Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Bielenie zubov

Bielenie zubov

Oslňte priateľov, známych i okoloidúcich žiarivým úsmevom. Nemusíte sa objednávať k dentistovi na drahé bielenie zubov, stačí, keď si u nás kúpite produkty na domáce bielenie zubov. Zbavíte sa tak zažltnutého odtieňa svojich zubov a budete sa chváliť hollywoodskym úsmevom.

Možnosti domáceho bielenia zubov

 • Bieliace zubné pasty, gély a ústne vody - práve pasty vás zbavia neželaných tmavých škvŕn od kávy alebo vína. Zubom navracajú ich prírodnú belosť. Aby sa však účinky dostavili, je nutné čistiť si zuby touto pastou alebo púdrom pravidelne a dlhodobo. Určite to teda nevzdávajte po jednom balení prípravku. Odporúčame vám napríklad účinné zubné pasty Swissdent.
 • Bieliace gély - gél sa nanáša do špeciálneho nosiča, ktorý si nasadzujete na zuby. Sada na domáce bielenie by mala obsahovať aplikátor gélu a bieliaci gél (môže byť viacfázový).
 • Pero na bielenie zubov - gél sa nanáša aplikátorom v podobe pera priamo na zuby. Gél pôsobí takmer okamžite po nanesení. Stačí ho na zuboch nechať len pár desiatok minút. Vyhnete sa tak dlhému nočnému bieleniu zubov.

Tipy v oblasti bielenia zubov

Ešte pred samotným bielením zubov vám ale dáme jednu radu: vyhýbajte sa jedlu a nápojom, ktoré zanechávajú na zuboch škvrny. Ide hlavne o kávu, sladené limonády, červené víno alebo napríklad čokoládu. Vplyv na farbu zubov má tiež užívanie antibiotík, a to predovšetkým v detstve.

Aby ste dosiahli žiariaci úsmev ešte rýchlejšie, podporte bielenie prírodnou cestou. Bieliace účinky majú napríklad jahody, jablko alebo mrkva. Naopak si dajte pozor na citrón, ktorý naleptáva zubnú sklovinu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Jednotkové množstvo

 • ELMEX Sensitive whitening zubná pasta 75 ml

  ELMEX Sensitive whitening zubná pasta 75 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  S postupujúcim vekom naše ďasná ustupujú, čím dochádza k odhaľovaniu zubných krčkov. Bez ochrany, ktorú poskytujú ďasná a zubná sklovina, sa zubné krčky stanú citlivými na vonkajšie podnety a náchylnými ku kazom dentínu. Zubná pasta Elmex sensitive bola vyvinutá špeciálne pre starostlivosť, ale najmä pre ochranu obnažených zubných krčkov. V akých prípadoch túto zubnú pastu používať ku každodennej hygiene ústnej dutiny v prípade obnažených zubných krčkov zvýšeného rizika vzniku kazu dentínu precitlivených zubov v prípade potreby bielenia zubov Dôvody, prečo používať zubnú pastu Elmex Sensitive Obsahuje vysoko účinný aminfluorid, ktorý na zubovine (dentínu) vytvára ochrannú vrstvu, umožňujúcu zastaviť bolestivé podnety. Tento účinok je podporený špeciálnymi abrazívami. Aminfluorid rovnako zaisťuje ochranu pred kazmi zubných krčkov. Zubná pasta Elmex Sensitive sa vyznačuje mäkkým a jemným čistiacim účinkom v dôsledku svojich abrazívnych vlastností, ktoré bránia obrusovaniu mäkkého zubného krčka. Obsah fluoridu 1400 ppm. Zubná pasta má bieliaci účinok. Zaujíma Vás ako táto zubná pasta účinkuje Vďaka priľnavéj vrstve fluoridu vápenatého, ktorú tvoria aminofluoridy, sa uzavrú obnažené dentínové tubuly. Tento účinok je podporený špeciálnym abrazívom. Vonkajšie podnety, ktoré môžu spôsobiť bolesť, ako sú horúce, studené alebo sladké podnety, už nemôžu pôsobiť, takže je trvale zabránené pocitu bolesti. Odporúčania od výrobcu Zubná pasta Elmex Sensitive, ústna voda Elmex Sensitive a zubná kefka Elmex Sensitive extra soft pri každodennom použití spoločne, tvoria účinný ochranný a čistiaci systém.

  2,60 € -35% 4,00 €

 • COLGATE ZUBNÁ PASTA TOTAL WHITENING 75 ML

  skladom 3 - 5 ks

  Celkom čistí ústnú dutinu Mint obsahujúce triclosan kombinácie / kopolymér fluóru.

  2,17 €

 • SWISSDENT Extreme Whitening zubná pasta 50 ml

  SWISSDENT Extreme Whitening zubná pasta 50 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Swissdent EXTREME je veľmi šetrná, pretože má veľmi nízku hodnotu abrazivity 40 RDA. Obsahuje dvojitú dávku enzýmov papain a bromelain, ktoré šetrne odstráni zafarbenie z povrchu zubov. Bioaktívne kalcium peroxid v nanoformule preniká medzi kryštály skloviny a odfarbuje farebné pigmenty. Baking soda pomáha odstraňovať pigment z povrchu zubov. Nanoxyd, mikronizovaný kalcium peroxid, odfarbuje pigmenty, ako povrchu zuba, tak medzi kryštály skloviny. Koenzým O10 a vitamín E revitalizujú ďasná. Neobsahuje SLS a preto málo pení. Swissdent EXTREME je určená pre fajčiarov, a preto obsahuje "baking soda", ktorý napomáha odstraňovanie veľkých pigmentací.Bioaktivní kalcium peroxid v nanoformule preniká medzi kryštály skloviny a odfarbuje farebné pigmenty. Dvojitá dávka enzýmov papaín a bromelaín šetrne odstráni zafarbenie z povrchu zubov. Pridaný Koenzým Q10 a vitamín E revitalizujú ďasná. Výrazne svieža mentolová príchuť. Dávkovanie Používajte 2 x denne. Po vyčistení nevyplachovať, iba pastu vypľujte.

  9,61 € -29% 13,60 €

 • Swissdent Nanowhitening jemne bieliaca zubná pasta 50ml

  skladom > 5 ks

  Použitie Swissdent NANOWHITENING Sweet Mint s novou vylepšenou príchuťou je veľmi šetrná, pretože má veľmi nízku hodnotu abrazivity 24 RDA. Obsahuje dvojitú dávku enzýmov papain a bromelain, ktoré šetrne odstráni zafarbenie z povrchu zubov. Bioaktívne kalcium peroxid v nanoformule preniká medzi kryštály skloviny a odfarbuje farebné pigmenty. Koenzým O10 a vitamín E revitalizujú ďasná. Neobsahuje SLS a preto málo pení. Obsah fluoridov 1140 ppmF. Dávkovanie :Používejte2 x denne. Po vyčistení nevyplachovať, iba pastu vypľujte. Kontraindikácie :Nie sú známe. Vedľajšie príznaky :Nie sú uvedené žiadne.

  9,61 € -19% 11,90 €

 • SilverCare Bieliace zubná pasta 75 ml

  skladom > 5 ks

  Zubní pasta na bělení zubů s obsahem aktivního uhličitanu sodného v kombinaci s vysoce účinným hydratovaným křemíkem zanechá po čištění vaše zuby bělejší. Aktivní fluorid posiluje zubní sklovinu a dokonale chrání ústní dutinu před vznikem zubního kamene a před bakteriemi, které způsobují vznik zubního kazu, zánět dásní a parodontózu. Návod k použitíMalé množství (cca 1cm) aplikujte na zubní kartáček a čistěte zuby minimálně po dobu 2 minut. Používejte 2x denně. Velikost balení75 ml

  3,01 €

 • Sensodyne Whitening zubná pasta 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Citlivé zuby reagujú ostrou bolesťou pri čistení zubov alebo na studené, teplé, sladké a kyslé podnety. Obzvlášť citlivé bývajú obnažené zubné krčky, ktoré vznikajú pri ochorení ďasien. Nechránené zubné krčky sú tiež viac ohrozené tvorbou zubného kazu a sú veľmi náchylné na zmeny zafarbenia, pretože na ich extrémne poróznom povrchu sa ľahko usadzujú rôzne pigmenty. Zmeny zafarbenia sú tak na začiatku viditeľné na obnažených zubných krčkoch, až neskôr na sklovine. Každodenné používanie zubnej pasty Sensodyne whitening: znižuje citlivosť zubov a obnažených krčkov šetrne čistí a chráni zuby aj zubné krčky a navracia im ich pôvodnú farbu pomáha predchádzať vzniku zubného kazu osviežuje dych   Efekt sa dostavuje po 2 dňoch používania a pretrváva 2 dni po poslednej aplikácii. Spôsob použitia: Používajte 2-3x denne namiesto bežnej zubnej pasty. Ďeťom sa odporúča množstvo pasty veľkosti hrášku a čistenie zubov pod dohľadom, aby sa zamedzilo prehltaniu. Ak používate fluoridové prípravky, pred použitím tohto výrobku sa poraďte so svojím zubným lekárom. Obsahuje fluorid sodný, chlorid draselný a pyrofosfát draselný. Nežiaduce účinky-Nie sú známe.

  3,54 €

 • PARODONTAX Whitening zubná pasta 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Zubná pasta parodontax ? pomáha zastaviť krvácanie ďasien. Krvácanie ďasien je jedným z prvých príznakov zápalu ďasien. Čistenie zubov zubnou pastou parodontax ? pomáha efektívne odstrániť povlak a zastaviť krvácanie ďasien. Zloženie Zubná pasta parodontax ? má špeciálne zloženie s obsahom 70% aktívnych látok. * Obsahuje minerálne soli a rastlinné výťažky, ktoré jej dodávajú osobitú chuť. Po 14 dňoch používania zubnej pasty parodontax ? si väčšina užívateľov zvláštnu chuť obľúbia. * Obsahuje najmenej 70% špeciálnych účinných látok. Upozornenie  Nie je určené pre deti mladšie ako 12 rokov. Používajte 2x denne, nie viackrát než 3x denne, minimalizujte prehĺtanie i vyplivování. Vždy postupujte podľa inštrukcií na obale. V prípade podráždenia prestaňte používať. Balenie: 75 ml

  3,54 € -4% 3,67 €

 • SENSODYNE PRONAMEL WHITEN. ZUBNÁ PASTA 75ML

  skladom do 24 hodín

  Kyseliny obsiahnuté v niektorých potravinách (ovocné džúsy, ovocie, víno) môžu rozpúšťať minerály v sklovine zuba, tým zmäkčujú jej povrch a sklovina sa stáva zraniteľnejšie. Zuby stráca belosť a sú citlivejšie. Sensodyne PRONAMEL Whitening zubná pasta svojim špeciálnym zložením pomáha zuby chrániť pred naleptáváním kyselinami a zároveň šetrne, ale efektívne odstraňuje škvrny zo zubov a obnovuje ich prirodzenú belosť. Je vyvinutá špeciálne pre citlivé zuby. Obsahuje fluorid sodný. Použitie: Používajte 2x až 4x denne namiesto bežnej zubnej pasty. U detí mladších ako 12 rokov sa o jej použití poraďte s lekárom.

  3,54 €

 • HELLERDENT Whitening Pen - bieliaca zubná pero 5 ml

  HELLERDENT Whitening Pen - bieliaca zubná pero 5 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Pre profesionálne domáce vybielenie zubov. Bielenie ktoré naozaj funguje! Profesionálny bieliaci prípravok na zuby, vyvinutý dentálne firmou Hellerdent na základe najnovších poznatkov v oblasti stomatológie a kozmetiky pre bielenie zubov. Výhody výrobku Veľmi rýchle a komfortné bezpečné bielenie zubov. Aj pre vybielenie tesných priestorov medzi zubami a medzier. Antibakteriálne účinky. Gél obsiahnutý v pere sa používa pri profesionálnom bielení stomatológov v ordináciách. Bol prispôsobený pre domáce vybielenie zubov na profesionálnej úrovni až o 4 odtiene. Veľmi jednoduchá aplikácia max. Počas 1 minúty. Viditeľné výsledky už po 2-4 použitiach. Určené aj pre veľmi citlivé zuby. Hypoalergénny výrobok. Jedno balenie pre 14 dennú kúru. Zloženie prípravku Hydrogen Peroxide 0,1%, Alcohol, PVP Doporučená aplikácia Veľmi jednoduchá a rýchla aplikácia, kdekoľvek. Gél nenesieme štetčekom na zuby, necháme zaschnúť cca 1 minútu. Proces bielenie trvá 20 - 30 min. Po túto dobu môžete robiť bežné denné aktivity mimo jedla a pitia. Po aplikácie sa odporúča zuby očistiť kefkou na zuby. Obsah bieliaceho pera je 5 ml.

  9,39 € -27% 12,95 €

 • SENSODYNE REPAIR&PROTECT WHITENING 75M

  skladom do 24 hodín

  Vystreľuje vám niekedy zo zubov ostrá, bodavá bolesť? Trpíte občas bolestí zubov? Ak áno, je pravdepodobné, že máte na zuboch oslabená miesta, ktoré váš zubný lekár, alebo vy sami, označujete za citlivé. Teraz je také miesta možné opraviť pomocou zubnej pasty. Novinka Sensodyne Repair & Protect je revolučný zubná pasta, ktorá dokáže opraviť oslabená miesta na zuboch. Využíva vyspelú technológiu NovaMin ®, ktorá vyhľadá a opraví miesta, odkiaľ niekedy vystreľuje ostrá, bodavá bolesť. Ako funguje zubná pasta Sensodyne Repair & Protect? "Pre pacientov s problematikou citlivých zubov zubná pasta Sensodyne Repair & Protect bude mať nesmierne pozitívny vplyv. Vyhľadá citlivú oblasť zuba, opraví ho tým, že vytvorí súvislú minerálne vrstvu a tým zapečatí dentínové kanáliky od dráždivých vplyvov a navyše zuby chráni. "

  4,15 €

 • G.U.M zubní pasta Original White 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Patentovaná bělicí pasta s čistícími mikroperlami. Unikátní mikronizovaný (2 až 4 mikrony !) silikát s vysoce čistícím účinkem jemně odstraňuje pigmentace z povrchu zubní skloviny aniž by ji poškodil. Aktivní ingredience PEG rozpouští pigmentace a zabraňuje jejich dalšímu tvoření. Zvýšený obsah fluoridů (1490 ppm) přináší efektivní ochranu před zubním kazem, chrání a upevňuje minerální hustotu zubní skloviny.

  6,21 €

 • SWISSDENT Extreme zubná pasta 50 ml + kefka PROFI

  skladom do 24 hodín

  Swissdent EXTRÉME je velmi šetrná bělicí zubní pasta, obsahuje přírodní enzymy, sodu bikarbonu, mikronizovaný kalcium peroxid. Zubní kartáček s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce dokonale kopíruje tvar zubu.

  13,07 €

 • DR. MÜLLER Tea Tree Oil whitening zubní pasta 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Čajovníkový olej, který má antibakteriální účinky, představuje vynikající prostředek ústní hygieny pro prevenci zánětů ústní dutiny a paradentózy. Přispívá k odstranění nežádoucích mikroorganismů z povrchu zubů a sliznice dásní. Obsažený aminfluorid je nejúčinější formou fluoridu v boji proti zubnímu kazu. Pravidelné používání vám zajistí zdravé zuby a svěží dech.

  2,81 €

 • Swissdent Extreme Promo Kit 109ml (pasta 100 ml Extreme + spray 9 ml…

  Swissdent Extreme Promo Kit 109ml (pasta 100 ml Extreme + spray 9 ml Extreme + kefka whitening + taštička)

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Cestovná sada v praktickej taštičke obsahuje zubnú pastu Extrem 100ml, ústny spray Extrem 9ml a zubnú kefku whitening soft.

  21,40 € -24% 28,05 €

 • SENSODYNE True White Extra Fresh zubná pasta 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Výhody zubnej pasty Sensodyne White Svieža príchuť 10x menej abrazívne ako bežné bieliace pasty na každodenné použitie Špeciálne látky jemne rozpúšťajú škvrny na zuboch bez poškodenia skloviny zubu a zabraňujú ďalšiemu usadzovaniu škvŕn Unikátna technológia s patentovanou formulou Balenie obsahuje 75 ml.

  5,39 €

 • PresiDENT Zubní pasta White 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Unikátní bělící zubní pasta pro efektivní odstraňování pigmentů, skvrn a zubního kamene přírodními prostředky. Vhodná i pro citlivé zuby - neobsahuje peroxidy, sodu či jiná agresivní činidla, která by mohla poškodit zubní tkáň. Bělící zubní pasta pomáhá zubům získat zpět přirozenou bělost pomocí lišejníku islandského a dicalcium phosphate anhydrous (minerální sůl). Účinné látky Cetraria Islandica Extract Dicalcium Phosphate Díhydrate Panax Ginseng Sodium Monofluorophosphate (1350 ppm F-) Užití Zubní pasta PresiDENT White je specielně zaměřena na efektivní odstraňování nevzhledných pigmentů a skvrn způsobených následkem požívání kávy, čaje, červeného vína, některých antibiotik, kouření, atd. Kromě toho, pasta velmi dobře a viditelně redukuje zubní kámen. Mimořádnou vlastností této pasty je okolnost, že uvedené působení je dosahováno přírodními prostředky: minerální soli (dicalcium phosphate dihydrate) a lišejník islandský. Obsažen je rovněž ženšen, pro ochranu dutiny ústní před záněty, pro zpevňování dásní a redukci krvácivosti. Přípravek neobsahuje peroxidy, sodu či jiná agresivní činidla, která by mohla poškodit zubní tkáň. Dávkování: Běžné pro použití zubní pasty. Děti do 6 let včetně; Použijte pro čištění zubů malé množství o velikosti zrnka hrachu. Zuby čistěte pod dohledem dospělé osoby, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Zuby Čistěte pod dohledem dospělé osoby, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. V případě, že je fluorid přijímán z jiných zdrojů, je nutno konzultovat se zubařem nebo praktickým lékařem. Složení Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aqua (Water). Sorbitol, Dicalcium Phosphate. Glycerin, Sodium Lauryl Sulfáte, Cellulose Gum, Aroma (Flavor), Sodium Monofluorophosphate, Silíca, Propylene Glycol, Panax Ginseng, Cetraria Islandica Extract. Sodium Saccharin, Methylparaben. Obsahuje Sodium Monofluorophosphate (1350 ppm F-).

  3,59 €

 • Hello Kitty zubní pasta - jahodový gel 75ml

  skladom do 24 hodín

  Posiluje a remineralizuje zubní sklovinu, chrání před vznikem zubního kazu a plaku a motivuje děti k pravidelnému čištění zubů. Pro každodenní čištění zubů naneste malé množství pasty o velikosti hrášku na zubní kartáček. Pro děti mladší 6 let doporučujeme čistit zuby pod dohledem. 2x denně čistit zuby cca 2-3 minuty, dle doporučené techniky čištění zubů.

  2,26 €

 • ApaCare Profesional Home Leštící pasta 20ml

  skladom do 24 hodín

  Doporučeno zejména na skvrny po červeném víně, kávě, čaji a nikotinu. Dávkování Používejte 1-2 krát týdně místo denního čištění zubů. Složení Obsahuje speciální leštící látky s účinným čistícím práškem. Obsahuje: fluorid sodný (1450ppmf).

  8,08 €

 • SWISSDENT Extreme Whitening Bieliaca zubná pasta100 ml

  2 dni

  Zubní pasta Swissdent Extreme Whitening pro bělení výrazně zabarvených zubů kuřáků, milovníků červeného vína, kávy a čaje. Šetrné, ale účinné bělení Zubní pasta Swissdent svým složením zajišťuje efektivní bělení zabarvených zubů, aniž by bylo nutné vystavovat je vysoké abrazivitě. Obsahuje dvojitou dávku přírodních enzymů z ananasu a papáji a Nanoxydu, které mají intenzivní bělící efekt. Enzymy papain a bromelain odstraňují proteinovou pelikulu na povrchu zubu a tím pádem i zubní plak a vnější zabarvení. Přidaný koenzym Q10 a vitamín E revitalizují a pečují o dásně. Příjemná mentolová příchuť osvěží dech na několik hodin. Pasta neobsahuje SLS (sodium lauryl sulfát), pěnivý prostředek, jemuž je přičítán podíl na vzniku aftů a dráždivý účinek na citlivou ústní sliznici. Použití Pro nejlepší výsledky používejte 3x denně, vždy alespoň 2 minuty. Po vyčištění zubů ústa nevyplachujte, pouze pastu důkladně vyplivejte.

  18,23 €

 • ECODENTA Čierna bieliaca zubná pasta 100 ml

  ECODENTA Čierna bieliaca zubná pasta 100 ml

  Akcia

  2 dni

  Zubná pasta čiernej farby s výťažkom Teavigo a s čiernym uhlím. Čierne uhlie má bieliaci účinok. Teavigo je aktívna látka zeleného čaju, ktorá zabraňuje vzniku zubného plaku a má jemný antibakteriálny účinok. Zloženie Glycerín*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aróma, Epigallocatechin Gallate*, Xanthan Gum*, Mint Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin,  ci 77266 (Carbon Black), ci 77499. * 93% zložiek má Ecocert certifikáciu alebo je prírodného pôvodu Použitie Zuby a priľahlé partie ďasní čistite aspoň dvakrát denne. Vyrobené v Litve.

  3,99 € -39% 6,57 €

 • Sensodyne True White Mint zubná pasta 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Výhody zubnej pasty Sensodyne True White Mint Vhodná pre každodenné použitie. 10x menej abrazívna ako bežné bieliace pasty na každodenné použitie. Špeciálne látky jemne rozpúšťajú škvrny na zuboch bez poškodenia skloviny zubu a zabraňujú ďalšiemu usadzovaniu škvŕn. Unikátna technológia s patentovanou formulou. Príchuť mäty. Balenie obsahuje 75 ml.

  5,47 €

 • Swissdent Gentle Whitening Bieliaca zubná pasta 100 ml

  Swissdent Gentle Whitening Bieliaca zubná pasta 100 ml

  Akcia

  2 dni

  Maximálně šetrná zubní pasta je určená pro bělení citlivých zubů. Hodnota abrazivity 24 RDA je nejnižší ze všech bělicích past na trhu. Jemná mentolová příchuť nedráždí ústní sliznici. Aktivní látky Nanoxyd® - patentovaná bělicí technologie, přírodní enzymy - jemně odstraňují plak a zintenzivňují tak účinek ostatních aktivních látek, peroxid vápenatý, fluorid - chrání před zubním kazem, koenzym Q10 a vitamín E - podporují buněčnou obnovu a revitalizují dásně. Použití Pro nejlepší výsledky používejte 3x denně, vždy alespoň 2 minuty.

  17,13 € -13% 19,60 €

 • SIGNAL Zubná pasta 75 ml Family Daily White

  SIGNAL Zubná pasta 75 ml Family Daily White

  Akcia

  3 dni

  Zubná pasta. Efektívna ochrana proti zubnému kazu pre silnejšie zuby a svieži dych celej rodiny.

  0,87 € -18% 1,06 €

 • SIGNAL Zubná pasta 75 ml White Now 

  3 dni

  Zubná pasta. Efektívna ochrana proti zubnému kazu pre silnejšie zuby a svieži dych celej rodiny.

  2,56 € -6% 2,72 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam