Úvodná strana Krása a osobná hygiena Ústna hygiena Zubné kefky

Zubné kefky

Zubná kefka je spoločník, ktorého asi nie je potrebné nijako zvlášť či zdĺhavo predstavovať. Nezaobídeme sa bez nej, je tu pre nás každé ráno aj večer ako úplná samozrejmosť a na účte ide o zanedbateľnú cenovú položku. Väčšina ľudí jej napriek tomu nevenuje nijakú osobitnú pozornosť.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Zubné kefky - detailný popis

Avšak, zubných aj medzizubných kefiek existuje pomerne veľké množstvo a okrem tých obyčajných, zoženiete aj antibakteriálne, detské alebo kefky zo špeciálnych vlákien. Poradíme vám, ako sa v takej neprebernej ponuke nestratiť.

Trápia vás citlivé zuby a krvácajúce ďasná?

Ak vám nepríjemné pojmy ako obnažené krčky a citlivé zuby nie sú cudzie, najlepšou voľbou budú mäkké zubné kefky. Majú nepopierateľné výhody: vyčistia zuby dôkladne aj v zle prístupných miestach a bez toho, aby zuby akokoľvek dráždili a hrdlačili, takže môžete zabudnúť na krv v umývadle. Takéto kefky vám ponúkne napríklad Sensodyne, značka, ktorá sa na citlivé zuby špecializuje.

Nevzhľadné škvrnky a žlté zuby?

Možno ste vášnivým milovníkom kávy alebo čierneho čaju, nápojov, ktoré zanechávajú na zuboch nevzhľadné škvrny, potom stavte na tvrdšie zubné kefky, ktoré zuby dôkladnejšie vyčistia a pomôžu s odstránením nevzhľadných škvrniek.

Elektrika namiesto ručnej práce

Elektrické zubné kefky sú efektívne, ľahko sa ovládajú a šetria vašu ruku i vaše zuby - na rozdiel od ľudí totiž presne vedia, ako správne čistiť. Po prvom vyskúšaní sa už nebudete chcieť vrátiť späť k mechanickému čisteniu!

Stavte na CUREN!

Kefky Curaprox sú snáď najdiskutovanejšie na trhu, a môžu sa chváliť obrovským množstvom priaznivcov. Vďačia za to nielen použitému CUREN (materiál, ktorého sláve porozumiete po vyskúšaní i vy) a aj svojim drobným vláknam, ktoré z nich robia kompromis medzi zubnými a medzizubnými kefkami. Jednoducho a jasne: dosiahnu všade! Môžete ich kúpiť v detskom prevedení, samostatne či v rodinnom balení.
 

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika