Moje srdcovky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Ústna hygiena » Zubné kefky

Zubné kefky

Zubná kefka je spoločník, ktorého asi nie je potrebné nijako zvlášť či zdĺhavo predstavovať. Nezaobídeme sa bez neho, je tu pre nás každé ráno aj večer ako úplná samozrejmosť a na účtenke ide o zanedbateľnú cenovú položku. Väčšina ľudí im napriek tomu nevenuje nijako osobitnú pozornosť.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Zubné kefky - detailný popis

Avšak, zubných aj medzizubných kefiek existuje pomerne veľké množstvo a okrem tých obyčajných zoženiete aj antibakteriálne, detské alebo kefky zo špeciálnych vlákien. Poradíme vám, ako sa v takej nepreberné ponuke nestratiť.

Trápi vás citlivé zuby a krvácajúce ďasná?

Ak vám nepríjemné pojmy ako obnažené krčky a citlivé zuby nie sú cudzie, najlepšou voľbou budú mäkké zubné kefky. Majú nepopierateľné výhody: vyčistí zuby dôkladne aj v zle prístupných miestach a bez toho, aby zuby akokoľvek dráždili a hrdlačili, takže môžete zabudnúť na krv v umývadle. Takéto kefky vám ponúkne napríklad Sensodyne, značka, ktorá sa na citlivé zuby špecializuje.

Nevzhľadné škvrnky a žlté zuby?

Možno ste vášnivým milovníkom kávy alebo čierneho čaju, ktoré zanechávajú na zuboch nevzhľadné škvrny, potom stavte na tvrdšie zubné kefky, ktoré zuby dôkladnejšie vyčistí a pomôžu s odstránením nevzhľadných škvrniek.

Elektrika namiesto ručné práce

Elektrické zubné kefky sú efektívne, ľahko sa ovládajú a šetrí vašu ruku i vaše zuby - na rozdiel od ľudí totiž presne vedia, ako správne čistiť. Po prvom vyskúšaní už sa nebudete chcieť vrátiť späť k mechanickému čisteniu!

Stavte na CUREN!

Kefky Curaprox sú snáď najdiskutovanejšie na trhu, a môžu sa chváliť obrovským množstvom priaznivcov. Vďačí za to nielen použitému CUREN (materiál, ktorého sláve porozumiete po vyskúšaní i vy) a aj svojim drobným vláknam, ktoré z nich robia kompromis medzi zubnými a medzizubnými kefkami. Proste a jasne: dosiahnu všade! Môžete ich kúpiť v detskom prevedení, single či v rodinnom balení.
 

Cena (Eur)

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam