Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Dentálne nite

Dentálne nite

Dokonalá každodenná starostlivosť o zuby sa nezaobíde bez kvalitnej zubnej nite. Tá zabezpečí, aby v medzizubných priestoroch nezostávali nečistoty a zubný plak, alebo aby sa netvoril zubný kameň.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • ELMEX DENTÁLNA NIŤ VOSKOVANÁ 50M

  ELMEX DENTÁLNA NIŤ VOSKOVANÁ 50M

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Zubná niť Elmex s voskom, s jemnou príjemnou sviežou mätovou chuťou, poskytuje optimálnu ochranu proti zubnému kazu. Zaujíma Vás ako zubná niť Elmex pomáha Dentálna niť Elmex je napustená Aminfluoridom, ktorý sa počas procesu čistenia uvoľňuje na povrch zubnej skloviny. Aminfluorid posilňuje zubnú sklovinu a bráni hromadeniu baktérií povlaku. To chráni zuby pred vznikom zubného kazu a ďasná pred zápalom (gingivitídou). Odporúčané použitie Dĺžka zubnej nite je 50 metrov. Niť slúži na jednorázové použitie. pre použitie odtrhnite primerané množstvo nite, použite ju podľa priloženého návodu a potom niť vyhoďte do odpadkového koša.

  3,66 € -28% 5,10 €

 • SUNSTAR GUM Zubná niť voskovaná 55 m

  skladom 1 - 2 ks

  WAWE je unikátne zapletené veľmi pevné vlákno, ktoré sa neštiepi a zároveň je dokonale hladké.

  3,16 € -10% 3,53 €

 • SOFTDENT DENTALNA NIT VOSKOVA S MATOU 50M

  skladom do 24 hodín

  Praktický uzatvárateľný obal s moderným dizajnom. Návin špeciálne nite s získavajú objemom v priebehu čistenia s príchuťou čerstvej mäty. Zubný plak je tvorený z mikroskopických zvyškov potravy. Hromadia sa, uskladňuje na zuboch, ďasnách i jazyku. To sa veľmi páči baktériám, ktoré sa takými zvyšky našej potravy živí. Zabýva sa v ústach, množia sa a podieľajú sa na vzniku zubného kazu a zápalov ďasien. Na baktérie ale vyzreje, ak plak pravidelne odstraňujeme. Potom sa nemajú čím živiť a ako by držali hladovku, radšej naše ústa rýchlo opustí. My potom nemáme kazy a zuby ani ďasná nás nebolí. Je jasné, že keď si na svoje zuby spomenieme asi tak raz za týždeň, tak im to moc nepomôže. Naše zuby by nám boli najvďačnejšie, keby sme si ich čistili po každom jedle, ale kto by na to mal cez deň čas (no, my asi nie). Preto bude úplne super, keď sa budete zubom venovať pravidelne 2x denne. Raz ráno, kedy je dobré zuby čistiť až po raňajkách (ak ju teda nie ste zvyknutí ukusovať v pokluse za ujíždějícím autobusom). Večer je dobré postarať sa tiež o medzizubné priestory - okrem kefky budete potrebovať aj medzizubnú kefku, ktorý sa dostane do všetkých škár.

  2,27 €

 • SENSODYNE EXPANDUJÚCA ZUBNÁ NIŤ 30M

  2 dni

  Ide o jemne voskovanou expandujúca zubná niť, na ktorej výrobe sa podieľali stomatologičtí odborníci. Sensodyne zubná niť má mätovú príchuť a je impregnovaná fluoridom sodným, ktorý ochraňuje pred zubným kazom. Ako zubná niť pomáha? napúča obyčajnou vlhkosťou v ústach, zväčšuje svoj ​​objem a tým umožňuje lepšie vyčistenie širších medzizubných priestorov alebo oblastí u krčkov zubov. Komu je určená? Táto zubná niť je určená všetkým, ktorí sa chcú pravidelným odstraňovaním plaku z medzizubných priestorov chrániť pred vznikom zápalu ďasien, paradentózy a zubným kazom.

  2,83 € -15% 3,32 €

 • Curaprox Zubná niť DF 834 voskovaná s mätovou príchuťou 50 m

  2 dni

  Používaním zubnej nite vyčistíte až 40% zubných priestorov, do ktorých nedosiahnete kefkou. Je určená na čistenie medzizubných priestorov od zubného povlaku, ktorý je príčinou vzniku zubného kazu a zubného kameňa. Dôvody prečo zubnú niť používať Pri pravidelnom používaní môže niť slúžiť ako ochrana proti ochoreniu ďasien, ktoré môže byť príčinou citlivosti zubov. Odporúčané použítie Zubná niť sa používa podľa potreby.

  3,51 €

 • CURAPROX Šabličky s niťou DF967 30 kusov

  2 dni

  Curaprox Flosspic zubná niť v mečíku je jednorazová plastová pílka s integrovaným interdentálnym vláknom a vynikajúce špáradlo v jednom. Úplne bez vlákna to veľakrát nejde. V tesných medzizubných priestoroch medzi rezákmi je vhodným doplnkom interdentálna niť. Rovnako ako medzizubné kefky, aj dentálna niť slúži k dokonalému vyčisteniu medzizubných priestorov.

  3,51 € -5% 3,70 €

 • ORAL-B Zubná niť EssentialFloss Mint Wax 50 m

  ORAL-B Zubná niť EssentialFloss Mint Wax 50 m

  Akcia

  3 dni

  Dentálna niť Oral-B ® Essential Floss ™ čistí tam, kam nedosiahne zubná kefka. Špeciálne navrhnuté vlákno má polymérový povrch, takže sa zubný povlak odstraňuje ľahko. Ľahko sa zasúva medzi zubami a je odolné proti štiepeniu, takže sa niť pri kĺzanie zuby nenaruší. Výhody zubnej nite Oral-B Ľahko sa zasúva medzi zubami. Je odolná proti štiepeniu a narušeniu, takže zaručuje praktické použitie, pohodlie a bezpečnosť. Hladko kĺže medzi zubami. Odporúčané použitie Čistite si zuby zubnou kefkou a zubnou niťou každý deň, aby ste zabránili vzniku zubného kazu. Každodenné používanie dentálnej nite pomáha bojovať proti zápachu z úst. Balenie obsahuje 50 metrov.

  2,65 € -33% 3,97 €

 • ORAL-B zubná niť Superfloss 50 m

  ORAL-B zubná niť Superfloss 50 m

  Akcia

  3 dni

  Dentálne pomôcka. Menej sa štiepia. Odstraňuje zubný plak tam, kde sa kefka nedostane. Jednoducho sa dostáva medzi zub.

  3,39 € -28% 4,70 €

 • ORAL-B ZUBNA NIT SATIN FLOSS 25M 1K

  ORAL-B ZUBNA NIT SATIN FLOSS 25M 1K

  Akcia

  3 dni

  Dentálne pomôcka. Niť je veľmi voskovaná. Obsahuje fluoridy a má mentolovú príchuť. Menej sa štiepia. Odstraňuje zubný plak tam, kde sa kefka nedostane. Jednoducho sa dostáva medzi zub.

  2,91 € -25% 3,90 €

 • CURAPROX DF 820 PTFE ZUBNÁ NIŤ S CHLORHEXIDOM 35M

  4 dni

  PTFE zubná niť s chlóhexidínom 35m. Vďaka teflónovému povrchu kĺže DF 820 dokonale cez kontaktné body. Je impregnovaná chlorhexidínom pre lokálny antibakteriálny účinok a má jemnú príchuť mäty. Niekedy potrebujete pomôcku navyše. V úzkych medzizubných priestoroch, obzvlášť medzi rezákmi, je niekedy potrebné použiť zubnú niť pre dokonalosť vašej zubnej hygieny. Curaprox ponúka širokú škálu zubných nití, tak aby naplnili všetky vaše požiadavky Účinné čistenie bez zranení Ústne zdravie umožňujeme všetkým vďaka vyvíjaniu nevyhnutných produktov a ich umiestňovaniu na trh. Ako priekopníci v oblasti individuálnej profylaxie sa koncentrujeme najmä na dokonalú a zároveň jemnú starostlivosť o medzizubné priestory.

  5,93 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam