Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Ústne vody

Ústne vody

Možno si myslíte, že pri čistení zubov dvakrát denne robíte pre svoje zuby maximum. Viete ale, že môžete urobiť ešte viac?

Kefka a pasta sú nepochybne skvelí spoločníci v boji proti zubnému kazu, baktériám, povlaku/plaku na zuboch a zápachu. Ani ten najlepší rytier ale vojnu nevyhraje sám, z dlhodobého hľadiska je teda najlepšie pridať k týmto dvom bojovníkom i nejakú tú posilu. Trebárs v podobe ústnej vody. Môžete si skúsiť stvoriť domácu alebo vsadiť na niektoré z tých už osvedčených.

Ústna voda sa na rozdiel od kefky ľahko a účinne dostane i do takých priestorov ako sú medzierky medzi zubami a vymyjú tam i tú poslednú baktériu. Tiež vás zbavia plaku a postarajú sa o svieži dych. A pokiaľ starostlivosť doplníte i použitím ústneho spreja, napríklad s propolisom, nebudú mať baktérie už vôbec žiadnu šancu! To je celkom slušné množstvo výhod, nemyslíte?

A akú ústnu vodu jednoducho musíte mať?

 • Pokiaľ potrebujete odstrániť zápach z úst a navodiť pocit sviežeho dychu, zachránia vás vody Listerine. Môžete voliť zo „silných“ príchutí, akými sú mäta (pepermint) alebo citrus a ktoré nedajú zápachu vôbec žiadnu šancu alebo vsadiť na odľahčenú Zero.
 • So zápalom ďasien si pre zmenu poradí rad Listerine Professional. Tieto ústne vody boli navrhnuté preto, aby zmiernili príznaky problémov ako sú citlivé zuby alebo paradentóza a pritom udržali vaše ústa svieže najlepšie po celý deň. Užite si kombináciu prírodných silíc s mocným fluoridom!
 • Neveríte chémii? Potom by vás mohla potešiť bylinná ústna voda Herbadent. Obsahuje silnú kombináciu repíka, harmančeka, šalvie, nátržníka a troch silíc (mäta, fenykel, klinček) a užijete si vďaka nej krásne a zdravé zuby bez kazov a zápalov.
 • Pre citlivé a krvácavé ďasná zafunguje ústna voda Meridol. Čím je zaujímavá? Najmä účinnou kombináciou aktívnych zložiek, ktoré obnovujú zdravú ústnu mikroflóru, bránia tvorbe plaku a sú vhodné najmä pre ľudí nosiacich ortodontické aparáty.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • LISTERINE Stay White ústna voda 500 ml: Výprodej

  LISTERINE Stay White ústna voda 500 ml: Výprodej

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka obsahu chloridu zinočnatého LISTERINE ® STAY White pri používaní dvakrát denne chráni pred tvorbou zubného kameňa a udržuje tak zuby čistejšie a belšie. Výhody výrobku znižuje zubný povlak osviežuje dych ničí škodlivé baktérie v ústach, príčinu ochorenia ďasien Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien 30 sekúnd a potom vypľujte.

  3,38 € -42% 5,84 €

 • LISTERINE Coolmint ústna voda 1000 ml: Výprodej

  LISTERINE Coolmint ústna voda 1000 ml: Výprodej

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Len 30 sekúnd vyplachovania 2krát denne, aby ste cítili jeho silu. Tak málo stačí, keď používate ústnu vodu LISTERINE ® COOL MINT - a naoplátku získate 24-hodinovú ochranu proti zubnému plaku a svieži dych. Výhody výrobku Listerine Cool mint chráni pred zubným povlakom a znižuje jeho obsah, hlavnú príčinu ochorenia ďasien odstraňuje baktérie v medzizubnom priestore osviežuje dych Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien 30 sekúnd a potom vypľujte.

  5,85 € -6% 6,23 €

 • LISTERINE Total Care ústna voda 1000 ml

  skladom > 5 ks

  Žiadna iná ústna voda LISTERINE ® neposkytuje komplexnejšiu ochranu. Najpokročilejší a kompletný LISTERINE ®. Ústna voda LISTERINE ® TOTAL CARE pri používaní dvakrát denne čistí a chráni pre celkové zdravie ústnej dutiny pomocou 6 výhod. Výhody ústné vody Listerine Total Care chráni pred zubným povlakom a znižuje jeho obsah udržuje zdravé ďasná posilňuje zuby proti zubnému kazu pomáha chrániť pred zubným kameňom a udržiavať zuby prirodzene biele ničí baktérie aj v medzizubnom priestore udržuje svieži dych počas 24 hodín Pre koho je vhodná Pre všetkých, ktorí dbajú o zdravie svojej ústnej dutiny. Ideálne riešenie pre ľudí, ktorí nosia strojček, pre svoju schopnosť preniknúť do ťažko prístupných miest a zabrániť demineralizácii zubnej skloviny. Zaujíma Vás zloženie Aqua, Alcohol, Sorbitol, Aroma, Poloxamér 407, Benzoic ACID, Eucalyptol, Sucralose, Zinc Chloride, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium saccharine, mentol, Sodium Benzoate, Sodium Fluoride, BenzylAlcohol, Cl 16035, Cl42090. Obsahuje fluorid sodný (0.022% w / v 100ppmF). Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien 30 sekúnd a potom vypľujte.

  6,13 € -23% 7,94 €

 • ELMEX Ústna voda 400 ml

  ELMEX Ústna voda 400 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ústna voda Elmex poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom, ak sa používa každý deň po čistení zubov. Aminfluorid obsiahnutý v ústnej vode posilňuje zubnú sklovinu a chráni ju pred útokmi kyselín (zubným kazom), a to najmä na tých miestach, ktoré sú zubnou kefkou ťažko dosiahnuteľné. Komu je Elmex ústna voda doporučovaná vhodná pre tých, ktorí nosia ortodontickej aparáty majú mostíky, atď. na cesty, keď nie je možnosť si zuby vyčistiť deti od 6 rokov, mladistvých a dospelých Aktívne ingrediencie Aminfluorid Olaflur, Fluorid sodný. PH 4.6, Neobsahuje alkohol. Obsah fluoridu 250 ppm. Odporučené použitie Raz alebo dvakrát denne vypláchnuť ústa. Balenie obsahuje 400 ml

  3,96 € -38% 6,39 €

 • ELMEX Ústna voda Sensitive Plus 400 ml

  ELMEX Ústna voda Sensitive Plus 400 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  S postupujúcim vekom naše ďasná ustupujú, čím dochádza k odhaľovaniu zubných krčkov. Bez ochrany, ktorú poskytujú ďasná a zubná sklovina, sa zubné krčky stanú citlivými na vonkajšie podnety a náchylnými ku kazom dentínu. Dôvody prečo ústnu vodu Elmex Sensitive plus používať Ústna voda elmex SENSITIVE PLUS obsahuje vysoko účinný aminfluorid. Na obnažených zubných krčkoch vytvára z ochranného polyméru a aminfluoridu dvojitý ochranný film. Uzatvára otvorené dentínové tubuly, a tým pomáha zamedziť nepríjemným vnemom. Aminfluorid poskytuje účinnú ochranu pred kazom dentínu. Účinný systém pri ochrane precitlivených zubov Vysoko účinný aminfluorid vytvára vrstvu, ktorá chráni obnažené zubné krčky proti zubnému kazu. Keď sa tieto výrobky používajú pravidelne, jedinečné aktívne zložky chránia proti precitlivenosti zubov. Určené pre ľudí s obnaženými a precitlivenými zubnými krčkami. Zaujíma Vás zloženie a odporúčané použitie Aktívne ingrediencie - Aminfluorid Olaflur, fluorid draselný, pH: 4.7. Neobsahuje alkohol. Obsah fluoridu 250 ppm. Raz alebo dvakrát denne vypláchnuť ústa. Balenie obsahuje 400 ml.

  3,96 € -33% 5,95 €

 • LISTERINE Total Care Enamel Guard ústna voda 500 ml

  skladom > 5 ks

  Žiadna iná ústna voda LISTERINE ® neposkytuje komplexnejšiu starostlivosť o Vašu zubnú sklovinu ako LISTERINE ® TOTAL CARE ENAMEL GUARD. Tato ústna voda pri používaní dvakrát denne posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu a pomáha tak chrániť zuby proti zubnému kazu. Výhody ústne vody LISTERINE ® TOTAL CARE ENAMEL GUARD posilňuje zubnú sklovinu aj na ťažko dostupných miestach nahradzuje stratu minerálov v dôsledku porušenia skloviny kyselinami, obnovuje silu a zdravie Vašich zubov obnovuje zoslabenú sklovinu, kde by mohlo dôjsť k vzniku zubného kazu ničí škodlivé baktérie, znižuje zubný povlak v medzizubnom priestore a osviežuje dych Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien 30 sekúnd a potom vypľujte.

  5,58 €

 • LISTERINE Berry ústna voda pre deti 500 ml

  LISTERINE Berry ústna voda pre deti 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ústna voda Listerine SMARTRINSE odstráni, čo kefka nezvládne - dostane sa na 100% povrchu ústnej dutiny vrátane ťažko dostupných miest. Navyše priťahuje a farbí zvyšky jedla a baktérií, ukazuje deťom dôkaz v umývadle, a tým robí čistenie zubov zábavnejšie a motivujúce. Prečo používať ústnu vodu Listerine SMARTRINSE? Každodenná starostlivosť, ktorá kombinuje čistenie zubnou kefkou a ústnou vodou, pomáha udržiavať ústnu dutinu u detí zdravú a čistú. Posilňuje správne návyky ústnej hygieny detí od útleho veku. neobsahuje cukor ani alkohol má príjemnú jahodovo-malinovú príchuť obsahuje fluorid sodný, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a znižuje možnosť vzniku zubného kazu až o 40% viac, než samotné čistenie zubov zubnou kefkou Veľkosť balenia a ďalšie informácie Balenie obsahuje 500 ml. Určené pre deti od 6 do 12 rokov na každodenné použitie.

  3,63 € -28% 5,03 €

 • LISTERINE Freshburst ústna voda 500 ml

  LISTERINE Freshburst ústna voda 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ústna voda LISTERINE® FRESH BURST poskytuje pri používaní dvakrát denne 24 hodinovú ochranu proti zubnému povlaku a udržuje svieži dych. Výhody výrobku ničí baktérie medzizubnom priestorechráni pred zubným povlakom a znižuje obsah zubného povlaku, ktorý je hlavnou príčinou ochorenia ďasien Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml - 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien po 30 sekúnd a potom vypľujte.

  3,38 € -34% 5,10 €

 • LISTERINE Teeth & Gum defence ústna voda 1000 ml

  skladom > 5 ks

  Ničí baktérie v medzizubnom priestore, udržuje svieži dych. Najpokročilejšia a kompletné antiseptická ústna voda LISTERINE TOTAL CARE udržiava zdravé ďasná, chráni zuby pred zubným kazom a udržuje svieži dych. Výhody výrobku Ústna voda s antiseptickým účinkom. Pri používaní dvakrát denne poskytuje 24 hodinovú ochranu pred zubným povlakom. Ničí baktérie v medzizubnom priestore. Udržuje svieži dych. Odporúčané použitie Najlepšie pôsobí najmä pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 čajové lyžičky po 5 ml) do pohára, preplachujte priestor medzi zubami a ďasnami po dobu 30 sekúnd a potom vypľujte. Prípravok nerieďte, neprehĺtajte a nepoužívajte priamo z fľaše. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov.

  6,07 € -13% 7,00 €

 • HERBADENT Bylinná ústna voda 400 ml

  HERBADENT Bylinná ústna voda 400 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  HERBADENT® bylinná ústna voda je vyrobená z unikátnej a klinicky overené zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extraktu repíka, harmančeka, šalvie a nátržníku a silíc mätovej, klinčekovej a feniklovej. Vychádza z tradičnej receptúry, je vyrobená bez použitia chemických farbív. Dôvody prečo používať Herbadent ústnu vodu Pomáha udržiavať zuby, ďasná a sliznicu dutiny ústnej vo výbornom stave. Každodenné používanie HERBADENT® bylinnej ústnej vody zlepšuje starostlivosť o ústnu dutinu a napomáha aj pri znižovaní rizika zápalov, vzniku zubného kazu a paradentózy. Zloženie ústnej vody Ingrediens: Aqua Purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), PEG-40, Hydrogenated Castol Oil, Potassium Sorbate, Boric Acid, Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Eugenia Caryophyllus Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Sodium Saccharin. Vyrobené v Českej republike. V akých prípadoch je vhodná Je vhodná pre každodenné použitie i pre pravidelnú ústnu hygienu pri zápaloch ďasien, krvácaní alebo paradentóze. Neprehĺtať, nepoužívať pre deti do 3 rokov.

  4,01 € -22% 5,11 €

 • LISTERINE Coolmint ústna voda 500 ml

  LISTERINE Coolmint ústna voda 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Len 30 sekúnd vyplachovania 2krát denne, aby ste cítili jeho silu. Tak málo stačí, keď používate ústnu vodu LISTERINE ® COOL MINT - a naoplátku získate 24-hodinovú ochranu proti zubnému plaku a svieži dych. Výhody výrobku Listerine Cool mint chráni pred zubným povlakom a znižuje jeho obsah, hlavnú príčinu ochorenia ďasien odstraňuje baktérie v medzizubnom priestore osviežuje dych Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien 30 sekúnd a potom vypľujte.

  3,38 € -33% 5,01 €

 • LISTERINE Mint ústna voda pre deti 500 ml

  LISTERINE Mint ústna voda pre deti 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  V prípade, že sa po výplachu trvajúcom 60 sekúnd objaví v umývadle viditeľné zhluky, znamená to, že je potrebné mechanické odstraňovanie zubného povlaku opakovať alebo nabudúce venovať tomuto procesu väčšiu pozornosť. Čistenie zubov je preto zábavné a motivujúce. Detská ústna voda LISTERINE? SMART RINSE ™ obsahuje fluorid sodný, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a znižuje možnosť vzniku zubného kazu až o 40% viac než samotné čistenie zubov zubnou kartáčkem2. Pôsobí v celej ústnej dutine, vrátane priestorov medzi zubami, na ďasnách a jazyku. Ľahko sa dávkuje, odmerku naplníte jednoduchým stlačením fľaštičky. Má jemnú jahodovo-malinovú príchuť a neobsahuje cukor ani alkohol. Obsahuje cetylpyridíniumchlorid, ktorý znižuje obsah škodlivých ústnych baktérií, ktoré sú hlavnou príčinou vzniku zubného povlaku a ťažkostí s ďasnami.

  3,63 € -28% 5,03 €

 • LISTERINE Advanced White 500 ml

  LISTERINE Advanced White 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Antibakteriálna ústna voda s bieliacim účinkom. Klinicky preukázané, že používanie ústnej vody Listerine Advanced White 2-krát denne odstraňuje zafarbenie zubov a bráni ďalšiemu vzniku zafarbenia. Redukcia zafarbenia zubov o 23% už za 2 týždne.  Jedinečné zloženie s viacnásobným účinkom 1. účinné esenciálne oleje (mentol, eukalyptol a tymol) prenikajú do zubného povlaku, redukujú baktérie povlaku a tým čistia povrch zubov2. neabrazívne bieliace technológie zmierňuje zafarbenie prilepené na zube a ochranný štít napomáha brániť vzniku nových škvŕn na povrchu zubov3. fluorid remineralizuje a posilňuje vaše zuby.

  5,41 € -25% 7,20 €

 • LISTERINE Stay White ústní voda 1000 ml

  skladom > 5 ks

  Díky obsahu chloridu zinečnatého LISTERINE® STAY WHITE při používání dvakrát denně chrání před tvorbou zubního kamene a udržuje tak zuby čistější a bělejší. Výhody výrobku snižuje zubní povlak osvěžuje dech ničí škodlivé bakterie v ústech, příčinu onemocnění dásní Doporučené použití Přípravek je obzvláště účinný při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4x5 ml - 4 plné čajové lžičky) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte.

  5,83 €

 • ELMEX ÚSTNA VODA 400ML EROSION

  skladom > 5 ks

  Ústna voda elmex EROSION PROTECTION s novou kombináciou účinných zložiek chloridu cínatého a aminfluoridu vedie k tomu, že sa na povrchu zubov vytvorí vrstva bohatá na cín. Táto vrstva bohatá na cín chráni vaše zuby pred erozívnym pôsobením kyselín. Ióny cínu sa začlenia do postihnutej zubnej skloviny, čím sa zvýši jej odolnosť voči erozívnym útokom. Týmto spôsobom ústna voda elmex EROSION PROTECTION účinne bráni rozpúšťaniu zubnej skloviny. Aminfluorid navyše chráni pred zubným kazom. Výhody výrobku chráni pred stratou zubnej skloviny posilňuje zubnú sklovinu zvyšuje odolnosť zubnej skloviny pred erozívnym pôsobením kyselín Aktívne zložky Aminfluorid a fluorid sodný (500 ppm fluoridu), chlorid cínatý (800 ppm cínu). Neobsahuje farbivá, ani alkohol. Klinicky testované. Odporúčané dávkovanie 1x denne si po dobu 30 sekúnd vyplachujte ústa jednou plnou odmerkou ústnej vody. Neprehĺtajte, ani nevyplachujte vodou. Doplnková starostlivosť na každodenné čistenie zubov. Opýtajte sa svojho zubného lekára. Dôležité upozornenie Ústna voda je vhodná pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov. Ústnu vodu skladujte mimo dosahu malých detí. V prípade náhodného prehltnutia vypite dostatočné množstvo vody. Uchovávajte mimo svetla a tepla.

  7,42 € -4% 7,76 €

 • LISTERINE Zero ústna voda 1000 ml

  skladom > 5 ks

  Pocíťte silu ústne vody LISTERINE ® bez obsahu alkoholu. Zloženie bez alkoholu ničí baktérie a dôkladne čistí celé ústa. Skúste LISTERINE ® ZERO™. Ústna voda s jemnejšou príchuťou. Účinná receptúra obsahuje zložky prírodných silíc. Výhody výrobku ničí baktérie, príčinu zubného povlaku a zápalu ďasien obsah fluoridu pomáha chrániť pred zubným kazom jemnejšia príchuť, bez alkoholu produkt vhodný pre celú rodinu (dá sa používať od 6 rokov) Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4x5 ml - 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien po 30 sekúnd a potom vypľujte.

  6,13 €

 • LISTERINE Zero ústa voda 500 ml

  LISTERINE Zero ústa voda 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Pocíťte silu ústne vody LISTERINE ® bez obsahu alkoholu. Zloženie bez alkoholu ničí baktérie a dôkladne čistí celé ústa. Skúste LISTERINE ® ZERO™. Ústna voda s jemnejšou príchuťou. Účinná receptúra obsahuje zložky prírodných silíc. Výhody výrobku ničí baktérie, príčinu zubného povlaku a zápalu ďasien obsah fluoridu pomáha chrániť pred zubným kazom jemnejšia príchuť, bez alkoholu produkt vhodný pre celú rodinu (dá sa používať od 6 rokov) Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4x5 ml - 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien po 30 sekúnd a potom vypľujte.

  3,38 € -31% 4,89 €

 • LISTERINE Teeth & Gum defence ústna voda 500 ml

  LISTERINE Teeth & Gum defence ústna voda 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ničí baktérie v medzizubnom priestore, udržuje svieži dych. Najpokročilejšia a kompletné antiseptická ústna voda LISTERINE TOTAL CARE udržiava zdravé ďasná, chráni zuby pred zubným kazom a udržuje svieži dych. Výhody výrobku Ústna voda s antiseptickým účinkom. Pri používaní dvakrát denne poskytuje 24 hodinovú ochranu pred zubným povlakom. Ničí baktérie v medzizubnom priestore. Udržuje svieži dych. Odporúčané použitie Najlepšie pôsobí najmä pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 čajové lyžičky po 5 ml) do pohára, preplachujte priestor medzi zubami a ďasnami po dobu 30 sekúnd a potom vypľujte. Prípravok nerieďte, neprehĺtajte a nepoužívajte priamo z fľaše. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov.

  3,35 € -54% 7,27 €

 • HERBADENT Ústna voda - koncentrát 250 ml

  skladom > 5 ks

  HERBADENT® bylinná ústna voda je vyrobená z unikátnej a klinicky overené zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extraktu repíka, harmančeka, šalvie a nátržníku a silíc mätových, klinčekovej a feniklovej. Vychádza z tradičnej receptúry a je vyrobená bez použitia chemických farbív. Pomáha udržovať zuby, ďasná a sliznicu dutiny ústnej vo výbornom stave. Kedy je vhodné HERBADENT® bylinnú ústnu vodu používať pre každodenné použitie aj pre pravidelnú ústnu hygienu pri zápaloch ďasien, krvácanie alebo parodontóze Zaujíma vás zloženie Ingrediens: Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Aqua Purificata, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Boric Acid, Citric Acid, Mentha Pip. Oil, Eugenia Caryophylus Oil, Foeniculum Vulg. Oil, Sodium Saccharin Spôsob podánia Z jedného balenia (250 ml) Herbadent® bylinnej ústnej vody pripravíte 2,5 litra ústnej vody. Na riedenie použite praktickú odmerku. Riedenie ústne vody vykonávajte až pred samotným výplachom. Na výplachy úst použite 20 ml ústnej vody (obsah uzáveru) doplnený vodou na objem 200 ml. Odporúčané dávkovánie Výplach úst vykonávajte ráno a večer po dokonalom vyčistení zubov. Ústa dôkladne niekoľkokrát vypláchnite a vodu vypľujte. Pre maximálny účinok výplachu sa odporúča po dobu pol hodiny nejesť a nepiť. Upozornenie: Neprehĺtať, nepoužívať pre deti do 3 rokov. Vyrobené v Českej republike. Vyskúšajte tiež HERBADENT® bylinnú ústnu vodu 400 ml. Má jemnú bylinkovú chuť a je pripravená na okamžité použitie. Zakúpením bylinných produktov firmy Herbadent prispievate na projekt Svetluška a podporu nevidiacich, ďakujeme.

  5,63 € -8% 6,14 €

 • HERBADENT Parodontol bylinný gel na ďasná 35 g

  HERBADENT Parodontol bylinný gel na ďasná 35 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Herbadent Parodontol® bylinný gél na ďasná pomáha v starostlivosti o ďasná a sliznicu ústnej dutiny. Starostlivosť je vhodná aj pri výskyte zápalových problémov, áft aj pri prejavoch parodontózy, ako je krvácanie a zápal ďasien. Možno tiež používať na starostlivosť o ďasná s otlakmi pod snímateľnými náhradami alebo po strojčekoch. Prečo Herbadent Parodontol používať Je vhodný pre každodennú starostlivosť o ďasná. Pomáha pri zápaloch ďasien či paradentóze alebo na ošetrenie otlakov po strojčekoch a umelých náhradách. Bylinný gélový film má dlhotrvajúci účinok. Obsahuje vysoký podiel bylinného extraktu. Zloženie bylinného gelu Herbadent Parodontol Herbadent Parodontol® bylinný gél na ďasná je vyrobený z unikátnej a klinicky overenej zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extraktu repíka, harmančeka, šalvie a nátržníku a silíc mätových, klinčekovej a feniklové, viazané v gélovej forme. Vyrobené v Českej republike. Ďalšie složky: Aqua Purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Glycerin, PEG-32, Hydroxyethylcellulose, Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Oil., Foeniculum Vulgare Oil, Methylparaben, Propylparaben. Dávkovanie a spôsob podania Herbadent Parodontol® bylinný gél je odporúčané používať na ďasná každý večer, po vyčistení zubov. Naneste rovnomerne na ďasná pomocou mäkkej kefky alebo medzizubnej kefky. Potom už ústa nevyplachujte. Gél nenahradzuje bežnú zubnú pastu. Žiadajte tiež Pre dokonalú starostlivosť o Vaše zuby a ďasná používajte dvakrát denne Herbadent® bylinnú zubnú pastu, ktorá sa stará o zdravie vaše ďasien už pri pravidelnom čistení. Pre dokonalú hygienu Vašich úst použite po vyčistení vašich zubov Herbadent® bylinnú ústnu vodu. Má jemnú bylinnú chuť. Zakúpením bylinných produktov firmy Herbadent prispievate na projekt Svetluška a podporu nevidiacich, ďakujeme.

  4,64 € -22% 5,95 €

 • YOTUEL Bieliaca ústna voda 250 ml

  YOTUEL Bieliaca ústna voda 250 ml

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Vhodná ako doplnok k starostlivosti o zuby po bielení. Pomáha udržiavať zuby biele a zároveň osviežuje dych. Vlastnosti Pomáha v boji proti zubnému povlaku a zubnému kazu. Neobsahuje alkohol. Vďaka alantoínu pomáha posilňovať a regenerovať ďasná. Obsiahnutý Xylitol a aktívny fluorid pomáha chrániť pred vznikom zubného kazu a eliminuje plak.

  6,42 €

 • LISTERINE Mint 6+ ústna voda pre deti 250 ml

  LISTERINE Mint 6+ ústna voda pre deti 250 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Detská ústna voda LISTERINE obsahuje fluorid sodný, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a znižuje možnosť vzniku zubného kazu až o 40% viac než samotné čistenie zubov zubnou kefkou. Pôsobí v celej ústnej dutine, vrátane priestorov medzi zubami, na ďasnách a jazyku. Ľahko sa dávkuje, odmerku naplníte jednoduchým stlačením fľaštičky. Má jemnú mätovú príchuť a neobsahuje cukor ani alkohol. Obsahuje cetylpyridíniumchlorid, ktorý znižuje obsah škodlivých ústnych baktérií, ktoré sú hlavnou príčinou vzniku zubného povlaku a ťažkostí s ďasnami. Návod na použitie Po čistení zubov zubnou pastou a kefkou vyplachujte ústnu dutinu 10 ml ústnej vody (jedna odmerka) po dobu 60 sekúnd. Potom vypľujte. Ústnu vodu neprehĺtajte. V prípade, že sa po výplachu trvajúcom 60 sekúnd objavia v umývadle viditeľné zhluky, znamená to, že je potrebné mechanické odstraňovanie zubného povlaku opakovať alebo nabudúce venovať tomuto procesu väčšiu pozornosť.

  3,16 € -12% 3,61 €

 • LISTERINE Advanced White 250 ml

  LISTERINE Advanced White 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Antibakteriálna ústna voda s bieliacim účinkom. Klinicky preukázané, že používanie ústnej vody Listerine Advanced White 2-krát denne odstraňuje zafarbenie zubov a bráni ďalšiemu vzniku zafarbenia. Redukcia zafarbenia zubov o 23% už za 2 týždne.  Jedinečné zloženie s viacnásobným účinkom 1. účinné esenciálne oleje (mentol, eukalyptol a tymol) prenikajú do zubného povlaku, redukujú baktérie povlaku a tým čistia povrch zubov2. neabrazívne bieliace technológie zmierňuje zafarbenie prilepené na zube a ochranný štít napomáha brániť vzniku nových škvŕn na povrchu zubov3. fluorid remineralizuje a posilňuje vaše zuby.

  4,11 € -17% 4,96 €

 • LISTERINE Total Care Enamel Guard ústna voda 250 ml

  skladom > 5 ks

  Žiadna iná ústna voda LISTERINE ® neposkytuje komplexnejšiu starostlivosť o Vašu zubnú sklovinu ako LISTERINE ® TOTAL CARE ENAMEL GUARD. Tato ústna voda pri používaní dvakrát denne posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu a pomáha tak chrániť zuby proti zubnému kazu. Výhody ústne vody LISTERINE ® TOTAL CARE ENAMEL GUARD posilňuje zubnú sklovinu aj na ťažko dostupných miestach nahradzuje stratu minerálov v dôsledku porušenia skloviny kyselinami, obnovuje silu a zdravie Vašich zubov obnovuje zoslabenú sklovinu, kde by mohlo dôjsť k vzniku zubného kazu ničí škodlivé baktérie, znižuje zubný povlak v medzizubnom priestore a osviežuje dych Odporúčané použitie Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien 30 sekúnd a potom vypľujte.

  3,57 € -6% 3,80 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam