Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Zubné kefky » Elektrické kefky

Elektrické kefky

S výberom elektrickej kefky je to rovnaké ako s výberom tej obyčajnej. Musíte poznať svoje zuby a ďasná, aby ste vedeli, ako typ je pre vás vhodný.  Elektrické kefky totiž nemusia vyhovovať ľuďom s citlivými ďasnami... Faktom však ostáva: Hygiena ústnej dutiny je s elektrickými kefkami skrátka jednoduchšia!

Základné rozdelenie elektrických kefiek:

 • Oscilačná kefka - zuby čistí otáčaním hlavice až o 90 stupňov. Hodí sa lepšie na odstraňovanie zubného povlaku.
 • Sonická kefka - zuby čistí rýchlou vibráciou štetín. Vhodná pre citlivé ďasná.

Nejaké tie "zlepšováky

 • Pri výbere sonickej kefky môžete zvoliť kefku s kontrolou tlaku. Pri veľkom tlaku vašej ruky vás kefka upozorní zvukom, že príliš tlačíte.
 • Značka Megasmile sa zameriava na výrobu kefiek s technológiou aktívneho uhlia, čo má za následok jej bieliaciu schopnosť.

A do budúcnosti počítajte s nákladmi, ktoré sú potrebné pre obstaranie novej hlavice (hlavica by pritom mala vydržať až 3 mesiace).

Starostlivosť na elektrinu o tie najmenšie zúbky

Elektrická kefka je zárukou správneho čistenia mladých zúbkov. Má malú hlavicu a jemné vlákna, ktoré poskytujú citlivú starostlivosť. Sú dostupné vo veselých dizajnoch, často s tematikou obľúbených animovaných filmov.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • ORAL-B Vitality 3DWhite elektrická zubná kefka

  skladom > 5 ks

  Volba nástavca je iba na vás - vybrať si môžete ten, ktorý vám bude svojou tvrdosťou najviac vyhovovať. Parametre kefky Technické: Typ: elektrická, akumulátorová Oscilácia: 7 600 pohybov/minútu Čistiaci program/rýchlosť: clean (normálna) Kompatibilita: Kefkové hlavy FlexiSoft, DualAction, ProWhite Obsah balenia elektrická zubná kefka Oral B Vitality 3DWhite, 3x hlavica EB 18-2 3D White Luxe s jedinečnou leštiacou priehlbinou, ktorá pomáha udržať pastu pri bielení a leštení, cestovná nabíjačka Kefkovú hlavu je potreba pravidelne vymieňať každé tri mesiace.

  21,96 € -12% 25,00 €

 • BRAUN Náhradná kefka EB 18-2

  BRAUN Náhradná kefka EB 18-2

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Dve náhradné kefky pre všetky zubné kefky Oral-B (akumulátorové a batériové s výnimkou Cross Action Power a Oral-B Sonic Complete).

  6,90 € -26% 9,32 €

 • BRAUN náhradná kefka EBS 17-2

  skladom > 5 ks

  Náhradná kefka

  6,90 €

 • ORAL-B EB 50-2 Cross Action Náhradná hlavica

  skladom > 5 ks

  Náhradné kefkové hlavy Oral-B majú vlákna Indicator, ktoré postupne do polovice vyblednú, čím svojho užívateľa upozorňujú na to, že je čas kefkovú hlavu vymeniť. Stredové kratšie vlákna hlavice Cross Action potom pokryjú celý zub.  Je kompatibilná so všetkými elektrickými zubnými kefkami Oral-B, s výnimkou zubnej kefky Oral-B Sonic.

  6,90 €

 • ORAL-B EB 18-4 3D White Luxe náhradné hlavice

  skladom 1 - 2 ks

  Balenie obsahuje 4 kusy. Dlhšie modré vlákna (Indicator®) indikujú opotrebenie koncovky. Náhradná kefková hlava 3DWhite je kompatibilná s rukoväťami Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (s výnimkou Vitality Sonic) a Oral-B Pro-Health Power.

  13,82 €

 • ORAL-B PRO 3000 Elektrická zubná kefka

  ORAL-B PRO 3000 Elektrická zubná kefka

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Vlákna CrissCross sú skosené v uhle 16 stupňov, aby prenikli hlboko do medzizubných priestorov. Odstraňujú tak až o 100% viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka. Kefka tiež každých 30 sekúnd krátko zavibruje (to znamená zmenu čistenia oblasti v ústach), po dvoch minútach čistenia potom zavibruje dlhšie. Parametre kefky 8.800 kmitov a 40.000 pulzov za minútu Balenie obsahuje nabíjaciu rukoväť, nabíjaciu stanicu s úložným priestorom pre čistiace hlavice, 3 čistiace hlavice: 1x CrossAction, 1x Sensitive, 1x 3DWhite. Plne nabitá elektrická zubná kefka Oral-B PRO 3000 vydrží pri pravidelnom používaní nabitá až 7 dní.

  84,29 € -21% 107,33 €

 • PHILIPS SONICARE HealthyWhite Pink HX6762/43 Sonická elektrická zubná kefka

  PHILIPS SONICARE HealthyWhite Pink HX6762/43 Sonická elektrická zubná kefka

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Unikátna sonická technológia kefiek Philips Sonicare vháňa tekutinu hlboko medzi zubami a pozdĺž línie ďasien. Výsledkom sú viditeľne čistejšie zuby, zdravšie ďasná a žiarivejšie úsmev. Účinky Vďaka vysokofrekvenčnému stieranie odstraňuje až 2x viac zubného povlaku ako manuálne kefka. Nemusíte sa ale báť - aj napriek tomu je kefka k vašim zubom a ďasnám jemný. Pomáha zlepšovať zdravie ďasien. Odstraňuje až o 100% viac pigmentáciou za púhy 1 týždeň a pomáha tak k belším zubom. Predchádza vzniku zubného kazu. Tisíce mikrobubliniek sa dostáva do medzizubných priestorov, kde ľahko odstraňujú nečistoty a tým zuby čistia. Vlastnosti kefky Používanie elektrickej kefky je jednoduché a bezpečné. Možno ho pokojne použiť na rovnátka, umelý chrup či obnažené krčky. Okrem toho má sonická kefka rad ďalších výhod. Kefka má ergonomický dizajn pre jednoduché použitie. Jeho výhodou je aj časovač Smartimer, ktorý pomáha dodržiavať odborníkmi odporúčanou dobu čistenia 2 minúty, a funkcia Quadpacer - časovač s 30vteřinovým intervalom umožňuje rovnomerné a dôkladné vyčistenie úst. Ďalšou výhodou je režim Clean and White, pričom dvojminútový režim Clean ponúka dôkladné odstránenie plaku, režim White odstraňuje povrchové pigmentácie a rozžiari a vyleští zuby. Odstraňuje bežné škvrny, napríklad od kávy, čaju, tabaku a červeného vína. Zuby budú o 2 odtiene belšie len za 2 týždne. Pokiaľ s elektrickým kefkou ešte len začínate, nemajte žiadny strach. Program jednoduchého začiatku pre ľahšie privyknutie si na kefku Philips Sonycare, zabezpečí, že počas prvých dvoch týždňov používania sa bude postupne zvyšovať intenzita čistenia tak, aby ste si na neho dobre zvykli. Šikmý krčok kefové hlavice pre lepší prístup k zadnej strane zubov určite tiež oceníte. Balenie obsahuje: 1 sonická kefka HealthyWhite Pink, 1 hlavica DiamondClean Standard a 1 hlavice ProResults Standard, 1x nabíjačka.

  76,59 € -25% 102,71 €

 • PHILIPS SONICARE HealthyWhite+ HX8911/01 Sonická elektrická zubná kefka +…

  PHILIPS SONICARE HealthyWhite+ HX8911/01 Sonická elektrická zubná kefka + PHILIPS SONICARE DiamondClean HX6062/07 štandardná veľkosť hlavice 2 kusy ZADARMO

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Zubná kefka Philips Sonicare HealthyWhite+ preukázateľne odstraňuje až o 100 % viac pigmentácií iba za 1 týždeň a pomáha tak k belším zubom. Účinky Elektrická zubná kefka: odstraňuje až 2x viac zubného plaku než manuálna kefka a i napriek tomu je kefka k vašim zubom a ďasnám jemná, jednoducho odstráni nechcené zafarbenie, dobre vyčistí i medzizubné priestory a vďaka tomu predchádza vzniku zubného kameňa a kazu, zlepšuje zdravie ďasien.  Vlastnosti kefky Sonická kefka Philips Sonicare HealthyWhite+ má rad vlastností, ktoré vám starostlivosť o chrup nielen uľahčia, ale i spríjemnia. Kefková hlavica DiamondClean, najlepšia hlavica Philips Sonicare, má stredne tvrdé vlákna v tvare diamantu, ktoré efektívne a zároveň šetrne odstraňujú plak.  Výhodou je režim Clean and White, pričom dvojminutový režim Clean ponúka dôkladné odstránenie plaku, režim White odstraňuje povrchové pigmentácie a rozžiari a vyleští zuby. Odstraňuje bežné škvrny, napríklad od kávy, čaju, tabaku a červeného vína. Zuby budú o 2 odtiene belšie iba za 2 týždne. Časovač Smartimer pomáha dodržiavať odborníkmi doporučovanú dobu čistenia 2 minúty. Funkcia Quadpacer vám napomôže lepšie si rozvrhnúť čistenie zubov. Časovač vás za 30 sekúnd upozorní na uplynutie štvrtiny času čistenia. Môžete tak každému kvadrantu venovať primeranú dobu. Môžete si tiež nastaviť rôzne intenzity čistenia: nízku, strednú alebo vysokú.  Balenie obsahuje: 1 sonickú kefku HealthyWhite+, 1 hlavicu DiamondClean Standard, 1x nabíjačku.

  99,21 € -20% 124,73 €

 • ORAL-B Vitality Star Wars elektrická detská kefka + peračník

  skladom > 5 ks

  Detská dobíjacia (akumulátorová) kefka je vhodná pre deti od 3 rokov. 2D systém (7.600 oscilačne rotačných pohybov za minútu) Balenie obsahuje Kefku s vizuálom Star Wars, 1 koncovku špeciálne na detské zuby, 1 nabíjaciu stanicu + tématický peračník.

  22,89 €

 • ORAL-B EB 50-8 Cross Action náhradné hlavice

  skladom > 5 ks

  Náhradné kefkové hlavy Oral-B majú vlákna Indicator, ktoré postupne do polovice vyblednú, čím svojho užívateľa upozorňujú na to, že je čas kefkovú hlavu vymeniť. Stredové kratšie vlákna hlavice Cross Action potom pokryjú celý zub.  Je kompatibilný so všetkými elektrickými zubnými kefkami Oral-B, s výnimkou zubnej kefky Oral-B Sonic.

  31,13 €

 • PHILIPS SONICARE EasyClean HX6511/35 Sonická elektrická zubná kefka 1+1

  skladom 3 - 5 ks

  Poznáte z TV. Účinky Unikátna sonická technológia kefky Philips Sonicare vháňa tekutinu hlboko medzi zuby a pozdĺž línie ďasien. Výsledkom sú viditelne čistejšie zuby, zdravšie ďasná a žiarivejší úsmev. Vďaka vysokofrekvenčnému stieraniu odstraňuje až 2x viac zubného plaku než manuálna kefka. Nemusíte se ale báť - aj napriek tomu je kefka k vašim zubom a ďasnám jemná. Pomáha zlepšovať zdravie ďasien. Predchádza vzniku zubného kazu. Tisíce mikrobubliniek sa dostávajú do medzizubných priestorov, kde ľahko odstraňujú nečistoty a tým zuby čistia.  Vlastnosti kefky Používanie elektrickej kefky je ľahké a bezpečné. Je možné ju kľudne použiť na strojček, umelý chrup či obnažené krčky. Okrem toho má sonická kefka rad ďalších výhod.  Kefka má ergonomický design pre ľahké použitie. Jej výhodou je aj časovač Smartimer, ktorý pomáha udržiavať odborníkmi odporúčanú dobu čistenia 2 minúty, a funkcia Quadpacer - časovač s 30sekundovým intervalom umožňuje rovnomerné a dôkladné vyčistenie úst. Režim Clean pre každodenné kvalitné čistenie.  Ak s elektrickou kefkou iba začínate, nemajte žiadny strach. Program ľahkého začiatku pre ľahšie privyknutie si na kefku Philips Sonycare, zaistí, že počas prvých dvoch týždňov používania sa bude postupne zvyšovať intenzita čistenia tak, aby ste si na naň dobre zvykli.  Šikmý kŕčok kefkovej hlavice pre lepší prístup k zadnej strane zubov.  Balenie obsahuje: 2 sonické kefky EasyClean, 1 hlavica ProResults Standard, 1x nabíjačka.

  91,62 €

 • PHILIPS SONICARE ProResults HX6018/07 štandardná veľkosť hlavice 8 kusov

  skladom > 5 ks

  Philips Sonicare ProResults Standard - štandardná veľkosť hlavice na efektívne čistenie zubov a ďasien. Vlastnosti  Zastrihnutie vlákien dokonalo kopíruje anatómiu zubu. Philips Sonicare odstraňuje plak 2x kvalitnejšie než manuálna zubná kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 8 ks.  

  37,53 €

 • PHILIPS SONICARE Sensitive HX6082/07 kompaktná veľkosť hlavice 2 kusy

  skladom > 5 ks

  Citlivé zuby potrebujú tú najlepšiu starostlivosť, doprajte si ju s Philips Sonicare Sensitive. Vlastnosti Hlavica kefky Philips Sonicare Sensitive disponuje ultramäkkými vláknami pre šetrné a efektívne vyčistenie. Špeciálne zastrihnutý profil chráni zuby a ďasná a zaisťuje tak jemnejšie čistenie. Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitnejšie než manuálna zubná kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky. Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.

  14,54 € -8% 15,74 €

 • MEGASMILE Sonická kefka Black Whitening

  MEGASMILE Sonická kefka Black Whitening

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Až 45 000 hydroaktívnych tlakových vĺn za minútu vytvárajú pulzujúce vlny tekutiny, ktorá sa dostane až do najužších medzizubných medzier. Vyčistí  tak všetky priestory, do ktorých sa vlákna kefky inak nedostanú. V čom je táto zubná kefka iná Megasmile sú čistiace prostriedky obsiahnuté v zubnej kefke namiesto  zubnej pasty, patentovaná technológia aktívneho uhlia (Activated Charcoal Polishing - ACP) neutralizuje odolné zafarbenie na zuboch prirodzeným spôsobom a zosvetľujú zuby bez pomoci chemických prídavných látok. Výsledky po používaní zubnej kefky Megasmile Hlavica kefky čistí časticami aktívneho uhlia a posilňuje tak bieliaci účinok. Ďasná sa citeľne posilnia a zuby budú znateľne svetlejšie. Prirodzene žiarivý úsmev bez patiny, po niekoľkých málo aplikáciách sú zuby zreteľne svetlejšie a zdajú sa byť hladšie. Technologické vlastnosti výrobku ultrazvukový pohon s hydroaktivním čištěním až 45 000 tlakových vln za minutu, 3 čistící funkce whitening s pamětí, elektronický cestovní zámek, časovač čištění zubů, automatická funkce vypnutí, časovač kvadrantu čelisti, akumulátor pro rychlé nabití, kompaktní nabíjecí stanice s USB připojením k počítači apod., USB adaptér 100-240 V, vhodný i pro citlivé zubní krčky, náhradní hlavice k dostání ZDE a ZDE. Ako kefku používat Čistite si zuby aspoň 2x denne.

  99,04 €

 • PHILIPS SONICARE DiamondClean HX6064/07 štandardná veľkosť hlavice 4 kusy

  skladom > 5 ks

  Philips Sonicare DiamondClean Standard má prierezy vlákien v tvare diamantového brusu, ktoré sú vyvinuté pre efektívnejšie odstránenie pigmentov z povrchu zubov. Vlastnosti  Hlavica kefky Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje až 7krát viac plaku než manuálna zubná kefka, a to už po niekoľkých týždňoch používania. Sonická technológia naplno šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktorá sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim vyblednutím jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky. Ak chcete dosiahnuť optimálnych výsledkov, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Philips Sonicare DiamondClean odstráni viac škvŕn a zaistí tak belšie zuby už počas 7 dní. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 4 ks.

  27,46 €

 • PHILIPS SONICARE Sensitive HX6052/07 štandardná veľkosť hlavice 2 kusy

  skladom > 5 ks

  Citlivé zuby potrebujú tú najlepšiu starostlivosť, doprajte si ju s Philips Sonicare Sensitive. Vlastnosti Hlavica kefky Philips Sonicare Sensitive disponuje ultramäkkými vláknami pre šetrné a efektívne vyčistenie. Špeciálne zastrihnutý profil chráni zuby a ďasná a zaisťuje tak jemnejšie čistenie.  Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitnejšie než manuálna zubná kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.

  14,54 € -8% 15,74 €

 • ORAL-B PRO 2000 Elektrická zubná kefka

  skladom 1 - 2 ks

  Dynamický 3D pohyb hlavice sa prizpôsobí zubom a svojimi osciláciami, rotáciami a pulzáciami naruší zubný plak a odstráni ho až o 100 % viac než bežná manuálna zubná kefka. Parametre kefky Technické: Elektrická zubná kefka 3D systém, 8 800 oscilácií, 40 000 pulzov za minútu, 1 čistiaci program Daily Clean. Obsah balenia 1x telo kefky Oral-B PRO 2000. 1x nabíjačka (stojan). 1x čistiaca hlavica Cross Action, s ktorou sú kompatibilné tieto kefkové hlavy: Cross Action, TriZone, Floss Action, 3D White, Precision Clean, Sensitive, Dual Clean, Power Tip a Ortho. 1x čistiaca hlavica Sensitive (pre citlivé zuby a ďasná).

  86,26 €

 • PHILIPS SONICARE for Kids HX6042/33 štandardná veľkosť hlavice pre deti od…

  skladom > 5 ks

  Starostlivosť o detské zúbky si žiada špeciálnu kefku. Philips Sonicare for Kids je určená pre deti od 7 rokov, ktorá vďaka svojim parametrom skvele vyhovuje čisteniu detského chrupu.  Vlastnosti Kefka má špeciálne vytvarovaný profil vhodný pre zuby detí starších ako 7 rokov. Má jemné vlákna, ktoré zaistia príjemné čistenie. Je rovnako opatrená gumovým poťahom, ktorý prináša bezpečnejšie a príjemnejšie čistenie. Hlavica zubnej kefky Philips Sonicare For Kids zaisťuje vynikajúce odstránenie plaku, ktoré nie je v možnostiach manuálnej kefky. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Hlavicu kefky Philips Sonicare For Kids je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Pre optimálne výsledky meňte hlavicu každé 3 mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.

  14,49 € -8% 15,74 €

 • ORAL-B náhradní hlavice Precision Clean EB 20-8

  skladom > 5 ks

  Vlákna FlexiSoft® napomáhají šetrnému čištění, vlákna Interdental® pro lepší čištění mezizubních prostor. Modrá vlákna Indicator® jsou indikační a signalizují výměnu (doporučujeme hlavici vyměnit při odbarvení do poloviny vláken). Kartáčková hlava Precision Clean je kompatibilní se všemi rukojeťmi elektrických zubních kartáčků Oral-B, s výjimkou Oral-B Sonic. Funguje s kartáčky Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (s výjimkou Vitality Sonic) a Oral-B Pro Health Power. Při pravidelném čištění zubů je trvanlivost hlavice cca 4 měsíce.

  25,93 €

 • PHILIPS SONICARE for Kids HX6032/33 štandardná veľkosť hlavice pre deti od…

  skladom > 5 ks

  Starostlivosť o detské zúbky si žiada špeciálnu kefku. Philips Sonicare for Kids je určená pre deti od 3 rokov, ktorá vďaka svojim parametrom skvele vyhovuje čisteniu detského chrupu.  Vlastnosti Kompaktná veľkosť hlavice detskej kefky Philips Sonicare For Kids má špeciálne vytvarovaný profil vhodný pre deti staršie ako 3 roky. Má jemné vlákna, ktoré zaistia príjemné čistenie. Je rovnako opatrená gumovým poťahom, ktorý prináša bezpečnejšie a príjemnejšie čistenie. Hlavica zubnej kefky Philips Sonicare For Kids zaisťuje vynikajúce odstránenie plaku, ktoré nie je v možnostiach manuálnej kefky. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Hlavicu kefky Philips Sonicare For Kids je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Pre optimálne výsledky meňte hlavicu každé 3 mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.    

  14,49 € -8% 15,74 €

 • PHILIPS SONICARE DiamondClean HX6068/26 štandardná veľkosť hlavice 8 kusov

  skladom 3 - 5 ks

  Philips Sonicare DiamondClean Standard. Štandardná veľkosť hlavice s prierezmi vlákien v tvare diamantového brusu je vyvinutá pre efektívnejšie odstránenie pigmentov z povrchu zubov. Vlastnosti  Hlavica kefky Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje až 7krát viac plaku než manuálna zubná kefka, a to už po niekoľkých týždňoch používania. Sonická technológia naplno šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktorá sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim vyblednutím zreteľne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Philips Sonicare DiamondClean odstráni až o 100 % viac škvŕn a zaistí tak belšie zuby už počas 7 dní. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 8 ks.

  40,29 €

 • PHILIPS SONICARE DiamondClean HX6062/07 standardní velikost hlavice 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Philips Sonicare DiamondClean má hlavici s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu, díky čemuž je odstranění pigmentů z povrchu zubů ještě snadnější. Výsledkem jsou zdravé a zářivě bílé zuby. Tato hlavice je rovnněž skvělým pomocníkem pro udržování bělosti zubů v obddobí mezi profesionálním bělením. Vlastnosti Hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje až 7krát více plaku než manuální zubní kartáček, a to již po několika týdnech používání. Sonická technologie plně šíří výkon celým kartáčkem, z rukojeti až po špičku hlavice kartáčku. Tento sonický pohyb vytváří dynamické proudění tekutiny, které se dostává mezi zuby a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění. Modrá vlákna svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny hlavice kartáčku. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, vyměňte hlavici každé tři měsíce. Philips Sonicare DiamondClean odstraní až o 100 % více skvrn a zajistí tak bělejší zuby během pouhých 7 dní. Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balení obsahuje 2 ks.

  17,56 €

 • PHILIPS SONICARE InterCare HX9002/07 štandardná veľkosť hlavice 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Získajte zdravý chrup a ďasná.  Hlavica Philips Sonicare InterCare je špeciálne určená pre tých, ktorí chcú odstrániť krvácanie a zápaly ďasien a efektívne čistiť zuby. Vlastnosti Hlavica znižuje výskyt krvácania  a zápalov ďasien. Táto hlavica je opatrená zvlášť dlhými a hustými štetinkami, ktoré odstraňujú plak z ťažko dostupných miest. Philips Sonicare InterCare odstraňuje až 7krát viac plaku než manuálna zubná kefka Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.

  19,24 €

 • PHILIPS SONICARE DiamondClean HX6074/07 kompaktní velikost hlavice 4 kusy

  skladom > 5 ks

  Vlákna hlavice mají průřez ve tvaru diamantového brusu, díky tomu je zaručeno efektivní odstanění pigmentů z povrchu zubů. Vlastnosti Hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje až 7krát více plaku než manuální zubní kartáček, a to již po několika týdnech používání. Sonická technologie plně šíří výkon celým kartáčkem, z rukojeti až po špičku hlavice kartáčku. Tento sonický pohyb vytváří dynamické proudění tekutiny, které se dostává mezi zuby a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění. Modrá vlákna svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny hlavice kartáčku. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, vyměňte hlavici každé tři měsíce. Philips Sonicare DiamondClean odstraní více skvrn a zajistí tak bělejší zuby během pouhých 7 dní. Pro optimální výsledky měňte hlavice každé 3 měsíce. Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balení obsahuje 4 ks.  

  27,46 €

 • PHILIPS SONICARE ProResults HX6014/39 štandardná veľkosť hlavice 4 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Philips Sonicare ProResults Standard – štandardná veľkosť hlavice na efektívne čistenie zubov a ďasien. Vlastnosti  Zastrihnutie vlákien dokonalo kopíruje anatómiu zubu. Odstraňuje až 2krát viac plaku než manuálna kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 8 ks.

  26,57 €

 • PHILIPS SONICARE ProResults HX6022/07 kompaktná veľkosť hlavice 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Štandardná veľkosť hlavice na efektívne čistenie zubov a ďasien. Vlastnosti Zastrihnutie vlákien dokonale kopíruje anatómiu zubu. Odstraňuje až 2krát viac plaku než manuálna kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky. Túto kefkovú hlavicu je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov meňte hlavicu každé 3 mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek:Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.

  14,54 € -8% 15,74 €

 • PHILIPS SONICARE ProResults HX6024/07 kompaktná veľkosť hlavice 4 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Philips Sonicare ProResults Standard - štandardná veľkosť hlavice na efektívne čistenie zubov a ďasien. Vlastnosti  Zastrihnutie vlákien dokonale kopíruje anatómiu zubu. Philips Sonicare odstraňuje plak 2x kvalitnejšie než manuálna zubná kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 4 ks.

  26,57 € -1% 26,94 €

 • PHILIPS SONICARE InterCare HX9012/07 kompaktná veľkosť hlavice 2 kusy

  skladom > 5 ks

  Hlavice Philips Sonicare InterCare je špeciálne určená pre tých, ktorí chcú odstrániť krvácanie a zápaly ďasien a efektívne čistiť zuby. Vlastnosti Hlavica znižuje výskyt krvácania  a zápalu ďasien. Táto hlavica je opatrená zvlášť dlhými a hustými štetinami, ktoré odstraňujú plak z ťažko dostupných miest. Philips Sonicare InterCare odstraňuje až 7krát viac plaku než manuálna zubná kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.

  19,24 €

 • MEGASMILE Náhradné hlavice na sonickú kefku Black Whitening Soft 2 kusy

  MEGASMILE Náhradné hlavice na sonickú kefku Black Whitening Soft 2 kusy

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Jedná sa o náhradné hlavice ku elektrickej kefke   MegaSmile. Uhlíkové častice sú podstatne mäkšie ako dentálny materiál, a preto sú šetrné k zubnej sklovine a zubovine. Nová technológia zubnej kefky Black Whitening v sebe spája dokonalú dentálnej krásu a medikální prínos.    

  16,77 €

 • PHILIPS SONICARE ProResults HX6012/07 štandardná veľkost hlavice 2 kusy

  skladom > 5 ks

  Philips Sonicare ProResults má štandardnú veľkosť hlavice pre efektívne čistenie zubov a ďasien. Vlastnosti Hlavica kefky Philips Sonicare disponuje ultramäkkými vláknami pre šetrné a efektívne vyčistenie. Špeciálne zastrihnutý profil chráni zuby a ďasná a zaisťuje tak jemnejšie čistenie.  Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitnejšie než manuálna zubná kefka. Sonická technológia plne šíri výkon celou kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonický pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie. Modré vlákna svojim zbelením jasne upozornia na potrebu výmeny hlavice kefky Hlavicu kefky Philips Sonicare je možné jednoducho nasadiť i dať dole z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace. Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefiek Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balenie obsahuje 2 ks.  

  14,54 € -8% 15,74 €

 • PHILIPS SONICARE DiamondClean HX6072/07 kompaktní velikost hlavice 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Philips Sonicare DiamondClean Mini. Kompaktní velikost hlavice s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. Vlastnosti Hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje až 7krát více plaku než manuální zubní kartáček, a to již po několika týdnech používání. Sonická technologie plně šíří výkon celým kartáčkem, z rukojeti až po špičku hlavice kartáčku. Tento sonický pohyb vytváří dynamické proudění tekutiny, které se dostává mezi zuby a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění. Modrá vlákna svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny hlavice kartáčku.  Díky hustým štětinkám diamantového tvaru Philips Sonicare DiamondClean odstraní až o 100 % více skvrn a zajistí tak bělejší zuby během pouhých 7 dní. Hlavici lze snadno sejmout a nasadit na rukojeť, kde dobře drží a umožňuje snadnou údržbu. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, vyměňte hlavici každé tři měsíce. Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balení obsahuje 2 ks.

  18,29 €

 • PHILLIPS SONICARE AdaptiveClean HX9042/07 Standardní velikost hlavice…

  skladom 3 - 5 ks

  Philips Sonicare AdaptiveClean Standard je skvělý pomocník pro dokonalé vyčištění zubů. Vlastnosti Hlavice kartáčku AdaptiveClean se dokáže přizpůsobit jedinečnému tvaru vašich zubů a dásní. Díky pružným částem hlavice vyrobeným z gumy se vlákna kartáčku přizpůsobují individuálnímu tvaru povrchu každého zubu. Výsledkem je až 4x větší kontakt s povrchem zubů a dásní a více odstraněného plaku podél linie dásní a mezi zuby. Hlavice je k dásním jemná, jelikož pružné části a vlákna hlavice kartáčku absorbují veškerý nadměrný tlak při čištění. Sonický pohyb vytváří dynamické proudění tekutiny, které se dostává mezi zuby a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění. Abyste nezapomněli na pravidelnou výměnu hlavice, modrá vlákna svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny hlavice kartáčku. Hlavici sonického kartáčku lze snadno nasadit i sejmout z těla kartáčku, kde dobře drží a současně umožňuje jednoduchou údržbu a čištění.  Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+ FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balení obsahuje 2 ks.

  21,96 €

 • PHILIPS SONICARE AdaptiveClean HX9044/07 standardní velikost hlavice 4 kusy

  skladom > 5 ks

  Philips Sonicare AdaptiveClean Standard je skvělý pomocník pro dokonalé vyčištění zubů. Vlastnosti Hlavice kartáčku AdaptiveClean se dokáže přizpůsobit jedinečnému tvaru vašich zubů a dásní. Díky pružným částem hlavice vyrobeným z gumy se vlákna kartáčku přizpůsobují individuálnímu tvaru povrchu každého zubu. Výsledkem je až 4x větší kontakt s povrchem zubů a dásní a více odstraněného plaku podél linie dásní a mezi zuby. Hlavice je k dásním jemná, jelikož pružné části a vlákna hlavice kartáčku absorbují veškerý nadměrný tlak při čištění. Sonický pohyb vytváří dynamické proudění tekutiny, které se dostává mezi zuby a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění. Abyste nezapomněli na pravidelnou výměnu hlavice, modrá vlákna svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny hlavice kartáčku. Hlavici sonického kartáčku lze snadno nasadit i sejmout z těla kartáčku, kde dobře drží a současně umožňuje jednoduchou údržbu a čištění.  Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+ FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balení obsahuje 4 ks.

  36,63 €

 • PHILIPS SONICARE pre deti HX6322/04

  skladom > 5 ks

  frekvencia: až 31 000 sterov za minútu 2 režimy čistenia Princíp aplikácie Aplikácia Philips Sonicare For Kids sa synchronizuje so sonickou zubnou kefkou vášho dieťaťa a formou hry podporuje výučbu správnej techniky čistenia zubov a ďasien. Výučbový radca motivuje deti k tomu, aby si zuby čistili dlhšie a lepšie. Každé čistenie začína jednoduchými obrazovými pokynmi, ako to robiť správne. Aplikácia monitoruje každé čistenie a jeho dĺžku, aby rodičia mali dokonalý prehľad o výsledkoch ako to deťom ide medzi kontrolami u zubára. Zakaždým, keď si dieťa vyčistí zuby správne, je Sparkly šťastnejší a každé úspešné čistenie zubov prináša odmenu. Deti môžu odomykať príslušenstvo a Sparklyho si upraviť alebo preňho získať zdravé jedlo, ktoré má rád. Rodičia navyše majú možnosť doplniť do aplikácie vlastné odmeny. Kompatibilita aplikácie: kompatibilita so systémami iOS: iPhone 4S alebo vyššie, iPad 3. generácie alebo vyššie, s operačným systémom iOS7 kompatibilita so systémom Android: telefóny Android, tablety s funkciou Bluetooth 4.0 Technické údaje batéria: nabíjacia prevádzková doba (od plného nabitia do vybitia): až 2 týždne typ batérie: lithium-iontová napätie: 110-220 V Balenie obsahuje 1 telo kefky Sonicare for Kids s technológiou Bluetooth kefková hlavica: 1 Sonicare for Kids (štandardná veľkosť), 1 Sonicare for Kids (kompaktná veľkosť) nabíjačka 8 prispôsobiteľných samolepiek

  56,30 €

 • Zubní kartáček Náhradní hlavice Blend-a-med Pro-Whitening

  skladom do 24 hodín

  Užití Speciální štětiny a leštící lamela pro dosažení přirozené bělosti zubů. Dvojí pohyb hlavice - nahoru-dolů, krouživý. Dosáhne do mezizubních prostor.Přirozeně bělejší zuby po 14 dnech používání. Dávkování Vhodné pro každodenní péči. Na zubní kartáček naneste přiměřené množství zubní pasty, důkladně si vyčistěte zuby a vypláchněte.

  5,80 €

 • BRAUN EB 20 - 4 (17-4) Náhradná kefa

  2 dni

  Štyri výmenné kefky s farebným indikátorom opotrebenia pre všetky el. kefky Braun Oral-B Plak Control

  13,82 € -6% 14,64 €

 • PHILIPS SONICARE Mix náhradných hlavíc HX6004/17

  skladom > 5 ks

  Balenie obsahuje tieto zubné kefkové hlavice 1 InterCare, štandardná veľkosť 1 ks DiamondClean, štandardná veľkosť 1 ks ProResults, štandardná veľkosť 1 ks Sensitive, štandardná veľkosť mäkkosť vlákien: stredne mäkká, ultra mäkká

  24,15 €

 • Sowash Zubní kartáčky - medium 2ks : VÝPRODEJ

  Sowash Zubní kartáčky - medium 2ks : VÝPRODEJ

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  rozšiřuje možnosti použití klasické dentální sprchy jednoduše připojíte na závit dentální sprchy kartáčky mají zaoblené štětinky pro šetrné čištění zubů a masáž dásní balení obsahuje 2 kusy kartáčky + barevné kroužky pro odlišení

  4,88 € -37% 7,80 €

 • Curaprox CHS 200 Hydrosonic Sensitive 2ks (Náhradní hlavice k elektrickému…

  skladom do 24 hodín

  8,70 €

 • BRAUN NÁHRADNÁ KEFKA EB 17-2

  2 dni

  Dve výmenné kefky, vhodná do všetkých typov elektrických zubných kefiek Oral-B, zelené vlákna FlexiSoft sa jemne ohýbajú pri kontakte s vodou, tri rôzne uhly vlákien pre lepšie čistenie zadných partií, okrúhle zakončenie vlákien pre optimálnu bezpečnosť --- Dve výmenné kefky Hodí sa do všetkých typov elektrických zubných kefiek Oral-B Zelené vlákna FlexiSoft sa jemne ohýbajú pri kontakte s vodou a umožňujú šetrné čistenie a hlbšie prenikanie dlhších interdentálnych vlákien Indicator vlákna informuje, že je náhradná kefka opotrebovaná a treba ju vymeniť Miskovitý tvar umožňuje, aby kefková hlava obklopila každý jednotlivý zub a lepšie ho vyčistila Tri rôzne uhly vlákien pre lepšie čistenie zadných partií Okrúhle zakončenie vlákien pre optimálnu bezpečnosť

  8,64 € -7% 9,32 €

 • ORAL-B BRAUN ELEKTRICKÁ Zubná Kefka VITALITY EXP. 1KS

  ORAL-B BRAUN ELEKTRICKÁ Zubná Kefka VITALITY EXP. 1KS

  Akcia

  2 dni

  Elektrický kefka Braun Oral-B Vitality D12 Expert Precision Clean * Hlava dosiahne do medzizubných priestorov i vyčistí dokonale každý zub. * 7600 oscilačných pohybov za minútu. * Nový ergonomický dizajn s protišmykovou rukoväťou * Indukčné nabíjanie. * Vodotesná rukoväť. * Bez úložného priestoru * Priložená 1 kefková hlava Precision Clean ™. * Kompatibilné s kefkovými hlavami: - PrecisionClean EB17-2, EB17-3, EB17-4 - ProWhite EB18-2 - FlossAction EB25-2 - DualAction EB417-2 - Detským EB 10-2 Kids Technické parametre produktu: 7.600 / minPočet oscilácií NIE Stený držiak NIE Hygienická schránka 1 rýchlosť Nastavenie rýchlosti 1 ks v balení kefkovité hlavice Kids Power EB 10

  21,87 € -21% 27,70 €

 • ORAL-B EB 10-4 Cars

  skladom > 5 ks

  Špeciálne detské koncovky - veľkosť, tvar hlavice, dĺžka i kvalita vlákien je plne prispôsobená detskému chrupu, všetky vlákna sú ExtraSoft, dlhšie modrá, vizuál Disney Cars, 4ks v balení

  14,96 €

 • ORAL-B EB 10-4 Star Wars

  skladom > 5 ks

  Špeciálne detské koncovky - veľkosť, tvar hlavice, dĺžka i kvalita vlákien je plne prispôsobená detskému chrupu, všetky vlákna sú ExtraSoft, dlhšie modrá, vizuál Disney StarWars, 4ks v balení

  14,96 €

 • ORAL-B Smart 4 4900 DUO

  ORAL-B Smart 4 4900 DUO

  Akcia

  skladom > 5 ks

  3D systém (8.800 oscilácií a 40.000 pulzov za minútu); 3 čistiacich programov: normálne, jemný, bieliace; vizuálne a zvukový senzor tlaku; Bluetooth technológia prepojiteľná s mobilnou aplikáciou Oral-B; profesionálny timer (4x30s); 2 x zubná kefka Oral-B SMART 4; 2 koncovky v balení, Li-ion batérie

  148,37 € -15% 174,90 €

 • ORAL-B PRO 500 Sensitive

  ORAL-B PRO 500 Sensitive

  Akcia

  skladom > 5 ks

  3D systém (8.800 oscilácií a 20.000 pulzov za minútu); 1 čistiaci program: normálny zvukový senzor tlaku; profesionálny timer (4x30s); 1 koncovka v balení, NiMH batérie

  47,46 € -21% 60,00 €

 • ORAL-B PRO 690 CA

  skladom > 5 ks

  3D systém (8.800 oscilácií a 20.000 pulzov za minútu) 1 čistiaci program: normálny zvukový senzor tlaku profesionálny timer (4x30s) 2 x zubná kefka Oral-B PRO 600 2 koncovky v balení NiMH batérie

  56,44 € -13% 65,00 €

 • ORAL-B Genius PRO 8900 Cross Action Bonus Handle

  skladom 3 - 5 ks

  Parametry kartáčku 2 rukojeti v balení 3D systém (8.800 oscilací a 40.000 pulzů za minutu) držák ""Smart ring""  profesionální timer(4x30s) senzor tlaku 3 koncovky v balení premiové pouzdro Oral-B mobilní aplikace Li-ion baterie 5 čistících programů Normální, jemný, masážní, leštící a prodloužený (3min.),

  158,59 €

 • ORAL-B TriZone EB 30-2 Náhradní hlavice

  2 dni

  Náhradní kartáčky Koncovka pro 3-zónové hloubkové čištění Pohyblivá horní část Kratší část pro důkladné čištění povrchu Delší pohyblivá část pro mezizubní prostory Obsah balení 2 ks Kompatibilní příslušenství Kartáčky na zuby Oral-B Ústní sprchy Oral-B

  10,87 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam