosti dávkovačov, od luxusných modelov po praktické riešenia pre každodenné použitie.

  • Niektoré modely, ako napríklad elektronický dávkovač liekov alebo chytrý dávkovač liekov, ponúkajú pokročilé funkcie, ktoré vám pomôžu s presným a pravidelným užívaním vašich liekov.

TIP! Na Mojalekaren.sk zakúpite tiež lekárničky.

Kategóriu Dávkovače liekov nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.