Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Zubné kefky » Špeciálne kefky

Špeciálne kefky

V sekcii špeciálne kefky nájdete mnoho užitočných výrobkov, ktoré sú vhodné na udržiavanie správnej ústnej hygieny. Vybrať si môžete zubné kefky pre maximálnu starostlivosť o Váš chrup, zubné kefky navrhnuté pre pacientov so strojčekom, či s citlivými zubami a ďasnami.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Colgate zubná kefka cestovná skladacia mäkká

  Colgate zubná kefka cestovná skladacia mäkká

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Colgate ponúka praktickú mäkkú cestovnú kefku, ktorá sa zmestí do každého vrecka a štetiny hygienicky chráni. Majte ju vždy so sebou, nech už idete kamkoľvek.

  2,27 € -29% 3,21 €

 • Zubní párátka SW Interdental Cure Dents DUO 150 ks

  Zubní párátka SW Interdental Cure Dents DUO 150 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Moderní a vysoce účinná zubní párátka SW Interdental Cure Dents DUO - Párátko a mezizubní kartáček v jednom. Hlavní předností je dokonalá funkčnost a absence úlomků párátka v mezizubním prostoru. Dopřejte Vašim zubům dokonalý komfort a péči.

  1,66 €

 • Curaprox CS3960 Super Soft - zubná kefka v blistri

  Curaprox CS3960 Super Soft - zubná kefka v blistri

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Inovované klasické zubné kefky Curaprox sú stvorené pre kvalitné, ale zároveň aj pohodlné a bezpečné čistenie zubov s kladením najväčšieho dôrazu na minimalizáciu poranenia ďasien a zvyšku ústnej dutiny. Zubná kefka CURAPROX CS 3960 má za cieľ slúžiť jedinému účelu - udržať zuby zdravé po celý život. Výhody zubnej kefky CURAPROX proces čistenia zubov je jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami malá hlavica kefky uľahčuje jednoduchý prístup a dovoľuje jemné prenikanie k okrajom ďasien a fisúr pevnosť vlákien Curen aj v mokrom stave Viac informácií o kefke Curaprox Štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu CUREN, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Z tohto dôvodu je možné, aby vlákna boli tenšie a celý proces čistenia zubov jemnejší ako s bežnými zubnými kefkami. Zároveň malá hlavica kefky Curaprox umožňuje intenzívnejšie a šetrnejšie čistenie a tiež zaisťuje ľahký prístup a dovoľuje jemné prenikanie k okrajom ďasien a fisúr. Vlákna CUREN absorbujú vodu šesťkrát menej ako nylon. Aj keď sú vlhké, vlákna CUREN si ponechávajú svoju výbornú pôvodnú pevnosť.

  3,67 €

 • CURAPROX cestovní sada TS261

  CURAPROX cestovní sada TS261

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Balení obsahuje plastové pouzdro skládací zubní kartáček plastové zubní párátko TP 945 zubní pasta Curasept ADS 705 o obsahu 5ml Informace o barvě Zboží je dodáváno dle skladových zásob dodavatele, tudíž nejsme schopni ovlivnit barvu dodaného výrobku.

  4,99 €

 • MEGASMILE Zubná kefka Black Whitening Loop 2 kusy

  MEGASMILE Zubná kefka Black Whitening Loop 2 kusy

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Nielenže má zaujímavý dizajn, ale tak ponúka špeciálnu rukoväť, ktorá absorbuje stres a napätie z ruky - tým sa minimalizuje prílišný tlak, ktorý pri čistení vzniká. Technológia aktívneho uhlia odstraňuje zafarbenie zubov. Jedinečné uhlíkové vlákna sa starajú o efektívne bielenie zubov. Aktívne uhlie pre lesklé biele zuby Mikročastice aktívneho uhlia kefke Black Whitening obsiahnuté v jeho štetinách odstráni zafarbenie a vyleští povrch zubov bez poškodenia skloviny. Uhlíkové častice sú podstatne mäkšie ako dentálne materiál, a preto sú šetrné k zubnej sklovine a zubovine. Nová technológia zubnej kefky Black Whitening v sebe spája dokonalú dentálnej krásu a medikální prínos. Nízká hmotnost proti stresu Megasmile LOOP je pravděpodobně nejlehčím zubním kartáčkem na světě! Nejnovější designový zázrak ze Švýcarska váží pouhých 17 gramů. Drží se jemně v prstech a přitom pevně sedí v dlani, to jsou nové cíle v oblasti zubní péče. Pružné, zakulacené tělo absorbuje stres a napětí z ruky. V podobě  designového držáku představuje tento zubní kartáček novou výzvu v oblasti moderní péče o zuby - LOOP eliminuje škodlivý tlak při čištění zubů. Jemný, ale silný Megasmile LOOP má obzvláště malou hlavici. Navzdory jemnému tvaru se v tomto případě nejedná o křehkou součást, protože LOOP je ohebný, ale nerozbitný. Lehká váha v ruce, těžká váha ve funkčnosti. Kartáček megasmile je zcela recyklovatelný. Balenie obsahuje 2 kusy.

  8,24 € -3% 8,48 €

 • MEGASMILE zubná kefka Black Whitening Soft 2 kusy

  MEGASMILE zubná kefka Black Whitening Soft 2 kusy

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Zubná kefka megsmile Soft Black Whitening JE odporúčaná na citlivé zuby. Problémy s ďasnami. Špeciálne vyváženie kefky zabezpečí, že pri jej upadnutie na zem, zostane vzdy vláknami smerom od podlahy. Výhody zubnej kefky Megasmile Kefka využíva Ultra mäkké špeciálne štetiny s Technológiu uhlíkových vlákien s vynikajúcim bieliacim účinkom. Na zuboch ihneď  pocítite hladkosť. Nové zubné kefky megasmile sú obzvlášť doporučované v pripade citlivých zubov ,problem s ďasnami. Kefka megasmile je úplne recyklovateľná. Aktívne uhlie pre lesklé biele zuby Mikročastice aktívneho uhlia kefke Black Whitening obsiahnuté v jeho štetinách odstráni zafarbenie a vyleštia povrch zubov bez poškodenia skloviny. Uhlíkové častice sú podstatne mäkšie než dentálny materiál, preto sú šetrné k zubnej sklovine . Nová technológia zubnej kefky Black Whitening v sebe spája dokonalú dentálnu krásu a medikální prínos. Balenie obsahuje 2 kusy.

  8,24 € -3% 8,48 €

 • MEGASMILE Zubná kefka Black Whitening 2 kusy

  MEGASMILE Zubná kefka Black Whitening 2 kusy

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Najľahšia kefka na svete (váži 8 g) je jedinečná najmä kvôli svojim vláknam, ktoré s sú vyrobené z aktívneho uhlia vďaka svojej jemnej abrazivite zbavujú chrup pigmentu účinnejšie . Špeciálne vyváženie kefky zabezpečí, že pri jej upadnutie na zem, zostane vždy vláknami smerom od podlahy. Aktívne uhlie pre lesklé biele zuby Mikročástice aktivního uhlí kartáčku Black Whitening obsažené v jeho štětinách odstraní zabarvení a vyleští povrch zubů bez poškození skloviny. Uhlíkové částice jsou podstatně měkčí než dentální materiál, a proto jsou šetrné k zubní sklovině a zubovině. Nová technologie zubního kartáčku Black Whitening v sobě spojuje dokonalou dentální krásu a medikální přínos. Další výhody zubního kartáčku Kartáček využívající revoluční technologii uhlíkových vláken s vynikajícím bělícím účinkem. Díky ohebnosti, pohyblivosti a ultra lehkosti je megasmile Black Whitening více než zubním kartáčkem. Matná čerň štíhlého a dlouhého těla se perfektně hodí do ruky. Kartáček megasmile je zcela recyklovatelný. Balenie obsahuje 2 kusy.

  8,24 € -3% 8,48 €

 • MERIDOL VEĽMI JEMNÁ ZUBNÁ KEFKA 1KS

  MERIDOL VEĽMI JEMNÁ ZUBNÁ KEFKA 1KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výskum meridol vyvinul zubnú kefku s novými, mikrojemnými konci vlákien, ktoré chránia Vaše ďasná. Vlákna sú pri dotyku "jemná ako štetec" a na svojich ďasnách môžete posúdiť, ako jemná v skutočnosti sú. Zároveň zaisťujú účinné a dôkladné odstránenie plaku, najmä na dásňových okrajoch. Zubná kefka meridol má kónická vlákna s ultrajemným konci, ktorá chráni ďasná, pričom dôkladne čistí všetky zubné povrchy, najmä okraje ďasien. Informácie: kefka vyvinutý pre čistenie zubov pri problémy s ďasnami. Indikácie: Pre podráždené ďasná. Použitie Zubná kefka meridol má kónická vlákna s ultra jemnými konci, ktorá chráni ďasná, pričom dôkladne čistí všetky zubné povrchy , najmä okraje ďasien. Dávkovanie Najlepšie po každom jedle, najmenej 2x denne.

  4,73 €

 • SIWAK Prírodná zubná kefka v púzdre

  SIWAK Prírodná zubná kefka v púzdre

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Siwak alebo tiež Miswak, je koreň alebo vetvička stromu Salvadora Persica, ktorý má antibakteriálne a antimikrobiálne účinky, pôsobí proti zápalom a krvácaniu ďasien. Už nepotrebujete používať zubnú pastu. Siwak zabraňuje usadzovaniu zubného kameňa. Podporuje tvorbu slín a tým tiež napomáha dobrému tráveniu. Má vysoko účinný bieliaci efekt a skvelo odstraňuje škvrny na zuboch od kávy či tabaku. Obsahuje najmenej 10 blahodárnych chemických látok pre zdravý chrup: fluoridy, vápnik, chloridy, síru, uhličitan sodný, fosfor, vitamín C, kyselinu salicylovú, saponiny a flavonoidy. Ako používať túto prírodnú kefku? Po vybratí z vakuového obalu Siwak omyte vodou. Z užšej strany tyčinky odstráňte vrchnú kôru v šírke vašeho malíčka. Pomaly žuvajte vlákna, až sa z nich stane štetec. Pozvoľným tlakom začnite čistiť smerom zhora dolu a naopak. Zuby čistite zo všetkých piatich strán: vnútornú, vonkajšiu, dve bočné a žuvaciu plochu. Nezabudnite tiež na povrch jazyka. Po skončení štetec omyte vodou a vložte späť do púzdra, použitým koncom k otvoru. Vypláchnite ústa vodou. Čistenie a žuvanie robte niekoľkokrát denne. Po niekoľkých dňoch až rozštiepené vlákna stratia chuť, použité vlákna odrežte a proces opakujte. Pokiaľ tyčinka príliš vyschne, namočte ju cez noc v pohári s vodou. Pri každodennom používaní a pravidelnom odrezávaní vystačí jedna kefka asi na 3-4 týždne. Žuvanie vám osvieži nielen dych, ale i chuť, zvlášť pokiaľ ste fajčiari.

  4,21 € -28% 5,84 €

 • CURAPROX zubní kartáček chirurgický CS Surgical

  CURAPROX zubní kartáček chirurgický CS Surgical

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Speciální zubní kartáček CURAPROX CS surgical "mega soft". Určený pro pacienty po chirurgických výkonech v dutině ústní, během onkologické léčby (radioterapie, chemoterapie). Umožňuje velmi jemnou péči o citlivé dásně. Výhody kartáčku Velmi jemný zubní kartáček pro citlivé dásně a čištění zubů po chirurgických zákrocích. Poskytuje jemnou péči v situacích, kdy je tkáň citlivá při parodontálním zánětu. Kartáček obsahuje více než 12 000 nejemnějších vláken o síle 0,06 mm pro zcela bezbolestné čištění. Vlákna Curen Speciální štětiny kartáčku Curaprox jsou vyráběny z moderního materiálu CUREN, jehož vlastnosti se nemění ani po namočení vodou. Z tohoto důvodu je možné, aby vlákna byla tenčí a celý proces čištění zubů jemnější než s běžnými zubními kartáčky. Zároveň malá hlavice kartáčku Curaprox zaručuje intenzivnější a šetrnější čištění.

  3,99 €

 • Banat zubní kartáček Sensiplus Extracare soft

  Banat zubní kartáček Sensiplus Extracare soft

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Mechanický zubní kartáček byl vyvinut speciálně pro jemné a citlivé čištění zubů a dásní. Speciální ergonomická gumová rukojeť zajišťuje efektivní uchopení zubního kartáčku během čištění zubů. Kartáček může být použit v období rekonvalescence po operaci dutiny ústní.

  1,28 €

 • SilverCare H2O Specialist Zubná kefka extra jemná s výmennou hlavicou v…

  SilverCare H2O Specialist Zubná kefka extra jemná s výmennou hlavicou v blisteri 1 + 1 kusov : VÝPREDAJ

  Výpredaj Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Stříbrná hlavice po kontaktu s vodou ničí škodlivé bakterie dutiny ústní, které způsobují zubní kaz, krvácení dásní a parodontózu. Škodlivé bakterie tvoří v dutině ústní jednu z hlavních složek dentálního plaku, v němž se v průběhu času množí. Tyto bakterie se také množí mezi štětinami běžného zubního kartáčku - vlhkost a pokojová teplota jsou pro ně ideálním prostředím. Hlavním cílem čištění zubů je pravidelné odstraňování dentálního plaku a v něm obsažených škodlivých bakterií, které způsobují zubní kaz, krvácení dásní a parodontózu. Rozdíl mezi běžným zubním kartáčkem a kartáčkem SilverCare se stříbrnou hlavicí: Běžný zubní kartáček se doporučuje měnit každé 3 - 4 týdny právě kvůli jeho rostoucí kontaminaci škodlivými bakteriemi. SilverCare zubní kartáček se stříbrnou hlavicí, která zamezuje množení bakterií mezi štětinami kartáčku, lze měnit až ve chvíli, kdy jsou jeho štětiny mechanicky poškozené a čištění zubů už nelze provádět dostatečně efektivně. Návod k použití Používejte jako běžný zubní kartáček – po každém jídle nebo alespoň 2x denně. Velikost balení 1 kartáček + 1 náhradní hlavice

  5,26 € -20% 6,58 €

 • COLGATE Max White Expert White zubná kefka + bieliace pero

  COLGATE Max White Expert White zubná kefka + bieliace pero

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Zubná kefka so stredne tvrdými vláknami má špirálové vlákna a leštiace poháriky na odstránenie povrchových škvŕn a prípravu zubov na optimálne bielenie. + bieliace pero *: bieli hlboko usadené škvrny zvráti roky žltnutia zbaví zafarbenia skloviny tabakom * Obsahuje peroxid vodíka Postup Bieliace pero sa používa po vyčistení zubov - gél z neho sa nechá pôsobiť na zuboch. Odporúčame užívať pred spaním.

  5,90 € -65% 16,86 €

 • MERIDOL SOFT ZUBNÁ KEFKA 1KS

  MERIDOL SOFT ZUBNÁ KEFKA 1KS

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Výskum meridol vyvinul zubnú kefku s novými, mikrojemnými konci vlákien, ktoré chránia Vaše ďasná. Vlákna sú pri dotyku "jemná ako štetec" a na svojich ďasnách môžete posúdiť, ako jemná v skutočnosti sú. Zároveň zaisťujú účinné a dôkladné odstránenie plaku, najmä na dásňových okrajoch. Zubná kefka meridol má kónická vlákna s ultrajemným konci, ktorá chráni ďasná, pričom dôkladne čistí všetky zubné povrchy, najmä okraje ďasien. Informácie: kefka vyvinutý pre čistenie zubov pri problémy s ďasnami. Indikácie: Pre podráždené ďasná. Použitie Zubná kefka meridol má kónická vlákna s ultra jemnými konci, ktorá chráni ďasná, pričom dôkladne čistí všetky zubné povrchy , najmä okraje ďasien. Dávkovanie Najlepšie po každom jedle, najmenej 2x denne.

  3,81 € -21% 4,80 €

 • SIWAK Prírodná zubná kefka s príchuťou citrón

  SIWAK Prírodná zubná kefka s príchuťou citrón

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Siwak, alebo tiež Miswak, je koreň alebo vetvička stromu Salvadora Persica, ktorý má antibakteriálne a antimikrobiálne účinky, pôsobí proti zápalom a krvácaniu ďasien. Už nepotrebujete používať zubnú pastu. Siwak zabraňuje usadzovaniu zubného kameňa. Podporuje tvorbu slín a tým tiež napomáha dobrému tráveniu. Má vysoko účinný bieliaci efekt a skvelo odstraňuje škvrny na zuboch od kávy či tabaku. Obsahuje najmenej 10 blahodarných chemických látok pre zdravý chrup: fluoridy, vápnik, chloridy, síru, uhličitan sodný, fosfor, vitamín C, kyselinu salicylovú, saponíny a flavonoidy. Ako používať túto prírodnú kefku? Po vybratí z vákuového obalu Siwak umyte vodou. Z užšej strany tyčinky odstráňte vrchnú kôru v šírke vášho malíčku. Pomaly prežúvajte vlákna, až sa z nich stane štetec. Pozvoľným tlakom začnite čistiť smerom zhora nadol a naopak. Zuby čistite zo všetkých piatich strán: vnútorné, vonkajšie, dve bočné a žuvaciu plochu. Nezabudnite tiež na povrch jazyka. Po skončení štetec umyte vodou a vložte späť do puzdra, použitým koncom k otvoru. Vypláchnite ústa vodou. Čistenie a žuvanie vykonávajte niekoľkokrát denne. Po niekoľkých dňoch až rozstrapkané vlákna stratia chuť, použité vlákna odrežte a proces zopakujte. Ak tyčinka príliš vyschne, namočte ju cez noc v pohári s vodou. Pri každodennom používaní a pravidelnom odrezávaní vystačí jedna kefka asi na 3-4 týždne. Žuvanie vám osvieži nielen dych, ale aj chuť, najmä ak ste fajčiari.

  3,20 € -35% 4,89 €

 • SIWAK Prírodná zubná kefka s príchuťou klinček

  SIWAK Prírodná zubná kefka s príchuťou klinček

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Siwak, alebo tiež Miswak, je koreň alebo vetvička stromu Salvadora Persica, ktorý má antibakteriálne a antimikrobiálne účinky, pôsobí proti zápalom a krvácaniu ďasien. Už nepotrebujete používať zubnú pastu. Siwak zabraňuje usadzovaniu zubného kameňa. Podporuje tvorbu slín a tým tiež napomáha dobrému tráveniu. Má vysoko účinný bieliaci efekt a skvelo odstraňuje škvrny na zuboch od kávy či tabaku. Obsahuje najmenej 10 blahodarných chemických látok pre zdravý chrup: fluoridy, vápnik, chloridy, síru, uhličitan sodný, fosfor, vitamín C, kyselinu salicylovú, saponíny a flavonoidy. Ako používať túto prírodnú kefku? Po vybratí z vákuového obalu Siwak umyte vodou. Z užšej strany tyčinky odstráňte vrchnú kôru v šírke vášho malíčku. Pomaly prežúvajte vlákna, až sa z nich stane štetec. Pozvoľným tlakom začnite čistiť smerom zhora nadol a naopak. Zuby čistite zo všetkých piatich strán: vnútornú, vonkajšiu, dve bočné a žuvaciu plochu. Nezabudnite tiež na povrch jazyka. Po skončení štetec umyte vodou a vložte späť do puzdra, použitým koncom k otvoru. Vypláchnite ústa vodou. Čistenie a žuvanie vykonávajte niekoľkokrát denne. Po niekoľkých dňoch až rozstrapkané vlákna stratia chuť, použité vlákna odrežte a proces zopakujte. Ak tyčinka príliš vyschne, namočte ju cez noc v pohári s vodou. Pri každodennom používaní a pravidelnom odrezávaní vystačí jedna kefka asi na 3-4 týždne. Žuvanie vám osvieži nielen dych, ale aj chuť, najmä ak ste fajčiari.

  3,20 € -35% 4,89 €

 • SIWAK Prírodná zubná kefka s príchuťou mäta

  SIWAK Prírodná zubná kefka s príchuťou mäta

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Siwak, alebo tiež Miswak, je koreň alebo vetvička stromu Salvadora Persica, ktorý má antibakteriálne a antimikrobiálne účinky, pôsobí proti zápalom a krvácaniu ďasien. Už nepotrebujete používať zubnú pastu. Siwak zabraňuje usadzovaniu zubného kameňa. Podporuje tvorbu slín a tým tiež napomáha dobrému tráveniu. Má vysoko účinný bieliaci efekt a skvelo odstraňuje škvrny na zuboch od kávy či tabaku. Obsahuje najmenej 10 blahodarných chemických látok pre zdravý chrup: fluoridy, vápnik, chloridy, síru, uhličitan sodný, fosfor, vitamín C, kyselinu salicylovú, saponíny a flavonoidy. Ako používať túto prírodnú kefku? Po vybratí z vákuového obalu Siwak umyte vodou. Z užšej strany tyčinky odstráňte vrchnú kôru v šírke vášho malíčku. Pomaly prežúvajte vlákna, až sa z nich stane štetec. Pozvoľným tlakom začnite čistiť smerom zhora nadol a naopak. Zuby čistite zo všetkých piatich strán: vnútornú, vonkajšiu, dve bočné a žuvaciu plochu. Nezabudnite tiež na povrch jazyka. Po skončení štetec umyte vodou a vložte späť do puzdra, použitým koncom k otvoru. Vypláchnite ústa vodou. Čistenie a žuvanie vykonávajte niekoľkokrát denne. Po niekoľkých dňoch až rozstrapkané vlákna stratia chuť, použité vlákna odrežte a proces zopakujte. Ak tyčinka príliš vyschne, namočte ju cez noc v pohári s vodou. Pri každodennom používaní a pravidelnom odrezávaní vystačí jedna kefka asi na 3-4 týždne. Žuvanie vám osvieži nielen dych, ale aj chuť, najmä ak ste fajčiari.

  3,20 € -35% 4,89 €

 • SIGNAL Zubná kefka Vertical Espert 

  SIGNAL Zubná kefka Vertical Espert 

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Kombinuje sadu štetín, ktoré čistia povrch zubov s vejárovitými štetinkami v mäkkom gumovom upevnenia, ktoré prenikajú hlbšie medzi zubami. Tým je zaistené dôkladné medzizubné čistenie potrebné pre ochranu proti vzniku zubného kazu.

  2,55 € -6% 2,72 €

 • ECODENTA Ergonomický zubní kartáček 1 ks

  ECODENTA Ergonomický zubní kartáček 1 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  První zubní kartáček od Ecodenta! Ideální pro použití se zubními pastami Ecodenta.

  3,76 € -8% 4,10 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam